Безкоштовна доставка від 1000 грн
Кутова шліфувальна машина EG 13-125 VL Forte (болгарка)

1003 грн

Кутова шліфмашина Forte EG 13-125 VL - незамінний в домашньому господарстві інструмент, за допомогою якого Ви зможете не тільки шліфувати різні поверхні, але і знімати старі лакофарбові покриття, видаляти корозію, різати метал, пластик, кераміку і навіть дерево. Технічні особливості: Виконаний в сіро-чорних тонах пристрій, має зручну для захоплення конструкцію і невеликі розміри, завдяки чому працювати з інструментом можна тривалий час без почуття втоми. Не дивлячись на те, що вага обладнання становить всього 2,8 кг, виробник зміг помістити в нього по-справжньому витривалий двигун потужністю 1300 Вт, що дозволяє забезпечити максимальну швидкість обертання робочого диска аж до 12000 об/хв. Захисний кожух, двопозиційна бічна ручка і подовжена хвостова частина з тримачем для другої руки, дозволяють користуватися ним з особливим комфортом. Використовуючи модель 13-125 VL від Forte в побутових умовах або на виробництві, Ви забезпечуєте собі високу швидкість, надійність і безпеку навіть на..

Зарядний пристрій Forte CD-6A

465 грн

Forte CD-6A Зарядний пристрій. Особливості: Для автомобілів і транспортних засобів Компактний ударостійкий корпус Світлодіодна індикація рівня заряду Функція безперервної підзарядки в підключеному стані Функція захисту від неправильного підключення Функція захисту від короткого замикання у вихідному ланцюгу Захист від перевантаження і перегріву Якісні інструменти в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, відправка товару у день замовлення. Львів. Замовляйте! 068-844-11-44; 073-844-11-44 . Телефонуйте та отримайте детальну консультацію про характеристики товару, оплату та доставку! Цей товар шукають як:Зарядка акумуляторна Forte CD-6AЗарядне Forte CD-6AЗарядка Forte CD-6A..

Стабілізатор напруги PR-500D Forte

1112 грн

Стабілізатор напруги Forte PR-500D - надійний, компактний і легкий побутовий апарат, який забезпечить якісне стабільне і непорушне живлення Ваших електроприладів в умовах нестабільної напруги електромережі. Стабілізатор Forte PR-500D оснащений захистом від перегріву, короткого замикання і стрибків напруги, а при спрацьовуванні одного із них миттєво відновить роботу. Інструмент виконаний в пластмасовому прямокутному корпусі і має вбудований мережевий фільтр на 4 розетки, індикатори режимів роботи, кнопку включення і виключення. Дуже малі розміри і вага стабілізатора не створять проблем з вибором місця для його установки або зберігання. Особливості: Термозахист, захист від короткого замикання, захист від зниженої / підвищеної напруги Низький рівень шуму Вбудований мережевий фільтр на 4 розетки Система протидії залипанню контактів Контроль нагрівання трансформатора Чудова перевантажувальна здатність Фільтрація мережевих перешкод без спотворення амплітуди Якісні інструм..

Кутова шліфувальна машина EG 8-125 New Forte (болгарка)

692 грн

Forte EG 8-125 NEW шліфмашина кутова Особливості: Сумісність з 125 мм шліфдисками для шліфувальних і відрізних робіт Зручний дизайн для комфортного використання і кращого управління 2-позиційна бічна ручка дозволяє тримати інструмент саме в тій позиції, яка відповідає типу робіт Кнопка блокування шпинделя дозволяє швидко і легко змінювати відрізні диски Якісні інструменти в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, відправка товару у день замовлення. Львів. Замовляйте! 068-844-11-44; 073-844-11-44 . Телефонуйте та отримайте детальну консультацію про характеристики товару, оплату та доставку! Цей товар шукають як:Кутова шліфмашина EG 8-125 New Forte Болгарка EG 8-125 New Forte ..

