Безкоштовна доставка від 1000 грн
Кутова шліфувальна машина (болгарка) WS13-150T. DWT

0 грн

Кутова шліфувальна машина (болгарка) WS13-150T. DWT - якісний надійний інструмент в інтернет-магазині 2pr.com.ua з дворічною гарантією від виробника. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Кутова шліфувальна машина (болгарка) WS13-150T. DWT вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Кутова шліфмашина WS13-150T. DWTБолгарка WS13-150T. DWT..

Якір WS-125 DWT

0 грн

Якір WS-125 DWTдля болгарок. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте якір WS-125 DWT в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, доставки та оплати! ..

Кутова шліфувальна машина (болгарка) WS13-180T. DWT

1570 грн

Особливості інструмента:DWT WS13-180 T - кутова шліфувальна машина підвищеної потужності напівпрофесійного класу з подовженою задньою рукояткою Продуктивна болгарка з акцентом на безпеку («II»клас) і зручність експлуатації, відрізняється високим рівнем якості, надійності, витривалості і довговічностіПризначена для виконання обємних грубих робіт, а також точної обробки поверхонь, має можливість стаціонарного використанняDWT WS13-180 - прекрасно зарекомендувала себе як у побутових користувачів, так і професійних споживачівБолгарка розрахована на роботу відрізним / шліфувальним диском максимальним діаметром 180 мм КШМ призначена для сухого різання, шліфування, зачистки і очищення металів та інших твердих матеріалів Інструмент також дозволяє застосовувати різноманітні щітки-насадки діаметром до 75 мм, що істотно розширює сферу застосуванняКутошліфувальна машина WS13 оснащена високотехнологічним двигуном номінальною потужністю 1300 Вт На холостому ходу, МШУ розвиває 8 000 обертів за хвилину..

Кутова шліфувальна машина (болгарка) WS24-180T. DWT

0 грн

DWT WS24-180 T - потужна кутова шліфувальна машина (болгарка) напів-професійного класу (Semi-Pro) розрахована на роботу диском діаметром 180 мм, оснащена системою обмеження пускового струму, а також поворотною задньою рукояткою. Призначенння: різання масивних заготовок і бетону, шліфування поверхонь, а застосування щіток і додаткового оснащення істотно розширює сферу застосування болгарки; при використанні додаткових пристосувань КШМ дозволяє роботу в стаціонарному режимі. Особливості: значний запас потужності, робота відрізними дисками середнього діаметру, поворотна рукоятка ергономічної форми, гумові вставки рукоятки, блокування від випадкового пуску, легка і безпечна в обігу (II клас), «голова» з магнієвого сплаву, високоміцний редуктор, швидкоз'ємні щіткотримачі, витривалість і надійність. Болгарка оснащена високотехнологічним електродвигуном номінальною потужністю 2400 Вт (вихідна потужність 1530 Вт), забезпечуючи достатній запас потужності для тривалої роботи при високих нава..

Лобзик електричний STS 06-85 DV DWT

1828 грн

DWT STS 06-85 DV - ручний напівпрофесійний електричний лобзик з високою потужністю і компактним корпусом з D-рукояткою і можливістю регулювання кута опорної підошви. Підходить для: прямих і криволінійних точних розрізів в деревині та інших матеріалах, з товщиною пропилу до 85 мм для дерева. При експлуатації спеціальних полотен, лобзик може використовуватися по металу з максимальною товщиною 10 мм для сталі і 20 мм для алюмінію. Характерні риси: простий і зручний в експлуатації, компактний розмір, продуктивність, якість і надійність. Двигун DWT STS 06-85. DV Високопродуктивний двигун з номінальною потужністю 650 Вт здатний розвивати до 3000 оборотів в хвилину на холостому ходу. Що стосується передавальних шестернь то вони виготовлені з використанням металу високої зносостійкості. Конструкція механізму штока надійна і міцна з достатнім рівнем мастильного матеріалу. Електродвигун має великий запас потужності, а компоненти високої якості гарантують тривалу роботу при дуже високих нав..

Кутова шліфувальна машина (болгарка) WS10-125T. DWT

1172 грн

Особливості інструмента:DWT WS10-125 T - кутова шліфувальна машина (болгарка) напівпрофесійного класу (Semi-Pro), з електродвигуном підвищеної потужності, міцним редуктором, оснащена подовженою задньою рукояткою з мякими вставками в області захвату і кнопкиБолгарка створена для точних робіт, а висока продуктивність дозволяє проводити обємні грубі роботи і тривало експлуатувати інструмент в жорстких умовах, призначена для сухого різання, шліфування, оброблення, зачистки і очищення металів та інших твердих матеріалів (включаючи кераміку, камінь і бетон)Модель розрахована на роботу відрізним / шліфувальним диском діаметром до 125 мм, а також дозволяє застосовувати різноманітні щітки-насадки діаметром до 75 мм, що істотно розширює сферу застосування інструментаОсобливості: корпус редуктора з магнієвого сплаву, подовжена рукоятка, кнопка пуску з захистом від випадкового включення, швидкозємні щіткотримачі, кутошліфувальна машина WS10 оснащена високотехнологічним двигуном підвищеної потужнос..

