Безкоштовна доставка від 1000 грн
Акумуляторний дриль-шуруповерт ABS-10.8 CLi-2 BMC DWT картинка

1913 грн

DWT ABS-10.8 Cli-2 BMC - акумуляторний дриль-шуруповерт напівпрофесійного класу (Semi-Pro), оснащений двоступеневим редуктором, електронною системою контролю частоти обертання, 18 + 1 режимами обмеження крутного моменту, LED-підсвіткою робочої області. Шуруповерт має компактні розміри і малу вагу, комплектується двома Li-Ion акумуляторами та імпульсним зарядним пристроєм, а також пластиковим кейсом. Призначення: свердління отворів невеликого діаметру, монтажні / демонтажні роботи з типовими кріпильними елементами, застосування додаткового оснащення, істотно розширює сферу застосування дриля-шуруповерта. Завдяки компактним розмірам, малій вазі і відмінній збалансованості, інструмент практичний у важкодоступних місцях і мінімізує втомлюваність оператораОсобливості: Двошвидкісний редуктор Швидкозатискний патрон 18 + 1 ступенів режимів крутного моменту М'які вставки області хвата Інтегрований LED-ліхтар Двигун і редуктор DWT ABS-10.8 Cli Шуруповерт оснащений високотехнологічним пр..

Кутова шліфувальна машина WS22-230 T DWT

1964 грн 2262 грн

DWT WS22-230 T - потужна кутова шліфувальна машина, напівпрофесійного класу з плавним пуском, подовженою поворотною задньою і антивібраційною додатковою рукоятками.Болгарка створена для грубих і об'ємних робіт, характеризується: високою потужністю, зручністю в роботі, легкістю в обігу, міцним корпусом, високим рівнем безпеки, якістю, надійністю і витривалістю.Болгарка розрахована на роботу відрізним / шліфувальним диском максимальним діаметром до 230 мм. КШМ призначена для сухого різання, шліфування, оброблення, зачистки і очищення металів та інших твердих матеріалів.Інструмент також дозволяє застосовувати різноманітні щітки-насадки діаметром до 100 мм, а також можливість роботи в стаціонарному режимі, що істотно розширює сферу застосування.Кутошліфувальна машина WS22 оснащена високотехнологічним двигуном високої потужності (номінальна потужність 2200 Вт), і розвиває максимальні 6 000 обертів за хвилину на холостому ходу.Модель має плавний пуск, який дозволяє запускати МШК без ривків,..

Пила ручна циркулярна HKS 12-63 DWT

1706 грн

Особливості інструмента:Пила дискова DWT HKS-12-63 - чудовий і надійний інструмент, який буде радувати своєю роботою, як любителя, так і професіонала завдяки прекрасним характеристикам і чудовим показниками продуктивності Потужність двигуна встановленого в інструменті становить 1200 Вт, що власне дозволяє проводити якісні роботи з такими матеріалами як дерево, пластик і метал Варто згадати про міцний і надійний корпус, який поєднує в собі металеве і пластикове покриття, добре захищає внутрішні деталі від пошкоджень і забезпечує належну вентиляцію для охолодження Також може проводити роботу зі швидкістю 5000 обертів на хвилину , що само собою може дати дуже хороші показники в роботі Вага пили DWT HKS-12-63 складає всього лише 3,7 кг, що дозволяє зручно і без проблем транспортувати пилу і не утруднить особливо фізично користувачаЦиркулярна пила DWT HKS-12-63 також обладнана хорошими і якісними системами безпеки, такими як, особлива функція захисту від небажаного, випадкового включення пи..

Бензотример GBC52-26. DWT

0 грн

Модель знята з виробництва. Переглянути нові моделіБензотример GBC52-26. DWT - якісний надійний інструмент в інтернет-магазині 2pr.com.ua з дворічною гарантією від виробника. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Бензотример GBC52-26. DWT вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Бензокоса GBC52-26. DWTМотокоса GBC52-26. DWTБензотриммер GBC52-26. DWT..

