Безкоштовна доставка від 1000 грн
Дриль-міксер МД1-11Э К7 (без мішалки) Фіолент

1999 грн

Силовий, високоякісний дриль-міксер МД1-11Э К7 (без мішалки) для змішування розчинів. Фіолент. Дриль Фіолент МД1-11Е-К7 є найбільш універсальним і доступним інструментом на ринку. Завдяки конструктивним особливостям його можна використовувати як міксер і як дриль. Незважаючи на свою потужність, апарат виділяється зручністю при роботі. Додаткова ручка комфортно лежить в долоні і частково гасить вібрацію. Слід зазначити, що вона має таку форму, яка захищає корпус від пошкоджень при падінні. У той же час апарат можна покласти на брудну підлогу, не боячись його забруднити. Плавне регулювання потужності допомагає підлаштуватися саме під виконувану роботу. На практиці Фіолент МД1-11Е-К7 є дуже витривалим і зручним дрилем.Галузь застосування:Фіолент МД1-11Е-К7 призначений для інтенсивного використання на будівництвах і ремонтах, однак демократична ціна робить його бажаним придбанням для будинку. Завдяки великій потужності легко замішує великі об'єми розчинів і сухих сумішей. Після установки с..

Фрезер МФ3-1100Э Фіолент

1799 грн

Фрезер МФ3-1100Э Фіолент - високоточна зручна фрезерна машина для обробки деревини. Технічні характеристики:Номінальна споживана потужність - 1100 ВтЧастота обертання шпинделя на холостому ходу - 30000 об/хвМаксимальний хід фрези - 50 ммДіаметр хвостовика фрези - 8 ммГабаритні розміри - 270x128x236 ммВага, без шнура живлення, інструмента та приладдя - 2,6 кгКомплектація:машина фрезерна 1 шт.направляюча 1 шт.обмежувач 1 шт.коробка 1 шт.інструкція з експлуатації 1 шт.Особливі переваги:Плавний регулятор глибини фрезерування;Корпус з алюмінієвого сплаву забезпечує довговічність виробу і відведення тепла.Галузь застосування:Фрезерування пазів і канавок, зняття фасок;Виконання декоративних фігур і підгонка країв;Обробка твердих порід дерева.Особливості інструмента:Ергономічний дизайн;Пістолетна основна рукоятка;Корпус і підставка з алюмінієвого сплаву;Револьверний шестиступеневий упор;Плавний регулятор глибини фрезерування;Вимикач з фіксацією у включеному положенні;Електронне регулюванн..

Бороздоділ Б3-40 Фіолент

5327 грн

Бороздоділ Б3-40 Фіолент. Галузь застосування: Прокладання штроб методом сухого пилу в стінах з цегли, черепашнику, залізобетонних і вапнякових блоках; Зачистка, шліфування і різання металу, обробка каменю і бетону - як кутова шліфувальна машина. Особливості інструмента: Ступінчасте регулювання ширини паза за допомогою шайб; Корпуси редуктора з алюмінієвого сплаву; 2-позиційна установка додаткової ручки; Вимикач з фіксацією у включеному положенні; Блокування від випадкового включення; Плавний пуск; Електронний захист від перевантаження; Кнопка фіксації шпинделя; Підключення пилососа; Швидкий доступ до щіток; Подвійна ізоляція приводу. Особливі переваги: Два інструменти в одному виробі; Сучасний ергономічний дизайн; Плавне регулювання глибини паза Особливості експлуатації: Два інструменти в одному виробі: бороздоділ і кутова шліфувальна машина, при зміні захисного кожуха розширюється спектр виконуваних робіт; Ергономічний дизайн виробу забезпечує зручне управлінн..

