Безкоштовна доставка від 1000 грн
Felső


 
 
Бензопила FS-GS3400 Felső

2499 грн 2940 грн

Поставка очікується!Бензопила FS-GS3400 Felső - потужна надійна бензопила угорського виробництва з допуском для професійного використання. Оснащена карбюратором Walbro (Японія) та високоякісним автомобільним фільтром, розрахована на тривалий час роботи. Для зручності запуску пила має металевий плавний легкий стартер. Бензопила FS-GS3400 Felső оснащена двигуном потужністю 3,4 кВт, за допомогою якого Ви зможете з легкістю і впевненістю розпиляти будь-які міцні породи деревини і завалити навіть найстаріші дубові дерева. Об'єм бака складає 550 мл, але з невеликою витратою палива Ви зможете працювати довгий час. У комплект входить якісний оригінальний ланцюг Oregon, а також додатковий повітряний фільтр. Бензопила оснащена шиною довжиною 45 см. Переваги: карбюратор Walbro, якісний оригінальний ланцюг Oregon, високоякісний повітряний фільтр автомобільного типу, розрахована на тривалий час роботи, металевий плавний легкий стартер, автоматичне змащення ланцюга, блокування кнопки вимикання, галь..

Бензотример FS-BT3200, 3,2 кВт Felső

2699 грн 2999 грн

Бензотример FS-BT3200, 3,2 кВт Felső - якісний надійний інструмент для побутових та професійних цілей. Кущоріз FS-BT3200, 3,2 кВт Felső має потужність 3200 Вт і розрахований на тривалий час роботи та великі площі скошування. Бензотример можна використовувати для скошування трави, бур'янів та молодих кущів. Інструмент оснащений посиленим кріпленням ручок, карбюратором Walbro, посиленими верхнім та нижнім редукторами. У комплектацію входить професійний ремінь на два плеча, який рівномірно розподілить навантаження на спину і сприятиме меншій втомлюваності оператора. Легкий старт допоможе без ускладнень розпочати роботу з інструментом. Переваги інструмента: велика потужність, посилене кріплення ручок, посилений подвійний верхній і посилений нижній редуктори, голівка косильна великого діаметру (130 мм), професійний ремінь на 2 плеча, країна виробник - Угорщина, карбюратор Walbro, посилена труба діаметром 28 мм, легкий старт Комплектація: голівка косильна (130 мм), диск з побідітовою напа..

Бензотример FS-BT 2800, 2,8 кВт Felső

2299 грн 2555 грн

Бензотример FS-BT2800, 2,8 кВт Felső - якісний надійний інструмент для домашнього використання на дачі, на городі, у саду. Бензокосу можна використовувати для скошування трави, бур'янів та молодих кущів. Інструмент оснащений посиленим кріпленням ручок, карбюратором Walbro, посиленими верхнім та нижнім редукторами. Легкий старт допоможе без ускладнень розпочати роботу з інструментом. Переваги інструмента: велика потужність, посилене кріплення ручок, посилений подвійний верхній і посилений нижній редуктори, голівка косильна 109 мм, професійний ремінь на 2 плеча, країна виробник - Угорщина, карбюратор Walbro, посилена труба діаметром 28 мм, легкий старт Комплектація: голівка косильна (109 мм), диск з побідітовою напайкою (255 мм), ніж (трійний), ремінь Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте бензотример FS-BT2800, 2,8 кВт Felső в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, дос..

Газонокосарка електрична KK 4018 (1800 Вт) Felső

2849 грн 3000 грн

Газонокосарка електрична KK 4018 Felső - створена для роботи на невеликих площах. Завдяки центральній системі регулювання висоти стрижки робота проходить швидше (без проблем можна міняти висоту стрижки). Великий об'єм твердого бака травозбірника дозволяє збільшити час роботи газонокосарки. Твердий бак дозволяє легко звільнити його від трави. Завдяки спеціальній конструкції ручки газонокосаркою легко і просто управляти. Руки менше втомлюються під час роботи. Функція швидкого регулювання висоти скошування дозволяє встановити 5 позицій для отримання потрібного результату. Є можливість збору трави в травозбірник або її викид назад. Газонокосарка KK 4018 Felső оснащена ергономічною рукояткою, яка при управлінні дозволяє тримати руки в природному положенні, при цьому знижуючи стомлюваність. Завдяки спеціальному протектору на колесах газонокосарка не псує ваш газон і не залишає на ньому слідів. Якісні надійні інструменти в інтернет-магазині 2pr.com.ua за доступною ціною! Телефонуйте та отр..