Інвертор плазмового різання CUT-60. DWT

13268 грн

Особливості інструмента:DWT CUT-60 - апарат повітряно-плазмового різання (плазморіз) з постійним струмом (DC) напівпрофесійного класу (Semi-Pro), від трифазної вхідної напруги 380 В оснащений інверторним джерелом живлення з високою тривалістю включення і плазмотроном контактного типуПРИЗНАЧЕННЯ: високоточне і швидкісне різання чорних і кольорових металів, а також їх сплавів, товщиною заготовки 1-23 мм, як прямолінійно так і по криволінійній траєкторії форм будь-якої складностіОСОБЛИВОСТІ: ККД 85%, висока швидкість різання, точність і акуратність різу, вдосконалені інверторні технології (MOSFET), швидкозвужувальна стабільна дуга, стійкість до нестабільної вхідної напруги, захист від перевантажень і термозахист, високий клас безпеки експлуатаціїАпарат оснащений інверторним джерелом живлення за поліпшеною технологією MOSFET ( «МОП» польовий транзистор з напівпровідниковою структурою метал-оксид-напівпровідник, керованим напругою) номінальною потужністю 9,7 кВА Мікропроцесор управляє вихід..

Інвертор постійного струму TIG-250 S. DWT

6206 грн

Особливості інструмента:DWT TIG-250 S - зварювальний інвертор за технологією TIG (аргонодуговая зварювання), апарат напівпрофесійного класу (Semi-Pro), для високоякісного зварювання кольорових і чорних металів постійним струмом (DC), з однофазнj вхідною напругою 220 ВЗварювальні апарати ДВТ чудово зарекомендували себе як в побутовому застосуванні, так і для професійних цілей, ефективно виконуючи зварювальні роботи будь-якої складностіПРИЗНАЧЕННЯ: в основному застосовується для високоякісної зварки невеликих заготовок з кольорових металів: мідь і мідні сплави, титан і титанові сплави, нержавіюча сталь і нікель, а також зварювання низьколегованої і вуглецевої сталі, товщиною стінки від 0,3 до 5 ммОСОБЛИВОСТІ: швидкозбуджувана стабільна дуга, зварювання постійним струмом (DC), однофазна вхідна напруга, економічне енергоспоживання, вбудований термозахист і захист від перевантажень, простота і безпека експлуатації, компактні розміри і мала вага, високу якість, надійність і довговічністьTIG ..

Інвертор плазмового різання CUT-100. DWT

24767 грн

Інверторний плазморіз DWT CUT-100 має потужність в 11000 Вт, завдяки чому і забезпечується його висока ефективність і продуктивність. Працює даний апарат від мережі в 380В і тому здатний видавати таку високу потужність. Маючи таку високу потужність, плазморіз видає температуру плазми 25000 градусів, що дозволяє йому працювати з металом товщиною до 30 мм. Завдяки такій високій потужності Ви можете легко виконувати велику кількість роботи. Плазморіз розрахований не тільки на грубу роботу, точність його роботи також вражає. Не дивлячись на свої великі габарити та вагу (34 кг), інверторний плазморіз DWT CUT-100 має дві зручні рукоятки, тому двоє людей можуть легко переміщати його по приміщенню. Простота індикації робочих параметрів і регулювання самого плазморіза додають комфорту в роботі, експлуатувати інструмент досить просто.Інверторний плазморіз DWT CUT-100 широко застосовується в промисловості, на судноремонтних заводах, для великого будівництва та багатьох інших сфер. Завдяки високій..

Бензотример GBC43-26. DWT

0 грн

Модель знята з виробництва. Переглянути нові моделіБензотример GBC43-26. DWT - якісний надійний інструмент в інтернет-магазині 2pr.com.ua з дворічною гарантією від виробника. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Бензотример GBC43-26. DWT вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Бензокоса GBC43-26. DWTМотокоса GBC43-26. DWTБензотриммер GBC43-26. DWT..

Акумуляторний дриль-шуруповерт ABS-18 SLI BMC. DWT

2704 грн

Особливості інструмента:DWT ABS-18 Sli - високопотужний акумуляторний шуруповерт напівпрофесійного класу (Semi-Pro) в компактному ергономічному корпусі, оснащений двоступеневим редуктором з 18 + 1 режимами обмеження крутного моменту, швидкозажимним типом патрона з автоблокуванням, системою електронного контролю частоти обертання, функцією реверсу і LED-підсвіткоюПРИЗНАЧЕННЯ: свердління отворів невеликого діаметра в деревині (до 30 мм), металі (до 10 мм) та інших матеріалах, а також монтажно-демонтажні роботи з нарізним кріпильних елементом діаметром до 8 мм Застосування додаткового оснащення і насадок істотно розширює сферу застосування і функціонал дрилі-шуруповертаОСОБЛИВОСТІ: високий крутний момент, двошвидкісний редуктор, автоблокування шпинделя, гальмо інерційного руху, напруга 18 В, Li-Ion акумулятор з індикатором заряду, імпульсний ЗП, 18 + 1 режимів вибору зусилля і режим свердління, LED-підсвітка, збалансований ударостійкий корпус з ергономічним дизайном , компактні розміри і ..

