Безкоштовна доставка від 1000 грн
Зварювальний інвертор MMA RP-309DK Riber-Profi

2513 грн

Зварювальний інвертор MMA RP-309DK Riber-Profi + кейсЗварювальний інвертор Riber-profi RP-309DK кейс - сучасний побутовий агрегат для зварювання, випущений відомим латвійським виробником. При високій якості, придбати цю модель побутового класу можна за цілком прийнятну ціну. Вона легка за вагою, портативна і підійде для робіт в будинку і на виїзді, для зварювальних робіт в гаражі, на ділянці, на невеликому виробництві і будівельному майданчику, для робіт на висоті і у важкодоступних місцях.Покращені технічні характеристики поєднуються в ній з доступністю в управлінні і обслуговуванні. Відрізняється цей агрегат і наявністю декількох захистів від перегрівання, перевантажень по струму, додатковими функціями контролю стабільності дуги, антизалипания, «гарячий старт». Вентиляційна система у нього посилена і це дозволяє йому витримувати тривалі високі робочі навантаження. Входять в його набір кабелю маси і кабель з електротримачі, інструкція, гарантійні документи, захисна маска, щітка-молото..

Зварювальний інвертор MMA RP-319D Riber-Profi

2710 грн

Зварювальний інвертор MMA RP-319D Riber-Profi      Зварювальний інвертор Riber-profi RP-319D відрізняється високими технічними характеристиками, гарною якістю зварювання і рівними зварювальними швами. Створений він, як і класичні моделі, на основі інверторних японських транзисторів Тошиба. Для роботи з ним використовуються штучні стандартні зварювальні електроди величиною - 1,6-5 мм. Незважаючи на те, що відноситься вона до побутового класу техніки, з нею можна проводити часті зварювальні роботи.Вага у моделі невеликої, розмір компактний. Рукоятка зручна і робить перенесення агрегату на місце роботи простіший, як і його транспортування під час зварювання. Проводити з ним зварювання можна на невеликому виробництві, гаражі, на дачі, відкритої будівельному майданчику. Наявність електронного дисплея з широким набором функцій дає можливість більш просто контролювати показники потужності струму зварювання, в процесі зварювання металевих виробів і конструк..

Зварювальний інвертор MMA RP-309D Riber-Profi

2365 грн

Зварювальний інвертор MMA RP-309D Riber-Profi     Зварювальний інвертор Riber-profi RP-309D - потужна, але при цьому легка за вагою і компактна модель сварочніка, створена певною латвійської компанії. Його основне призначення - зварювальні роботи на постійному струмі. Входять в його пристрій кілька додаткових функцій (легкий старт, антизалипания, контроль стабільності електричної дуги) і кілька захистів від перевантажень і перегріву. Важить він всього 3,3 кг і з ним зручно проводити роботи в гаражі або на дачі, на відкритій будівельному майданчику, невеликому виробництві і у важких по доступу місцях.Виконані з ним шви зварювання - рівні і якісні, міцні. Термін служби агрегату високий і він відповідає встановленим на нього стандартам ГОСТу. Працює він з будь-якими штучними електродами, величиною - 1,6-4 мм. Гарантія на цю модель - один рік. Встановлений на задній панелі великий вентилятор не дає инвертору перегріватися і при тривалій роботі з високими навантаженнями. Відс..

Кутова шліфмашина (болгарка) WS 10-125 Riber-Profi

945 грн

Якісна зручна кутова шліфмашина (болгарка) WS 10-125 Riber-Profi. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте кутову шліфмашину (болгарку) WS 10-125 Riber-Profi в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Болгарка WS 10-125 Riber-ProfiКутова шліфувальна машина WS 10-125 Riber-Profi..

Кутова шліфмашина (болгарка) WS 10-125 LW Riber-Profi

996 грн

Якісна зручна кутова шліфмашина (болгарка) WS 10-125 LW Riber-Profi. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте кутову шліфмашину (болгарку) WS 10-125 LW Riber-Profi в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Болгарка WS 10-125 LW Riber-ProfiКутова шліфувальна машина WS 10-125 LW Riber-Profi..

