Безкоштовна доставка від 1000 грн
Мийка високого тиску 2200Вт, ном. 6.5 л/хв, макс. 7.5 л/хв, 120-150бар DT-1508 INTERTOOL

5299 грн

Мийка високого тиску 2200Вт, ном. 6.5 л/хв, макс. 7.5 л/хв, 120-150бар DT-1508 INTERTOOL ОПИС мийки  DT-1508 INTERTOOL Мийка високого тиску INTERTOOL DT-1508 відмінно впорається з очищенням будь-яких поверхонь за допомогою потужного водяного потоку з максимальним тиском до 150 бар. Ефективно очищує від забруднення та нашарувань бруду:·                     Поверхні транспортних засобів, сільськогосподарської техніки, а також мотоциклів, катерів, вантажівок і т.п.·                     Тротуари та майданчики·                     Фасади домівок та різних споруд·                 &n..

Пальник газовий з п'єзопідпалом на регуляторі INTERTOOL GB-0021

116 грн

Пальник газовий з п'єзопідпалом на регуляторі INTERTOOL GB-0021ОПИСГазовий пальник INTERTOOL GB-0021 стане незамінним помічником при зварюванні трубних стиків, розігріві замерзлих труб, знятті старої фарби, моделюванні, розпалюванні багаття або мангала на пікніку, а також під час приготування їжі та кейтерінгу, підпалу міцних напоїв, додавання ефектів при сервіруванні, карамелізації і так далі.·                     Має компактний зручний дизайн та невелику вагу, що дозволяє легко користуватися пальником в будь-яких умовах.·                     П'єзоропал позбавить від необхідності мати під рукою стороннє джерело вогню.·                     Пальник можна використовувати п..

Пальник газовий, регулятор, сопло D=10 мм INTERTOOL GB-0024

109 грн

ОПИСГазовий пальник INTERTOOL GB-0024 має широкий діапазон використання и стане незамінним помічником майстра підчас мікрозварювання та розморожування труб, термічній обробці поверхонь, розпалювання багаття чи мангала на природі, роботі з ювелірними прикрасами і навіть на кухні для розморожування і приготування блюд з використанням відкритого вогню.Особливості:·                     Компактний ергономічний дизайн·                     Температура полум'я до 1300 °С·                     Діаметр сопла: 10 мм·                     ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ INTERTOOL GB-0024 ..

Пальник газовий, регулятор, сопло D=30 мм INTERTOOL GB-0025

125 грн

Газовий пальник INTERTOOL GB-0025 має широкий діапазон використання і стане незамінним помічником майстра підчас мікрозварювання та розморожування труб, термічній обробці поверхонь, розпалювання багаття чи мангала на природі, роботі з ювелірними прикрасами і навіть на кухні для розморожування і приготування блюд з використанням відкритого вогню.Особливості:·                     Компактний ергономічний дизайн·                     Температура полум'я до 1350 °С·                     Стабільне полум'я під будь-яким кутом нахилу пальника·                     Діаметр сопла: 30 мм ..

Газовий пальник, регулятор, сопло D=23 мм INTERTOOL GB-0026

89 грн

Газовий пальник INTERTOOL GB-0026 має широкий діапазон використання и стане незамінним помічником майстра підчас мікрозварювання та розморожування труб, термічній обробці поверхонь, розпалювання багаття чи мангала на природі, роботі з ювелірними прикрасами і навіть на кухні для розморожування і приготування блюд з використанням відкритого вогню.Особливості:·                     Компактний ергономічний дизайн·                     Температура полум'я до 1370 °С·                     Діаметр сопла: 23 мм  ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ INTERTOOL GB-0026 Діаметр сопла 23 мм Температура полум'я до ..

 Пальник газовий, п'єзопідпал на курку, регулятор, розсікач полум'я INTERTOOL GB-0023

135 грн

ОПИСГазовий пальник INTERTOOL GB-0023 стане незамінним помічником при зварюванні трубних стиків, розігріві замерзлих труб, знятті старої фарби, моделюванні, розпалюванні багаття чи мангала на пікніку, а також підчас приготування їжі та кейтерінгу, підпалювання міцних напоїв, додавання ефектів підчас сервірування, карамелізації та ін.·                     Компактний ергономічний дизайн і мала вага дозволять легко користуватися пальником в будь-яких умовах·                     П'єзопідпал позбавить від необхідності мати під рукою стороннє джерело вогню ·                     Пальник можна використовувати під будь-яким кутом після двохвилинного розігрівуТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИ..

