Безкоштовна доставка від 1000 грн
MTD


 
 
Газонокосарка бензинова MTD FMB40

0 грн

Якісна надійна газонокосарка бензинова MTD FMB40 (Німеччина). Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте газонокосарку бензинову MTD FMB40 в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Косарка на колесах бензинова MTD FMB40 ..

Бензинова газонокосарка MTD 46 ВS

8505 грн

Бензинова газонокосарка MTD 46 BS є повнофункціональною моделлю, дуже популярною серед знавців садової техніки. Це недорогий апарат, який здатний дуже дбайливо доглядати за рослинним покривом. Він не залишає абсолютно ніяких пошкоджень. Працює з мінімальним рівнем шуму. Дана модель є самохідною. Вона з легкістю обробляє найскладніші ділянки. Висота косіння може бути найрізноманітніша, адже існує 6 рівнів, які її регулюють. Додаткові зручності досягаються регулюванням рукоятки за висотою, а великі колеса забезпечують техніку маневреністю в процесі косіння для досягнення максимально рівного покосу. Прилад обробляє ділянку шириною 460 мм. Цей апарат є дуже зручним у використанні. Він має сталевий корпус, який служить надійним захистом внутрішньої частини протягом багатьох років. Ручки газонокосарки дуже зручні, вони роблять управління більш легким. Руки в процесі роботи зовсім не втомлюються, адже не потрібно величезних фізичних ресурсів. Працювати з цим агрегатом можна не тільки біля буд..

Газонокосарка бензинова MTD46 В

7592 грн

Якісна надійна газонокосарка бензинова MTD46 В (Німеччина). Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте газонокосарку бензинову MTD46 В в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Косарка на колесах бензинова MTD46 В ..

Бензинова газонокосарка MTD46 PВ

6809 грн

Якісна надійна бензинова газонокосарка MTD46 PВ для професійного та домашнього використання. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте бензинову газонокосарку MTD46 PВ в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Бензинова косарка на колесах MTD46 PВ ..

Показано 1 по 4 з 4 (Всього сторінок 1)
Top