Безкоштовна доставка від 1000 грн
Електролобзик ПЛЭ-65/А Протон

0 грн

Лобзик електричний ПЛЭ-65/А Протон - надійний якісний інструмент для побутового використання з річною гарантією від виробника. Комплектація: ручний лобзик, паралельний упор, пильне полотно (дерево / пластик / метал), адаптер для пилососа, ключ шестигранний, інструкція користувача, гарантійний талон, картонна упаковка. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте лобзик електричний ПЛЭ-65/А Протон в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Лобзік електричний ПЛЭ-65/А ПротонЕлектролобзик ПЛЭ-65/А Протон ..

Кутова шліфувальна машина (болгарка) МШУ-230/2550 Semi-Pro. ПРОТОН

0 грн

Особливості інструмента:Блок обмеження пускового струму (плавний пуск) для захисту мережі від перевантаженьЛегкий доступ до щіток електродвигуна дозволяє робити заміну щіток без додаткового розбирання корпусу і звернення до сервісного центруТри положення додаткової рукоятки в комбінації з поворотною основною рукояткою робить комфортною роботу навіть такою великою машиною Поворот основної рукоятки здійснюється на 90 градусів як ліворуч, так і праворучВ якосі основного опорного підшипника шпинделя використовується пилозахищений кульковий підшипникЯкісний інструмент від провідного виробника ПРОТОН з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Кутова шліфмашина МШУ-230/2550 Semi-Pro. ПРОТОНБолгарка МШУ-230/2550 Semi-Pro. ПРОТОН..

Кутова шліфувальна машина (болгарка) МШУ-150/1300. ПРОТОН

0 грн

Особливості інструмента:Ергономічний дизайнЗахист двигуна від пилуБлокування валу для полегшення заміни дискаПосилений корпус редуктораДвопозиційне положення рукояткиЯкісний інструмент від провідного виробника ПРОТОН з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Кутова шліфмашина МШУ-150/1300. ПРОТОНБолгарка МШУ-150/1300. ПРОТОН..

Дриль електричний ДЭ-600Н. ПРОТОН

0 грн

Дриль Протон ДЕ-600Н є зручним побутовим інструментом, якому знайдеться найширше застосування в домашній майстерні. Використовуйте можливості інструменту для виконання свердлильних і монтажних (складальних) робіт, виріб має достатню потужність для забезпечення високої швидкості свердління і загвинчування кріпильних елементів, крім того, не можна не відзначити зручні розміри і невелику вагу дрилі, що робить роботу з нею ще більш комфортною. Щоб користувач міг надійно утримувати інструмент в руках, застосовані спеціальні прогумовані накладки на рукоятці. Мережевий дриль-шуруповерт Протон ДЕ-600Н використовує систему регулювання швидкості обертання за допомогою системи електронного контролю, доступний діапазон 0-750 об/хв дозволяє вам працювати з високою точністю, що особливо цінно при використанні інструмента в режимі шуруповерта (в режимі дриля Ви зможете більш точно починати свердління невеликого отвору). Регулювання швидкості загвинчування здійснюється натисканням на кнопку вимикача...

Кутова шліфувальна машина (болгарка) МШУ-230/2400. ПРОТОН

0 грн

Болгарка Протон МШУ-230/2400 - це якісний і надійний інструмент, обладнаний потужним електродвигуном 2,4 кВт. Особливістю даного інструмента є можливість повороту основної рукоятки на 180 градусів. Така особливість в комплексі з трьохпозиційною допоміжною рукояткою забезпечує виконання найскладніших завдань навіть у важкодоступних місцях. Легка зміна різального елемента здійснюється за рахунок кнопки блокування вала і спеціального ключа, що йде в комплекті поставки. Система захисту електродвигуна мінімізує ймовірність попадання всередину корпусу пилу і окалини, що летить під час експлуатації. Якісні комплектуючі та тривалий термін служби виробу порадують навіть найвибагливішого покупця. Область застосування: використовується для різання металу, обдирання лакофарбового покриття, зняття задирок, зашліфовування зварювальних швів і багато чого іншого. Оптимальний варіант для будівельних, демонтажних і ремонтних робіт. Особливості та можливості: D-подібна рукоятка; захист від випадкового ..

