Безкоштовна доставка від 1000 грн

7131 грн 14783 грн

Щіткова машина Metabo SE 17-200 RT представлена ​​ринку восени 2017 року. Модель побудована на легкій дворучній кутовій шліфувальній машині і обладнана двигуном потужністю 1700 Вт. На відміну від менш потужної Metabo SE 12-115, ця машина дозволяє використовувати шліфувальні насадки до 200 мм в діаметрі.Зручний, продуктивний і надійний інструмент для обробки ефективної високоякісної нержавіючої сталі.Основні особливості Metabo SE 17-200 RT:- Мотор Metabo Marathon потужністю 1700 Ватт з відмінним захистом обмоток від пилу доповнений висококласним планетарним редуктором. Машина відмінно працює під великими навантаженнями і прекрасно показує себе при виконанні високоінтенсивних робіт.- Електроніка стабілізації оборотів під навантаженням Metabo Vario-Tacho-Constamatic (VTC) з коліщатком для попереднього обмеження максимальної швидкості - Ви вибираєте оптимальний режим роботи, система сама стежить за тим, щоб обороти не плавали при зміні навантаження. Завдяки цій функціональності, Ви можете ..

3202 грн 4750 грн

Постачається з набором бiт 15 шт у подарунок!Акумуляторний шуруповерт Metabo PowerMaxx BS це нова версія (була представлена на ринку навесні 2014 року) бестселера Metabo PowerMaxx 12. При розробці нової моделі, основний акцент було зроблено на компактність без втрати функціональності. В результаті новинка чудово поєднує в собі компактні розміри, чудову ергономіку і чудові технічні можливості і функціональність. Особливості Metabo PowerMaxx BS: Інженери Метабо доклали всіх зусиль для того, щоб новий шуруповерт вийшов легким, компактним і зручним в роботі. Новинка стала, практично, в півтора рази меншою від свого попередника і більш ніж на 10% легшою. Не залишилася без уваги і технічна частина. Розробникам вдалося в такий компактний корпус помістити немаленьку продуктивність. Модель Metabo PowerMaxx BS розвиває до 34 Нм крутного моменту і може закручувати шурупи на швидкості до 1400 обертів за хвилину. Знімний свердлильний патрон і можливість встановлювати біти прямо в шпиндель. Зр..

2499 грн 2940 грн

Бензопила FS-GS3400 Felső - потужна надійна бензопила угорського виробництва з допуском для професійного використання. Оснащена карбюратором Walbro (Японія) та високоякісним автомобільним фільтром, розрахована на тривалий час роботи. Для зручності запуску пила має металевий плавний легкий стартер. Бензопила FS-GS3400 Felső оснащена двигуном потужністю 3,4 кВт, за допомогою якого Ви зможете з легкістю і впевненістю розпиляти будь-які міцні породи деревини і завалити навіть найстаріші дубові дерева. Об'єм бака складає 550 мл, але з невеликою витратою палива Ви зможете працювати довгий час. У комплект входить якісний оригінальний ланцюг Oregon, а також додатковий повітряний фільтр. Бензопила оснащена шиною довжиною 45 см. Переваги: карбюратор Walbro, якісний оригінальний ланцюг Oregon, високоякісний повітряний фільтр автомобільного типу, розрахована на тривалий час роботи, металевий плавний легкий стартер, автоматичне змащення ланцюга, блокування кнопки вимикання, гальмо ланцюга, вироблен..

2299 грн 2555 грн

Бензотример FS-BT2800, 2,8 кВт Felső - якісний надійний інструмент для домашнього використання на дачі, на городі, у саду. Бензокосу можна використовувати для скошування трави, бур'янів та молодих кущів. Інструмент оснащений посиленим кріпленням ручок, карбюратором Walbro, посиленими верхнім та нижнім редукторами. У комплектацію входить професійний ремінь на два плеча, який рівномірно розподілить навантаження на спину і сприятиме меншій втомлюваності оператора. Легкий старт допоможе без ускладнень розпочати роботу з інструментом. Переваги інструмента: велика потужність, посилене кріплення ручок, посилений подвійний верхній і посилений нижній редуктори, голівка косильна 109 мм, професійний ремінь на 2 плеча, країна виробник - Угорщина, карбюратор Walbro, посилена труба діаметром 28 мм, легкий старт Комплектація: голівка косильна (109 мм), диск з побідітовою напайкою (255 мм), ніж (трійний), ремінь Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте бензотр..

