Безкоштовна доставка від 1000 грн
Rebir


 
 
Пилочка для лобзика 102255 Rebir

9 грн

Пилочка для лобзика 102255 Rebir. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте пилочку для лобзика 102255 Rebir в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Пилка для лобзика 102255 Rebir..

Міксер EM1-950K-2 Rebir

0 грн

Міксер двошвидкісний ручний електричний ЕМ1-950K-2 призначений для перемішування фарб, клеїв, герметиків, лаків, штукатурки та інших подібних матеріалів. Змішувач має алюмінієвий корпус редуктора, що підвищує термін служби, дві швидкості обертання з механічним перемикачем, бічну рукоятку з м'яким покриттям для поглинання вібрації. Потужний двигун, триступеневий редуктор з великим крутним моментом, основна ергономічна рукоятка з м'якою накладкою і широкою клавішею вимикача, кнопка фіксації для роботи в безперервному режимі, можливість установки в стаціонарне положення, можливість використання перемішуючих насадок різної конфігурації для перемішування різних матеріалів забезпечать ефективне і зручне виконання робіт. У комплект поставки входить бічна рукоятка, перемішуюча насадка Ø 120 мм, 2 запасні щітки...

Пила дискова RZ2A-70/1800 Rebir

3665 грн

Електропила RZ2A-72/1800 призначена для розпилювання деревини, деревинно-стружкових, цементно-стружкових плит, фосфогіпсу та газонаповненого бетону. Потужний двигун з високою частотою обертання інструмента дозволяє здійснювати пиляння на глибину до 72,5 мм. Вимикач з блокуванням курка для запобігання випадкового включення, широка сталева підставка, що забезпечує підвищену стійкість, легка і швидка установка пили, фіксація кута повороту і глибини різання, винесений за основу покажчик пиляння, робить зручним пиляння по розмітці, можливість підключення до пилососа для видалення тирси та зниження забруднення робочого місця, а також використання пристосування для установки пили в стаціонарне положення дозволяє виконувати багато роботи ефективніше і з комфортом. Функція плавного пуску дозволяє запускати пилку, не навантажуючи редуктор. У комплект поставки входять пристосування для установки в стаціонарі, пильний диск з твердосплавними пластинами, упор для паралельного різання, 2 ключі дл..

Кутова шліфмашина  LSM4-125/1200 Rebir

1368 грн

Машина ручна кутова шліфувальна LSM4-125 призначена для зачистки металевих, цементних, гранітних і мармурових поверхонь, зварних швів і металоконструкцій, а також для різання і зачистки від корозії елементів металоконструкцій. Машина має блокування шпинделя для швидкої і зручної зміни диска, компактний і міцний корпус редуктора, який забезпечує легкий доступ до оброблюваної деталі. Легко регульований швидкозажимний захисний кожух для захисту працюючого від іскор і часток, що відлітають, зручна задня рукоятка з вбудованим вимикачем з довгим курком, 3-позиційне приєднання додаткової рукоятки і мала маса сприяють легкому та ефективному шліфуванню. У комплект поставки входять бічна рукоятка, ключ для установки шліфувального круга, 2 запасні щітки...

Рубанок електричний E1-82-1 Rebir

2489 грн

Рубанок електричний E1-82-1 Rebir призначений для стругання пиломатеріалів з деревини різних порід. Ергономічна, надлегка конструкція рубанка ідеально підходить для точної обробки і для доводочних робіт, забезпечуючи при цьому можливість плавного регулювання глибини стругання, вибірку чверті (фальца), стругання матеріалу під кутом 0 ° ... 45 ° до опорної поверхні із застосуванням універсальної лінійки, зняття фасок. Наявність заднього упору, що хитається, дозволяє ставити рубанок на робочий стіл, не чекаючи зупинки фрези. У комплект поставки входять лінійка універсальна і 2 запасні щітки...

