Безкоштовна доставка від 1000 грн
DNIPRO-M


 
 
Пильний диск 125 3Т, 22,2/20 DNIPRO-M фото |2PR

198 грн

Диск пильний 125 3Т, 22,2/20 DNIPRO-MПризначенням пильного диска Dnipro-M є якісний розпил різних матеріалів: деревина, ламінат, ДВП, ДСП, гіпсокартон. Він розроблений для роботи на високих обертах - 12 200 об/хв. Спеціальна конструкція основи з трьома зубцями дозволяє обмежити подачу в процесі різу, усунути удари і попередити перегрів при тривалій експлуатації. Завдяки використанню твердосплавного матеріалу і заокругленій формі зубів забезпечується максимально чистий різ...

 Шланг водонапірний ПВХ ДніпроМ 4"/50м

1454 грн

Шланг водонапірний ПВХ ДніпроМ 3"/50м в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Шланг водонапірний ПВХ ДніпроМ 3"/50м вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!..

 Бокорізи універсальні "Brigadier Professional", 2 в 1, 160 мм

1961 грн

Шланг водонапірний ПВХ ДніпроМ 4"/50м в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Шланг водонапірний ПВХ ДніпроМ 4"/50м вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!..

 Шланг водонапірний ПВХ ДніпроМ 2"/50м

1442 грн

Шланг водонапірний ПВХ ДніпроМ 2"/100м в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Шланг водонапірний ПВХ ДніпроМ 2"/100м вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!..

 Шланг водонапірний ПВХ ДніпроМ 3"/50м

2873 грн

Шланг водонапірний ПВХ ДніпроМ 3"/100м в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Шланг водонапірний ПВХ ДніпроМ 3"/100м вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!..

Диск для заточуваня ланцюга Дніпро-М (108*23*3.2mm)

53 грн

Диск для заточуваня ланцюга Дніпро-М (108*23*3.2mm) в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Диск для заточуваня ланцюга Дніпро-М (108*23*3.2mm) вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Круг для заточуваня ланцюга Дніпро-М (108*23*3.2mm)..

Диск для заточування ланцюга Дніпро-М (100*10*4.5mm)

62 грн

Диск для заточування ланцюга Дніпро-М (100*10*4.5mm) в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Диск для заточування ланцюга Дніпро-М (100*10*4.5mm) вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Круг для заточування ланцюга Дніпро-М (100*10*4.5mm)..

Рукавички для електроінструментів (Comfort, (XL)) Дніпро-М

264 грн

Рукавички для електроінструментів (Comfort, (XL)) Дніпро-МРукавички призначені для роботи з електроінструментами, ручними інструментами і промисловим обладнанням. Матеріал виконаний з мікрофібри і замші, що забезпечує досить високий рівень захисту і комфорту і прекрасно очищається в пральній машинці. Замша прекрасно захищає від натирання і завдяки вставкам спандекса зберігає руки в прохолоді, а спеціальна шкіряна вставка з подушками забезпечує надійний хват. Зручною особливістю також є регулюючий манжет. Розмір XL Матеріал - поліестер/спандекс/мікрофібра/каучук Цільове призначення - для роботи з електроінструментами Кількість в упаковці / ящику - 12/120 пар..

Верстат для заточування ланцюгів SG-56P DNIPRO-М

960 грн

Верстат для заточування ланцюгів Dnipro-M SG-56P надає можливість здійснювати не тільки заточування ланцюгів, але виключає імовірність їх зносу, при цьому надаючи ланцюгам максимальну ефективність виконання поставленого завдання. Вся конструкція має підвищену міцність, не великі розміри і масою, що істотно спрощує процес транспортування пристрою. Модель такого верстата укомплектована сучасним і продуктивним двигуном, потужність якого прирівнюється до 560 Вт, це дає можливість працювати з ланцюгами будь-яких конструкційних особливостей. Заточення ланцюга бензопили здійснюється ефективно і швидко завдяки заточувальному полотну, діаметр якого становить 108 мм. Комфортна рукоятка і утримувач ланцюга надають можливість заточувати найбільш міцні ланцюги. До істотних переваг заточувального верстата Dnipro-M SG-56P слід віднести: Можливість регулювання кута нахилу заточного полотна; Невеликі розміри і вага; Фіксатор ланцюга. Комплектація: Диск 1 шт. Заточний станок Інструкція..

