Безкоштовна доставка від 1000 грн
Vega


 
 
Кутова шліфмашина (болгарка) VG-2500 Vega

3084 грн

Кутова шліфмашина (болгарка) VG-2500 - найпотужніша модель у лінійці інструментів Vega. Цей інструмент призначений для виконання складних завдань, таких як різка цегли, труб, плитки. Корпус моделі виконаний з пластику високої міцності, редуктор надійно захищений корпусом з магнієвого сплаву. Для зручної роботи модель оснащена функцією плавного пуску, посиленим захистом від пилу, покращеною системою охолодження двигуна. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Болгарка VG-2500 VegaКутова шліфувальна машина VG-2500 Vega..

Ланцюгова електропила бокова VP-2150 Vega

2752 грн

Ланцюгова електрична пила VP-2150 - незамінний помічник для робіт на присадибній ділянці. Цей інструмент з легкістю впорається з валянням дерев, допоможе в заготівлі дров та обрізанні гілок. Корпус пили воготовлений з міцного пластику. Захист від перевантажень, автоматичне змащення ланцюга і знижений рівень шуму - все це робить роботу з пилою ще зручнішою, а сам інструмент надійним і довговічним. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!..

Кутова шліфмашина (болгарка) VG-1900 Vega

1874 грн

Кутова шліфмашина (болгарка) VG-1900 - інструмент підвищеної потужності, оснащений функцією плавного пуску. Корпус з магнієвого сплаву відлитий під високим тиском з подальшою точної механічної обробкою, надійно захищає редуктор від пошкоджень. Покращена конструкція даної моделі спеціально розроблена для підвищення функцій пилозахисту і охолодження інструмента. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Болгарка VG-1900 VegaКутова шліфувальна машина VG-1900 Vega..

Ланцюгова електропила VP-2200 Vega

2942 грн

Ланцюгова електрична пила VP-2200 - незамінний помічник для робіт на присадибній ділянці. Цей інструмент з легкістю впорається з валянням дерев, допоможе в заготівлі дров та обрізанні гілок. Корпус пили воготовлений з міцного пластику. Захист від перевантажень, автоматичне змащення ланцюга і знижений рівень шуму - все це робить роботу з пилою ще зручнішою, а сам інструмент надійним і довговічним. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!..

Дриль VD-950 Vega

1184 грн

Дриль ударний VD-950 - інструмент підвищеної потужності з функцією удару. За допомогою цього дриля можна з легкістю проробляти отвори в дереві, металі та бетоні. Рукоятка виконана з прогумованими вставками, що знижує рівень вібрації під час роботи і запобігає ковзанню рук. Додаткова рукоятка і глибиномір, які йдуть в комплекті з дрилем, допоможуть виконати отвори однакової глибини з максимальною точністю. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Дрель VD-950 VegaДрелька VD-950 Vega..

Перфоратор VH-1950 SDS MAX Vega

4873 грн

Перфоратор VH-1950 SDS MAX - професійний інструмент з SDS MAX патроном, конструкція якого спрощує роботу з оснащенням і захищає сам патрон від шкідливої ударної дії. Пластикові частини корпусу виконані з ударостійкого матеріалу підвищеної міцності. Металева частина відлита під тиском з наступною технічною обробкою. Підвищена сила удару 9 Дж і свердла великого діаметру (понад 20 мм) дозволяють з легкістю довбати камінь, бетон та інші міцні матеріали. Інструмент постачається в кейсі з укомплектованим в ньому свердлильним патроном з перехідником, додатковою рукояткою, списом, наборів бурів.Цей товар шукають як:Перфератор VH-1950 SDS MAX Vega Перфаратор VH-1950 SDS MAX Vega Відбійний молоток VH-1950 SDS MAX Vega ..

