Безкоштовна доставка від 1000 грн
Кутова шліфувальна машина (болгарка) AG - 180 L. Stern

0 грн

Особливості інструмента:Додаткова рукоятка має 3 положення, що забезпечує надійність і максимальну точність виконуваної роботи.Розміщення стопорної клавіші шпинделя в одному з відсіків дифузора виключає мимовільне натиснення стопора.Значне збільшення розмірів задньої рукоятки забезпечує максимальну безпеку при роботі з інструментом, а також мінімізує ефект «віддачі».Вільний доступ до щіткотримача.Додатково:Подарункова упаковка Фіксатор шпинделяЯкісний інструмент від провідного виробника Stern з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Кутова шліфмашина AG - 180 L. SternБолгарка AG - 180 L. Stern..

Пила торцювальна MS-210B. Stern

0 грн

Пила торцювальна MS-210B. Stern - якісний надійний інструмент в інтернет-магазині 2pr.com.ua з річною гарантією від виробника. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Пила торцювальна MS-210B. Stern вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Пила монтажна MS-210B. SternТорцовка MS-210B. SternПила торцева MS-210B. SternСтусло MS-210B. Stern..

Кутова шліфувальна машина (болгарка) AG - 125 T. Stern

0 грн

Особливості інструмента:Інструмент призначений для широкого застосування в побуті.Збільшення габаритів за рахунок подовження задньої рукоятки сприяє підвищенню рівня техніки безпеки та розширює конструктивні особливості модельного ряду для індивідуальних вимог оператора.Додатково:Подарункова упаковка Фіксатор шпинделяЯкісний інструмент від провідного виробника Stern з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Кутова шліфмашина AG - 125 T. SternБолгарка AG - 125 T. Stern..

Пила ручна циркулярна CS-185 B Stern

0 грн

Основна рукоятка має еластичну накладку і оптимізовану ергономіку. Захисний рухливий кожух з амортизатором упору. Бічна клавіша вимикача виключає можливість несанкціонованого пуску. Задня кришка двигуна забезпечує вільний доступ до щіткотримача і до колектора ротора. Підшипники підвищеної пилезахищенності збільшують моторесурс і надійність. Подвійна ізоляція, пилозбірник. Комплектація: твердосплавний диск, ключ спеціальний, ключ накладний, паралельний упорЦей товар шукають як:Дискова пила CS-185 B SternЦиркулярка CS-185 B Stern..

Пила циркулярна міні (компактна) RR-55A. Stern

0 грн

Пила циркулярна міні (компактна) RR-55A. Stern - якісний надійний інструмент в інтернет-магазині 2pr.com.ua з річною гарантією від виробника. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Пила циркулярна міні (компактна) RR-55A. Stern вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Дискова пила міні (компактна) RR-55A. SternЦиркулярка міні (компактна) RR-55A. Stern..

Електрорубанок EP - 650 A. Stern

0 грн

Особливості інструмента:Модель обладнана електродвигуном потужністю 650 Вт.Новий дизайн і поліпшені ергономічні показники.Наявність мішка значно покращує технічні показники і дозволяє обходитися без індивідуальних засобів пилозахисту.Полірована основа максимально знижує тертя і забруднення оброблюваної поверхні.Додатково:Подарункова упаковка ПилозбірникЯкісний інструмент від провідного виробника Stern з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Рубанок EP - 650 A. Stern..

Дриль HD - 10 D Stern

0 грн

Електродриль-шуруповерт STERN HD-10D потужністю 280 Вт обладнаний безключовим затискним патроном, в основному використовується для свердлильних робіт у різних матеріалах або загвинчування / відгвинчування шурупів і гвинтів. Електрошуруповерт має 19 + 1 ступеневе регулювання крутного моменту, завдяки чому можна найефективніше підлаштувати інструмент в роботі. Напрямок обертання шпинделя змінюється за допомогою перемикача, розташованого над курком пуску. Мережевий шуруповерт оснащений перемикачем швидкостей, який розташований на верхній частині інструмента, для свердління або буріння на низькій або високій швидкості. Дриль не потребує спеціального обслуговування, оскільки виготовлений з матеріалів високої якості.Цей товар шукають як:Дрель HD - 10 D SternДрелька HD - 10 D Stern..