Дриль ударний МСУ10-13РЭ Фіолент

1337 грн

Дриль ударний МСУ10-13РЭ Фіолент. Особливі переваги:Рекордно мала вага у своїй номенклатурній групі;Електронне регулювання частоти обертання шпинделя дозволяє вибрати оптимальні режими роботи;Корпус редуктора з алюмінієвого сплаву забезпечує довговічність виробу і відведення тепла.Галузь застосування:Свердління отворів у металі, пластмасі, деревині та інших матеріалах;Загвинчування, відгвинчування гвинтів і шурупів;Буріння отворів в бетоні, цеглі та камені в режимі свердління з осьовим ударом;Перемішування матеріалів різного ступеня в'язкості.Особливості інструмента:Сучасний ергономічний дизайн;Продуктивний ударний механізм з храповими втулками;Вимикач з фіксацією у включеному положенні;Електронне регулювання обертів з попередньою установкою;Реверс;Подвійна ізоляція приводу.Особливості експлуатації:Ергономічний дизайн виробу забезпечує зручне управління і максимальний комфорт в роботі;Перемикач режимів роботи свердління - свердління з ударом розташований на верхній частині корпус реду..

Дриль ударний МСУ11-13РЭ Фіолент

1254 грн

Дриль ударний МСУ11-13РЭ Фіолент. Особливі переваги:Два режими роботи: свердління, свердління з ударом;Ефективна і продумана система охолодження вузлів, які особливо нагріваються.Галузь застосування:Свердління отворів в металі, пластмасі, деревині та інших матеріалах;Буріння отворів в цеглі, камені і бетоні;Відгвинчування - загвинчування шурупів, гвинтів, болтів, гайок Особливості інструмента:Строгий сучасний дизайн і покращена ергономіка;Вдосконалений електропривід забезпечує тривалу роботу;Продуктивний ударний механізм з храповими втулками;Вимикач з широко клавішею і фіксацією у включеному положенні;Електронне регулювання обертів шпинделя з попередньою установкою;Перемикач реверсу розташований в корпусі над вимикачем і зручний у використанні;Перемикач режимів роботи свердління - свердління з ударом розташований на верхній частині корпусу і не виступає за габарит корпусних деталей;Кріплення ключа від патрона в основній рукоятці;Подвійна ізоляція приводу.Особливості експлуатації:Ергон..

Бороздоділ Б2-30 Фіолент

3663 грн

Бороздоділ Б2-30 Фіолент. Особливості електроінструмента: корпус редуктора з алюмінієвого сплаву; 2-позиційна установка додаткової ручки; вимикач з фіксацією у включеному положенні; блокування від випадкового включення; плавний пуск; електронний захист від перевантаження; кнопка фіксації шпинделя; вугільні щітки Комплектація: Бороздоділ - 1 шт; Диск (фланець) - 1 шт; Ручка додаткова - 1 шт; Гайка - 1 шт; Кожух захисний - 1 шт; Ключ - 1 шт; Коробка - 1 шт; Керівництво по експлуатації - 1 шт. ..

Лобзик ПМ4-700Э Фіолент

1350 грн

Лобзик ПМ4-700Э Фіолент. Високоякісний інструмент для розрізання дерева, металу та інших матеріалів, який можна використовувати у професійних цілях. Інтернет-магазин 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте лобзик ПМ4-700Э вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Електролобзик ПМ4-700Э ФіолентЛобзік ПМ4-700Э Фіолент..

Віброшліфмашина МПШ4-28Э Фіолент

2364 грн

Віброшліфмашина МПШ4-28Э Фіолент область застосування:Обробка плоских поверхонь з деревини, пластмаси та металу;Чистова і груба шліфовка, поліровка;Видалення іржі і лакофарбових покриттів;Робота з усіма типами шліфувальної шкурки.Особливості інструмента:Наявність регулятора обертів;Сучасний ергономічний дизайн;Корпус редуктора з алюмінієвого сплаву;Вимикач з фіксацією у включеному положенні;Вбудована система збори пилу через шліфувальну платформу;Можливість підключення пилососа;Швидка заміна шліфувальної шкурки;Знімна додаткова рукоятка;Подвійна ізоляція приводу.Особливості експлуатації:Продуманий ергономічний дизайн забезпечує зручний хват рукою;Регулятор обертів;Виріб відрізняється мінімальним рівнем вібрації і стійкістю на оброблюваній поверхні, дозволяючи вести обробку однією рукою протягом тривалого часу;Машина забезпечує високу продуктивність при роботі за рахунок ходу шліфувальної платформи 5 мм;Мала вага виробу дає можливість працювати на вертикальних і стельових поверхнях трив..