 Шланг водонапірний ПВХ ДніпроМ 3"/100м

735 грн

Шланг водонапірний ПВХ ДніпроМ 2"/50м в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Шланг водонапірний ПВХ ДніпроМ 2"/50м вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!..

Multi Fix рулетка (магніт, нейлон, 3 кнопки) 7,5 м, 25 мм DNIPRO-M фото |2PR

177 грн

Рулетка Multi Fix (магніт, нейлон, 3 кнопки) 7,5 м, 25 мм DNIPRO-MРУЛЕТКА DNIPRO-MРулетка серії Multi Fix від Dnipro-M володіє всіма якостями, необхідними для успішної роботи - точність, зносостійкість, практичність. Оптимальні значення довжини і ширини, які складають 7,5 метрів і 25 мм відповідно, допоможуть провести потрібні вимірювання.ОСОБЛИВОСТІ РУЛЕТКИнайвищий I клас точності згідно з британським стандартом MID;наявність двостороннього зачепа з магнітом дозволяє проводити вимірювання в зручних площинах;три кнопки фіксації стрічки.МІЦНІСТЬ І НАДІЙНІСТЬкорпус виконаний з високоміцного ABS-пластику;додаткове гумове покриття захищає від ударів;полотно рулетки виготовлено з високоякісної сталі CS60;двостороннє нейлонове покриття стрічки перешкоджає стиранню і вицвітанню шкали.ЗРУЧНІСТЬ І ДОВГОВІЧНІСТЬ за рахунок прогумованого покриття інструмент не вислизає з рук; завдяки нейлоновому покриттю полотно повертається в рулетку м'якше і плавніше; збільшений ресурс роботи за рахунок викорис..

Рівень будівельний 600 мм Brigadier Professional фото - інтернет-магазин інструментів 2PR

147 грн

Рівень 600 мм Brigadier Professional..

Рівень будівельний Ultra 600 мм DNIPRO-M фото - 2PR інтернет-магазин інструментів

309 грн

Рівень будівельний Ultra 600 мм DNIPRO-MБудівельний рівень Dnipro-M Ultra 600 мм володіє всіма якостями, необхідними для отримання необхідного результату. Призначенням цього професійного будівельного інструменту є якісний контроль горизонтальності і вертикальності поверхонь. Переваги рівня будівельного Ultra 600 мм DNIPRO-M: Професійна точність з максимальним відхиленням 0,5 мм/м і наявність трьох колб для вимірювання відхилення під кутами 180, 90 і 45 градусів дозволяють отримати найкращий результат. Цей пристрій відрізняється високим рівнем захисту. Протиударні колби рівня надійно захищені від UV-випромінювання. Окремо варто відзначити наявність протиударних механізмів на торцях рівня і фрезерується поверхня рівня з двох сторін. Максимальна зручність в роботі обумовлено наявністю шести спеціальних позначок на колбі і лінійки по обидва боки рівня. Завдяки двокомпонентним прогумованим ручкам TPR рівень зручно тримати в руці. Крім того, наявність магнітів по всій довжині рівня спри..

Фен промисловий GH-203 DNIPRO-M фото

1440 грн 1890 грн

Будівельний фен Dnipro-M GH-203 – електричний прилад, призначений для широкого застосування, тому стане Вашим незмінним помічником у побуті, гаражі або невеликому виробництві. Інструмент використовується для проведення повітряної термообробки та підійде для виконання таких завдань: Швидка сушка лакофарбового покриття, клею, заливочних мас. Видалення шпалер, килимового покриття, герметиків з підлоги автомобіля, облицювання тощо. Зварювання виробів з акрилового пластику, полістиролу, ПВХ. Згинання пластикових труб. Видалення наклейок. Пайка з використанням припоїв на основі олова чи срібла. Розморожування морозильного обладнання, водопроводів. В комплекті з феном поставляються 4 насадки, кожна з яких необхідна для виконання певних робіт, що розширює спектр використання інструмента. Змінювати оснащення легко, навіть однією рукою. Будівельний фен Dnipro-M GH-203 має широкий діапазон температури з двома режимами налаштування від 50 до 600 градусів, а також повітряний потік – 120..