Дриль IE-1305A-16/1700R Rebir

4021 грн

Дриль Rebir IE-1305A-16/1300ER для виконання своєї основної і важливої роботи - свердління. Дана модель відмінно справляється зі своєю функцією. Потужний двигун дозволяє використовувати прилад при тривалих навантаженнях, не турбуючись, про те, що інструмент перегріється. Редуктор триступеневий, з високим крутним моментом. Корпус виконаний з алюмінію, що підвищує термін служби приладу. Додаткова бічна рукоятка зробить процес роботи більш комфортним. Також завдяки м'якому покриттю рукоятки відмінно поглинається вібрація, що знижує стомлюваність рук. Дриль Rebir прослужить довго, і якісно буде виконувати великі обсяги робіт. Особливості: Rebir IE-1305A-16/1300ER призначена для свердління і розсвердлювання отворів у сталі, кольорових металах, пластмасі, дереві та інших матеріалах. Можна використовувати в якості будівельного міксера при наявності відповідної перемішувальної насадки. Потужний двигун дозволяє використовувати прилад при тривалих навантаженнях, не турбуючись, про те що інст..

Пила дискова RZ1-55/1450 Rebir

2735 грн

Електропила RZ1-55/1450 призначена для розпилювання деревини, деревинно-стружкових, цементно-стружкових плит, фосфогіпсу та газонаповненого бетону. Двигун потужністю 1450 Вт з високою частотою обертання інструмента дозволяє здійснювати пиляння на глибину до 55 мм. Жорстка конструкція пили: сталева підставка з'єднана з корпусними деталями в 3-х точках; Зручна бічна рукоятка з надійним захопленням і м'якою накладкою; Винесений за основу покажчик пиляння робить пиляння по розмітці зручнішим; Функція плавного пуску дозволяє запускати пилку, не навантажуючи редуктор; Вимикач з блокуванням курка для запобігання випадкового включення; Легка і швидка установка, фіксація кута повороту і глибини різання за допомогою важелів; Можливість підключення до пилососу для видалення тирси та зниження забруднення робочого місця. Пила комплектується пильним диском з пластинками з твердого сплаву. У комплект поставки входять упор для паралельного різу, 2 ключі для установки пилкового диска, 2 запас..

Дриль ударний TRU-870/13ER Rebir

1778 грн

Ударний дриль Rebir TRU-870 / 13ER оснащена потужним двигуном 870 Вт і продуктивним редуктором в металевому корпусі, що дозволяє використовувати інструмент для більш важких робіт, а значить дану модель можна віднести до напівпрофесійних. Інструмент з успіхом показує достатню результативність при вирішенні професійних завдань з підготовки отворів в бетоні і цеглі (діаметром до 13 мм), і може застосовуватися для свердління металів і деревини. Для більш зручного утримання в комплектацію дрилю включена багатопозиційна рукоятка, яка може бути встановлена в будь-якому зручному користувачеві положенні. Для підготовки отворів заданої глибини можна застосовувати спеціальний упор. Також інструмент може бути використаний в якості монтажного за рахунок наявності реверсного режиму - дриль можна застосовувати для загвинчування / вигвинчування шурупів і саморізів. Дрель ударна Rebir TRU-870 13ER може бути використана в якості будівельного міксера, при наявності у користувача відповідної перемішувал..

Шуруповерт мережевий SGE-700/6ER Rebir

1792 грн

Шуруповерт мережевий SGE-700/6ER Rebir призначений для загвинчування і відгвинчування шурупів і гвинтів, затягування гвинтів для сухої кладки, шурупів для дерева і гвинтів-саморізів. Шуруповерт має надійний двигун і підвищений ресурс роботи. Ергономічний дизайн, наявність реверсу, електронне регулювання обертів, праве і ліве обертання, а також зачіп для кріплення на поясі забезпечать ефективне і зручне виконання робіт. Розмір хвостовика біти - 6 мм. У комплект поставки входять утримувач, 1 насадка (біта), 2 запасні щітки. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Шуруповерт мережевий SGE-700/6ER Rebir в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Шруповерт мережевий SGE-700/6ER RebirШурупокрут мережевий SGE-700/6ER Rebir..

