Безкоштовна доставка від 1000 грн

Бензопила чи електропила: що обрати?

Oct 20, 2016 ,    Написано:2PR,   0 Коментар(ів)

Багато господарів, яким періодично потрібно заготовляти дрова на зиму, обрізати сад чи виконувати невеликі будівельні роботи, вирішують придбати ланцюгову пилу. І тут перед ними постає вибір, яку ж купити: електропилу чи бензопилу? Усе залежить від того, де Ви будете працювати і які види робіт будете виконувати, адже кожен з видів пил має свої переваги та недоліки.

Переваги електропил

 • - Простота в експлуатації – потрібно лише ввімкнути інструмент в електромережу і натиснути на кнопку. Ніяких додаткових клопотів з паливною сумішшю та заведенням пили.
 • - Можливість працювати у закритих приміщеннях – електропили працюють значно тихіше порівняно з бензопилами, мають меншу вібрацію і не мають вихлопних газів.
 • - Стабільна потужність – електропили ріжуть постійно з однаковою потужністю.
 • - Зручність при виконанні будівельних робіт – електропилами краще розпилювати дерево вздовж і розрізати тонкі дошки, розрізи виходять рівними і гладенькими.
 • - Менша вага пили та дешевші умови експлуатації – вартість електроенергії завжди менша за вартість бензину та масла.


Недоліки електропил

 • - Працівник обмежений довжиною кабелю – Ви не зможете працювати далеко від будинку. Потрібно також бути обережним, щоб не перечепитись через кабель і не зачепити його, обрізаючи, наприклад, гілки дерев.
 • - Відсутність регулятора обертів – Ви не можете збільшувати чи зменшувати оберти електропили.
 • - Залежність від погодних умов – електропили не можна використовувати при підвищеній вологості, оскільки це може призвести до поломки інструмента.

Отже, якщо Вам потрібен інструмент для домашнього використання і працюватимете Ви близько до мережі – варто зупинитись на електропилі. Такий варіант також буде найзручнішим для початківців. Якщо ж Ви плануєте працювати не лише вдома, а й в лісі, чи хочете взяти пилу з собою на пікнік чи риболовлю, радимо детальніше придивитись до бензопил.

Переваги бензопил

 • - Мобільність – не залежить від електромережі, що дозволяє Вам возити бензопилу з собою та  працювати будь-де.
 • - Наявність регулятора обертів – Ви можете регулювати оберти за своєю потребою.
 • - Можливість працювати у будь-яких погодних умовах – дрібний дощ чи сніг не буде перешкодою в роботі.
 • - Потужність – бензопили зазвичай потужніші і можуть спилювати дерева будь-якої товщини (звісно, все залежить від виробника і моделі)


Недоліки бензопил

 • - Особливості експлуатації – бензопили оснащені двотактним двигуном, який потребує паливної суміші  бензину і масла, а також потрібно вміти заводити двигун, загалом доглядати за бензопилою, заливати масло для змащення ланцюга тощо. Однак ці маніпуляції не є такими складними, як здаються на перший погляд.
 • - Можливість працювати лише на відкритому просторі – бензопили працюють доволі шумно, мають досить сильну вібрацію і дим.

Зараз ринок інструментів пропонує великий асортимент різних електропил та бензопил, і який інструмент Ви б не обрали, він значно полегшить догляд за присадибною ділянкою та стане хорошим помічником у господарстві. Вибрати якісні бензопили та електропили Ви можете у відповідних розділах каталогу нашого сайту.

Пов'язані статті

Як обкатати бензопилу? 18 Oct
Як обкатати бензопилу?

Для того, щоб Ваша бензопила працювала довго без поломок, потрібно правильно її обкатати. Для цього слід підготувати пилу до роботи. Спершу детально в

Як вибрати бензопилу? 11 Apr
Як вибрати бензопилу?

Більшість власників дач та заміських будинків рано чи пізно вирішують придбати бензопилу для догляду за садом чи заготівлі дров. Серед сучасного велич

Залиште Ваш коментар

Top