Безкоштовна доставка від 1000 грн
Перфоратор ПЭ-1480 Протон фото

1871 грн

Перфоратор ПЭ-1480 Протон комплектація: Пластиковий кейс Додаткова рукоятка Бури по бетону (Ø 8/10/12 х 150 мм) Долото плоске 14 х 250 мм Піка Мастило Додатковий комплект вугільних щіток Інструкція користувача Гарантійний талон..

Перфоратор ПЭ-2000 Протон фото

3299 грн

Перфоратор ПЭ-2000 Протон комплектація: Пластиковий кейс Додаткова рукоятка Бур по бетону (18 х 320 мм) Піка 18 х 320 мм Мастило Додатковий комплект вугільних щіток Інструкція користувача Гарантійний талон..

Торцовка ПДТ-211/П Протон фото - 2PR інтернет-магазин інструментів

3822 грн

Пила дискова торцювальна ПДТ-211/П ПротонКонструкційні особливості: редукторна передача протяжка пили поворотний стіл фіксація в проміжних положеннях подовжувальні скоби вбудована струбцина маятниковий захисний кожух лазерний покажчик лінії різу пилозбірний мішок. Комплектація: торцева пила пильний диск мішок для збору пилу ключ шестигранний елементи кріплення керівництво експлуатації гарантійний талон картонна упаковка..

Перфоратор ПЭ-1470 Протон фото

1871 грн

Перфоратор ПЭ-1470 Протон комплектація: Пластиковий кейс Додаткова рукоятка Бури по бетону (Ø 8/10/12 х 150 мм) Долото плоске 14 х 250 мм Піка Мастило Додатковий комплект вугільних щіток Інструкція користувача Гарантійний талон..

Перфоратор ПЭ-1700 Протон фото

2131 грн

Перфоратор ПЭ-1700 Протон комплектація: Пластиковий кейс Додаткова рукоятка Бури по бетону (8/10/12 х 150 мм) Долото плоске 14 х 250 мм Піка Мастило Додатковий комплект вугільних щіток Інструкція користувача Гарантійний талон..

Перфоратор ПЭ-1250 Протон фото

1655 грн

Перфоратор ПЭ-1250 Протон комплектація: Пластиковий кейс Додаткова рукоятка Бури по бетону (8/10/12 х 150 мм) Долото плоске 14 х 250 мм Піка Мастило Додатковий комплект вугільних щіток Інструкція користувача Гарантійний талон..

Перфоратор ПЭ-900/П Протон

1363 грн

Комплектація перфоратора ПЭ-900/П Протон: пластиковий кейс додаткова рукоятка обмежувач глибини долото (піка / плоске) бури (d 8/10/12 мм) додатковий комплект вугільних щіток додатковий ключовий патрон з адаптером SDS-Plus інструкція користувача гарантійний талон Перфоратор ПЭ-900/П Протон. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте перфоратор ПЭ-900/П Протон в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, доставки та оплати! ..

Кутова шліфувальна машина (болгарка) МШУ-230/2200. ПРОТОН

0 грн

Особливості інструмента:Блок обмеження пускового струму (плавний пуск) для захисту мережі від перевантаженьЛегкий доступ до щіток електродвигуна дозволяє робити заміну щіток без додаткового розбирання корпусу і звернення до сервісного центруДвопозиційна додаткова рукоятка дозволяє працювати як правою, так і лівою рукоюУ конструкції в якості опорного підшипника шпинделя використаний роликовий підшипник, а не втулкаЯкісний інструмент від провідного виробника ПРОТОН з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Кутова шліфмашина МШУ-230/2200. ПРОТОНБолгарка МШУ-230/2200. ПРОТОН..

Станок заточний ТЭ-450. ПРОТОН

1129 грн

Особливості інструмента:Захищена від пилу і вологи кнопкаОпорні полки для зручності роботиЗахисні екраниАдаптер 12,7 / 32 ммЯкісний інструмент від провідного виробника ПРОТОН з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Дремель ТЭ-450. ПРОТОНТочильний станок ТЭ-450. ПРОТОНТочило ТЭ-450. ПРОТОН..

Кутова шліфувальна машина (болгарка) МШУ-180/1300. ПРОТОН

0 грн

Особливості інструмента:Ергономічний дизайнЗахист двигуна від пилуБлокування валу для полегшення заміни дискаПосилений корпус редуктораПлавний старт двигунаТрипозиційне положення рукояткиЯкісний інструмент від провідного виробника ПРОТОН з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Кутова шліфмашина МШУ-180/1300. ПРОТОНБолгарка МШУ-180/1300. ПРОТОН..

