Безкоштовна доставка від 1000 грн
Обприскувач ручний - ОП-5 Forte

218 грн

Обприскувач ручний - ОП-5 Forte. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Обприскувач ручний - ОП-5 Forte в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Оприскувач ручний - ОП-5 Forte..

Обприскувач ручний - ОП-8 Forte

230 грн

Обприскувач ручний - ОП-8 Forte. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Обприскувач ручний - ОП-8 Forte в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Оприскувач ручний - ОП-8 Forte..

Стабілізатор напруги ACDR-8kVA Forte

0 грн

Стабілізатор напруги FORTE ACDR-8kVA оснащений допоміжним обладнанням для надійного захисту трансформатора і реле. Прилад може знизити негативний вплив на побутові електроприлади, який виникає при підключенні потужного зварювального апарату. Стабілізатор знижує навантаження при проблемному енергопостачанні, тим самим зменшуючи витрати користувача на ремонт або купівлю нових електроприладів. Переваги: практичність і простота використання, тривалий термін служби, ефективний захист від перепадів напруги, зниження травматизму двигунів електроприладів під час перевантаження мережі, наявність термічного захисту при різкому зростанні або падінні рівня напруги, опція відстрочки включення після деактивації, можливість усунення мережевих перешкод без впливу на амплітуду Якісні інструменти в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, відправка товару у день замовлення. Львів. Замовляйте! 068-844-11-44; 073-844-11-44 . Телефонуйте та отримайте дета..

Обприскувач ручний - ОР-1,5 Forte

61 грн

Обприскувач ручний - ОР-1,5 Forte. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Обприскувач ручний - ОР-1,5 Forte в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Оприскувач ручний - ОР-1,5 Forte..

Паяльник для пластикових труб Forte

0 грн

Паяльник для пластикових труб Forte. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Паяльник для пластикових труб Forte в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Паяльник для поліпрополенових труб Forte..

Станок для плитки TC 180 Forte

1449 грн

Станок для плитки TC 180 Forte ідеально підходить як для стаціонарної, так і для мобільної роботи завдяки своїм розмірам. Має клас захисту IP20. Він має широкий спектр можливостей і тому є універсальним інструментом для професійного застосування. Плиткоріз Forte TC 180 може використовуватися для точної різки малої і середньої плитки.. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте Станок для плитки TC 180 Forte в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Плиткоріз TC 180 ForteВерстат для плитки TC 180 Forte..

Дриль-шуруповерт DS 450 VR Forte

594 грн

Дриль-шуруповерт Forte DS 450 VR - компактний, надійний, потужний інструмент, на який можна покластися. Завжди працює з граничною точністю незалежно від матеріалу. Особливості: Плавний розгін Швидкозатискний патрон кільце вибору крутного моменту Зручне перемикання напрямку обертання за допомогою повзункового перемикача Якісні інструменти в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, відправка товару у день замовлення. Львів. Замовляйте! 068-844-11-44; 073-844-11-44 . Телефонуйте та отримайте детальну консультацію про характеристики товару, оплату та доставку! Цей товар шукають як:Дриль-шурупокрут DS 450 VR ForteДриль-шруповерт DS 450 VR Forte..

Стабілізатор напруги TDR-8000VA Forte

0 грн

Стабілізатор напруги FORTE TDR-8000VA стане надійним і практичним захисником побутових електроприладів від нестабільної роботи електромережі, перепадів і стрибків напруги. Даний прилад буде якісно і ефективно забезпечувати стабільну подачу енергоресурсу, необхідного для живлення техніки в умовах як заниженої, так і завищеної напруги. Це, в свою чергу, дозволить запобігти виникненню замикань, аварійних ситуацій, пожеж і передчасного виходу з ладу електричних побутових приладів. FORTE TDR-8000VA - це інноваційне вирішення проблем, пов'язаних з нестабільним електропостачанням житлових будинків, квартир, дачних і заміських ділянок, котеджів. Дана модифікація стабілізаторів оптимально підходить для контролю подачі енергоресурсу, дозволяючи своїм власникам більше не переживати через регулярні стрибки у мережі. Виробник стабілізатора напруги FORTE TDR-8000VA виділяє такі вигідні переваги, якими наділив свій продукт: Збільшена перевантажувальна здатність Простота експлуатації та обслуговув..

