Безкоштовна доставка від 1000 грн
SOMA FIX


 
 
Силікон прозорий 310 мл. універсальний SOMA FIX

150 грн

Універсальний силіконовий герметик Soma Fix - зручний в застосуванні матеріал, широко застосовується у внутрішніх і зовнішніх роботах, пов'язаних з герметизацією віконних рам, дверей, сантехнічних систем, ущільненням будівельних конструкцій тощо. Низька усадка і чудова стійкість до зовнішніх умов (температура, вода, УФ випромінювання) забезпечує максимальну надійність і довговічність проведених робіт. Відмінна адгезія до непористих матеріалів, таких як: метал, скло, емаль, керамічна плитка і хороша гідроізоляція зробила силіконовий герметик Soma Fix універсальним в застосуванні продуктом. Характеристики Відмінна адгезія до більшості матеріалів Особлива міцність і еластичність Не утворює цвілі Вологостійкість Термостійкість від -40 ° C до + 180 ° C Стійкість до деформацій і УФ випромінювання Час первинного застигання 15-18 хв ГАЛУЗЬ ЗАСТОСУВАННЯ Зароблення швів і тріщин у ванній кімнаті, кухні, сауні тощо Герметизація стиків водостічних труб Монтаж дверних і віконних рам, р..

Піна монтажна ручна 750 мл зимова SOMA FIX

170 грн

Поліуретанова монтажна піна побутового призначення створена спеціально для проведення робіт при низьких температурах. Однокомпонентна монтажна піна використовується з трубкою-аплікатором, зручна в застосування, зменшений вихід дозволяє справлятися з різними обсягами робіт з економією коштів. Піна широко застосовується при монтажі дверних коробок і вікон, тепло і звукоізоляції різних конструкцій, покрівлі даху, заповнення будівельних тріщин тощо. Відмінна адгезія до більшості матеріалів (бетону, цегли, металу) робить монтажну піну універсальним рішенням основних будівельних завдань. Не має адгезію до силікону, поліетилену, тефлону і іншим маслянистим поверхонь. Абсолютно нешкідлива для озонового шару, твердне при контакті з вологою. Особливості: Продукт можна використовувати при температурах до -15 ° C. Для того щоб запобігти деформації дверних і віконних коробок, варто враховувати вторинне розширення продукту приблизно рівне 50-60%. Твердне в контакті з вологою. Час первинного..

Піна монтажна проф. MEGA 850 мл всесезонна SOMA FIX

185 грн

Піна монтажна професійна SomaFix Mega 65LT - професійна однокомпонентна поліуретанова піна під спеціальний пістолет - економія коштів за рахунок збільшеного виходу. Особливості: Твердне в контакті з вологою Час первинного застигання: 8-10 хв Час обробки: 35-45 хв Граничне розширення: 19 % Міцність при розтягуванні: 3 N/mm2 Професійна поліуретанова монтажна піна - універсальний засіб для проведення великих об'ємів монтажно-будівельних робіт, незамінна в утепленні фасадів, герметизації конструкцій, покрівлі дахів, ізоляції електро- і трубопроводів, заповненні тріщин тощо. Продукт не дає усадки, що запобігає небажані деформації віконних рам і дверних коробок. Чудова адгезія до бетону, цегли, металу та дереву значно розширює сферу застосування монтажної піни. Не взаємодіє з силіконом, тефлоном, поліетиленом та іншими маслянистими поверхнями. Піна абсолютно нешкідлива для озонового шару, твердне під впливом вологи. Стійка до будь-яких погодних умов і морської води. Галузь застосу..

Силікон (чорний, 280 мл) SOMA FIX

140 грн

Однокомпонентний силіконовий герметик Soma Fix незамінний у склеюванні і герметизації акваріумів та тераріумів. Ідеальні показники стійкості до морської та прісної води, нетоксичний склад продукту. Застосовується також в герметизації скляних вітрин, кахлю, емалі, систем вентиляції і кондиціонування тощо. Герметик має відмінну адгезію до непористих будівельних матеріалів і повністю відповідає стандартам DIN 32 622. Не фарбується і не містить розчинників. Характеристики: Чудова адгезія до скла, металу, кераміки та інших непористих матеріалів Еластичність і термостійкість (від -40 ° C до + 180 ° C) Абсолютно нешкідливий для риб та рослин Низька усадка Не підлягає фарбуванню Стійкість до зовнішніх умов, в тому числі до УФ випромінювання Час первинного застигання 20 хв Галузь застосування: Склеювання і герметизація скляних і металевих конструкцій акваріумів Герметизація стикових і розширювальних з'єднань Гідроізоляційні роботи..