Пила дискова ПД4-54 Фіолент

2682 грн

Пила дискова ПД4-54, ручна для поперечного та поздовжнього різання деревини, пластику та алюмінію. Фіолент. Інтернет-магазин 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте пилу дискову ПД4-54 вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Пила циркулярна ПД4-54 ФіолентЦиркулярка ПД4-54 Фіолент..

Рубанок Р3-82 Фіолент

3078 грн

Рубанок Р3-82, Фіолент. Інтернет-магазин 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте рубанок Р3-82 вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Електрорубанок Р3-82 Фіолент..

Лобзик ПМ3-600Э Фіолент

1567 грн

Лобзик ПМ3-600Э Фіолент. Високоякісний інструмент для розрізання дерева, металу та інших матеріалів, який можна використовувати у професійних цілях. Інтернет-магазин 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте лобзик ПМ3-600Э вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Електролобзик ПМ3-600Э ФіолентЛобзік ПМ3-600Э Фіолент..

Мішалка універсальна до міксера МД1-11Э  Фіолент

220 грн

Мішалка універсальна до міксера МД1-11Э. Фіолент. Високоякісний інструмент для розрізання дерева, металу та інших матеріалів, який можна використовувати у професійних цілях. Інтернет-магазин 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте мішалку універсальну до міксера МД1-11Э вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Перемішувач універсальний до міксера МД1-11Э Фіолент..

Стрічкова шліфмашина МШЛ-100 Фіолент

3273 грн

Стрічкова шліфмашина МШЛ-100, Фіолент. Інтернет-магазин 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте стрічкову шліфмашину МШЛ-100 вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Ленточна шліфмашина МШЛ-100 Фіолент..

Пила дискова ПД7-75 Фіолент

4014 грн

Пила дискова ПД7-75, ручна для поперечного та поздовжнього різання деревини, пластику та алюмінію. Фіолент. Інтернет-магазин 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте пилу дискову ПД7-75 вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Пила циркулярна ПД7-75 ФіолентЦиркулярка ПД7-75 Фіолент..

Дриль МС4-10РЭ П-13 Фіолент

752 грн

Дриль ударний МС4-10РЭ П-13 - силовий потужний ударний дриль, призначений для великих отворів у деревині, металі, бетоні. Інтернет-магазин 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте дриль ударний МС4-10РЭ П-13 вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Дрель МС4-10РЭ П-13 ФіолентДрелька МС4-10РЭ П-13 Фіолент..

Лобзик ПМ3-650Э Фіолент

1219 грн

Лобзик ПМ3-650Э Фіолент. Високоякісний інструмент для розрізання дерева, металу та інших матеріалів, який можна використовувати у професійних цілях. Інтернет-магазин 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте лобзик ПМ3-650Э вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Електролобзик ПМ3-650Э ФіолентЛобзік ПМ3-650Э Фіолент..

Перфоратор П3-1200

0 грн

Потужний та надійний перфоратор П3-1200 для сверління, довбання будівельних матеріалів з великою силою удару. Фіолент. Інтернет-магазин 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте перфоратор П3-1200 вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Перфератор П3-1200 ФіолентПерфаратор П3-1200 ФіолентВідбійний молоток П3-1200 Фіолент..

Кутова шліфувальна машина МШУ2-9-125 (болгарка) Фіолент

1427 грн

Зручна маневрина кутова шліфувальна машина МШУ2-9-125 (болгарка), яку можна використовувати у професійних цілях. Інтернет-магазин 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте кутову шліфувальну машину МШУ2-9-125 вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Кутова шліфмашина МШУ2-9-125 ФіолентБолгарка МШУ2-9-125 Фіолент..

Пила дискова ПД3-70 Э Фіолент

3780 грн

Пила дискова ПД3-70 Э, ручна для поперечного та поздовжнього різання деревини, пластику та алюмінію. Фіолент. Інтернет-магазин 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте пилу дискову ПД3-70 Э вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Пила циркулярна ПД3-70 Э ФіолентЦиркулярка ПД3-70 Э Фіолент..