Електричний кущоріз ЕМК-45 Forte

0 грн

Пропонуємо розглянути Кущоріз акумуляторний GE-CH 1855/1 Li - Solo Einhell (3410502)Електротример (кущоріз) Forte EMK-45 - призначений для обробки, надання форми чагарникам і деревам, акуратного зрізу хворих або поламаних гілок, надання рослинам доглянутого вигляду. Найбільш затребуваний серед усіх інструментів ландшафтної техніки. Особливості: Потужність - 550 Вт Укомплектований двостороннім ножем Ширина скошування 450 мм Якісні інструменти в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, відправка товару у день замовлення. Львів. Замовляйте! 068-844-11-44; 073-844-11-44 . Телефонуйте та отримайте детальну консультацію про характеристики товару, оплату та доставку! ..

Стабілізатор напруги TDR-1000VA Forte

841 грн

Стабілізатор напруги Forte TDR-1000VA - це пристрій для підтримки вихідної напруги в певних значеннях, допустимих для роботи енергоспоживачів. Він необхідний в разі стрибків вхідної напруги в електричних мережах. До електроприймачів, яким потрібно забезпечити захист від стрибків напруги, належать: побутова техніка, прилади, різне обладнання. Однофазний стабілізатор FORTE TDR-1000VA вирівнює напругу на виході при межах вхідного параметра від 130 до 260 Вольт. Потужність установки 1 кВА. Вона оснащена цифровим вольтметром для зручності спостереження за показами. Пристрій важить 3,65 кг і має підлогову установку. Вхідний роз'єм виконано у вигляді вилки (євро), а вихідні - двома розетками європейського стандарту. З переваг цієї моделі релейного типу можна виділити високу швидкість спрацьовування при стабілізації параметрів мережі. Може працювати на холоді. Робочі температури пристрою становлять: мінус 20 - плюс 40 градусів за Цельсієм. Стабілізатор напруги FORTE TDR-1000VA захищає від стри..

Кутова шліфувальна машина EG 13-125 VL Forte (болгарка)

1025 грн

Кутова шліфмашина Forte EG 13-125 VL - незамінний в домашньому господарстві інструмент, за допомогою якого Ви зможете не тільки шліфувати різні поверхні, але і знімати старі лакофарбові покриття, видаляти корозію, різати метал, пластик, кераміку і навіть дерево. Технічні особливості: Виконаний в сіро-чорних тонах пристрій, має зручну для захоплення конструкцію і невеликі розміри, завдяки чому працювати з інструментом можна тривалий час без почуття втоми. Не дивлячись на те, що вага обладнання становить всього 2,8 кг, виробник зміг помістити в нього по-справжньому витривалий двигун потужністю 1300 Вт, що дозволяє забезпечити максимальну швидкість обертання робочого диска аж до 12000 об/хв. Захисний кожух, двопозиційна бічна ручка і подовжена хвостова частина з тримачем для другої руки, дозволяють користуватися ним з особливим комфортом. Використовуючи модель 13-125 VL від Forte в побутових умовах або на виробництві, Ви забезпечуєте собі високу швидкість, надійність і безпеку навіть на..

Стабілізатор напруги SDC-5000VA Forte

0 грн

Стабілізатор напруги SDC-5000VA Forte. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Стабілізатор напруги SDC-5000VA Forte в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Вирівнювач напруги SDC-5000VA ForteТрансформатор напруги SDC-5000VA Forte..

