Безкоштовна доставка від 1000 грн
DNIPRO-M


 
 
Зварювальний інвертор САБ-260 ДПА Дніпро-М

2856 грн

Зварювальний інвертор САБ-260 ДПА Дніпро-М дозволяє ефективно працювати з металом і створювати корисні в побуті речі. Даний зварювальний інвертор можна з легкістю налаштувати під необхідні вам параметри і робочі завдання. Наприклад, силу струму можна підібрати в діапазоні від 20 до 250 А, а діаметр електрода - від 1,6 до 5 мм. Потужність зварювального інвертора становить 6 кВт. Модель САБ-260ДПА володіє збільшеним робочим циклом - 80%. Основною особливістю даної моделі є кейс, виконаний з алюмінію. Завдяки міцному матеріалу зварювальний апарат та всі його комплектуючі будуть надійно захищені від зовнішніх факторів. До того ж, в такому кейсі інвертор зручно і зберігати, і перевозити. Мережевий фільтр також пройшов етап поліпшення, і тепер апарат може стабільно працювати навіть при частих і різких перепадах напруги. Важливим фактом також залишається ступінь захисту інвертора - IP21S. Апарат захищений від взаємодії з падаючими вертикально краплями води і невеликими твердими частинками...

Алмазний диск 125 х 22,2 мм, Ultra Дніпро-М

252 грн

Алмазний диск Дніпро-М Ultra ріже практично всі будівельні матеріали. Даний диск має найбільший ресурс і швидкість різу серед моделей лінійки. Інноваційна технологія «Vacuum brazed» дозволяє надійно зафіксувати алмаз на поверхні диска. Експлуатуючи агрегат, Ви з легкістю впораєтеся з різкою металу, бетону і більшості будівельних матеріалів. Зовнішній діаметр диска становить 125 мм, внутрішній - 22.2 мм, товщина - 2.4 мм. Максимальне число обертів - 12250 об/хв і точний різ, допоможуть вам швидко і якісно виконати роботу. Слід зазначити, що технологія «Vacuum brazed» використовується для дисків у військовій та аварійно-рятувальної галузі Європи та США. Цей товар шукають як: Алмазний круг 125 х 22,2 мм, Ultra Дніпро-М..

Алмазний диск 125 х 22,2 мм, Екстра-Кераміка Дніпро-М

231 грн

Алмазний диск екстра-кераміка - новинка серед лінійки моделей торгової марки Дніпро-М. Даний диск використовується для сухого різання керамічної плитки, керамограніту, тротуарної та декоративної плитки, бетону, мармуру, граніту. З універсальною формою кромки диска Ви отримаєте ідеально рівний різ без сколів і залишитеся задоволені результатом роботи. Крім того, посилена центральна частина диска і мінімальна товщина кільця 1.4 мм забезпечують максимальну точність різу і відсутність вібрації. Внутрішній діаметр диска становить 22.2 мм, зовнішній - 125 мм. Максимальне число обертів - 12250 об/хв. Цей товар шукають як: Алмазний круг 125 х 22,2 мм, Екстра-Кераміка Дніпро-М..

Алмазний диск 180 х 22,2 мм, Ultra Дніпро-М

430 грн

Алмазний диск Дніпро-М Ultra сегментний ріже практично всі будівельні матеріали. Даний агрегат має найбільший ресурс і швидкість різу серед моделей лінійки. Інноваційна технологія «Vacuum brazed» дозволяє надійно зафіксувати алмаз на поверхні диска. Експлуатуючи агрегат, Ви з легкістю впораєтеся з різкою металу, бетону і більшості будівельних матеріалів. Зовнішній діаметр диска становить 180 мм, внутрішній - 22.2 мм, товщина - 2.7 мм. Максимальне число обертів - 8500 об/хв і точний різ, допоможуть Вам швидко і якісно виконати роботу. Слід зазначити, що технологія «Vacuum brazed» використовується для дисків у військовій та аварійно-рятувальної галузі Європи та США. Цей товар шукають як: Алмазний круг 180 х 22,2 мм, Ultra Дніпро-М..

Алмазний диск 180 х 22,2 мм, Екстра-Кераміка Дніпро-М

377 грн

Алмазний диск екстра-кераміка - новинка серед лінійки моделей торгової марки Дніпро-М. Даний диск використовується для сухого різання керамічної плитки, керамограніту, тротуарної та декоративної плитки, бетону, мармуру, граніту. З універсальною формою кромки диска Ви отримаєте ідеально рівний різ і залишитеся задоволені результатом роботи. Крім того, посилена центральна частина диска і мінімальна товщина кільця 1.6 мм забезпечують максимальну точність різу і відсутність вібрації. Внутрішній діаметр диска становить 22.2 мм, зовнішній - 180 мм. Максимальне число обертів - 8500 об/хв. Цей товар шукають як: Алмазний круг 180 х 22,2 мм, Екстра-Кераміка Дніпро-М..

