Безкоштовна доставка від 1000 грн
EuroCraft


 
 
Насос чавунний з поплавком WQD 0,55F Euro Craft фото - 2PR інтернет-магазин інструментів

1411 грн

Насос чавунний з поплавком WQD 0,55F Euro CraftХарактеристики:Країна-виробник - ПольщаВиробник  -  Euro CraftВид насоса - Дренажно-фекальнийСпосіб установки насоса – ЗанурювальнийТехнічні дані:Електроживлення - 230 В ~ 50 ГцПотужність - 2900 ВтДовжина кабелю - 10 мПродуктивність - 25 000 л / годДіаметр шланга - 2 "Висота водяного стовпа - до 20 мДробарка  – біля ротораОпис насоса WQD 0,55F Euro Craft:Чавунний насос - це пристрій, надзвичайно корисний в побуті і сільському господарстві. Ідеально підходить для відкачування як чистої, так і брудної води, а також септиків. Це можливо завдяки використанню дробарки на роторі, яка повністю перетворює тверді забруднюючі речовини в розмір, відповідний насосу. Пристрій має твердий чавунний корпус і підставку. Корпус насоса з такого матеріалу дозволяє отримати надзвичайно міцну конструкцію, стійку до механічних пошкоджень, а також час і роботу в складних умовах.Насос оснащений двигуном потужністю 2900 Вт. Завдяки ..

Насос чавунний з ножем без поплавка P234 Euro Craft фото - 2PR інтернет-магазин інструментів

1782 грн

Насос чавунний з ножем без поплавка P234 Euro CraftНасос чавунний Euro Craft P234 (без поплавка) з подрібнювачем-ножем для септиків. Призначений для відкачування брудної води із затоплених приміщень, підвалів, котлованів, а також для відкачування каналізаційних стоків з накопичувальних колодязів, вигрібних ям. Оснащений дуже потужним ножем, який подрібнює і перемелює будь-які тверді частинки в рідині і навіть невеликі камінчики.Пристрій, надзвичайно корисний у сільському та домашньому господарствах. Ідеально підходить для перекачування чистої та брудної води, а також септиків. Це можливо завдяки використанню високоякісних трирізних ріжучих ножів , які обробляють тверді речовини до розміру, відповідного насосу. Насос має міцний чавунний корпус і основу. Той факт, що корпус  виготовлений з такого матеріалу, дозволяє отримати надзвичайно міцну конструкцію, стійку до перекачування, механічних пошкоджень, а також проходження часу та експлуатації..

Насос чавунний з ножем з поплавком P234F Euro Craft фото - 2PR інтернет-магазин інструментів

1819 грн

Насос чавунний з ножем з поплавком P234F Euro CraftНасос чавунний Euro Craft P234F (з поплавком) та подрібнювачем-ножем для септиків. Призначений для відкачування брудної води із затоплених приміщень, підвалів, котлованів, а також для відкачування каналізаційних стоків з накопичувальних колодязів, вигрібних ям. Оснащений дуже потужним ножем, який подрібнює і перемелює будь-які тверді частинки в рідині і навіть невеликі камінчики.Пристрій, надзвичайно корисний у сільському та домашньому господарствах. Ідеально підходить для перекачування чистої та брудної води, а також септиків. Це можливо завдяки використанню високоякісних трирізних ріжучих ножів , які обробляють тверді речовини до розміру, відповідного насосу. Насос має міцний чавунний корпус і основу. Той факт, що корпус  виготовлений з такого матеріалу, дозволяє отримати надзвичайно міцну конструкцію, стійку до перекачування, механічних пошкоджень, а також проходження часу та експлуатації..

Компресор поршневий FL-24 EuroCraft

2352 грн

Компресор поршневий FL-24 EuroCraft. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте компресор поршневий FL-24 EuroCraft в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!..

Компресор поршневий FL-50 EuroCraft

2800 грн

Модель знята з виробництва. Переглянути нові моделіКомпресор поршневий FL-50 EuroCraft. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте компресор поршневий FL-50 EuroCraft в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!..

Вібратор для бетону 1200W 2 м ID214 EuroCraft

1466 грн

Вібратор EURO CRAFT ID214 є переносним вібратором для ущільнення будівельної бетонної суміші при будівництві житлових і промислових будівель, мостів.Вібратор складається з приводу потужністю 1200 Вт, оснащеного пристроєм захисного відключення для безпеки оператора і гнучкого вала довжиною 1500 мм з булавою діаметром 35 мм і довжиною 400 мм. Вібрація булави відбувається за допомогою ексцентрикового механізму.Вібратори EURO CRAFT ID214 застосовуються для ущільнення бетонних сумішей шляхом видалення газів і води. Гази є продуктом хімічної реакції між компонентами бетону. Надмірні повітря і вода послаблюють міцність бетону. За допомогою вібрації виходить однорідна маса, що містить правильну пропорцію води, повітря та цементу, що підвищує міцність бетону. Після застосування вібратора для бетону поперечний розріз представлятиме рівномірний розподіл щебеню і піску по всьому об'єму бетонного розчину, що збільшить належну міцність залізобетонних конструкцій в кілька разів. Бетонний розчин при з..

Показано 1 по 6 з 6 (Всього сторінок 1)
Top