Лобзик FZ6-100EL Rebir

2407 грн

Лобзик ручний електричний IE-5202EM призначений для наскрізного криволінійного і прямолінійного різання деревини, деревинно-стружкових і деревно-волокнистих плит, листового прокату зі сталі, алюмінію та інших металів. Різання може здійснюватися під кутом 90 ° ... 45 ° до поверхні матеріалу. Для забезпечення оптимального режиму роботи з різними матеріалами лобзик забезпечений вимикачем з електронним блоком регулювання частоти подвійних ходів. 3 режими підкачки пилки (маятник). Потужний двигун і великий хід пилки забезпечують високу ефективність пиляння. Примусовий здув тирси із зони різання покращує огляд під час роботи. Міцна сталева основа з пластмасовою накладкою дозволяють працювати з різними матеріалами без пошкодження їх поверхні. Максимальна глибина пропилу: деревина - 100 мм; алюміній - 25 мм; сталь - 10 мм. У комплект поставки входять комплект пилок (5 шт.), упор для паралельного різу з центром (лінійка), ключ для установки пилок, пластикова накладка на підставку, 2 зап..

Дриль IE-1305-16/1450R Rebir

3556 грн

Дриль IE-1305-16/1450R Rebir. Комплектація: Машина свердлильна IE-1305 -16 / 1450R 1 шт., Паспорт 1шт., Рукоятка бічна 1шт., Обмежувач глибини свердління 1шт., Ключ для патрона 1шт., Щітки 1 пара, Упаковка картонна 1шт. ..

Дриль IE-1305A-16/1450R Rebir

3692 грн

Дриль Rebir IE 1305 А-16/1450 ЕR призначений для свердління і розсвердлювання отворів у сталях, кольорових металах, пластмасі, дереві та інших матеріалах свердлами з конічними хвостовиками діаметром від 14.5 до 23 мм і, застосовуючи перехідне оправлення і патрон, свердлами з циліндричними хвостовиками. При наявності відповідної перемішувальної насадки машину можна використовувати в якості міксера. Дриль має алюмінієвий корпус редуктора, що підвищує термін служби, бічну рукоятку з м'яким покриттям для поглинання вібрації, класичний 3-кулачковий патрон. Потужний двигун, триступеневий редуктор з великим крутним моментом, основна ергономічна рукоятка з м'якою накладкою і широкою клавішею вимикача, вбудований електронний регулятор частоти обертання шпинделя, перемикач напрямку обертання, кнопка фіксації для роботи в безперервному режимі, можливість установки в стаціонарне положення дозволять виконати роботи ефективно і з великою зручністю...

Дриль IE-1205-16/1700ER Rebir

4540 грн

Дриль IE-1205-16 / 1700ER призначений для свердління і розсвердлювання отворів у сталі, кольорових металах, пластмасі, дереві та інших матеріалах свердлами з конічними хвостовиками діаметром до 28 мм і, застосовуючи перехідну оправу і патрон, свердлами з циліндричними хвостовиками. При наявності відповідної перемішувальної насадки машину можна використовувати в якості міксера. Машина має алюмінієвий корпус редуктора, що підвищує термін служби, дві швидкості обертання з механічним перемикачем, бічну рукоятку з м'яким покриттям для поглинання вібрації, класичний 3-кулачковий патрон. Потужний двигун, триступеневий редуктор з великим крутним моментом, основна ергономічна рукоятка з м'якою накладкою і широкою клавішею вимикача, вбудований електронний регулятор частоти обертання шпинделя, перемикач напрямку обертання, кнопка фіксації для роботи в безперервному режимі, можливість установки в стаціонарне положення дозволять виконувати роботу ефективно і з великою зручністю...

Станок заточний IKA1-85 Rebir

1708 грн

Станок заточний IKA1-85 Rebir. Регулювання кута і глибини заточування ланцюга. Також передбачені два отвори в підставці для кріплення до столу та захищений від пилу вимикач. Комплектація: шліфувальний круг (108 Х 3,2 мм). Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Станок заточний IKA1-85 Rebir в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Дремель IKA1-85 RebirТочильний станок IKA1-85 RebirТочило IKA1-85 Rebir..