2699 грн 2999 грн

Бензотример FS-BT3200, 3,2 кВт Felső - якісний надійний інструмент для побутових та професійних цілей. Кущоріз FS-BT3200, 3,2 кВт Felső має потужність 3200 Вт і розрахований на тривалий час роботи та великі площі скошування. Бензотример можна використовувати для скошування трави, бур'янів та молодих кущів. Інструмент оснащений посиленим кріпленням ручок, карбюратором Walbro, посиленими верхнім та нижнім редукторами. У комплектацію входить професійний ремінь на два плеча, який рівномірно розподілить навантаження на спину і сприятиме меншій втомлюваності оператора. Легкий старт допоможе без ускладнень розпочати роботу з інструментом. Переваги інструмента: велика потужність, посилене кріплення ручок, посилений подвійний верхній і посилений нижній редуктори, голівка косильна великого діаметру (130 мм), професійний ремінь на 2 плеча, країна виробник - Угорщина, карбюратор Walbro, посилена труба діаметром 28 мм, легкий старт Комплектація: голівка косильна (130 мм), диск з побідітовою напа..

2699 грн 2999 грн

Бензотример RBC35 Reina - якісний надійний інструмент для побутових та професійних цілей. Кущоріз RBC35 Reina має потужність 3500 Вт і розрахований на тривалий час роботи та великі площі скошування. Мотокосу можна використовувати для скошування трави, бур'янів та молодих кущів. Інструмент оснащений посиленим кріпленням ручок, карбюратором Walbro, посиленими верхнім та нижнім редукторами. У комплектацію входить професійний ремінь на два плеча, який рівномірно розподілить навантаження на спину і сприятиме меншій втомлюваності оператора. Легкий старт допоможе без ускладнень розпочати роботу з інструментом.Переваги інструмента: велика потужність, посилене кріплення ручок, посилений подвійний верхній і посилений нижній редуктори, голівка косильна великого діаметру (130 мм), професійний ремінь на 2 плеча, країна виробник - Словаччина, карбюратор Walbro, посилена труба діаметром 28 мм, легкий старт Комплектація: голівка косильна (130 мм), диск з побідітовою напайкою (255 мм), ніж..

1424 грн 2184 грн

 Болгарка (КШМ) Makita GA5030 - це компактна і потужна кутова шліфувальна машина масою всього 1,8 кг, пристосована для роботи однією рукою. Для підвищення зручності в роботі, кут нахилу бічної ручки збільшений на 10 ° в порівнянні з попередніми моделями. Надійна ізоляція захищає двигун від агресивного абразивного пилу, гарантуючи достатню міцність навіть при різанні виробів з кераміки, цегли або каменю. У комплект поставки, крім болгарки Makita GA5030, входять також ключ, додаткова рукоятка і захисний кожух.Переваги для користувача: компактна і легка кутова шліфувальна машина якір і статор з надійним захистом від абразивного пилу пристосована для роботи однією рукою лабіринтове ущільнення для захисту кулькових підшипників від пилу та забруднень надзвичайно вузький корпус, зручний в роботі найбільш ергономічна форма корпусу для кутових шліфмашин Якісний професійний інструмент від провідного виробника Makita з трирічною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефону..

3756 грн 5224 грн

Ланцюгова електропила Makita UC4041A призначена для роботи в саду, наприклад для заготівлі дров та розпилювання колод. Високий крутний момент забезпечується потужним двигуном 1800 Вт. Заміна і натяг ланцюга проводиться без використання допоміжних інструментів. Зручний, добре збалансований корпус дозволяє збільшити час безперервної роботи. Прорезинена бічна і задня рукоятки допомагають досягти максимального контролю над інструментом. У комплект постачання, крім пилки Makita UC4041A, входять також шина 40 см, пильний ланцюг і захисний чохол.Переваги для користувача: новий дизайн проста перевірка рівня масла заміна та натягування пильного ланцюга без допомоги інструментів оптимально розміщена зручна ручка автоматичне змащення ланцюга Якісний професійний інструмент від провідного виробника Makita з трирічною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Електропила UC404..