Акумуляторний дриль-шуруповерт АДЛ-12ПЗ Li-ion, 12 B (кейс) Дніпро-М

1944 грн

Акумуляторний дриль-шуруповерт від ТМ Дніпро-М - це побутовий електроінструмент, який допоможе успішно вирішити багато ремонтних завдань. Напруга акумулятора складає 12 В, чого цілком достатньо для виконання базових побутових робіт. Інструмент функціонує за рахунок літій-іонного акумулятора ємністю 1,5 А/год. Повний заряд батареї за допомогою імпульсного зарядного пристрою займає 60 хвилин. Конструкція батареї дуже зручна - вона не виходить за межі основного корпусу, а також досить легко знімається. Максимальний крутний момент в моделі АДЛ-12ПЗ - 25 Нм, а його ступінь можна регулювати до показника 18 + 1. Можлива кількість обертів - 1350 обертів/хвилину. Дриль-шуруповерт може проробляти отвори до 10 мм в сталі і 20 мм в деревині.Серед переваг моделі АДЛ-12ПЗ варто також відзначити:Світлодіодний ліхтарик (за допомогою якого можна працювати навіть в слабо освітлених місцях);2 швидкості редуктора (1 - робота з максимальною швидкістю, 2 - робота з максимальною інтенсивністю затиснення);Шес..

Алмазний диск 230 х 22,2 мм, Ultra Дніпро-М

610 грн

Алмазний диск Дніпро-М Ultra сегментний ріже практично всі будівельні матеріали. Даний агрегат має найбільший ресурс і швидкість різу серед моделей лінійки. Інноваційна технологія «Vacuum brazed» дозволяє надійно зафіксувати алмаз на поверхні диска. Експлуатуючи агрегат, Ви з легкістю впораєтеся з різкою металу, бетону і більшості будівельних матеріалів. Зовнішній діаметр диска становить 230 мм, внутрішній - 22.2 мм, товщина - 2.7 мм. Максимальне число обертів - 6500 об/хв і точний різ, допоможуть вам швидко і якісно виконати роботу. Слід зазначити, що технологія «Vacuum brazed» використовується для дисків у військовій та аварійно-рятувальній галузі Європи та США. Цей товар шукають як: Алмазний круг 230 х 22,2 мм, Ultra Дніпро-М..

Алмазний диск 230 х 22,2 мм, Екстра-Кераміка Дніпро-М

452 грн

Алмазний диск екстра-кераміка - новинка серед лінійки моделей торгової марки Дніпро-М. Даний диск використовується для сухого різання керамічної плитки, керамограніту, тротуарної та декоративної плитки, бетону, мармуру, граніту. З універсальною формою кромки диска Ви отримаєте ідеально рівний різ і залишитеся задоволені результатом роботи. Крім того, посилена центральна частина диска і мінімальна товщина кільця 2 мм забезпечують максимальну точність різу і відсутність вібрації. Внутрішній діаметр диска становить 22.2 мм, зовнішній - 230 мм. Максимальне число обертів - 6650 об/хв. Цей товар шукають як: Алмазний круг 230 х 22,2 мм, Екстра-Кераміка Дніпро-М..

Акумуляторний дриль-шуруповерт АДЛ-12Е, 12 B (кейс) Дніпро-М

0 грн

Покращений аналог моделі: Акумуляторний дриль-шуруповерт АДЛ-12.0 Li-ion , 12 В, 2 швидкості Дніпро-МАкумуляторний дриль-шуруповерт АДЛ-12 Е, 12 B (кейс) Дніпро-М - незамінний ручний електроінструмент в побуті. З його допомогою можна впоратися з ремонтними та будівельними роботами будь-якого рівня складності. Пристрій має дві швидкості редуктора. Модель АДЛ-12Е оснащена літій-іонною батареєю, ємністю 1,5 А / год, яка повністю заряджається протягом 1 години. Максимальний крутний момент - 25 Н / м. Кількість обертів становить 0-1100 об/хв. Серед переваг варто відзначити наявність світлодіодного ліхтарика, що освітлює робочу зону, легку вагу - всього 800 г, а також захист акумулятора від перегріву. Особливості: одномуфтовий патрон, кнопковий реверс, світлодіодний ліхтарик, ергономічна прогумована рукоятка, контроль заряду і перегріву, двошвидкісний редуктор, циліндр крутного моменту. Комплектація: комплект бітотримачів і біт, свердла, 2 Li-Ion акумулятори, кейс, інструкція. Доступна ..

