Безкоштовна доставка від 1000 грн
Компресор КРТ 24 Ростех

2154 грн

Компресор КРТ 24 Ростех. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте Компресор КРТ 24 Ростех в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!..

Бетонозмішувач РОСТЕХ БРТ 70

0 грн

Модель знята з виробництва. Переглянути інші моделіРозчинозмішувач РОСТЕХ БРТ 70 - відмінний побутовий варіант для замішування будівельних сумішей в домашніх умовах, яка швидко і якісно виконає свою роботу за короткий проміжок часу. Венцевий розчинозмішувач РОСТЕХ БРТ 70 дуже мобільний, має малі габарити і простий в експлуатації. Металева конструкція розчинозмішувача забезпечить довгий термін служби, а двигун потужністю 375 Вт готову будівельну суміш за малий проміжок часу. Особливості: Сталева конструкція рами Чавунний вінець Компактність і мобільність інструмента Перекидна ручка оснащена фіксатором Оптимальна потужність двигуна під ємність бака Можливість роботи на дві сторони Якісні надійні інструменти та витратні матеріали в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, відправка товару у день замовлення. Львів. Замовляйте! 068-844-11-44; 073-844-11-44 . Телефонуйте та отримайте детальну консультацію про характеристики товару, доставку т..

Електричний тример ЕРТ-38 Ростех

1663 грн

Універсальний електричний тример РОСТЕХ ЕРТ-38 призначений для швидкого і рівного скошування трави на невеликих територіях. Він відмінно підійде для побутового використання на дачних ділянках і в заміському будинку. Допоможе з легкістю прибрати небажану рослинність під лавочками, вздовж паркану, навколо клумби тощо. Інструмент обладнаний потужним електричним двигуном (1000 Вт / 1,36 к.с.) і здатний показувати високий крутний момент, до 10 000 обертів за хвилину. Електронне регулювання швидкості обертання ріжучої системи дозволяє самостійно регулювати швидкість в залежності від складності роботи. І чим вона буде вищою, тим густішу і жорсткішу траву можна покосити. Максимальна ширина скошування за один підхід становить 380 мм. З головних особливостей електротримера можна відзначити: автоматичне регулювання довжини волосіні, м'яку ручку D-подібного типу, низький рівень шуму і вібрації. Компактні розміри і невелика вага забезпечують комфортну експлуатацію, зручне транспортування і зберіган..

Електричний тример ЕРТ-42 Ростех

2006 грн

Електричний тример РОСТЕХ ЕРТ-42 спеціально створений для догляду за невеликим садом, ділянкою або газоном біля будинку. Двигун потужністю 1200 Вт дозволяє швидко покосити будь-який тип бур'янів. Модель комплектується універсальною ріжучої системою. Залежно від типу і величини трави може використовуватися тримерна головка з волосінню або сталевий ніж. Щоб мінімізувати втому оператора і забезпечити більш зручну роботу, інструмент має низку практичних рішень. Зручна м'яка ручка D-подібного типу має можливість регулюватися по висоті, що дозволяє налаштовувати величину інструмента в залежності від росту оператора. Плечовий ремінь рівномірно розподіляє навантаження, забезпечуючи комфортну роботу протягом тривалого часу. Електричний тример працює від стандартної мережі 220 В, простий у використанні і невибагливий в обслуговуванні. Якісні надійні інструменти та витратні матеріали в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, відправка товару у день замовлення. Льв..

Бетонозмішувач РОСТЕХ БРТ 1252

3687 грн

Бетонозмішувач РОСТЕХ БРТ 1252 - відмінний побутовий варіант для замішування будівельних сумішей в домашніх умовах, який швидко і якісно виконає свою роботу за короткий проміжок часу. Вінцевий бетонозмішувач дуже мобільний, має малі габарити і простий в експлуатації. Металева конструкція бетонозмішувача забезпечить довгий термін служби, а двигун потужністю 550 Вт - готову будівельну суміш за малий проміжок часу. Особливості: Сталева конструкція рами Чавунний вінець Компактність і мобільність інструмента Перекидне колесо оснащене фіксатором Оптимальна потужність двигуна під ємність бака Можливість роботи на дві сторони Якісні надійні інструменти та витратні матеріали в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, відправка товару у день замовлення. Львів. Замовляйте! 068-844-11-44; 073-844-11-44 . Телефонуйте та отримайте детальну консультацію про характеристики товару, доставку та оплату!Цей товар шукають як:Бетономішалка РОСТЕХ БРТ 1252Бет..

