Безкоштовна доставка від 1000 грн
Акумуляторний шуруповерт PowerMaxx BS картонна (коробка) Metabo

2799 грн 4508 грн

Опис акумуляторного шуруповерта PowerMaxx BS (картонна коробка) Metabo:Акумуляторний шуруповерт Metabo PowerMaxx BS (картонна коробка) - це спрощена комплектація легендарного шуруповерта від Metabo. Основна відмінність від базової комплектації, це упаковка. Дана комплектація поставлятися в картонній коробці.Основні особливості Metabo PowerMaxx BS:Інженери Метабо доклали всіх зусиль для того, щоб новий шуруповерт вийшов легким, компактним і зручним в роботі. Новинка стала, практично, в півтора рази менше свого попередника і більш ніж на 10% легшою.Не залишилася без уваги і технічна частина. Розробникам вдалося в такий компактний корпус помістити немаленьку продуктивність. Модель Metabo PowerMaxx BS розвиває до 34 Нм крутного моменту і може загвинчувати шурупи на швидкості до 1400 оборотів в хвилину.З'ємний патрон і можливість встановлювати біти прямо в шпиндель.Зручний гачок для фіксації шуруповерта на поясі. Гачок може встановлюватися як з правого так і лівого боку..

Болгарка WQ 1100-125 Metabo 610035010 фото

2196 грн 3200 грн

Болгарка Metabo WQ 1100-125 - це нова модель в лінійці мережевих болгарок, яка має середню потужністю 1100 Вт і дуже зручний корпус з невеликим діаметром обхвату. Особливості кутової шліфмашини кутової шліфмашини Metabo WQ 1100-125: Новий двигун з відмінним захистом від пилу і стійкістю до великих навантажень. Захисна механічна муфта Metabo S-automatic має високу точність спрацьовування при раптовому заклинюванні диска. Зміна диска без ключа завдяки системі Metabo M-Quick. Захисний кожух регулюється без допомоги додаткового інструмента. Редуктор з можливістю повороту з кроком 90 °. 2-позиційна передня рукоятка. Перероблена система охолодження з повітрозабірниками в задній частині корпусу, з боку кріплення кабелю. Система захисту від перевантажень зі світловим індикатором. Вугільні щітки, які відключаються, захищають якір при їх зносі. Комплектація болгарки Metabo WQ 1100-125: швидкозатискна гайка Metabo M-Quick бічна рукоятка захисний кожух картонна коробка..

Болгарка WEV 850-125 Metabo 603611000

2300 грн 3367 грн

Болгарка Metabo WEV 850-125 - модифікація легкої 850 ватний болгарки з можливістю регулювання числа обертів, що значно розширює сферу її застосування. Особливості кутової шліфмашини Metabo WEV 850-125: Броньована обмотка двигуна. Новий високопродуктивний мотор з хорошою стійкістю до перевантажень. Захист від повторного включення, не дасть включитися при перериванні електроживлення. Коліщатка для регулювання обертів Vario-Constamatic (VC) з системою підтримки постійних обертів під навантаженням. Плавний пуск і обмеження пускового струму. Захист від перегріву. Надійне кріплення кожуха за допомогою фіксуючого гвинта. Удосконалена система охолодження, стала ще більш ефективною. Передня рукоятка, з можливістю установки з двох сторін. Кнопка блокування шпинделя, забезпечує просту і швидку зміну оснащення. Вугільні щітки з системою відстрілу при зносі. Невеликі розміри і мала вага, але при це висока стійкість до високих навантажень. Комплектація болгарки Metabo WEV 850-125: до..

Свердло по бетону з твердосплавною напайкою, "сlassic", 5,5х85 мм Metabo

37 грн

Особливості: Надійна твердосплавна напайка 130 °.Виконано згідно з DIN 8039.Прямий хід спіралі, для хорошого виведення пилу.Збільшений термін служби.Підходить для роботи по каменю, цеглі, газобетону тощо Якісне приладдя від провідного виробника Metabo в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Сверло по бетону з твердосплавною напайкою, 'сlassic', 5,5х85 мм MetaboБур по бетону з твердосплавною напайкою, 'сlassic', 5,5х85 мм Metabo..