16 грн 20 грн

Особливості: Лобзикове полотно по дереву Metabo Professional T 101 D, 100 шт призначене для швидкого різання м'якої (> 15 мм) і твердої деревини (> 20 мм), ДСП та столярних панелей (> 20 мм). Виконані зі сталі HCS, методом шліфування. Робоча довжина 74 мм, крок зубів 4 мм і шліфований задній кут, з шліфованими зубами. Відповідає типу Bosch T 101 D. Якісне приладдя від провідного виробника Metabo в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Пилочки по дереву T101D 100 Professional MetaboПилки по дереву T101D 100 Professional Metabo..

1599 грн 1925 грн

HVLP II Професійний фарборозпилювач PT-0105 INTERTOOL. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте HVLP II Професійний фарборозпилювач PT-0105 INTERTOOL в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:HVLP II Професійний фарбопульт PT-0105 INTERTOOLHVLP II Професійний краскопульт PT-0105 INTERTOOLHVLP II Професійний краскорозпилювач PT-0105 INTERTOOL..

899 грн 1099 грн

LVLP BLUE NEW Професійний фарборозпилювач PT-0133 INTERTOOL. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте LVLP BLUE NEW Професійний фарборозпилювач PT-0133 INTERTOOL в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:LVLP BLUE NEW Професійний фарбопульт PT-0133 INTERTOOLLVLP BLUE NEW Професійний краскопульт PT-0133 INTERTOOLLVLP BLUE NEW Професійний краскорозпилювач PT-0133 INTERTOOL..

999 грн 1179 грн

LVLP PROF фарборозпилювач PT-0130 INTERTOOL. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте LVLP PROF фарборозпилювач PT-0130 INTERTOOL в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:LVLP PROF Фарбопульт PT-0130 INTERTOOLLVLP PROF Краскопульт PT-0130 INTERTOOLLVLP PROF Краскорозпилювач PT-0130 INTERTOOL..

2299 грн 2799 грн

Особливості інструмента:Зварювальний інвертор INTERTOOL DT-4120 представляє собою перетворювач змінного струму в постійнийЙого застосовують для дугового зварювання за допомогою транзисторного моста з номінальною частотою 70 кГцЗварювальний інвертор INTERTOOL DT-4120 відрізняється високою якістю і швидкістю робіт за допомогою звичайного електродаІнверторна система, регулююча напруга, дозволяє значно зменшити вагу і габаритний обєм трансформатора і реактивного опору, що забезпечує мобільність апарату і робить його зберігання та транспортування набагато комфортнішеКорпус інвертора має ступінь захисту I21 - він захищений від твердих сторонніх тіл діаметром 12,5 мм, а також від вертикально падаючих крапель водиОсобливості моделі: внутрішній устрій апарату - інверторний трансформатор; тип зварювання - ручна дугова зварка електродом з покриттям; захист від термічного перевантаження; цифровий дисплей; електроживлення - однофазне, змінна напруга; захист корпусу - I21Всі блоки і пристрої, які ви..

866 грн 1188 грн

Особливості: Компактний універсальний адаптер, який використовується в якості зарядної станції, джерела енергії та лампиДва швидкісних USB-роз'єму для зарядки і експлуатації USB-пристроїв (макс. Зарядний струм 2 А) Роз'єм 12 В для термокурток мetaboЯскравий світлодіодний світло для ближньої зониІндикатор роботи за допомогою світлодіодної контрольної лампи джерела живлення; автоматичне відключення через сім годинБезпечне використання завдяки відключенню в разі перегріву або короткого замиканняАкумуляторна Система Metabo: експлуатація з усіма типами слайдерних акумуляторів Li-Power і LiHD на 14,4 і 18 В Якісний професійний інструмент від провідного виробника Metabo з трирічною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Перехідник для HJA 14.4-18 Куртки з обігрівом PA 14.4-18 LED-USB Metabo..

