Безкоштовна доставка від 1000 грн
Rss
Бензопила чи електропила: що обрати? 20 Oct
Бензопила чи електропила: що обрати?

Багато господарів, яким періодично потрібно заготовляти дрова на зиму, обрізати сад чи виконувати невеликі будівельні роботи, вирішують придбати ланцюгову пилу. І тут перед ними постає вибір, яку ж купити: електропилу чи бензопилу? Усе залежить від того, де Ви будете працювати і які види робіт будете виконувати, адже кожен з видів пил має свої переваги та недоліки.

Торгова марка Felső 29 Nov
Торгова марка Felső

Торгова марка Felső – угорський бренд, який спеціалізується на виробництві садової техніки, а саме бензопил, бензотримерів та електричних газонокосарок.

Як вибрати бензопилу? 11 Apr
Як вибрати бензопилу?

Більшість власників дач та заміських будинків рано чи пізно вирішують придбати бензопилу для догляду за садом чи заготівлі дров. Серед сучасного величезного асортименту бензопил на ринку можна легко розгубитись. Як вибрати бензопилу доброму господареві, на що звернути увагу? Читайте у нашій статті…

Як обкатати бензопилу? 18 Oct
Як обкатати бензопилу?

Для того, щоб Ваша бензопила працювала довго без поломок, потрібно правильно її обкатати. Для цього слід підготувати пилу до роботи. Спершу детально вивчіть інструкцію, основну увагу зверніть на запуск інструмента при холодному і гарячому запуску. Перевірте та відрегулюйте ланцюг та шину. Ланцюг має бути правильно натягнутий і добре заточений.

Показано 1 по 5 з 11 (Всього сторінок 3)
Top