Безкоштовна доставка від 1000 грн
Кутова шліфмашина до 1.5 кВт GWS 13-125 CI, Bosch (болгарка)

0 грн

Кутова шліфмашина до 1.5 кВт GWS 13-125 CI, Bosch (болгарка). Обмеження пускового струму; Двигун "Чемпіон"; Система Constant-Electronic; Безпосереднє охолодження; система KickBack Stop; плавний пуск; фіксація вимикача; захист від перевантажень; стійкий до провертання захисний кожух; захист від ненавмисного пуску. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте професійний інструмент Кутова шліфмашина до 1.5 кВт GWS 13-125 CI, Bosch (болгарка) в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Кутова шліфувальна машина до 1.5 кВт GWS 13-125 CI, Bosch Болгарка до 1.5 кВт GWS 13-125 CI, Bosch ..

Акумуляторний шуруповерт Li-Ion GSR 10.8-LI, Bosch

0 грн

Особливості інструментa: Система захисту елементів акумулятора Electronic Cell Protection (ECP) Bosch: захищає батарею від перенавантаження, перегрівання та глибокого розрядження Вбудований світлодіод для освітлення робочої зони навіть у темних місцях Гальмо двигуна для точного серійного загвинчування Без ефекту памяті: акумуляторну батарею можна заряджати незалежно від стану заряду батареї, оскільки це не пошкодить комірок батареїІз найкомпактнішим дизайном у класі 10,8 В, довжиною всього у 143 мм, він забезпечує оптимальне розташування в руці, особливо при загвинчуванні у вузьких місцяхПрофесійна потужність: двошвидкісний редуктор забезпечує потужний обертальний момент 30 Нм при загвинчуванні (до 7 мм)Універсальний тримач насадок 1/4" із блокатором підходить до всіх типових діаметрів свердел та викрутокЯкісний професійний інструмент від провідного виробника Bosch з трирічною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик т..

Різак універсальний GOP 300 SCE, Bosch

2964 грн

Кутова шліфувальна машина W 750-115 (болгарка) - професійний інструмент для якісної роботи. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Кутова шліфувальна машина W 750-115 (болгарка) в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Резак універсальний GOP 300 SCE, Bosch..

Акумуляторний шуруповерт Li-Ion GSR 14,4 V-EC, Bosch

0 грн

Акумуляторний шуруповерт Li-Ion GSR 14,4 V-EC, Bosch. Збільшення терміну служби на 100% завдяки бесщітковому ЄС-двигуну. Найкоротший корпус у своєму класі. 13-мм патрон Autolock. Двошвидкісний планетарний редуктор, новий 4-полюсний електродвигун. 18 ступенів крутного моменту + свердління, підсвічування, прогумована рукоятка, кліпса для кріплення на пояс. Система ЕСР. 45-хв зарядний пристрій. Версія соло, в картоні. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте професійний інструмент Акумуляторний шуруповерт Li-Ion GSR 14,4 V-EC, Bosch в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Акумуляторний шруповерт Li-Ion GSR 14,4 V-EC, BoschАкумуляторний викрутка Li-Ion GSR 14,4 V-EC, Bosch..

Акумуляторний шуруповерт Li-Ion GSR 18 V-EC, Bosch

0 грн

Акумуляторний шуруповерт Li-Ion GSR 18 V-EC, Bosch. Стандартна серія - версія без акумуляторів. Збільшення терміну служби на 100% завдяки безщітковому ЄС-двигуну. Найкоротший корпус в своєму класі. 13-мм патрон Autolock. Двошвидкісний планетарний редуктор, новий 4-х полюсний електродвигун. 18 ступенів крутного моменту + свердління, підсвічування, прогумована рукоятка, кліпса для кріплення на пояс. Система ЕСР. 45-хв зарядний пристрій. Версія соло, в картоні. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте професійний інструмент Акумуляторний шуруповерт Li-Ion GSR 18 V-EC, Bosch в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Акумуляторний шруповерт Li-Ion GSR 18 V-EC, BoschАкумуляторний викрутка Li-Ion GSR 18 V-EC, Bosch..