Магнітний кутник для зварювальних апаратів МК-922 Дніпро-М

93 грн

Зварювальний магнітний кутник Дніпро-М МК-922 - це шаблонний фіксатор, що дозволяє тримати заготовку під виставленим правильним кутом, полегшуючи процес зварювання. До переваг даної підставки можна віднести швидке і легке з'єднання з деталлю і потужність магніту для кріплення. Зусилля притягнення сталевого кутника становить 23 кг. Дана деталь дає можливість варити під кутом 45°, 90° і 135°. Замовляйте тримач заготовок у процесі зварювання МК-922 Дніпро-М в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!..

Бензиновий тример "ДНІПРО-М" БТ-430

0 грн

Роботи зі скошування і підрізання трави завжди займають багато часу, проте з бензиновими тримерами БТ-430 від Дніпро-М вони стануть значно простішими. Цей апарат допоможе вам позбавитися від бур'янів і молодих стебел дерев, також, допоможе привести в порядок зарослий газон. Головною перевагою бензинового триммера від електричного є його мобільність. З тримерами БТ-430 можна працювати як вдома, так і на виїзді, наприклад на дачі. Апарат споживає суміш бензину марки А-92 з маслом для 2-тактних двигунів. Завдяки своїм невеликим габаритам, апарат можна перевозити як вручну, так і в багажнику автомобіля. Об'єм двигуна інструмента становить 43 см. куб, при цьому він здатний розвивати швидкість до 6500 об/хв. Бензиновий тример Дніпро-М БТ-430 легкий в експлуатації, а впоратися з ним може навіть непрофесіонал. Переваги інструмента: Покращена антивібраційна система Економна паливна система Збільшений об'єм бензобака - 0.9 л Цілісна штанга - 1500 мм 2 насадки - котушки з волосінню 2 ..

Бензиновий тример "ДНІПРО-М" БТ-433

0 грн

Косіння і підрізання різних видів трави краще довірити надійному та ефективному інструменту. Таким є бензиновий тример Дніпро-М БТ-433, він відмінно підійде для очищення як домашнього ділянки, так і території біля офісу. Бензиновий тример Дніпро-М БТ-433 розвиває швидкість до 7000 об/хв, маючи 2-тактний бензиновий двигун об'ємом 43 см3. Завдяки відносно легкій вазі (7,5 / 8,5 кг) апарат буде зручний в тривалій експлуатації, а компактність дозволить здійснювати його транспортування як вручну, так і за допомогою автомобіля. У тримера відмінна антивібраційна система, яка знижує вібрацію під час його роботи і робить модель зручною і комфортною у використанні. Переваги інструмента: Покращена антивібраційна система Економна паливна система Збільшений об'єм бензобака - 1.2 л Цілісна штанга - 1500 мм 2 ножі і 2 волосіні 2 високоякісні насадки-котушки з волосінню 2 металевих 3-пелюсткових ножі Якісні інструменти в інтернет-магазині 2pr.com.ua за доступною ціною зі швидкою доставко..

Алмазний диск 230 22,2, Глибокий різ Днiпро-М

338 грн

Торгова марка Дніпро-М представляє новинку асортименту - алмазні диски, які призначені для роботи з кутовими шліфувальними машинами, а також плиткорізами. Цим кругам під силу виконати розрізування найрізноманітніших будівельних матеріалів. Для роботи з ріжучими електроінструментами відмінно підійдуть алмазні диски Дніпро-М таких типів: сегмент, турбохвиля, глибоке різання і плитка. Алмазний диск диск 230 22,2, Глибокий різ Дніпро-М підходить для роботи з бетоном, залізобетоном, тротуарною плиткою, гранітом, шифером, черепицею, цеглою і камінням. Ці диски використовуються для виконання об'ємних робіт, різання товстих матеріалів. За рахунок широкого діамантового напилення і глибоких сегментних вирізів продуктивність роботи істотно збільшена. Цей товар шукають як: Алмазний круг 230 22,2, Глибокий різ Днiпро-М ..