Електролобзик JS - 80 D. Stern

0 грн

Особливості інструмента:Призначений для пиляння дерева, металу і пластику. Електроінструмент так само підходить для випилювання кіл і кривих ліній.Перемикач регулятора обертів має кілька положень.Зміна положення опорної плити дозволяє здійснювати як плавну зміну кута, так і фіксовану - через 15 °.Обладнаний електронним регулюванням частоти коливань, що підвищує зручність роботи, а також можливістю живлення в режимі маятникового ходу, що дозволяє швидше виконувати пиляння деяких матеріалів.Має лазерний покажчик, що полегшує правильний рух інструмента уздовж лінії розмітки.Подвійна ізоляція забезпечує захист користувача від ураження електричним струмом.Захисний кожух.4 швидкості маятникового ходу.Зручна прогумована ручка.Відведення пилу.Увага! Сильне забруднення внутрішніх порожнин інструмента продуктами обробки є порушенням умов експлуатації машини і підставою для відмови виробника від гарантійного ремонту.Швидкість роботи лобзика може змінюватися в залежності від положення регулятора ч..

Кутова шліфувальна машина (болгарка) PRAG125-1. Stern

0 грн

Особливості інструмента:Резерв потужності електроінструмента забезпечує високу надійність і значно полегшує роботу.Підвищена якість підшипників збільшує довговічність електроінструмента і дозволяє йому витримувати великі навантаження.Наявність фіксації шпинделя дозволяє швидко і легко проводити встановлення або заміну ріжучих дисків.Додаткова рукоятка з 3-ма позиціями установки забезпечує максимальні ергономічні властивості.Регульований захисний кожух підвищує безпеку експлуатації.Конструктивне розташування вугільних щіток забезпечує граничну простоту їх заміни.Якісний інструмент від провідного виробника Stern з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Кутова шліфмашина PRAG125-1. SternБолгарка PRAG125-1. Stern..

Пила ланцюгова CS - 405С. Stern

0 грн

Пила ланцюгова електрична Stern CS-405C призначена для побутової експлуатації. Прилад застосовується для розпилювання деревини і її похідних. Працює електропила від мережі змінного струму з напругою 230 В і частотою 50 Гц. Середня споживана потужність інструмента - 2000 Вт. Завдяки цій потужності пили видають швидкість обертання ланцюга (без навантаження) - 810 об/хв. Така швидкість забезпечує швидке розпилювання будь-яких дерев твердої породи і значних діаметрів. Направляюча шина, по якій рухається ланцюг, має довжину - 405 мм. Довжина шини - важливий параметр, оскільки він впливає на глибину різу. При цьому в обов'язковому порядку слід брати до уваги потужність інструмента. Перевагою пилки визнається рівень звукового тиску, який впливає на вухо оператора. У цього приладі він дорівнює 104 дБ. Також перевагою цього інструменту вважається його маленька вага - не більше 4,6 кг. Така вага дозволяє не втомлюючись займатися розпилюванням протягом цілого дня. Для запобігання надмірного зношу..

Дриль ударний ID - 13 F. Stern

0 грн

Особливості інструмента:Збільшення потужності до 710 Вт і зниження максимального числа обертів до 2400 обертів на хвилину різко підвищує продуктивність даної моделі, а також розширює діапазон її застосування.Збільшення ресурсу і надійності електродвигуна дозволяє використовувати інструмент при більш високих навантаженнях.Зменшення чутливості до коливань мережі.Збільшено діапазон типорозмірів при роботі з саморізами, шуруповертами та іншими видами кріплення.Додатково:Функція удару Подарункова упаковка Реверс Регулятор швидкостіЯкісний інструмент від провідного виробника Stern з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Дрель ударний ID - 13 F. SternДрелька ударна ID - 13 F. Stern..

Акумуляторний дриль-шуруповерт CD06-180-C. Stern

0 грн

Особливості інструмента:Використання класичної безімпульсної системи зарядки акумуляторів значно збільшує термін експлуатації акумуляторів і кількість циклів перезарядки.Синхронізовані автоматичні високошвидкісні (до 15 хв) зарядні пристрої при всіх своїх перевагах зменшують терміни функціонування акумуляторів.Побутовий багатофункціональний акумуляторний дриль-шуруповерт відповідає найширшим вимогам.Сімнадцять позицій установки крутного моменту (включаючи повну фіксацію) дозволяють використовувати дриль в максимальному діапазоні функціонування і економно витрачати ємність акумулятора.Багатоступінчаста планетарна система редуктора забезпечує виключно високі навантаження.Комп'ютерний розрахунок дозволив розробити і виготовити оптимальну вентиляцію рухового відсіку.Ергономічні показники (конфігурація і поверхня рукоятки, форма накладок, збалансованість виробу, додаткові гнізда для біт) позитивно характеризують ці моделі і забезпечують належне визнання.Електронні регулятори частоти обертан..