Дриль безударний GBM 13-2 RE, Bosch

7480 грн

Особливості інструментa: Електронне керування для точного засвердлювання Відсутність проковзування свердла завдяки великому затискному зусиллю та самостійному дотягуванню при свердлінні (лише для варіантів з прецизійним патроном) Муфта розчеплення для захисту користувача та машини Малий кутовий розмір — від 29 мм Діаметр шпинделя 43 мм (європейська норма) — можна застосовувати в стояках для дрилів На шарикопідшипниках та роликових підшипниках, що сприяє тривалому терміну служби та підвищує точність роботи Реверс Установка частоти обертання за допомогою дискового перемикачаШвидка робота при свердлінні отворів до 13 мм у сталі завдяки потужному двигуну на 750 Вт та високому обертальному моментуТочні результати роботи завдяки компактному ергономічному корпусу та металевому швидкозатискному патронуШирокі можливості використання завдяки двошвидкісному редуктору та установці частоти обертання за допомогою дискового перемикачаЯкісний професійний інструмент від провідного виробника Bosch з тр..

Пила дискова GKS 55+ GCE, Bosch

0 грн

Пила дискова GKS 55+ GCE, Bosch. Версія в L-Boxx. Турбоздування тирси. Вдосконалений редуктор. Керуюча електроніка і електроніка контролю постійності. Регулювання обертів. Термозахист мотора від перевантаження. Сумісність з напрямними шинами Bosch FSN, Mafell, Festool. Пильний диск, ключ з шестигранником, поздовжній упор в комплекті. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте професійний інструмент Пила дискова GKS 55+ GCE, Bosch в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Пила циркулярна GKS 55+ GCE, BoschЦиркулярка GKS 55+ GCE, Bosch..

Різак універсальний GOP 250 CE, Bosch

0 грн

Особливості інструментa: Передустановлення частоти обертання для ідеального налаштування на різноманітне приладдя та робочі матеріали Широкий вибір приладдя забезпечує рішення для різноманітних випадків у застосуванні Гумові зони рукоятки зроблять приємною роботу в різноманітних позиціях Вбудований сферичний наконечник підвищує гнучкість та запобігає обриву кабелюПотужний двигун на 250 Вт з електронним стабілізатором Constant Electronic для рівномірної роботи при кожному використанніМалий обхват рукоятки для приємної роботи при тривалогму використанні та у випадку високоточних робітПросте та точне встановлення коливальними рухами забезпечує можливість цілеспрямованого різання та запобігає пошкодженню дорогого робочого матеріалуЯкісний професійний інструмент від провідного виробника Bosch з трирічною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Резак універсальний GOP 250 CE,..

Акумуляторний ударний дриль-шуруповерт Li-Ion GSB 14,4 V-EC, Bosch

0 грн

Акумуляторний ударний дриль-шуруповерт Li-Ion GSB 14,4 V-EC, Bosch. Збільшення терміну служби на 100% завдяки безщітковому ЄС-двигуну. Найкоротший корпус у своєму класі. 13-мм патрон Autolock. Двошвидкісний планетарний редуктор, новий 4-полюсний електродвигун. 18 ступенів крутного моменту + свердління, підсвічування, прогумована рукоятка, кліпса для кріплення на пояс. Система ЕСР. 45-хв зарядний пристрій. Версія 2х4,0 Ач, L-BOXX. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте професійний інструмент Акумуляторний ударний дриль-шуруповерт Li-Ion GSB 14,4 V-EC, Bosch в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Акумуляторний ударний дриль-шруповерт Li-Ion GSB 14,4 V-EC, BoschАкумуляторна ударна викрутка Li-Ion GSB 14,4 V-EC, BoschАкумуляторний ударний дрель-шуруповерт Li-Ion GSB 14,4 V-EC, BoschАкумуляторний ударний дрель-шруповерт Li-Ion GSB 14,4 V-EC, Bosch..