Кутова Шліфувальна машина МШУ3-11-150 (болгарка) Фіолент

1602 грн

Зручна маневрина кутова шліфувальна машина МШУ3-11-150 (болгарка), яку можна використовувати у професійних цілях. Інтернет-магазин 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте кутову шліфувальну машину МШУ3-11-150 вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Кутова шліфмашина МШУ3-11-150 ФіолентБолгарка МШУ3-11-150 Фіолент..

Віброшліфмашина МПШ4-28 Фіолент

1584 грн

Область застосування:Обробка плоских поверхонь з деревини, пластмаси та металу;Чистова і груба шліфовка, поліровка;Видалення іржі і лакофарбових покриттів;Робота з усіма типами шліфувальної шкурки.Особливості інструмента:Сучасний ергономічний дизайн;Корпус редуктора з алюмінієвого сплаву;Вимикач з фіксацією у включеному положенні;Вбудована система збори пилу через шліфувальну платформу;Можливість підключення пилососа;Швидка заміна шліфувальної шкурки;Знімна додаткова рукоятка;Подвійна ізоляція приводу.Особливості експлуатації:Продуманий ергономічний дизайн забезпечує зручний хват рукою;Виріб відрізняється мінімальним рівнем вібрації і стійкістю на оброблюваній поверхні, дозволяючи вести обробку однією рукою протягом тривалого часу;Машина забезпечує високу продуктивність при роботі за рахунок ходу шліфувальної платформи 5 мм;Мала вага виробу дає можливість працювати на вертикальних і стельових поверхнях тривалий час без втоми;Корпус редуктора з алюмінієвого сплаву забезпечує довговічніс..

Кутова шліфувальна машина МШУ2-9-125Э (болгарка) Фіолент

1627 грн

Зручна маневрина кутова шліфувальна машина МШУ2-9-125Э (болгарка), яку можна використовувати у професійних цілях. Інтернет-магазин 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте кутову шліфувальну машину МШУ2-9-125Э вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Кутова шліфмашина МШУ2-9-125Э ФіолентБолгарка МШУ2-9-125Э Фіолент..

Бороздоділ (штроборіз) Б1-30 Фіолент

3253 грн

Переваги: два інструменти в одному виробі; сучасний ергономічний дизайн; плавне регулювання глибини паза. Галузь застосування: прокладання штроби методом сухого пропилу в стінах з цегли, залізобетонних і вапнякових блоків; зачистка, шліфування і різання металу, обробка каменю і бетону - як кутова шліфувальна машина. Особливості інструмента: ступеневе регулювання ширини паза за допомогою шайб; корпуси редуктора з алюмінієвого сплаву; поворотна основна ручка; двопозиційна установка додаткової ручки; вимикач з фіксацією у включеному положенні; блокування від випадкового включення; плавний пуск; обмеження оборотів холостого ходу; електронний захист від перевантаження; кнопка фіксації шпинделя; можливість підключення пилососа; шнур живлення з гумовою ізоляцією; вугільні щітки; швидкий доступ до щіток; подвійна ізоляція приводу. Особливості експлуатації: два інструменти в одному виробі: бороздоділ і кутова шліфувальна машина з кругом 150 мм, при заміні захисного кожуха розширюють спектр вико..

Пила дискова ПД3-70 Фіолент

3300 грн

Пила дискова ПД3-70, ручна для поперечного та поздовжнього різання деревини, пластику та алюмінію. Фіолент. Інтернет-магазин 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте пилу дискову ПД3-70 вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Пила циркулярна ПД3-70 ФіолентЦиркулярка ПД3-70 Фіолент..

Кутова шліфувальна машина МШУ1-20-230 А (болгарка) Фіолент

2487 грн

Зручна маневрина кутова шліфувальна машина МШУ1-20-230 А (болгарка), яку можна використовувати у професійних цілях. Інтернет-магазин 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте кутову шліфувальну машину МШУ1-20-230 А вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Кутова шліфмашина МШУ1-20-230 А ФіолентБолгарка МШУ1-20-230 А Фіолент..

