Безкоштовна доставка від 1000 грн
Kaiser


 
 
Зварювальний інвертор NBC-200 profi Kaiser фото - 2PR інтернет-магазин інструментів

1812 грн

Невеликий зварювальний інвертор KAISER NBC-200 PROFI належть до класу професійних моделей, активно використовується як в побутових умовах, так і в промислових цілях. Завдяки невеликій вазі і компактним розмірам апарат можна з легкістю переміщати з однієї робочої зони в іншу, а також проводити роботи там, де раніше це було неможливо. У стандартну комплектацію моделі входить пластиковий чемодан, в який можна помістити все приладдя для зварювання. Пристрій підключається до стандартної однофазної мережі напругою 220В, надаючи можливість використовувати його практично в будь-якому місці, де є вихід до електромережі. Незважаючи на те, що зварка збирається в Китаї, вона має гідні технічні дані і всі необхідні функції, які здатні істотно полегшити процес зварювання і продовжити термін служби приладу. Дана модель передбачає зварювання металевих виробів на постійному струмі електродами діаметром 1,6-4 мм в режимі ММА (зварювання без газу). Постійний зварювальний струм може регулюватися в межах в..

Зварювальний інвертор NBC-200 industry Kaiser фото - 2PR інтернет-магазин інструментів

2125 грн

Kaiser NBC-200 INDUSTRY - невеликий зварювальний інвертор однофазного типу, має максимальний зварювальним струм на 200 А і споживану потужність 8200 Вт. Незважаючи на свої компактні габарити і невелику вагу, в моделі присутній весь необхідний функціонал, який забезпечить якісне зварювання різних виробів з металу на постійному струмі електродами діаметром від 1,6 до 4 мм в режимі ММА (зварювання без газу). Струм, який Kaiser NBC-200 здатний видавати через електроди при роботі становить 20-200 А. Зварювальний апарат приводиться в дію за рахунок стандартної однофазної мережі напругою 220 В. Він не створює стрибків напруги і може працювати навіть при незначних посадках напруги. Зварювальний інвертор оснащений дроселем, який в тандемі зі вхідним конденсатором сприяє згладжуванню коливань вхідної напруги, дозволяючи підтримувати постійну стабільну напругу і на виході зварювального апарату. Що стосується транспортування приладу, то тут не виникне ніяких проблем. Його габаритні розміри дозвол..

Зварювальний інвертор NBC-250L profi Kaiser фото - 2PR інтернет-магазин інструментів

2585 грн

Професійний зварювальний інвертор KAISER NBC-250L Profi застосовується для ручного дугового зварювання з використанням електродів 1,6-5 мм в режимі ММА (зварювання без газу). Зовнішній вигляд моделі: однокорпусна переносна установка, одягнена в металевий корпус з компактними розмірами і невеликою вагою. Зварювальний струм може регулюватися в межах від 20 до 250 А. Обрані параметри відображаються на невеликому екрані з цифровою індикацією. Щоб не виникало ситуації з перегрівом двигуна, в апаратах передбачили примусове повітряне охолодження, за рахунок якого виключається перегрів зварки при тривалих та інтенсивних навантаженнях. Функція захисту від залипання електродів під час проведення роботи дозволить з легкістю від'єднати електрод, а також уникнути перегріву пристрою. Завдяки наявності додатковий функціональних можливостей прилад гарантує довгий термін служби без поломок і сервісного обслуговування. Просте однофазне підключення надає можливість використовувати зварювальний апарат в б..

Напівавтомат інверторний MIG-300 Kaiser

6806 грн

KAISER MIG-300 зварювальний напівавтомат 2в1. Призначення: для проведення зварювальних робіт зварювальними електродами (MMA), а також в напівавтоматичному режимі обмідненим зварювальним дротом в середовищі захисних газів (MAG) або флюсововим зварювальним дротом (MIG). Основні переваги: Повністю укомплектований кабелями і рукавом для ММА і MIG / MAG зварювання Якісний рукав для напівавтоматичного зварювання (MIG / MAG), підключення рукава через євророз'єм Простота перемикання між різними режимами зварювання Широкий діапазон регулювання зварювального струму - до 235 ампер Цифрова індикація рівня вихідного зварювального струму Захист від перевантаження і перегріву Регулювання на передній панелі: Вихідний струм Вихідна напруга Швидкість подачі дроту Індуктивність Якісні інструменти в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, відправка товару у день замовлення. Львів. Замовляйте! 068-844-11-44; 073-844-11-44 . Телефонуйте та отри..

