Безкоштовна доставка від 1000 грн
Пила торцювальна MS-210B. Stern

0 грн

Пила торцювальна MS-210B. Stern - якісний надійний інструмент в інтернет-магазині 2pr.com.ua з річною гарантією від виробника. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Пила торцювальна MS-210B. Stern вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Пила монтажна MS-210B. SternТорцовка MS-210B. SternПила торцева MS-210B. SternСтусло MS-210B. Stern..

Пила циркулярна міні (компактна) RR-55A. Stern

0 грн

Пила циркулярна міні (компактна) RR-55A. Stern - якісний надійний інструмент в інтернет-магазині 2pr.com.ua з річною гарантією від виробника. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Пила циркулярна міні (компактна) RR-55A. Stern вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Дискова пила міні (компактна) RR-55A. SternЦиркулярка міні (компактна) RR-55A. Stern..

Кутова шліфувальна машина (болгарка) AG - 180 L. Stern

0 грн

Особливості інструмента:Додаткова рукоятка має 3 положення, що забезпечує надійність і максимальну точність виконуваної роботи.Розміщення стопорної клавіші шпинделя в одному з відсіків дифузора виключає мимовільне натиснення стопора.Значне збільшення розмірів задньої рукоятки забезпечує максимальну безпеку при роботі з інструментом, а також мінімізує ефект «віддачі».Вільний доступ до щіткотримача.Додатково:Подарункова упаковка Фіксатор шпинделяЯкісний інструмент від провідного виробника Stern з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Кутова шліфмашина AG - 180 L. SternБолгарка AG - 180 L. Stern..

Тепловентилятор промисловий ELH-20. Stern

0 грн

Тепловентилятор STERN ELH-20 - це простий, надійний і витривалий агрегат. Основною перевагою даної моделі є наявність вбудованого термостата, який не тільки здатний підтримувати задану температуру на виході, але захищає від перегріву сам виріб. Три режими роботи забезпечують холодне обдування, роботу на половинній потужності і максимальне функціонування. Регулювання режимів здійснюється за допомогою перемикання тумблера. Стандарт захисту IPX4 дозволяє експлуатувати апарат в приміщеннях з підвищеною вологістю. Область застосування: використовується для швидкого та ефективного обігріву приміщень промислового, будівельного і побутового значення. Рекомендована площа застосування становить 10-15 квадратних метрів. Особливості та можливості: захист від перегріву; невелика вага; компактний розмір; ступінчасте регулювання потужності; якісні комплектуючі; плавне регулювання температури; клас захисту: IPX4.Цей товар шукають як:Обігрівач промисловий ELH-20. SternТермовентилятор промисловий ELH-20..

Станок свердлувальний BD - 13 AV. Stern

0 грн

Особливості інструмента:Наявність вимірювальних лінійок і градуйованої шкали дозволяє точно встановити кут і глибину отвору до початку роботи.Ремінно-шківний механізм здійснює зміни швидкостей і виключає перевантаження електродвигуна. Конструкція забезпечена системою регулювання натягу ременів.Комплект прозорих захисних кожухів встановлений відповідно до вимог загальноєвропейської техніки безпеки.Додатковий міні-вимикач встановлений в кожусі ремінно-шківного механізму (при відкритій кришці двигун не запускається), що підвищує безпеку роботи.Додатково:Подарункова упаковкаЯкісний інструмент від провідного виробника Stern з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Верстат свердлувальний BD - 13 AV. SternСтанок свердлильний BD - 13 AV. Stern..

Кутова шліфувальна машина (болгарка) AG - 125 R. Stern

0 грн

Особливості інструмента:Застосування нових технологій виробника дозволяє збільшувати надійність і загальний термін служби двигуна виробу.Хороший резерв потужності дозволяє найширше застосування.Трипозиційна установка додаткової рукоятки.Вільний доступ до кришок щіткотримачів дозволяє замінити щітки без додаткового розбирання корпусу.Якісний інструмент від провідного виробника Stern з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Кутова шліфмашина AG - 125 R. SternБолгарка AG - 125 R. Stern..