Акумуляторний дриль-шуруповерт АДЛ-18Е, 18 B (кейс) Дніпро-М

0 грн

Акумуляторний дриль-шуруповерт АДЛ-18Е, 18 B (кейс) Дніпро-М - потужний інструмент, який стане надійним помічником під час ремонту та будівництва. Шестерні редуктора виконані з металу, а сам редуктор може функціонувати в двох швидкостях. Модель АДЛ-18Е оснащена літій-іонною батареєю, ємністю 1,5 А / год. Повний заряд батареї відбувається протягом 60 хвилин. Максимальний крутний момент становить 28 Н / м. Шуруповерт здійснює +1350 обертів за хвилину. З переваг моделі варто відзначити наявність світлодіодного ліхтарика, що освітлює робочу зону, легку вагу - всього 900 г і контроль заряду акумулятора і його захист від перегріву. Особливості: одномуфтовий патрон, «кнопковий» реверс, світлодіодний ліхтарик, ергономічна прогумована рукоятка, контроль заряду і перегріву, двошвидкісний редуктор, циліндр крутного моменту. Комплектація: 2 Li-Ion акумулятори, зарядний пристрій, комплект бітотримачів і біт, кейс, інструкція. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Акумуляторний дриль..

Акумуляторний дриль-шуруповерт АДЛ-14,4, Li-ion, 14,4 B, 2 швидкості Дніпро-М

0 грн

Акумуляторний дриль-шуруповерт Дніпро-М АДЛ-14,4 - інноваційний ручний електроінструмент, що відрізняється ергономічною конструкцією, функціональністю. За технічними характеристиками і якістю виконання не поступається професійним аналогам.Модель оснащена компактним літій-іонним елементом живлення, що забезпечує належну мобільність і комфорт у використанні. Батарея (в комплекті 2 шт) заряджається за годину, а відсутність ефекту пам'яті дозволяє дозаряджати батарею в будь-який момент, не знижуючи її ємності.Варто відзначити також відмінну фіксацію елемента живлення до корпусу, що запобігає випадковому випаданню. Ергономічна прогумована рукоятка забезпечує відмінне балансування інструмента при використанні. Завдяки кнопковому реверсу кріплення (саморізи, болти або шурупа) легко викручувати, а також вивільняти оснастки, які заклинили.Регулятор крутного моменту має 22 позиції, що дозволяє вести роботи з максимальною точністю і вибирати необхідні параметри під конкретну задачу. За допомогою ..

Зварювальний інвертор Дніпро-М ММА (IGBT) 200DВP

3181 грн

Зварювальний інвертор Дніпро-М ММА (IGBT) 200DВP в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте зварювальний інвертор Дніпро-М ММА (IGBT) 200DВP вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Інвертор 'Дніпро-М' ММА (IGBT) 200DВPЗварка 'Дніпро-М' ММА (IGBT) 200DВPЗварювальний апарат 'Дніпро-М' ММА (IGBT) 200DВP..

Зварювальний інвертор Дніпро-М ММА (MOS) 250 DВ (дисплей, кейс)

0 грн

Зварювальний інвертор Дніпро-М ММА (MOS) 250 DВ (дисплей, кейс) в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Зварювальний інвертор Дніпро-М ММА (MOS) 250 DВ (дисплей, кейс) вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Інвертор 'Дніпро-М' ММА (MOS) 250 DВ (дисплей, кейс)Зварка 'Дніпро-М' ММА (MOS) 250 DВ (дисплей, кейс)Зварювальний апарат 'Дніпро-М' ММА (MOS) 250 DВ (дисплей, кейс)..

Зварювальний інвертор САБ-258Н Дніпро-М

2086 грн

Зварювальний апарат Дніпро-М САБ-258Н - це компактний, але потужний інвертор для побутового застосування. Пристрій відрізняється широким діапазоном зварювання і працює з електродами товщиною від 1,6 до 4 мм.Модель відрізняється своїми робочими можливостями: САБ-258Н здатний варити листовий метал товщиною до 12 мм. Особливу увагу було приділено вдосконаленню конструкції інвертора: зокрема, на плату було нанесено додатково напилення олова. Завдяки витривалій платі і потужним силовим транзисторам значно збільшений гарантований ресурс роботи пристрою - при середніх навантаженнях він становить більше 100000 робочих циклів. У свою чергу, ККД інструмента становить 80%, а для підтримки оптимального температурного режиму всі ключові деталі охолоджуються вентилятором.Залежно від умов зварювальний апарат має два способи підключення. Пряме підключення передбачає негативну полярність у тримача і позитивну - у деталі, що зварюється. У зворотному підключенні - навпаки: такий спосіб ефективний при обр..