Мийка високого тиску 2000Вт, ном. 6.5 л/хв, макс. 7.5 л/хв, 110-160 бар DT-1517 INTERTOOL

4299 грн

Опис товару мийка високого тиску DT-1517 Потужний та надійний очищувач високого тиску INTERTOOL DT-1517 - це незамінний помічник для безконтактного очищення автомобілів, мототехніки, фасадів, тротуарів, меблів і т.п.  Особливості:·                     Можливість забору води з ємності, збільшує функціональність та дозволяє використовувати мийку при відсутності доступу до водопроводу.·                     Прекрасний результат очищення завдяки потужному двигуну 2000 Вт який підтримує тиск в межах 110-160 бар.·                     Вбудований бак для миючого засобу збільшує продуктивність і комфорт роботи.·           &nbs..

Пальник газовий, п'єзопідпал на курку, регулятор, подовжене сопло INTERTOOL GB-0022

159 грн

ОПИСГазовий пальник INTERTOOL GB-0022 стане незамінним помічником при зварюванні трубних стиків, розігріві замерзлих труб, знятті старої фарби, моделюванні, розпалі багаття чи мангала на пікніку, а також під час приготування їжі і кейтерінгу, підпалу міцних напоїв, додавання ефектів при сервіруванні, карамелізації і таке інше.·                     Компактний ергономічний дизайн і маленька вага дозволять легко користуватися пальником в будь-яких умовах·                     П'єзопідпал позбавить від необхідності мати під рукою стороннє джерело вогню·                     Пальник можна використовувати під будь-яким кутом після двохвилинного розігріву ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДО..

Пристрій зарядний для акумуляторів 6/12 В, 3/6 А, 4-60 Ач, з трансформатором INTERTOOL AT-3033  фото

899 грн

Зарядний пристрій INTERTOOL AT-3033 призначений для зарядки 6, 12В свинцево-кислотних акумуляторних батарей. Струм зарядки 3/6А дозволяє зарядити акумулятори ємністю від 4 до 60 Аг.   Особливості ·         Активне повітряне охолодження. ·         Можливість регулювання струму заряду. ·         Заряджає свинцево-кислотні акумулятори, ємністю від 4 до 60Аг. ·         Захист від перегріву, перезарядження, короткого замикання і неправильної полярності.     Захист від перевантаження, короткого замикання та невірного підключення (зворотна полярність), вбережуть ваш акумулятор і зарядку від пошкоджень та поломок. Має амперметр для зручного контролю струму зарядки. За допомогою кнопок на корпусі, ви також обрати необхідний струм зарядки та напругу акумулятора.   На ко..

Пристрій зарядний для акумуляторів 12/24 В, 0-10 А, 6-150 Ач, з мікропроцесором INTERTOOL AT-3031 фото

1079 грн

Зарядний пристрій INTERTOOL AT-3031 призначений для зарядки 12, 24В свинцево-кислотних акумуляторних батарей. Струм зарядки 10А для 12В та 5А для 24В дозволяє зарядити найбільш популярні акумулятори ємністю від 6 до 150 Аг. Особливості·         Активне повітряне охолодження.·         Можливість регулювання струму заряду.·         Заряджає свинцево-кислотні акумулятори, ємністю від 6 до 150Аг.·         Захист від перегріву, перезарядження, короткого замикання і неправильної полярності.·         Відсік для зберігання кабелю з клемами. Захист від перевантаження, короткого замикання та невірного підключення (зворотна полярність), вбережуть ваш акумулятор і зарядку від пошкоджень та поломок.Зарядний пристрій має повністю ізольовані клеми і амперметр, для зручного контро..

Пристрій зарядний для акумуляторів 6/12 В, 2/4 А, 4-45 Ач, з трансформатором INTERTOOL AT-3032 фото

709 грн

Зарядний пристрій INTERTOOL AT-3032 призначений для зарядки 6, 12В свинцево-кислотних акумуляторних батарей. Струм зарядки 2/4А дозволяє зарядити акумулятори ємністю від 4 до 45 Аг. Особливості·         Активне повітряне охолодження.·         Можливість регулювання струму заряду.·         Заряджає свинцево-кислотні акумулятори, ємністю від 4 до 45Аг.·         Захист від перегріву, перезарядження, короткого замикання і неправильної полярності.Захист від перевантаження, короткого замикання та невірного підключення (зворотна полярність), вбережуть ваш акумулятор і зарядку від пошкоджень та поломок.Має амперметр для зручного контролю струму зарядки. За допомогою кнопок на корпусі, ви також обрати необхідний струм зарядки та напругу акумулятора.На корпусі розміщена зручна ручка для транспортування. Зарядний прист..

