Безкоштовна доставка від 1000 грн
Betoniar


 
 
Бетонозмішувач Betoniar НСМ-140

0 грн

Компактний надійний бетонозмішувач Betoniar НСМ-140 для бетонних робіт на будівельних майданчиках. Об'єм бетонозмішувача дозволяє виготовляти 100 літрів готової суміші за 1 завантаження. Відзначимо відмінну збірку і надійні матеріали, з яких виготовлена ця будівельна техніка. Двигун потужністю в 0,55 кВт, з мідною, а не алюмінієвої обмоткою, товщина дроту обмотки - 1 мм. Захисний корпус двигуна виконаний з промислового міцного пластику. Ефективне охолодження двигуна за рахунок технологічних отворів в захисному кожусі. Бетонозмішувач оснащений стійкою металевою рамою, чавунною шестернею та 2 колесами для транспортування і перевезення по ділянці. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте бетонозмішувач Betoniar НСМ- 140 в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Бетономішалка Betoniar НСМ-140Бетонка Betoniar НСМ-140..

Бетонозмішувач Betoniar НСМ-65

0 грн

Компактний надійний бетонозмішувач Betoniar НСМ-65 для здійснення бетонних робіт на будівельних майданчиках під час проведення ремонтних, відновлювальних і монтажних заходів. Двигун і бак з чавунним вінцем кріпляться на надійну раму. Матеріал бака - сталь, збирається з двох частин, стягується болтами; колеса забезпечують перевезення по ділянці, вимагаючи набагато менше фізичних сил, ніж обладнання, яке можна переносити тільки в руках. Мідна обмотка двигуна дозволяє йому ефективно охолоджуватися під час роботи. Захист двигуна виконаний за нормами IP 44D, які запобігають потраплянню дрібних сторонніх предметів, бризок рідини на робочі поверхні рухомих частин двигуна або всередину механізму. Діаметр таких предметів не може перевищувати 1 мм (дріт, наприклад). Г-подібна ручка для повороту бака бетономішалки. Бак зроблений з якісної сталі. Швидке збирання і розбирання. Бак розбирається, двигун від'єднується від рами, тому техніку легко перевозити, а також вона не займає багато місця при збе..

Бетонозмішувач Betoniar НСМ-180

0 грн

Компактний надійний бетонозмішувач Betoniar НСМ-180 для бетонних робіт на будівельних майданчиках. Мідна обмотка статера дозволяє ефективно охолоджуватися потоком повітря. Всі компоненти і запчастини виконані з якісного металу. Фланець і вінець - обидва з чавуну. Стінки бака - сталь. Наявність двох транспортувальних коліс дозволяє швидко переміщати апарат до наступного місця робіт. Фіксація бака в 4 положеннях (завантаження / розвантаження / вертикальне положення і 1 верхній проміжний етап). Клас захисту двигуна IP44D гарантує безпеку в роботі і неможливість потрапляння бризок води, крапель розчину або дрібних сторонніх частинок більше 1 мм в діаметрі всередину, наприклад, дротів і болтів. Механізм нахилу бака типу "штурвал" поворотом забезпечуєте положення для завантаження або вивантаження. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте бетонозмішувач Betoniar НСМ-180 в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик тов..

Бетонозмішувач Betoniar НСМ-125

0 грн

Компактний надійний бетонозмішувач Betoniar НСМ-125 для бетонних робіт на будівельних майданчиках домашніх господарств. Чавунний вінець не пошкоджується, не деформується навіть при максимальних навантаженнях та інтенсивному застосуванні. Сталевий бак об'ємом 125 літрів (об'єм суміші на виході - 85 літрів) міцно скріплений болтами, збалансований з можливістю фіксації барабана. Перекидаючий механізм бака пов'язаний з фіксуючою педаллю під штурвалом, фіксується в 4 положеннях. На двигуні потужна мідна обмотка, яка відмінно розсіює тепло від електричного струму, що проходить через двигун. Стійка рама надійно тримає бетонозмішувач на одному місці навіть з повним баком бетону. Ступінь захисту двигуна підвищена (IP 44D) і не дозволить навіть дрібним предметам типу дроту, гайок, болтів або бризок розчину вплинути на роботу. Барабан крутиться зі швидкістю 1 оборот за 2,25 секунди. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте бетонозмішувач Betoniar НСМ- 125 в інтернет-магазині 2pr.com..

Показано 1 по 4 з 4 (Всього сторінок 1)
Top