Рубанок IE-5708R Rebir

4172 грн

Рубанок IE-5708R Rebir. Стругання плоских поверхонь, можливість плавного регулювання глибини стругання з фіксацією в заданому положенні, вибірка чверті (фальца) глибиною до 17 мм, стругання матеріалів під кутом 0 ° ... 45 ° до опорної поверхні із застосуванням упорної лінійки, зняття фасок за допомогою паза в передній опорі, викид стружки в двох протилежних напрямках. Можливість установки рубанка в стаціонарне положення (безпечна парковка) дозволяє виконати багато роботи ефективніше і з великою зручністю. Функція плавного пуску дозволяє запускати рубанок, не навантажуючи ремінь. Комплектація: пристосування для установки в стаціонарі, лінійка універсальна, адаптер для приєднання пилососа, пристосування для заточування ножів, 2 запасні щітки. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Рубанок IE-5708R Rebir в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Електрорубанок I..

Кутова шліфмашина (болгарка) LSM-125/900 Rebir

1173 грн

Кутова шліфмашина (болгарка) LSM-125/900 Rebir призначена для зачистки металевих, цементних, гранітних і мармурових поверхонь, зварних швів і металоконструкцій, а також для різання і зачистки від корозії елементів металоконструкцій. Машина має блокування шпинделя для швидкої і зручної зміни дисків, компактний і міцний корпус редуктора, який забезпечує легкий доступ до оброблюваної деталі. Забезпечує безпеку повзунковий перемикач, що дозволяє працювати навіть в рукавичках, легко регульований швидкозажимний захисний кожух для захисту працюючого від іскор і часток, що відлітають, 3-позиційне приєднання додаткової рукоятки і мала маса сприяють легкому та ефективному шліфуванню. У комплект поставки входять бічна рукоятка, ключ для установки шліфувального круга, 2 запасні щітки. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Кутова шліфмашина (болгарка) LSM-125/900 Rebir в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару..

Дриль ударний TRU-670/13ER Rebir

1400 грн

Дриль ударний TRU-670/13ER Rebir призначений для свердління отворів: у сталі, кольорових металах, пластмасі, дереві - в безударном режимі; в бетоні, цеглі та інших аналогічних матеріалах - в ударному режимі. Машина має встановлену в будь-яке положення бічну рукоятку для безпечної роботи обома руками, упор для свердління глухих отворів на задану глибину, класичний 3-х кулачковий патрон з затискати діаметром до 13 мм, більш надійний, ніж самозажимні патрони в ударному режимі. Для більш ефективної та зручної роботи в конструкції машини передбачені два режими роботи: свердління, свердління з ударом, а також вбудований регулятор частоти обертання шпинделя, наявність реверсу для загвинчування / вигвинчування шурупів і болтів, кнопка фіксації для роботи в безперервному режимі, можливість установки в стаціонарне становище. Максимальний діаметр ріжучої кромки свердла: по дереву, пластмасі - 30 мм; по сталі - 13 мм. У комплект поставки входить бічна рукоятка з упором і 2 запасні щітки. Доступна ..

Кутова шліфмашина (болгарка) LSM-180/1800 Rebir

1984 грн

Кутова шліфмашина (болгарка) LSM-180/1800 Rebir призначена для зачистки металевих, цементних, гранітних і мармурових поверхонь, зварних швів і металоконструкцій, а також для різання і зачистки від корозії елементів металоконструкцій. Машина має потужний двигун, блокування шпинделя для швидкої і зручної зміни дисків, компактний і міцний корпус редуктора, який забезпечує легкий доступ до оброблюваної деталі. Легко регульований швидкозажимний захисний кожух для захисту працюючого від іскор і часток, що відлітають, 3-позиційне приєднання додаткової рукоятки, ергономічна, поворотна задня рукоятка з вбудованим вимикачем з довгим курком і плавний пуск сприяють легкому та ефективному шліфуванню. У комплект поставки входять бічна рукоятка, ключ для установки шліфувального круга, 2 запасні щітки. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Кутова шліфмашина (болгарка) LSM-180/1800 Rebir в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо харак..