Акумуляторний дриль-шуруповерт ДА-1/18 А. ПРОТОН

0 грн

Акумуляторний шуруповерт ПРОТОН ДА-1/18 А прекрасно справляється з багатьма завданнями, пов'язаними з ремонтом або демонтажем виробів в домашніх умовах. Редуктор інструмента має 9 ступенів установки крутного моменту, які забезпечують надійний захист від надмірного затягування шурупів і саморізів, а також режим свердління. Для зручності експлуатації на корпусі виробу обладнано місце для фіксації запасних біт. Наявність двох акумуляторних батарей дозволяє безперервно здійснювати роботу шуруповертом, тобто поки одним працюємо, другий заряджається і навпаки. Час зарядки батареї становить 5 годин. Область застосування: використовується для різних робіт, пов'язаних з свердлінням отворів, а також для вкручування і викручування монтажного кріплення. Відмінний помічник у вирішенні багатьох побутових питань. Особливості та можливості: автоматичне гальмо двигуна; реверс; електронне регулювання швидкості; ключовий патрон; надійна фіксація біт.Цей товар шукають як:Акумуляторний дрель-шуруповерт Д..

Кутова шліфмашина (болгарка) МШУ-125/900 Semi-Pro Протон

0 грн

Болгарка Протон МШУ-125/900 відома потужним двигуном і фіксатором кнопки пуск. Працює на високих оборотах, можна легко різати метали, зачищати шви, іржу та інші поверхні. Широкий спектр застосування. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте кутову шліфмашину МШУ-125/900 Semi-Pro Протон в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз!Цей товар шукають як:Болгарка МШУ-125/900 Semi-Pro ПротонКутова шліфувальна машина МШУ-125/900 Semi-Pro Протон..

Технічний фен ФТ-2000/2 (new). ПРОТОН

337 грн

Технічний фен ФТ-2000/2 (new). ПРОТОН - якісний надійний інструмент в інтернет-магазині 2pr.com.ua з річною гарантією від виробника. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте Технічний фен ФТ-2000/2 (new). ПРОТОН вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Технічний тепловентилятор ФТ-2000/2 (new). ПРОТОНТехнічна термоповітродувка ФТ-2000/2 (new). ПРОТОНТехнічний обігрівач ФТ-2000/2 (new). ПРОТОН..

Акумуляторний дриль-шуруповерт ДА-1/18 Л. ПРОТОН

0 грн

Зручна система реверсу в Протон ДА-1/18 Л дозволить без зайвого клопоту викрутити неправильно закручений шуруп, завдяки зручно розташованому перемикачу реверсу точно під рукою, а 21 щабель регулювання крутного моменту дозволить вибрати швидкість оптимальну саме для Вас. Використовувати як дриль Протон ДА-1/18 Л дозволяє висока швидкість обертання - до 550 обертів на хвилину при моменті 21 Н/м.Цей товар шукають як:Акумуляторний дрель-шуруповерт ДА-1/18 Л. ПРОТОНАкумуляторний дриль-шруповерт ДА-1/18 Л. ПРОТОНАкумуляторна викрутка ДА-1/18 Л. ПРОТОН..

Дриль електричний ДЭ-420. ПРОТОН

557 грн

Особливості інструмента:Основною перевагою мережевих шуруповертів є їх низька ціна і низька вага машини порівняно з акумуляторними шуруповертами Модель ДЭ-420 є найбільш бюджетною версією мережевого шуруповерта, але при цьому з легкістю справляється з усіма завданнями Регулювання частоти обертання залежить від сили натискання на кнопку - це особливість вимикача з електронним регулюванням швидкості обертання Таке плавне регулювання швидкості обертання дозволяє точно почати свердління і чітку роботу з кріпильними матеріалами Редуктор має 10 ступенів: 9 ступенів установки крутного моменту плюс режим свердління У конструкції планетарного редуктора використовуються тільки металеві планетарна шестерня і сателіти Для зручності експлуатації пластиковий корпус має поверхню SOFT TOUCH - пластик корпусу покритий спеціальним напиленням, який створює ефект прогумованого, що в свою чергу перешкоджає ковзанню інструмента в руціЯкісний інструмент від провідного виробника ПРОТОН з річною гарантією в ін..