Бур SDS-Plus Pro 4, 24x250 мм Metabo

708 грн

Бур SDS-Plus Pro 4, 24x250 мм Metabo. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте Бур SDS-Plus Pro 4, 24x250 мм Metabo в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Свердло SDS-Plus Pro 4, 24x250 мм MetaboСверло SDS-Plus Pro 4, 24x250 мм Metabo..

Бур SDS-Plus Pro 4, 4x110 мм Metabo

78 грн

Особливості: Максимальна швидкість буріння за рахунок зниження тертя і поліпшення передачі удару. Спеціальна геометрія ріжучої кромки долотоподібної головки забезпечує швидке проникнення у найтвердіший бетон і гранітМіцне і довговічне центруюче вістря для точного засвердлювання без відхилень на гладких поверхняхПотужні розбивачі (Power Breakers) утворюють мікротріщини в матеріалі для збільшення швидкості свердлінняПосилені армуючі волокна істотно знижують ймовірність застрявання при попаданні на металеву арматуруоб'ємна 2-західна геометрія спіралі з посиленням стрижня (KVS). Швидкий відвід відходів буріння зменшує тертя у висвердлюваному отворі і покращує вібраційні характеристики. За рахунок зменшення ширини спинки попереду і збільшення ззаду досягається додаткове зниження тертя і збільшення запасу міцностіПідходить для свердління в бетоні, кам'яній кладці, природному камені, граніті Якісне приладдя від провідного виробника Metabo в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримай..

Диск пиляльний 500x30, 22 WZ Metabo

3400 грн

Диск пиляльний 500x30, 22 WZ Metabo. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте Диск пиляльний 500x30, 22 WZ Metabo в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Круг пиляльний 500x30, 22 WZ MetaboДиск пильний 500x30, 22 WZ Metabo..

Диск пиляльний HW/CT 167x20, 20 WZ Metabo

638 грн

Особливості: Дуже широкий спектр застосування в деревообробціДля дуже якісних, чистих розпилів при поздовжньому і паралельному розпилюванні м'якої і твердої деревиниЧудово підходить для цільної і листкової деревини, необроблених деревостружкових панелей, з покриттям або фанеровкою, МДФ, багатошарових матеріалівНеобхідна більш висока потужність циркулярної пилки Якісне приладдя від провідного виробника Metabo в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Круг пиляльний HW/CT 167x20, 20 WZ MetaboДиск пильний HW/CT 167x20, 20 WZ Metabo..

Коронка алмазна свердлильна для плитки Dry 12 мм M14 Metabo

766 грн

Коронка алмазна свердлильна для плитки Dry 12 мм M14 Metabo. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте Коронка алмазна свердлильна для плитки Dry 12 мм M14 Metabo в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Фреза алмазна свердлильна для плитки Dry 12 мм M14 MetaboФерза алмазна свердлильна для плитки Dry 12 мм M14 Metabo..

Кран повітряний 3/4" / 23 Metabo

765 грн

Кран повітряний 3/4' / 23 Metabo. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте Кран повітряний 3/4' / 23 Metabo в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!..

Круг алмазний classic UC-T 230x22,3 мм Metabo

1005 грн

Особливості: Добре підходить для всіх будівельних матеріалів, таких як бетон, митий бетон, твердий піщаник, необпалена цеглаСуцільно ріжуча кромка забезпечує чисте різання, без виламування матеріалу, хорошу продуктивність різання і оптимальний термін служби.Зварені лазером алмазні сегменти; Висота сегмента: 8,0 мм; Максимальна робоча швидкість 80 м/сек Якісне приладдя від провідного виробника Metabo в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Диск алмазний classic UC-T 230x22,3 мм Metabo..

Круг алмазний professional TP 180x22,23 мм, керамика Metabo

594 грн

Особливості: Спеціальний круг, відповідний найсуворішим вимогам, для всіх видів кахлю, глазурованого або неглазурованого, плит з природного каменю, плитки гресоптимальна продуктивність різання і тривалий термін служби Сегменти, нанесені методом спіканняВисота сегмента: 10,0 мм; Максимальна робоча швидкість 80 м/с Якісне приладдя від провідного виробника Metabo в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Диск алмазний professional TP 180x22,23 мм, керамика Metabo..