Мережевий шуруповерт VDS-800 Vega

0 грн

Модель замінено на Шуруповерт мережевий VDS-1300 Vega Мережевий шуруповерт VDS-800 Vega - професійний інструмент високого класу. Потужний двигун 800 Вт здатний розвивати швидкість до 1800 об/хв. Корпус редуктора виконаний в металі, який надійно захищає його від пошкоджень. Пластикові частини виконані з матеріалу підвищеної міцності і зносостійкості. На рукоятці є прогумовані вставки, що запобігають ковзанню рук при експлуатації інструмента. Даний шуруповерт має дві швидкості роботи: від 0 до 470 об/хв і від 0 до 1800 об/хв. Ця функція забезпечить оптимальний вибір швидкості для максимально комфортної роботи з різними матеріалами. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте мережевий шуруповерт VDS-800 Vega в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте і отримаєте детальну консультацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Мережевий шурупокрут VDS-800 VegaМережевий шруповерт VDS-800 Vega..

Шуруповерт VCD-12Li Vega

2159 грн

Шуруповерт акумуляторний VCD-12LiS - легкий і компактний шуруповерт з номінальною напругою 12 В. Інструмент працює від Li-ion батареї, яка відрізняється легкою вагою і великим зарядом акумулятора, що дозволяє працювати шуруповертом тривалий час без підзарядки. Тому такий інструмент просто необхідний в роботах, віддалених від джерела електромережі. У комплекті поставки з шуруповертом йдуть 2 Li-ion акумулятори, зарядний пристрій і пластиковий кейс з надійними замками. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, відправка товару у день замовлення. Львів. Замовляйте! 068-844-11-44; 073-844-11-44 . Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Шруповерт VCD-12Li VegaШурупокрут VCD-12Li Vega..

Рубанок VP-950 (в кейсі) Vega

1789 грн

Рубанок електричний VP-950 - ручний інструмент, корпус якого виконаний з твердосплавного металу. Двигун потужність 950 Вт дозволяє виконувати роботу з високою точністю. Регулювання глибини стругання здійснюється в межах від 0 до 3 мм, а максимальна ширина стругання становить 82 мм. У даній моделі використовуються широкі ножі, які мають можливість багаторазового заточування, для цього в комплекті з рубанком є ??спеціальне пристосування. Рубанок постачається в надійному металевому кейсі, тому проблем зі зберіганням і транспортуванням не виникне. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Електрорубанок VP-950 (в кейсі) Vega..

Кутова шліфмашина (болгарка) VG-950E Vega

1139 грн

Кутова шліфмашина (болгарка) VG-950E - зручна модель, виконана в ергономічному дизайні з ударостійким корпусом. Двигун має високий запас потужності, що дозволяє з легкістю виконувати роботи при великому навантаженні. Різносплавні шайби, маючи різний коефіцієнт теплорозширення, запобігають заклинюванню диска під час тривалої роботи. У моделі передбачена функція регулювання обертів. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Болгарка VG-950E VegaКутова шліфувальна машина VG-950E Vega..

Дискова пила VS-2000 Vega

2807 грн

Дискова електрична пила VS-2000 застосовується для розкрою різних матеріалів, частіше деревини і пластику. Конструкція даної пилки вдосконалена для тривалої безпечної експлуатації. Даний інструмент оснащений потужним двигуном. Передбачено блокування шпинделя для швидкої заміни пильного диска. Ця модель є універсальною: ручною і стаціонарною пилкою, оскільки в ній передбачена можливість стаціонарної установки. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Циркулярна пила VS-2000 VegaЦиркулярка VS-2000 Vega..

Дискова пила VS-1800 (додатковий диск) Vega

2005 грн

Дискова електрична пила VS-1800 застосовується для розкрою різних матеріалів, частіше деревини і пластику. Конструкція цієї пили вдосконалена для тривалої безпечної експлуатації. Інструмент оснащений потужним двигуном. Передбачено блокування шпинделя для швидкої заміни пильного диска. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Циркулярна пила VS-1800 (додатковий диск) VegaЦиркулярка VS-1800 (додатковий диск) Vega..

Перфоратор VH-1700 Vega

2992 грн

Перфоратор VH-1700E - професійний інструмент, призначений для проведення демонтажних робіт, буріння та свердління отворів, різання штроб для прокладання кабелів. Модель виконана з функцією регулювання обертів, з посиленою системою пилозахисту, покращеною системою охолодження і захистом двигуна від перегріву. Перфоратор має підвищену силу удару 5,5 Дж. Перфоратор постачається в кейсі з набором бурів, списом, зубилом, додатковою рукояткою і глибиноміром. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Перфератор VH-1700 VegaПерфаратор VH-1700 VegaВідбійний молоток VH-1700 Vega..