Дриль-шуруповерт DS 450-2 VR Forte

695 грн

Forte DS 450-2 VR Дриль-шуруповерт. Особливості: Потужний двигун 450 Вт. Для якісного виконання робіт різної складності Дві швидкості обертання. Для збільшення можливостей при виконанні робіт Потужний крутний момент. Для зручності роботи з різними видами матеріалів Світлодіодний ліхтарик. Дозволяє працювати в місцях з недостатнім рівнем освітлення Швидка заміна вугільних щіток Якісні інструменти в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, відправка товару у день замовлення. Львів. Замовляйте! 068-844-11-44; 073-844-11-44 . Телефонуйте та отримайте детальну консультацію про характеристики товару, оплату та доставку! Цей товар шукають як:Дриль-шурупокрут DS 450-2 VR ForteДриль-шруповерт DS 450-2 VR Forte..

Дриль-шуруповерт DS 400 VR Forte

585 грн

Дриль-шурупокрут DS 400 VR Forte. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Дриль-шурупокрут DS 400 VR Forte в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Дриль-шурупокрут DS 400 VR ForteДриль-шруповерт DS 400 VR Forte..

Стабілізатор напруги ACDR-8kVA Forte

0 грн

Стабілізатор напруги FORTE ACDR-8kVA оснащений допоміжним обладнанням для надійного захисту трансформатора і реле. Прилад може знизити негативний вплив на побутові електроприлади, який виникає при підключенні потужного зварювального апарату. Стабілізатор знижує навантаження при проблемному енергопостачанні, тим самим зменшуючи витрати користувача на ремонт або купівлю нових електроприладів. Переваги: практичність і простота використання, тривалий термін служби, ефективний захист від перепадів напруги, зниження травматизму двигунів електроприладів під час перевантаження мережі, наявність термічного захисту при різкому зростанні або падінні рівня напруги, опція відстрочки включення після деактивації, можливість усунення мережевих перешкод без впливу на амплітуду Якісні інструменти в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, відправка товару у день замовлення. Львів. Замовляйте! 068-844-11-44; 073-844-11-44 . Телефонуйте та отримайте дета..

Стабілізатор напруги TDR-2000VA Forte

1010 грн

Стабілізатор напруги Forte TDR-2000VA - надійний побутовий апарат, який забезпечує якісне, стабільне живлення електроприладів в умовах нестабільної напруги електромережі. Стабілізатор оснащений захистом від перегріву, короткого замикання і стрибків напруги, а при спрацьовуванні одного із них миттєво і самостійно відновить роботу. Ця функція робить стабілізатор Forte TDR-2000VA досить практичним, а роботу з ним дуже комфортною. Малі розміри і вага апарата не складуть проблем з вибором місця для його установки або зберігання. Особливості: Термозахист, захист від короткого замикання, захист від зниженої / підвищеної напруги Тиха робота Система протидії залипання контактів Контроль нагріву трансформатора Чудова перевантажувальна здатність Фільтрація мережевих перешкод без спотворення амплітуди Якісні інструменти в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, відправка товару у день замовлення. Львів. Замовляйте! 068-844-11-44; 073-844-11-44 . Т..

Віброшліфмашина FS 350 VQ Forte

695 грн

Forte FS 350 VQ Шліфмашина вібраційна Особливості: Потужний двигун 350 Вт Сумісна з шліфпапером 90х187 мм Зручний дизайн Дві незалежні ручки Кнопка розблокування включення Надійна фіксація паперу Низький рівень вібрації Якісні інструменти в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, відправка товару у день замовлення. Львів. Замовляйте! 068-844-11-44; 073-844-11-44 . Телефонуйте та отримайте детальну консультацію про характеристики товару, оплату та доставку! Цей товар шукають як:Плоскошліфмашина FS 350 VQ ForteВібраційна шліфмашина FS 350 VQ Forte..

Стабілізатор напруги IDR-10kVA Forte

0 грн

Стабілізатор напруги потрібен для забезпечення якісної роботи електротехніки, яка піддається частим перепадам напруги. Професійний стабілізуючий прилад призначений зберігати нормальну роботу електромережі, знижуючи ймовірність настання короткого замикання. Модель Forte IDR-10kVA характеризується зниженим рівнем шуму навіть при тривалому функціонуванні. Практичний пристрій просто і зручно монтувати, а також легко використовувати. Серед основних переваг стабілізуючого апарату Forte IDR-10kVA, які ефективно захищають техніку від непередбачених змін в мережі, можна відзначити такі: швидкість установки, простота зберігання; наявність надійної термозахисної системи; оперативність спрацьовування при виявленні стрибків напруги; здатність протидіяти порушенню роботи контактів в електричній мережі; стеження за рівнем нагрівання трансформатора; висока перевантажувальна здатність; оптимізована панель індикації, яка допомагає контролювати рівні напруги на вході і виході; фільтрація ..