Дриль електричний BM-280 T. DWT

793 грн 833 грн

Особливості інструмента:DWT BM-280 T - мережевий дриль-шуруповерт напівпрофесійного класу (Semi-Pro) з двоступеневим редуктором, системою електронного контролю швидкості з функцією гальма інерційного руху, реверсом, 18 + 1 режимами обмеження крутного моменту, а також автоматичним блокуванням шпинделяПРИЗНАЧЕННЯ: свердління отворів невеликого діаметра в деревині (до 20 мм), металі (до 10 мм) та інших матеріалах, а також обємні монтажно-демонтажні роботи з різним типом кріплення Застосування додаткового оснащення істотно розширює сферу застосування шуруповертаОСОБЛИВОСТІ: високий крутний момент і продуктивність, витривалість і довговічність, двоступеневий редуктор, автоблокування швидкозатискного патрона, міцний корпус, ергономічна і збалансована конструкція з компактними розмірами і малою вагою, LED-підсвітка, легкий і безпечний у користуванні, ідеальне співвідношення «ціна-якість» Високотехнологічний електродвигун поєднує в собі достатній запас потужності (номінальна потужність 280 Вт)..

Пила циркулярна настільна TKS18-255 K. DWT

5281 грн

Пила циркулярна настільна TKS18-255 K. DWT - якісний надійний інструмент в інтернет-магазині 2pr.com.ua з дворічною гарантією від виробника. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Пила циркулярна настільна TKS18-255 K. DWT вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Дискова пила настільна TKS18-255 K. DWTЦиркулярка настільна TKS18-255 K. DWT..

Дриль BM-400C. DWT

0 грн

Особливості інструмента:DWT BM-400 C - ручний електричний дриль (ударний) напівпрофесійного класу (Semi-Pro) в компактному корпусі з ударостійкого пластику, оснащений надійним і витривалим двигуном середньої потужності і міцним редуктором, електронною системою контролю частоти обертання, а також функцією реверсуПРИЗНАЧЕННЯ: свердління отворів невеликого діаметра в деревині (до 20 мм), металі (до 10мм), синтетичних та інших матеріалах Завдяки компактним габаритам і невеликій вазі, дриль дозволяє працювати у важкодоступних місцях Реверс дозволяє проводити монтажні / демонтажні роботи, використовуючи дриль як шуруповерт, а використання додаткового оснащення і насадок істотно розширює сферу застосування інструментаОСОБЛИВОСТІ: швидкозатискний патрон (без ключа), скоба для носіння на поясі, механічне попереднє встановлення обертів, перемикач реверсу. ДРИЛЬ оснащений електродвигуном середньої потужності (номінальна 400 Вт / вихідна 190 Вт), який в парі з редуктором забезпечує високі оберти (..

Пила ручна циркулярна HKS15-65. DWT

2193 грн

Особливості інструмента:DWT HKS15-65 - циркулярна пила розрахована на роботу пильним диском 190 мм напівпрофесійного класу (Semi-Pro), з потужним електродвигуном, регулюванням кута і глибини пропилу Кругла пила ДВТ увійшла до списку обраних як побутових користувачів, так і професійних споживачів, які відзначили ідеальне співвідношення «ціна-якість» інструментаПРИЗНАЧЕННЯ: виконання вертикальних і похилих розпилів у деревині і деревних матеріалах максимальною глибиною до 65 мм, а при використанні спеціальних дисків, розпилювання пластику і алюмініюХАРАКТЕРИЗУЄТЬСЯ: потужним електродвигуном, компактними розмірами, ергономікою і невеликою вагою, універсальністю регулювань, точністю і акуратністю пропилів, зручністю і безпекою експлуатації, витривалістю і довговічністюЦиркулярна пила, розрахована на роботу диском, діаметром 190 мм, посадковим діаметром 16/20 мм, шириною різу 2,5 мм При вертикальному пилянні глибина пропилу досягає 65 мм, а при похилому 44 мм (кут 45 °) Для заміни пилкового..