Акумуляторний шуруповерт CD 1815-2 B2 LI Forte

1950 грн

Акумуляторний шурупокрут CD 1815-2 B2 LI Forte. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Акумуляторний шурупокрут CD 1815-2 B2 LI Forte в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Акумуляторна викрутка CD 1815-2 B2 LI ForteАкумуляторний шруповерт CD 1815-2 B2 LI Forte..

Шланг Forte Profi 3/4 20 м

0 грн

Шланг Forte Profi 3/4 20 м. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте Шланг Forte Profi 3/4 20 м в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!..

Паяльник для пластикових труб WP6320 Forte

1066 грн

Паяльник для пластикових труб Forte WP6320 - це інструмент необхідний під час проведення нового трубопроводу. Його використовують при муфтовому і раструбному зварюванні труб з пластику, а також при роботі з невеликими по діаметру фітингами (сполучна частина трубопроводу). Особливості: Добре укомплектований набір Легко можна провести гаряче різання, розплавлювання, зварювання Якісні інструменти в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, відправка товару у день замовлення. Львів. Замовляйте! 068-844-11-44; 073-844-11-44 . Телефонуйте та отримайте детальну консультацію про характеристики товару, оплату та доставку! ..

Перфоратор RH 26-9 R Forte

1462 грн

Перфоратор Forte RH 26-9 R - швидкий універсальний інструмент зі змінним патроном. Обладнаний м'якою накладкою на основній і додатковій рукоятках для надійного утримання інструмента. Особливості: Багатопозиційна бічна рукоятка Блокування удару свердління в сталі і деревині Зручний перемикач вибору режиму роботи Якісні інструменти в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, відправка товару у день замовлення. Львів. Замовляйте! 068-844-11-44; 073-844-11-44 . Телефонуйте та отримайте детальну консультацію про характеристики товару, оплату та доставку! Цей товар шукають як:Перфератор RH 26-9 R ForteПерфаратор RH 26-9 R ForteВідбійний молоток RH 26-9 R Forte..

Стабілізатор напруги TDR-5000VA Forte

2489 грн

Стабілізатор напруги Forte TDR-5000VA - надійний побутовий апарат, який забезпечує стабільне електроживлення обладнання в умовах тривалого за часом заниженої або завищеної напруги електромережі. Стабілізатор оснащений захистом від перегрівання, короткого замикання і стрибків напруги, а при спрацьовуванні одного із захистів миттєво і самостійно відновить роботу. Така функція робить стабілізатор Forte TDR-5000VA дуже практичним, а роботу з ним дуже комфортною. Розміри і вага апарата не складуть проблем з вибором місця для його установки або зберігання. Особливості: Термозахист, захист від короткого замикання, захист від зниженої / підвищеної напруги Низький рівень шуму Система протидії залипання контактів Система контролю нагріву трансформатора Чудова перевантажувальна здатність Фільтрація мережевих перешкод без спотворення амплітуди Якісні інструменти в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, відправка товару у день замовлення. Львів. З..

Тачка будівельна одноколісна з посиленою рамою WB6414T Forte

0 грн

Тачка будівельна одноколісна з посиленою рамою WB6414T Forte. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Тачка будівельна одноколісна з посиленою рамою WB6414T Forte в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!..

Дискова пила CS 200 TS Forte

2028 грн

Forte CS 200 TS пила дискова Особливості: Потужний двигун 1800 Вт Сумісна з пильним диском 200 мм Зручний дизайн Дві незалежні ручки Регулювання глибини пропилу Кнопка розблокування включення Якісні інструменти в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, відправка товару у день замовлення. Львів. Замовляйте! 068-844-11-44; 073-844-11-44 . Телефонуйте та отримайте детальну консультацію про характеристики товару, оплату та доставку! Цей товар шукають як:Циркулярна пила CS 200 TS ForteЦиркулярка CS 200 TS Forte..