Перфоратор RH-28 В Stern

0 грн

Перфоратор Stern RH-28 B - характеризується як багатофункціональний інструмент, використовується як професіоналами, так і в побуті. З його допомогою можна свердлити точні й акуратні отвори в твердих, м'яких і комбінованих будівельних матеріалах, а завдяки ударному механізму, є можливість довбати цегляні кладки, бетонні споруди, камінь, граніт, демонтувати плитку. Вибрати режим можна перемикачем, який знаходиться на корпусі. Компактна конструкція і додаткова обрезинена ручка дозволить міцно утримувати і маніпулювати інструментом в різних робочих положеннях. Витривалий двигун має вдосконалену систему охолодження, дає стабільні оберти, високу продуктивність у важких умовах будівельних майданчиків при максимальних навантаженнях. Для комфортного транспортування і зберігання передбачений зручний кейс. Ергономічний корпус виконаний з ударостійких матеріалів, не пропускає вологу і пил. Комплектація: перфоратор Stern RH-28В, поворотна бічна рукоятка, металевий обмежувач глибини буріння, б..

Перфоратор RH - 26 E вертикальний 3режими SDSplus. Stern

0 грн

Особливості інструмента:Збільшення потужності двигуна підвищує продуктивність.Наявність адаптера дозволяє використовувати трикулачний патрон, свердла таі інші пристосування без системи SDS-plus.Додаткова рукоятка переміщається на 360 ° і фіксується в будь-якому положенні.Виведені назовні кришки щіткотримачів гранично спрощують заміну щіток.Система повітряного охолодження двигуна виконана з урахуванням максимального видалення отворів від точки буріння.Додатково:SDS-Plus Функція удару Пластиковий кейсЯкісний інструмент від провідного виробника Stern з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Перфератор RH - 26 E вертикальний 3режими SDSplus. SternПерфаратор RH - 26 E вертикальний 3режими SDSplus. SternВідбійний молоток RH - 26 E вертикальний 3режими SDSplus. Stern..

Технічний фен HG - 2000 V. Stern

0 грн

Особливості інструмента:Дана модель відрізняється наявністю елементів автоматичного теплового захисту. Якщо з якоїсь причини проходження повітря через інструмент буде утруднено, то внутрішня температура підвищиться і спеціальний датчик відключить фен від живлення мережі. Після охолодження фен включається автоматично.Можливість регулювання температури, що значно розширює діапазон застосування інструмента.Додатково:Пластиковий кейсЯкісний інструмент від провідного виробника Stern з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Технічний тепловентилятор HG - 2000 V. SternТехнічна термоповітродувка HG - 2000 V. SternТехнічний обігрівач HG - 2000 V. Stern..

Пила торцювальна MS - 210A. Stern

0 грн

Особливості інструмента:Високоточна машина кутівЕлектричний вимикач і фіксатор опускання ріжучої частини розміщені таким чином, що управління обома функціями здійснюється однією рукоюПри транспортувальному положенні спеціальний пристрій забезпечує надійну установку конструкціїМожливість підключення пилососа автоматичний рухомий захисний кожухПодвійна ізоляція Якісний інструмент від провідного виробника Stern з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Пила монтажна MS - 210A. SternТорцовка MS - 210A. SternПила торцева MS - 210A. SternСтусло MS - 210A. Stern..

Лобзик електричний JS-80 C Stern

0 грн

Лобзик електричний JS-80 C Stern. Особливості інструмента: електронний регулятор обертів маятниковий хід лазерний маркер м'яка прорезинена рукоятка фіксатор курка кут нахилу до робочої поверхні 0-45 ° Комплектація: картонна коробка інструкція ключ шестигранний пилочка для дерева адептер для пилососа Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Лобзик електричний JS-80 C Stern в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Лобзік електричний JS-80 C Stern..

Пила ручна циркулярна CS-210 A Stern

0 грн

Особливості інструмента:Наявність електронної схеми плавного пуску, покращений дизайн і ергономічність наближають цю модель до розряду професійного інструмента.Глибина пропилу регулюється по сектору від 0 до 70 мм.Кут нахилу регулюється від 0 ° до 45 °.База (2 сектори), лінійка з метричними поділами виконані зі сталі, що забезпечує їх довговічність і якість обробки матеріалу.Бічна клавіша вимикача виключає можливість несанкціонованого пуску.Додатково:Подарункова упаковка ПилозбірникЯкісний інструмент від провідного виробника Stern з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Дискова пила CS - 210 A. SternЦиркулярка CS - 210 A. Stern..