Драбина сімейна з килимком 75 см DNIPRO-M |2PR

699 грн

Драбина сімейна з килимком 75 см DNIPRO-M..

Молоток для покрівельних робіт, пластикова ручка 600 г, TPR Ultra DNIPRO-M  |2PR

240 грн

Молоток для покрівельних робіт, пластикова ручка 600 г, TPR Ultra DNIPRO-M..

Молоток слюсарний, пластикова ручка 1000 г, TPR ULTRA DNIPRO-M |2PR

243 грн

Молоток слюсарний, пластикова ручка 1000 г, TPR ULTRA DNIPRO-M ..

Диск алмазний 180 22,2 Segment DNIPRO-M фото |2PR

219 грн

Алмазний диск 180 22,2 Segment DNIPRO-MЗавдяки такому диску рез твердих матеріалів більше не буде проблемою. За рахунок сегментних вирізів прискорюється швидкість різу, а підвищена міцність виробу дозволяє різати бетон, цеглу, камінь, черепицю і т.д. При цьому диск серії Segment не вимагає обов'язкового водяного охолодження при роботі. Ключові особливості алмазного диску: чудова ріжуча здатність; низький рівень шуму і вібрації; висока точність і акуратний різ без сколів; високий ступінь захисту від пошкоджень...

Ексцентрикова шліфувальна машина PE-40S DNIPRO-M зображення

1200 грн

Шліфмашина ексцентрикова Dnipro-M PE-40S характеристики: Потужність - 400 Вт; Діаметр підошви - 125 мм; Кількість обертів - 6000-13000 об/хв; Частота коливань - 12000-26000; Клас захисту - IP20; Вага - 2/2, 2 кг. Переваги моделі: Ергономічний прогумований корпус забезпечить кращий контроль над інструментом при роботі і зниження впливу вібрації на руки користувача; Регулятор оборотів дозволить вибрати для себе максимально зручну швидкість роботи з поверхнею; Кріплення паперу на липучці опорної плити дозволяє швидко і без особливих складнощів робити заміну шліфувального паперу; Опорна плита з отворами створена для ефективного видалення пилу і збільшення терміну служби шліфувальних матеріалів; Встановлена металева крильчатка (алюміній) забезпечує надійну фіксацію підшипників, краще пиловідведення і охолодження двигуна. Встановлено захисний борт, щоб запобігти пошкодженням краю плити; Зручна кнопка живлення з фіксацією; Пилозбірник має надійну фіксацію і забезпечує чистоту на..

Ключі рожкові CR-V сатин, 12 шт (6*7-30*32) Brigadier Professional фото

555 грн

Набір ключів рожкових CR-V сатин, 12 шт (6*7-30*32) Brigadier Professional..

Скоби для будівельного степлера 14 мм (1000 шт) DNIPRO-M фото - інтернет-магазин 2PR

24 грн

Скоби для будівельного степлера 14 мм (1000 шт) DNIPRO-MСкоби - те, що стане корисним доповненням під час ремонтних робіт. Допоможуть Вам скріпити матеріали різної щільності і фактури. Наприклад, дерево різних порід, ДСП, тканина тощо. Використовуються тільки зі степлером. Тип скоби - А (53). Зроблені зі сталі високої якості, гартованої і оцинкованої. Витримують удари степлера без зменшення гостроти і деформацій...

Акумуляторний дриль-шуруповерт CD-200 X DNIPRO-M |2PR

2997 грн

Акумуляторний дриль-шуруповерт CD-200 X DNIPRO-M..

Алмазний диск 150 22,2 Turbowave DNIPRO-M |2PR

195 грн

Алмазний диск 150 22,2 Turbowave DNIPRO-M..