Круг ламельний шліфувальний, цирконієвий корунд Novoflex Р40 Metabo

73 грн

Особливості: Висока продуктивність, завдяки цирконієвому корунду.Рівномірне шліфування без нагріву оброблюваного матеріалу.Ідеально підходить для нержавійки.Максимальна швидкість роботи 80 м/с. Якісне приладдя від провідного виробника Metabo в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Диск ламельний шліфувальний, цирконієвий корунд Novoflex Р40 Metabo..

Круг повстяний,100х15х10 мм Metabo

0 грн

Круг повстяний,100х15х10 мм Metabo. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте Круг повстяний,100х15х10 мм Metabo в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Диск повстяний,100х15х10 мм Metabo..

Круги шліфувальні 3, P 180 Metabo

0 грн

Круги шліфувальні 3, P 180 Metabo. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте Круги шліфувальні 3, P 180 Metabo в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Диски шліфувальні 3, P 180 MetaboКруги зачисні 3, P 180 Metabo..

Круги шліфувальні 3, P 40 Metabo

0 грн

Круги шліфувальні 3, P 40 Metabo. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте Круги шліфувальні 3, P 40 Metabo в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Диски шліфувальні 3, P 40 MetaboКруги зачисні 3, P 40 Metabo..

Кутова шліфмашина W 12-125 HD (профі набір) Metabo (болгарка)

30934 грн

Шліфувальна машина кутова Metabo W 12-125 HD + Metabo ASR 35 M ACP - потужна машина з великим крутним моментом для швидкої роботи. Захисний кожух CED 125 з антистатичного пластику з функцією занурення. Система різання в бетоні до 27 мм без пилу. Особливості моделі: Інноваційний двигун Metabo Marathon - з обертовим моментом вище на 50% і з перевантажувальною здатністю вище на 20% для більш швидкого зняття матеріалу і тривалого терміну служби. Захисний кожух CED 125 легко встановлюється без інструмента; фіксація із захистом від провертання. Виконаний з антистатичного пластику з функцією занурення. Захист двигуна - відключаються вугільні щітки з автостопом. Гасіння вібрацій і зручна робота - додаткова рукоятка Metabo VibraTech (MVT) при безперервній експлуатації. Зниження віддачі - автоматична запобіжна муфта Metabo S-automatic: пряме механічне відділення при блокуванні круга для максимальної безпеки і плавного продовження роботи. Робота в важких умовах - алюмінієвий фланець для тривалог..

Листи шліфувальні на липучці 25х(10хР60,10хР8, 5хР120), 150 мм Metabo

286 грн

Особливості: Набір шліфувальних кругів на липучці Metabo 150 мм, 25 шт призначений для обробки дерева, металу, пофарбованих поверхонь тощо. Всі шкурки мають перфорацію на 6 отворів. В даний набір входить: P 60 - 10шт, P 80 - 10шт, P 120 - 5шт Якісне приладдя від провідного виробника Metabo в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Круги шліфувальні на липучці 25х(10хР60,10хР8, 5хР120), 150 мм MetaboЛисти шліфувальні наждакові на липучці 25х(10хР60,10хР8, 5хР120), 150 мм Metabo..

Листи шліфувальні, 25шт, P 120 Metabo

0 грн

Листи шліфувальні, 25шт, P 120 Metabo. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте Листи шліфувальні, 25шт, P 120 Metabo в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Круги шліфувальні, 25шт, P 120 MetaboЛисти шліфувальні наждакові, 25шт, P 120 Metabo..

Листи шліфувальні, 25шт, P 120 Metabo

0 грн

Листи шліфувальні, 25шт, P 120 Metabo. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте Листи шліфувальні, 25шт, P 120 Metabo в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Круги шліфувальні, 25шт, P 120 MetaboЛисти шліфувальні наждакові, 25шт, P 120 Metabo..

Листи шліфувальні, 25шт, P 60 Metabo

0 грн

Листи шліфувальні, 25шт, P 60 Metabo. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте Листи шліфувальні, 25шт, P 60 Metabo в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Круги шліфувальні, 25шт, P 60 MetaboЛисти шліфувальні наждакові, 25шт, P 60 Metabo..

Ніпель різьбовий вставний 3/8" Metabo

0 грн

Ніпель різьбовий вставний 3/8' Metabo. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте Ніпель різьбовий вставний 3/8' Metabo в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!..