Дриль ударний ID - 13 D. Stern

0 грн

Особливості інструмента:Заміна пластмасового корпусу редуктора на металевий збільшує надійність і термін служби двигуна.Дуже потужний двигун і висока частота ударів для швидкого свердління в бетоні і кам'яній кладці.Регульована бічна рукоятка для роботи обома руками в різних варіантах застосування.Зменшення діаметра патрона до 13 мм при потужності електродвигуна до 1100 Вт збільшує термін служби двигуна.Металевий регулятор глибини свердління глухих отворів на задану глибину.Зручна рукоятка.Додатково:Функція удару Подарункова упаковка Реверс Регулятор швидкостіЯкісний інструмент від провідного виробника Stern з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Дрель ударний ID - 13 D. SternДрелька ударна ID - 13 D. Stern..

Кутова шліфувальна машина (болгарка) AG - 125 F. Stern

0 грн

Особливості інструмента:Вільний доступ до кришок щіткотримачів дозволяє замінити щітки без додаткового розбирання корпусу.Регулятор швидкості значно розширює діапазон використання інструмента.Додаткова рукоятка має 3 положення, що забезпечує надійність і максимальну точність виконуваної роботи.Технологічні зміни дозволили збільшити надійність і термін служби двигуна в порівнянні з попередніми моделями.Хороший резерв потужності дозволяє найширше застосування.Трипозиційна установка додаткової рукоятки.Додатково:Подарункова упаковка Регулятор швидкості Фіксатор шпинделяЯкісний інструмент від провідного виробника Stern з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Кутова шліфмашина AG - 125 F. SternБолгарка AG - 125 F. Stern..

Паяльник пластикових труб PPW-2000 B. Stern

0 грн

Паяльник пластикових труб PPW-2000 B. Stern - якісний надійний інструмент в інтернет-магазині 2pr.com.ua з річною гарантією від виробника. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Паяльник пластикових труб PPW-2000 B. Stern вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!..

Пила ланцюгова CSG-5520 бензо. Stern

0 грн

Особливості інструмента:Робочий об'єм циліндра 55 см3.Автоматична система мастила вузла «ланцюг-шина».3-позиційний дросель і електронне запалювання.Швидкий і простий запуск.Оснащена антивібраційною системою.Ланцюгова пила призначена тільки для розпилювання деревини і її похідних. Використання пилки для будь-яких інших цілей може призвести до нещасного випадку і виходу інструмента з ладу.Додатково:Подарункова упаковкаЯкісний інструмент від провідного виробника Stern з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Бензопила CSG-5520. Stern..

Пістолет-фарбопульт SG-800A. Stern

0 грн

Особливості інструмента:Регулювання повітряного тиску дозволяє уникнути втрати надтонких матеріалів.3 положення розпилення: точкове розпилення, горизонтальне розпорошення, вертикальне розпорошення.Функція контролю потоку дає можливість фарбувати як великі поверхні, так і виконувати більш точну роботу.Повітряні фільтри запобігають попаданню пилу в оздоблювальний матеріал.Можливість швидкого очищення і заміни фарби.Низький рівень вібрації і шуму.Додатково:Подарункова упаковкаЯкісний інструмент від провідного виробника Stern з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Фарборозпилювач SG-800A. SternКраскопульт SG-800A. SternКраскорозпилювач SG-800A. Stern..

Пістолет-фарбопульт SG-800B. Stern

0 грн

Особливості інструмента:3 положення розпилення: точкове розпилення, горизонтальне розпорошення, вертикальне розпорошення.Регулювання повітряного тиску дозволяє уникнути втрати надтонких матеріалів.Функція контролю потоку дає можливість фарбувати як великі поверхні, так і виконувати більш точну роботу.Повітряні фільтри запобігають попаданню пилу в оздоблювальний матеріал.Можливість швидкого очищення і заміни фарби.Низький рівень вібрації і шуму.Телескопічна ручка подовжується до 120 см.Розчинні грунтовки - 25-50 сРозчинні лаки - 15-40 сВодорозчинні грунтовки - 25-50 сВодорозчинні лаки - 20-40 сМорилка - нерозбавленийПротрава для деревини - нерозбавленийАвтомобільна фарба - 20-40 сДодатково:Подвійна ізоляціяЯкісний інструмент від провідного виробника Stern з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Фарборозпилювач SG-800B. SternКраскопульт SG-800B. SternКраскорозпилюв..