Стабілізатор напруги TDR-10000VA Forte

4270 грн

Модель стабілізатора TDR-10000VA - це надійний захисний пристрій для електроприладів і електрообладнання, який працює при тривалому зниженні або підвищенні напруги в електромережі. Ця модель стабілізатора релейного типу. Виробник надає 1 рік гарантійного терміну. Стабілізатор має захист від: Перегрівання; Короткого замикання; Підвищеної напруги; Зниженої напруги; Перевантаження. Це однофазний прилад. Ступінь його захисту IP-20, пристрій не герметизирований. Після того, як миттєво спрацює система захисту, прилад самостійно відновлює роботу. Час включення можна відрегулювати від 6 до 180 секунд. Це робить користування апаратом комфортним. Стабілізатор FORTE TDR-10000VA має такі габарити: 41х22х25,6 см, а його вага 19,55 кг. Встановлюється він у горизонтальному положенні, установка для підлоги. Дуже зручний, оскільки його розміри дозволяють встановлювати і зберігати його в будь-якому зручному місці. Потужність цієї моделі стабілізатора становить 10 кВт. Коефіцієнт корисної д..

Пряма шліфмашина DG-2236 Forte

395 грн

Пряма пневматична шліфувальна машина Forte DG-2236 - надійний професійний інструмент, який за допомогою стиснутого повітря, поданого під тиском 6 бар, швидко і якісно зробить всю роботу по зачистці. Це незамінний інструмент при ремонті квартири, який завжди повинен бути під рукою. Ергономічна і зручна рукоятка і мала вага пневмоінструмента забезпечать максимальний комфорт при тривалій роботі. Постачається в кейсі з набором шліфувальних насадок. Якісні інструменти в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, відправка товару у день замовлення. Львів. Замовляйте! 068-844-11-44; 073-844-11-44 . Телефонуйте та отримайте детальну консультацію про характеристики товару, оплату та доставку! Цей товар шукають як:Прямошліфувальна машина DG-2236 Forte..

Обприскувач ручний - ОП-10 Forte

275 грн

Обприскувач ручний - ОП-10 Forte. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Обприскувач ручний - ОП-10 Forte в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Оприскувач ручний - ОП-10 Forte..

Стабілізатор напруги TDR-3000VA Forte

0 грн

Forte TDR-3000VA Стабілізатори напруги. При підключенні приладів і побутової техніки до нестабільних за напругою електричних мереж відмінним захистом пристроїв є стабілізатор напруги. Він призначений для згладжування стрибків напруги в мережі і видачі величини в допустимих параметрах. Пристрій FORTE TDR-3000VA стабілізує вхідну напругу в межах від 130 до 260 В, видаючи на виході однофазний струм напругою 220 В. Прилад має цифровий вольтметр для зручності індикації параметрів мережі. Стабілізатор має металевий корпус з вхідними та вихідними роз'ємами, виконаними у вигляді клем. Пристрій розрахований на підключення навантаження в 3 кВА. Точність стабілізації вихідних параметрів за напругою приладу складає 8%. Це допустима величина згідно з вимогами про нормовані відхилення напруги. Така похибка не впливає на роботу пристрою і забезпечує надійний захист електроспоживаючого обладнання. Стабілізатор напруги захистить побутову техніку і продовжить термін її експлуатації. У нього хороша перев..