Набір біт з нержавіючої сталі (10 шт) Metabo

989 грн

Набір біт з нержавіючої сталі (10 шт) Metabo. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте Набір біт з нержавіючої сталі (10 шт) Metabo в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Комплект біт з нержавіючої сталі (10 шт) Metabo..

Набір біт, 3 шт 0,8/1,0/1,2 мм Metabo

0 грн

Набір біт, 3 шт 0,8/1,0/1,2 мм Metabo. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте Набір біт, 3 шт 0,8/1,0/1,2 мм Metabo в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Комплект біт, 3 шт 0,8/1,0/1,2 мм Metabo..

Набір шліфувальних дисків 10 шт Metabo

0 грн

Набір шліфувальних дисків 10 шт Metabo. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте Набір шліфувальних дисків 10 шт Metabo в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Комплект шліфувальних дисків 10 шт Metabo..

Насадка зі щіткою Metabo

0 грн

Насадка зі щіткою Metabo. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте Насадка зі щіткою Metabo в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!..

Ножі для HC410G HSS W-18% 410х25х3/2 паза/3 шт Metabo

3836 грн

Ножі для HC410G HSS W-18% 410х25х3/2 паза/3 шт Metabo. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте Ножі для HC410G HSS W-18% 410х25х3/2 паза/3 шт Metabo в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Леза для HC410G HSS W-18% 410х25х3/2 паза/3 шт Metabo..

Оправка конічна для свердлильного патрона МК4 на В18 Metabo

814 грн

Оправка конічна для свердлильного патрона МК4 на В18 Metabo. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте Оправка конічна для свердлильного патрона МК4 на В18 Metabo в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!..

Папір шліфувальний 10 115x280 мм P 320 Metabo

0 грн

Папір шліфувальний 10 115x280 мм P 320 Metabo. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте Папір шліфувальний 10 115x280 мм P 320 Metabo в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Стрічка шліфувальна 10 115x280 мм P 320 MetaboДиск шліфувальний 10 115x280 мм P 320 Metabo..

Папір шліфувальний 10 P 400 Metabo

0 грн

Папір шліфувальний 10 P 400 Metabo. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте Папір шліфувальний 10 P 400 Metabo в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Стрічка шліфувальна 10 P 400 MetaboДиск шліфувальний 10 P 400 Metabo..

Папір шліфувальний 25 115x230 мм P 320 Metabo

0 грн

Папір шліфувальний 25 115x230 мм P 320 Metabo. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте Папір шліфувальний 25 115x230 мм P 320 Metabo в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Стрічка шліфувальна 25 115x230 мм P 320 MetaboДиск шліфувальний 25 115x230 мм P 320 Metabo..

Папір шліфувальний 25 80x133 мм P 240 Metabo

0 грн

Папір шліфувальний 25 80x133 мм P 240 Metabo. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте Папір шліфувальний 25 80x133 мм P 240 Metabo в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Стрічка шліфувальна 25 80x133 мм P 240 MetaboДиск шліфувальний 25 80x133 мм P 240 Metabo..

Папір шліфувальний 25 80x133 мм P 400 Metabo

0 грн

Папір шліфувальний 25 80x133 мм P 400 Metabo. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте Папір шліфувальний 25 80x133 мм P 400 Metabo в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Стрічка шліфувальна 25 80x133 мм P 400 MetaboДиск шліфувальний 25 80x133 мм P 400 Metabo..

Папір шліфувальний 25 93x230 мм P 120 Metabo

0 грн

Папір шліфувальний 25 93x230 мм P 120 Metabo. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте Папір шліфувальний 25 93x230 мм P 120 Metabo в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Стрічка шліфувальна 25 93x230 мм P 120 MetaboДиск шліфувальний 25 93x230 мм P 120 Metabo..

Папір шліфувальний 50 230x280 мм P 100 Metabo

0 грн

Папір шліфувальний 50 230x280 мм P 100 Metabo. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте Папір шліфувальний 50 230x280 мм P 100 Metabo в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Стрічка шліфувальна 50 230x280 мм P 100 MetaboДиск шліфувальний 50 230x280 мм P 100 Metabo..

Показано 1 по 35 з 5178 (Всього сторінок 148)
Top