Акумуляторний дриль AUM4N-14,4-2 Rebir

2403 грн

Акумуляторний дриль AUM4N-14,4-2 Rebir. 23 ступеневий регулятор крутного моменту. Прискорена зарядка. Індикатор рівня зарядки. Праве / ліве обертання. Швидкозажимний патрон. Час зарядки - 1 година. Магнітна пластина для утримання шурупів. Комлектація: пластиковий кейс, 2 акумулятори, зарядний пристрій, комплект насадок з адаптером, комплект свердл. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Акумуляторний дриль AUM4N-14,4-2 Rebir в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Акумуляторний дрель AUM4N-14,4-2 RebirАкумуляторна дрелька AUM4N-14,4-2 Rebir..

Кутова шліфмашина (болгарка) LSM-150/1350 Rebir

1680 грн

Кутова шліфмашина (болгарка) LSM-150/1350 Rebir призначена для зачистки металевих, цементних, гранітних і мармурових поверхонь, зварних швів і металоконструкцій, а також для різання і зачистки від корозії елементів металоконструкцій. Машина має блокування шпинделя для швидкої і зручної зміни дисків, компактний і міцний корпус редуктора, який забезпечує легкий доступ до оброблюваної деталі. Легко регульований швидкозажимний захисний кожух для захисту працюючого від іскор і часток, що відлітають, 3-позиційне приєднання додаткової рукоятки, ергономічна, поворотна задня рукоятка з вбудованим вимикачем з довгим курком сприяють легкому та ефективному шліфуванню. У комплект поставки входять бічна рукоятка, ключ для установки шліфувального круга, 2 запасні щітки. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Кутова шліфмашина (болгарка) LSM-150/1350 Rebir в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, доставки та опл..

Дриль ударний TRU-770/13ER Rebir

1400 грн

Дриль ударний TRU-770/13ER Rebir призначений для свердління отворів: у сталі, кольорових металах, пластмасі, дереві - в безударном режимі; в бетоні, цеглі та інших аналогічних матеріалах - в ударному режимі. Машина має встановлену в будь-яке положення бічну рукоятку для безпечної роботи обома руками, упор для свердління глухих отворів на задану глибину, класичний 3-кулачковий патрон з діаметром до 13 мм, більш надійний, ніж самозажимні патрони в ударному режимі. Для більш ефективної та зручної роботи в конструкції машини передбачені два режими роботи: свердління, свердління з ударом, а також вбудований регулятор частоти обертання шпинделя, наявність реверсу для загвинчування / вигвинчування шурупів і болтів, кнопка фіксації для роботи в безперервному режимі, можливість установки в стаціонарне становище. Максимальний діаметр ріжучої кромки свердла: по дереву, пластмасі - 30 мм; по сталі - 13 мм. У комплект поставки входить бічна рукоятка з упором і 2 запасні щітки. Доступна ціна, швидка..

Дриль UM-530/10ER Rebir

1232 грн

Дриль UM-530/10ER Rebir призначений для свердління отворів у сталі, кольорових металах, пластмасі, дереві. Машина має сучасний ергономічний дизайн, невелику масу. Вбудований електронний регулятор частоти обертання шпинделя, перемикач напрямку обертання, кнопка фіксації для роботи в безперервному режимі, ключовий патрон, можливість установки в стаціонарне положення дозволять виконувати роботи ефективно і з великою зручністю. У комплект поставки входять 2 запасні щітки. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Дриль UM-530/10ER Rebir в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Дрель UM-530/10ER RebirДрелька UM-530/10ER Rebir..