Верстат для заточування ланцюга SG-60P DNIPRO-M фото - 2PR інтернет-магазин інструментів

840 грн

Верстат для заточування ланцюга SG-60P DNIPRO-MЗа допомогою верстата Dnipro-M SG-60P Ви зможете заточувати абсолютно будь-які пильні полотна в побутових умовах, запобігаючи їх псуванню і забезпечуючи високу продуктивність. Компактні габарити і вага інструмента менше 2 кг забезпечують належний комфорт у використанні і легкість в транспортуванні. За допомогою даної моделі можливо заточувати ланцюги з різним кроком, товщиною і довжиною. Апарат оснащений електродвигуном, потужності якого (600 Вт) буде досить для здійснення будь-яких робіт. Вам більше не доведеться здавати бензо і електропили в сервісний центр або тривалий час вправлятися з напильником. Заточений ланцюг пилки зменшує тимчасові витрати, знижує навантаження на двигун і, в цілому, збільшує термін експлуатації інструмента. Станок використовується зі заточувальними дисками: діаметр 100 мм, отвір 10 мм, товщина 3.2-4.5 мм (в комплекті йде 1 заточувальний диск). Незважаючи на невелику вагу, інструмент розвиває 6300 об/хв, забе..

Будівельні наколінники гелева вставка Protect DNIPRO-M фото |2PR

642 грн

Наколінники будівельні гелева вставка Ultra DNIPRO-MНаколінники БУДІВЕЛЬНІ DNIPRO-M ULTRA Будівельні наколінники Dnipro-M серії Ultra допомагають досягти максимального комфорту і безпеки при виконанні робіт будь-якої складності з опорою на колінний суглоб. З цим виробом дискомфорт в колінах не стане причиною зниження продуктивності. БЕЗ ВТРАТИ ПРОДУКТИВНОСТІ Рівномірне навантаження на суглоб забезпечується за рахунок спеціально розробленої форми чашки - подвійна опора і протектори з використанням зносостійкого пластику. Це дозволяє значно знизити втому при роботі і забезпечує антиковзаючий ефект. КОМФОРТНА РОБОТА Максимальний комфорт при використанні наколінників серії Ultra досягається за рахунок спеціальної гелевою подушки всередині вироби. Завдяки цьому елементу забезпечується м'яка посадка колінного суглоба в процесі виконання робіт. БЕЗПЕЧНЕ КРІПЛЕННЯ Завдяки використанню двох еластичних неопренових ремінців, які кріпляться спеціальними зачепами, Ви надійно зафіксуєте..

Станок заточувальний BG-20L DNIPRO-M

2355 грн

Станок заточувальний BG-20L DNIPRO-M застосовується для заточування і шліфування виробів з металу. Дана модель - одна з найпотужніших зі всієї лінійки Dnipro-M. Але основною перевагою перед іншими є наявність лампи, яка освітлює робочу зону. Два кола різної зернистості призначені для стартової і фінішної заточки. Причому врахована потреба заточувати вироби з металів різної щільності: ножі, сокири, лопати, мідні трубки, напій, місця зварювання. Двигун потужністю 520 Вт обертає коло зі швидкістю 2950 об/хв. Причому пристрій не "просідає" навіть при великих навантаженнях. Захисні кожухи направляють іскри і виключають можливість випадкового дотику до робочих елементів. Якщо верстат встановлений на рівну поверхню, то вібрація мінімізується і не відчувається в роботі. BG-20L обладнаний лампою, яку можна пересувати, щоб освітлювати потрібну зону. Якщо Вам потрібен потужний і практичний заточний верстат, то модель BG-20L варіант для Вас. Комплектація: 2 шліфкруги діаметром 32 мм точило і..

Диск алмазний 115 22,2, Extra-Ceramics DNIPRO-M фото - інтернет-магазин інструментів 2PR

279 грн

Алмазний диск 115 22,2, Extra-Ceramics DNIPRO-MАлмазний диск Dnipro-M 115 22.2 «Екстра-Кераміка» має чистий різ та відрізняється найбільшою тонкістю серед можливих аналогів. Завдяки своїм якостям такий диск може різати керамограніт без води. Використання інноваційної технології HOT PRESS додає до загального ресурсу додаткові 40% вперше в Україні. Використовується для різання керамограніту, тротуарної та декоративної плитки, мармуру, бетону, керамічної плитки та граніту. Варто відзначити підвищену концентрацію алмазного зерна 33%...

Алмазний диск 180 25,4 2.0 Solid DNIPRO-M |2PR

189 грн

Алмазний диск 180 25,4 2.0 Solid DNIPRO-M..