Електролобзик ПЛЭ-65/А Протон

0 грн

Лобзик електричний ПЛЭ-65/А Протон - надійний якісний інструмент для побутового використання з річною гарантією від виробника. Комплектація: ручний лобзик, паралельний упор, пильне полотно (дерево / пластик / метал), адаптер для пилососа, ключ шестигранний, інструкція користувача, гарантійний талон, картонна упаковка. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте лобзик електричний ПЛЭ-65/А Протон в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Лобзік електричний ПЛЭ-65/А ПротонЕлектролобзик ПЛЭ-65/А Протон ..

Кутова шліфувальна машина (болгарка) МШУ-125/1150 Semi-Pro. ПРОТОН

0 грн

Особливості інструмента:Наявність регулювання швидкості дозволяє використовувати машину для шліфування, обдирання тощо, що значно розширює її функціональністьЗначне збільшення поздовжніх розмірів задньої рукоятки підвищує рівень дотримання техніки безпеки і знижує можливість реактивної віддачіЛегкий доступ для сервісу щіток електродвигуна дозволяє робити заміну щіток без додаткового розбирання корпусу і звернення до сервісного центруТрипозиційна додаткова рукоятка забезпечує надійну і зручну роботу інструментом в будь-якому положенні, зручному для оператораЯкісний інструмент від провідного виробника ПРОТОН з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Кутова шліфмашина МШУ-125/1150 Semi-Pro. ПРОТОНБолгарка МШУ-125/1150 Semi-Pro. ПРОТОН..

Пила дискова торцювальна ПДТ-250/П Протон

0 грн

Якісна пила дискова торцювальна ПДТ-250/П Протон. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте пилу дискову торцювальну ПДТ-250/П Протон в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Торцовка ПДТ-250/П ПротонПила монтажна ПДТ-250/П ПротонПила дискова торцовочна ПДТ-250/П Протон..

Кутова шліфувальна машина (болгарка) МШУ-125/980. ПРОТОН

0 грн

Кутова шліфувальна машина Протон МШУ-125/980 - це чудовий інструмент з хорошими показниками продуктивності і відмінними характеристиками. Інструмент оснащений надійним двигуном, споживана потужність якого становить 980 Вт а швидкість, яку може досягати диск на холостому ходу, сягає 11000 оборотів на хвилину. Міцний зроблений зі спеціального пластику корпус дозволить зберегти всі деталі цілими і захищеними від пошкоджень, а також не дозволить перегрітися самому інструменту завдяки хорошим системам вентиляції і охолодження деталей. Зручна і практична додаткова рукоятка на гумовій основі може бути встановлена в трьох положеннях, а так само поліпшить рівень зчеплення інструмента з руками користувача. Регулятор швидкості обертів дозволить налаштувати інструмент на потрібний темп роботи під кожен матеріал. Болгарка Протон МШУ-125/980 має так само запобіжник, що захищає від випадкового включення сам інструмент і користувача, що не дозволить створити неприємні ситуації в роботі з інструментом..

Станок для заточки ланцюгів ТЭ-130. ПРОТОН

0 грн

Особливості інструмента:Високопродуктивний двигунАбразивний диск зі зручним регульованим штурваломНаправляюча ланцюгів зі змінно-рухомим механізмомФіксація ланцюгів зручними затискними гвинтамиОснова з алюмініюЯкісний інструмент від провідного виробника ПРОТОН з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Точильний верстат ТЭ-130. ПРОТОНЗаточний станок ТЭ-130. ПРОТОНТочило для заточки ланцюгів ТЭ-130. ПРОТОН..

Технічний фен ФТ-2000/3 (new). ПРОТОН

482 грн

Особливості інструмента:Елементи пальника і насадки з нержавіючої сталіЗахист від перегрівуКейс з приладдямЯкісний інструмент від провідного виробника ПРОТОН з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Технічний тепловентилятор ФТ-2000/3 (new). ПРОТОНТехнічна термоповітродувка ФТ-2000/3 (new). ПРОТОНТехнічний обігрівач ФТ-2000/3 (new). ПРОТОН..

Тример електричний ЭТ-1500. ПРОТОН

0 грн

Тример електричний ЭТ-1500. ПРОТОН - якісний надійний інструмент в інтернет-магазині 2pr.com.ua з річною гарантією від виробника. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Тример електричний ЭТ-1500. ПРОТОН вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Газонокосарка ЭТ-1500. ПРОТОНЕлектрокоса ЭТ-1500. ПРОТОНТриммер ЭТ-1500. ПРОТОН..