Кутова шліфмашина (болгарка) LSM-125/800E Rebir

1154 грн

Кутова шліфмашина (болгарка) LSM-125/800E Rebir призначена для зачистки металевих, цементних, гранітних і мармурових поверхонь, зварних швів і металоконструкцій, а також для різання і зачистки від корозії елементів металоконструкцій. Машина має блокування шпинделя для швидкої і зручної зміни дисків, компактний і міцний корпус редуктора, який забезпечує легкий доступ до оброблюваної деталі. Забезпечує безпеку повзунковий перемикач, що дозволяє працювати навіть в рукавичках, електронне регулювання обертів, легко регульований швидкозажимний захисний кожух для захисту працюючого від іскор і часток, що відлітають, 3-позиційне приєднання додаткової рукоятки і мала маса сприяють легкому та ефективному шліфуванню. У комплект поставки входить бічна рукоятка, ключ для установки шліфувального круга і 2 запасні щітки. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Кутова шліфмашина (болгарка) LSM-125/800E Rebir в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну кон..

Вібраційна шліфмашина VS-180 Rebir

1154 грн

Вібраційна шліфмашина VS-180 Rebir призначена для шліфування та полірування дерев'яних, металевих, пластмасових та інших матеріалів, а також для зняття іржі і видалення старих лакофарбових покриттів. Машина має сучасний дизайн, низький рівень шуму і вібрації, фіксатор ввімкненого положення. Зручна конструкція затискних важелів для швидкої і легкої зміни шліфувального паперу, ефективна вбудована система відводу і збору пилу в мішок, мала амплітуда коливань, що дозволяє домогтися високої якості шліфування, роблять машину зручною в роботі і простою в користуванні. У комплект поставки входять 1 лист шліфувального паперу, пилозбірник, 2 запасні щітки. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Вібраційна шліфмашина VS-180 Rebir в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Віброшліфмашина VS-180 RebirПлоскошліфмашина VS-180 Rebir..

Міксер EM2-1500K-2 Rebir

4312 грн

Міксер EM2-1500K-2 Rebir. Потужний двигун, триступеневий редуктор з великим крутним моментом, основна ергономічна рукоятка з м'якою накладкою і широкою клавішею вимикача, кнопка фіксації для роботи в безперервному режимі, можливість установки в стаціонарне положення. Комплектація: бічна рукоятка, перемішувальна насадка діаметром 160 мм, 2 запасні щітки. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Міксер EM2-1500K-2 Rebir в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Мішалка EM2-1500K-2 RebirПеремішувач EM2-1500K-2 Rebir..

Дриль UM-510/10ER Rebir

1148 грн

Дриль UM-510/10ER Rebir призначений для свердління і розсвердлювання отворів у сталі, кольорових металах, пластмасі, дереві та інших матеріалах. Машина має сучасний ергономічний дизайн, невелику масу, зачіп, що дозволяє вішати машину за поясний ремінь. Вбудований електронний регулятор частоти обертання шпинделя, перемикач напрямку обертання, кнопка фіксації для роботи в безперервному режимі, ключовий патрон, можливість установки в стаціонарне положення дозволять виконувати роботи ефективно і з великою зручністю. У комплект поставки входять 2 запасні щітки. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Дриль UM-510/10ER Rebir в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Дрель UM-510/10ER RebirДрелька UM-510/10ER Rebir..

Дриль IE-1205-16/1450ER Rebir

4376 грн

Дриль IE-1205-16 / 1450ER призначена для свердління і розсвердлювання отворів в сталях, кольорових металах, пластмасі, дереві та інших матеріалах свердлами з конічними хвостовиками діаметром від 14.5 до 23 мм і, застосовуючи перехідник і патрон, свердлами з циліндричними хвостовиками. При наявності відповідної перемішувальної насадки машину можна використовувати в якості міксера. Машина має алюмінієвий корпус редуктора, що підвищує термін служби, дві швидкості обертання з механічним перемикачем, бічну рукоятку з м'яким покриттям для поглинання вібрації, класичний 3-кулачковий патрон. Потужний двигун, триступеневий редуктор з великим крутним моментом, основна ергономічна рукоятка з м'якою накладкою і широкою клавішею вимикача, вбудований електронний регулятор частоти обертання шпинделя, перемикач напрямку обертання, кнопка фіксації для роботи в безперервному режимі, можливість установки в стаціонарне положення дозволять виконувати роботи ефективно і з великою зручністю...