Акумуляторний дриль-шуруповерт ДА-2/18 K. ПРОТОН

0 грн

Акумуляторний дриль-шуруповерт ДА-2/18 K ПРОТОН. Особливості: центральне розташування рукоятки надає інструменту оптимальний баланс центру ваги, що дозволяє проводити тривалі операції без втоми. Гумові накладки перешкоджають ковзанню інструмента в руці. Вимикач з електронним регулюванням швидкості обертання. Регулювання частоти обертання залежить від сили натискання на кнопку. Таке плавне регулювання швидкості обертання дозволяє точно почати свердління і чітко працювати з кріпильними матеріалами. Редуктор має 18 ступенів установки крутного моменту, які забезпечують захист від надмірного затягування шурупів, а також режим свердління. Дві швидкості значно розширюють діапазон використання - знижена передача має більш високий показник крутного моменту і використовується в основному для загвинчування / вигвинчування шурупів. Друга швидкість має більш високі обороти, що дозволяє комфортно використовувати шуруповерт як дриль. У конструкції планетарного редуктора використовуються тільки ме..

Перфоратор ПЭ-1100/P. ПРОТОН

0 грн

Перфоратор Протон ПЕ-1100 / P представлений професійною трирежимною моделлю, за допомогою якої можна виконувати різні монтажні і ремонтні роботи, в тому числі здійснювати високопродуктивне буріння каменю і бетону, свердлити матеріали без використання ударного механізму (метал, деревина), а також використовувати долото або зубило для простого довбання із заблокованою функцією свердління. Інструмент оснащений незнімним SDS-Plus патроном, заміна оснащення в якому здійснюється без допоміжного приладдя. Посилено корпус редуктора, який передає значний момент от 1100 Вт електродвигуна, що має підвищену надійність. Корпус інструмента виконаний з міцного пластику, доступний режим реверсу і електронне регулювання швидкості обертання. Робоча частота обертання в діапазоні 0-930 об/хв регулюється користувачем, так само, як і число ударів (досягається енергія удару 4 Дж для буріння). Модель перфоратора Протон ПЕ-1100 / P застосовується для свердління отворів в бетоні діаметром до 26 мм. При невели..

Розпилювач електричний ПК-950. ПРОТОН

0 грн

Особливості інструмента:Набір аксесуарів розширює діапазон використання фарбопульта: окрім стандартної функції тепер можна накачати надувний матрац, м"яч або використовувати як пилососЯкісний інструмент від провідного виробника ПРОТОН з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!..

Дриль електричний ДЭ-720/2. ПРОТОН

0 грн

Особливості інструмента:Основною перевагою мережевих шуруповертів є їх низька ціна і низька вага машини порівняно з акумуляторними шурупокрутами Гумові накладки на рукоятці перешкоджають ковзанню інструмента в руці Вимикач з електронним регулюванням швидкості обертання Регулювання частоти обертання залежить від сили натискання на кнопку Таке плавне регулювання швидкості обертання дозволяє точно почати свердління і чітку роботу з кріпильними матеріалами Редуктор має 20 ступенів установки крутного моменту, які дозволяють підібрати момент під будь-які матеріали, а режим свердління значно розширює функціонал Дві швидкості значно розширюють діапазон використання - знижена передача має більш високий показник крутного моменту і використовується в основному для закручування / викручуванні шурупів Друга швидкість має більш високі обороти, що дозволяє комфортно використовувати шуруповерт в якості дриля У конструкції планетарного редуктора використовуються тільки металеві планетарна шестерня і са..

Кутова шліфувальна машина (болгарка) МШУ-125/1100 Semi-Pro. ПРОТОН

0 грн

Особливості інструмента:Значне збільшення поздовжніх розмірів задньої рукоятки підвищує рівень дотримання техніки безпеки і знижує можливість реактивної віддачіТрипозиційна додаткова рукоятка забезпечує надійну і зручну роботу інструментом в будь-якому положенні, зручному для оператораЗа рахунок використання передових технологій з виготовлення електродвигуна його потужність збільшена при збереженні основних габаритних розмірівЯкісний інструмент від провідного виробника ПРОТОН з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Кутова шліфмашина МШУ-125/1100 Semi-Pro. ПРОТОНБолгарка МШУ-125/1100 Semi-Pro. ПРОТОН..