Зарядний пристрій CB-15FP Forte

1023 грн

Зарядний пристрій FORTE CB-15FP належить до обладнання побутового сегменту зі ступенем захисту IP23 і класом ізоляції H. Його живлення здійснюється від побутової електричної мережі 220 вольт. Зовні прилад виконаний у вигляді класичного електричного приладу з металевим корпусом. Робоча панель має красиву обтічну форму. На ній розташовані амперметр, перемикач вихідної напруги, регулятор плавного настроювання сили струму і вмикач живлення. На інших панелях розташовані вентиляційні канали для повітряного охолодження внутрішніх компонентів приладу. Крім цього, на верхній панелі знаходиться зручна транспортувальна ручка, виготовлена з пластику, а на задній панелі знаходяться вхідний і вихідні електричні кабелі. FORTE CB-15FP виробляє вихідну напругу 12 і 24 В. Максимальна ємність акумуляторів, що заряджаються становить 135 ампер-годин, а мінімальна - 25. Гранична сила струму зарядки дорівнює 7 ампер. Споживана приладом потужність становить 110 Вт. Як видно, за допомогою цього зарядного при..

Стабілізатор напруги MAX-1000VA Forte

0 грн

Невеликий і конструктивно простий стабілізатор напруги Forte MAX-1000VA з максимальною потужністю в 1000 ВА призначений для проведення контролю вихідної напруги і повного захисту підключеної до нього техніки, відмінно підходить для котлів. Діапазон вхідної робочої напруги становить 160 В - 260 В. Стабілізатор характеризується як якісний і надійний пристрій релейного типу з простим однофазним підключенням. Конструкція апарата передбачає управління реле, яке сприяє отриманню високої точності стабілізації струму: 220 В +/- 8%, чого цілком достатньо для всього малопотужного устаткування, використовуваного в побуті. Стабілізатор напруги FORTE MAX-1000VA обладнаний мікропроцесором, який сприяє швидшому переключенню, на відміну від схожих моделей релейного типу. Також Вас порадує ряд систем захистів, якими оснащується апарат, їх основне завдання - забезпечити захист Вашої електромережі від коливань напруги і короткого замикання, а також запобігти поломці самого стабілізатора. Всі силові конта..

Гайковерт IW-310 1/2" Forte

1115 грн

Пневматичний гайковерт Forte IW-310 1/2 - надійний професійний інструмент, який за допомогою стиснутого повітря, поданого під тиском 6 бар, швидко і надійно виконає відкручування і закручування гайок і болтів. Це незамінний інструмент при ремонті квартири, який завжди повинен бути під рукою. Ергономічна і зручна рукоятка і мала вага пневмоінструмента забезпечать максимальний комфорт при тривалій роботі. Інструмент постачається в кейсі з набором головок для закручування і відкручування болтів і гайок. Якісні інструменти в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, відправка товару у день замовлення. Львів. Замовляйте! 068-844-11-44; 073-844-11-44 . Телефонуйте та отримайте детальну консультацію про характеристики товару, оплату та доставку! Цей товар шукають як:Гайкокрут IW-310 1/2' ForteШуруповерт IW-310 1/2' Forte..

Зарядний пристрій CD-10A Forte

655 грн

Forte CD-10A Зарядний пристрій. Для зарядки акумуляторів малої ємності служить клас зарядних пристроїв, що характеризується скромними електричними характеристиками. До такого типу обладнання можна віднести модель Forte CD-10A. Його корпус - зразок чудової мінімізації. Виконаний в класичному варіанті, він не має жодної зайвої деталі. На передній панелі розташований інформативний амперметр (на відміну від багатьох компактних моделей, що мають прилад, за шкалою якого практично неможливо контролювати процес зарядки), а також перемикачі напруги і чотири колірні індикатори. На задній панелі знаходяться вхідний електричний кабель і вихідні дроти для підключення акумуляторів з кінцевими спеціальними зажимами для кріплення до зовнішніх контактів. На бічних гранях корпусу зроблені вентиляційні отвори, а на верхній кришці знаходиться ручка для перенесення, виготовлена з гнучкого пластику. Forte CD-10A - зарядний пристрій побутового класу, тому цілком природно, що працює він від електричної мережі..

Пневмопістолет PTIG-6340 Forte

206 грн

Пневмопістолет PTIG-6340 Forte. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Пневмопістолет PTIG-6340 Forte в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Пневматичний пістолет PTIG-6340 Forte..