Лобзик IE-5202M Rebir

2324 грн

Лобзик IE-5202M Rebir. Вимикач з електронним блоком регулювання частоти подвійних ходів. 3 режими підкачки пилки (маятник). Потужний двигун і великий хід пилки забезпечують високу ефективність пиляння. Примусовий здув тирси із зони різання покращує огляд під час роботи. Міцна сталева основа з пластмасовою накладкою. Комплектація: комплект пилок (5 шт.), упор для паралельного різу з центром (лінійка), ключ для установки пилок, пластикова накладка на підставку, 2 запасні щітки, адаптер для приєднання пилососа, протислизький вкладиш. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Лобзик IE-5202M Rebir в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Лобзік IE-5202M RebirЕлектролобзик IE-5202M Rebir..

Пила дискова зі стац. RZ3-85/2250 Rebir

4130 грн

Електропила RZ3-85 / 2250 призначена для розпилювання деревини, деревинно-стружкових, цементно-стружкових плит, фосфогіпсу та газонаповненого бетону. Потужний двигун 2250 Вт дозволяє розпилювати матеріал на глибину до 85 мм; Жорстка конструкція пили: сталева підставка з'єднана з корпусними деталями в 4-х точках; Широка сталева підставка, що забезпечує підвищену стійкість; Зручна бічна рукоятка з надійним захватом; Винесений за основу покажчик пиляння робить пиляння по розмітці зручнішим; Функція плавного пуску дозволяє запускати пилку, не навантажуючи редуктор; Вимикач з блокуванням курка для запобігання випадкового включення; Легка і швидка установка, фіксація кута повороту і глибини різання; Можливість підключення до пилососу для видалення тирси та зниження забруднення робочого місця; Використання пристосування для установки пили в стаціонарне положення дозволяє виконувати багато роботи ефективніше і з великою зручністю. У комплект поставки входять упор для паралельного рі..

Кутова шліфмашина (болгарка) LSM-230/2350 Rebir

2436 грн

Кутова шліфмашина (болгарка) LSM-230/2350 Rebir призначена для зачистки металевих, цементних, гранітних і мармурових поверхонь, зварних швів і металоконструкцій, а також для різання і зачистки від корозії елементів металоконструкцій. Машина має потужний двигун, блокування шпинделя для швидкої і зручної зміни дисків, компактний і міцний корпус редуктора, який забезпечує легкий доступ до оброблюваної деталі. Легко регульований швидкозажимний захисний кожух для захисту працюючого від іскор і часток, що відлітають, 3-позиційне приєднання додаткової рукоятки, ергономічна поворотна задня рукоятка з вбудованим вимикачем з довгим курком і плавний пуск сприяють легкому та ефективному шліфуванню. У комплект поставки входять бічна рукоятка, ключ для установки шліфувального круга, 2 запасні щітки. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Кутова шліфмашина (болгарка) LSM-230/2350 Rebir в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характ..

Рубанок електричний IE-5709G1 Rebir

3501 грн

Рубанок IE-5709G1 призначений для стругання пиломатеріалів з деревини різних порід. Конструкція рубанка забезпечує: стругання плоскій поверхні, можливість плавного регулювання глибини стругання від 0 до 2 мм, вибірку чверті (фальца) глибиною до 17 мм, стругання матеріалів під кутом 0 ° ... 45 ° до опорної поверхні із застосуванням універсальної лінійки, зняття фасок за допомогою паза в передній опорі. Наявність заднього упору дозволяє ставити рубанок на робочий стіл, не чекаючи зупинки фрези. Можливість установки рубанка в стаціонарне положення дозволяє виконати багато роботи ефективніше і з великою зручністю. Функція плавного пуску дозволяє запускати рубанок, не навантажуючи ремінь. У комплект поставки входять пристосування для установки в стаціонарі, лінійка упорна, адаптер для приєднання пилососа, пристосування для заточування ножів, 2 запасні щітки...