Кутова шліфувальна машина (болгарка) AG - 150 A. Stern

0 грн

Особливості інструмента:Дана модель відрізняється від AG150S значним зниженням ваги, що вважається досить важливим показником для кутошліфувальних машин.Додатково:Подарункова упаковка Фіксатор шпинделяЯкісний інструмент від провідного виробника Stern з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Кутова шліфмашина AG - 150 A. SternБолгарка AG - 150 A. Stern..

Пістолет-фарбопульт SG-80A+. Stern

0 грн

Особливості інструмента:Бескомпресорний інструмент для фарбування поверхонь.Балон для розпилюваної речовини має штифтове з'єднання з основним корпусом, маркований градацією по 100 мл (загальний об'єм 1000 мл). Можливість візуального контролю над рівнем розпилюваної речовини в процесі роботи.Гранично допустима в'язкість розпилюваних матеріалів 30 DIN. Для визначення в'язкості додається прилад для вимірювання в'язкості.У комплекті є вигнутий подовжувач з форсункою, який дозволяє обробляти поверхні, що знаходяться над головою або у важкодоступних місцях.Формування аерозольного факела здійснюється регулятором на 14 положень, який розташований з боку рукоятки, а також плавним обертанням форсунки.Додатково:Подарункова упаковкаЯкісний інструмент від провідного виробника Stern з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Фарборозпилювач SG-80A+. SternКраскопульт SG-80A+. Ster..

Кутова шліфувальна машина (болгарка) AG - 125 Q. Stern

0 грн

Особливості інструмента:Застосування нових технологій виробника дозволяє збільшувати надійність і загальний термін служби двигуна інструмента.Хороший резерв потужності дозволяє найширше застосування.Вільний доступ до кришок щіткотримачів дозволяє замінити щітки без додаткового розбирання корпусу.Якісний інструмент від провідного виробника Stern з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Кутова шліфмашина AG - 125 Q. SternБолгарка AG - 125 Q. Stern..

Паяльник пластикових труб PPW-2000 B. Stern

0 грн

Паяльник пластикових труб PPW-2000 B. Stern - якісний надійний інструмент в інтернет-магазині 2pr.com.ua з річною гарантією від виробника. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Паяльник пластикових труб PPW-2000 B. Stern вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!..

Тепловентилятор промисловий ELH-33. Stern

0 грн

Тепловентилятор STERN ELH-33 поєднує в собі компактність, потужність і надійність в експлуатації. Споживаючи всього лише 3.3 кВт, агрегат здатний видавати до 510 кубометрів гарячого повітря в годину. Виріб функціонує в трьох режимах, включаючи і режим вентиляції. Вбудований термостат захищає від перегріву. Модель має плавне регулювання і підтримку заданої температури. Для зручності транспортування передбачена зручна рукоятка. Область застосування: застосовується для обігріву промислових, складських та побутових приміщень. Рекомендована площа використання становить до 25 квадратних метрів. Особливості та можливості: плавне регулювання температури; три режими роботи; термостат; ступінчасте перемикання потужності; режим вентиляції; встановлюється під підлогою; зручна рукоятка.Цей товар шукають як:Обігрівач промисловий ELH-33. SternТермовентилятор промисловий ELH-33. Stern..

Пістолет-фарбопульт SG-800A. Stern

0 грн

Особливості інструмента:Регулювання повітряного тиску дозволяє уникнути втрати надтонких матеріалів.3 положення розпилення: точкове розпилення, горизонтальне розпорошення, вертикальне розпорошення.Функція контролю потоку дає можливість фарбувати як великі поверхні, так і виконувати більш точну роботу.Повітряні фільтри запобігають попаданню пилу в оздоблювальний матеріал.Можливість швидкого очищення і заміни фарби.Низький рівень вібрації і шуму.Додатково:Подарункова упаковкаЯкісний інструмент від провідного виробника Stern з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Фарборозпилювач SG-800A. SternКраскопульт SG-800A. SternКраскорозпилювач SG-800A. Stern..