Зварювальний інвертор NBC-250 profi Kaiser фото - 2PR інтернет-магазин інструментів

2520 грн

KAISER NBC-250 PROFI - однофазний зварювальний інвертор з примусовим повітряним охолодженням KAISER NBC-250 PROFI, призначений для ручного дугового зварювання на постійному струмі електродами діаметром до 5 мм в режимі ММА (зварювання без газу). Модель обладнана великим набором функціональних можливостей, стане незамінним помічником у місцях, де потрібно проявити високу ефективність роботи. Завдяки простому підключенню до стандартної однофазної мережі напругою 220В, його сміливо можна використовувати на виробництвах, в житлово-комунальному господарстві, невеликих майстернях або в побутовій сфері (будинок, дача, гараж). Інверторний зварювальний апарат простий у використанні, легкий і компактний, дозволяє проводити якісне зварювання і створювати акуратний шов, незалежно від умов роботи, будь то приміщення з обмеженим простором або на висоті, стоячи на драбині. Автоматичний захист при перевантаженні або короткому замиканні продовжує термін служби зварювання і забезпечує можливість тривало..

Зварювальний інвертор NBC-200L profi Kaiser фото - 2PR інтернет-магазин інструментів

1875 грн

Інвертор NBC-200L profi Kaiser. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Інвертор NBC-200L profi Kaiser в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Сварка NBC-200L profi KaiserЗварка NBC-200L profi KaiserЗварювальний апарат NBC-200L profi Kaiser..

Зварювальний трансформатор Turbo-300 M Kaiser

0 грн

Зварювальний трансформатор Turbo-300 M Kaiser. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте Зварювальний трансформатор Turbo-300 M Kaiser в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Зварка Turbo-300 M KaiserСварка Turbo-300 M KaiserЗварювальний апарат Turbo-300 M Kaiser..

Зварювальний інвертор NBC-250 industry Kaiser фото - 2PR інтернет-магазин інструментів

2683 грн

Kaiser NBC-250 INDUSTRY - невеликий зварювальний апарат інверторного типу Kaiser NBC-250 INDUSTRY володіє посиленим силовим блоком і більш потужними діодами (на 35%), що дозволяє пристрою працювати протягом тривалого часу при максимальному навантаженні. Процес зварювання відбувається за допомогою одного з найбільш надійних і безпечних з'єднань, за допомогою постійного струму. На відміну від змінного, постійний струм забезпечує легкість виконуваної роботи, створює рівний і акуратний шов і менше бризок. Такий вид зварювання передбачає використання відповідних електродів, які підводять постійний струм до зварюваної поверхні. Зварювальний інвертор в процесі розробки пройшов всі відповідні тести на безпеку і електромагнітну сумісність. В Kaiser NBC-250 межа регулювання зварювального струму становить 10-250 Ампер. Можна сказати, що дана модель, відмінно впорається з тонкими і товстими листами металу і виробами різної складності. Пристрій дозволяє виконувати зварювальні роботи електродами діа..

Напівавтомат інверторний MIG-250 Kaiser

6054 грн

KAISER MIG-250 зварювальний напівавтомат 2в1. Призначення: для проведення зварювальних робіт зварювальними електродами (MMA), а також в напівавтоматичному режимі обмідненим зварювальним дротом в середовищі захисних газів (MAG) або флюсовим зварювальним дротом (MIG). Основні переваги : Повністю укомплектований кабелями і рукавом для ММА і MIG / MAG зварювання Якісний рукав для напівавтоматичного зварювання (MIG / MAG), підключення рукава через євророз'єм Простота перемикання між різними режимами зварювання Широкий діапазон регулювання зварювального струму - до 235 ампер Цифрова індикація рівня вихідного зварювального струму Захист від перевантаження і перегріву Регулювання на передній панелі: вихідний струм, вихідна напруга, швидкість подачі дроту, індуктивність Якісні інструменти в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, відправка товару у день замовлення. Львів. Замовляйте! 068-844-11-44; 073-844-11-44 . Телефонуйте та отримайте ..

Напівавтомат MAG-195R Kaiser

4581 грн

Зварювальний напівавтомат однофазного типу KAISER MAG-195R з примусовим повітряним охолодженням і можливістю роботи, як з газом, так і без нього. Модель характеризується як надійний і витривалий пристрій, який використовується для з'єднання конструкцій з металу шляхом накладення надійного зварювального шва. Харчування здійснюється за допомогою підключення до стандартної побутової розетки напругою 220 В (50 Гц), забезпечуючи підключення в будь-якому місці, де передбачений вихід до електромережі. Прилад має систему термозахисту від перегріву і ступінчастим регулюванням зварювального струму в діапазоні від 60 до 180 А. Зварювальний напівавтомат працює на постійному струмі зварювальним дротом діаметром від 0,6 до 1 мм. Завдяки високим технічним даними апарат відмінно підходить для використання як в побутових цілях (будинки, гаражі, присадибні ділянки), так і для інтенсивного професійного використання (в ремонтній майстерні, на підприємстві, в житлово-комунальному закладі). Якісний металев..

Показано 1 по 10 з 10 (Всього сторінок 1)
Top