Акумуляторний дриль-шуруповерт ABS-10.8Li-2 BMC. DWT

1505 грн

DWT ABS-10,8 Li-2 BMC - компактний дриль-шуруповерт напів-професійного класу (Semi-Pro), з двома Li-Ion акумуляторами в комплекті, двоступеневим редуктором, автоблокуванням патрона і LED-підсвіткою. Шуруповерт ДВТ чудово зарекомендував себе у побутових користувачів як високоякісний і витривалий інструмент в доступному ціновому сегменті. Також професіонали відзначили компактні розміри і можливість безперервної роботи, завдяки двом акумуляторам та імпульсному швидкозарядному пристрою. Призначення: свердління отворів невеликого діаметра в деревині, пластику та металі; монтажно-демонтажні роботи; тривала експлуатація, робота в важкодоступних місцях. Характеризується: функціональністю та ефективністю, компактними розмірами, малою вагою і зручністю в експлуатації, продуктивністю та ємним акумулятором, надійністю і довговічністю. Шуруповерт оснащений Li-Ion акумулятором напругою 10,8 В, ємністю 1300 мАг, що забезпечує тривалу і продуктивну автономну роботу інструмента. Li-Ion акумулятори прос..

Віброшліфмашина ESS 03 - 230 DV. DWT

1021 грн

Особливості інструмента:Віброшліфмашина DWT ESS 03 - 230 DV - це новинка з впровадженням новітніх технологій від надійного виробника Даний електроінструмент належить до напівпрофесійної версії і призначений для обробки та шліфування всіх плоских поверхонь За допомогою вихідної вібрації, яка становить 24000 коливань за хвилину, і відбувається процес шліфування поверхні наждаковим полотномДо найголовніших особливостей шліфувальної машини DWT ESS 03 - 230 DV потрібно віднести регулювання обертів в діапазоні від 6 до 12 тисяч обертів на хвилину, а також регулювання коливань від 12 до 24 тисяч за хвилину А також вдалося досягти великого діаметра коливання, він становить 2,5 ммДана модель оснащенна двигуном з потужністю 320 Вт, але при цьому виконує до 12000 об/хв Інструмент має міцний пластиковий корпус, який захистить внутрішні деталі від падінь або ударних ушкоджень, також варто відзначити наявність зручної ручки з накладкою, яка поглинає вібрацію при роботіШліфмашина DWT ESS 03 - 230 DV ..

Вертикальна фрезерна машина OF - 1800 VE. DWT

2455 грн

Вертикальна фрезерна машина OF - 1800 VE. DWT - якісний надійний інструмент в інтернет-магазині 2pr.com.ua з дворічною гарантією від виробника. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Вертикальна фрезерна машина OF - 1800 VE. DWT вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Фрезер OF - 1800 VE. DWTЕлектрофрезер OF - 1800 VE. DWT..

Акумуляторний дриль-шуруповерт ABS-18. DWT

900 грн

Акумуляторний дриль-шуруповерт ABS-18. DWT - якісний надійний інструмент в інтернет-магазині 2pr.com.ua з дворічною гарантією від виробника. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Акумуляторний дриль-шуруповерт ABS-18. DWT вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Акумуляторний дрель-шуруповерт ABS-18. DWTАкумуляторний дриль-шруповерт ABS-18. DWTАкумуляторна викрутка ABS-18. DWT..

Віброшліфмашина ESS 02 - 187 T. DWT

774 грн

Особливості інструмента:DWT ESS 02-187 T - компактна віброшліфувальна машинка напівпрофесійного класу (Semi-Pro), оснащена високотехнологічним двигуном, надійним механізмом, системою пиловидалення і затискним фіксатором наждачного полотна на металевій підошвіПРИЗНАЧЕННЯ: сухе шліфування плоских поверхонь різних матеріалів (деревина, синтетичні матеріали, метал, шпаклівка, ЛКП) Застосування шліфувального паперу різної зернистості і типів, дозволяє досягати поверхонь різної шорсткостіОСОБЛИВОСТІ: чистова обробка поверхонь, алюмінієва підошва, клас безпеки II, вбудована система пиловідсмоктування, затискний фіксатор полотна, компактні розміри і мала вага, ергономічний дизайн, прогумована рукоятка, витривалість і довговічність інструментаЕлектродвигун номінальною потужністю 200 Вт (вихідна 130 Вт), на холостому ходу розвиває 12 000 обертів за хвилину і забезпечує продуктивну роботу інструмента Трирівневий контроль якість на всіх етапах виробництва забезпечив мінімальний рівень вібрації - 8..