Бетонозмішувач РОСТЕХ БРТ 1402

3875 грн

Ростех БРТ 1402 Бетонозмішувач - відмінний побутовий варіант для замішування будівельних сумішей в домашніх умовах. Устаткування просте в управлінні, досить мобільне і має малі габарити. Металева конструкція забезпечує довгий термін служби, а двигун потужністю 650 Вт дозволяє виконати роботу за малий проміжок часу. Особливості: Сталева конструкція рами Чавунний вінець Компактність і мобільність інструмента Перекидне колесо оснащене фіксатором Оптимальна потужність двигуна під ємність бака Можливість роботи на дві сторони Якісні надійні інструменти та витратні матеріали в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, відправка товару у день замовлення. Львів. Замовляйте! 068-844-11-44; 073-844-11-44 . Телефонуйте та отримайте детальну консультацію про характеристики товару, доставку та оплату!Цей товар шукають як:Бетономішалка РОСТЕХ БРТ 1402Бетонка РОСТЕХ БРТ 1402..

Пила багатофункціональна РОСТЕХ MП 4012

813 грн

Пила багатофункціональна РОСТЕХ MП 4012 - універсальний дисковий інструмент багатофункціонального призначення. Апарат легко, просто і якісно проводить монтаж, різання і підгонку виробів і деталей, виготовлених з дерева, металу, пластику. Роторайзер оснащений електромотором граничною потужністю 400 Вт, яка підтримує високі оберти (до 1200). Дані показники потужності двигуна дозволяють працювати з щільним брусом і деревиною. Змінні насадки дозволяють виконувати різні функції, розширюючи діапазон оброблюваних матеріалів. Апаратний інструмент передбачає повітрообмін і охолодження електродвигуна, що збільшує термін експлуатаційних можливостей електропили. Виробники компанії РОСТЕХ передбачили безпеку оператора під час роботи, що виконується, включивши в конструкцію інструменту захисний кожух. Він стримує залишки матеріалу, не даючи їм розлітатися в сторони. Ергономічна рукоятка пилки знижує тиск руки і зменшує рівень втоми в процесі виконання завдань, а також підвищує рівень контролю над фу..

Електроточило РОСТЕХ Т1535

622 грн

Ростех Т1535 Точильний верстат. Компанія Ростех пропонує для споживачів своєї продукції обладнання виключно високої якості і надійності. Ось і точильні верстати фірми отримують багато позитивних відгуків покупців, які відзначають їх компактні розміри і зручність використання. РОСТЕХ Т1535 - універсальний точильний верстат з двома одночасно встановлюються шліфувальними кругами. Його металевий корпус надійно захищає внутрішні механізми від шкідливого зовнішнього впливу, а станина має надійне кріплення до слюсарній столу. Абразивні диски покриті спеціальними кожухами, що забезпечують безпечне використання верстата, а для захисту від іскор на них встановлені регульовані скла з міцного органічного скла. Пускова кнопка захована під прозорим боксом, який оберігає її від попадання стружки і пилу. Підставка під установку оброблюваного матеріалу виготовлена ??з жароміцної сталі, що витримує великі навантаження і високі температури. Для роботи з РОСТЕХ Т1535 необхідно підключити його до мереж..

Бетонозмішувач РОСТЕХ БРТ 1802

4375 грн

Бетонозмішувач РОСТЕХ БРТ 1802 - відмінний побутовий варіант для замішування будівельних сумішей в домашніх умовах, який швидко і якісно виконає свою роботу за короткий проміжок часу. Вінцевий бетонозмішувач дуже мобільний, має малі габарити і є простим в експлуатації. Металева конструкція бетонозмішувача забезпечить довгий термін служби, а двигун потужністю 900 Вт - готову будівельну суміш за малий проміжок часу. Особливості: Сталева конструкція рами Чавунний вінець Компактність і мобільність інструмента Перекидне колесо оснащене фіксатором Оптимальна потужність двигуна під ємність бака Можливість роботи на дві сторони Якісні надійні інструменти та витратні матеріали в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію про характеристики товару, доставку та оплату!Цей товар шукають як:Бетономішалка РОСТЕХ БРТ 1802Бетонка РОСТЕХ БРТ 1802..