Фен VF-2100E Vega

1044 грн

Фен промисловий VF-2100E має широкий спектр виконуваних робіт. Його застосовують для сушіння, видалення лаків і фарб, відігрівання замерзлих водопровідних труб, пайки і формування пластику тощо. Корпус інструмента виконаний з жаростійкого, ударостійкого пластику. Рукоятка має прогумовану вставку, яка запобігає ковзанню рук під час роботи. Форма рукоятки D-подібна, що забезпечує додатковий захист рук від високих температур. Інструмент постачається в зручному пластиковому кейсі з надійними замками. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Термоповітродувка VF-2100E VegaТепловентилятор VF-2100E VegaОбігрівач VF-2100E Vega..

Вібраційна шліфмашина VS-450 Vega

1283 грн

Вібраційна шліфмашина VS-450 призначена для шліфування плоских поверхонь різних матеріалів. Такі машини можна використовувати для зняття старої фарби, іржі, для видалення подряпин. Принцип дії полягає в здійсненні швидких зворотно-поступальних рухів шліфувальної шкурки, яка закріплюється на підошві інструменту. Кріплення шліфувальної шкурки до підошви мультизажимне, що виключає раптове відчеплення її під час роботи. Підошва зносостійка, металева. Рукоятка подовжена з прогумованими вставками, ідеально лежить в руці. Передбачена функція блокування кнопки включення, що дозволить зафіксувати необхідні обороти, підібравши оптимальну швидкість роботи інструмента. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Віброшліфмашина VS-450 VegaПлоскошліфмашина VS-450 Vega..

Дриль VD-1100 Vega

1281 грн

Дриль ударний VD-1100 - якісний, надійний інструмент. Металевий корпус редуктора відлитий під тиском, що робить його конструкцію максимально міцною. Покращена система охолодження двигуна і захист від перегріву створюють оптимальні умови для тривалої безпечної роботи з інструментом. У комплекті поставки є додаткова рукоятка, глибиномір і запасні колекторні щітки. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Дрель VD-1100 VegaДрелька VD-1100 Vega..

Лобзик VJ-950 Vega

1851 грн

Лобзик електричний VJ-950 - інструмент зі зручним, ергономічним дизайном. Редуктор надійно захищений корпусом з металу, який дозволяє вберегти деталі від механічних пошкоджень. Покращена система охолодження і вентиляції захистить двигун від перегріву і підвищить термін служби інструмента загалом. Лита станина відрізняється підвищеною міцністю і має можливість нахилу на 45 градусів в обидві сторони. Ця модель лобзика постачається в кейсі. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Лобзік VJ-950 VegaЕлектролобзик VJ-950 Vega..

Перфоратор VH-1350 Vega

2437 грн

Перфоратор VH-1350 - інструмент з підвищеною силою удару 4,5 Дж. Корпус редуктора виконаний з високоміцного магнієвого сплаву під тиском з подальшою технічною обробкою. Така особливість виробництва деталей робить конструкцію міцною і довговічною. Покращена система охолодження, захист від перегріву двигуна - особливості, які продовжують термін служби інструмента. Разом з перфоратором постачається додаткова рукоятка, глибиномір, піка, бури та зубило. Все це укомплектовано в зручний пластиковий кейс з міцними замками. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Перфератор VH-1350 VegaПерфаратор VH-1350 VegaВідбійний молоток VH-1350 Vega..

Дриль VD-550 Vega

790 грн

Дриль електричний VD-550 - маленький, компактний безударний дриль, з потужністю двигуна 550 Вт. Модель оснащена самозажимним напівметалевим патроном. Функція реверсу, регулювання обертів, блокування кнопки включення - все це особливості, які роблять роботу з інструментом зручним і комфортним. Завдяки спеціальному кріпленню, малій вазі і габаритам цей дриль можна розмістити на будівельному ремені. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Дрель VD-550 VegaДрелька VD-550 Vega..