Перфоратор ВН-950 BMC. DWT

2481 грн

Особливості інструмента:DWT BH-950 - режимний важкий перфоратор («бочка») напівпрофесійного класу (Semi-Pro) з пневматичним ударним механізмом, електродвигуном середньої потужності, вертикальним в міцному корпусі компактних розмірівВИКОНУВАНІ РОБОТИ: свердління отворів в металі (до 13 мм) і деревині (до 30 мм), буріння отворів у камені, бетоні і цеглі діаметром до 28 мм, сколювання плитки, довбальні і демонтажні роботи, штроблення каналів і пробивання отворів у стініОСОБЛИВОСТІ: універсальність режимів, компактність і зручність в користуванні, пневматичний ударний механізм (4 Дж), запас потужності і продуктивність, віброгасильна підвіска, безпека експлуатації (II клас), тривалість включення, надійність і витривалість, ідеальне співвідношення «ціна-якість»Перфоратор оснащений пневматичним ударним механізмом, що розвиває осьові удари по оснащенню з силою 4 Дж і частотою ударів до 4000 за хвилину, що забезпечує ефективне буріння отворів і гідну продуктивність при невеликих демонтажних роб..

Акумуляторний дриль-шуруповерт ABS-18SLI-2 BMC-N. DWT

2806 грн 3555 грн

Акумуляторний дриль-шуруповерт ABS-18SLI-2 BMC-N. DWT - якісний надійний інструмент в інтернет-магазині 2pr.com.ua з дворічною гарантією від виробника. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Акумуляторний дриль-шуруповерт ABS-18SLI-2 BMC-N. DWT вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Акумуляторний дрель-шуруповерт ABS-18SLI-2 BMC-N. DWTАкумуляторний дриль-шруповерт ABS-18SLI-2 BMC-N. DWTАкумуляторна викрутка ABS-18SLI-2 BMC-N. DWT..

Акумуляторний дриль-шуруповерт ABS-18 Т. DWT

960 грн

Акумуляторний дриль-шуруповерт ABS-18 Т. DWT - якісний надійний інструмент в інтернет-магазині 2pr.com.ua з дворічною гарантією від виробника. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Акумуляторний дриль-шуруповерт ABS-18 Т. DWT вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Акумуляторний дрель-шуруповерт ABS-18 Т. DWTАкумуляторний дриль-шруповерт ABS-18 Т. DWTАкумуляторна викрутка ABS-18 Т. DWT..

Дриль BM - 710. DWT

1190 грн

Особливості інструмента:DWT BM-710 - низькооборотний ручний безударний електродриль підвищеної потужності напівпрофесійного класу (Semi-Pro), з ключовим типом патрона і регулятором швидкості Дрилі DWT BM прекрасно зарекомендували себе як у побутових користувачів, так і професійних споживачівПРИЗНАЧЕНА: для свердління отворів великого діаметру в металі, деревині, синтетичних та інших матеріалів Може бути використана як дриль-міксерХАРАКТЕРИЗУЄТЬСЯ: потужністю, високим крутним моментом і низькими оборотами, компактними розмірами і легкою вагоюВІДРІЗНЯЄТЬСЯ: зручністю і легкістю експлуатації, безпекою (II клас), довговічністю, міцністю, надійністю і витривалістю, високою якістю і прийнятною ціноюВисокотехнологічний ДВИГУН, номінальною потужністю 710 Вт (вихідна потужність 350 Вт), на холостому ходу розвиває 700 обертів за хвилину, має високий показник крутного моментуРЕДУКТОР зібраний на зносостійких металевих шестернях з тангенціальними зубами, підвищеного гарту, а вбудована змащувальна ..

Багатофункціональний інвертор постійного струму CT-312. DWT

10693 грн

Багатофункціональний інвертор постійного струму CT-312. DWT - якісний надійний інструмент в інтернет-магазині 2pr.com.ua з дворічною гарантією від виробника. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Багатофункціональний інвертор постійного струму CT-312. DWT вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Зварка постійного струму CT-312. DWTЗварювальний апарат інвертор постійного струму CT-312. DWTСварка CT-312. DWT..