Акумуляторний шуруповерт Li-Ion GSR 10.8 V-EC, Bosch

3747 грн

Особливості інструментa: Практичність: простота транспортування інструмента та біт завдяки кліпсі для кріплення на пас та тримачеві біт; змінні кольорові кліпси для полегшення розпізнавання інструмента Вбудований світлодіод із функцією затримки вимкнення для освітлення робочої зони навіть у темних місцях Практичний індикатор стану заряду з 3-ма світлодіодами Повноцінний свердлильний патрон із автоматичним фіксатором Auto-Lock на 10 мм Ідеальне регулювання обертового моменту для точного загвинчування з використанням 20 + 1 ступенів обертального моментуЗбільшений термін експлуатації завдяки використанню двигуна з електронною комутацією (EC) без щіток та з електронним захистом «Electronic Motor Protection» (EMP)Збільшена тривалість роботи: до 1000 загвинчувань (4 x 40 мм) на одному заряді акумулятора (2,5 A/год.)Покращене співвідношення потужність-вага з обертальним моментом до 18 Н•м (мякий варіант загвинчування) для потужного загвинчування до 7 мм при довжині головки лише 163 мм та ваз..

Дриль безударний GBM 32-4, Bosch

0 грн

Особливості інструментa: Додаткова рукоятка для більш комфортної роботи Безпека гарантована завдяки муфті розчеплення Тривалий термін служби завдяки двигуну і редуктору на роликових підшипниках Ввімкнути й зафіксувати вимикач можна одним пальцемПотужний дриль фірми Bosch із двигуном на 1500 Вт призначений для свердління отворів до 32 мм та важких робіт при обробці сталіНайкращий вибір для свердління кільцевими різцями сталевих конструкцій за допомогою стояка для свердління GMB 32 Professional з магнітним кріпленням4-швидкісний редуктор для оптимального передавання зусилляЯкісний професійний інструмент від провідного виробника Bosch з трирічною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Дрель безударний GBM 32-4, BoschДрелька безударна GBM 32-4, Bosch..

Дриль для алмазного буріння GDB 2500 WE, Bosch

0 грн

Дриль для алмазного буріння GDB 2500 WE, Bosch. Для свердління з рідинним охолодженням. Електроніка контролю постійності, плавний запуск і безступінчате регулювання числа обертів, термозахист, захист від перевантажень. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте професійний інструмент Дриль для алмазного буріння GDB 2500 WE, Bosch в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Дрель для алмазного буріння GDB 2500 WE, BoschДрелька для алмазного буріння GDB 2500 WE, Bosch..

Кутова шліфмашина від 2 кВт GWS 22-180 H, Bosch (болгарка)

0 грн

Особливості інструментa: Захист від повторного пуску запобігає автоматичному включенню машини після аварійного вимкнення струму Панцерна обмотка захищає двигун від абразивного шліфувального пилу та подовжує термін його служби Подвійне ущільнення шарикопідшипника та винятково міцний редуктор гарантують тривалий термін служби Швидкозатискна гайка Bosch-SDS постачається як приладдяПотужний двигун на 2200 Вт Champion для швидкої роботиОптимальна зручність завдяки малій вазіЗахисний кожух з фіксацією – надійно захищає користувача, якщо шліфувальний круг зламаєтьсяЯкісний професійний інструмент від провідного виробника Bosch з трирічною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Кутова шліфувальна машина від 2 кВт GWS 22-180 H, Bosch Болгарка від 2 кВт GWS 22-180 H, Bosch ..

Кутова шліфмашина від 2 кВт GWS 24 - 230 H, Bosch (болгарка)

0 грн

Особливості інструментa: Захисний кожух з фіксацією – надійно захищає користувача, якщо шліфувальний круг зламається Панцерна обмотка захищає двигун від абразивного шліфувального пилу та подовжує термін його служби Подвійне ущільнення шарикопідшипника та винятково міцний редуктор гарантують тривалий термін служби Швидкозатискна гайка Bosch-SDS постачається як приладдяПотужний, єдиний в своєму роді двигун 2400 Вт забезпечує швидке виконання роботиКомпактна конструкція забезпечує зручність в експлуатації та контроль над машиноюЗахист від повторного пуску запобігає автоматичному включенню машини після аварійного вимкнення струмуЯкісний професійний інструмент від провідного виробника Bosch з трирічною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Кутова шліфувальна машина від 2 кВт GWS 24 - 230 H, Bosch Болгарка від 2 кВт GWS 24 - 230 H, Bosch ..