Стрічкова шліфмашина VL-1050 Vega

1820 грн

Стрічкова шліфувальна машина VL-1050 застосовується для шліфування широких, плоских або нерівних поверхонь, зняття шару матеріалу. За допомогою цього інструмента можна працювати як по дереву, пластмасі, металі, так і по інших будівельних матеріалах. Робота стрічкової шліфувальної машини полягає в здійсненні постійних односпрямованих рухів шліфувальної шкурки у вигляді стрічки. Шліфмашини цього типу в лінійці інструменту Vega мають можливість стаціонарної установки за допомогою спеціальних кріпильних клем, також для обробки різних поверхонь передбачена функція регулювання швидкості протягання стрічки. Відкидна робоча поверхня дозволяє обробляти важкодоступні місця і кути. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Ленточна шліфмашина VL-1050 Vega..

Кутова шліфмашина (болгарка) VG-850 Vega

996 грн

Кутова шліфмашина (болгарка) VG-850 - інструмент, який широко застосовується в будівельних і ремонтних роботах. Його використовують для різання, шліфування металевих та інших поверхонь, для видалення іржі, затирання зварювальних швів, полірування різних матеріалів. Корпус редуктора відлитий під високим тиском, проходить точну механічну обробку, що забезпечує підвищену надійність інструмента при використанні. У цій моделі використовуються різносплавні шайби, які запобігають заклинюванню диска під час тривалої роботи. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Болгарка VG-850 VegaКутова шліфувальна машина VG-850 Vega..

Шуруповерт VCD-18Li Vega

2652 грн

Шуруповерт акумуляторний VCD-18Li - потужний, надійний шуруповерт з номінальною напругою 18 В. Робота шуруповерта походить від Li-ion акумулятора. Батарея у цій моделі має плоску форму, тому інструмент можна поставити у вертикальне положення, що захистить його від механічних пошкоджень, подряпин та інших дефектів. Інструмент оснащений індикаторами заряду батареї, що дозволить точно дізнатися, коли потрібна підзарядка. У комплекті поставки є 2 Li-ion батареї, зарядний пристрій і пластиковий кейс для зручного зберігання і транспортування. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Шруповерт VCD-18Li VegaШурупокрут VCD-18Li Vega..

Перфоратор VH-1200 DFR Vega

2406 грн

Перфоратор VH-1200 DFR призначений для різання отворів, штроб, руйнування матеріалів підвищеної міцності (камінь, цегла, бетон тощо). Працює інструмент у трьох режимах: свердління, удар і свердління з ударом. Це дає йому можливість обробляти різні види матеріалів. Самозажимний SDS + патрон, яким оснащена ця модель, простий в експлуатації і не вимагає допомоги ключа для установки. Незаперечним бонусом перфоратора цієї моделі є наявність DFR патрона, що значно збільшує спектр можливостей інструмента. Цей перфоратор можна використовувати як дриль, потужний мережевий шуруповерт або міксер. Постачається інструмент в кейсі з набором бурів, списом, зубилом, глибиноміром і додатковою рукояткою. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Перфератор VH-1200 DFR VegaПерфаратор VH-1200 DFR VegaВідбійний молоток VH-1200 DFR Vega..

Полірувальна машина VK-1600 Vega

2221 грн

Машина полірувальна VK -1600 - легкий в роботі надійний інструмент, який призначений для полірування металевих, пластикових, дерев'яних та інших поверхонь. Завдяки регулюванню обертів можна підібрати оптимальну швидкість для обробки різних матеріалів. Передбачено блокування кнопки вимикача. Додаткова рукоятка має можливість регулювання. Таким чином інструмент можна підрегулювати максимально комфортно для будь-якого користувача. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, відправка товару у день замовлення. Львів. Замовляйте! 068-844-11-44; 073-844-11-44 . Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Поліровка VK-1600 VegaШліфмашина VK-1600 Vega..