Бензопила ланцюгова Дніпро-М БП-452 М

1972 грн

Ланцюгова бензопила Дніпро-М 452М широко застосовується в роботах пов'язаних з розпилюванням деревини, заготівлею дров та у вирішенні інших побутових завдань. Інструмент є ідеальним помічником в оформленні та прибиранны саду або дачної ділянки. Модель оснащується двотактним двигуном з потужністю 2.4 кВт і шиною 45 см, що дозволяє справлятися з особливо міцними деревами різних порід. Високий моторесурс пили в поєднанні з об'ємним паливним баком дозволяє працювати тривалий час без перевантажень в будь-яких побутових умовах. Система подачі масла на комплектуючі (ланцюг, шину) значно збільшує ресурс вузлів. Ручний металевий стартер зручний в експлуатації і спрощує запуск, а повітряний фільтр охолодження стежить за температурним режимом інструмента, запобігаючи перегріванню. Переваги інструмента: Оптимальне співвідношення потужності і ваги Міцна конструкція Система спрощеного запуску Об'єм масляного бака 260 мл Якісні інструменти в інтернет-магазині 2pr.com.ua за доступною ціною зі..

Зварювальний інвертор Дніпро-М ММА (IGBT) 250 DL

3346 грн

Зварювальний інвертор Дніпро-М ММА (IGBT) 250 DL в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Зварювальний інвертор Дніпро-М ММА (IGBT) 250 DL вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Інвертор 'Дніпро-М' ММА (IGBT) 250 DLЗварка 'Дніпро-М' ММА (IGBT) 250 DLЗварювальний апарат 'Дніпро-М' ММА (IGBT) 250 DL..

Лобзик електричний ЛПЕ-850Л Дніпро-М

952 грн

Лобзик електричний ЛПЕ-850Л торгової марки Дніпро-М - ідеальне співвідношення потужності та надійності. Дана модель широко застосовується як в побуті, так і на промисловому виробництві. Інструмент призначений для розпилювання різних матеріалів: фанери, ДВП, м'якої та твердої деревини, газобетону, сталі. Електричний лобзик Дніпро-М ЛПЕ-850л має ряд ключових особливостей: Лазерний покажчик напрямку різу, який забезпечує якісний результат роботи. Функція чотириступінчастого маятникового ходу пильного полотна значно збільшує швидкість різу. Регулятор нахилу опорної плити дозволяє задати необхідний кут різу (до 45 *). Максимальна глибина різу по металу становить 10 мм, а по дереву - 80 мм. LED-підсвітка робочої зони дозволяє працювати в погано освітлених місцях. Конструкція інструмента Дніпро-М ЛПЕ-850Л відрізняється високою ергономічністю: Компактні габарити і невелика вага (2,5 кг) забезпечують комфортну роботу з інструментом. Завдяки прогумованій рукоятці інструмент надійно фікс..

Перфоратор електричний ПЕ-4020БП Дніпро-М

3027 грн

Перфоратор ПЕ-4020БП - це найпотужніший і продуктивний представник лінійки перфораторів Professional від торгової марки Дніпро-М. Йому не страшні тривалі навантаження і надміцні матеріали. Будь-яку будівельне завдання інструмент виконає швидко і якісно. Перфоратор має бочковий двигун, який працює з потужністю 2 кВт. Його захист забезпечує мідна обмотка і потрійний шар термостійкого лаку. В роботі доступні 2 режими. В ударному режимі перфоратор видає до 3530 ударів в хвилину при рекордній силі удару - 10 Дж. У режимі свердління електроінструмент проробляє акуратні отвори в різних матеріалах з максимальним діаметром 40 мм (в бетоні). ПЕ-4020БП відрізняється такими показниками: Удосконалена антивібраційна система; Система контролю крутного моменту; Наявність регулятора обертів; 2 робочих режими; Ударний механізм високої міцності; Конструкція виконана з високоякісного пластику і надійно захищає внутрішні механізми інструмента; Додаткова рукоятка має прогумовану поверхню, що допома..

Акумуляторний дриль-шуруповерт АДН-18,0 Ni-Cd, 18 B, 2 швидкості Дніпро-М

1596 грн

Акумуляторний шуруповерт Дніпро-М АДН-18,0 - побутовий інструмент, що відрізняється особливою міцністю і витривалістю в роботі. Завдяки відмінному внутрішньому виконанню та ергономічній конструкції шуруповерт є відмінним помічником по господарству. Металеві шестерні, редуктори і циліндр крутного моменту проходять додаткове загартування, що надає їм жорсткості і значно підвищує зносостійкість навіть при інтенсивних навантаженнях. Мідна обмотка двигуна додатково покрита термостійким складом, який запобігає перегріванню і перешкоджає попаданню дрібних частинок всередину інструмента. Такі конструктивні рішення значно подовжують термін експлуатації шуруповерта, що підтверджується 2 роками офіційної гарантії. Модель оснащується 17-позиційним регулятором обертів з 2 швидкісними режимами, що забезпечує високоточне загортання і дозволяє виставляти крутний момент і ступінь затиснення шурупів для конкретного типу завдань. Переваги інструмента: Металеві шестерні редуктора Кнопковий «реверс» ..

