Продукти, які відповідають критеріям пошуку

2.143 грн

Зварювальний інвертор Дніпро-М САБ-250Н належить до лінійки апаратів, орієнтованих на побутове використання. Цей пристрій працює з електродами діаметром 1,6 - 4 мм. Головною деталлю в апараті є перетворювач, що створює зварювальну дугу: коли змінна напруга перетворюється в постійну, перетворювач знову утворює змінну напругу високої частоти з функцією стабілізації. Такий принцип роботи дозволив істотно зменшити вагу і габарити інвертора. Апарат з діапазоном зварювального струму 20-250 А створений для комфортної роботи і має властивості, корисні для недосвідченого користувача. Для контролю над ступенем нагрівання при роботі Дніпро-М САБ-250Н оснащений системою охолодження: у збільшеному корпусі зварювальна плита розташована вертикально і вентилятор рівномірно обдуває всі ключові деталі. При інтенсивній роботі інвертора активується система захисту з трьох рівнів: від перегріву, короткого замикання і робочого навантаження. При виникненні будь-якої з проблем на корпусі пристрою загоряєтьс..

1.613 грн

Акумуляторний дриль-шуруповерт Дніпро-М АДЛ-12,0 - інноваційний ручний електроінструмент, що відрізняється ергономічною конструкцією та функціональністю. За технічними характеристиками і якістю виконання не поступається професійним аналогам. Модель оснащена компактним літій-іонним елементом живлення, що забезпечує належну мобільність і комфорт у використанні. Батарея (в комплекті 2 шт) заряджається за годину, а відсутність ефекту пам'яті дозволяє дозаряджати батарею в будь-який момент, не знижуючи її ємності. Варто відзначити також відмінну фіксацію елемента живлення до корпусу, що запобігає випадковому випаданню. Ергономічна прогумована рукоятка забезпечує відмінне балансування інструмента при використанні. Завдяки кнопковому реверсу кріплення (саморізи, болти або шурупи) легко викручувати, а також вивільняти оснастки, які заклинило. Регулятор крутного моменту має 22 позиції, що дозволяє вести роботи з максимальною точністю і вибирати необхідні параметри під конкретну задачу. За допом..

1.368 грн

Акумуляторний дриль-шуруповерт АДЛ-12 Е, 12 B (кейс) Дніпро-М - незамінний ручний електроінструмент в побуті. З його допомогою можна впоратися з ремонтними та будівельними роботами будь-якого рівня складності. Пристрій має дві швидкості редуктора. Модель АДЛ-12Е оснащена літій-іонною батареєю, ємністю 1,5 А / год, яка повністю заряджається протягом 1 години. Максимальний крутний момент - 25 Н / м. Кількість обертів становить 0-1100 об/хв. Серед переваг варто відзначити наявність світлодіодного ліхтарика, що освітлює робочу зону, легку вагу - всього 800 г, а також захист акумулятора від перегріву. Особливості: одномуфтовий патрон, кнопковий реверс, світлодіодний ліхтарик, ергономічна прогумована рукоятка, контроль заряду і перегріву, двошвидкісний редуктор, циліндр крутного моменту. Комплектація: комплект бітотримачів і біт, свердла, 2 Li-Ion акумулятори, кейс, інструкція. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте акумуляторний дриль-шуруповерт АД..

1.693 грн

Акумуляторний дриль-шуруповерт від ТМ Дніпро-М - це побутовий електроінструмент, який допоможе успішно вирішити багато ремонтних завдань. Напруга акумулятора складає 12 В, чого цілком достатньо для виконання базових побутових робіт. Інструмент функціонує за рахунок літій-іонного акумулятора ємністю 1,5 А/год. Повний заряд батареї за допомогою імпульсного зарядного пристрою займає 60 хвилин. Конструкція батареї дуже зручна - вона не виходить за межі основного корпусу, а також досить легко знімається. Максимальний крутний момент в моделі АДЛ-12ПЗ - 25 Нм, а його ступінь можна регулювати до показника 18 + 1. Можлива кількість обертів - 1350 обертів/хвилину. Дриль-шуруповерт може проробляти отвори до 10 мм в сталі і 20 мм в деревині.Серед переваг моделі АДЛ-12ПЗ варто також відзначити:Світлодіодний ліхтарик (за допомогою якого можна працювати навіть в слабо освітлених місцях);2 швидкості редуктора (1 - робота з максимальною швидкістю, 2 - робота з максимальною інтенсивністю затиснення);Шес..

