Безкоштовна доставка від 1000 грн
Бензотример БТ-4300П Іскра профі

0 грн

Модель знята з виробництва. Переглянути нові моделіБензотример БТ-4300П Іскра профі. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте Бензотример БТ-4300П Іскра профі в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Бензокоса БТ-4300П Іскра профіМотокоса БТ-4300П Іскра профіБензотриммер БТ-4300П Іскра профі..

Зварювальний інвертор MMA-308 Іскра-Профі

1890 грн

Зварювальний інвертор MMA-308 Іскра-Профі відрізняється високими показника потужності, продуктивності і функціональності. Створений на базі силових транзисторів, він зберіг свою потужність, але став більш компактним і легким по вазі. Ця модель оснащена зручним кейсом, виконаним з міцних матеріалів. З ним проводять зварювання, нарізку і наплавлення конструкцій з чорних і кольорових металів зі застосуванням штучних електродів змінного і постійного струму. Зварювальний апарат Іскра Профі MMA 308 прекрасно працює і на слабких мережах, тому часто застосовується для робіт в заміських будинках і гаражах. Коефіцієнт його корисної дії високий і становить - 85%. Застосовані в ньому інверторні технології значно збільшили його потужність і дозволили підвищити якість і акуратність зварювальних швів, завдяки лінійній подачі струму. Діаметр використовуваних електродів - 1,5-4 мм, і вони можуть бути лужними, кислотними та волокнистими. До його основних переваг можна віднести плавне регулювання струму,..

Напівавтомат інверторний 300DC Cobalt Іскра-Профі

4988 грн

Зварювальний напівавтомат Іскра Профі COBALT MIG-300DC належить до інноваційної високопотужної і комфортної в роботі техніки для зварювання і комплектується кабелем з тримачем для електродів, кабелем з клемою заземлення, зварювальним захисним щитком, пальником для роботи зі зварювальним дротом, щіткою-молотком, картонною коробкою, правилами по експлуатації та обслуговуванню, гарантійними документами. Використовують агрегат для проведення електродугового ручного зварювання за допомогою зварювальних штучних електродів і зварювання напівавтоматичного, із застосуванням плавильного дроту, в середовищі захисного газу і флюсового (порошкового) дроту, без використання газу. Живиться він від побутової мережі з напругою в 220 В і частотою струму - 50 Гц. Номінальний струм зварювання - 220 А. Діапазон робочої напруги можна регулювати в межах від 16,5 до 27 В. Діапазон його струму зварювання регулюється зварювальником самостійно, в залежності від обраного режиму і товщини металу від 20 до 300 А. ..

Зварювальний інвертор MMA-311DK Іскра-Профі

1964 грн

Зварювальний інвертор MMA-311DK Іскра-Профі: активний захист від перенавантажень, висока якість зварювання, висока міцність, апарат рівномірно працює навіть при перепадах напруг; підходить для роботи з більшістю зварювальних електродів, має дисплей. Замовляйте зварювальний інвертор MMA-311 DK Іскра-Профі в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Інвертор MMA-311 DK Іскра-ПрофіЗварка MMA-311 DK Іскра-ПрофіЗварювальний апарат MMA-311 DK Іскра-Профі..

Зварювальний інвертор MMA-311D Іскра-Профі

1815 грн

Зварювальний інвертор MMA-311D Іскра-Профі: активний захист від перенавантажень, висока якість зварювання, висока міцність, апарат рівномірно працює навіть при перепадах напруг; підходить для роботи з більшістю зварювальних електродів, має дисплей. Замовляйте зварювальний інвертор MMA-311 D Іскра-Профі в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Інвертор MMA-311 D Іскра-ПрофіЗварка MMA-311 D Іскра-ПрофіЗварювальний апарат MMA-311 D Іскра-Профі..

Напівавтомат інверторний MIG-340DC Cobalt Іскра-Профі

7125 грн

Зварювальний напівавтомат Іскра Профі COBALT MIG 340DC - це найкращий апарат у своєму класі. Зварювальний напівавтомат Іскра Профі COBALT MIG 340DC призначений для напівавтоматичного дугового зварювання, плавиться на постійному струмі в середовищі захисних газів (режим MIG / MAG) або самозахисним дротом виробів з маловуглецевих і низьколегованих сталей, а також для ручного дугового зварювання штучним електродом (режим ММА). Можливість підключення вентельного аргонового пальника з контактним підпалом для зварювання вольфрамовим електродом в середовищі захисного газу аргон. Особливості зварювального напівавтомата Іскра Профі COBALT MIG 340DC: незалежне плавне регулювання швидкості подачі дроту; плавне регулювання зварювальної напруги; підключення рукава з євророз'ємом; заправка дроту в рукав без подачі газу; швидка зміна полярності для зварювання порошковим дротом без використання захисних газів або алюмінієвим дротом в середовищі аргону безперервний процес зварювання глибока ван..

Напівавтомат інверторний MIG/MMa-315N Іскра-Профі

6234 грн

Напівавтомат інверторний MIG/MMA-315N Іскра-Профі це вдосконалений і досить потужний агрегат, створений на базі інверторних силових транзисторів. Його застосовують для напівавтоматичного зварювання металевих конструкцій з низьколегованих і маловуглецевих видів стали, за допомогою зварювального дроту, який плавиться, на постійних показниках струму, у захисному газовому середовищі - вуглекислого газу або аргону і флюсового дроту, без застосування газу. Використовують його і для ручного зварювання електричною дугою за допомогою штучного покритого електрода при постійних показниках струму і режимі ММА. Підключаючи до нього вентильний пальник з контактним підпалом, з ним проводять і аргонодуговий вид зварювання. До додаткових переваг цього агрегату можна віднести і наявність євророз'єму, до якого і підключається пальник. Іскра Профі MIG / MMA 315N економічно вигідний і його енергоспоживання при максимальних показниках струму становить 3,7 кВт, і це дає можливість підключати його для роботи ..

Показано 1 по 7 з 7 (Всього сторінок 1)
Top