Кутова шліфмашина від 2 кВт GWS 24-230 LVI, Bosch (болгарка)

10040 грн

Особливості інструментa: KickBack Stop: розпізнає блокування круга та одразу відключає машину Захист від повторного пуску запобігає автоматичному включенню машини після аварійного вимкнення струму Обмежувач пускового струму та плавний пуск машини Швидковстановлюваний захисний кожух з фіксацією — надійно захищає користувача, якщо шліфувальний круг зламається Рукоятка з мякою накладкою забезпечує комфортну роботу з машиною Панцерна обмотка захищає двигун від абразивного шліфувального пилу та подовжує термін його службиПотужний двигун на 2400 Вт Champion та поворотна бугельна рукояткаНайменша вага у своєму класіОсновна і додаткова рукоятки оснащені системою Vibration Control, що на 50?% зменшує вібрацію та подовжує тривалість роботи без утоми (EN 60745)Якісний професійний інструмент від провідного виробника Bosch з трирічною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Кутова шл..

Ножиці листові GSC 2,8, Bosch

0 грн

Особливості інструментa: Вузький радіус повороту: гнучке прокладення криволінійних прорізів Зручна рукоятка, захищений перемикач режимів Найкраща видимість місця розрізу Міцне виконання забезпечує тривалий термін служби Потужний двигун на 500 Вт Запобіжний вимикачКорпус звужений завдяки застосуванню планетарного механізмуПоворотні ножі: особливо висока ергономічністьРукоятка у формі кнопки сприяє зручному та безпечному керуванню машиноюЯкісний професійний інструмент від провідного виробника Bosch з трирічною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Ножиці для металу GSC 2,8, Bosch..

Плиткоріз алмазний GDC 125, Bosch

0 грн

Особливості інструментa: Широкий спектр використання при обробці твердих матеріалів: скла, керамічної плитки, граніту, мармуру, цегляної кладки та бетону Можливий як вологий, так і сухий режим використання Можливість встановлення алмазних відрізних кругів із стандартним отвором 22,23 мм Легкість та компактність: ручна пилка вагою лише 2,7 кгПотужний двигун на 1.300 Вт для швидкої роботиГлибина різання до 40 ммРізання під кутом до 45° для виконання різноманітних розрізів під кутомЯкісний професійний інструмент від провідного виробника Bosch з трирічною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Плиткорез алмазний GDC 125, Bosch..

Рубанок GHO 26-82, Bosch

0 грн

Особливості інструментa: 3 V-подібних паза для простого і різноманітного фрезерування Захист оброблювальної поверхні завдяки башмаку Блокування ввімкнення зручне для шульги та правшіМала, зручна машина з потужним двигуном на 710 Вт — найкращий вибір для підгонки на місціНайшвидша та найекономічніша заміна ножів порівняно з іншими інструментами, що є в продажу, завдяки витривалим ножам «Woodrazor» та простому підлаштуваннюЗручне застосування завдяки можливості вибору напрямку викидання стружкиЯкісний професійний інструмент від провідного виробника Bosch з трирічною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Електрорубанок GHO 26-82, Bosch..

Технічний фен GHG 660 LCD, Bosch

0 грн

Особливості інструментa: Режим охолодження: охолодження розжарювальної спіралі приблизно за 1 хвилину Змінний фільтр для збирання крупного сміття Ергономічна форма та мяка накладкаМожна задати 4 основні режими роботи, при цьому відповідні повітряний потік та температура встановлюються автоматичноРегулювання потоку повітря та температури 10-кратним кроком допомагає максимально точно виконати роботу, індикація на рідкокристалічному дисплеїПри перегріванні автоматично вимикається нагрівання та вмикається охолодження, а це подовжує термін службиЯкісний професійний інструмент від провідного виробника Bosch з трирічною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Технічний тепловентилятор GHG 660 LCD, BoschТехнічна термоповітродувка GHG 660 LCD, BoschТехнічний обігрівач GHG 660 LCD, Bosch..