Лобзик JS 900 AQVP Forte

860 грн

Forte JS 900 AQVP - електричний лобзик побутового призначення, обладнаний двигуном достатньої потужності для якісної та ефективної роботи. Завдяки хорошим технічним характеристикам модель з легкістю справляється з деревиною товщиною до 80 мм і сталевими листами - 10 мм. Для забезпечення більш високої якості роботи в інструменті передбачена можливість вибрати найбільш оптимальну частоту ходу ріжучого елемента (500 - 3000 хід/хв), що поряд з 4-х позиційним ходом пилки, дозволяє здійснити рівне і акуратне різання як тонких, так і товстих виробів. Особливої жорсткості конструкції додає штампована підошва, яка спільно зі спеціальною накладкою усуває ймовірність царапання матеріалу, роблячи роботу максимально дбайливо і точно. Також варто відзначити можливість нахилу опорної платформи в обидві сторони під кутом 45 C. Потужності електродвигуна (900 Вт), так само як і довжини мережевого кабелю, цілком достатньо для комфортного використання. Зручності додає і вага виробу, яка складає всього 2,2..

Перфоратор PLRH 24-8 R Forte

1604 грн

Перфоратор Forte PLRH 24-8 R - швидкий універсальний інструмент зі змінним патроном. Обладнаний м'якою накладкою на основній і додатковій рукоятках для надійного утримання інструмента. Особливості: Багатопозиційна бічна рукоятка Блокування удару свердління в сталі і деревині Зручний перемикач вибору режиму роботи Якісні інструменти в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, відправка товару у день замовлення. Львів. Замовляйте! 068-844-11-44; 073-844-11-44 . Телефонуйте та отримайте детальну консультацію про характеристики товару, оплату та доставку! Цей товар шукають як:Перфератор PLRH 24-8 R ForteПерфаратор PLRH 24-8 R ForteВідбійний молоток PLRH 24-8 R Forte..

Пневмопістолет TTIG-5340 Forte

238 грн

Пневмопістолет TTIG-5340 Forte. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Пневмопістолет TTIG-5340 Forte в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Пневматичний пістолет TTIG-5340 Forte..

Снігоприбирач бензиновий КС-624S Forte

15820 грн

Снігоприбирач бензиновий КС-624S Forte. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Снігоприбирач бензиновий КС-624S Forte в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Снігоприбиральна машина бензинова КС-624S ForteСнігоочищач бензиновий КС-624S Forte..

Стабілізатор напруги SDC-3000VA Forte

0 грн

Стабілізатор напруги Forte SDC-3000VA - якісний професійний апарат, який призначений для забезпечення якісної роботи різних пристроїв в умовах нестабільної за значенням напруги. Стабілізатор укомплектований захистом від перегріву, короткого замикання і стрибків напруги, а при спрацьовуванні одного із них миттєво і самостійно відновить роботу. Ця функція робить стабілізатор Forte SDC-3000VA досить практичним, а роботу з ним дуже комфортною. Розміри і вага апарата не складуть проблем з вибором місця для його установки або зберігання. Особливості: Термозахист, захист від короткого замикання, захист від зниженої / підвищеної напруги Тиха робота Система протидії залипання контактів Контроль нагріву трансформатора Чудова перевантажувальна здатність Фільтрація мережевих перешкод без спотворення амплітуди Якісні інструменти в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, відправка товару у день замовлення. Львів. Замовляйте! 068-844-11-44; 073-844-1..

Шланг Forte Multi 3/4 50 м

0 грн

Шланг Forte Multi 3/4 50 м. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте Шланг Forte Multi 3/4 50 м в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!..

