Безкоштовна доставка від 1000 грн

Торгова марка Felső

Nov 29, 2017 ,    Написано:2PR,   0 Коментар(ів)

Торгова марка Felső – угорський бренд, який спеціалізується на виробництві садової техніки, а саме бензопил, бензотримерів та електричних газонокосарок.

    Продукція відносно нового бренду Felső швидко набуває популярності, що свідчить про її високу якість. При розробці кожної нової моделі детально підбираються усі запчастини та комплектуючі для максимальної ефективності інструмента та довгого терміну експлуатації. 

    У каталозі нашого інтернет-магазину Ви знайдете бензопилу Felső, два види бензотримерів та три види газонокосарок.

Бензопила FS-GS3400 Felső – оснащена шиною довжиною 45 см, якісним оригінальним ланцюгом Oregon, карбюратором Walbro (Японія) та високоякісним автомобільним фільтром, розрахована на тривалий час роботи. Потужність - 3,4 кВт, що дозволяє використовувати бензопилу частково у професійних цілях та розпилювати будь-які міцні породи деревини і завалити навіть найстаріші дубові дерева. 


    
Бензотример FS-BT3200, 3,2 кВт Felső - має потужність 3200 Вт, розрахований на тривалий час роботи та великі площі скошування, для скошування трави, бур'янів та молодих кущів. Може використовуватись у якості кущоріза. Інструмент оснащений посиленим кріпленням ручок, карбюратором Walbro, посиленими верхнім та нижнім редукторами. У комплектацію входить професійний ремінь на два плеча, який рівномірно розподілить навантаження на спину і сприятиме меншій втомлюваності оператора. Легкий старт допоможе без ускладнень розпочати роботу з інструментом. У комплект входить голівка косильна (130 мм), диск з побідітовою напайкою (255 мм), ніж (трійний), ремінь професійний на 2 плеча.


    
Бензотример FS-BT2800, 2,8 кВт Felső - для домашнього використання на дачі, на городі, у саду для скошування трави, бур'янів та молодих кущів. Мотокоса оснащена посиленим кріпленням ручок, карбюратором Walbro, посиленими верхнім та нижнім редукторами, легким стартом. Професійний ремінь на два плеча рівномірно розподілить навантаження на спину і сприятиме меншій втомлюваності оператора


    
Електрична газонокосарка KK 4018 (1800 Вт) Felső - оснащена центральною системою регулювання висоти скошування, розрахована на досить великі площі робіт. Завдяки спеціальній конструкції ручки газонокосаркою легко і просто управляти. Руки менше втомлюються під час роботи. Завдяки спеціальному протектору на колесах газонокосарка не псує ваш газон і не залишає на ньому слідів.


    
Електрична газонокосарка KK 3815 Felső – для домашнього використання, зручна і проста в експлуатації. Потужність – 1500 Вт, ширина скошування – 37 см, об’єм травозбірника – 35л, є можливість регулювати висоту скошування, ергономічна рукоятка.


    
Електрична газонокосарка FM 3312 Felső має потужність 1200 Вт, ширину скошування – 33 см, об’єм травозбірника – 28 л. Є можливість регулювати висоту скошування (30-60 мм). Корпус моделі виконаний з високоякісного пластику. Невелика вага (всього 11 кг) і габарити газонокосарки роблять її ідеальним варіантом для домашнього використання.


    Висока якість та надійність інструментів торгової марки Felső, а також демократична ціна роблять їх найкращою пропозицією у своєму сегменті. Придбати бензопили, бензотримери чи газонокосарки Felső Ви можете на нашому сайті або в нашому фізичному магазині у м. Львів.


Пов'язані статті

Залиште Ваш коментар

Top