Безкоштовна доставка від 1000 грн
Тример бензиновий Zomax ZMB 520

0 грн

Тример бензиновий Zomax ZMB 520 дозволяє працювати у важкодоступних місцях тривалий час. Він використовується для скошування сухої або свіжої трави та заростів. Також його можна застосовувати для зрізання молодих дерев. Працює з катушкою та ножем. Жилка подається напівавтоматично. У комплекті є ремінь, який полегшує роботу оператора. Прилад обладнаний двотактним двигуном об’ємом 51,7 см?. Має низький розхід палива. Двигун характеризується якістю та довговічністю. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте тример бензиновий Zomax ZMB 520 в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Мотокоса Zomax ZMB 520Бензокоса Zomax ZMB 520Бензотриммер Zomax ZMB 520..

Двигун бензиновий Zomax ZM-415

0 грн

Багатоцільовий потужний та надійний двигун бензиновий Zomax ZM-415. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте двигун Zomax ZM-415 в інтернет-магазині 2pr.com.ua. вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Мотор бензиновий Zomax ZM-415..

Двигун бензиновий Zomax ZM-305

0 грн

Багатоцільовий потужний та надійний двигун бензиновий Zomax ZM-305. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте двигун Zomax ZM-305 в інтернет-магазині 2pr.com.ua. вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Мотор бензиновий Zomax ZM-305..

Двигун бензиновий Zomax ZM-520

0 грн

Багатоцільовий потужний та надійний двигун бензиновий Zomax ZM-520. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте двигун Zomax ZM-520 в інтернет-магазині 2pr.com.ua. вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Мотор бензиновий Zomax ZM-520..

Показано 1 по 4 з 4 (Всього сторінок 1)
Top