Безкоштовна доставка від 1000 грн
Циркуляційний насос GPD 25-4-130 Gerrard

538 грн

Циркуляційний насос GPD 25-4-130 Gerrard. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Циркуляційний насос GPD 25-4-130 Gerrard в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Водяний насос GPD 25-4-130 GerrardВібраційний насос GPD 25-4-130 GerrardМембранний насос GPD 25-4-130 Gerrard..

Циркуляційний насос GPD 25-6-180 Gerrard

589 грн

Циркуляційний насос GPD 25-6-180 Gerrard. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Циркуляційний насос GPD 25-6-180 Gerrard в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Водяний насос GPD 25-6-180 GerrardВібраційний насос GPD 25-6-180 GerrardМембранний насос GPD 25-6-180 Gerrard..

Циркуляційний насос GPD 25-4-180 Gerrard

538 грн

Циркуляційний насос GPD 25-4-180 Gerrard. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Циркуляційний насос GPD 25-4-180 Gerrard в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Водяний насос GPD 25-4-180 GerrardВібраційний насос GPD 25-4-180 GerrardМембранний насос GPD 25-4-180 Gerrard..

Інвертор MMA-200 HOME LINE Gerrard

1845 грн

Інвертори MMA-200 HOME LINE Gerrard. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Інвертор MMA-200 HOME LINE Gerrard в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Зварка MMA-200 HOME LINE GerrardЗварювальний апарат інверторний MMA-200 HOME LINE Gerrard..

Бензогенератор GPG2000 Gerrard

4415 грн

Gerrard GPG2000 - однофазний генератор розрахований для установки в якості резервного джерела електроживлення приватного будинку, будівельних об'єктів, виробничих майданчиків тощо. Особливо вигідно його мати в районах з частими відключеннями електропостачання. Основні переваги: Стабільність і надійність в роботі незалежно від експлуатаційних навантажень. Наявність системи амортизації, встановленої на рамі, істотно знижують вібраційні навантаження, що позитивно позначається на експлуатаційних характеристиках пристрою. Генератор має невелику вагу і компактні зовнішні розміри, полегшуючи тим самим процес транспортування, тимчасове зберігання та експлуатацію. Низький рівень шуму, завдяки чому генератор можна експлуатувати поруч з житловими будівлями. За умови дотримання вимог та рекомендацій щодо експлуатації та обслуговування, техніка здатна прослужити багато років. Опис моделі: Вже згадана модель проста і зручна в експлуатації і обслуговуванні. На корпусі розташовані ..

Інвертор MMA-250 profi Gerrard

2737 грн

Інвертор MMA-250 profi Gerrard. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Інвертор MMA-250 profi Gerrard в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Сварка MMA-250 profi GerrardЗварка MMA-250 profi GerrardЗварювальний апарат MMA-250 profi Gerrard..

Бензогенератор GPG2500 Gerrard

4828 грн

Однофазний бензиновий генератор здатний забезпечити електрикою невелике приміщення, будь то дача, магазин або звичайний гараж. Також його використовують для підключення різних електроінструментів, наприклад, при проведенні ремонтних робіт. Модель має відкрите виконання і поміщена в міцну трубчасту раму. Завдяки двом прогумованим ручкам, користувач може c легкістю переміщати апарат з одного місця на інше. Бензиновий генератор обладнаний надійним 4-тактним бензиновим двигуном об'ємом 163 см3, з повітряним охолодженням і потужністю 2 кВт. Такої робочої сили вистачить, щоб працювати безперервно протягом 11 годин. Спеціальна захисна система простежить за своєчасним охолодженням двигуна, забезпечуючи тим самим тривале використання і ефективну роботу. Невеликий рівень видаваного шуму 65 дБ дозволить не тільки використовувати апарат поблизу від Вас, але і не буде заважати людям які є поруч. На передній панелі генератора розміщені 2 розетки стандартного зразка з виходом 220 В. Вихідну напругу В..

Інвертор MMA-250 HOME LINE Gerrard

1931 грн

Інвертор MMA-250 HOME LINE Gerrard. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Інвертор MMA-250 HOME LINE Gerrard в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Сварка MMA-250 HOME LINE GerrardЗварка MMA-250 HOME LINE GerrardЗварювальний апарат MMA-250 HOME LINE Gerrard..

Бензогенератор GPG3500E Gerrard

6416 грн

Електрогенератор Gerrard GPG3500E - прекрасний варіант вирішення проблеми під час аварійного або планового відключення електричної енергії. Перевагою моделі є її вигідна вартість на тлі непоганої продуктивності. Функціонування генератора забезпечується бензином, для якого призначений об'ємний бак на 16 літрів. Виробник оснастив техніку альтернатором синхронного типу, що дозволяє отримати під час роботи виробу максимум стабільності. Підсумок: вся побутова техніка, підключена до генератора, надійно захищена від перевантажень, ефекту короткого замикання та інших неприємностей, пов'язаних з роботою від джерела електричного струму. Для зручності роботи з електрогенератором модель забезпечена датчиком перевантажень, пристроєм контролю рівня масла, системою гасіння вібрації та іншими захисними технологіями. Відмінною характеристикою генератора є можливість безперервної роботи протягом 11-ти годин. Тривалості робочого процесу сприяють захисні системи електрогенератора, які, в разі необхідност..

Бензогенератор GPG950 Gerrard

2859 грн

Бензиновий генератор компактних розмірів Gerrard GPG950 призначений для подачі аварійної електроенергії в невеликі приміщення, в місцях, де відсутні лінії електропередач або трапляються часті перебої з електрикою. Він буде незамінним в медичних організаціях, навчальних закладах, сільському господарстві, складах тощо. Незважаючи на свої невеликі розміри і малу вагу, генератор оснащується надійним двотактним двигуном об'ємом 63 см3 і номінальною потужністю 0,65 кВт. Завдяки паливному баку на 4 літри прилад буде працювати без додаткової дозаправки протягом 6-ти годин. Як паливо рекомендується використовувати стандартний бензин АІ 92 або АІ 95. Низький рівень шуму 60 дБ і наявність надійної захисної системи, забезпечують не тільки приємну робочу атмосферу, але і збільшують термін служби генератора. Компактні розміри, невелика вага в поєднанні з ергономічним корпусом забезпечать зручне зберігання і полегшать транспортування. Такі технічні дані однофазної бензинової електростанції зробили її..

Бензогенератор GPG3500 Gerrard

5114 грн

Потужний і надійний бензиновий електрогенератор Gerrard GPG3500 призначений для генерації бензинового палива в однофазну електрику. Він широко використовується в якості джерела живлення для різних електроінструментів, а також в побуті або польових умовах. Пристрій виготовлений у відкритому виконанні, поміщений в якісну сталеву раму. Завдяки наявності прогумованих ручок, техніку зручно переміщати з одного місця на інше. Високий рівень продуктивності забезпечує 4-тактний одноциліндровий двигун з повітряним охолодженням, об'ємом 196 куб. см і паливним баком на 16 літрів. Такої продуктивності вистачить, щоб забезпечувати безперервну роботу апарату протягом 11-ти годин. Спеціальна система від перезавантаження двигуна вбереже мотор від перегріву і не дасть йому вийти з ладу, а спеціальний датчик контролю за рівнем масла захистить силовий апарату він небажаних поломок. Якщо рівень масла опуститься нижче допустимого рівня, то датчик автоматично відключить двигун. Порівняно невеликий рівень шум..

Показано 1 по 11 з 11 (Всього сторінок 1)
Top