Піна монтажна Profit 800 мл зимова SOMA FIX

185 грн

Піна монтажна професійна SomaFix Profit 65LT зимова - це професійна однокомпонентна поліуретанова монтажна піна, створена спеціально для кліматичних умов України і застосовується в умовах низьких температур. Особливості: твердне в контакті з вологою; час первинного застигання: 8-10 хв; час обробки: 30-45 хв; граничне розширення: 19%; міцність при розтягуванні: 3 N/mm2 Галузь застосування: Ізоляція дахів і перекриттів; Заповнення порожнеч навколо труб; Створення звуконепроникних перегородок; Монтаж і ущільнення дверних коробок, віконних рам та інших конструкцій; Склеювання дерева, ПВХ, пластмаси тощо; Облицювання вхідних дверей. ..

Піна монтажна (ручна 750 мл) SOMA FIX

170 грн

Піна монтажна (ручна 750 мл) SOMA FIX - поліуретанова однокомпонентна монтажна піна побутового призначення з оптимальним виходом - максимально економна, зручна у використанні, не вимагає додаткових підручних матеріалів Монтажна піна Soma Fix - ідеальний помічник для вирішення монтажних, ізоляційних робіт в побутовому сегменті. Використовується з трубкою-аплікатором, що не вимагає додаткових навичок та інструментів. Необхідно враховувати, що саморозширюючись матеріал збільшується приблизно на 60% при твердінні. Завдяки високій адгезії до таких матеріалів, як деревина, бетон, камінь, металу тощо можна проводити різнопланові монтажні роботи з високою продуктивністю. Монтажна піна нешкідлива для озонового шару, а висока стійкість до будь-яких зовнішніх впливів забезпечує збереження матеріалу в довгостроковому періоді. Важко займиста, розширюється під впливом вологи. Переваги: Адгезія до основних будівельних матеріалів Використовується з аплікатором Дрібнопориста структура забезпечує..

Силікон білий, 280 мл SOMA FIX

125 грн

Однокомпонентний силіконовий герметик Soma Fix застосовується у внутрішніх і зовнішніх роботах різної складності, відрізняється підвищеною еластичністю, міцністю і прекрасною адгезією. Основа для затвердіння: Ацетоксил Ступінь витяжки: 800 мл/хв Час первинного застигання: 15-18 хв Ступінь затвердіння: 4 мм/день Граничне розширення: 150-200 % ..

Піна монтажна ручна 300 мл SOMA FIX

120 грн

Поліуретанова однокомпонентна монтажна піна побутового призначення за рахунок зниженого виходу максимально економна, зручна у використанні, не вимагає додаткових підручних матеріалів. Твердне в контакті з вологою Час первинного застигання: 8-10 хв Час обробки: 45-60 хв Граничне розширення: 19 % Міцність при розтягуванні: 3 N/mm2 Монтажна піна Soma Fix - ідеальний помічник у вирішенні монтажних, ізоляційних робіт в побутовому сегменті. Використовується з трубкою-аплікатором, що не вимагає додаткових навичок та інструментів. Необхідно враховувати, що саморозширюючись матеріал збільшується приблизно на 60% при твердінні. Завдяки високій адгезії до таких матеріалів, як деревина, бетон, камінь, метал тощо можливо проводити різнопланові монтажні роботи з високою продуктивністю. Монтажна піна нешкідлива для озонового шару, а висока стійкість до будь-яких зовнішніх впливів забезпечує збереження матеріалу в довгостроковому періоді. Важко займиста, розширюється під впливом вологи. ГА..