Газонокосарка електрична FM 3312 (1200 Вт) Felső

1549 грн 1650 грн

Колісна газонокосарка FM 3312 Felső оснащена електричним двигуном потужністю 1200 Вт. Досить великий травозбірник об'ємом 28 л дозволяє працювати тривалий час без зупинок, виконаний з жорсткого матеріалу. Є можливість регулювати висоту скошування (30-60 мм). Корпус моделі виконаний з високоякісного пластику. Невелика вага (всього 11 кг) і габарити газонокосарки полегшують як зберігання, так і транспортування.Електрична газонокосарка FM 3312 Felső ідеально підходить для покосу трави як на середніх, так і на великих площах (в саду, біля будинку і на дачі). Зручність в експлуатації завдяки регульованій висоті ручки (3 положення). Якісні надійні інструменти в інтернет-магазині 2pr.com.ua за доступною ціною! Телефонуйте та отримайте детальну інформацію про характеритики товару, доставку та оплату! Цей товар шукають як:Електрична косарка на колесах FM 3312 (1200 Вт) FelsoЕлектрична газонокосарка FM 3312 (1200 Вт) ФелшоЕлектрична газонокосарка FM 3312 (1200 Вт) Фелсо..

Газонокосарка електрична KK 3815 (1500 Вт) Felső

2399 грн 2550 грн

Електрична газонокосарка KK 3815 Felső - зручна і проста в експлуатації. Дуже добре підходить як для використання в саду і городі, так і для використання на великих площах. Висока потужність і великий травозбірник дають можливість використовувати газонокосарку на великих площах безперервно. Функція швидкого регулювання висоти скошування дозволяє встановити 3 позиції для отримання потрібного результату. Є можливість збору трави в травозбірник або її викид назад.Газонокосарка KK 3815 Felső оснащена ергономічною рукояткою, яка при управлінні дозволяє рукам перебувати в природному положенні, при цьому знижуючи стомлюваність. Завдяки спеціальному протектору на колесах газонокосарка не псує ваш газон і не залишає на ньому слідів. Якісні надійні інструменти в інтернет-магазині 2pr.com.ua за доступною ціною! Телефонуйте та отримайте детальну інформацію про характеритики товару, доставку та оплату! Цей товар шукають як:Електрична косарка на колесах KK 3815 (1500 Вт) FelsoЕлектрична газоноко..

Газонокосарка електрична FM 3815 (1500 вт) Felső

2099 грн 2250 грн

Електрична газонокосарка FM 3815 (1500 вт) Felső дуже зручна, проста і легка у користуванні. Все, що необхідно для роботи, це підключити її до джерела живлення і можна виконувати роботи зі скошування трави. Косарка оснащена потужним двигуном. Зручні ручки, на яких знаходиться важіль управління регулювання висоти скошування. Травозбірник великого об'єму - 35 л. Модель виготовлена ??з якісних матеріалів. Двигун потужний, здатний витримати великі навантаження в екстремальних умовах.Галузь застосування:Газонокосарка FM 3815 Felső призначена для косіння газонної трави. Відмінний помічник по догляду за садом. Здатна виконувати роботи на невеликих або середніх ділянках. Завдяки регулюванню висоти скошування можна виконувати ступеневе або фігурне скошування.Особливості та можливості:Якісна і надійна;Міцні матеріали;Великий пластиковий травозбірник;Регулювання висоти скошування;Потужний двигун;Зручна ручка. ..

Газонокосарка електрична KK4220 (2000 вт) Felső

2999 грн 3150 грн

Електрична газонокосарка KK4220 (2000 вт) Felső - це потужний пристрій, оснащений потужним двигуном із захистом від перегріву. Косарка працює від звичайної мережі, що спрощує експлуатації та догляд. Великий травозбірник виготовлений з пластику, він має жорстку конструкцію. Також варто відзначити легку і швидку зміну висоти скошування завдяки важелям на колесах. Зручна ручка теж регулюється для комфортної роботи людей будь-якого росту. Галузь застосування: Електрична газонокосарка KK4220 Felső активно використовується власниками приватних будинків для скошування трави та догляду за газонами або галявинами. Вона з легкістю впорається навіть з густою та високою травою. Особливості та можливості: Потужний двигун; Просте управління; Складна ручка; Висока надійність; Задній викид; Робота від мережі; Калений ніж; Регулювання висоти ручки...

Тачка будівельна 85 л посилена Felső

950 грн

Тачка будівельна посилена 85 л Felső. Особливості: Колесо пневматичне Кузов оцинкований Суцільна посилена рама Об'єм корита - 85 л Вантажопідйомність - 200 кг Товщина металу корита - 0,7 ммЗовнішній діаметр колеса - 36 смВага - 12 кг Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте тачку будівельну 85 л Felső в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!..

Корито 85 л Felső для тачок

377 грн

Корито 85 л Felső - підходить для тачок Felső та Limex. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте корита 85 л Felső для тачок в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!..

Тачка будівельна 85 л Felső

900 грн

Тачка будівельна 85 л Felső. Особливості: Колесо пневматичне Кузов оцинкований Суцільна рама Об'єм корита - 85 л Вантажопідйомність - 180 кг Товщина металу корита - 0,7 ммЗовнішній діаметр колеса - 36 смВага - 11 кг Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте тачку будівельну 85 л Felső в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!..

Показано 1 по 11 з 11 (Всього сторінок 1)
Top