Дриль ударний ДЭУ-950. ПРОТОН

0 грн

Особливості інструмента:Основною конструктивною особливістю дриля є корпус редуктора з алюмінієвого лиття, який суттєво збільшує довговічність інструмента Такий редуктор на відміну від звичайного монокорпусного (коли корпус дрилі і редуктора складають єдине ціле) значною мірою збільшує ресурс дриля і покращує відведення тепла від інструмента У дрилях не використовуються втулки, а лише підшипники - опорні шпинделі і проміжні вали, за рахунок чого дриль безболісно витримує високі тривалі осьові навантаження Прогумований корпус дрилі і гумові накладки перешкоджають ковзанню інструмента в руці Вимикач з електронним регулюванням швидкості обертання Регулювання частоти обертання залежить від сили натискання на кнопку Таке плавне регулювання швидкості обертання дозволяє точно почати свердління і чітку роботу з кріпильними матеріалами Наявність реверсу у сукупності з електронним регулюванням швидкості значно розширює діапазон робіт інструмента і дозволяє в разі необхідності використовувати дри..

Кутова шліфмашина (болгарка) МШУ-125/1030 Semi-Pro Протон

0 грн

Болгарка Протон МШУ-125/1030 відрізняється потужним двигуном і фіксатором кнопки включення. Обмотка якоря захистить електродвигун від гострих частинок і пилу, що утворюються під час різання, і забезпечить високу зносостійкість. Стане в нагоді для різання, зачищення, шліфування поверхонь або виробів з металу чи інших матеріалів. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте кутову шліфмашину МШУ-125/1030 Semi-Pro Протон в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз!Цей товар шукають як:Болгарка МШУ-125/1030 Semi-Pro ПротонКутова шліфувальна машина МШУ-125/1030 Semi-Pro Протон..

Кутова шліфувальна машина (болгарка) МШУ-230/2550 Semi-Pro. ПРОТОН

0 грн

Особливості інструмента:Блок обмеження пускового струму (плавний пуск) для захисту мережі від перевантаженьЛегкий доступ до щіток електродвигуна дозволяє робити заміну щіток без додаткового розбирання корпусу і звернення до сервісного центруТри положення додаткової рукоятки в комбінації з поворотною основною рукояткою робить комфортною роботу навіть такою великою машиною Поворот основної рукоятки здійснюється на 90 градусів як ліворуч, так і праворучВ якосі основного опорного підшипника шпинделя використовується пилозахищений кульковий підшипникЯкісний інструмент від провідного виробника ПРОТОН з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Кутова шліфмашина МШУ-230/2550 Semi-Pro. ПРОТОНБолгарка МШУ-230/2550 Semi-Pro. ПРОТОН..

Кутова шліфмашина МШУ-230/2300 Протон

1369 грн

Кутова шліфувальна машина Протон МШУ-230/2300 дуже проста в управлінні і надійна в роботі. Безпеку в роботі забезпечує захисний кожух, який вберігає очі та шкіру користувача від потрапляння іскор та іншого абразивного матеріалу. Дана модель має збільшену потужність двигуна і посилений корпус редуктора. Спеціальна система вентиляції надійно захищає електромотор від пилу і стружки. Три отвори для установки додаткової рукоятки забезпечують максимально точну і комфортну експлуатацію приладу. Галузь застосування: болгарка Протон МШУ-230/2300 призначена для різання, полірування, шліфування різних матеріалів. Особливості та можливості: Плавний пуск; Поворотна рукоятка; Захист від випадкового включення; Тривалий термін служби; Прорезинена область хвату; Зовнішні щіткотримачі; Покращений захист від пилу; Три отвори для установки додаткової рукоятки. ..

Кутова шліфувальна машина (болгарка) МШУ-150/1300. ПРОТОН

0 грн

Особливості інструмента:Ергономічний дизайнЗахист двигуна від пилуБлокування валу для полегшення заміни дискаПосилений корпус редуктораДвопозиційне положення рукояткиЯкісний інструмент від провідного виробника ПРОТОН з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Кутова шліфмашина МШУ-150/1300. ПРОТОНБолгарка МШУ-150/1300. ПРОТОН..