1.448 грн

Акумуляторний дриль-шуруповерт АДЛ-14 Е, 14,4 B (кейс) Дніпро-М - незамінний помічник у ремонтних і будівельних роботах, який впорається з завданням будь-якої складності. Пристрій працює з двома швидкостями редуктора. Модель АДЛ-14Е оснащена літій-іонною батареєю, ємністю 1,5 А / год. Повний заряд батареї здійснюється протягом 60 хвилин. Максимальний крутний момент становить 25 Н / м, а кількість обертів досягає показника 1350 об/хв. Додатковими перевагами є: наявність світлодіодного ліхтарика, що освітлює робочу зону, легка вага - всього 900 г, а також контроль заряду акумулятора. Особливості: одномуфтовий патрон, «кнопковий» реверс, світлодіодний ліхтарик, ергономічна прогумована рукоятка, контроль заряду і перегріву, двошвидкісний редуктор, циліндр крутного моменту. Комплектація: 2 Li-Ion акумулятори, комплект бітотримачів і біт, свердла, кейс, інструкція. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте акумуляторний дриль-шуруповерт АДЛ-14 Е, 14,4 ..

1.670 грн

Акумуляторний дриль-шуруповерт Дніпро-М АДЛ-14,4 - інноваційний ручний електроінструмент, що відрізняється ергономічною конструкцією, функціональністю. За технічними характеристиками і якістю виконання не поступається професійним аналогам. Модель оснащена компактним літій-іонним елементом живлення, що забезпечує належну мобільність і комфорт у використанні. Батарея (в комплекті 2 шт) заряджається за годину, а відсутність ефекту пам'яті дозволяє дозаряджати батарею в будь-який момент, не знижуючи її ємності. Варто відзначити також відмінну фіксацію елемента живлення до корпусу, що запобігає випадковому випаданню. Ергономічна прогумована рукоятка забезпечує відмінне балансування інструмента при використанні. Завдяки кнопковому реверсу кріплення (саморізи, болти або шурупа) легко викручувати, а також вивільняти оснастки, які заклинили. Регулятор крутного моменту має 22 позиції, що дозволяє вести роботи з максимальною точністю і вибирати необхідні параметри під конкретну задачу. За допо..

1.607 грн

Акумуляторний дриль-шуруповерт АДЛ-18Е, 18 B (кейс) Дніпро-М - потужний інструмент, який стане надійним помічником під час ремонту та будівництва. Шестерні редуктора виконані з металу, а сам редуктор може функціонувати в двох швидкостях. Модель АДЛ-18Е оснащена літій-іонною батареєю, ємністю 1,5 А / год. Повний заряд батареї відбувається протягом 60 хвилин. Максимальний крутний момент становить 28 Н / м. Шуруповерт здійснює +1350 обертів за хвилину. З переваг моделі варто відзначити наявність світлодіодного ліхтарика, що освітлює робочу зону, легку вагу - всього 900 г і контроль заряду акумулятора і його захист від перегріву. Особливості: одномуфтовий патрон, «кнопковий» реверс, світлодіодний ліхтарик, ергономічна прогумована рукоятка, контроль заряду і перегріву, двошвидкісний редуктор, циліндр крутного моменту. Комплектація: 2 Li-Ion акумулятори, зарядний пристрій, комплект бітотримачів і біт, кейс, інструкція. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. За..

1.471 грн

Акумуляторний шуруповерт Дніпро-М АДН-18,0 - побутовий інструмент, що відрізняється особливою міцністю і витривалістю в роботі. Завдяки відмінному внутрішньому виконанню та ергономічній конструкції шуруповерт є відмінним помічником по господарству. Металеві шестерні, редуктори і циліндр крутного моменту проходять додаткове загартування, що надає їм жорсткості і значно підвищує зносостійкість навіть при інтенсивних навантаженнях. Мідна обмотка двигуна додатково покрита термостійким складом, який запобігає перегріванню і перешкоджає попаданню дрібних частинок всередину інструмента. Такі конструктивні рішення значно подовжують термін експлуатації шуруповерта, що підтверджується 2 роками офіційної гарантії. Модель оснащується 17-позиційним регулятором обертів з 2 швидкісними режимами, що забезпечує високоточне загортання і дозволяє виставляти крутний момент і ступінь затиснення шурупів для конкретного типу завдань. Переваги інструмента: Металеві шестерні редуктора Кнопковий «реверс» ..

