Безкоштовна доставка від 1000 грн

Перфоратори: види та призначення

Для ремонтних та будівельних робіт незамінним інструментом  є перфоратор. Ним можна просвердлити отвори великих діаметрів, прокласти канавки під кабель, прибрати частину непотрібної стіни.

За призначенням перфоратори поділяють на професійні та побутові. Професійні перфоратори - потужніші, важчі, з міцнішим корпусом. Побутові перфоратори – легші, з меншою потужністю, проте зручні і маневрині, що важливо у домашньому використанні. За розміщенням двигуна перфоратори бувають прямі (горизонтальні) та бочкові (вертикальні). Прямі є легшими і точнішими, але мають слабший удар, тому вони зазвичай використовуються для свердління з ударом. Бочкові перфоратори є потужнішими і важчими і використовуються в основному для довбання.

Перфоратори бувають одно-, дво- та трирежимні (свердління, удар, свердління з ударом). Частина перфораторів мають змінний патрон, який дозволяє швидко змінювати свердла.

Особливості вибору перфораторів

Щоб правильно вибрати та купити перфоратор, потрібно знати його призначення та орієнтуватись в основних характеристиках

Потужність – виробники пропонують перфоратори потужністю від 600 до 2000 Вт, чим потужніший інструмент, тим довше він може безперервно працювати та тим більший отвір у матеріалі він може зробити. Для побутового використання достатньо перфоратора середньої потужності.

Сила удару – важлива характеристика, яка впливає на швидкість роботи та можливість працювати з матеріалом різної щільності. Підбирати цю характеристику потрібно залежно від виду робіт: чи потрібно Вам зробити невеликий отвір у цегляній стіні, чи забрати частину бетонної перегородки.

Максимальний діаметр отвору – зазвичай у паспорті з характеристиками вказано, який розмір бура можна використовувати для роботи з цеглою, який для роботи з коронкою для бетону, а який для дерева та металу.

Патрон – пристосування для кріплення бурів та інших насадок. Найпопулярнішими з них є sds-max (для бурів діаметром до 26 мм) та sds-plus (для бурів діаметром  до 15 мм).

Швидкість ударів та швидкість обертання. Чим більший та потужніший перфоратор, тим менша швидкість обертання: від 250 до 2500 об/хв. Швидкість ударів лежить у діапазоні від 220 до 5500 уд/хв.

Перфоратори можуть також мати ряд додаткових характеристик, які додають зручності у роботі: антивібраційна система, легкий пуск, реверс, регулятор перемикання швидкостей, реверс, захист від заклинювання бура. Варто врахувати як фактор вагу інструмента, оскільки вона може коливатись у діапазоні від 2,5 кг до 12 кг.

Купити перфоратор в інтернет-магазині

Придбати якісний перфоратор за найкращою ціною Ви можете в нашому інтернет-магазині 2pr.com.ua. У нас Ви знайдете великий вибір професійних та побутових перфораторів від провідних виробників, таких як DeWalt, AEG, Bosch,  Makita, Metabo та багато інших з офіційною гарантією від виробника. Ми пропонуємо найвигідніші умови співпраці, гнучку цінову політику та швидку доставку товару у всі міста України. Наші менеджери допоможуть Вам обрати якісний інструмент, який відповідатиме Вашим вимогам, за доступною ціною.

В цій категорії немає товарів.

Top