Дриль ударний МСУ3-13РЭ Фіолент

1104 грн

Дриль ударний МСУ3-13РЭ - силовий потужний ударний дриль, призначений для великих отворів у деревині, металі, бетоні. Інтернет-магазин 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте дриль ударний МСУ3-13РЭ вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Дрель ударний МСУ3-13РЭ ФіолентДрелька ударна МСУ3-13РЭ Фіолент..

Стакан для цанги фрезера Фіолент

0 грн

Стакан для цанги фрезера Фіолент. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте стакан для цанги фрезера Фіолент в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!..

Пилочка Т 101 АО для лобзиків Фіолент

9 грн

Пилочка Т 101 АО для лобзиків марок Bosch, Makita, Metabo в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте пилочку Т 101 АО для лобзиків вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Пилочка Т 101 АО для лобзиків ФіолентПилка Т 101 АО для лобзиків Фіолент..

Свердлильна машина МСУ10-13 - РЭ Фіолент

1055 грн

Свердлильна машина МСУ10-13 - РЭ, Фіолент. Інтернет-магазин 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте свердлильну машину МСУ10-13 - РЭ вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Свердлильна машина МСУ10-13 - РЭ ФіолентСвердлильна машина МСУ10-13 - РЭ Фіолент..

Дриль ударний МСУ9-16-2РЭ Фіолент

2451 грн

Дриль ударний МСУ9-16-2РЭ - силовий потужний ударний дриль, призначений для великих отворів у деревині, металі, бетоні. Інтернет-магазин 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте дриль ударний МСУ9-16-2РЭ вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Дрель ударний МСУ9-16-2РЭ ФіолентДрелька ударна МСУ9-16-2РЭ Фіолент..

Гайка під стакан фрезера Фіолент

37 грн

Гайка під стакан фрезера Фіолент. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте гайку під стакан фрезера Фіолент в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!..

Дриль-шуруповерт акумуляторний ДША1-10-РЭ2-18 Фіолент

1700 грн

Дриль-шруповерт акумуляторний ДША1-10-РЭ2-18 Фіолент - силовий потужний ударний дриль, призначений для великих отворів у деревині, металі, бетоні. Інтернет-магазин 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте дриль-шруповерт акумуляторний ДША1-10-РЭ2-18 вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Дриль-шруповерт акумуляторний ДША1-10-РЭ2-18 ФіолентВикрутка акумуляторний ДША1-10-РЭ2-18 Фіолент..

Дриль-шуруповерт акумуляторний ДША1-10-РЭ2-12 Фіолент

1249 грн

Дриль-шруповерт акумуляторний ДША1-10-РЭ2-12 - силовий потужний ударний дриль, призначений для великих отворів у деревині, металі, бетоні. Інтернет-магазин 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте дриль-шруповерт акумуляторний ДША1-10-РЭ2-12 вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Дриль-шруповерт акумуляторний ДША1-10-РЭ2-12 ФіолентВикрутка акумуляторний ДША1-10-РЭ2-12 Фіолент..

Дриль ударний МСУ9-16-2РЭ (в кейсі) Фіолент

2571 грн

Дриль ударний МСУ9-16-2РЭ (в кейсі) - силовий потужний ударний дриль, призначений для великих отворів у деревині, металі, бетоні. Інтернет-магазин 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте дриль ударний МСУ9-16-2РЭ (в кейсі) вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Дрель ударний МСУ9-16-2РЭ (в кейсі) ФіолентДрелька ударна МСУ9-16-2РЭ (в кейсі) Фіолент..

Кутова шліфувальна машина МШУ9-16-180 (болгарка) Фіолент

2220 грн

Зручна маневрина кутова шліфувальна машина МШУ9-16-180 (болгарка), яку можна використовувати у професійних цілях. Інтернет-магазин 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте кутову шліфувальну машину МШУ9-16-180 вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Кутова шліфмашина МШУ9-16-180 ФіолентБолгарка МШУ9-16-180 Фіолент..

Показано 1 по 35 з 41 (Всього сторінок 2)
Top