Однокомпонентний силіконовий герметик 280 мл SOMA FIX фото - 2PR інтернет-магазин інструментів

125 грн

Силікон прозорий 280 мл SOMA FIXОднокомпонентний силіконовий герметик Soma Fix застосовується у внутрішніх і зовнішніх роботах різної складності: для закладення швів і тріщин у ванній кімнаті, кухні, сауні тощогерметизації стиків водостічних трубмонтажі дверних і віконних рам, різних перекриттівгерметизації стикових і розширювальних з'єднань. Відрізняється підвищеною еластичністю, міцністю і прекрасною адгезією.Характеристики:Основа для затвердіння: Ацетоксил Ступінь витяжки: 800 мл/хв Час первинного застигання: 15-18 хв Ступінь затвердіння: 4 мм/день Граничне розширення: 150-200 % Міцність при розтягуванні: 0.60 N/mm2 Твердість по шору А: 18 Густина: 0.98 кг/м3 Термостійкість: -40 до +180 °С Напруга при подовженні на 100%: 0.36 N/мм2 Граничне розширення: 4.0 % Температура застосування: +5 / +40 °С Температура зберігання: 0 / +35 °С Термін придатності: 18 міс  ..

Піна монтажна (проф. Profit 800 мл) SOMA FIX

185 грн

Професійна однокомпонентна поліуретанова монтажна піна створена спеціально для кліматичних умов України, оптимальне співвідношення високої якості і доступної ціни. Професійна піна Soma Fix Profit має багатофункціональну структуру, яка твердне під впливом вологи. Застосовується для монтажу і ущільнення дверних коробок, віконних рам та інших конструкцій. Низькі показники усадки продукту дозволяють точно розраховувати кількість необхідного матеріалу, а також запобігають деформації віконних рам. Вихід піни приблизно на 30% вищий за стандартний. Самозастигаючий матеріал відрізняється відмінною адгезією до каменю, металу, дерева, бетону та інших будівельних матеріалів (за винятком тефлону, поліетилену, силікону). Застосовується зі спеціальним пістолетом, що забезпечує стабільне та однорідне нанесення матеріалу. Піна не руйнує озоновий шар, а точність дозування і підвищений вихід дозволяють працювати максимально економно і продуктивно. Переваги: Вихід 65 л Хороший шумо- та теплоізолятор..

Піна монтажна ручна 500 мл SOMA FIX

140 грн

Поліуретанова однокомпонентна монтажна піна побутового призначення за рахунок невеликого виходу максимально економна, зручна у використанні, не вимагає додаткових підручних матеріалів. Твердне в контакті з вологою Час первинного застигання: 8-10 хв Час обробки: 45-60 хв Граничне розширення: 19 % Міцність при розтягуванні: 3 N/mm2 Монтажна піна Soma Fix - ідеальний помічник у вирішенні монтажних, ізоляційних робіт в побутовому сегменті. Використовується з трубкою-аплікатором, що не вимагає додаткових навичок та інструментів. Необхідно враховувати, що саморозширюючись матеріал збільшується приблизно на 60% при твердінні. Завдяки високій адгезії до таких матеріалів, як деревина, бетон, камінь, метал тощо можливо проводити різнопланові монтажні роботи з високою продуктивністю. Монтажна піна нешкідлива для озонового шару, а висока стійкість до будь-яких зовнішніх впливів забезпечує збереження матеріалу в довгостроковому періоді. Важко займиста, розширюється під впливом вологи. ..

Промивка для піни 500 мл SOMA FIX

120 грн

Промивка (спрей) виготовлена на основі сольвенту і призначена для видалення не затверділої монтажної піни. Може бути використана як ефективний засіб для видалення всіляких хімічних речовин, на поліуретановій основі. При правильному і своєчасному використанні збільшує термін експлуатації монтажного пістолета. Балон збовтувати протягом 30 секунд, накрутити балон в пістолет. Робоче положення балона - догори дном. Натискати на курок пістолета до тих пір, поки засіб для видалення піни не почне виходити з пістолета в чистому вигляді. Зберігати в сухому і прохолодному місці. ..

Акриловий герметик білий, 310 мл SOMA FIX

55 грн

Однокомпонентна акрилова мастика Soma Fix є відмінним матеріалом для склеювання і герметизації будівельних конструкцій і сполучних швів. Акрилові герметики відрізняються легкістю у використанні, підвищеною адгезією до різних пластмас і ПВХ, а також можливістю фарбування після полімеризації. Будівельно-ремонтні роботи в ванних кімнатах, кухнях з різними конструкціями, що не володіють великою деформацією розтягування. Герметик можна фарбувати фарбами на водній основі через годину після нанесення. ГАЛУЗЬ ЗАСТОСУВАННЯ: Заповнення швів і тріщин зі слабкою рухливістю між поверхнями з цегли, дерева, бетону або ПВХ Герметизація тріщин в віконних рамах, дверях, стелях тощо Згладжування растрескавшихся поверхонь Однокомпонентна акрилова мастика Soma Fix створена спеціально для внутрішніх робіт, пов'язаних з герметизацією тріщин і швів, що не мають великої рухливості. Твердне в контакті з акриловою дисперсією Час первинного застигання: 15-60 хв Час повного застигання: 1-2 мм/добу Гран..

