Безкоштовна доставка від 1000 грн
EuroCraft


 
 
Компресор поршневий FL-24 EuroCraft

0 грн

Компресор поршневий FL-24 EuroCraft. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте компресор поршневий FL-24 EuroCraft в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!..

Компресор поршневий FL-50 EuroCraft

2800 грн

Модель знята з виробництва. Переглянути нові моделіКомпресор поршневий FL-50 EuroCraft. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте компресор поршневий FL-50 EuroCraft в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!..

Вібратор для бетону 1200W 2 м ID214 EuroCraft

1466 грн

Вібратор EURO CRAFT ID214 є переносним вібратором для ущільнення будівельної бетонної суміші при будівництві житлових і промислових будівель, мостів.Вібратор складається з приводу потужністю 1200 Вт, оснащеного пристроєм захисного відключення для безпеки оператора і гнучкого вала довжиною 1500 мм з булавою діаметром 35 мм і довжиною 400 мм. Вібрація булави відбувається за допомогою ексцентрикового механізму.Вібратори EURO CRAFT ID214 застосовуються для ущільнення бетонних сумішей шляхом видалення газів і води. Гази є продуктом хімічної реакції між компонентами бетону. Надмірні повітря і вода послаблюють міцність бетону. За допомогою вібрації виходить однорідна маса, що містить правильну пропорцію води, повітря та цементу, що підвищує міцність бетону. Після застосування вібратора для бетону поперечний розріз представлятиме рівномірний розподіл щебеню і піску по всьому об'єму бетонного розчину, що збільшить належну міцність залізобетонних конструкцій в кілька разів. Бетонний розчин при з..

Показано 1 по 3 з 3 (Всього сторінок 1)
Top