Дриль електричний ДЭ-650. ПРОТОН

0 грн

Особливості інструмента:Основною перевагою мережевих шуруповертів є їх низька ціна і низька вага машини порівняно з акумуляторними шуруповертами Гумові накладки на рукоятці перешкоджають ковзанню інструмента в руці Вимикач з електронним регулюванням швидкості обертання Регулювання частоти обертання залежить від сили натискання на кнопку Таке плавне регулювання швидкості обертання дозволяє точно почати свердління і чітко працювати з кріпильними матеріалами Перемикач реверса У конструкції планетарного редуктора використовуються тільки металеві планетарна шестерня і сателіти Багатоступеневе регулювання обертального моментуЯкісний інструмент від провідного виробника ПРОТОН з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Дрель електричний ДЭ-650. ПРОТОНДрелька електрична ДЭ-650. ПРОТОН..

Технічний фен ФТ-2000/2 (new). ПРОТОН

337 грн

Технічний фен ФТ-2000/2 (new). ПРОТОН - якісний надійний інструмент в інтернет-магазині 2pr.com.ua з річною гарантією від виробника. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте Технічний фен ФТ-2000/2 (new). ПРОТОН вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Технічний тепловентилятор ФТ-2000/2 (new). ПРОТОНТехнічна термоповітродувка ФТ-2000/2 (new). ПРОТОНТехнічний обігрівач ФТ-2000/2 (new). ПРОТОН..

Перфоратор ПЭ-1100/P. ПРОТОН

0 грн

Перфоратор Протон ПЕ-1100 / P представлений професійною трирежимною моделлю, за допомогою якої можна виконувати різні монтажні і ремонтні роботи, в тому числі здійснювати високопродуктивне буріння каменю і бетону, свердлити матеріали без використання ударного механізму (метал, деревина), а також використовувати долото або зубило для простого довбання із заблокованою функцією свердління. Інструмент оснащений незнімним SDS-Plus патроном, заміна оснащення в якому здійснюється без допоміжного приладдя. Посилено корпус редуктора, який передає значний момент от 1100 Вт електродвигуна, що має підвищену надійність. Корпус інструмента виконаний з міцного пластику, доступний режим реверсу і електронне регулювання швидкості обертання. Робоча частота обертання в діапазоні 0-930 об/хв регулюється користувачем, так само, як і число ударів (досягається енергія удару 4 Дж для буріння). Модель перфоратора Протон ПЕ-1100 / P застосовується для свердління отворів в бетоні діаметром до 26 мм. При невели..

Перфоратор ПЭ-1380. ПРОТОН

0 грн

Особливості інструмента:AVS - Система гасіння вібраційЯкісний інструмент від провідного виробника ПРОТОН з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Перфератор ПЭ-1380. ПРОТОНПерфаратор ПЭ-1380. ПРОТОНВідбійний молоток ПЭ-1380. ПРОТОН..

Пила ручна циркулярна ПД-185/С Протон

1405 грн

Інструмент дозволяє проводити розпил полотен різного розміру і товщини, підійде як для професіонала, так і для майстра-початківця. Циркулярна пила ПД-185/С Протон має синхронний двигун потужністю 2150 Вт, який легко розпилюватиме навіть найщільнішу деревину. Розпил відбувається за рахунок обертів спеціального полотна діаметром 185 мм, яке дозволяє здійснювати розпилення до 63 мм вглибину. Швидкість роботи інструмента - 5500 обертів за хвилину, що забезпечує швидке розпилювання. Можливість розпилювання під кутом значно розширює функціональність інструмента. Пила має ергономічний дизайн і досить малу вагу, тому нею легко керувати. Наявність захисного кожуха підвищує безпеку при роботі з інструментом.Цей товар шукають як:Дискова пила ПД-185/С Протон Циркулярка ПД-185/С Протон ..

Розпилювач електричний ПК-950. ПРОТОН

0 грн

Особливості інструмента:Набір аксесуарів розширює діапазон використання фарбопульта: окрім стандартної функції тепер можна накачати надувний матрац, м"яч або використовувати як пилососЯкісний інструмент від провідного виробника ПРОТОН з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!..

Дриль електричний ДЭ-550. ПРОТОН

0 грн

Протон ДЕ-550 - дуже компактний безударний дриль помірної потужності для виконання точного свердління отворів невеликого діаметра (використання додаткової оснастки істотно розширює сферу застосування і функціональність). Дриль оснащений швидкозажимним типом патрона (0,8-10 мм) для простоти зміни свердл і оснащення. Патрон має мінімальний рівень биття і люфтів. Електронна система контролю обертів дозволяє точно і плавно регулювати частоту обертання кнопкою пуску. Механічний обмежувач встановлює діапазон ходу клавіші вбудованим в кнопку диском. Функція реверсу дозволить використовувати дриль як шуруповерт, а також витягти свердло, яке заклинило. Перемикач «типу прапорця». Корпус виготовлений з якісного пластику, дриль має яскраво виражений ергономічний дизайн, а також скобу для носіння на поясі. Цей товар шукають як:Дрель електричний ДЭ-550. ПРОТОНДрелька електрична ДЭ-550. ПРОТОН..