Акумуляторний шуруповерт CD 1213-2 B2 LI Forte

1554 грн

Акумуляторний дриль-шуруповерт Forte CD 1213 - 2 B2 LI - дриль-шуруповерт, відмінно зарекомендував себе на ринку професійних електроінструментів. Модель являє собою потужний і надійний агрегат, що працює від акумуляторної батареї. Завдяки такій функціональності, користувачеві доступна повна свобода дій. Де б він не знаходився шуруповерт завжди готовий до роботи. Особливості: У моделі передбачена кнопка реверсивного ходу, а також можливість вибору швидкісного режиму від 350 до 1100 об/хв. Кільце регулювання крутного моменту дозволяє вибрати найбільш оптимальну швидкість обертання робочого елемента. Швидкозатискний патрон, сприяє швидкій та легкій зміні біт. За допомогою шуруповерта можна зробити отвори в ДСП, ДВП і інших деревних матеріалах до 20 мм, в металі - до 8 мм. Дві швидкості обертання, для збільшення можливостей при виконанні робіт. Світлодіодний ліхтарик , дозволяє працювати в місцях з недостатнім рівнем висвітлення. Зарядний пристрій заряджає змінну батарею ..

Акумуляторний шуруповерт CD 1413 B2 Forte

1111 грн

Акумуляторний шуроповерт Forte CD 1413 B2 - відмінний побутовий інструмент, створений для виконання робіт різного типу складності. Високоякісні деталі забезпечують його тривалу експлуатацію, а патрон діаметром 10 мм та інноваційна ергономічна рукоятка комфортну і тривалу за часом роботу. Оптимально підібрати крутний момент для виконання ексклюзивної роботи дозволить 18-позиційне кільце вибору крутного моменту. Шуруповерт має велику потужність і запас міцності, має дуже малу вагу і невеликі габарити. Особливості: Додатковий акумулятор 14,4 В 18-позиційне кільце вибору крутного моменту Ергономічна рукоятка з гумовим покриттям для комфортної роботи Швидкозатискний патрон 10 мм Вбудований світлодіод для освітлення робочої поверхні Індикатор заряду акумулятора Якісні інструменти в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, відправка товару у день замовлення. Львів. Замовляйте! 068-844-11-44; 073-844-11-44 . Телефонуйте та отримайте детальну ко..

Культиватор електричний ЕРТ-750 Forte

1810 грн

Електрокультиватор Forte ЕРТ-750 здатний забезпечити максимальний комфорт в роботі. Він буде незамінним помічником при обробці невеликих грядок, при прополюванні квітників, клумб, а також він відмінно підійде для ефективної роботи в закритих приміщеннях - парнику або теплиці. Особливості: Простота в управлінні Можливість регулювання керуючих рукояток по висоті і куту нахилу Компактний, мобільний Екологічно чистий апарат Якісні інструменти в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, відправка товару у день замовлення. Львів. Замовляйте! 068-844-11-44; 073-844-11-44 . Телефонуйте та отримайте детальну консультацію про характеристики товару, оплату та доставку! ..

Обприскувач ручний - ОР-2,0 Forte

64 грн

Обприскувач ручний - ОР-2,0 Forte. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Обприскувач ручний - ОР-2,0 Forte в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Оприскувач ручний - ОР-2,0 Forte..

Паяльник для пластикових труб WP6318 Forte

0 грн

Паяльник для пластикових труб WP6318 Forte. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Паяльник для пластикових труб WP6318 Forte в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!..

Перфоратор RH 26-92 C Forte

1636 грн

Перфоратор Forte RH 26-92 C - надійний і довговічний інструмент, ергономічний дизайн якого ідеально поєднані з хорошою потужністю 850 Вт. Пристрій призначений для виконання нескладних ремонтних завдань і обладнаний трьома режимами роботи: Ударний - сила удару дорівнює 2,8 Дж, використовується при знятті підлогових покриттів і демонтажі перегородок з цегли та бетону. Свердління на швидкості холостого ходу 1300 об/хв, використовується для просвердлювання отворів діаметром до 30 мм для дерева, до 26 мм для бетону і до 13 мм для сталевої основи. Свердління з ударом використовується при роботі з твердими матеріалами. Зручність роботи з перфоратором. Для забезпечення зручності роботи з інструментом в комплекті передбачена бічна рукоятка, яка в залежності від умов роботи може виставлятися під необхідним ракурсом. Також пристрій оснащений списом, для демонтажу старих покриттів. Обмежувач глибини свердління забезпечує максимально точне проникнення робочого елемента. Модель також має в..