Магнітний кутник для зварювальних апаратів МК-1134 Дніпро-М

147 грн

Магнітний кутник для зварювання Дніпро-М МК-1134 - це незамінний помічник під час роботи з листовим металом. Косинець дозволяє користувачеві без сторонньої допомоги зафіксувати будь-який елемент: трубу, швелер, куточок і смугу. Максимальна сила тяжіння даної деталі становить 35 кг. Косинець дозволяє варити під кутом 45°, 90° і 135°. Завдяки ергономічному дизайну кутник легко встановлювати перед роботою і знімати з приварених деталей.Цей товар також шукають як:Магніти для сварки МК-1134 Дніпро-ММагніти для зварювання МК-1134 Дніпро-М ..

Відбійний молоток електричний MBE-8520БМ Дніпро-М

5107 грн

Відбійний молоток МВЕ-8520БМ - один з найпотужніших ручних електроінструментів. Він незамінний помічник під час проведення масштабних і руйнівних будівельних робіт. Його призначення - розпушувати і ламати асфальт, бетон, гірські породи та інші міцні матеріали. Для початку роботи необхідно підключити електроінструмент до мережі 230 В. Продуктивність і якісну роботу забезпечує двигун потужністю Потужність 2000 Вт. У хвилину відбійний молоток видає до 1900 ударів з силою 50 Дж. Модель МВЕ-8520БМ оснащена патроном типу SDS-hex, який використовується тільки для пік і зубил. Варто відзначити легкий доступ (і, як наслідок, заміна) графітових щіток, які знаходяться в двигуні.Відбійний молоток Дніпро-М має міцний металевий корпус, який надійно захищає внутрішні механізми від ударів і пошкоджень. Також в моделі присутній захист від попадання пилу і, як наслідок, передчасного зносу. Вага електроінструмента становить 15 кг.У комплект відбійного молотка Дніпро-М МВЕ-8520БМ входять: SDS-hex пика и з..

!Перфоратор ПЕ-3217Б, 1700 Вт Дніпро-М

2348 грн

Бочковий перфоратор Дніпро-М ПЕ-3217Б - найпотужніший інструмент в лінійці торгової марки, який відзначається відмінною стійкістю до високих навантажень і міцним ударним механізмом. Працює в трьох режимах для ефективного свердління і буріння різних матеріалів, при тому, що сила удару дорівнює 6 Дж, а максимальний діаметр свердління (сталь / бетон / дерево 13/32/44 мм) дозволяє вирішувати найскладніші будівельні завдання. Вимогливе ставлення до реалізації внутрішнього виконання перфоратора зробили перфоратор ПЕ-3217Б не тільки найпотужнішим і ефективним, але і відрізняється високою надійністю і точністю проведених робіт. Бочковий перфоратор оснащується вертикальним двигуном потужністю 1700 Вт, і, має корисну функцію відключення режиму удару, тим самим дозволяючи працювати інструментом з крихкими матеріалами. Міцність ударного механізму досягнута завдяки використанню гартованого сплаву і застосуванню великої кількості мастила, що значно продовжує експлуатаційний термін. Одним з важлив..

Зварювальний інвертор САБ-258 Дніпро-М

1881 грн

Зварювальний інвертор Дніпро-М САБ-258 - інструмент нового покоління. Він легкий і компактний, але при цьому потужний і якісний. Робота з цим інструментом буде швидкою і приємною завдяки малій вазі (2,8 кг) та невеликим габаритам (280х110х190). Зварювальний апарат розвиває потужність до 5,0 кВт, а силу зварювального струму можна виставить в межах від 20 до 250 А. При цьому діапазон вибору діаметра електрода тут більше - від 1,6 до 5 мм. У моделі САБ-258 також присутній ряд додаткових функцій, які спрощують роботу оператора - Hot Start (можливість швидкого старту, підпалу електродів) і Anti Stick (функція антизалипання електродів). Особливості: підвищений ресурс і надійність; система охолодження повітрям; ресурс інвертора не менше 100000 циклів; система «Hot Start»; система «Anti Stick»Цей товар шукають як:Інвертор ММА (IGBT) САБ-258 Дніпро-МИнвертор ММА (IGBT) САБ-258 Дніпро-МЗварювальний апарат ММА (IGBT) САБ-258 Дніпро-М..