238 грн

Алмазний диск Дніпро-М Ultra ріже практично всі будівельні матеріали. Даний диск має найбільший ресурс і швидкість різу серед моделей лінійки. Інноваційна технологія «Vacuum brazed» дозволяє надійно зафіксувати алмаз на поверхні диска. Експлуатуючи агрегат, Ви з легкістю впораєтеся з різкою металу, бетону і більшості будівельних матеріалів. Зовнішній діаметр диска становить 125 мм, внутрішній - 22.2 мм, товщина - 2.4 мм. Максимальне число обертів - 12250 об/хв і точний різ, допоможуть вам швидко і якісно виконати роботу. Слід зазначити, що технологія «Vacuum brazed» використовується для дисків у військовій та аварійно-рятувальної галузі Європи та США. Цей товар шукають як: Алмазний круг 125 х 22,2 мм, Ultra Дніпро-М..

218 грн

Алмазний диск екстра-кераміка - новинка серед лінійки моделей торгової марки Дніпро-М. Даний диск використовується для сухого різання керамічної плитки, керамограніту, тротуарної та декоративної плитки, бетону, мармуру, граніту. З універсальною формою кромки диска Ви отримаєте ідеально рівний різ без сколів і залишитеся задоволені результатом роботи. Крім того, посилена центральна частина диска і мінімальна товщина кільця 1.4 мм забезпечують максимальну точність різу і відсутність вібрації. Внутрішній діаметр диска становить 22.2 мм, зовнішній - 125 мм. Максимальне число обертів - 12250 об/хв. Цей товар шукають як: Алмазний круг 125 х 22,2 мм, Екстра-Кераміка Дніпро-М..

406 грн

Алмазний диск Дніпро-М Ultra сегментний ріже практично всі будівельні матеріали. Даний агрегат має найбільший ресурс і швидкість різу серед моделей лінійки. Інноваційна технологія «Vacuum brazed» дозволяє надійно зафіксувати алмаз на поверхні диска. Експлуатуючи агрегат, Ви з легкістю впораєтеся з різкою металу, бетону і більшості будівельних матеріалів. Зовнішній діаметр диска становить 180 мм, внутрішній - 22.2 мм, товщина - 2.7 мм. Максимальне число обертів - 8500 об/хв і точний різ, допоможуть Вам швидко і якісно виконати роботу. Слід зазначити, що технологія «Vacuum brazed» використовується для дисків у військовій та аварійно-рятувальної галузі Європи та США. Цей товар шукають як: Алмазний круг 180 х 22,2 мм, Ultra Дніпро-М..

356 грн

Алмазний диск екстра-кераміка - новинка серед лінійки моделей торгової марки Дніпро-М. Даний диск використовується для сухого різання керамічної плитки, керамограніту, тротуарної та декоративної плитки, бетону, мармуру, граніту. З універсальною формою кромки диска Ви отримаєте ідеально рівний різ і залишитеся задоволені результатом роботи. Крім того, посилена центральна частина диска і мінімальна товщина кільця 1.6 мм забезпечують максимальну точність різу і відсутність вібрації. Внутрішній діаметр диска становить 22.2 мм, зовнішній - 180 мм. Максимальне число обертів - 8500 об/хв. Цей товар шукають як: Алмазний круг 180 х 22,2 мм, Екстра-Кераміка Дніпро-М..

576 грн

Алмазний диск Дніпро-М Ultra сегментний ріже практично всі будівельні матеріали. Даний агрегат має найбільший ресурс і швидкість різу серед моделей лінійки. Інноваційна технологія «Vacuum brazed» дозволяє надійно зафіксувати алмаз на поверхні диска. Експлуатуючи агрегат, Ви з легкістю впораєтеся з різкою металу, бетону і більшості будівельних матеріалів. Зовнішній діаметр диска становить 230 мм, внутрішній - 22.2 мм, товщина - 2.7 мм. Максимальне число обертів - 6500 об/хв і точний різ, допоможуть вам швидко і якісно виконати роботу. Слід зазначити, що технологія «Vacuum brazed» використовується для дисків у військовій та аварійно-рятувальній галузі Європи та США. Цей товар шукають як: Алмазний круг 230 х 22,2 мм, Ultra Дніпро-М..