Перфоратор PRRH22-1. Stern

0 грн

Особливості інструмента:Перфоратор має 3 функції - свердління, буріння, свердління + буріння.Підвищена якість підшипників збільшує довговічність електроінструменту і дозволяє йому витримувати великі навантаження.Вимикач має додаткову фіксуючу клавішу для тривалої безперервної роботи.Плавне регулювання швидкості для розширеного діапазону робіт.Додаткове механічне перемикання швидкостей.Металевий корпус редуктора забезпечує надійну роботу трансмісії.Додаткова рукоятка встановлена з можливістю установки в будь-якому положенні - 360 °.Лінійка для попередньої установки необхідної глибини свердління.Захист інструмента при заклинюванні бура.Якісний інструмент від провідного виробника Stern з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Перфератор PRRH22-1. SternПерфаратор PRRH22-1. SternВідбійний молоток PRRH22-1. Stern..

Кутова шліфувальна машина (болгарка) AG - 180 B. Stern

0 грн

Особливості інструмента:Впровадження нових технологічних розробок збільшує надійність і загальний моторесурс моделі.Істотно збільшена потужність двигуна.Розташування щіткотримачів полегшує заміну щіток і ревізію колектора.Додаткові отвори під стандартне кріплення дозволяють зменшити відкриту частину ріжучого диска додатковою кришкою.Додатково:Подарункова упаковка Фіксатор шпинделяЯкісний інструмент від провідного виробника Stern з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Кутова шліфмашина AG - 180 B. SternБолгарка AG - 180 B. Stern..

Перфоратор RH - 26 В+. Stern

0 грн

Особливості перфоратора Stern RH26 B +: 3 режими роботи (свердління, свердління з ударом, довбання); комплектація адаптером SDS-plus та трикулачковим патроном розширила діапазон використання даної моделі; наявність в комплекті спеціального мастила для хвостовиків SDS-plus значно збільшує час безвідмовної експлуатації інструмента; використання обмежувача глибини буріння дозволяє уникнути контакту з лінією електромережі або арматурою, прихованих в бетоні; оригінальні технології у виробництві дозволяють застосовувати бури до 26 мм; реверс. Комплект поставки Stern RH-26 B +: гарантійний талон; пластиковий кейс; паспорт; Інструкція з експлуатації; бури 8,10,12 мм; піка; зубило; патрон; ключ і адаптер до патрона; пилезахисна насадка; додаткова ручка; обмежувач глибини; комплект щіток вугільних.Цей товар шукають як:Перфератор RH - 26 В+. SternПерфаратор RH - 26 В+. SternВідбійний молоток RH - 26 В+. Stern..

Тример електричний GT-20B. Stern

0 грн

Електричний тример Stern GT-20B призначений для скошування трави та бур'янів. Коса електрична цієї моделі оснащена мотором верхнього розміщення. Така властивість захищає мотор від роси, вологи і краще балансує інструмент в руках. Для управління використовують подвійну рукоятку, розташовану на корпусі інструмента. Для роботи використовують волосінь, діаметр скошування якої досягає 420 мм, і ніж для електрокоси, діаметром скошування - 230 мм.Цей товар шукають як:Газонокосарка GT-20B. SternЕлектрокоса GT-20B. SternТриммер GT-20B. Stern..

Кутова шліфувальна машина (болгарка) PRAG125-1. Stern

0 грн

Особливості інструмента:Резерв потужності електроінструмента забезпечує високу надійність і значно полегшує роботу.Підвищена якість підшипників збільшує довговічність електроінструмента і дозволяє йому витримувати великі навантаження.Наявність фіксації шпинделя дозволяє швидко і легко проводити встановлення або заміну ріжучих дисків.Додаткова рукоятка з 3-ма позиціями установки забезпечує максимальні ергономічні властивості.Регульований захисний кожух підвищує безпеку експлуатації.Конструктивне розташування вугільних щіток забезпечує граничну простоту їх заміни.Якісний інструмент від провідного виробника Stern з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Кутова шліфмашина PRAG125-1. SternБолгарка PRAG125-1. Stern..

Перфоратор RH - 32 A. Stern

0 грн

Особливості інструмента:Двигун 1250 Вт забезпечує не тільки високу надійність, але і збільшує загальний моторесурс перфоратора.Наявність адаптера дозволяє використовувати трикулачний патрон, свердла та інші пристосування без системи SDS-plus.Додаткова рукоятка переміщається на 360 ° і фіксується в будь-якому положенні.Інноваційний вид пластику на дотик нагадує каучук. Зміни якісних характеристик корпусу моделі забезпечують повну безпеку під час використання.Вважаємо за необхідне пояснити той факт, що дрилі ударної дії ні в якому разі не можуть замінювати перфоратор. Таким дрилям під силу впоратися з цегляною кладкою або з найслабшими марками бетону. Якщо врахувати, що перевірка якості бетону, в якому потрібно зробити отвори, є окремою проблемою, то залишається тільки один вихід - перфоратор. Основна відмінність конструкції ударного дриля від перфоратора - це відсутність пневматичної передачі удару. Таким чином - з яким зусиллям свердло вдаряє по бетону, таким же ударам піддається весь ..