Термоповітродувка РОСТЕХ ТВД 2000-2

237 грн

Ростех ТВД 2000-2 Фен технічний. Можливість збереження даних 4 основних типів застосування. Таким чином, відразу точно встановлюються параметри повітря і температури. Два рівні регулювання потоку повітря і температури забезпечують точне виконання роботи. Автоматичне відключення нагріву при перегріванні продовжує термін служби. Особливості: 2-позиційне регулювання температури Легкість і ергономічність зробить роботу з інструментом простою і зручною Якісні надійні інструменти та витратні матеріали в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, відправка товару у день замовлення. Львів. Замовляйте! 068-844-11-44; 073-844-11-44 . Телефонуйте та отримайте детальну консультацію про характеристики товару, доставку та оплату!Цей товар шукають як:Тепловентилятор РОСТЕХ ТВД 2000-2Фен РОСТЕХ ТВД 2000-2Обігрівач РОСТЕХ ТВД 2000-2..

Багатофункціональний інструмент з набором - МИ 13198 РОСТЕХ

0 грн

Багатофункціональний інструмент з набором - МИ 13198 РОСТЕХ. Інтернет-магазин 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте багатофункціональний інструмент з набором - МИ 13198 РОСТЕХ вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Мультитул з набором - МИ 13198 РОСТЕХМультифункціональний інструмент з набором - МИ 13198 РОСТЕХРоторейзер з набором - МИ 13198 РОСТЕХРеноватор з набором - МИ 13198 РОСТЕХ..

Ексцентрикова шліфмашина ЭШМ 350 Р, РОСТЕХ

769 грн

Ростех ЕШМ 350 Р Шліфмашина ексцентрикова. Особливості: Потужний двигун-350 Вт. Для якісної обробки поверхні Ексцентричний рух плюс обертання. Забезпечують чисте шліфування при високій продуктивності Регулювання швидкості. Дозволяє ефективно працювати з різними типами матеріалів Можливість використовувати як мішок для пилу, так і промисловий пилосос для ефективної боротьби з пилом Якісні надійні інструменти та витратні матеріали в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, відправка товару у день замовлення. Львів. Замовляйте! 068-844-11-44; 073-844-11-44 . Телефонуйте та отримайте детальну консультацію про характеристики товару, доставку та оплату!Цей товар шукають як:Кругла шліфмашина ЭШМ 350 Р, РОСТЕХВібраційна шліфмашина ЭШМ 350 Р, РОСТЕХ..

Електрофарбопульт РОСТЕХ К 750 П

625 грн

Фарбопульт Ростех K 750П - професійний інструмент, який виробляє рівномірне нанесення покриття за допомогою поршня. Вібруючи поршень захоплює порцію рідини і виштовхує її крізь сопло. Призначений для рівномірного нанесення водно-крейдових, водно-вапняних розчинів або лакофарбових матеріалів. Підходить для робіт в будинку або в саду. Якісні надійні інструменти та витратні матеріали в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, відправка товару у день замовлення. Львів. Замовляйте! 068-844-11-44; 073-844-11-44 . Телефонуйте та отримайте детальну консультацію про характеристики товару, доставку та оплату!Цей товар шукають як:Краскорозпилювач РОСТЕХ К 750 ПКраскопульт РОСТЕХ К 750 ПФарборозпилювач РОСТЕХ К 750 ПФарбопульт РОСТЕХ К 750 П..

Електрофарбопульт РОСТЕХ К 500 Л

750 грн

Електрофарбопульт РОСТЕХ К 500 Л. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Електрофарбопульт РОСТЕХ К 500 Л в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Краскорозпилювач РОСТЕХ К 500 ЛКраскопульт РОСТЕХ К 500 ЛФарборозпилювач РОСТЕХ К 500 ЛФарбопульт РОСТЕХ К 500 Л..

Дриль-шуруповерт РОСТЕХ ДШ 450-2 РР

710 грн

Ростех ДШ 450-2 РР Дриль-шуруповерт. Особливості: Швидкозатискний патрон Кільце вибору крутного моменту Зручне перемикання напрямку обертання за допомогою повзункового перемикача Якісні надійні інструменти та витратні матеріали в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію про характеристики товару, доставку та оплату!Цей товар шукають як:Дриль-шурупокрут РОСТЕХ ДШ 450-2 РРДриль-шруповерт РОСТЕХ ДШ 450-2 РР..