Свердло по кахлю регульоване 30-120 мм HT-0338 INTERTOOL

169 грн

Свердло по кахлю регульоване 30-120 мм HT-0338 INTERTOOLОПИСКругове регульоване свердло (балеринка) призначене для свердління отворів великих діаметрів у склі, керамічній плитці, пластмасі, цеглі з товщиною профілю від 4 до 12 мм.Дворізцева система з центруючою частиною компенсує можливе биття і несиметричність конструкції, у порівнянні зі свердлами з одним різцем. Всі ріжучі частини кругового свердла оснащені твердосплавними крайками, які забезпечують якісне і рівне різання. За допомогою спеціальних гвинтів і шестигранника Ви зможете легко відрегулювати відстань між різцями і вирізати отвори різних діаметрів від 30 до 120 мм.Балеринка HT-0338 може встановлюватися як оснастка для дрилів, шурупокрутів, перфораторів без ударного режиму. Завдяки шестигранному хвостовику свердло міцно фіксується в інструменті і не прокручується.Свердлити рекомендується на малих чи середніх обертах і без сильного натиску на інструмент - так Ви вбережете себе від сколів і пошкоджень крихкого мате..

Рівень будівельний 800 мм 3 вічка, перетин 23 * 58 мм MT-1143 INTERTOOL

229 грн

Рівень будівельний 800 мм 3 вічка, перетин 23 * 58 мм MT-+1143 INTERTOOL ..

Свердло-фреза універсальне 6*88 мм INTERTOOL SD-5806

29 грн

Свердло-фреза універсальне 6*88 мм INTERTOOL SD-5806ОПИСУніверсальне фрезерне свердло призначене для свердління і розсвердлювання боковою гранню отворів довільної форми в деревині, пластику, металі.Свердла виготовлені зі швидкоріжучої сталі, при цьому поверхня робочої зони вкрита нітридом титана. Таке покриття підвищує зносостійкість ріжучих крайок і захищає від механічних пошкоджень.Свердло-фреза може використовуватися як оснащення для дриля, шурупокрута, фрезера, перфоратора в безударному режимі та ін. Встановлений циліндричний хвостовик, який відповідає діаметру свердла.Особливості:·         Універсальне використання - підходить для різноманітних матеріалів·         Висока ефективність свердління ·         Збільшений ресурс роботи завдяки титановому напиленню..

Рівень будівельний 400 мм 3 вічка, перетин 23 * 58 мм MT-1141 INTERTOOL

185 грн

Рівень будівельний 400 мм 3 вічка, перетин 23 * 58 мм MT-1 141 INTERTOOL ..

Рівень будівельний 1000 мм 3 вічка, перетин 23 * 58 мм MT-1144 INTERTOOL

259 грн

Рівень будівельний 1000 мм 3 вічка, перетин 23 * 58 мм MT-тисячі сто сорок чотири INTERTOOL ..

Швидкороз'ємне з'єднання з внутрішньою різьбою 3/8" латунь PT-1818 INTERTOOL

75 грн

Швидкороз'ємне з'єднання з внутрішньою різьбою 3/8" латунь PT-1818 INTERTOOL За допомогою повітряних фітингів (швидкознімних з'єднань) легко і швидко підключають або відключають будь-який пневмоінструмент до магістралі стиснутого повітря. Швидкоз'єм PT-1818 з клапаном "мама" універсального типу, підходить для швидкознімних з'єднань "тато" будь-яких видів. З іншого боку фітинг оснащений внутрішньою дюймовою різьбою 3/8 ". З'єднання виготовлено з латуні зі зручною накладкою з ABS пластику. Особливості: Легко встановити Зручно знімати Надійне з'єднання ..

Рівень будівельний 1200 мм 3 вічка, перетин 23 * 58 мм MT-1145 INTERTOOL

209 грн

Рівень будівельний 1200 мм 3 вічка, перетин 23 * 58 мм MT-1145 INTERTOOL ..

Викрутка з двосторонніми змінними насадками 6 в 1 внутрішній шестигранник 6мм, 8мм VT-3341 INTERTOOL |2PR

89 грн

Викрутка з двосторонніми змінними насадками 6 в 1 внутрішній шестигранник 6мм, 8мм VT-3341 INTERTOOL ОПИСВикрутка з двосторонніми бітами INTERTOOL VT-3341 призначена для монтажу та демонтажу різьбових з'єднань з типом шліца: SL5/ PH1, SL6/PH2. Також за допомогою перехідника ви зможете робити з кріпленнями з зовнішнім шестигранником H6 та H8.Набір виготовлений за останніми технологіями та відповідає високим запитам майстрів. Стане відмінним помічником у домашньому арсеналі інструмента, а також у власній майстерні, на виробництві. Висока якість сталіСтержень викрутки та насадки виготовлені з Cr-V сталі, яка відома усім майстрам своєю надійністю та витривалістю. У складі цієї сталі присутні хром та ванадій, які надають виробу високу стійкість до зносу. Також сталь відрізняється довговічністю та не схильна до крихкого руйнування. Усі інструменти вкриті антикорозійним шаром. Надійне кріплення насадокСтержень викрутки та всі насадки мають один тип кріплення - підпр..