Перфоратор RH-32 D. Stern

0 грн

Двигун 1250 Вт забезпечує не тільки високу надійність, але і збільшує загальний моторесурс перфоратора. Наявність адаптера дозволяє використовувати трикулачні патрони, свердла та інші пристосування без системи SDS-plus. Додаткова рукоятка переміщається на 360 ° і фіксується в будь-якому положенні. Інноваційний вид пластику на дотик нагадує каучук. Зміни якісних характеристик корпусу моделі забезпечують повну безпеку під час використання. Комплектація: бури SDS-plus 3 шт. 8,10,12 мм; піка; зубило; обмежувач глибини; патрони трикулачні; ключ і адаптер до патрона; пилезахисна насадка; масло; упаковка: кейс.Цей товар шукають як:Перфератор RH - 32 D. SternПерфаратор RH - 32 D. SternВідбійний молоток RH - 32 D. Stern..

Кутова шліфувальна машина (болгарка) AG - 125 L. Stern

0 грн

Кутова шліфувальна машина (болгарка) AG - 125 L. Stern - якісний надійний інструмент в інтернет-магазині 2pr.com.ua з річною гарантією від виробника. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Кутова шліфувальна машина (болгарка) AG - 125 L. Stern вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Кутова шліфмашина AG - 125 L. SternБолгарка AG - 125 L. Stern..

Кутова шліфувальна машина (болгарка) AG - 125 T. Stern

0 грн

Особливості інструмента:Інструмент призначений для широкого застосування в побуті.Збільшення габаритів за рахунок подовження задньої рукоятки сприяє підвищенню рівня техніки безпеки та розширює конструктивні особливості модельного ряду для індивідуальних вимог оператора.Додатково:Подарункова упаковка Фіксатор шпинделяЯкісний інструмент від провідного виробника Stern з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Кутова шліфмашина AG - 125 T. SternБолгарка AG - 125 T. Stern..

Перфоратор RH - 24 A. Stern

0 грн

Особливості інструмента:Пристрій забезпечений системою кріплення SDS-plus.Ви можете змінити напрямок обертання електроінструмента.Плавне регулювання числа обертів включеного електроінструмента.Додатково:Пластиковий кейсЯкісний інструмент від провідного виробника Stern з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Перфератор RH - 24 A. SternПерфаратор RH - 24 A. SternВідбійний молоток RH - 24 A. Stern..

Пила торцювальна MS-255B. Stern

0 грн

Лазер і ліхтар підсвічування. Протяжка 2 ступені. • Торцювальні пили дозволяють здійснювати різання при використанні установлюваних лімбів одночасно в двох площинах. • Прецизійні установки кутів забезпечують отримання виключно високої точності. • Пили забезпечені автоматичним рухомим захисним кожухом. • Електричний вимикач і фіксатор опускання ріжучої частини розміщені таким чином, що управління обома функціями здійснюється однією рукою. • При транспортувальному положенні спеціальний пристрій забезпечує надійну установку конструкції. • Передбачена можливість підключення пилососа. • Ріжучий твердосплавний диск входить в комплектацію. Комплектація: твердосплавний диск, установча лінійка з кріпленням, ключ спеціальний.Цей товар шукають як:Пила монтажна MS-255B. SternТорцовка MS-255B. SternПила торцева MS-255B. SternСтусло MS-255B. Stern..

Пила ручна циркулярна CS-185 B Stern

0 грн

Основна рукоятка має еластичну накладку і оптимізовану ергономіку. Захисний рухливий кожух з амортизатором упору. Бічна клавіша вимикача виключає можливість несанкціонованого пуску. Задня кришка двигуна забезпечує вільний доступ до щіткотримача і до колектора ротора. Підшипники підвищеної пилезахищенності збільшують моторесурс і надійність. Подвійна ізоляція, пилозбірник. Комплектація: твердосплавний диск, ключ спеціальний, ключ накладний, паралельний упорЦей товар шукають як:Дискова пила CS-185 B SternЦиркулярка CS-185 B Stern..