Акумуляторний дриль AUM3N-12-2 Rebir

2033 грн

Акумуляторний дриль AUM3N-12-2 Rebir. 23-ступеневий регулятор крутного моменту. Прискорена зарядка. Індикатор рівня зарядки. Праве / ліве обертання. Швидкозажимний патрон. Час зарядки - 1 година. Комлектация: пластиковий кейс, 2 акумулятори, зарядний пристрій, комплект насадок з адаптером, комплект свердл. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Акумуляторний дриль AUM3N-12-2 Rebir в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Акумуляторний дрель AUM3N-12-2 RebirАкумуляторна дрелька AUM3N-12-2 Rebir..

Пила дискова зі стац. IE-5107G3 Rebir

3884 грн

Електропила IE-5107G3 призначена для розпилювання деревини, деревинно-стружкової плити, цементно-стружкових плит, фосфогіпсу та газонаповненого бетону. Основна ергономічна рукоятка з м'якою накладкою і широкою клавішею вимикача, а також нова бічна рукоятка з надійним захопленням забезпечують зручну роботу і легке управління пилкою. Потужний двигун з високою частотою обертання інструмента дозволяє здійснювати пиляння на глибину до 85 мм. Використання пристосування для установки пили в стаціонарне положення дозволяє виконувати багато роботи ефективніше і з великою зручністю. Легка і швидка установка кута пропилу і глибини різання за допомогою важелів. Функція плавного пуску дозволяє запускати пилку, не навантажуючи редуктор. У комплект поставки входять 2 пристосування для установки в стаціонарі (струбцини + стійка), пильний диск з твердосплавними пластинами, упор для паралельного різу, 2 ключі для установки пилкового диска, 2 запасні щітки, адаптер для приєднання пилососа...

Рубанок електричний IE-5708M Rebir

5974 грн

Рубанок IE-5708M призначений для стругання пиломатеріалів з деревини різних порід. Конструкція рубанка забезпечує: стругання плоскої поверхні, можливість плавного регулювання глибини стругання з фіксацією в заданому положенні, вибірку чверті (фальца) глибиною до 17 мм, стругання матеріалів під кутом 0 ° ... 45 ° до опорної поверхні із застосуванням наполегливої лінійки, зняття фасок за допомогою паза в передній опорі, викид стружки в двох протилежних напрямках. Можливість установки рубанка в стаціонарне положення (безпечна парковка) дозволяє виконати багато роботи ефективніше і з великою зручністю. Функція плавного пуску дозволяє запускати рубанок, не навантажуючи ремінь. У комплект поставки входять пристосування для установки в стаціонарі, універсальна лінійка, адаптер для приєднання пилососа, пристосування для заточування ножів і 2 запасні щітки...

Рубанок IE-5709M Rebir

3780 грн

Рубанок IE-5709M Rebir. Стругання плоскої поверхні, можливість плавного регулювання глибини стругання з фіксацією в заданому положенні, вибірка чверті (фальца) глибиною до 17 мм, стругання матеріалів під кутом 0 ° ... 45 ° до опорної поверхні із застосуванням упорної лінійки, зняття фасок за допомогою паза в передній опорі, викид стружки в двох протилежних напрямках. Можливість установки рубанка в стаціонарне положення (безпечна парковка) дозволяє виконати багато роботи ефективніше і з великою зручністю. Функція плавного пуску дозволяє запускати рубанок, не навантажуючи ремінь. Комплектація: лінійка універсальна, адаптер для приєднання пилососа, пристосування для заточування ножів, 2 запасні щітки. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Рубанок IE-5709M Rebir в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Електрорубанок IE-5709M Rebir..

Показано 1 по 35 з 58 (Всього сторінок 2)
Top