Безкоштовна доставка від 1000 грн
Електростанція EP12STA3 Energy Power

0 грн

Трифазна дизельна електростанція Energy Power EP 12STA3 - надійний професійний апарат, який призначений для резервного живлення мережі в заміському будинку (дачі), забезпечення стабільного електроживлення при проведенні будівельних і монтажних робіт. Трифазний дизельний генератор забезпечує довгий термін служби і безперебійне резервне живлення за рахунок паливного бака на 34 л, високоефективної системи охолодження, низької частоти обертання двигуна 1500 об/хв. Пристрій забезпечить високу точність вихідної напруги завдяки автоматичному регулятору. Трифазна дизельна електростанція Energy Power EP 12STA3 оснащена комплексом захисних систем для запобігання збоїв в роботі апарату і зносу його окремих частин (система захисту від перегріву, система аварійного відключення при зниженому рівні масла в картері двигуна). У комплекті з електростанцією йде всепогодний шумопоглинаючий кожух для виключення впливу зовнішніх факторів на роботу апарату. Особливості: Захист від перевантажень Низь..

Електростанція EP19STA Energy Power

0 грн

Однофазна дизельна електростанція Energy Power EP 19STA - потужний апарат для професійного використання, який призначений для резервного живлення мережі в заміському будинку (дачі), а також для забезпечення стабільним електроживленням обладнання при проведенні будівельних і монтажних робіт. Однофазний дизельний генератор гарантує довгий термін служби і робить резервне живлення безперебійним за рахунок паливного бака на 60 л, високоефективної системи охолодження і низької частоти обертів двигуна (1500 об/хв). Пристрій забезпечує високу точність вихідної напруги завдяки автоматичному регулятору напруги. Однофазна дизельна електростанція Energy Power EP 19STA укомплектована рядом захисних систем для запобігання збоїв в роботі апарату і зносу його окремих частин (захист від перегріву, аварійне відключення при зниженому рівні масла в картері). Варто відзначити, що в комплекті з електростанцією йде всепогодний шумопоглинаючий кожух для виключення впливу зовнішніх факторів на роботу апарату...

Електростанція EP19SS3 Energy Power

235924 грн

Трифазна дизельна електростанція Energy Power EP 19STA3 - надійний апарат для професійного використання, який призначений для резервного живлення мережі в заміському будинку (дачі), а також для забезпечення стабільним електроживленням обладнання при проведенні будівельних і монтажних робіт. Трифазний дизельний генератор гарантує довгий термін служби і робить резервне живлення безперебійним за рахунок паливного бака на 51 л, високоефективної системи охолодження і низької частоти обертів двигуна (1500 об/хв). Завдяки встановленому автоматичному декомпресору у користувача не виникне проблем з з запуском пристрою. Дизельна електростанція Energy Power EP 19STA3 укомплектована рядом захисних систем для запобігання збоїв в роботі апарату і зносу його окремих частин (захист від перегріву, аварійне відключення при зниженому рівні масла в картері). Варто відзначити, що в комплекті з електростанцією йде всепогодний шумопоглинаючий кожух для виключення впливу зовнішніх факторів на роботу апарату...

Електростанція EP100SS3 Energy Power

0 грн

Трифазна дизельна електростанція Energy Power EP 100SS3 - надійний професійний апарат з підвищеною потужністю двигуна, призначений для резервного живлення мережі в заміському будинку (котеджному містечку, селищі), а також для забезпечення стабільним, тривалим по часу електроживленням обладнання при проведенні великих будівельних і монтажних робіт. Трифазний дизельний генератор гарантує тривалий термін служби і безперебійне резервне живлення за рахунок паливного бака об'ємом 246 л, ефективної системи охолодження і низької частоти обертів двигуна (1500 об/хв). Пристрій забезпечує високу точність вихідної напруги завдяки автоматичному регулятору напруги. Встановлений на апарат автоматичний декомпресор, забезпечить стабільний запуск генератора. Трифазна дизельна електростанція Energy Power EP 100SS3 обладнана надійним американським двигуном Cummins і рядом захисних систем для запобігання збоїв в роботі апарату і зносу його окремих частин (захист від перегріву, аварійне відключення при зни..

Електростанція EP С77S Energy Power

0 грн

Електростанція EP С77S Energy Power. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Електростанція EP С77S Energy Power в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Електрогенератор EP С77S Energy PowerГенератор EP С77S Energy Power..