Кутова шліфувальна машина УШМ 12-125 РД РОСТЕХ (болгарка)

835 грн

Ростех УШМ 12-125 РД Шліфмашина кутова. Особливості: Потужний двигун 1200 Вт Сумісна з 125 мм шліфдисками Зручний дизайн 3 положення бокової ручки Кнопка блокування шпинделя Якісні надійні інструменти та витратні матеріали в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, відправка товару у день замовлення. Львів. Замовляйте! 068-844-11-44; 073-844-11-44 . Телефонуйте та отримайте детальну консультацію про характеристики товару, доставку та оплату!Цей товар шукають як:Кутова шліфмашина УШМ 12-125 РД РОСТЕХ Болгарка УШМ 12-125 РД РОСТЕХ ..

Рубанок РОСТЕХ P 2-82 New

625 грн

Рубанок РОСТЕХ P 2-82 New. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте Рубанок РОСТЕХ P 2-82 New в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Електрорубанок РОСТЕХ P 2-82 New..

Електрофарбопульт РОСТЕХ К 100

413 грн

Фарбопульт Ростех K 100 - професійний інструмент, який виробляє рівномірне нанесення покриття за допомогою поршня. Вібруючи поршень захоплює порцію рідини і виштовхує її крізь сопло. Призначений для рівномірного нанесення водно-крейдових, водно-вапняних розчинів або лакофарбових матеріалів. Підходить для робіт в будинку або в саду. Якісні надійні інструменти та витратні матеріали в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, відправка товару у день замовлення. Львів. Замовляйте! 068-844-11-44; 073-844-11-44 . Телефонуйте та отримайте детальну консультацію про характеристики товару, доставку та оплату!Цей товар шукають як:Краскорозпилювач РОСТЕХ К 100Краскопульт РОСТЕХ К 100Фарборозпилювач РОСТЕХ К 100Фарбопульт РОСТЕХ К 100..

Кутова шліфувальна машина УШМ 10-125 Р РОСТЕХ (болгарка)

769 грн

Ростех УШМ 10-125 Р Шліфмашина кутова. Особливості: Потужний двигун 1000 Вт Сумісна з 125 мм шліфдисками Зручний дизайн 3 положення бокової ручки Кнопка блокування шпинделя Якісні надійні інструменти та витратні матеріали в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію про характеристики товару, доставку та оплату!Цей товар шукають як:Кутова шліфмашина УШМ 10-125 Р РОСТЕХ Болгарка УШМ 10-125 Р РОСТЕХ ..

Електричний тример ЕРТ-22 Ростех

0 грн

Електричний тример РОСТЕХ ЕРТ-22 призначений для догляду за невеликою садовою ділянкою. За допомогою цього невеликого інструмента Ви зможете скошувати траву вздовж паркану, під лавкою, навколо дерева або клумби. Тример живиться від стандартної електричної мережі 220В, його потужність становить 250 Вт. Незважаючи на невеликі технічні показники, прилад може розвивати швидкість до 11 000 обертів за хвилину. У пристрої використовується вигнута розбірна штанга, завдяки чому його можна легко транспортувати і зберігати в будь-якому зручному для Вас місці. Безпека в роботі досягається за рахунок наявності захисного кожуха. Його конструкція і нахил дозволяють займати стійке положення щодо землі. Завдяки компактним розмірам і невеликій вазі 2 кг розібратися в деталях використання зможе підліток і будь-який недосвідчений користувач. Тример настільки зручний і зрозумілий, що у Вас не виникне труднощів з його управлінням. Якісні надійні інструменти та витратні матеріали в інтернет-магазині 2pr.com...

Бетонозмішувач РОСТЕХ БРТ 1602

5241 грн

Бетонозмішувач РОСТЕХ БРТ 1602. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Бетонозмішувач РОСТЕХ БРТ 1602 в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Бетономішалка РОСТЕХ БРТ 1602Бетонка РОСТЕХ БРТ 1602..