Кутова шліфувальна машина (болгарка) МШУ-125/950 Semi-Pro. ПРОТОН

0 грн

Особливості інструмента:Ергономічний дизайн - корпус виконаний за технікою Slim Body, тому інструмент добре лежить в руці Габарити і вага машини дозволяють використовувати її в самих важкодоступних місцях, при цьому передбачена можливість роботи однією рукоюПоліпшений захист від пилуЛегкий доступ для сервісу щіток електродвигуна дозволяє робити заміну щіток без додаткового розбирання корпусу і звернення до сервісного центруДвопозиційна додаткова рукоятка дозволяє працювати як правшам, так і лівшамЯкісний інструмент від провідного виробника ПРОТОН з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Кутова шліфмашина МШУ-125/950 Semi-Pro. ПРОТОНБолгарка МШУ-125/950 Semi-Pro. ПРОТОН..

Кутова шліфувальна машина (болгарка) МШУ-125/980. ПРОТОН

0 грн

Кутова шліфувальна машина Протон МШУ-125/980 - це чудовий інструмент з хорошими показниками продуктивності і відмінними характеристиками. Інструмент оснащений надійним двигуном, споживана потужність якого становить 980 Вт а швидкість, яку може досягати диск на холостому ходу, сягає 11000 оборотів на хвилину. Міцний зроблений зі спеціального пластику корпус дозволить зберегти всі деталі цілими і захищеними від пошкоджень, а також не дозволить перегрітися самому інструменту завдяки хорошим системам вентиляції і охолодження деталей. Зручна і практична додаткова рукоятка на гумовій основі може бути встановлена в трьох положеннях, а так само поліпшить рівень зчеплення інструмента з руками користувача. Регулятор швидкості обертів дозволить налаштувати інструмент на потрібний темп роботи під кожен матеріал. Болгарка Протон МШУ-125/980 має так само запобіжник, що захищає від випадкового включення сам інструмент і користувача, що не дозволить створити неприємні ситуації в роботі з інструментом..

Акумуляторний дриль-шуруповерт ДА-2/18 А. ПРОТОН

0 грн

Акумуляторний дриль-шуруповерт ДА-2/18 А ПРОТОН. Особливості: центральне розташування рукоятки надає інструменту оптимальний баланс центру ваги, що дозволяє проводити тривалі операції без втоми. Гумові накладки перешкоджають ковзанню інструмента в руці. Вимикач з електронним регулюванням швидкості обертання. Регулювання частоти обертання залежить від сили натискання на кнопку. Таке плавне регулювання швидкості обертання дозволяє точно почати свердління і чітку роботу з кріпильними матеріалами. Редуктор має 18 ступенів установки крутного моменту, які забезпечують захист від надмірного затягування шурупів, а також режим свердління. Дві швидкості значно розширюють діапазон використання - знижена передача має більш високий показник крутного моменту і використовується в основному для загвинчування / вигвинчування шурупів. Друга швидкість має більш високі обороти, що дозволяє комфортно використовувати шуруповерт як дриль. У конструкції планетарного редуктора використовуються тільки метале..

Кутова шліфувальна машина (болгарка) МШУ-230/2200. ПРОТОН

0 грн

Особливості інструмента:Блок обмеження пускового струму (плавний пуск) для захисту мережі від перевантаженьЛегкий доступ до щіток електродвигуна дозволяє робити заміну щіток без додаткового розбирання корпусу і звернення до сервісного центруДвопозиційна додаткова рукоятка дозволяє працювати як правою, так і лівою рукоюУ конструкції в якості опорного підшипника шпинделя використаний роликовий підшипник, а не втулкаЯкісний інструмент від провідного виробника ПРОТОН з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Кутова шліфмашина МШУ-230/2200. ПРОТОНБолгарка МШУ-230/2200. ПРОТОН..