427 грн

Алмазний диск екстра-кераміка - новинка серед лінійки моделей торгової марки Дніпро-М. Даний диск використовується для сухого різання керамічної плитки, керамограніту, тротуарної та декоративної плитки, бетону, мармуру, граніту. З універсальною формою кромки диска Ви отримаєте ідеально рівний різ і залишитеся задоволені результатом роботи. Крім того, посилена центральна частина диска і мінімальна товщина кільця 2 мм забезпечують максимальну точність різу і відсутність вібрації. Внутрішній діаметр диска становить 22.2 мм, зовнішній - 230 мм. Максимальне число обертів - 6650 об/хв. Цей товар шукають як: Алмазний круг 230 х 22,2 мм, Екстра-Кераміка Дніпро-М..

1.830 грн

Роботи зі скошування і підрізання трави завжди займають багато часу, проте з бензиновими тримерами БТ-430 від Дніпро-М вони стануть значно простішими. Цей апарат допоможе вам позбавитися від бур'янів і молодих стебел дерев, також, допоможе привести в порядок зарослий газон. Головною перевагою бензинового триммера від електричного є його мобільність. З тримерами БТ-430 можна працювати як вдома, так і на виїзді, наприклад на дачі. Апарат споживає суміш бензину марки А-92 з маслом для 2-тактних двигунів. Завдяки своїм невеликим габаритам, апарат можна перевозити як вручну, так і в багажнику автомобіля. Об'єм двигуна інструмента становить 43 см. куб, при цьому він здатний розвивати швидкість до 6500 об/хв. Бензиновий тример Дніпро-М БТ-430 легкий в експлуатації, а впоратися з ним може навіть непрофесіонал. Переваги інструмента: Покращена антивібраційна система Економна паливна система Збільшений об'єм бензобака - 0.9 л Цілісна штанга - 1500 мм 2 насадки - котушки з волосінню 2 ..

1.796 грн

Косіння і підрізання різних видів трави краще довірити надійному та ефективному інструменту. Таким є бензиновий тример Дніпро-М БТ-433, він відмінно підійде для очищення як домашнього ділянки, так і території біля офісу. Бензиновий тример Дніпро-М БТ-433 розвиває швидкість до 7000 об/хв, маючи 2-тактний бензиновий двигун об'ємом 43 см3. Завдяки відносно легкій вазі (7,5 / 8,5 кг) апарат буде зручний в тривалій експлуатації, а компактність дозволить здійснювати його транспортування як вручну, так і за допомогою автомобіля. У тримера відмінна антивібраційна система, яка знижує вібрацію під час його роботи і робить модель зручною і комфортною у використанні. Переваги інструмента: Покращена антивібраційна система Економна паливна система Збільшений об'єм бензобака - 1.2 л Цілісна штанга - 1500 мм 2 ножі і 2 волосіні 2 високоякісні насадки-котушки з волосінню 2 металевих 3-пелюсткових ножі Якісні інструменти в інтернет-магазині 2pr.com.ua за доступною ціною зі швидкою доставко..

1.607 грн

Бензопила ланцюгова Дніпро-М БП-451 2,8 кВт (1 шина 45см, 1 ланцюг) в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте бензопилу ланцюгову Дніпро-М БП-451 вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Бензопилка ланцюгова Дніпро-М БП-451..

1.830 грн

Ланцюгова бензопила Дніпро-М 452М широко застосовується в роботах пов'язаних з розпилюванням деревини, заготівлею дров та у вирішенні інших побутових завдань. Інструмент є ідеальним помічником в оформленні та прибиранны саду або дачної ділянки. Модель оснащується двотактним двигуном з потужністю 2.4 кВт і шиною 45 см, що дозволяє справлятися з особливо міцними деревами різних порід. Високий моторесурс пили в поєднанні з об'ємним паливним баком дозволяє працювати тривалий час без перевантажень в будь-яких побутових умовах. Система подачі масла на комплектуючі (ланцюг, шину) значно збільшує ресурс вузлів. Ручний металевий стартер зручний в експлуатації і спрощує запуск, а повітряний фільтр охолодження стежить за температурним режимом інструмента, запобігаючи перегріванню. Переваги інструмента: Оптимальне співвідношення потужності і ваги Міцна конструкція Система спрощеного запуску Об'єм масляного бака 260 мл Якісні інструменти в інтернет-магазині 2pr.com.ua за доступною ціною зі..