Снігоприбирач електричний ST-1300 Forte

0 грн

Снігоприбирач FORTE ST -1300 завдяки своїм компактним розмірам користується величезною популярністю в приватних господарствах для ефективного прибирання снігу, який щойно випав. Він відмінно підходить для очищення важкодоступних ділянок, невеликих площ, що мають рівну поверхню. Це функціональний інструмент, що відрізняється простотою при експлуатації і обслуговуванні. Робота з ним не вимагає особливого застосування фізичної сили, певних знань, умінь або досвіду. Справитися з обладнанням зможе і жінка, і чоловік похилого віку. Інструмент здатний якісно і швидко усувати снігові маси, зважаючи на наявність потужного двигуна. Наявність гумового шнека виключає можливість пошкодження будь-якої поверхні, що очищається. Зручний тримач і додаткова ручка забезпечують максимальний рівень комфорту роботи. Система гасіння вібрації запобігає зіскакуванню інструмента, навіть при роботі на інтенсивних потужних обертах. Максимальна дальність викиду снігу становить близько 9 метрів. Напрямок викиду, а т..

Стабілізатор напруги MAX-2000VA Forte

0 грн

Стабілізатор напруги MAX-2000VA Forte. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Стабілізатор напруги MAX-2000VA Forte в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Трансформатор напруги MAX-2000VA ForteВипрямляч напруги MAX-2000VA Forte..

Стабілізатор напруги TDR-3000VA Forte

0 грн

Forte TDR-3000VA Стабілізатори напруги. При підключенні приладів і побутової техніки до нестабільних за напругою електричних мереж відмінним захистом пристроїв є стабілізатор напруги. Він призначений для згладжування стрибків напруги в мережі і видачі величини в допустимих параметрах. Пристрій FORTE TDR-3000VA стабілізує вхідну напругу в межах від 130 до 260 В, видаючи на виході однофазний струм напругою 220 В. Прилад має цифровий вольтметр для зручності індикації параметрів мережі. Стабілізатор має металевий корпус з вхідними та вихідними роз'ємами, виконаними у вигляді клем. Пристрій розрахований на підключення навантаження в 3 кВА. Точність стабілізації вихідних параметрів за напругою приладу складає 8%. Це допустима величина згідно з вимогами про нормовані відхилення напруги. Така похибка не впливає на роботу пристрою і забезпечує надійний захист електроспоживаючого обладнання. Стабілізатор напруги захистить побутову техніку і продовжить термін її експлуатації. У нього хороша перев..

Акумуляторний шуруповерт CD 1415-2 LI Forte

0 грн

Forte CD 1415-2 LI акумуляторний дриль-шуруповерт - потужний побутовий інструмент, створений для виконання робіт різної складності. Високоякісні деталі шуруповерта забезпечать його тривалу експлуатацію, а патрон та інноваційна ергономічна рукоятка забезпечать комфортну тривалу роботу. Оптимальний крутний момент дозволить вибрати 21-позиційне кільце вибору крутного моменту, а зміна напрямку обертання дозволить з легкістю викрутити шуруп. Особливості: 21-позиційне кільце вибору крутного моменту Ергономічна рукоятка з прогумованим покриттям для комфортної роботи Швидкозатискний патрон 10 мм Якісні інструменти в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, відправка товару у день замовлення. Львів. Замовляйте! 068-844-11-44; 073-844-11-44 . Телефонуйте та отримайте детальну консультацію про характеристики товару, оплату та доставку! Цей товар шукають як:Акумуляторна викрутка CD 1415-2 LI ForteАкумуляторний шруповерт CD 1415-2 LI Forte..

Показано 1 по 35 з 260 (Всього сторінок 8)
Top