300 грн 378 грн

Акумуляторна викрутка призначена для закручування шурупів і саморізів в матеріал в побуті. Має регульовану рукоятку. У комплекті 11 штук робочого приладдя. Живлення здійснюється від 4-х батарей типу АА. Напруга 6 В. Максимальне число обертів 150 об/хв. Розмір посадкового гнізда під біти 1/4' (6,35 мм). Наявність реверсу. Батарейки в комплект не входять. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте акумуляторну викрутку 3,6 V Verto в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, доставки та оплати! Цей товар шукають як: акумуляторний шуруповерт 3,6 V Verto акумуляторний шруповерт 3,6 V Verto..

6417 грн 8649 грн

Особливості: Число обертів і крутний момент точно розраховані для обробки високосортної сталі, щоб шліфування відбувалося без нагріву з ідеальною фінішною поверхнеюТонка конструктивна форма для роботи без втоми в умовах обмеженого простору чи понад головою Система Metabo Quick для зміни диска без використання інструментів за допомогою швидкозатискної гайкиУстановка захисного кожуха без інструмента; фіксація із захистом від провертанняПоворотний акумуляторний блок для полегшення роботи в умовах обмеженого просторуЗахист від перевантажень: оберігає двигун від перегрівуКерований електронікою плавний пуск, щоб уникнути ривків при включенніЗахист від повторного пуску: запобігає ненавмисному запуску після переривання електроживленняЗнімний пилозахисний фільтр для захисту двигуна від великих частокТехнологія Ultra-M забезпечує максимальну потужність, дбайливу зарядку, оптимальне використання енергії та тривалий термін службиАкумуляторні блоки з індикацією рівня заряду3 роки гарантії на акум..

9749 грн 14471 грн

Особливості: Тонка конструктивна форма для роботи без втоми в умовах обмеженого простору або над головоюСистема Metabo Quick для зміни диска без використання інструментів за допомогою швидкозатискної гайкиУстановка захисного кожуха без інструмента; фіксація із захистом від провертанняПоворотний акумуляторний блок для полегшення роботи в умовах обмеженого просторуЗахист від перевантажень: оберігає двигун від перегрівуКерований електронікою плавний пуск, щоб уникнути ривків при включенніЗахист від повторного пуску: запобігає ненавмисному запуску після переривання електроживленняЗнімний пилозахисний фільтр для захисту двигуна від великих частокТехнологія Ultra-M забезпечує максимальну потужність , дбайливу зарядку, оптимальне використання енергії та тривалий термін службиАкумуляторні блоки з індикацією рівня заряду3 роки гарантії на акумуляторні батареї завдяки технології Ultra-M Якісний професійний інструмент від провідного виробника Metabo з трирічною гарантією в інтернет-магазині 2pr.c..

4889 грн 7256 грн

Особливості: Перша в світі акумуляторна кутова шліфувальна машина 150 мм для продуктивного різання на глибину до 45 ммТонка конструктивна форма для роботи без втоми в умовах обмеженого простору або над головоюСистема Metabo Quick для зміни диска без використання інструментів за допомогою швидкозатискної гайкиУстановка захисного кожуха без інструмента; фіксація із захистом від провертанняПоворотний акумуляторний блок для полегшення роботи в умовах обмеженого просторуЗахист від перевантажень: оберігає двигун від перегрівуКерований електронікою плавний пуск, щоб уникнути ривків при включенніЗахист від повторного пуску: запобігає ненавмисному запуску після переривання електроживленняЗнімний пилозахисний фільтр для захисту двигуна від великих частокТехнологія Ultra-M забезпечує максимальну потужність , дбайливу зарядку, оптимальне використання енергії та тривалий термін службиАкумуляторні блоки з індикацією рівня заряду3 роки гарантії на акумуляторні батареї завдяки технології Ultra-M Якісн..