Ножиці вирубні VS1.6-800 (запасний плансон) Vega

3084 грн

Висічні ножиці по металу VS1.6-800 призначені для висічення отворів будь-якої форми, роботи з профільними матеріалами. Принцип дії грунтується на зворотно-поступальних рухах пуансона, який вирізає невелику кількість матеріалу за кожен хід. Інструмент має продуману конструкцію, яка спеціально розроблена для зручного розташування в руці. Компактність і легка вага роблять ножиці маневреними, що сприяє максимально комфортній роботі з інструментом. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, відправка товару у день замовлення. Львів. Замовляйте! 068-844-11-44; 073-844-11-44 . Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Ножиці по металу VS1.6-800 (запасний плансон) VegaЕлектроножиці VS1.6-800 (запасний плансон) Vega..

Лобзик VJ-1100 Vega

1419 грн

Лобзик електричний VJ-1100 - інструмент підвищеної потужності. Володіє широким спектром виконуваних функцій: рівне різання, криволінійні розпили, паралельні розпили будь-якої форми, коротке різання. Спектр оброблюваного матеріалу великий, досить вибрати пилочку для певного матеріалу і підібрати оптимальну швидкість роботи інструменту. Корпус редуктора зроблений з металу. Це робить конструкцію міцною і надійною. Передбачена можливість фіксації регулювання обертів. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Лобзік VJ-1100 VegaЕлектролобзик VJ-1100 Vega..

Рубанок VP-1650 з переворотом Vega

2992 грн

Рубанок електричний VP-1650 - професійний інструмент підвищеної потужності. За допомогою цього рубанка можна обробляти великі поверхні набагато швидше і ефективніше, оскільки глибина стругання за один прохід - 3,5 мм, а ширина - 110 мм. Електрорубанок цієї моделі можна вести поверх оброблюваної поверхні або встановити його на стаціонарному столі і пропускати через нього опрацьований матеріал, тому цей рубанок є універсальним: ручним і стаціонарним інструментом. Корпус виконаний з міцного матеріалу з ударостійкими властивостями. Додаткова рукоятка забезпечує зручність в роботі і правильний розподіл навантаження. У цієї моделі є спеціальна підніжка на підошві, яка запобігає пошкодженню ножа і оброблюваної поверхні. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Електрорубанок VP-1650 з переворотом Vega..

Фрезер VER-1100 Vega

2252 грн

Фрезер електричний VER-1100 застосовується для точних і дрібних робіт у деревообробній сфері, призначений для фігурної обробки крайок і канавок, вирізання пазів і свердління отворів. Фрезер має зручну рукоятку з прогумованими вставками, що мінімізує ковзання рук під час тривалої роботи. Регулятор оборотів дозволяє грамотно використовувати фрези різного діаметру, не здійснюючи припалів під час роботи. Можливість фіксації вимикача забезпечує постійну роботу на обраних оборотах. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Телефонуйте і отримаєте детальну інформацію про характеристики товару, доставку та оплату!..

Точильно-гравірувальний станок VBG-200 Vega

1542 грн

Точильно-гравірувальний верстат VBG-200 призначений для заточування різних інструментів, зачистки зварювальних швів і шліфування різних матеріалів. Це можуть бути ножі, стамески, свердла, викрутки тощо. Як робочий інструмент застосовуються шліфувальні круги діаметром 75 мм різної зернистості, захищені прозорими кожухами, кут нахилу яких можна регулювати залежно від необхідних умов роботи. Для кращої фіксації інструменту передбачена можливість кріплення до столу. Дана модель оснащена гнучким валом, за допомогою якого можна наносити гравіювання на різні деталі і поверхні, а також виконувати дрібні шліфувальні роботи. Точило має компактні розміри і зручне колесо регулювання обертів. У комплекті з точилом поставляються два абразивних кола різної зернистості, захисні пластикові екрани і гнучкий вал для виконання гравірувальних робіт. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, відправка товару у день замовлення. Львів. Замовляйте! 068-844-11-44; 073-844-11-44 . Телефонуйте та отримайте детал..