Акумуляторний дриль-шуруповерт АДЛ-14 Е, 14,4 B (кейс) Дніпро-М

0 грн

Акумуляторний дриль-шуруповерт АДЛ-14 Е, 14,4 B (кейс) Дніпро-М - незамінний помічник у ремонтних і будівельних роботах, який впорається з завданням будь-якої складності. Пристрій працює з двома швидкостями редуктора. Модель АДЛ-14Е оснащена літій-іонною батареєю, ємністю 1,5 А / год. Повний заряд батареї здійснюється протягом 60 хвилин. Максимальний крутний момент становить 25 Н / м, а кількість обертів досягає показника 1350 об/хв. Додатковими перевагами є: наявність світлодіодного ліхтарика, що освітлює робочу зону, легка вага - всього 900 г, а також контроль заряду акумулятора. Особливості: одномуфтовий патрон, «кнопковий» реверс, світлодіодний ліхтарик, ергономічна прогумована рукоятка, контроль заряду і перегріву, двошвидкісний редуктор, циліндр крутного моменту. Комплектація: 2 Li-Ion акумулятори, комплект бітотримачів і біт, свердла, кейс, інструкція. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте акумуляторний дриль-шуруповерт АДЛ-14 Е, 14,4 B (кейс) Дніпро-М в інтернет..

Бензопила ланцюгова Дніпро-М Проф БП-400 П

2639 грн

Бензопила ланцюгова Дніпро-М Проф БП-400 П1,6 кВт (1 шина 40см, 1 ланцюг) в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Бензопила ланцюгова Дніпро-М Проф БП-400 П вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Бензопилка ланцюгова Дніпро-М Проф БП-400 П..

Пила циркулярна ДПЕ-1800, 1800 Вт Дніпро-М

1704 грн

Ручна циркулярна пила Дніпро-М ДПЕ-1800 - багатофункціональний інструмент, застосовується в роботі по дереву різної складності. Мідна обмотка двигуна додатково ущільнюється тришаровим покриттям термостійкого лаку, що запобігає небажаному перегріванню і продовжує термін служби пили. Висока потужність двигуна 1,8 кВт в поєднанні з граничними оборотами до 5500 об/хв забезпечують швидку і точну роботу по дереву різних порід. Щіткотримачі виготовляються з металу, а також мають обмеження глибини тиску щітки, що забезпечує надійний захист двигуна від механічних пошкоджень. Зріз дерева під різним нахилом проводиться завдяки механізму, що регулює кут розпилу до 45 градусів. Крім кута різу є можливість регулювати також глибину, що буде корисно для виконання ненаскрізних пропилів. Зручна задня рукоятка забезпечує відмінний баланс і фіксацію інструмента. Диск в циркулярній пилі захищений спеціальним кожухом, який виготовляється з міцного алюмінію. Щітки в моделі Дніпро-М ДПЕ-1800 можна замінюва..

Акумуляторний дриль-шуруповерт АДЛ2-18,0 Li-ion, 18 B Дніпро-М

2149 грн

Дриль-шуруповерт Дніпро-М АДЛ2-18.0 має ємність акумулятора 2 А/год і напруга 18 В. Характеристик даного інструменту достатньо для свердління отворів і вкручування саморізів різного діаметру.У зручному кейсі Ви знайдете сам інструмент, 2 літій-іонних акумулятори з зарядним пристроєм, комплект біт і бітотримач, а також інструкцію. Обов'язково дотримуйтесь вказівок в правилах користування шуруповертом, це допоможе зберегти його в справному стані і продовжити термін експлуатації. Шуруповерт сконструйований з турботою про зручне використання: акумулятор щільно входить в пази, що запобігає його від'єднанню, а рукоятка не вислизає з рук.АДЛ2-18.0 потужний інструмент для свердління різних матеріалів і вкручування саморізів різної довжини. Це можливо завдяки технічним характеристикам. Наприклад, максимальний крутний момент становить 24 Нм (напівпрофесійний сегмент інструментів), а кількість обертів досягає 1500 об/хв. Правильне налаштування обертів зможе зберегти цілісність робочих матері..