Шліфмашина по бетону GBR 14 CA, Bosch

0 грн

Шліфмашина по бетону GBR 14 CA, Bosch. Запатентована система пилоізоляції. Сервісний дисплей заміни щіток. Електроніка контролю постійності. Версія в картоні. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте професійний інструмент Шліфмашина по бетону GBR 14 CA, Bosch в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Шліфувальна машина по бетону GBR 14 CA, Bosch..

Шліфмашина по бетону GBR 15 CAG, Bosch

0 грн

Шліфмашина по бетону GBR 15 CAG, Bosch. Система пиловидалення Click & Clean, можливість шліфування близько до стінки, система Constant-Electronic, кнопка блокування шпинделя, захист від ненавмисного пуску, плавний пуск, ергономічний корпус з м'якими накладками. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте професійний інструмент Шліфмашина по бетону GBR 15 CAG, Bosch в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Шліфувальна машина по бетону GBR 15 CAG, Bosch..

Акумуляторний універсальний різак GOP 14,4 V-EC, Bosch

0 грн

Акумуляторний універсальний різак GOP 14,4 V-EC, Bosch. Керуюча електроніка, рукоятка з м'якою накладкою, система SDS. 2 акумулятори 4.0 А * ч, ЗУ, Набір приладдя з 6 шт., L-boxx. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте професійний інструмент Акумуляторний універсальний різак GOP 14,4 V-EC, Bosch в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Акумуляторний універсальний інструмент GOP 14,4 V-EC, BoschАкумуляторний мультитул GOP 14,4 V-EC, Bosch..

Акумуляторний універсальний різак GOP 18 V-EC (''solo"), Bosch

9087 грн

Особливості інструментa: Система SDS для швидкої заміни приладдя без додаткових інструментів Система приєднання O.I.S. з широким вибором приладдяШвидке виконання роботиЕргономічність під час роботи завдяки низькому рівню вібраційПотужний двигун ECЯкісний професійний інструмент від провідного виробника Bosch з трирічною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Акумуляторний універсальний інструмент GOP 18 V-EC (''solo'), BoschАкумуляторний мультитул GOP 18 V-EC (''solo'), Bosch..

Кутова шліфмашина до 1.5 кВт GWS 1000, Bosch (болгарка)

0 грн

Особливості інструментa: Безпосереднє охолодження для захисту від перенавантажень та подовження терміну служби Обертальна на 90° головка редуктора Рукоятка з можливістю встановлення праворуч або ліворучПотужний двигун Champion 1.000 ВтЗахисний кожух з фіксацією – швидке та просте регулювання, надійний захистЗручне застосування завдяки вузькому корпусуЯкісний професійний інструмент від провідного виробника Bosch з трирічною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Кутова шліфувальна машина до 1.5 кВт GWS 1000, Bosch Болгарка до 1.5 кВт GWS 1000, Bosch ..

Кутова шліфмашина до 1.5 кВт GWS 12-125 CIE, Bosch (болгарка)

0 грн

Кутова шліфмашина до 1.5 кВт GWS 12-125 CIE, Bosch (болгарка). Захист від ненавмисного включення, функція Kickback Stop, плавний пуск, константна електроніка, регулювання обертів. Комплект постачання: SDS гайка, додаткова антивібраційна рукоятка, ключ, пластковий кейс. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте професійний інструмент Кутова шліфмашина до 1.5 кВт GWS 12-125 CIE, Bosch (болгарка) в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Кутова шліфувальна машина до 1.5 кВт GWS 12-125 CIE, Bosch Болгарка до 1.5 кВт GWS 12-125 CIE, Bosch ..