1.687 грн

Бензопила ланцюгова Дніпро-М БП-45202,2 кВт (2 шини 45см, 2 ланцюги) в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте бензопилу ланцюгову Дніпро-М БП-4520 вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Бензопилка ланцюгова Дніпро-М БП-4520..

1.442 грн

Бензопила ланцюгова Дніпро-М БП-5200-12,8 кВт (1 шина 50см, 1 ланцюг) в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте Бензопила ланцюгова Дніпро-М БП-5200-1 вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Бензопилка ланцюгова Дніпро-М БП-5200-1..

1.727 грн

Бензопила ланцюгова Дніпро-М БП-52202,8 кВт (2 шини 50см,2 ланцюги) в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте Бензопила ланцюгова Дніпро-М БП-5220 вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Бензопилка ланцюгова Дніпро-М БП-5220..

2.434 грн

Бензопила ланцюгова Дніпро-М Проф БП-400 П1,6 кВт (1 шина 40см, 1 ланцюг) в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте Бензопила ланцюгова Дніпро-М Проф БП-400 П вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Бензопилка ланцюгова Дніпро-М Проф БП-400 П..

2.051 грн

Бензотример БТ-433, 2,4 кв. Дніпро-М призначений для скошування будь-якого виду трави і чагарників на дачній ділянці, саду або галявині. Ця модель відмінно підходить для робіт з густою травою або товстими стеблами різних видів бур'янів. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте бензотример БТ-433, 2,4 кв. Дніпро-М в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Бензокоса БТ-433, 2,4 кв. Дніпро-ММотокоса БТ-433, 2,4 кв. Дніпро-МБензотриммер БТ-433, 2,4 кв. Дніпро-М..

3.089 грн

Бетонозмішувач ДНІПРО-М SX-125л з чавунним вінцем, електричний двигун 550Вт в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте Бетонозмішувач ДНІПРО-М SX-125л з чавунним вінцем, електричний двигун 550Вт вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Бетономішалка ДНІПРО-М SX-125л з чавунним вінцем, електричний двигун 550ВтБетонка ДНІПРО-М SX-125л з чавунним вінцем, електричний двигун 550Вт..

3.882 грн

Бетонозмішувач ДНІПРО-М SX-180л з чавунним вінцем, електричний двигун, 900Вт в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте Бетонозмішувач ДНІПРО-М SX-180л з чавунним вінцем, електричний двигун, 900Вт вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Бетономішалка ДНІПРО-М SX-180л з чавунним вінцем, електричний двигун, 900ВтБетонка ДНІПРО-М SX-180л з чавунним вінцем, електричний двигун, 900Вт..

0 грн

Бетонозмішувач ДНІПРО-М SX-190л з чавунним вінцем, електричний двигун, 900Вт в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте Бетонозмішувач ДНІПРО-М SX-190л з чавунним вінцем, електричний двигун, 900Вт вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Бетономішалка ДНІПРО-М SX-190л з чавунним вінцем, електричний двигун, 900ВтБетонка ДНІПРО-М SX-190л з чавунним вінцем, електричний двигун, 900Вт..

4.805 грн

Бетонозмішувач ДНІПРО-М БМ-160Ч в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте Бетонозмішувач ДНІПРО-М БМ-160Ч вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Бетономішалка ДНІПРО-М БМ-160ЧБетонка ДНІПРО-М БМ-160Ч..

5.084 грн

Бетонозмішувач ДНІПРО-М БМ-190Ч в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте Бетонозмішувач ДНІПРО-М БМ-190Ч вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Бетономішалка ДНІПРО-М БМ-190ЧБетонка ДНІПРО-М БМ-190Ч..

3.563 грн

Бетонозмішувач ДНІПРО-М БР-125Ш в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте Бетонозмішувач ДНІПРО-М БР-125Ш вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Бетономішалка ДНІПРО-М БР-125ШБетонка ДНІПРО-М БР-125Ш..