Рівень будівельний 600 мм 3 вічка, перетин 23 * 58 мм MT-1142 INTERTOOL

199 грн

Рівень будівельний 600 мм 3 вічка, перетин 23 * 58 мм MT-1142 INTERTOOL ..

Дриль-шуруповерт акумуляторний  20 В WT-0350 INTERTOOL

2599 грн

Дриль-шуруповерт акумуляторний  20 В WT-0350 INTERTOOLОПИСАкумуляторний дриль-шурупокрут INTERTOOL WT-0350 використовується для швидкого і ефективного закручування різноманітних кріплень. Інструмент підходить для виконання як професійних, так і побутових завдань. Це відмінний помічник для різних монтажних робіт, збирання меблів та інших конструкцій, а також свердління отворів у різних матеріалах. Особливості·         Крутний момент 35 Нм дозволяє свердлити отвори в деревині до 30 мм, в металі до 13 мм;·         Дві швидкості 450/1500 об/хв. і регулятор крутного моменту 21+1 для різних типів робіт;·         Ємність Li-Ion акумулятора 2.0 Аг;·         Металевий міцний швидкозатискний патрон з функцією AUTO LOCK;· ..

Рівень будівельний 2000 мм 3 вічка, перетин 22 * 59 мм "Проф" MT-1137 INTERTOOL

598 грн

Рівень будівельний 2000 мм 3 вічка, перетин 22 * ??59 мм "Проф" MT-1137 INTERTOOL ..

Патрон знімний швидкозатискний, 2-13 мм, для перфоратора WT-0171 INTERTOOL WT-0175

299 грн

Патрон знімний швидкозатискний, 2-13 мм, для перфоратора WT-0171 INTERTOOL WT-0175ОПИСШвидкозатискний патрон WT-0175 застосовується для швидкої та надійної фіксації свердел c діаметром хвостовиків від 2 до 13 мм, призначений для установки в перфораторах INTERTOOL WT-0171. Швидкозмінна конструкція патрона дозволяє значно прискорити проведення робіт в ситуаціях, коли потрібно часто перемикатися між ударними та свердлильними роботами. Якісне приладдя від провідного виробника INTERTOOL в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки! ..

Бур SDS PLUS S4 QUADRO 6*310мм SDQ-0631 INTERTOOL

42 грн

Бур SDS PLUS S4 QUADRO 6*310мм SDQ-0631 INTERTOOL. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Бур SDS PLUS S4 QUADRO 6*310мм SDQ-0631 INTERTOOL в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Свердло SDS PLUS S4 QUADRO 6*310мм SDQ-0631 INTERTOOLСверло SDS PLUS S4 QUADRO 6*310мм SDQ-0631 INTERTOOL..

Картоплекопалка універсальна TL-6004 INTERTOOL

720 грн

Особливості інструмента:Картоплекопалка до мотоблока - обладнання, яке застосовується для викопування бульб і коренеплодів з ґрунтуЦя проста і надійна конструкція дозволяє виконувати рутинну роботу набагато швидше і ефективнішеМодель картоплекопачів INTERTOOL TL-6004 характеризується відмінною якістю збірки і високими експлуатаційними характеристикамиЯкісні інструменти та приладдя від провідного виробника Intertool в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Картоплекопач універсальний TL-6004 INTERTOOL..

Ключ накидний 20-22мм Cr-V, покриття сатин-хром; PROF DIN838 XT-1220 INTERTOOL

79 грн

Ключ накидний 20-22мм Cr-V, покриття сатин-хром; PROF DIN838 XT-1220 INTERTOOL. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Ключ накидний 20-22мм Cr-V, покриття сатин-хром; PROF DIN838 XT-1220 INTERTOOL в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Ключ гайковий 20-22мм Cr-V, покриття сатин-хром; PROF DIN838 XT-1220 INTERTOOLКлюч гаєчний 20-22мм Cr-V, покриття сатин-хром; PROF DIN838 XT-1220 INTERTOOL..