Вертикальна фрезерна машина OF-1050 V. DWT

2336 грн

Вертикальна фрезерна машина OF-1050 V. DWT - якісний надійний інструмент в інтернет-магазині 2pr.com.ua з дворічною гарантією від виробника. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте Вертикальна фрезерна машина OF-1050 V. DWT вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Фрезер OF-1050 V. DWTЕлектрофрезер OF-1050 V. DWT..

Диск пильний по дереву CP-C20/160 (Z=42) DWT

113 грн

Диск пильний по дереву CP-C20/160 (Z=42) DWT. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте диск пильний по дереву CP-C20/160 (Z=42) DWT в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Круг пильний по дереву CP-C20/160 (Z=42) DWTДиск пиляльний по дереву CP-C20/160 (Z=42) DWT..

Відбійний молоток бензиновий GH52-50. DWT

0 грн

Відбійний молоток бензиновий GH52-50. DWT - якісний надійний інструмент в інтернет-магазині 2pr.com.ua з дворічною гарантією від виробника. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Відбійний молоток бензиновий GH52-50. DWT вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Відбійник бензиновий GH52-50. DWTПерфоратор бензиновий GH52-50. DWT..

Кутова шліфувальна машина (болгарка) WS24-230T. DWT

2318 грн

Особливості інструмента:DWT WS24-230 T - потужна кутова шліфувальна машина напівпрофесійного класу (Semi-Pro), з плавним пуском і поворотною рукояткою, розрахована на роботу диском діаметром 230 мм Болгарки ДВТ заслужили довіру і прихильність до себе як у побутових користувачів, так і у професійних споживачівПРИЗНАЧЕННЯ: для обємних і грубих робіт: сухого шліфування, різання заготовок з металу, а також бетону; використання різноманітних щіток і насадок істотно розширює сферу застосування інструмента; при використанні додаткових аксесуарів КШМ дозволяє роботу в стаціонарному режиміХАРАКТЕРИЗУЄТЬСЯ: високою потужністю і продуктивністю, безпекою та зручністю в експлуатації (клас безпеки II), високою якістю і доступною ціною, витривалістю, надійністю і довговічністю; трирівневий контроль якості на всіх етапах виробництва, 24 місяці гарантійного терміну!Болгарка оснащена високотехнологічним електродвигуном номінальною потужністю 2400 Вт (вихідна потужність 1530 Вт) Обмотка ротора покрита жа..

Ексцентрикова шліфмашина EX 03 - 150 D. DWT

1037 грн 1162 грн

Особливості інструмента:DWT EX03-150 D - ексцентрикова (орбітальна) шліфувальна машина з діаметром підошви 150 мм напівпрофесійного класу (Semi-Pro), завдяки високій частоті орбітальних коливань і площі підошви, відрізняється високою продуктивністю і якістю обробки поверхонь Шліфмашини ДВТ, є універсальним інструментом для домашніх потреб, а також чудово зарекомендували себе в столярних майстернях, малярних боксах і будівельних майданчиках як витривалий і продуктивний інструмент з ідеальним співвідношенням «ціна-якість»ПРИЗНАЧЕНА: для високоякісного сухого шліфування поверхонь (дерево, пластик, метал ), застосування абразивних кіл різної зернистості, дозволяє отримувати поверхню необхідної шорсткості Також орбітальна шліфмашина здатна здійснювати полірування лакофарбових поверхонь, застосовуючи полірувальні чохли і пастуХАРАКТЕРИЗУЄТЬСЯ: продуктивністю і якістю обробки поверхні, вбудованим пиловідсмоктувачем, ергономікою і зручністю в роботі, безпекою експлуатації, витривалістю і надій..

Віброшліфмашина ESS-150. DWT

563 грн

Віброшліфмашина ESS-150. DWT - якісний надійний інструмент в інтернет-магазині 2pr.com.ua з дворічною гарантією від виробника. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Віброшліфмашина ESS-150. DWT вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Плоскошліфмашина ESS-150. DWTВібраційна шліфмашина ESS-150. DWT..

Перфоратор ВН-14-32 BMC DWT

2449 грн

Перфоратор ВН 14-32 BMC DWT - якісний надійний інструмент в інтернет-магазині 2pr.com.ua з дворічною гарантією від виробника. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Перфоратор ВН 14-32 BMC DWT вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Перфератор ВН 14-32 BMC DWTПерфаратор ВН 14-32 BMC DWTВідбійний молоток ВН 14-32 BMC DWT..