Дриль ударний ДЭУ-650. ПРОТОН

0 грн

Особливості інструмента:Бюджетний дриль з функцією осьового удару, реверсу і регулюванням обертів - поєднання всіх перерахованих особливостей роблять даний інструмент універсальним помічником для домашніх майстрів Регулювання частоти обертання залежить від сили натискання на кнопку - це особливість вимикача з електронним регулюванням швидкості обертання Наявність реверсу у сукупності з електронним регулюванням швидкості і швидкозатискним свердлувальним патроном значно розширює діапазон робіт інструмента і дозволяє в разі необхідності використовувати дриль як шуруповерт Використовуючи стандартне коліщатко на курку вимикача, можна перед початком робіт задати швидкість обертання і продовжити роботу тільки зі заданою швидкістю Передустановка не замінна при свердлінні отворів в легкоплавких матеріалах, таких як оргскло Можна використовувати передустановку швидкості при використанні інструмента як шуруповерта, тому що загвинчувати шурупи при 3000 оборотах на хвилину досить складне завдання П..

Електролобзик ПЛЭ-65. ПРОТОН

0 грн

Особливості інструмента:Маятниковий хід Регулятор обертів Нахил опорної плити до 45° Відведення пилу Набір пилочок Прозорий захисний кожухЯкісний інструмент від провідного виробника ПРОТОН з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Лобзик електричний ПЛЭ-65. ПРОТОНЕлектролобзік ПЛЭ-65. ПРОТОН..

Кутова шліфмашина МШУ-125/1275 Протон

827 грн

Кутова шліфмашина МШУ-125/1275 Протон. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте Кутова шліфмашина МШУ-125/1275 Протон в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Кутова шліфувальна машина МШУ-125/1275 ПротонБолгарка МШУ-125/1275 Протон..

Кутова шліфувальна машина (болгарка) МШУ-125/950 Semi-Pro. ПРОТОН

0 грн

Особливості інструмента:Ергономічний дизайн - корпус виконаний за технікою Slim Body, тому інструмент добре лежить в руці Габарити і вага машини дозволяють використовувати її в самих важкодоступних місцях, при цьому передбачена можливість роботи однією рукоюПоліпшений захист від пилуЛегкий доступ для сервісу щіток електродвигуна дозволяє робити заміну щіток без додаткового розбирання корпусу і звернення до сервісного центруДвопозиційна додаткова рукоятка дозволяє працювати як правшам, так і лівшамЯкісний інструмент від провідного виробника ПРОТОН з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Кутова шліфмашина МШУ-125/950 Semi-Pro. ПРОТОНБолгарка МШУ-125/950 Semi-Pro. ПРОТОН..

Тример електричний ЭТ-650 Протон

0 грн

Тример електричний Протон ЕТ-600. Легка електрокоса з потужністю двигуна 650 Вт, що досягає 10000 об/хв холостого ходу. Має нижнє розташування електродвигуна. Особливості: Модель екологічно чиста для зовнішнього середовища Поворот двигуна на 180 ° Телескопічна штанга Ручка з багатопозиційним нахилом Напруга / частота - 220/50 Комплектація: Тример Котушка з волосінню Інструкція Гарантійний талон ..

Дриль електричний ДЭ-600. ПРОТОН

0 грн

Особливості інструмента:Основною перевагою мережевих шуруповертів є їх низька ціна і низька вага машини порівняно з акумуляторними шуруповертами Гумові накладки на рукоятці перешкоджають ковзанню інструменту в руці Вимикач з електронним регулюванням швидкості обертання Регулювання частоти обертання залежить від сили натискання на кнопку Таке плавне регулювання швидкості обертання дозволяє точно почати свердління і чітко працювати з кріпильними матеріалами У конструкції присутній і перемикач реверсу У конструкції планетарного редуктора використовуються тільки металеві планетарна шестерня і сателіти Багатоступеневе регулювання обертального моментуЯкісний інструмент від провідного виробника ПРОТОН з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Дрель електричний ДЭ-600. ПРОТОНДрелька електрична ДЭ-600. ПРОТОН..

Показано 1 по 35 з 191 (Всього сторінок 6)
Top