Ключ рожково-накидний шарнірний 10мм Cr-V, покриття сатин-хром XT-1410 INTERTOOL

62 грн

Ключ рожково-накидний шарнірний 10мм Cr-V, покриття сатин-хром XT-1410 INTERTOOL. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Ключ рожково-накидний шарнірний 10мм Cr-V, покриття сатин-хром XT-1410 INTERTOOL в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Ключ ріжково-накидний шарнірний 10мм Cr-V, покриття сатин-хром XT-1410 INTERTOOLКлюч гаєчний шарнірний 10мм Cr-V, покриття сатин-хром XT-1410 INTERTOOLКлюч гайковий шарнірний 10мм Cr-V, покриття сатин-хром XT-1410 INTERTOOL..

Ключ рожково-накидний шарнірний 19мм Cr-V, покриття сатин-хром XT-1419 INTERTOOL

146 грн

Ключ рожково-накидний шарнірний 19мм Cr-V, покриття сатин-хром XT-1419 INTERTOOL. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Ключ рожково-накидний шарнірний 19мм Cr-V, покриття сатин-хром XT-1419 INTERTOOL в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Ключ ріжково-накидний шарнірний 19мм Cr-V, покриття сатин-хром XT-1419 INTERTOOLКлюч гаєчний шарнірний 19мм Cr-V, покриття сатин-хром XT-1419 INTERTOOLКлюч гайковий шарнірний 19мм Cr-V, покриття сатин-хром XT-1419 INTERTOOL..

Ключ торцевий з отвором L-подібний 16мм HT-1616 INTERTOOL

127 грн

Ключ торцевий з отвором L-подібний 16мм HT-1616 INTERTOOL. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте Ключ торцевий з отвором L-подібний 16мм HT-1616 INTERTOOL в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Ключ гаєчний 16мм HT-1616 INTERTOOLКлюч балонний 16мм HT-1616 INTERTOOL..

Круг відрізний по металу 125*2.5*22.2мм CT-4016.0 INTERTOOL

0 грн

Круг відрізний по металу 125*2.5*22.2мм CT-4016.0 INTERTOOL. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте круг відрізний по металу 125*2.5*22.2мм CT-4016.0 INTERTOOL в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Диск відрізний по металу 125*2.5*22.2мм CT-4016.0 INTERTOOL..

Молоток слюсарний 800г, ручка ясен HT-0255 INTERTOOL

160 грн

Молоток слюсарний 800г, ручка ясен HT-0255 INTERTOOL. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте Молоток слюсарний 800г, ручка ясен HT-0255 INTERTOOL в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Молот слюсарний 800г, ручка ясен HT-0255 INTERTOOL..

Рукоятка з храповим механізмом на 24 зуба 1/2'', Cr-v HT-2106 INTERTOOL

179 грн

Особливості інструмента:Рукоятка з храповим механізмом HT-2106 має 24 зуба і квадрат 1/2Дана рукоятка може використовуватися для передачі обертального руху в обидві сторониХраповий механізм з 24 зубами забезпечує особливу легкість і плавність ходуРукоятка виготовлена ​​з хром-ванадієвої сталіЕргономічна двокомпонентна прогумована рукоятка забезпечує зручність захоплення інструментаОсобливості: рукоятка може використовуватися для передачі обертального руху в обидві сторін; плавний хід; виготовлена ​​з хром-ванадієвої сплаву; двокомпонентна прогумована рукояткаЯкісні інструменти та приладдя від провідного виробника Intertool в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Тріщотка на 24 зуба 1/2'', Cr-v HT-2106 INTERTOOLТрещітка на 24 зуба 1/2'', Cr-v HT-2106 INTERTOOL..

Рулетка з металевим полотном 20м * 10мм MT-0562 INTERTOOL

0 грн

Рулетка з металевим полотном 20м * 10мм MT-0562 INTERTOOL. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Рулетка з металевим полотном 20м * 10мм MT-0562 INTERTOOL в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Лінійка з металевим полотном 20м * 10мм MT-0562 INTERTOOLСтрічка вимірювальна з металевим полотном 20м * 10мм MT-0562 INTERTOOL..

Свердло по дереву black 18*400мм SWB-1840 INTERTOOL

87 грн

Свердло по дереву black 18*400мм SWB-1840 INTERTOOL. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Свердло по дереву black 18*400мм SWB-1840 INTERTOOL в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Сверло по дереву black 18*400мм SWB-1840 INTERTOOLБур по дереву black 18*400мм SWB-1840 INTERTOOL..

Показано 1 по 35 з 3576 (Всього сторінок 103)
Top