Нівелір GCL 25 + BM1 (новий) в L-Boxx 136, Bosch

0 грн

Нівелір GCL 25 + BM1 (новий) в L-Boxx 136, Bosch. Комбінований лазерний нівелір (лінійний + точковий), проектуючий лазерний хрест (спереду) і 5 точок з універсальним тримачем і стельовою кліпсою. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте професійний інструмент Нівелір GCL 25 + BM1 (новий) в L-Boxx 136, Bosch в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Лазерний рівень GCL 25 + BM1 (новий) в L-Boxx 136, Bosch..

Нівелір лінійний лазерний GLL 2-50 + вкладка під L-Boxx, Bosch

0 грн

Нівелір лінійний лазерний GLL 2-50 + вкладка під L-Boxx, Bosch. Лінійний лазер, що самонівелюється. Максимальна видимість лазерного променя - 20м. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте професійний інструмент Нівелір лінійний лазерний GLL 2-50 + вкладка під L-Boxx, Bosch в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Лазерний рівень GLL 2-50 + вкладка під L-Boxx, BoschЛазер лінійний GLL 2-50 + вкладка під L-Boxx, Bosch..

Пила дискова GKS 85 G Bosch

10890 грн

Особливості інструментa: Алюмінієва лита під тиском опора з точно вирізаними фрезеруванням пазами для напрямних шинТочне узгодження з новою системою напрямних шин Bosch FSN, а також з напрямними шинами інших виробниківМожливість розпилів під нахилом із застосуванням напрямної шини без перехідникаВисока продуктивність пиляння завдяки двигуну потужністю 2200 ВтЯкісний професійний інструмент від провідного виробника Bosch з трирічною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Пила циркулярна GKS 85 G, BoschЦиркулярка GKS 85 G, Bosch..

Пила торцювальна GCM 8 SJL, Bosch

18150 грн

Особливості інструментa: Вбудований лазер для точного пиляння Вбудовані бічні витяжні механізми для матеріалу Інтуїтивно зрозуміле бічне блокування нахилу Обмежувач глибини для вирізання пазів Пиловідведення в двох точках Вбудована рукоятка для полегшення транспортуванняПокращена система пиловідведення для здорової та чистої роботиМожливість різання по горизонталі на 312 мм для численних варіантів застосуванняМала вага, що становить 17 кг, забезпечує максимальну мобільністьЯкісний професійний інструмент від провідного виробника Bosch з трирічною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Пила монтажна GCM 8 SJL, BoschТорцовка GCM 8 SJL, BoschПила торцева GCM 8 SJL, BoschСтусло GCM 8 SJL, Bosch..

Пилосос GAS 35 M AFC, Bosch

26020 грн

Особливості інструментa: Антистатичне відвідне обладнання (у т. ч. немаркий шланг) запобігає накопиченню статичної електрики Розетка приладу для підключення електроінструментів із функцією затримки вимкнення для більшої зручності використання Вбудований тримач для кріплення кабелю та шланга безпосередньо до пилосмока Міцна ходова частина для зручного переміщення за допомогою коліс, що не лишають слідів Контроль витрати повітря з акустичним сигналом при досягненні мінімальної швидкості повітряного потоку, для високого рівня захисту користувача Плавне регулювання сили всмоктування на пилосмоку та муфті інструменту Автоматичне вимкнення при досягненні макс. рівня рідиниL-BOXX можна застосовувати як практичний засіб транспортування та зберіганняТривала підтримка на високому рівні сили всмоктування для безперервної роботи завдяки автоматичному очищенню фільтра (AFC)Сертифікований безпечний пилосмок з пилозахищеністю класу M, що виготовлений у відповідності до стандартів ЄС, збирає більшу ч..

Шуруповерт GSR 6-25 TE, Bosch

0 грн

Особливості інструментa: Великий резерв потужності завдяки потужному двигуну на 701 Вт Широкий електронний перемикач із кнопкою фіксації для вмикання режиму безперервної роботи Реверс Спеціальний пересувний упор із великим розхилом зіву, для використання при роботі з гвинтами із шестигранною головкою Практична кліпса для кріплення приладу на пояс Стандартний патрон для фіксації звичайних насадок 1/4 Для використання з додатком для касети MA 55Завдяки великому обертальному моменту можна виконувати загвинчуванняЗручна робота завдяки ергономічній конструкції та обмежувачу глибини, що регулюється однією рукоюПрецизійні загвинчування на однакову глибину завдяки точній муфті розчепленняЯкісний професійний інструмент від провідного виробника Bosch з трирічною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Шруповерт GSR 6-25 TE, BoschШурупокрут GSR 6-25 TE, Bosch..