Пила ланцюгова СS - 405YT+. Stern

0 грн

Пила ланцюгова СS - 405YT+. Stern - якісний надійний інструмент в інтернет-магазині 2pr.com.ua з річною гарантією від виробника. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Пила ланцюгова СS - 405YT+. Stern вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Електропила СS - 405YT+. Stern..

Акумуляторний дриль-шуруповерт PRCD108-1Li. Stern

0 грн

Особливості інструмента:Ключовий патрон.Прискорена зарядка акумулятора - 1 година.Перемикач напрямку обертання (реверс).Додаткове механічне перемикання швидкостей.Прогумована рукоятка.Автоматичне електричне гальмо при відпуску клавіші вимикача.Додатково:Реверс Пластиковий кейсЯкісний інструмент від провідного виробника Stern з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Акумуляторний дрель-шуруповерт PRCD108-1Li. SternАкумуляторний дриль-шруповерт PRCD108-1Li. SternАкумуляторна викрутка PRCD108-1Li. Stern..

Кутова шліфувальна машина (болгарка) AG - 230 B. Stern

0 грн

Особливості інструмента:Зменшення розмірів двигуна дозволило зменшити лінійні розміри інструмента.Кришки щіткотримачів розташовані на корпусі, що істотно полегшує заміну щіток і перевірку колектора.Основна задня рукоятка обертається навколо головної осі на 180 ° і має три фіксованих положення через кожні 90 °.Розміри моделі зменшено на 50%, що дозволяє ефективно виконувати роботу в важкодоступних місцях.Наявність плавного пуску двигуна необхідно для зниження реактивного моменту машини в руках.Комплектація: рукоятка, ключ для патрона, ключ шестигранний, запасні щітки, рукавиці, захисний кожух.Якісний інструмент від провідного виробника Stern з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Кутова шліфмашина AG - 230 B. SternБолгарка AG - 230 B. Stern..

Лобзик електричний JS-80 C Stern

0 грн

Лобзик електричний JS-80 C Stern. Особливості інструмента: електронний регулятор обертів маятниковий хід лазерний маркер м'яка прорезинена рукоятка фіксатор курка кут нахилу до робочої поверхні 0-45 ° Комплектація: картонна коробка інструкція ключ шестигранний пилочка для дерева адептер для пилососа Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Лобзик електричний JS-80 C Stern в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Лобзік електричний JS-80 C Stern..

Перфоратор RH - 26 E вертикальний 3режими SDSplus. Stern

0 грн

Особливості інструмента:Збільшення потужності двигуна підвищує продуктивність.Наявність адаптера дозволяє використовувати трикулачний патрон, свердла таі інші пристосування без системи SDS-plus.Додаткова рукоятка переміщається на 360 ° і фіксується в будь-якому положенні.Виведені назовні кришки щіткотримачів гранично спрощують заміну щіток.Система повітряного охолодження двигуна виконана з урахуванням максимального видалення отворів від точки буріння.Додатково:SDS-Plus Функція удару Пластиковий кейсЯкісний інструмент від провідного виробника Stern з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Перфератор RH - 26 E вертикальний 3режими SDSplus. SternПерфаратор RH - 26 E вертикальний 3режими SDSplus. SternВідбійний молоток RH - 26 E вертикальний 3режими SDSplus. Stern..

Станок для заточування ланцюгів CSS 220. Stern

0 грн

Особливості інструмента:Заточний станок CSS220 - простий і недорогий верстат для заточування ланцюгів з кроком від 1/4 до 3/8 дюйми.Цей високоякісний заточний верстат забезпечує високу точність заточування та ідеально підходить для власників ланцюгових пил і невеликих ремонтних майстерень.На відміну від повнорозмірних настільних верстатів для заточення ланцюгів CSS220 має невеликі розміри і не вимагає багато місця.Можливості верстата:Установка ланцюга: ланцюг встановлюється на направляючій рейці так, щоб абразивний круг здійснював відповідну обробку кожної ланки.Регулювання кута заточки: звільніть фіксуючий гвинт і встановіть кут заточування, який відповідає технічним вимогам.Фіксація ланцюга: перевірте, чи правильний зазор між ланками ланцюга і абразивним кругом; опустіть двигун верстата вниз до упору; забезпечити правильне шліфування глибини за допомогою обмежувального гвинта.Якісний інструмент від провідного виробника Stern з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефону..

