Безкоштовна доставка від 1000 грн
Адес


 
 
Шків двигуна бетонозмішувача Адес

285 грн

Шків двигуна бетонозмішувача Адес. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте шків двигуна бетонозмішувача Адес в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!..

Двигун бетонозмішувача 220 V Адес

3480 грн

Двигун бетонозмішувача 220 V Адес. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте двигун бетонозмішувача 220 V Адес в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!..

Лопасті груші бетонозмішувача Адес

810 грн

Лопасті груші бетонозмішувача Адес. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте лопасті груші бетонозмішувача Адес в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!..

Шестерня редукторна на бетонозмішувач Адес

1991 грн

Шестерня редукторна на бетонозмішувач Адес. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте шестерню редукторна на бетонозмішувач Адес в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Зірочка редукторна на бетонозмішувач Адес..

Кнопка бетонозмішувача 220 В Адес

521 грн

Кнопка бетонозмішувача 220 В Адес . Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Кнопка бетонозмішувача 220 В Адес в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Включатель бетонозмішувача 220 В Адес Вимикач бетонозмішувача 220 В Адес ..

Кнопка бетонозмішувача 380 В Адес

643 грн

Кнопка бетонозмішувача 380 В Адес. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте кнопку бетонозмішувача 380 В Адес в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Включатель бетонозмішувача 380 В АдесВимикач бетонозмішувача 380 В Адес..

Бетонозмішувач промисловий БС-320 380 В Адес фото - інтернет-магазин 2PR

18048 грн

Бетонозмішувач БС-320 380 В Адес - професійний інструмент для будівельних бригад. Особливості інструмента: Трифазний, живлення від мережі 380 В. Надійна перевірена часом конструкція. Висока продуктивність при низьких витратах на експлуатацію. Широкі колеса, що полегшують перевезення по будівельному майданчику. Потужний та надійний електродвигун з термозахистом. Двигун обладнаний електромагнітним пускачем. Перевертання груші здійснюється механічною передачею, що самофіксується. Міцні чавунні вінець та шестерня приводу. Всі деталі, що труться, піддаються змащуванню. Груша обертається на двох конічних підшипниках. Наявність у продажі запасних частин. Бетономішалка БС-320 380 В Адес - надійне якісне обладнання для професійного використання з дворічною гарантією. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!..

Бетонозмішувач промисловий БС-320 (220 В)  Адес фото - інтернет-магазин 2PR

19500 грн

Потужний надійний бетонозмішувач БС-320 (220 В) Адес для промислових та побутових будівельних робіт. Міцний металевий корпус з чавунним вінцем, потужний двигун та великий об'єм груші бетонозмішувача - суттєві переваги цього бетонозмішувача. Для зручності транспортування по будівельному майданчику в конструкції бетонозмішувачів передбачені колеса. Для полегшення вивантаження готової суміші бетонозмішувач оснащений механізмом плавного перекидання змішувального барабана. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте бетонозмішувач БС-320 (220 В) Адес в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Бетономішалка БС-320 (220 в) АдесБетонка БС-320 (220 в) Адес..

Вінець груші бетонозмішувача Адес

2070 грн

Якісний чавунний вінець груші бетонозмішувачів Адес. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте вінець груші бетонозмішувача Адес в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, доставки та оплати! Цей товар шукають як: Шестерня бетонозмішувача Адес..

Магнітний пускач для кнопки бетонозмішувача Адес

319 грн

Магнітний пускач для кнопки бетонозмішувача Адес. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте магнітний пускач для кнопки бетонозмішувача Адес в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, доставки та оплати! ..

Шестерня бетонозмішувача 13 зубів, внутрішній діаметр 28 мм, Адес

470 грн

Шестерня бетонозмішувача 13 зубів, внутрішній діаметр 28 мм, Адес. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте шестерню бетонозмішувача 13 зубів, внутрішній діаметр 28 мм Адес в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Зірочка бетонозмішувача 13 зубів, внутрішній діаметр 28 мм, Адес..

Груша в зборі бетонозмішувача Адес

6125 грн

Груша в зборі бетонозмішувача Адес. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте грушу в зборі бетонозмішувача Адес в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, доставки та оплати! ..

Показано 1 по 12 з 12 (Всього сторінок 1)
Top