Дискова пила РОСТЕХ ДП 185 NEW

1345 грн

Ростех ДП 185 New Пила дискова. У домашньому господарстві для проведення різних обрізних операцій потрібна легка циркулярка, яка не займає багато місця і може зробити найелементарніші операції. Саме до такого класу інструментів належить РОСТЕХ ДП 185. Її корпус виконаний в ергономічному стилі, робоча і спрямовуюча рукоятки створюють монолітний блок, покритий пластиком зі спеціальними вставками, що забезпечують їх надійне зчеплення з руками оператора. Відрізний диск з двох сторін захищений спеціальними кожухами, нижній з яких має рухоме кріплення. На основній рукоятці виведена кнопка блокування включення. Крім перпендикулярного розпилювання, в РОСТЕХ ДП 185 передбачена відрізка матеріалу під кутами для створення скошених торців. Максимальний кут скоса - 45 градусів. Для регулювання вертикального повороту передбачений спеціальний паз зі шкалою і затискним гвинтом, розташований на передній частині рами. Поруч з ним знаходиться пристрій для установки горизонтального повороту відрізного..

Дискова пила РОСТЕХ ДП 200 П

2129 грн

Ростех ДП 200 П Пила дискова. Особливості: Потужний двигун 1900 Вт. Для якісного і швидкого різання Зручна конструкція. Для комфортного використання і найкращого управління Зручна система регулювання пропилу до 63 мм Кнопка розблокування включення включення. Кнопка Пуск заблокована доти, поки не буде затиснута кнопка розблокування Якісні надійні інструменти та витратні матеріали в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, відправка товару у день замовлення. Львів. Замовляйте! 068-844-11-44; 073-844-11-44 . Телефонуйте та отримайте детальну консультацію про характеристики товару, доставку та оплату!Цей товар шукають як:Циркулярна пила РОСТЕХ ДП 200 ПЦиркулярка РОСТЕХ ДП 200 П..

Колмплект насадок - КН 137 РОСТЕХ 137 шт.

213 грн

Колмплект насадок - КН 137 РОСТЕХ 137 шт.. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Колмплект насадок - КН 137 РОСТЕХ 137 шт. в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Набір насадок - КН 137 РОСТЕХ 137 шт.Насадки - КН 137 РОСТЕХ 137 шт...

Дриль-шуруповерт РОСТЕХ ДШ 400 Р

579 грн

Дриль-шурупокрут РОСТЕХ ДШ 400 Р. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте Дриль-шурупокрут РОСТЕХ ДШ 400 Р в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Дриль-шурупокрут РОСТЕХ ДШ 400 РДриль-шруповерт РОСТЕХ ДШ 400 Р..

Кутова шліфувальна машина УШМ 13-125 Д РОСТЕХ (болгарка)

753 грн

Ростех УШМ 13-125 Д Шліфмашина кутова. Особливості: Потужний двигун 1300 Вт Сумісна з 125 мм шліфдисками Зручний дизайн задньої ручки 3 положення бокової ручки Кнопка блокування шпинделя Запобіжник випадкового включення Якісні надійні інструменти та витратні матеріали в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію про характеристики товару, доставку та оплату!Цей товар шукають як:Кутова шліфмашина УШМ 13-125 Д РОСТЕХ Болгарка УШМ 13-125 Д РОСТЕХ ..

Акумуляторний шуруповерт АШ 1812-2 Б2 Ростех

1222 грн

Акумуляторний шрупокрут АШ 1812-2 Б2 Ростех. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте Акумуляторний шрупокрут АШ 1812-2 Б-2 Ростех в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Акумуляторна викрутка АШ 1812-2 Б-2 РостехАкумуляторний шруповерт АШ 1812-2 Б-2 Ростех..

Багатофункціональний інструмент РОСТЕХ MИ 300 Р

625 грн

Ростех MИ 300 Р Універсальний різак. Особливості: Вібраційні рухи забезпечують можливість цілеспрямованого різання, розпилювання та шліфування, запобігають пошкодженню робочого матеріалу Плавне керування швидкістю коливання для роботи відповідно до властивостей матеріалу Якісні надійні інструменти та витратні матеріали в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, відправка товару у день замовлення. Львів. Замовляйте! 068-844-11-44; 073-844-11-44 . Телефонуйте та отримайте детальну консультацію про характеристики товару, доставку та оплату!Цей товар шукають як:Мультитул РОСТЕХ MИ 300 РМультифункціональний інструмент РОСТЕХ MИ 300 РРоторейзер РОСТЕХ MИ 300 РРеноватор РОСТЕХ MИ 300 Р..