Станок заточний ТЭ-450. ПРОТОН

1487 грн

Особливості інструмента:Захищена від пилу і вологи кнопкаОпорні полки для зручності роботиЗахисні екраниАдаптер 12,7 / 32 ммЯкісний інструмент від провідного виробника ПРОТОН з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Дремель ТЭ-450. ПРОТОНТочильний станок ТЭ-450. ПРОТОНТочило ТЭ-450. ПРОТОН..

Бензотример БТ-3002. ПРОТОН

0 грн

Модель знята з виробництва. Переглянути нові моделіБензотример БТ-3002 Протон. Особливості: бензотримери ТМ ПРОТОН справжні професіонали у скошуванні. Вони здатні впоратися з будь-травою. Ергономічна ручка з елементами управління забезпечує максимальний контроль над тримерами в будь-якій ситуації. Спеціальні ремені дозволяють рівномірно розподілити навантаження на руки. Редуктор підвищеної зносостійкості виробництва Японії продовжує працездатність мотокоси в кілька разів. Двотактний двигун мотокоси - це, перш за все економічність, екологічність, високий запас потужності і міцності, простота в експлуатації. Потужний ніж з якісної сталі гарантує високу продуктивність скошування в будь-яких умовах. Дані моделі відмінно підійдуть для роботи на дачі, густо зарослих ділянках, заготівлі сіна, боротьби з бур'янами, розчищення чагарників. При роботі бензинових тримерів утворюються вихлопні гази, що містять шкідливі речовини. У тримерів ТМ ПРОТОН завдяки досконалості конструкції викиди значно ме..

Кутова шліфувальна машина (болгарка) МШУ-125/970. ПРОТОН

0 грн

Кутова шліфувальна машина Протон МШУ-125/970 - це легкий і зручний інструмент, який відмінно підійде для полірувальних і шліфувальних робіт в домашніх побутових умовах і на професійному рівні будівництва. Інструмент оснащений міцним і зносостійким двигуном, потужність якого становить 970 Вт і дозволяє досягати швидкості обертання диска на холостому ходу до 11000 обертів на хвилину. Зручна додаткова рукоятка зроблена на гумовій основі, може бути встановлена ??в трьох різних положеннях і значно додає комфорту в роботі з інструментом. Міцний і якісний корпус забезпечує виконання всіх необхідних вентилювань та охолоджень інструмента, а також вбереже деталі виробу від зовнішніх пошкоджень і збереже їх працездатність. Невеликі габарити і мала вага інструмента не дозволить відчути втому в руках, а так само не надасть незручності в транспортуванні. Болгарка Протон МШУ-125/970 має міцний захисний кожух диска, а також запобіжник випадкового включення, який убезпечить роботу з інструментом і вбе..

Плоскошліфмашина ПШМ-220. ПРОТОН

0 грн

Особливості інструмента:Висока якість обробки поверхоньПідвищена потужність двигунаШвидкозатискний механізм кріплення шліфувальної стрічкиПідвищений пилозахистЯкісний інструмент від провідного виробника ПРОТОН з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Віброшліфмашина ПШМ-220. ПРОТОН..

Технічний фен ФТ-2000/3 (new). ПРОТОН

482 грн

Особливості інструмента:Елементи пальника і насадки з нержавіючої сталіЗахист від перегрівуКейс з приладдямЯкісний інструмент від провідного виробника ПРОТОН з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Технічний тепловентилятор ФТ-2000/3 (new). ПРОТОНТехнічна термоповітродувка ФТ-2000/3 (new). ПРОТОНТехнічний обігрівач ФТ-2000/3 (new). ПРОТОН..