Кутова шліфмашина (болгарка) МШК-1900Р, 1900 Вт Дніпро-М

1767 грн

Кутова шліфувальна машина Дніпро-М МШК-1900р - потужний інструмент, застосовується в роботах пов'язаних з різанням і шліфуванням будівельних матеріалів (метал, камінь) абразивними дисками діаметром 180 мм. Продуктивний двигун дозволяє розвивати потужність до 1900 Вт, що дозволяє здійснювати швидке і якісне різання на високих обертах до 9300 об/хв. Виконання всередині і конструктивні особливості моделі МШК-1900р реалізовані на найвищому рівні. У першу чергу варто відзначити шестерні редуктора, виконані з легованої сталі, а також оброблені великою кількістю мастила, що значно подовжує термін служби інструмента і стійкість до навантажень. Імовірність перегрівання інструмента знижена до мінімуму завдяки тришаровому термостійкому покриттю мідної обмотки двигуна, що також підвищує термін служби апарата. Функціональність і зручність КШМ забезпечується налаштуванням обертів. Таким чином Ви зможете проводити як відрізні так і шліфувальні роботи, виставляючи оптимальні оберти під конкретні зав..

Кутова шліфмашина (болгарка) МШК-980, 980 Вт Дніпро-М

861 грн

Кутова шліфмашина (болгарка) МШК-980, 980 Вт Дніпро-М може використовуватися як для різання, так і для шліфування. Система пиловидалення інструмента дозволяє здійснити відповідне видалення частинок сміття і пилу з повітряних потоків, що проходять через електродвигун. В результаті збільшується зносостійкість і захист ізоляції інструмента. Тришарове нанесення термостійкого лаку захищає двигун від пилу і виключає міжвиткове замикання, збільшуючи термін служби двигуна на 50%. Для захисту використана каучукова втулка опорного підшипника, яка знижує вібрації і перекреслює можливість отримання пошкоджень корпусу. Підшипники забезпечені гумовою прокладкою RS типу. В результаті зменшується ймовірність потрапляння пилу і зносу двигуна. Завдяки компактній і неймовірно зручній конструкції корпусу була реалізована можливість роботи з інструментом в одній руці. Спеціальне розташування кнопки пуску полегшує використання шліфувальної машини. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару ..

Акумуляторний дриль-шуруповерт АДЛ-1225ПЗ Дніпро-М

0 грн

Акумуляторний дриль-шуруповерт АДЛ-1225ПЗ Дніпро-М переваги: Безперервна робота - інструмент оснащений літій-іонним акумулятором Samsung ємністю 2,5 А/год. У комплекті йде дві акумуляторні батареї. Акумулятор не виходить за межі основного корпусу, а також досить легко знімається. Довговічний акумулятор - акумулятори Samsung, використовувані в шуруповертах Дніпро-М, на 15% менше схильні до нагрівання завдяки більш якісним хімічним елементам. Це подовжує термін життя інструмента. Зручна робота в будь-яких умовах - модель оснащена світлодіодним ліхтариком, який дозволяє працювати в слабоосвещенних місцях. Блискавична зміна оснащення - швидкознімний патрон дозволяє змінювати оснащення за лічені секунди, не виймаючи біту з вбудованого в інструмент бітотримача. Різні швидкості для різних завдань - 2 швидкості редуктора (1 - знижена швидкість, підвищений крутний момент, 2 - підвищена швидкість, знижений крутний момент). Підвищена зносостійкість - шестерні редуктора виготовлені з леговано..

Зварювальний інвертор ММА (MOS) N 250 D (дисплей, шнур 3м) Дніпро-М

4418 грн

Зварювальний апарат Дніпро-М ММА (MOS) N 250D - це невеликий за габаритами і вагою однофазний електроінструмент, призначений для зварювання електродами металу. Модель має вбудований на передній панелі дисплей який відображає силу струму, з якою Ви виконуєте роботу. Основними відмінностями зварювальних моделей ряду "MOS" від звичайних інверторів є трохи збільшений корпус виробу й за рахунок цього збільшено також і ККД зварювального апарату, що дозволяє виконувати більш тривалу роботу і застосовувати даний апарат на виробництві. Зварка Дніпро-М ММА (MOS) N 250D не викликає перевантаження мережі, а також апарат має систему Anti stick, яка дозволяє уникнути залипання електродів. Апарат має покращене охолодження завдяки удосконаленню вентиляторів. Інвертор Дніпро-М ММА (MOS) N 250D має великий фільтр мережі завдяки чому він не просаджує мережу при роботі, а працює дана модель зварки в мережі 180-240 В. Також при роботі даним електроінструментом Ви можете використовувати електроди будь-як..

Показано 1 по 35 з 425 (Всього сторінок 13)
Top
X

Зворотній дзвінокX

Зворотній дзвінок

Дякуємо за звернення!
Найближчим часом наш менеджер зв'яжеться з Вами