Зарядний пристрій CA-8B Forte

624 грн

Forte CA-8B Зарядний пристрій. Пуско-зарядні пристрої переносного типу є незамінними помічниками власників автотранспортної техніки. Таке обладнання допоможе завести двигун при розряді акумулятора і при роботі в умовах сильних морозів, якщо, звичайно, поблизу є стаціонарне джерело електричної енергії. Кожен виробник мобільних зарядних пристроїв розробляє власні технології, що дозволяють як поліпшити їх технічні характеристики, так і розширити функціонал. Важливим кращим фактором вибору певної моделі для споживача є і розмір зарядного пристрою, оскільки в залежності від його габаритів визначається місце зберігання. Компанія Forte розробила широкий ряд пуско-зарядних пристроїв, завдяки чому потенційні користувачі можуть вибрати для себе ту модель, яка найбільш їм підходить. FORTE CA-8B являє собою компактний за розмірами зарядний пристрій, який має ергономічний обтічний корпус з монолітною ручкою для перенесення. Вага цієї моделі складає всього 2,83 кг, вона не займе багато місця навіть ..

Стабілізатор напруги TDR-8000VA Forte

0 грн

Стабілізатор напруги FORTE TDR-8000VA стане надійним і практичним захисником побутових електроприладів від нестабільної роботи електромережі, перепадів і стрибків напруги. Даний прилад буде якісно і ефективно забезпечувати стабільну подачу енергоресурсу, необхідного для живлення техніки в умовах як заниженої, так і завищеної напруги. Це, в свою чергу, дозволить запобігти виникненню замикань, аварійних ситуацій, пожеж і передчасного виходу з ладу електричних побутових приладів. FORTE TDR-8000VA - це інноваційне вирішення проблем, пов'язаних з нестабільним електропостачанням житлових будинків, квартир, дачних і заміських ділянок, котеджів. Дана модифікація стабілізаторів оптимально підходить для контролю подачі енергоресурсу, дозволяючи своїм власникам більше не переживати через регулярні стрибки у мережі. Виробник стабілізатора напруги FORTE TDR-8000VA виділяє такі вигідні переваги, якими наділив свій продукт: Збільшена перевантажувальна здатність Простота експлуатації та обслуговув..

Шланг Forte Profi 3/4 20 м

0 грн

Шланг Forte Profi 3/4 20 м. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте Шланг Forte Profi 3/4 20 м в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!..

Зарядний пристрій CA-6B Forte

425 грн

Forte CA-6B - автомобільний пуско-зарядний пристрій, відрізняється відмінними технічними характеристиками і високим ступенем захисту від збоїв при проведенні зарядних і пускових робіт. Прилад має компактні розміри, що, безсумнівно, виділяє його на тлі подібних моделей інших виробників. Пристрій має ударостійкий корпус. На робочій панелі розташований тумблер перемикання вихідної напруги та індикатори рівня заряду підключеного акумулятора. Незважаючи на простоту, такий ступінь управління є цілком достатнім для проведення контролю над роботою і рівнем заряду. Нижня частина закінчується двома припливами під опорні ніжки, а у верхній частині знаходиться монолітна ручка для максимально зручного транспортування. Робота пуско-зарядного пристрою здійснюється від мережі змінного струму 220 В. Споживана потужність не перевищує 64 Вт. Для з'єднання з електричною розеткою передбачений кабель довжиною 1,7 м, який має штекер європейського стандарту. Вихідна напруга може бути вибрана з двох значень - ..

Стабілізатор напруги TVR-8000VA Forte

0 грн

Стабілізатор напруги Forte TVR-8000VA. Однофазні релейні стабілізатори дуже затребувані останнім часом. Збільшення кількості побутових приладів і електрообладнання не могло позитивно позначитися на електромережі приватного будинку або житлового будинку. Постійні перенапруги, скачки струму - все це загрожує частими виходами з ладу дорогих елементів побутової техніки. Врятувати може тільки стабілізатор, наприклад, такий як Forte TVR-8000VA. Forte TVR-8000VA адаптований для імпульсивної підтримки стандартної напруги. Апарат зроблений так, щоб його використання було можливим в найширшому діапазоні трансформації напруги. Те ж стосується і навколишнього середовища: прилад спокійно функціонує при низьких і високих температурах, а якщо вона виходить за межі допустимого значення, Forte TVR-8000VA вимикається. Відмінні риси: < ul> Одним з інноваційних компонентів такого стабілізатора є мікропроцесор. Він дуже ефективний і забезпечує в кілька разів більшу швидкість перемикання реле; Стабіл..