6112 грн 9300 грн

Особливості: Дуже плоска головка редуктора дозволяє працювати в гострих кутах до 43 °Компактна конструкція для швидкого видалення зварювального шлаку, іржі або лаку в вузьких місцях, наприклад, в рамкових конструкціях Робота майже без стомлюваності, в тому числі на зварних швах в складних місцях, за рахунок тонкої області захопленняНадійний двигун для тривалого терміну службиСистема Metabo Quick для зміни диска без використання інструментів за допомогою швидкозатискної гайкиУстановка захисного кожуха без інструмента; фіксація із захистом від провертанняПоворотний акумуляторний блок для полегшення роботи в умовах обмеженого просторуЗнімний пилозахисний фільтр для захисту двигуна від великих частокЗахист від перевантажень: оберігає двигун від перегрівуКерований електронікою плавний пуск, щоб уникнути ривків при включенніЗахист від повторного пуску: запобігає ненавмисному запуску після переривання електроживленняТехнологія Ultra-M забезпечує максимальну потужність, дбайливу зарядку, опт..

5637 грн 7460 грн

Акумуляторна ланцюгова пила Makita DUC122Z - це пила, призначена для розпилювання деревини. Гумові вставки на рукоятках гасять вібрацію і дозволяють збільшити контроль над пилкою. Пила оснащена блокуванням від випадкового пуску. При випаданні ланцюга спрацьовує аварійне гальмо (швидкість спрацьовування всього півсекунди). Система регулювання натягу ланцюга Makita DUC122Z відрізняється простотою і дозволяє замінювати ланцюг без допомоги спеціальних інструментів. У комплект постачання, крім пилки Makita DUC122Z, входять також валіза для транспортування, масло для змащення (100 мл), шина, ланцюг і круглий напильник. Зверніть увагу, акумулятор і зарядний пристрій в комплект не входять.Переваги для користувача: автоматичне змащення ланцюга заміна та натягування ланцюга без допоміжних інструментів стопор на кінцях леза допомагає уникнути небезпечної віддачі захист рук і запобіжний вимикач з функцією блокування запуску інструмента забезпечують захист працівника Якісний професійний і..

7646 грн 11019 грн

Акумуляторна ланцюгова пила Makita DUC302Z - це пила, призначена для розпилювання деревини. Гумові вставки на рукоятках гасять вібрацію і дозволяють збільшити контроль над пилкою. Пила оснащена блокуванням від випадкового пуску. При вибігу ланцюга спрацьовує аварійне гальмо (швидкість спрацьовування всього півсекунди). Система регулювання натягу ланцюга Makita DUC302Z відрізняється простотою і дозволяє замінювати ланцюг без допомоги спеціальних інструментів. У комплект постачання, крім пилки Makita DUC302Z, входять також масло для змащення (100 мл), шина, захисний чохол, ланцюг і круглий напилок. Зверніть увагу, акумулятор і зарядний пристрій в комплект не входять.Переваги для користувача: автоматичне змащення ланцюга заміна та натягування ланцюга без допоміжних інструментів стопор на кінцях леза допомагає уникнути небезпечної віддачі захист рук і запобіжний вимикач з функцією блокування запуску інструмента забезпечують захист працівника Якісний професійний інструмент від про..

2660 грн 3380 грн

Акумуляторна ножівка Makita DJR183Z має високу швидкість різу з можливістю регулювання швидкості. Заміна пильного полотна і регулювання упору проводиться без допомоги інструментів. Два вимикачі дозволяють управляти ножівкою, тримаючи її як за рукоятку, так і за корпус. Кнопка блокування вимикача знаходиться з двох сторін рукоятки, що полегшує роботу. Зверніть увагу, акумулятор, зарядний пристрій і валіза для транспортування в комплект постачання ножівки Makita DJR183Z не входять.Переваги для користувача: безступеневе регулювання частоти обертів і гальмування двигуна заміна пильного полотна і регулювання направляючого вузла без спеціального інструмента пило- та вологозахисна конструкція універсальний патрон для кріплення всіх стандартних пильних полотен Якісний професійний інструмент від провідного виробника Makita з трирічною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають ..