Кутова шліфувальна машина (болгарка) AG - 150 A. Stern

0 грн

Особливості інструмента:Дана модель відрізняється від AG150S значним зниженням ваги, що вважається досить важливим показником для кутошліфувальних машин.Додатково:Подарункова упаковка Фіксатор шпинделяЯкісний інструмент від провідного виробника Stern з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Кутова шліфмашина AG - 150 A. SternБолгарка AG - 150 A. Stern..

Тепловентилятор промисловий ELH-33. Stern

0 грн

Тепловентилятор STERN ELH-33 поєднує в собі компактність, потужність і надійність в експлуатації. Споживаючи всього лише 3.3 кВт, агрегат здатний видавати до 510 кубометрів гарячого повітря в годину. Виріб функціонує в трьох режимах, включаючи і режим вентиляції. Вбудований термостат захищає від перегріву. Модель має плавне регулювання і підтримку заданої температури. Для зручності транспортування передбачена зручна рукоятка. Область застосування: застосовується для обігріву промислових, складських та побутових приміщень. Рекомендована площа використання становить до 25 квадратних метрів. Особливості та можливості: плавне регулювання температури; три режими роботи; термостат; ступінчасте перемикання потужності; режим вентиляції; встановлюється під підлогою; зручна рукоятка.Цей товар шукають як:Обігрівач промисловий ELH-33. SternТермовентилятор промисловий ELH-33. Stern..

Перфоратор PRRH26-1. Stern

0 грн

Особливості інструмента:Електронне регулювання швидкостіКейс з приладдямУдаростійкий пластикПідвищена якість підшипниківПодвійна ізоляціяРеверсЯкісний інструмент від провідного виробника Stern з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Перфератор PRRH26-1. SternПерфаратор PRRH26-1. SternВідбійний молоток PRRH26-1. Stern..

Перфоратор RH-28 В Stern

0 грн

Перфоратор Stern RH-28 B - характеризується як багатофункціональний інструмент, використовується як професіоналами, так і в побуті. З його допомогою можна свердлити точні й акуратні отвори в твердих, м'яких і комбінованих будівельних матеріалах, а завдяки ударному механізму, є можливість довбати цегляні кладки, бетонні споруди, камінь, граніт, демонтувати плитку. Вибрати режим можна перемикачем, який знаходиться на корпусі. Компактна конструкція і додаткова обрезинена ручка дозволить міцно утримувати і маніпулювати інструментом в різних робочих положеннях. Витривалий двигун має вдосконалену систему охолодження, дає стабільні оберти, високу продуктивність у важких умовах будівельних майданчиків при максимальних навантаженнях. Для комфортного транспортування і зберігання передбачений зручний кейс. Ергономічний корпус виконаний з ударостійких матеріалів, не пропускає вологу і пил. Комплектація: перфоратор Stern RH-28В, поворотна бічна рукоятка, металевий обмежувач глибини буріння, б..

Пила торцювальна MS-210С Stern

0 грн

Пила торцювальна Stern MS-210C значно спрощує виконання прямих і кривих розпилів заготовок з деревини. Інструмент оснащений потужним продуктивним двигуном 1,8 кВт, крутний момент якого передається на установчий шпиндель з пильним диском діаметром 210 мм. Здійснюється швидке і точне розпилювання заготовок, з максимальною ріжучою здатністю 63х310 мм. Інструмент оснащений поворотною похилою головкою. Нахил пилки здійснюється в діапазоні 0-45 градусів, поворот в обидві сторони 0-45 градусів, таким чином, крім похилих різів, досягається можливість виконання косих розпилів, а також більш складних, комбінованих. Пила торцювальна Stern MS-210C має масивну основу для необхідної стійкості при роботі. Інструмент відрізняється високим експлуатаційним ресурсом, конструкція виробу дозволяє виконувати роботи однією рукою. Вага пили становить всього 7 кг, що спрощує її транспортування і установку.Цей товар шукають як:Пила монтажна MS-210С. SternТорцовка MS-210С. SternПила торцева MS-210С. SternСтусло..

