Безкоштовна доставка від 1000 грн
Вентилятор для двигуна зернодробарок 145 мм"

123 грн

Вентилятор для двигуна зернодробарок зі зовнішнім діаметром 145 мм. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте вентилятор для двигуна зернодробарок в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Кулер для двигуна зернодробарок..

Зернодробарка молоткова МД Урожай-М фото

3483 грн

Характеристики зернодробарки молоткової МД Урожай-МЗернодробарка молоткова МД українського виробника Урожай-М (м. Ужгород). Призначена для помолу зерна та качанів кукурудзи. Для качанів є спеціальний отвір та два ножі, які розрізають качани, а далі 28 молотків подрібнюють їх. У зернодробарку вбудовані два сита, за допомогою яких можна регулювати товщину помолу зерна. Зернодробарка міцна та надійна, повністю виготовлена в Україні.Потужність - 2100 ВтКількість обертів - 2830 об/хвПродуктивність (зерно) - 250 кг/годПродуктивність (качани кукурудзи) - 80 кг/годГабарити - 460х450х800 ммВага - 28 кгОб'єм бункера - 20 лДовжина кабеля - 1,5 мТовщина корпусу - 1 ммТовщина молотків і кришки - 2 мм Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте зернодробарку молоткову МД в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Зернодробилка молоткова МДМлинок для зерна молоткова МДКо..

Зернодробарка молоткова МД з кнопкою Урожай-М фото

3550 грн

Характеристики зернодробарки молоткової МД з кнопкоюЗернодробарка молоткова МД з кнопкою українського виробника Урожай-М (м. Ужгород). Призначена для помолу зерна та качанів кукурудзи. Для качанів є спеціальний отвір та два ножі, які розрізають качани, а далі 28 молотків подрібнюють їх. У зернодробарку вбудовані два сита, за допомогою яких можна регулювати товщину помолу зерна. Зернодробарка міцна та надійна, повністю виготовлена в Україні.Потужність - 2100 ВтКількість обертів - 2830 об/хвПродуктивність (зерно) - 250 кг/годПродуктивність (качани кукурудзи) - 80 кг/годГабарити - 460х450х800 ммВага - 28 кгОб'єм бункера - 20 лДовжина кабеля - 1,5 мТовщина корпусу - 1 ммТовщина молотків і кришки - 2 ммДоступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте зернодробарку молоткову МД з кнопкою в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Зернодробилка молоткова МД ..

Показано 1 по 3 з 3 (Всього сторінок 1)
Top