7538 грн 8151 грн

Особливості: Потужна акумуляторна Пила торцювальна для монтажних робіт з високою продуктивністюДо 200 різів по м'якій деревині 60 x 60 мм без підзарядки (5,2 А * год)Компактний легковаговик, який можна переносити однією рукоюПросте транспортування завдяки ергономічним ручкам для перенесення і блокування пильної головкиМоторне гальмо для швидкої зупинки пильного диска за 3 секундиМіцна конструкція завдяки корпусу з алюмінієвого лиття під тиском для найскладніших умовЕфективна вбудована система видалення тирси за допомогою уловлюючої воронки і мішка для тирсиШвидке прецизійне налаштування найбільш уживаних кутів через точки фіксаціїЛазер-покажчик лінії різу і світлодіодне робоче освітлення з автоматичним відключенням для економії енергіїПлавно висуваються розширення столу, знімні, для установки під довгі панелі, рейки тощоВисокі упори, які можна зсунути в сторони, для безпеки розпилуЗажим для матеріалу для надійної фіксації заготовки зверху або попередуГоловка пили нахиляється вліво, з д..

9780 грн 10559 грн

Особливості: Потужна акумуляторна пила торцювальна для монтажних робіт з високою продуктивністюДо 400 різів по ламінату 195 x 8 мм без підзарядки (5,2 А * год)До 200 різів по м'якій деревині 60 x 60 мм без підзарядки (5,2 А * год)Функція протягання для широких заготовокКомпактний легковаговик, який можна переносити однією рукою Просте транспортування завдяки ергономічним ручкам для перенесення і блокування пильної головкиМоторне гальмо для швидкої зупинки пильного диска за 3 секундиМіцна конструкція завдяки корпусу з алюмінієвого лиття під тиском для найскладніших умовЕфективна вбудована система видалення тирси за допомогою уловлюючої воронки і мішка для тирсиШвидке прецизійне налаштування найбільш уживаних кутів через точки фіксаціїЛазер-покажчик лінії різу і світлодіодне робоче освітлення з автоматичним відключенням для економії енергіїПлавно висуваються розширення столу, знімні, для установки під довгі панелі, рейки тощоВисокі упори, які можна зсунути в сторони, для безпеки розпил..

4991 грн 5668 грн

Особливості: Витончена, легка машина з прогумованою ручкою для комфортного пиляння в будь-якому робочому положенніМіцний корпус редуктора з алюмінієвого лиття під тиском для оптимально обслуговуванняЕлектроніка Vario (V) - управління частотою ходів відповідно до властивостей матеріалуПильне полотно повертається на 180 ° для зручної роботи над головоюСистема Metabo Quick для зміни пиляльного полотна без використання інструментівРегульований без інструмента обмежувач глибини для оптимального використання пильного полотна і різнобічного застосування, наприклад, для врізкиШирокий спектр застосування завдяки узгодженій програмі пильних полотен мetaboАкумуляторні блоки з індикацією рівня зарядуТехнологія Ultra-M забезпечує максимальну потужність, дбайливу зарядку, оптимальне використання енергії та тривалий термін служби3 роки гарантії на акумуляторні батареї завдяки технології Ultra-M Якісний професійний інструмент від провідного виробника Metabo з трирічною гарантією в інтернет-магазині 2..

5558 грн 6127 грн

Особливості: Легка, дуже зручна пила для роботи однією або двома рукамиособливо підходить для роботи у важкодоступних місцяхЕлектроніка Vario (V) - управління частотою ходів відповідно до властивостей матеріалуСистема MetaboQuick для зміни пиляльного полотна без використання інструментівобласть застосування стала ще ширшою завдяки унікальному швидкому кріпленню полотен шабельних пил і полотен для лобзиків Регульований без інструмента обмежувач глибини для оптимального використання пильного полотна і проведення найрізноманітніших робіт, наприклад, для врізанняВбудований світлодіод для оптимального освітлення зони розпилуПрактичний індикатор потужності для контролю ступеня зарядки акумулятораШирокий спектр застосування завдяки узгодженій програмі пильних полотен мetaboТехнологія Ultra-M забезпечує максимальну потужність, дбайливу зарядку, оптимальне використання енергії та тривалий термін служби3 роки гарантії на акумуляторні батареї завдяки технології Ultra-M Якісний професійний інстр..