Пневмопістолет AG-16 повітряний Forte

65 грн

Пневмопістолет Forte AG-16 - професійний інструмент, який за допомогою стиснутого повітря, поданого під тиском 1-8 бар, швидко здує пил і бруд. Він стане незамінним при оздоблювальних роботах або при ремонті. Ергономічна і зручна рукоятка і мала вага пневмоінструмента забезпечать максимальний комфорт при тривалій роботі. Якісні інструменти в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, відправка товару у день замовлення. Львів. Замовляйте! 068-844-11-44; 073-844-11-44 . Телефонуйте та отримайте детальну консультацію про характеристики товару, оплату та доставку! Цей товар шукають як:Пневматичний пістолет AG-16 повітряний Forte..

Зарядний пристрій CB-20FP Forte

1323 грн

Зарядний пристрій Forte CB-20FP - енергозарядний пристрій для автомобільної батареї. Також його можна назвати особливим агрегатом, що знижує стандартну 220-вольтну напругу до необхідної для зарядки акумулятора. Зарядний пристрій покликаний забезпечувати ефективний режим заряду з початку приєднання апарата до мережі 220 В до моменту його виключення. Таким чином, обладнання використовує три принципи активної і правильної зарядки: Забезпечує сталість струму, видаючи однакову напругу протягом усього процесу зарядки. Забезпечує сталість напруги; Забезпечує комбінацію вищенаведених принципів, використовуючи на початку процесу сталість струму, а при завершенні - сталість напруги. Переваги: Раціональна модуляція щодо типу і марки АКБ; Можливість відновлення батареї; Контроль напруги; Підтримка АКБ при тривалому зберіганні; Регулювання обмеження зарядного струму; Ергономічна рукоятка і мала вага апарату сприяють зручному транспортуванню; Наявність вбудованого вентилятора..

Шланг Forte Selikon 3/4 50 м

0 грн

Шланг Forte Selikon 3/4 50 м. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте Шланг Forte Selikon 3/4 50 м в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!..

Перфоратор RH 30-9 R Forte

1660 грн

Перфоратор Forte RH 30-9 R - швидкий універсальний-інструмент з невеликою вагою і високою продуктивністю. Обладнаний м'якою накладкою на основній і додатковій рукоятках для надійного утримання інструмента. Особливості: Багатопозиційна бічна рукоятка Блокування удару свердління в сталі і деревині Зручний перемикач вибору режиму роботи Якісні інструменти в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, відправка товару у день замовлення. Львів. Замовляйте! 068-844-11-44; 073-844-11-44 . Телефонуйте та отримайте детальну консультацію про характеристики товару, оплату та доставку! Цей товар шукають як:Перфератор RH 30-9 R ForteПерфаратор RH 30-9 R ForteВідбійний молоток RH 30-9 R Forte..

Фарбопульт пневматичний SG-1120G Forte

215 грн

Пневматичний фарбопульт Forte SG-1120G - професійний інструмент, який за допомогою стиснутого повітря, поданого під тиском 3,5-5 атм, швидко і якісно покрасит необхідну поверхню. Це незамінний інструмент, який застосовується в авто майстернях, в меблевій промисловості, при ремонті квартири, дачі. Ергономічна і зручна рукоятка і мала вага пневмоінструмента забезпечать максимальний комфорт при тривалій роботі. Якісні інструменти в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, відправка товару у день замовлення. Львів. Замовляйте! 068-844-11-44; 073-844-11-44 . Телефонуйте та отримайте детальну консультацію про характеристики товару, оплату та доставку! Цей товар шукають як:Фарборозпилювач пневматичний SG-1120G ForteКраскопульт пневматичний SG-1120G ForteКраскорозпилювач пневматичний SG-1120G Forte..

Пневмопістолет TTIG-5340 Forte

200 грн

Пневмопістолет TTIG-5340 Forte. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Пневмопістолет TTIG-5340 Forte в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Пневматичний пістолет TTIG-5340 Forte..