Піна монтажна (проф. MEGA 65 Plus 850 мл) SOMA FIX

185 грн

Однокомпонентна професійна поліуретанова монтажна піна преміум класу, завдяки спеціальній формулі забезпечує рівномірний високий вихід. Професійна монтажна піна Mega Plus широко застосовується в тепло і звукоізоляції конструкцій, монтажі віконних коробок, установці дверей та інших роботах великого обсягу. Інноваційна формула, розроблена фахівцями Soma Fix, забезпечує високий вихід продукту (на 30% більше аналогів) та мінімальні показники вторинного розширення, що забезпечує точне дозування продукту і захищає від можливих деформацій. Чудова адгезія до бетону, цегли, металу та дереву значно розширює сферу застосування монтажної піни (крім силікону, тефлону, поліетилену та інших маслянистих поверхонь). Піна абсолютно нешкідлива для озонового шару, твердне під впливом вологи. Стійка до будь-яких погодних умов і морської воді. Переваги: Дрібнопориста структура, низьке вторинне розширення Чудова адгезія до різних будівельних матеріалів Відсутність усадки Час обробки - 30-45 хвилин В..

Силікон для високих температур, 280 мл SOMA FIX

200 грн

Однокомпонентний силіконовий герметик створений спеціально для використання в конструкціях схильних до безперервного впливу високих температур. Основа для затвердіння: Ацетоксил Ступінь витяжки: 250 мл/хв Час первинного застигання: 18 хв Ступінь отвердіння: 4 мм/день Граничне розширення: 250 % ГАЛУЗЬ ЗАСТОСУВАННЯ: Герметизація труб в печах Склеювання керамічних панелей кухонних плит Монтажні та гідроізоляційні роботи з вогнестійкими конструкціями Однокомпонентний термостійкий силіконовий герметик розроблений за особливою технологією, яка дозволяє використовувати продукт в конструкціях, що піддаються впливу гранично високих температур (до 350 ° C), таких як: циліндри двигунів, обігрівачі, масляні насоси, промислові печі, димові труби, опалювальні системи тощо. Відмінні показники адгезії до керамічної плитки, емалі, скла, алюмінію, фарфору, дереву та цегли. Чи не застосовується з акриловими поверхнями, ПП, системні рішення і схильним до корозії металів. Продукт стійкий до ..

Рідкі цвяхи (на акриловій основі, 310 мл) SOMA FIX

55 грн

Рідкі цвяхи (Liquid Nail) Soma Fix - однокомпонентний спеціальний склад, що клеїть, забезпечує високу міцність і схоплювання поверхонь, значно економить час і не пошкоджує матеріали. Твердне в контакті з акриловою дисперсією Час первинного застигання: 30-60 хв Час повного застигання: 24 мм/добу Граничне розширення: >100 % Коефіцієнт пружності при 100%: ? 0,20 Mpa ..

Піна монтажна (проф. піна-клей 750 мл) SOMA FIX

230 грн

Професійна поліуретанова піна-клей для зовнішніх і внутрішніх систем теплоізоляції. Чудово склеює пінополістирольні плити на фасадах будівель. Дозволяє значно прискорити та полегшити виконання робіт по утепленню фасадів. Чудова адгезія до різних основ, таких як: конструкції з бетону, цегли, каменю, пористі будівельні блоки, штукатурка, різні види бітумних мембран та інші мінеральні основи. У клею висока еластичність, він не покривається тріщинами після затвердіння, також відсутня усадка і вторинне розширення.Цей товар шукають як:Пінка монтажна (проф. піна-клей 750 мл) SOMA FIXПєнка монтажна (проф. піна-клей 750 мл) SOMA FIXКлей-піна 750 мл SOMA FIX ..

Показано 1 по 17 з 17 (Всього сторінок 1)
Top