2852 грн 3829 грн

Особливості: Легка, дуже зручна пила для роботи однією або двома рукамиособливо підходить для роботи у важкодоступних місцяхЕлектроніка Vario (V) - управління частотою ходів відповідно до властивостей матеріалуСистема MetaboQuick для зміни пиляльного полотна без використання інструментівобласть застосування стала ще ширшою завдяки унікальному швидкому кріпленню полотен шабельних пил і полотен для лобзиків Регульований без інструмента обмежувач глибини для оптимального використання пильного полотна і проведення найрізноманітніших робіт, наприклад, для врізанняВбудований світлодіод для оптимального освітлення зони розпилуПрактичний індикатор потужності для контролю ступеня зарядки акумулятораШирокий спектр застосування завдяки узгодженій програмі пильних полотен мetaboТехнологія Ultra-M забезпечує максимальну потужність, дбайливу зарядку, оптимальне використання енергії та тривалий термін служби3 роки гарантії на акумуляторні батареї завдяки технології Ultra-M Якісний професійний інстр..

1935 грн 3668 грн

Особливості: Легка акумуляторна повітродувка для здування, наприклад, тирси з заготовок, робочого місця, транспортера тощоХороша ергономіка за рахунок оптимального центра ваги і прогумованої рукоятки Міцна конструкція для будь-якого застосування в майстерні і на будмайданчикуЕлектроніка Vario (V) для плавного регулювання швидкості повітря під час продуванняРегулювальне коліщатко для попереднього вибору однієї з 3 ступенів швидкості повітря забезпечує гнучкість в застосуванніПрогумований кінцевий елемент повітродувної труби для захисту чутливих поверхоньЗручне здійснення продувки поверхонь підлоги за рахунок подовжувача повітродувної труби, який входить до комплекту Експлуатація з усіма типами слайдерних акумуляторів Li-Power і LiHD на 18 В Якісний професійний інструмент від провідного виробника Metabo з трирічною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!..

5093 грн 8584 грн

Особливості: Компактна зручна і практична шліфувальна машина з невеликою вагою.Муфта Metabo S-Automatic моментально вимикає обертання в разі заклинювання інструмента, тим самим забезпечує безпечну і комфортну роботу. Система захисту від перегріву і повторного включення.Система Metabo ULTRA-M захищає батареї і контролює стан інструмента під будь-якими навантаженнями.Високоточний цанговий затиск.Фіксатор шпинделя для швидкої зміни оснащення. Знімний гумовий чохол. Якісний професійний інструмент від провідного виробника Metabo з трирічною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Акумуляторна пряма шліфмашина GA 18 LTX -(каркас) Metabo..

5501 грн 9201 грн

Особливості: Високий крутний момент і компактна конструкція завдяки надійному планетарному редукторуФіксатор шпинделя для полегшення зміни інструментівЕлектронне запобіжне відключення двигуна при блокуванні інструментальної насадки гарантує безпеку під час роботи Захист від повторного пуску: запобігає ненавмисному запуску після переривання електроживленняЗахист від перевантажень: оберігає двигун від перегрівуЗнімний захисний гумовий чохол для комфортної та безпечної роботиКомпактний дизайн для зручності при експлуатаціїПрецизійний цанговий затиск для точного обертанняАкумуляторні блоки з індикацією рівня зарядуТехнологія Ultra-M забезпечує максимальну потужність, дбайливу зарядку, оптимальне використання енергії та тривалий термін служби3 роки гарантії на акумуляторні батареї завдяки технології Ultra-M Якісний професійний інструмент від провідного виробника Metabo з трирічною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик т..

6745 грн 7882 грн

Акумуляторна дискова пилка Makita DHS680Z дуже зручна в експлуатації. Світлодіодний ліхтар для освітлення робочої зони і вбудований адаптер для пилососа дають можливість добре бачити лінію розмітки. Система гальмування двигуна і нековзна напрямна ручка забезпечують високий рівень безпеки під час експлуатації. У комплект постачання, крім дискової пили Makita DHS680Z, входять також напрямна і шестигранний ключ. Зверніть увагу, акумулятор, зарядний пристрій і валіза для транспортування в комплект постачання не входять.Переваги для користувача: ергономічна рукоятка великий і зручний важіль для високої ефективності роботи вбудоване світлодіодне підсвічування полегшує роботу в темряві знімна насадка для приєднання до пилососа система здування стружки забезпечує хорошу видимість лінії різу компактна і легка конструкція забезпечує чудове управління і маневреність інструмента захисний кожух з калібрувальної відміткою забезпечує точну глибину розпилу електричне гальмо плавно зупи..

