Кутова шліфмашина (болгарка) 9562CVR Makita
4234 грн
- Виробник: Makita
- Модель: 9562CVR
- Артикул: 9562CVR
- Наявність: Під замовлення
Болгарка (УШМ) Makita 9562CVR оснащена пилозахищеним двигуном високої потужності (1200 Вт) в компактному корпусі. Спеціальна система приводу з муфтою (Super Joint System) від Makita запобігає ривкам інструмента при роботі та пуску. Установка і зняття захисного кожуха проводиться без спеціальних інструментів. Лабіринтове ущільнення захищає двигун і підшипники від забруднення. Плавний пуск і регулювання швидкості обертання дозволяють досягти високої точності в процесі роботи.
Переваги для користувача:
- запатентований привід з муфтою зчеплення (SJS) запобігає ривкам інструмента
- зигзагоподібне покриття якоря та посилена ізоляція статора дають можливість експлуатувати болгарку в екстремальних умовах
- захист від повторного пуску і обмеження пускового струму
- регулювання кількості обертів
Якісний професійний інструмент від провідного виробника Makita з трирічною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!
Цей товар шукають як:
Болгарка 9562CVR Makita
Кутова шліфувальна машина 9562CVR Makita
| Характеристики | |
| вібрація | 8,5 м/с² |
| вага | 2,2 кг |
| діаметр диска | 125 мм |
| Довжина кабеля | 2,5 м |
| електронна система стабілізації швидкості | так |
| захист від повторного пуску | так |
| кількість ходів | 2800-12000 об/хв |
| плавний пуск | так |
| подвійна захисна ізоляція | так |
| Різьба на шпинделі | M14 x 2 |
| Регулятор обертів | так |
| розміри (довжина х ширина х висота) | 289 х 139 х 103 мм |
| система зчеплення Super-Joint-System | так |
| Тип живлення | мережева |
Доставка та оплата
Способи доставки
Самовивіз з магазину
Нова Пошта
Делівері
Інтайм
Способи
оплати
Готівкою при отриманні товару у магазині
Накладним платежем при отриманні товару у відділеннях
компаній-перевізників
Безготівковий переказ коштів фізичними особами
Безготівковий переказ коштів юридичними особами