Акумуляторний дриль-шуруповерт ABS-10.8LI BMC. DWT

1764 грн

Особливості інструмента:DWT ABS-10,8 Li - компактний швидкозарядний акумуляторний дриль-шуруповерт напівпрофесійного класу (Semi-Pro), з двошвидкісним редуктором, автоблокуванням шпинделя, LED-підсвіткою і електронною системою контролю обертів Шуруповерти DWT ABS чудово зарекомендували себе у побутових користувачів і професійних споживачів, як високоякісний і витривалий інструмент в доступному ціновому сегментіПРИЗНАЧЕННЯ: свердління отворів невеликого діаметра в деревині, пластику та металі; монтажно-демонтажні роботи; експлуатація у важкодоступних місцяхОСОБЛИВОСТІ: функціональність і ефективність, компактні розміри, мала вага і зручність в експлуатації, продуктивність і ємний акумулятор, надійність і довговічністьШуруповерт DWT ABS-10,8 Li - оснащений Li-Ion акумулятором напругою 10,8 В, ємністю 1300 мАг, що забезпечує тривалу і продуктивну автономну роботу інструмента Li-Ion акумулятори прості і невибагливі в експлуатації, характеризуються хорошою струмовіддачею і екологічністю, а ..

Віброшліфмашина ESS-320 V. DWT

918 грн

Віброшліфмашина ESS-320 V. DWT - якісний надійний інструмент в інтернет-магазині 2pr.com.ua з дворічною гарантією від виробника. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Віброшліфмашина ESS-320 V. DWT вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Плоскошліфмашина ESS-320 V. DWTВібраційна шліфмашина ESS-320 V. DWT..

Акумуляторний дриль-шуруповерт ABS-14.4 С-2. DWT

1610 грн

Особливості інструмента:DWT ABS-14,4 C-2 - дриль-шуруповерт напівпрофесійного класу (Semi-Pro), з Ni-Cd акумулятором на 14,4 В (2 акумулятори в комплекті), швидкозажимним патроном, 18 + 1 режимами обмеження крутного моменту і режимом свердління, електронною системою контролю частоти обертання, функцією реверсу і світлодіодним (LED) підсвічуванням робочої зониПРИЗНАЧЕННЯ: свердління отворів не великого діаметру в металі та деревині, а також інших матеріалах, монтажно-демонтажні роботи з високою продуктивністю Використання додаткового оснащення і приладдя істотно розширює функціонал шуруповертаОСОБЛИВОСТІ: 18 + 1 режим зусилля, 2 акумулятори в комплекті, ключовий патрон, автоблокування шпинделя, гальмо вибігання, оптимальний баланс центру ваги, компактний корпус з ергономічним дизайном, міцна конструкція, вбудований ліхтар, витривалість і надійність механізмів, довговічність і висока якість інструментаШуруповерт оснащений двома Ni-Cd акумуляторами ємністю 1500 мАг (напруга 14,4 В), які з..

Акумуляторний дриль-шуруповерт ABS-18 C-2. DWT

1939 грн

Акумуляторний дриль-шуруповерт ABS-18 C-2. DWT - якісний надійний інструмент в інтернет-магазині 2pr.com.ua з дворічною гарантією від виробника. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Акумуляторний дриль-шуруповерт ABS-18 C-2. DWT вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Акумуляторний дрель-шуруповерт ABS-18 C-2. DWTАкумуляторний дриль-шруповерт ABS-18 C-2. DWTАкумуляторна викрутка ABS-18 C-2. DWT..

Акумуляторний дриль-шуруповерт ABS-18TC-2. DWT

1855 грн

Акумуляторний дриль-шуруповерт ABS-18TC-2. DWT - якісний надійний інструмент в інтернет-магазині 2pr.com.ua з дворічною гарантією від виробника. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Акумуляторний дриль-шуруповерт ABS-18TC-2. DWT вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Акумуляторний дрель-шуруповерт ABS-18TC-2. DWTАкумуляторний дриль-шруповерт ABS-18TC-2. DWTАкумуляторна викрутка ABS-18TC-2. DWT..

Показано 1 по 35 з 129 (Всього сторінок 4)
Top