Електростанція EP60SS3 Energy Power

0 грн

Трифазна дизельна електростанція Energy Power EP 60SS3 - потужний і міцний апарат професійного використання, який призначений для резервного живлення мережі в заміському будинку (котеджному містечку або селищі), а також для забезпечення стабільним, тривалим по часу електроживленням електрообладнання при проведенні великих будівельних і монтажних робіт. Трифазний дизельний генератор гарантує тривалий термін служби і безперебійне резервне електроживлення за рахунок збільшеного паливного бака на 163 л, ефективної системи охолодження, низької частоти обертів двигуна (1500 об/хв), забезпечить високу точність вихідної напруги за рахунок автоматичного регулятора напруги, а також не створить проблем зі запуском агрегату за рахунок встановленого на апарат автоматичного декомпресора. Трифазна дизельна електростанція Energy Power EP 60SS3 обладнана надійним американським двигуном Cummins і рядом захисних систем для запобігання збоїв в роботі апарату і зносу його окремих частин, наприклад, захист..

Електростанція EP45SS3 Energy Power

0 грн

Трифазна дизельна електростанція Energy Power EP 45SS3 - потужний і міцний апарат професійного використання, який призначений для резервного живлення мережі в заміському будинку (котеджному містечку або селищі), а також для забезпечення стабільним електроживленням електрообладнання при проведенні великих будівельних і монтажних робіт. Генератор гарантує довгий термін служби і безперебійне резервне живлення за рахунок збільшеного паливного бака на 112 л, високоефективної системи охолодження, низької частоти обертів двигуна (1500 об/хв), забезпечить високу точність вихідного значення напруги за рахунок автоматичного регулятора напруги, а також не створить проблем з пуском агрегату за рахунок встановленого на апарат автоматичного декомпресора. Трифазна дизельна електростанція Energy Power EP 45SS3 обладнана надійним американським двигуном Cummins і рядом захисних систем для запобігання збоїв в роботі пристрою і зносу його окремих частин (захист від перегріву, аварійне відключення при зни..

Електростанція EP P48S Energy Power

0 грн

Електростанція EP P48S Energy Power. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Електростанція EP P48S Energy Power в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Електрогенератор EP P48S Energy PowerГенератор EP P48S Energy Power..

Електростанція EP30SS3 Energy Power

237510 грн

Трифазна дизельна електростанція Energy Power EP 30SS3 - потужний і надійний апарат професійного використання, який призначений для резервного живлення мережі в заміському будинку (котеджному містечку), а також для забезпечення стабільним електроживленням обладнання при проведенні великих будівельних і монтажних робіт. Генератор гарантує довгий термін служби і безперебійне резервне живлення за рахунок збільшеного паливного бака на 80 л, високоефективної системи охолодження, низької частоти обертів двигуна (1500 об/хв), забезпечить високу точність вихідної напруги, а також не створить проблем зі запуском агрегату завдяки встановленому на апарат автоматичному декомпресору. Трифазна дизельна електростанція Energy Power EP 30SS3 оснащена рядом захисних систем для запобігання збоїв в роботі апарату і зносу його окремих частин (захист від перегріву, аварійне відключення при зниженому рівні масла в картері двигуна). Варто звернути увагу, що в комплекті з електростанцією входить всепогодний ш..

Електростанція EP P38S Energy Power

0 грн

Електростанція EP P38S Energy Power. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте електростанцію EP P38S Energy Power в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Електрогенератор EP P38S Energy PowerГенератор EP P38S Energy Power..

Електростанція EP12STA Energy Power

92397 грн

Однофазна дизельна електростанція Energy Power EP 12STA - професійний апарат, який призначений для резервного живлення мережі в заміському будинку (дачі), забезпечення стабільного електроживлення при проведенні будівельних і монтажних робіт. Генератор гарантує довгий термін служби і безперебійне резервне живлення за рахунок паливного бака об'ємом 29 л, високоефективної системи охолодження, і низької частоти обертання двигуна (1500 об/хв). Генератор забезпечує високу точність вихідного значення напруги за рахунок автоматичного регулятора напруги, а також не виникне проблем з пуском агрегату завдяки встановленому автоматичному декомпресору. Однофазна дизельна електростанція Енерджі Повер EP 12STA оснащена комплексом захисних систем для запобігання збоїв в роботі апарату і зносу його окремих частин (система захисту від перегріву, система аварійного відключення при зниженому рівні масла в картері двигуна). У комплекті з електростанцією йде всепогодний шумопоглинаючий кожух для виключення ..

Показано 1 по 11 з 11 (Всього сторінок 1)
Top