Бензотример RB50, 3,4 кВт  Riber-Profi

0 грн

Модель знята з виробництва. Переглянути нові моделіБензотример RB50, 3,4 кВт Riber-Profi має потужний двигун, високу продуктивність і ергономічний дизайн. Застосовується для скошування всіх типів трав, малих чагарників, сухостою. Низький рівень шуму і вібрації, плечовий ремінь і поліпшена рукоятка забезпечують комфортну роботу цим інструментом. З цією косою Ви легко впораєтесь з великими площами для скошування.Особливості:Потужний двотактний двигун (3,4 кВт)Низький рівень шумуНизький рівень вібраційПосилений редукторЗахист від перегрівуПриводна передача здійснюється за рахунок негнучкого вала, замість ненадійної тросової системиЗахист від випадкового включенняЗбалансована конструкція, ергономічна система управління.Карбюратор WalbroЛегкий стартПраймер Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте бензотример RB50, 3,4 кВт Riber-Profi в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей тов..

Кутова шліфмашина (болгарка) WS 10-125 L Riber-Profi

945 грн

Якісна зручна кутова шліфмашина (болгарка) WS 10-125 L Riber-Profi. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте кутову шліфмашину (болгарку) WS 10-125 L Riber-Profi в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Болгарка WS 10-125 L Riber-ProfiКутова шліфувальна машина WS 10-125 L Riber-Profi..

Бензотример Z 630 M, 3,4 кв. Riber-Profi

0 грн

Модель знята з виробництва. Переглянути нові моделіБензотример Z 630 M, 3,4 кв. Riber-Profi застосовується для покосу великої і жорсткої трави та навіть низькорослих маленьких чагарників. Бензокоса стане прекрасним вибором для власників приватних будинків і садиб, які цінують високу якість і розумну вартість. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Бензотример Z 630 M, 3,4 кв. Riber-Profi в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Бензокоса Z 630 M, 3,4 кв. Riber-ProfiМотокоса Z 630 M, 3,4 кв. Riber-ProfiБензотриммер Z 630 M, 3,4 кв. Riber-Profi..

Перфоратор А 26 Riber-Profi

0 грн

Надійний потужний перфоратор А 26 Riber-Profi. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте перфоратор А 26 Riber-Profi в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Перфератор А 26 Riber-ProfiПерфаратор А 26 Riber-ProfiВідбійний молоток А 26 Riber-Profi..

Пила дискова ПД 235/2650 Riber-Profi

2897 грн

Пила дискова ПД 235/2650 Riber-Profi. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Особливості пили: Висока потужність - 2650 Вт; Діаметр пильного диска 235 мм; Рукоятка-упор; Глибина розпилу 80 мм; Захист від перевантаження; Висока частота обертів. Комплектація: Пила дискова; Пильний диск; Ключ; Інструкція з експлуатації; Картонна упаковка. Замовляйте пилу дискову ПД 235/2650 Riber-Profi в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, доставки та оплати! Цей товар шукають як: Пила циркулярна ПД 235/2650 Riber-Profi Циркулярка ПД 235/2650 Riber-Profi Ручна дискова пила ПД 235/2650 Riber-Profi..

Пила циркулярна ПД 255/2850А Riber-Profi фото - 2PR інтернет-магазин інструментів

3277 грн

Пила дискова ПД 255/2850А Riber-Profi. Ручна циркулярна пила потужністю 2.8 кВт, оберти вала досягають 4600 об/хв. Дискова пила Riber ПД 255/2850А працює з поздовжнім, поперечним і похилим пропилом. Потужність і великий діаметр диска дозволяють легко обрізати кромки і розкроювати різні заготовки з ДВП, фанери або цільних дерев'яних заготовок. Пила розрахована на роботу з дисками діаметром 255 мм. У комплект додається пильний диск на 40 зубів. Конструкція пилки стандартна і дозволяє швидко змінювати пильні диски. Також до пилки додається паралельний упор для зручності в роботі. Кут пропилу регулюється в межах 45 ° і надійно фіксується. Глибина пропилу налаштовується до 90 мм. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте пилу дискову ПД 255/2850А Riber-Profi в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, доставки та оплати! Цей товар шукають як: Пила циркулярна ПД 255/2850А Ribe..

Показано 1 по 11 з 11 (Всього сторінок 1)
Top