6062 грн 6669 грн

Особливості акумуляторної ручної циркулярної пили KS 18 LTX 57 каркас Metabo: Потужна, легка акумуляторна ручна дискова пила для універсального застосування на будмайданчику Алюмінієва опорна плита встановлюється безпосередньо на напрямні шини виробництва Metabo або інших виробників Інерційне гальмо зупиняє пиляльне полотно дуже швидко та підвищує рівень безпеки Точні криволінійні розпили під кутом до 50°, з практичною точкою фіксації на 45° 0°-положення додатково регулюється для максимальної точності пиляння Чітко видимий індикатор різання для розпилювання по розмітці Рукоятка з нековзною накладкою Softgrip для надійного ведення Можливість підключення універсального пилососа Акумуляторні блоки з індикацією ємності для контролю рівня зарядки Технологія Ultra-M: максимальна потужність, щадне заряджання і 3 роки гарантії на акумуляторний блок Комплектація: Твердосплавне пиляльне полотно для циркулярної пили (18 зубців) Паралельний упор Шестигранний ключ Вставка в чемодан M..

10187 грн 11782 грн

Особливості інструмента:Ultra-M технологія для максимальної продуктивності роботи, щадного процесу заряджання акумулятора, оптимального використання енергії інструментом та тривалого терміну службиАкумуляторні блоки з індикацією ємності для контролю рівня зарядкиТри роки гарантії на акумуляторний блок завдяки Ultra-M технології від MetaboКомплект поставки: Без акумуляторного блоку, без зарядного пристрою Якісний професійний інструмент від провідного виробника Metabo з трирічною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Акумуляторна ленточна пила MBS 18 LTX 2.5 (каркас) MetaboАкумуляторний лобзик MBS 18 LTX 2.5 (каркас) Metabo..

7436 грн 16616 грн

Особливості: Потужний, компактний акумуляторний стрічковий напилок для шліфування, лощіння і зачистки в важкодоступних місцяхНадійний двигун для тривалого терміну службиЗаміна шліфувальних стрічок без використання інструмента, регульована направляюча стрічкиШліфувальна насадка, що повертається на 270 °, для ідеальної адаптації до будь-якого робочого положенняПоворотний акумуляторний блок для полегшення роботи в умовах обмеженого просторуЗнімний пилозахисний фільтр для захисту двигуна від великих частокЗахист від перевантажень: оберігає двигун від перегрівуКерований електронікою плавний пуск, щоб уникнути ривків при включенніЗахист від повторного пуску: запобігає ненавмисному запуску після переривання електроживленняТехнологія Ultra-M забезпечує максимальну потужність, дбайливу зарядку, оптимальне використання енергії та тривалий термін службиАкумуляторні блоки з індикацією рівня заряду3 роки гарантії на акумуляторні батареї завдяки технології Ultra-M Якісний професійний інструмент від ..

21375 грн 25587 грн

Акумуляторна пила торцювальна Makita DLS714Z - це професійний інструмент для розпилювання різних матеріалів - дерева, пластику, кольорового металу та інших м'яких матеріалів. Дана модель оснащена системою блокування для захисту від випадкового пуску. Відведення пилу і тирси проводиться за допомогою спеціального мішка, що входить в комплект постачання. Конструкція пилки забезпечує високу точність розпилювання - можливий скіс не перевищує 0,2 мм. У комплект постачання, крім пили торцювальної Makita DLS714Z, входять також твердосплавний пильний диск, шестигранний ключ, паралельний упор, патрубок для підключення пилососа. Зверніть увагу, акумулятор, зарядний пристрій і валіза для транспортування в комплект постачання не входять.Переваги для користувача: нахил пилки у вертикальній площині вліво під кутом від 0 ° до 45 ° регулювальний гвинт для простого налаштування глибини пропилу поворот плити в горизонтальній площині вправо і вліво на кут до 45 ° з фіксацією кутів 0 °, 15 °, 22,5 °,..

Показано 1 по 35 з 588 (Всього сторінок 17)
Top
X

Зворотній дзвінокX

Зворотній дзвінок

Дякуємо за звернення!
Найближчим часом наш менеджер зв'яжеться з Вами