Стабілізатор напруги ACDR-5kVA Forte

2370 грн

Стабілізатор напруги Forte ACDR-5kVA. Дана модель стабілізуючого пристрою необхідна для захисту різного побутового обладнання. Саме вона здатна врятувати працюючу електричну техніку від поломок в момент значних стрибків напруги. Спеціалізоване обладнання забезпечує зниження негативних наслідків, що виникають в результаті електричного замикання. Апарат, що знижує силу напруги в електричному ланцюзі, має велику затребуваність з огляду на такі функціональні можливості: здатність виробляти затримку активації електричних приладів після незапланованого відключення, що допомагає захистити техніку від перевантаження; додатковий термозахист нейтралізує руйнівний вплив зниженої або підвищеної напруги; максимальна перевантажувальна здатність і постійний контроль рівня нагрівання трансформатора; надточне вимірювання показника вихідної напруги; фільтрація мережевих перешкод, яка відбувається без зміни робочих амплітуд. Стабілізатор має невеликий показник шуму. Має компактні розміри і ві..

Дриль-шуруповерт DS 450 VR Forte

625 грн

Дриль-шуруповерт Forte DS 450 VR - компактний, надійний, потужний інструмент, на який можна покластися. Завжди працює з граничною точністю незалежно від матеріалу. Особливості: Плавний розгін Швидкозатискний патрон кільце вибору крутного моменту Зручне перемикання напрямку обертання за допомогою повзункового перемикача Якісні інструменти в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, відправка товару у день замовлення. Львів. Замовляйте! 068-844-11-44; 073-844-11-44 . Телефонуйте та отримайте детальну консультацію про характеристики товару, оплату та доставку! Цей товар шукають як:Дриль-шурупокрут DS 450 VR ForteДриль-шруповерт DS 450 VR Forte..

Паяльник для пластикових труб WP6312 Forte

638 грн

Паяльник для пластикових труб Forte WP6312 - це інструмент необхідний під час проведення нового трубопроводу. Його використовують при муфтовому і раструбному зварюванні труб з пластику, а також при роботі з невеликими по діаметру фітингами (сполучна частина трубопроводу). Особливості: Добре укомплектований набір Легко можна провести гаряче різання, розплавлювання, зварювання Якісні інструменти в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, відправка товару у день замовлення. Львів. Замовляйте! 068-844-11-44; 073-844-11-44 . Телефонуйте та отримайте детальну консультацію про характеристики товару, оплату та доставку! Цей товар шукають як:Паяльник для поліпрополенових труб WP6312 Forte..

Дриль ударний ID 1050 VR New Forte

934 грн

Електродриль Forte ID 1050 VR - перевірений часом, легкий і надійний інструмент для використання в побутових умовах. Пристрій оснащений ударним механізмом, що дозволяє істотно збільшити діапазон його застосування. В першу чергу, це незамінне обладнання для домашнього майстра, завдяки якому можна без особливих зусиль виконати необхідні ремонтні роботи. При незначній вазі (2,4 кг), електродриль має двигун потужністю 1050 Вт і здатність здійснювати до 2900 об/хв. Наявність системи плавного пуску дозволяє робити точні і акуратні отвори у стальних полотнах, бетоні і дереві. У використовуваному кулачковому патроні можна затискати свердла і насадки різного діаметру (до 13 мм). Інструмент оснащений реверсивним ходом, що дозволяє проводити швидкий демонтаж різного виду кріплень. Відбійний механізм, встановлений в агрегаті, підвищує продуктивність роботи при просвердлюванні цегельної або бетонної основи. Особливістю даної моделі є система регулювання обертів. Ця функція особливо корисна при робо..

Дискова пила CS 185 Forte

1445 грн

Forte CS 185 Пила дискова Особливості: Потужний двигун 1500 Вт Сумісна з пильним диском 185 мм Зручний дизайн Дві незалежні ручки Регулювання глибини пропилу Кнопка розблокування включення Якісні інструменти в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, відправка товару у день замовлення. Львів. Замовляйте! 068-844-11-44; 073-844-11-44 . Телефонуйте та отримайте детальну консультацію про характеристики товару, оплату та доставку! Цей товар шукають як:Циркулярна пила CS 185 ForteЦиркулярка CS 185 Forte..

Показано 1 по 35 з 260 (Всього сторінок 8)
Top