Електроточило РОСТЕХ Т2040

1015 грн

Ростех Т2040 Точильний верстат. Точильний верстат РОСТЕХ Т2040 ідеально підійде для заточування різальних інструментів. Завдяки компактним розмірам він легко розміщується в домашній майстерні. Міцна металева станина дозволяє надійно прикріпити його до слюсарного столу. Абразивні диски верстата надійно укриті запобіжними кожухами, а захисні скла мають регульоване положення, яке дозволяє розмістити їх найбільш ефективно для відображення гарячого потоку іскор. Пускова кнопка поміщена в спеціальний прозорий бокс з м'якого пластику, що оберігає її від шкідливого впливу пилу. Для роботи з верстатом необхідно підключення до електричної мережі 220 вольт. Споживана потужність техніки становить 400 ват, при цьому шпиндель розвиває максимальну швидкість обертання 2840 обертів за хвилину. Для обробки встановлюються абразивні круги із зовнішнім діаметром 200 мм, посадковим отвором 20 мм і товщиною 14 мм. Вага верстата дорівнює 8 кг. РОСТЕХ Т2040 може використовуватися не тільки для заточування, а й..

Віброшліфмашина РОСТЕХ ВШ 250

524 грн

Ростех ВШ 250 Шліфмашина вібраційна. Особливості: Потужний двигун 250 Вт Сумісна з шліфпапером 90х187 мм Зручний дизайн Дві незалежні ручки Кнопка розблокування включення Надійна фіксація паперу Низький рівень вібрації Якісні надійні інструменти та витратні матеріали в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію про характеристики товару, доставку та оплату!Цей товар шукають як:Плоскошліфмашина РОСТЕХ ВШ 250Вібраційна шліфмашина РОСТЕХ ВШ 250..

Перфоратор ПРТ 24-7 Р РОСТЕХ

875 грн

Ростех ПРТ 24-7 Р Перфоратор. Особливості: Потужний двигун 750 Вт Поєднання трьох необхідних функцій (для свердління, свердління з ударом або довбання) Багатопозиційна бічна ручка Якісні надійні інструменти та витратні матеріали в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію про характеристики товару, доставку та оплату!Цей товар шукають як:Перфератор ПРТ 24-7 Р РОСТЕХПерфаратор ПРТ 24-7 Р РОСТЕХВідбійний молоток ПРТ 24-7 Р РОСТЕХ..

Лобзик РОСТЕХ Л 700 РМ

500 грн

Лобзик РОСТЕХ Л 700 РМ. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте Лобзик РОСТЕХ Л 700 РМ в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Електролобзик РОСТЕХ Л 700 РМЛобзік РОСТЕХ Л 700 РМ..

Дриль ударний РОСТЕХ УД 950 РР

934 грн

Ростех УД 950 РР Електродриль ударний. Особливості: Потужний двигун 950 Вт Металеві шестерні Багатопозиційна бічна ручка Металевий редуктор Якісні надійні інструменти та витратні матеріали в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, відправка товару у день замовлення. Львів. Замовляйте! 068-844-11-44; 073-844-11-44 . Телефонуйте та отримайте детальну консультацію про характеристики товару, доставку та оплату!Цей товар шукають як:Дрель ударний РОСТЕХ УД 950 РРДрелька ударна РОСТЕХ УД 950 РР..

Дриль-шуруповерт РОСТЕХ ДШ 450 РР

628 грн

Ростех ДШ 450 РР Дриль-шуруповерт. Особливості: Швидкозатискний патрон Кільце вибору крутного моменту Зручне перемикання Напрями обертання за допомогою повзункового перемикача Якісні надійні інструменти та витратні матеріали в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію про характеристики товару, доставку та оплату!Цей товар шукають як:Дриль-шурупокрут РОСТЕХ ДШ 450 РРДриль-шруповерт РОСТЕХ ДШ 450 РР..

Кутова шліфувальна машина УШМ 7-125 РОСТЕХ (болгарка)

589 грн

Ростех УШМ 7-125 Шліфмашина кутова. Особливості: Потужний двигун 750 Вт Сумісна з 125 мм шліфдисками Зручний дизайн 3 положення бокової ручки Кнопка блокування шпинделя Якісні надійні інструменти та витратні матеріали в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, відправка товару у день замовлення. Львів. Замовляйте! 068-844-11-44; 073-844-11-44 . Телефонуйте та отримайте детальну консультацію про характеристики товару, доставку та оплату!Цей товар шукають як:Кутова шліфмашина УШМ 7-125 РОСТЕХ Болгарка УШМ 7-125 РОСТЕХ ..

Показано 1 по 35 з 47 (Всього сторінок 2)
Top