Болгарка GS-100 DNIPRO-M фото - 2PR інтернет-магазин інструментів

930 грн

Кутова шліфмашина GS-100 DNIPRO-MМодель кутової шліфувальної машини GS-100 виробництва Dnipro-M призначена для виконання якісного різу таких матеріалів як метал, бетон, цегла, плитка та інші. Також ця модель ідеально справляється з очищенням металевих конструкцій від проявів корозії та зачисткою зварних швів. Головні переваги кутової шліфмашини GS-100 DNIPRO-M: високий запас потужності - 1000 Вт; пилозахисні підшипники збільшують термін експлуатації в 2 рази; двигун відповідає стандартам якості Dnipro-M (робочий ресурс збільшено на 50%); мідна обмотка двигуна витримує температуру до 200 °С; збільшений час безперервної роботи; ексклюзивний дизайн; прогумований еластичний шнур довжиною 3 метри; великий термін гарантії - 3 роки. Варто зазначити, що ця модель призначена виключно для виконання побутових завдань. Комплектація: Додаткова рукоятка Додатковий комплект графітових щіток Ключ для зміни кругів (насадок) Інструкція з експлуатації Кутова шліфувальна машина з фл..

Набір викруток для точних робіт S2 (21 шт) DNIPRO-M  |2PR

165 грн

Набір викруток для точних робіт S2 (21 шт) DNIPRO-M..

Фрези по дереву PROFESSIONAL DNIPRO-M фото - інтернет-магазин інструментів 2PR

951 грн

Набір фрез по дереву PROFESSIONAL DNIPRO-MДаний набір складається з 12 видів високоякісних фрез різної форми і призначенням для роботи по дереву. Їх головним призначенням є виконання тривалих робіт в столярних майстернях і на виробництві. Виконані з карбіду вольфраму, такі фрези відрізняються підвищеною якістю виконання. Посилений підшипник гарантує першокласний результат. Діаметр хвостовика фрез в наборі становить 8 мм. Всі ці якості сприяють ідеальній обробці матеріалу...

Поршневий блок ВК50-2Р / ВК100-2Р Dnipro-M фото - 2PR інтернет-магазин інструментів

1941 грн

Поршневий блок ВК50-2Р / ВК100-2Р Dnipro-MПоршневий блок - основна деталь компресора. Блок качає повітря в ресивер і наганяет тиск. Саме від нього залежить продуктивність і потужність компресора в цілому. Даний блок необхідний у разі виходу з ладу поршневого блоку на компресорі, при необхідності його заміни або ж у разі самостійної збірки компресора. Представлений поршневий блок має два циліндра для накачування з загальним обсягом 360 см3. Для максимальної компресії кожен поршень оснащений трьома кільцями. Даний поршневий блок працює з продуктивністю 400 л/хв, і здатний створювати тиск до 8 Бар. Такого тиску цілком достатньо для накачування автомобільних шин, застосування в фарбуванні, для роботи з пневмоінструментом...

Диск алмазний 230 (22,2, Extra-Ceramics) DNIPRO-M фото - інтернет-магазин інструментів 2PR

560 грн

Алмазний диск 230 (22,2, Extra-Ceramics) DNIPRO-MЗа допомогою такого диска Ви швидко і ефективно впораєтеся з різкою різних видів плитки, керамограніту, бетону, мармуру і граніту. Вперше в Україні алмазний диск має підвищену концентрацію алмазного зерна 33%. Крім того, тут використовується інноваційна технологія HOT PRESS, яка дає +40% до ресурсу диска. Відрізняється найбільшою тонкістю і найчистішим різом, що дозволяє різати керамограніт без води...

Гартовані кліщі  250 мм Ultra, СRV, DNIPRO-M фото |2PR

300 грн

Кліщі гартовані 250 мм Ultra, СRV, DNIPRO-MКліщі широко застосовують для захоплення різних предметів за формою і розмірами. Їх можна використовувати також в якості розвідного ключа. Виготовлені кліщі із загартованої і кованої сталі 60 Cr-V і мають спеціальні насічки на губках, які забезпечують захоплення предметів, що не мають робочих поверхонь...

Магнітний кутник для зварювальних апаратів MW-2211 DNIPRO-M |2PR

120 грн

Магнітний кутник для зварювальних апаратів MW-2211 DNIPRO-M..

Показано 1 по 35 з 539 (Всього сторінок 16)
Top