Безкоштовна доставка від 1000 грн
Kipor


 
 
Електростанція KDE19STA3 Kipor

0 грн

Однофазний дизельний генератор KIPOR KDE19STA3 призначений для постачання електроенергією різних електроприладів та електроінструментів, а також для забезпечення електрикою заміського будинку або невеликого підприємства. Дизельна електростанція з легкістю впорається з максимальними навантаженнями, і повністю задовольнить всі Ваші капризи в електропостачанні. Однофазний дизельний генератор KIPOR KDE19STA3 відмінно зарекомендував себе на ринку як надійне і потужне джерело аварійного електроживлення з великим запасом моторесурсу. Однофазний дизельний генератор Кіпор тихий в роботі (навіть при максимальних навантаженнях) і має дуже високу конструкцію корпусу, що виключає виникнення проблем при його установці. Особливості: Захист від перевантажень Система захисного відключення при зниженому рівні масла Система контролю рівня масла в картері Легкий запуск за рахунок автоматичного декомпресора Паливний бак збільшеного об'єму Автоматичний регулятор напруги Якісні інструменти..

Електростанція KDE19STA Kipor

0 грн

Однофазний дизельний генератор Kipor KDE19STA - професійний інструмент, призначений для постачання електроенергією різних електроприладів та електроінструментів, а також для забезпечення електрикою заміського будинку або невеликого підприємства. Дизельна електростанція з легкістю впорається з максимальними навантаженнями і повністю задовольнить всі Ваші капризи в електропостачанні. Однофазний дизельний генератор Kipor KDE19STA відмінно зарекомендував себе на ринку як надійне і потужне джерело аварійного електроживлення з великим запасом моторесурсу. Однофазний дизельний генератор Кіпор тихий в роботі (навіть при максимальних навантаженнях) і має дуже високу конструкцію корпусу, що виключає виникнення проблем при його установці. Особливості: Захист від перевантажень Функція захисного відключення при зниженому рівні масла Система контролю рівня масла в картері Легкий запуск за рахунок автоматичного декомпресора Паливний бак збільшеного об'єму Автоматичний регулятор напруг..

Електростанція KGE 12 E3 Kipor

0 грн

KIPOR KGE 12 E3 - трифазний бензиновий генератор KIPOR KGE 12 E3, створений на базі V-образного чотиритактного двигуна, який легко запускається за допомогою електростартера навіть в умовах низьких температур. Генератор забезпечує безперебійну подачу електроенергії в разі неполадок основної живильної мережі або для підключення різних електроінструментів при проведенні будівельних або ремонтних робіт. Номінальна потужність новинки становить 8500 Вт, максимальна - 9500 Вт. Конструктивно модель виконана на основі бензинового двигуна з повітряним охолодженням. Об'ємний паливний бак на 15 літрів дозволяє генератору працювати безперервно протягом 4 годин, витрата палива при цьому складає 0,5 л/кВт-год. Він також ідеально підходить для безперервного інтенсивного навантаження в жорстких умовах експлуатації. Запуск силового агрегату відбувається автоматично, за допомогою натискання на кнопку електростартера. Міцна стійка зварена рама прямокутної форми і установка балансу колінного валу сприяють..

Електростанція KGE 12 E Kipor

58450 грн

Електростанція KGE 12 E Kipor. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Електростанція KGE 12 E Kipor в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Електрогенератор KGE 12 E KiporГенератор KGE 12 E Kipor..

Показано 1 по 4 з 4 (Всього сторінок 1)
Top