Акумуляторний дриль-шуруповерт CD06 - 180В. Stern

0 грн

Дриль-шуруповерт CD06 - 180В універсальний у використанні, оскільки працює від живлення акумулятора. Це дозволяє застосовувати пристосування у відносно важкодоступних місцях і можна не турбуватися про те, що мережевого кабелю може бути недостатньо. Дриль оснащена двома акумуляторами, ємність кожного становить 1,3 Ah, потужність живлення - 18 В. Цей інструмент є незамінним помічником при монтажних, складальних і свердлильних роботах і за певними показниками перевершує столярний інструмент. Електроінструмент оснащений швидкозажимним патроном з діаметром 0,8-10 мм, тому можна використовувати, наприклад, свердла по дереву пір'яні. Дриль-шуруповерт оснащений системою безімпульсної зарядки акумуляторів, завдяки якій термін їх роботи і циклів перезарядки збільшується. Максимальна швидкість обертання робочого механізму становить 550 оборотів в хвилину, що служить гарантом якісного і швидкого робочого процесу. За допомогою цього інструмента можна свердлити отвори в деревині і сталі. При цьому д..

Електролобзик JS-65 Stern

0 грн

Електролобзик JS-65. Stern - якісний надійний інструмент в інтернет-магазині 2pr.com.ua з річною гарантією від виробника. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Електролобзик JS - 65. Stern вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Лобзик електричний JS - 65. SternЕлектролобзік JS - 65. Stern..

Електрорубанок EP- 2000A. Stern

0 грн

Особливості інструмента:Модифікації рубанка призначені для стругання деревини при максимальній ширині проходу 110 ммПотужність двигуна збільшена до 2000 Вт, що забезпечує якість і надійність роботи при максимальній глибині 3,5 ммМаксимально ефективний спосіб заміни та установки ножівЄ можливість вибірки чверті.Якісний інструмент від провідного виробника Stern з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Рубанок EP- 2000A. Stern..

Кутова шліфувальна машина (болгарка) AG - 180 B. Stern

0 грн

Особливості інструмента:Впровадження нових технологічних розробок збільшує надійність і загальний моторесурс моделі.Істотно збільшена потужність двигуна.Розташування щіткотримачів полегшує заміну щіток і ревізію колектора.Додаткові отвори під стандартне кріплення дозволяють зменшити відкриту частину ріжучого диска додатковою кришкою.Додатково:Подарункова упаковка Фіксатор шпинделяЯкісний інструмент від провідного виробника Stern з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Кутова шліфмашина AG - 180 B. SternБолгарка AG - 180 B. Stern..

Пістолет-фарбопульт SG-80A+. Stern

0 грн

Особливості інструмента:Бескомпресорний інструмент для фарбування поверхонь.Балон для розпилюваної речовини має штифтове з'єднання з основним корпусом, маркований градацією по 100 мл (загальний об'єм 1000 мл). Можливість візуального контролю над рівнем розпилюваної речовини в процесі роботи.Гранично допустима в'язкість розпилюваних матеріалів 30 DIN. Для визначення в'язкості додається прилад для вимірювання в'язкості.У комплекті є вигнутий подовжувач з форсункою, який дозволяє обробляти поверхні, що знаходяться над головою або у важкодоступних місцях.Формування аерозольного факела здійснюється регулятором на 14 положень, який розташований з боку рукоятки, а також плавним обертанням форсунки.Додатково:Подарункова упаковкаЯкісний інструмент від провідного виробника Stern з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Фарборозпилювач SG-80A+. SternКраскопульт SG-80A+. Ster..

Перфоратор RH - 24 A. Stern

0 грн

Особливості інструмента:Пристрій забезпечений системою кріплення SDS-plus.Ви можете змінити напрямок обертання електроінструмента.Плавне регулювання числа обертів включеного електроінструмента.Додатково:Пластиковий кейсЯкісний інструмент від провідного виробника Stern з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Перфератор RH - 24 A. SternПерфаратор RH - 24 A. SternВідбійний молоток RH - 24 A. Stern..

Показано 1 по 35 з 95 (Всього сторінок 3)
Top