Акумуляторний дриль-шуруповерт ДА-2/12 Н. ПРОТОН

0 грн

Особливості інструмента:Центральне розташування рукоятки надає інструменту оптимальний баланс центра ваги, що дозволяє проводити тривалі операції без втоми Гумові накладки перешкоджають ковзанню інструмента в руці Вимикач з електронним регулюванням швидкості обертання Регулювання частоти обертання залежить від сили натискання на кнопку Таке плавне регулювання швидкості обертання дозволяє точно почати свердління і чітку роботу з кріпильними матеріалами Редуктор має 18 ступенів установки крутного моменту, що забезпечують захист від надмірного затягування шурупів, а також режим свердління Дві швидкості значно розширюють діапазон використання - знижена передача має більш високий показник крутного моменту і використовується в основному для закручування / викручуванні шурупів Друга швидкість має більш високі обороти, що дозволяє комфортно використовувати шуруповерт в якості дриля У конструкції планетарного редуктора використовуються тільки металева планетарна шестерня і металеві сателіти Одн..

Дриль електричний ДЭ-320/2. ПРОТОН

646 грн

Особливості інструмента:Дриль електричний ДЭ-320/2 - інноваційний продуктЗастосування двигуна постійного струму дозволило істотно знизити енергоспоживання, вагу і рівень шуму при збереженні високої ефективності роботи інструмента.Якісний інструмент від провідного виробника ПРОТОН з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Дрель електричний ДЭ-320/2. ПРОТОНДрелька електрична ДЭ-320/2. ПРОТОН..

Дриль ударний ДЭУ-810. ПРОТОН

0 грн

Особливості ударного дриля ДЕУ-810 ПРОТОН: регулювання обертів, реверс, металевий патрон під ключ, індикатор мережі, спиртовий рівень, два режими роботи: свердління / свердління з ударом. Комплектація: картонна кольорова упаковка, дриль ударний, ключ, обмежувач глибини, додаткова рукоятка, щітки вугільні, інструкція користувача. Дриль ударний ДЕУ-810 ПРОТОН - якісний надійний інструмент в інтернет-магазині 2pr.com.ua з річною гарантією від виробника. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте дриль ударний ДЕУ-810 ПРОТОН вже зараз! Телефонуйте і отримаєте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати і доставки!Цей товар шукають як:Дрель ударний ДЭУ-810. ПРОТОНДрелька ударна ДЭУ-810. ПРОТОН..

Кутова шліфмашина (болгарка) МШУ-125/930 Протон

815 грн

Болгарка Протон МШУ-125/930 - це компактний і простий у використанні інструмент, часом просто необхідний в повсякденній роботі. Кнопка включення при натисканні фіксується, це дозволяє з великою зручністю тримати інструмент. Також підвищує комфорт кнопка блокування шпинделя, вона дозволяє з легкістю замінити шліфувальний диск. Область застосування: цей інструмент застосовується в побуті, хоча прекрасно підійде для робіт на будмайданчику або майстерні. Призначений для шліфування різних матеріалів і деталей. Також використовується для робіт по обрізці металу, деревини. Особливості: невелика вага; два положення додаткової рукоятки; компактний розмір; простота в експлуатації; якісні комплектуючі; кнопка фіксації валу.Цей товар шукають як:Болгарка МШУ-125/930 ПротонКутова шліфувальна машина МШУ-125/930 Протон..

Кутова шліфмашина МШУ-125/940 Протон

807 грн

Кутова шліфувальна машина Протон МШУ-125/940 - це надійний помічник для будинку. Підійде для відрізних робіт по металу різного виду. Оснащується двигуном потужністю 940 Ват, з максимальною кількістю обертів 11000 об/хв. На болгарку Протон МШУ-125/940 можлива установка відрізних кругів діаметром до 125 мм. Особливості: Фіксатор кнопки пуску Покращений пилозахист електродвигуна Опорний кульковий підшипник шпинделя Комплектація: Болгарка Захисний кожух Ключ фланцевий Додатковий комплект вугільних щіток Інструкція Гарантійний талон Картонна упаковка..

Кутова шліфувальна машина (болгарка) МШУ-125/1150 Semi-Pro. ПРОТОН

0 грн

Особливості інструмента:Наявність регулювання швидкості дозволяє використовувати машину для шліфування, обдирання тощо, що значно розширює її функціональністьЗначне збільшення поздовжніх розмірів задньої рукоятки підвищує рівень дотримання техніки безпеки і знижує можливість реактивної віддачіЛегкий доступ для сервісу щіток електродвигуна дозволяє робити заміну щіток без додаткового розбирання корпусу і звернення до сервісного центруТрипозиційна додаткова рукоятка забезпечує надійну і зручну роботу інструментом в будь-якому положенні, зручному для оператораЯкісний інструмент від провідного виробника ПРОТОН з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Кутова шліфмашина МШУ-125/1150 Semi-Pro. ПРОТОНБолгарка МШУ-125/1150 Semi-Pro. ПРОТОН..