4.047 грн

Бетонозмішувач ДНІПРО-М БР-150л в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте Бетонозмішувач ДНІПРО-М БР-150л вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Бетономішалка ДНІПРО-М БР-150лБетонка ДНІПРО-М БР-150л..

3.346 грн

Бетонозмішувач ДНІПРО-М БР-150Ш в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте Бетонозмішувач ДНІПРО-М БР-150Ш вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Бетономішалка ДНІПРО-М БР-150ШБетонка ДНІПРО-М БР-150Ш..

3.659 грн

Бетонозмішувач ДНІПРО-М БР-170Ш в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте Бетонозмішувач ДНІПРО-М БР-170Ш вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Бетономішалка ДНІПРО-М БР-170ШБетонка ДНІПРО-М БР-170Ш..

4.754 грн

Відбійний молоток МВЕ-8520БМ - один з найпотужніших ручних електроінструментів. Він незамінний помічник під час проведення масштабних і руйнівних будівельних робіт. Його призначення - розпушувати і ламати асфальт, бетон, гірські породи та інші міцні матеріали. Для початку роботи необхідно підключити електроінструмент до мережі 230 В. Продуктивність і якісну роботу забезпечує двигун потужністю Потужність 2000 Вт. У хвилину відбійний молоток видає до 1900 ударів з силою 50 Дж. Модель МВЕ-8520БМ оснащена патроном типу SDS-hex, який використовується тільки для пік і зубил. Варто відзначити легкий доступ (і, як наслідок, заміна) графітових щіток, які знаходяться в двигуні.Відбійний молоток Дніпро-М має міцний металевий корпус, який надійно захищає внутрішні механізми від ударів і пошкоджень. Також в моделі присутній захист від попадання пилу і, як наслідок, передчасного зносу. Вага електроінструмента становить 15 кг.У комплект відбійного молотка Дніпро-М МВЕ-8520БМ входять: SDS-hex пика и з..

770 грн

Сучасний верстат для заточування ланцюгів Дніпро-М ВСП-560 - електроінструмент, який дозволяє заточувати ланцюги на бензопили, запобігаючи зношуванню ланцюга і забезпечуючи максимальну продуктивність у виконанні робіт різного характеру. Завдяки компактним габаритам і міцній пластиковій конструкції інструмент зручний в експлуатації і транспортуванні. Висока продуктивність та електродвигун потужністю 560 Ват дозволяють працювати з будь-якими видами ланцюгів. Апарат оснащений заточним полотном з діаметром 108 мм, а максимальна товщина диска обмежена показниками 3.2 мм. Зручна рукоятка і спеціальний затискач для ланцюга дозволяють контролювати хід диска і виробляти обробку ланцюга особливої ??міцності. Після отримання заточувального верстата можна відразу приступати до робіт: в комплектації є все необхідне. Одним з ключових переваг інструмента є висока швидкість обертання кола до 5000 об/хв. Компактна модель зі закріпленим диском. що обертається, вирішить всі питання по догляду за компле..

735 грн

Дніпро-М НСМ-550 - малогабаритний електроінструмент, який дозволяє заточувати різні ланцюги бензинових пил, тим самим підвищуючи їх продуктивність і знижуючи зношування. З таким апаратом у Вас більше немає необхідності відвозити свій інструмент у сервісний центр, витрачати свій час і гроші на обслуговування бензо і електропил. Модель оснащена електродвигуном потужністю 550 Ватт, що в поєднанні з високою швидкістю обертання заточного кола забезпечує швидку і ефективну заточку ланцюга. Висока точність і якість обробки досягається за допомогою системи фіксації ланцюга. Інструмент має заточувальні диски діаметром 108 мм, отвором 23 мм і товщиною не більше 4.5 мм. Заточувальне полотно обертається зі швидкістю 6500 об/хв. Ергономічний дизайн і продумана конструкція дозволяє проводити роботи з максимальним комфортом і встановлювати інструмент в будь-яких місцях. Переваги інструмента: Металева основа Регульований кут нахилу (шкала з градусами) Фіксація ланцюга Мобільність, невелика ваг..

Показано 1 по 35 з 275 (Всього сторінок 8)
Top
X

Зворотній дзвінокX

Зворотній дзвінок

Дякуємо за звернення!
Найближчим часом наш менеджер зв'яжеться з Вами