Безкоштовна доставка від 1000 грн
MTD


 
 
Газонокосарка бензинова MTD FMB40

0 грн

Якісна надійна газонокосарка бензинова MTD FMB40 (Німеччина). Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте газонокосарку бензинову MTD FMB40 в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Косарка на колесах бензинова MTD FMB40 ..

Бензинова газонокосарка MTD46 PВ

9710 грн

Якісна надійна бензинова газонокосарка MTD46 PВ для професійного та домашнього використання. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте бензинову газонокосарку MTD46 PВ в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Бензинова косарка на колесах MTD46 PВ ..

Бензинова газонокосарка MTD 46 ВS

12128 грн

Бензинова газонокосарка MTD 46 BS є повнофункціональною моделлю, дуже популярною серед знавців садової техніки. Це недорогий апарат, який здатний дуже дбайливо доглядати за рослинним покривом. Він не залишає абсолютно ніяких пошкоджень. Працює з мінімальним рівнем шуму. Дана модель є самохідною. Вона з легкістю обробляє найскладніші ділянки. Висота косіння може бути найрізноманітніша, адже існує 6 рівнів, які її регулюють. Додаткові зручності досягаються регулюванням рукоятки за висотою, а великі колеса забезпечують техніку маневреністю в процесі косіння для досягнення максимально рівного покосу. Прилад обробляє ділянку шириною 460 мм. Цей апарат є дуже зручним у використанні. Він має сталевий корпус, який служить надійним захистом внутрішньої частини протягом багатьох років. Ручки газонокосарки дуже зручні, вони роблять управління більш легким. Руки в процесі роботи зовсім не втомлюються, адже не потрібно величезних фізичних ресурсів. Працювати з цим агрегатом можна не тільки біля буд..

Газонокосарка бензинова MTD46 В

10825 грн

Якісна надійна газонокосарка бензинова MTD46 В (Німеччина). Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте газонокосарку бензинову MTD46 В в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Косарка на колесах бензинова MTD46 В ..

Показано 1 по 4 з 4 (Всього сторінок 1)
Top