Безкоштовна доставка від 1000 грн
Насос вібраційний БВ-16-63-У5 Силач

656 грн

Насос вібраційний Бриз Силач БВ-16-63-У5 - призначений для підйому чистої води з колодязів свердловин з внутрішнім діаметром не менше 100 мм. Також даний вид насосів широко використовуються для перекачування води з відкритих водойм, наприклад, для поливу, або інших господарсько-побутових цілей. Популярність вібраційні насоси отримали завдяки надійності, невибагливості в роботі, невеликій вазі і універсальності. Відмінними рисами моделі Бриз Силач БВ-16-63-У5 є дуже хороша продуктивність (1200 л/год) і велика висота подачі. Потужність мотора становить 900 Вт, чого цілком вистачає для продуктивної роботи протягом тривалого часу. Насос має надійні гумові ущільнення, які виключають потрапляння води всередину. ОСОБЛИВОСТІ: два клапани; надійні гумові ущільнення; висока якість комплектуючих; антикорозійний матеріал корпусу; надійність в роботі; нижній забір води; збільшена продуктивність. КОМПЛЕКТАЦІЯ: насос вібраційний Бриз Силач БВ-16-63-У5; мережевий кабель; інструкція з експлу..

Насос вібраційний "Фонтан"

606 грн

Насос вібраційний "Фонтан" занурювальний призначений для підйому прісної води з водойм, ємностей, колодязів та свердловин. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте насос вібраційний "Фонтан" в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Насос циркуляційний 'Фонтан'Насос водяний 'Фонтан'Насос мембранний 'Фонтан'..

Насос вібраційний "Малиш-бріз"

494 грн

Насос вібраційний "Малиш-бріз" з нижнім забором води для поливу городу, подачі питної води зі свердловини глибиною до 30 метрів, домашнього водопостачання в заміських ділянках. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте насос вібраційний "Малиш-бріз" в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Насос циркуляційний 'Малиш-бріз' Насос водяний 'Малиш-бріз' Насос мембранний 'Малиш-бріз' ..

Насос вібраційний "Гейзер"

0 грн

Насос вібраційний "Гейзер" занурювальний призначений для підйому прісної води з водойм, ємностей, колодязів та свердловин. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте насос вібраційний "Гейзер" в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Насос циркуляційний 'Гейзер'Насос водяний 'Гейзер'Насос мембранний 'Гейзер'..

Насос вібраційний "Урожай"

519 грн

Насос вібраційний "Урожай" для поливу городу, подачі питної води зі свердловини глибиною до 30 метрів, домашнього водопостачання в заміських ділянках. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте насос вібраційний "Урожай" в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Насос циркуляційний 'Урожай'Насос водяний 'Урожай'Насос мембранний 'Урожай'..

Насос вібраційний "Урожай-бріз"

519 грн

Насос вібраційний "Урожай-бріз" для поливу городу, подачі питної води зі свердловини глибиною до 30 метрів, домашнього водопостачання в заміських ділянках. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте насос вібраційний "Урожай-бріз" в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Насос циркуляційний 'Урожай-бріз'Насос водяний 'Урожай-бріз'Насос мембранний 'Урожай-бріз'..

Насос вібраційний "Малиш"

494 грн

Насос вібраційний "Малиш" з верхнім забором води для поливу городу, подачі питної води зі свердловини глибиною до 30 метрів, домашнього водопостачання в заміських ділянках. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте насос вібраційний "Малиш" в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Насос циркуляційний 'Малиш'Насос водяний 'Малиш'Насос мембранний 'Малиш'..

Показано 1 по 7 з 7 (Всього сторінок 1)
Top