Станок заточувальний BG - 250 SF+подв. Stern

0 грн

Особливості інструмента:Класичне точило з двома колами призначене для стаціонарного використання.Відповідно до вимог техніки безпеки в комплект входять прозорі захисні екрани.Завдяки конструкції кронштейнів захисні екрани можна встановлювати в тому чи іншому положенні в залежності від виду виконуваних робіт.Наявність двох посадочних місць для абразивних кіл з різним розміром зерна.Опорні кронштейни можуть регулюватися в процесі зміни діаметра абразивних кіл.Двопозиційні вимикачі мають підвищену захищеність від пилу і вологи, що відповідає вимогам загальноєвропейських стандартів.У всіх моделях дотримується співвідношення потужності електродвигуна і діаметрів абразивних кіл.Додатково:Подарункова упаковкаЯкісний інструмент від провідного виробника Stern з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Заточний верстат BG - 250 SF+подв. SternТочильний станок BG - 250 SF+подв...

Пила ручна циркулярна CS - 185 +. Stern

1199 грн

Особливості інструмента:Основна рукоятка має еластичну накладку і оптимізовану ергономікуЗахисний рухливий кожух з амортизатором упоруБічна клавіша вимикача виключає можливість несанкціонованого пускуЗадня кришка двигуна забезпечує вільний доступ до щіткотримача і до колектора ротораПідшипники підвищеної пилезахищенності збільшують моторесурс і надійністьПодвійна ізоляціяПилозбірникКомплектація:кольорова картонна упаковкациркулярна пилатвердосплавний дискключ спеціальнийключ накладнийлінійкаінструкція користувачаЯкісний інструмент від провідного виробника Stern з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Дискова пила CS - 185 +. SternЦиркулярка CS - 185 +. Stern..

Паяльник пластикових труб PPW-2000 A. Stern

0 грн

Паяльник пластикових труб PPW-2000 A. Stern - якісний надійний інструмент в інтернет-магазині 2pr.com.ua з річною гарантією від виробника. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Паяльник пластикових труб PPW-2000 A. Stern вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!..

Кутова шліфувальна машина (болгарка) AG - 230 B. Stern

0 грн

Особливості інструмента:Зменшення розмірів двигуна дозволило зменшити лінійні розміри інструмента.Кришки щіткотримачів розташовані на корпусі, що істотно полегшує заміну щіток і перевірку колектора.Основна задня рукоятка обертається навколо головної осі на 180 ° і має три фіксованих положення через кожні 90 °.Розміри моделі зменшено на 50%, що дозволяє ефективно виконувати роботу в важкодоступних місцях.Наявність плавного пуску двигуна необхідно для зниження реактивного моменту машини в руках.Комплектація: рукоятка, ключ для патрона, ключ шестигранний, запасні щітки, рукавиці, захисний кожух.Якісний інструмент від провідного виробника Stern з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Кутова шліфмашина AG - 230 B. SternБолгарка AG - 230 B. Stern..

Пістолет-фарбопульт SG-800B. Stern

0 грн

Особливості інструмента:3 положення розпилення: точкове розпилення, горизонтальне розпорошення, вертикальне розпорошення.Регулювання повітряного тиску дозволяє уникнути втрати надтонких матеріалів.Функція контролю потоку дає можливість фарбувати як великі поверхні, так і виконувати більш точну роботу.Повітряні фільтри запобігають попаданню пилу в оздоблювальний матеріал.Можливість швидкого очищення і заміни фарби.Низький рівень вібрації і шуму.Телескопічна ручка подовжується до 120 см.Розчинні грунтовки - 25-50 сРозчинні лаки - 15-40 сВодорозчинні грунтовки - 25-50 сВодорозчинні лаки - 20-40 сМорилка - нерозбавленийПротрава для деревини - нерозбавленийАвтомобільна фарба - 20-40 сДодатково:Подвійна ізоляціяЯкісний інструмент від провідного виробника Stern з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Фарборозпилювач SG-800B. SternКраскопульт SG-800B. SternКраскорозпилюв..

Показано 1 по 35 з 95 (Всього сторінок 3)
Top