Безкоштовна доставка від 1000 грн
Зварювальний інверторний апарат Profi-350 Епсилон

6555 грн

Зварювальний інверторний апарат Profi-350 Епсилон. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте зварювальний інверторний апарат Profi-350 Епсилон в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Інвертор Profi-350 ЕпсилонЗварка Profi-350 ЕпсилонЗварювальний апарат Profi-350 Епсилон..

Плазморіз CUT100 Епсилон Профі

25935 грн

Сучасний надійний плазморіз CUT100 Епсилон Профі - професійний інструмент для широкого використання. На сьогодні він є найнадійнішим агрегатом для різання металів (алюміній, мідь чавун, вуглецева сталь), проведення ремонтних робіт, використання на нафтових і хімічних підприємствах. Технологія різання металів апаратом Епсилон Профі CUT 100 передбачає безпечний метод роботи, без застосування будь-яких легкозаймистих або горючих матеріалів. Зручний інтерфейс апарату повітряно-плазмового різання дозволяє повністю контролювати робочий процес, а безліч налаштувань дозволяє добитися ідеального результату роботи. Апарат надійно захищений від нестабільної електромережі і можливих проблем з подачею струму. Джерелом живлення агрегату є напруга 380 В. Різка металу даними апаратом відбувається з використанням стисненого повітря. Витрата стисненого повітря 0.36 куб. метрів за одну хвилину. Агрегат забезпечений надійним захистом від перегріву. Апарат належить до класу CUT, і призначений виключно для ..

Зварювальний інверторний апарат Energy 250 Епсилон Профі

2705 грн

Зварювальний інверторний апарат Energy 250 в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте зварювальний інверторний апарат Energy 250 вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Інвертор Energy 250 Епсилон ПрофіЗварка Energy 250 Епсилон ПрофіЗварювальний апарат Energy 250 Епсилон Профі..

Плазморіз CUT60 Епсилон Профі

14079 грн

Сучасний надійний плазморіз CUT60 Епсилон призначений для повітряно-плазмового різання кольорових і чорних металів товщиною до 21 мм і їх сплавки. Апарат розроблений за сучасною інверторною технологією, дуже простий в застосуванні, має невелику вагу і габарити, завдяки чому дуже комфортно і зручно з ним працювати. За допомогою апарату можна здійснювати як глибоке різання так і більш рівне. Має плавне регулювання струму, що дозволяє підібрати необхідну частоту струму різання в залежності від виду і товщини металу. Плазморіз CUT 60 Епсилон Профі оснащений осциллятором, який генерує високовольтний високочастотний імпульс напруги. Для здійснення процесу використовується стиснене повітря під тиском і потрібна наявність компресора. Апарат оснащений ручним переміщенням плазмотрона. Витрата повітря - 250 л/хв, тиск - 4,6-6,5 Мпа. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте плазморіз CUT60 Епсилон Профі в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консул..

Зварювальний інверторний апарат MMA250 Епсилон Профі

2779 грн

Зварювальний інверторний апарат MMA250 в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Зварювальний інверторний апарат MMA250 вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Інвертор MMA250 Епсилон ПрофіЗварка MMA250 Епсилон ПрофіЗварювальний апарат MMA250 Епсилон Профі..

Зварювальний інверторний апарат STAR 280 Епсилон Профі

3038 грн

Зварювальний інверторний апарат STAR 280 в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Зварювальний інверторний апарат STAR 280 вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Інвертор STAR 280 Епсилон ПрофіЗварка STAR 280 Епсилон ПрофіЗварювальний апарат STAR 280 Епсилон Профі..

Зварювальний інверторний апарат MMA270 Епсилон Профі

2705 грн

Зварювальний інверторний апарат MMA270 в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Зварювальний інверторний апарат MMA270 вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Інвертор MMA270 Епсилон ПрофіЗварка MMA270 Епсилон ПрофіЗварювальний апарат MMA270 Епсилон Профі..

Плазморіз CUT40 Епсилон Профі

6299 грн

Сучасний надійний плазморіз CUT40 Епсилон Профі призначений для різання різних видів металів - сплави зі сталі, алюмінію, чорні метали, мідь тощо товщиною до 12 мм. Працює разом з компресором. Апарат виготовлений із застосуванням сучасних технологій і новітніх розробок в середовищі різання металів. Покращена інверторна технологія дозволила добитися точності в управлінні процесом різання. Ця технологія гарантує безперебійну подачу струму, необхідного для різання металу. Величина струму легко і плавно регулюється в межах 20-40 А, виходячи з параметрів товщини металу і необхідної швидкості розрізання металу. Одним з основних переваг установки повітряно-плазмового різання є низьке споживання електрики в порівнянні з застарілими трансформаторними установками. Апарат оснащений захистом від перегріву і перевантажень. Електрична дуга запалюється контактним способом. Невеликі розміри і мала вага агрегату роблять його доступним для використання в побутових умовах, на станціях кузовного ремонту т..

Показано 1 по 8 з 8 (Всього сторінок 1)
Top