Акумуляторний шуруповерт Li-Ion GSR 18 V-LI, Bosch

0 грн

Особливості інструментa: Інноваційні акумулятори CoolPack забезпечують оптимальне тепловідведення завдяки чому термін експлуатації зростає до 100 % (у порівнянні з літій-іонними акумуляторами без CoolPack) Система захисту елементів акумулятора Electronic Cell Protection (ECP) Bosch: захищає акумулятор від перенавантаження, перегрівання та глибокого розрядження Свердлильний патрон із автоматичним фіксатором Auto-Lock на 13 мм Вбудований світлодіод для освітлення робочої зони навіть у темних місцях Гальмо двигуна для точного серійного загвинчування Практична кліпса для кріплення на пас для зручного навішування інструментів на пас або драбину Ергономічна форма рукоятки з тонким контуром та рукоятка з мякою накладкою допомагають уникнути втоми під час роботиНадзвичайна компактність завдяки короткій конструкції (лише 185 мм) та мала вага (всього 1,8 кг) створюють ідеальні умови для експлуатаціїДо 826 шурупів (6x60мм у м"яку деревину) на лише одному заряді акумулятора (18 В/4,0 A·год)Потужн..

Акумуляторний шуруповерт Li-Ion GSR 36 V-LI, Bosch

21654 грн

Особливості інструментa: Додаткова рукоятка нової розробки з хвилястим профілем та простим механізмом блокування для швидкого встановлення, знімання і надійного кріплення Система Electronic Motor Protection (EMP) з додатковим датчиком температури захищає двигун від перевантаження,що забезпечує його довговічність Інноваційні акумулятори CoolPack забезпечують оптимальне тепловідведення, завдяки чому термін експлуатації зростає до 100 % (у порівнянні з літій-іонними акумуляторами без CoolPack) Система захисту елементів акумулятора Electronic Cell Protection (ECP) Bosch: захищає акумулятор від перенавантаження, перегрівання та глибокого розрядження Вбудований світлодіод із функцією затримки вимкнення для освітлення робочої зони навіть у темних місцяхНадзвичайна потужність: 100 Нм для найважчих робіт із загвинчування та свердління – загвинчує навіть шурупи до 8 x 280 мм на другій швидкості у мяку деревинуБільше ніж на 50?% подовжена робота від акумулятора завдяки новим акумуляторам ємністю..

Дельташліфмашина GDA 280 E, Bosch

0 грн

Дельташліфмашина GDA 280 E, Bosch. Пиловідсмоктувач. Керуюча електроніка. 15 шліфлистів, 2 шліфувальних язика, полірувальна повсть, валіза.. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте професійний інструмент Дельташліфмашина GDA 280 E, Bosch в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Реноватор GDA 280 E, BoschРоторейзер GDA 280 E, BoschБагатофункціональний інструмент GDA 280 E, BoschМультитул GDA 280 E, Bosch..

Дриль безударний GBM 10 RE, Bosch

0 грн

Особливості інструментa: Електронне керування для точного засвердлювання Металевий швидкозатискний патрон забезпечує високу точність та тривалий термін служби Пряме та реверсивне обертання Найкраще застосовувати для свердління отворів діам. до 10 мм в сталіПотужний двигун на 600 Вт, ідеальний для свердління діаметром до 10 мм у металіФіксація свердлильного шпинделя у підшипнику для високої точностіЗавдяки компактному дизайну та малій вазі зручно лежить в руці при свердлінні отворів середньої складностіЯкісний професійний інструмент від провідного виробника Bosch з трирічною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Дрель безударний GBM 10 RE, BoschДрелька безударна GBM 10 RE, Bosch..

Показано 1 по 35 з 371 (Всього сторінок 11)
Top