Кутова шліфувальна машина (болгарка) МШУ-125/1200. ПРОТОН

0 грн

Кутова шліфувальна машина (болгарка) МШУ-125/1200. ПРОТОН - якісний надійний інструмент в інтернет-магазині 2pr.com.ua з річною гарантією від виробника. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте Кутова шліфувальна машина (болгарка) МШУ-125/1200. ПРОТОН вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Кутова шліфмашина МШУ-125/1200. ПРОТОНБолгарка МШУ-125/1200. ПРОТОН..

Кутова шліфувальна машина (болгарка) МШУ-180/1300. ПРОТОН

0 грн

Особливості інструмента:Ергономічний дизайнЗахист двигуна від пилуБлокування валу для полегшення заміни дискаПосилений корпус редуктораПлавний старт двигунаТрипозиційне положення рукояткиЯкісний інструмент від провідного виробника ПРОТОН з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Кутова шліфмашина МШУ-180/1300. ПРОТОНБолгарка МШУ-180/1300. ПРОТОН..

Пила ручна циркулярна ПД-185. ПРОТОН

1320 грн

Особливості інструмента:Інструмент застосовується для різання та розкрою виробів з деревини, трохи рідше пластику у будівельно-монтажних роботах, столярному та меблевому виробництвіОсобливу увагу при конструюванні пили приділяли питанню безпеки при експлуатації Пила має рухливий захисний кожух, який відкриває доступ до пиляльного диска, що обертається, тільки в процесі різання матеріалуЕлектронне лазерне центрування якоря дозволяє максимально точно відцентрувати якір, це на порядок перевершує точність звичайного центрування за допомогою свердління Точне центруваня дозволяє значно продовжити термін служби електродвигуна інструмента Спеціальне багатошарове термостійке лакове покриття обмоток електродвигуна оберігає від короткого замикання при перегріванніКонструкцією передбачений відвід стружки в сторону від оператора і електродвигуна машини, що знижує забруднення стружкою електродвигунаГумова накладка на рукоятці перешкоджає ковзанню інструмента в руці в процесі роботиКут нахилу опорної..

Стабiлiзатор напруги СН-10000/Н. ПРОТОН

5412 грн

Стабiлiзатор напруги СН-10000/Н. ПРОТОН - якісний надійний інструмент в інтернет-магазині 2pr.com.ua з річною гарантією від виробника. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Стабiлiзатор напруги СН-10000/Н. ПРОТОН вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Трансформатор напруги СН-10000/Н. ПРОТОНВипрямляч напруги СН-10000/Н. ПРОТОН..

Акумуляторний дриль-шуруповерт ДА-2/18 Н. ПРОТОН

0 грн

Особливості інструмента:Центральне розташування рукоятки надає інструменту оптимальний баланс центра ваги, що дозволяє проводити тривалі операції без втоми Гумові накладки перешкоджають ковзанню інструмента в руці Вимикач з електронним регулюванням швидкості обертання Регулювання частоти обертання залежить від сили натискання на кнопку Таке плавне регулювання швидкості обертання дозволяє точно почати свердління і чітку роботу з кріпильними матеріалами Редуктор має 18 ступенів установки крутного моменту, що забезпечують захист від надмірного затягування шурупів, а також режим свердління Дві швидкості значно розширюють діапазон використання - знижена передача має більш високий показник крутного моменту і використовується в основному для закручування / викручування шурупів Друга швидкість має більш високі обороти, що дозволяє комфортно використовувати шуруповерт в якості дриля У конструкції планетарного редуктора використовуються тільки металева планетарна шестерня і металеві сателіти Одн..

Показано 1 по 35 з 180 (Всього сторінок 6)
Top