Відбійний молоток VHI-2100 Vega

4030 грн

Відбійний молоток VHI-2100 Vega - професійний інструмент, надійний і практичний в експлуатації. Міцний магнієвий корпус захищає відбійник від ударів та інших пошкоджень. Знижений рівень шуму і система гасіння вібрації зроблять роботу з інструментом більш комфортною. Підвищена сила удару і висока потужність сприяють високоефективній роботі з даною моделлю. Інструмент постачається в металевому кейсі, в якому є піка і зубило. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Відбійник VHI-2100 VegaПерфоратор VHI-2100 Vega..

Стрічкова шліфмашина VL-1250 Vega

1992 грн

Машина шліфувальна стрічкова VL-1250 застосовується для шліфування широких, плоских або нерівних поверхонь, зняття шару матеріалу. За допомогою цього інструмента можна працювати як по дереву, пластмасі, металі, так і по інших будівельних матеріалах. Робота стрічкової шліфувальної машини полягає в здійсненні постійних односпрямованих рухів шліфувальної шкурки у вигляді стрічки. Шліфмашини цього типу в лінійці інструменту Vega мають можливість стаціонарної установки за допомогою спеціальних кріпильних клем, також для обробки різних поверхонь передбачена функція регулювання швидкості протягання стрічки. Відкидна робоча поверхня дозволяє обробляти важкодоступні місця і кути. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Ленточна шліфмашина VL-1250 Vega..

Ножиці листові VS2.5-850 (додаткові ножі) Vega

2233 грн

Ножиці листові VS2.5-850 - електроінструмент, призначений для прямого і фігурного різання матеріалів товщиною до 2,5 мм. Ріжучим інструментом таких ножиць є пара лез (рухоме і нерухоме), між якими закладається металевий лист. Металевий корпус редуктора надійно захищає важливі внутрішні частини інструмента. Захисний кожух і ударостійкий корпус забезпечують максимально безпечну роботу з ножицями. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Ножиці для металу VS2.5-850 (додаткові ножі) Vega..

Штроборіз VW-1600-150 Vega

5220 грн

Штроборіз електричний VW-1600-150 призначений для різання пазів і нарізування борозен в цегляній кладці або інших матеріалах. Робочим інструментом є два алмазних або абразивних диски, розташованих на певній відстані один від одного, яка регулюється в залежності від поставлених завдань. Надійний матеріал, який використовується при виготовленні корпусу для цього інструмента, має високі ударостійкі показники, що робить роботу з інструментом максимально безпечною і комфортною. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати! Цей товар шукають як:Штроборез VW-1600-150 VegaБороздоділ VW-1600-150 VegaБороздороб VW-1600-150 Vega..

Рубанок VP-1300 з переворотом Vega

1777 грн

Рубанок електричний VP -1300 - це інструмент, який призначений для оброблення плоских поверхонь деревних матеріалів і зняття фасок. Електрорубанок цієї моделі можна вести поверх оброблюваної поверхні або встановити його на стаціонарному столі і пропускати через нього опрацьований матеріал, тому цей рубанок є універсальним: ручним і стаціонарним інструментом. Корпус виконаний з міцного матеріалу з удароміцними властивостями. Додаткова рукоятка забезпечує зручність в роботі і правильний розподіл навантаження. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Електрорубанок VP-1300 з переворотом Vega..

Фен 2300LE Vega

1566 грн

Фен промисловий VF-2300LE має широкий спектр виконуваних робіт. Його застосовують для сушіння, видалення лаків і фарб, відігрівання замерзлих водопровідних труб, пайки і формування пластику тощо. Корпус інструменту виконаний з жаростійкого, ударостійкого пластику. Рукоятка має прогумовані вставки, що запобігають ковзанню рук під час роботи. Форма рукоятки D-подібна, що забезпечує додатковий захист рук від високих температур. Модель оснащена LCD дисплеєм, який відображає важливі настройки інструмента. Є можливість збереження в пам'яті останніх налаштувань для швидкого старту. Передбачено настроювання температури і потоку повітря, відбувається постійний контроль нагрівання. Інструмент поставляється в зручному пластиковому кейсі з надійними замками. Для виконання різних видів робіт у кейсі можна знайти набір насадок. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шу..

Показано 1 по 35 з 36 (Всього сторінок 2)
Top