Шуруповерт для гіпсокартону FS2700 Makita
7371 грн
- Виробник: Makita
- Модель: FS2700
- Артикул: FS2700
- Наявність: Під замовлення
Шуруповерт Makita FS2700 - це професійний інструмент, призначений для будівельних і ремонтних робіт. Міцний корпус редуктора виготовлений з литого під тиском алюмінію. Шнур живлення довжиною 4 метри володіє поліпшеним захистом від переломлення. Система світлодіодного підсвічування дозволяє працювати в умовах недостатньої видимості без використання ліхтаря. У комплект поставки, крім шуруповерта Makita FS2700 входять тримач для насадок 50 мм.
Переваги для користувача:
- 6-ступеневе регулювання крутного моменту
- корпус редуктора виготовлений з литого під тиском алюмінію
- система світлодіодного підсвічування
- пилозахищений електронний вимикач з вбудованим перемикачем реверса
Якісний професійний інструмент від провідного виробника Makita з трирічною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!
Цей товар шукають як:
Шурупокрут для гіпсокартону FS2700 Makita
Шурупокрут для гіпсокартону FS2700 Makita
| Характеристики | |
| Потужність | 570 Вт |
| вібрація | 2,5 м/с² |
| вага | 1,8 кг |
| довжина кабелю | 2,5 м |
| кількість обертів | 0-2500 об/хв |
| кейс | так |
| крутний момент (твердий / м'який матеріал) | 32/18 Нм |
| подвійна захисна ізоляція | так |
| Рівень шуму | 83 дБ |
| реверс | так |
| регулятор обертів | так |
| розміри (довжина х ширина х висота) | 301 х 70 х 192 мм |
| саморізи | 6 мм |
| світлодіодна система підсвічування робочої зони | так |
| шурупи | 5 мм |
Доставка та оплата
Способи доставки
Самовивіз з магазину
Нова Пошта
Делівері
Інтайм
Способи
оплати
Готівкою при отриманні товару у магазині
Накладним платежем при отриманні товару у відділеннях
компаній-перевізників
Безготівковий переказ коштів фізичними особами
Безготівковий переказ коштів юридичними особами