Електролобзик STS05-60 D. DWT

938 грн

Особливості інструмента:DWT STS05-60 D - ручний електричний лобзик середньої потужності напівпрофесійного класу, в компактному корпусі з D-подібною ручкою і регульованою опорною підошвою Електролобзик зарекомендував себе у побутових споживачів і професійних будівельників, як нехитрий і довговічний інструмент з ідеальним співвідношенням ціна - якістьПРИЗНАЧЕНИЙ: для точних прямих і криволінійних різів під кутом 90°-45° у деревині і пластику товщиною до 55 мм При використанні спеціальних пильних полотен лобзик дозволяє працювати з керамікою і металом максимальною товщиною 5 ммХАРАКТЕРИЗУЄТЬСЯ: мінімалізмом, простотою і зручністю використання, компактними розмірами, продуктивністю, якістю та надійністюВисокотехнологічний електродвигун з номінальною потужністю 500 Вт (вихідна потужність 290 Вт) розвиває на холостому ходу 3 000 обертів за хвилинуПередавальні шестерні виконані зі зносостійкого металу і мають тангенціальні зуби Механізм штока має надійну і міцну конструкцію, забезпечений дост..

Коронка свердлильна для кераміки HP-K53 DWT

54 грн

Коронка свердлильна для кераміки HP-K53 DWT. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте коронку свердлильну для кераміки HP-K53 DWT в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Фреза свердлильна для кераміки HP-K53 DWTФерза свердлильна для кераміки HP-K53 DWT..

Пила дискова торцювальна KGS12 - 190. DWT

3070 грн

Пила дискова торцювальна KGS12 - 190. DWT - якісний надійний інструмент в інтернет-магазині 2pr.com.ua з дворічною гарантією від виробника. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Пила дискова торцювальна KGS12 - 190. DWT вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Торцовка KGS12 - 190. DWTПила монтажна KGS12 - 190. DWTПила дискова торцовочна KGS12 - 190. DWT..

Перфоратор SBH 08-26 T ВМС DWT

2641 грн

Перфоратор SBH08-26 T BMC DWT - якісний надійний інструмент в інтернет-магазині 2pr.com.ua з дворічною гарантією від виробника. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте перфоратор SBH08-26 T BMC DWT в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Перфератор SBH 08-26 T ВМС DWTПерфаратор SBH 08-26 T ВМС DWTВідбійний молоток SBH 08-26 T ВМС DWT..

Перфоратор SBH07-22 T BMC. DWT

0 грн

Особливості інструмента:DWT SBH07-22 T BMC - легкий горизонтальний перфоратор напівпрофесійного класу (Semi-Pro) з реверсом і системою електронного контролю швидкості обертання Перфоратори DWT SBH чудово зарекомендували себе як у побутових користувачів, так і у професійних споживачівПРИЗНАЧЕНИЙ: для свердління отворів в деревині, металі та пластику, для свердління з ударом в цеглі, камені і бетоні, а також для довбальних робіт, штроблення і сколювання плиткиХАРАКТЕРИЗУЄТЬСЯ: продуктивністю і ефективністю, компактними розмірами і малою вагою, ергономікою і зручністю експлуатації, якістю, надійністю, витривалістю і доступною ціноюПерфоратор SBH07 оснащений високотехнологічним двигуном горизонтального розташування номінальною потужністю 700 Вт На холостому ходу модель розвиває 1 100 обертів за хвилину, що досить для видалення продуктів буріння та ефективного свердління отворів Потужний і міцний механічний ударний механізм здатний продуктивно сколювати матеріал в отворах до 22 мм, здійснюю..

Перфоратор ВН11-30 V BMC. DWT

4433 грн

Особливості інструмента:Перфоратор DWT ВН11-30 V BMC - це сучасний прилад від відомого на Україні бренду DWT Даний перфоратор має сучасний і стильний дизайн Його D-подібна рукоятка має прогумовану вставку, яка покликана помякшуючу вібрацію і допоможе надійніше тримати перфоратор в руці Рукоятка перфоратора DWT BH11-30 V BMC включає в себе антивібраційної систему Ця система значно зменшує віддачу перфоратора, гасить вібрацію і полегшує роботу з перфоратором Ручка перфоратора розміщена за електродвигуном таким чином, що захищає руки від можливих травм Перфоратор ДВТ BH11-30VBMC оснащений 1100 Вт електродвигуном Такий двигун здатний розвинути швидкість обертання 300-750 об/хв і наносити удар силою 6 дж з частотою 900-2650 уд/хвДана модель перфоратора підтримує три режими роботи: свердління, свердління з ударом, довбання У ньому передбачена функція електронного регулювання обертів Це дозволяє максимально ефективно налаштувати перфоратор в залежності від режиму роботи Надійність перфоратора..

Перфоратор ВН-850 BMC. DWT

2483 грн

Перфоратор ВН-850 BMC. DWT - якісний надійний інструмент в інтернет-магазині 2pr.com.ua з дворічною гарантією від виробника. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Перфоратор ВН-850 BMC. DWT вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Перфератор ВН-850 BMC. DWTПерфаратор ВН-850 BMC. DWTВідбійний молоток ВН-850 BMC. DWT..

Кутова шліфувальна машина (болгарка) WS08-125TV. DWT

1194 грн

Особливості інструмента:DWT WS08-125 TV - компактна кутова шліфувальна машина (болгарка) напівпрофесійного класу (Semi-Pro), оснащена високотехнологічним електродвигуном і міцним редуктором, подовженою задньою рукояткою з електричним регулятором обертів і кнопкою пуску з захистом від випадкового включенняУніверсальний інструмент застосовується для сухого шліфування, відрізних робіт, полірування, зачищення і обдирання металу та інших твердих матеріалів (включаючи камінь, бетон і кераміку) Застосування додаткового оснащення і приладдя істотно розширює сферу застосування інструменту, а також дозволяє використовувати болгарку в стаціонарному режимі КШМ-125 - розрахована на роботу відрізним / шліфувальним диском 125 мм, а також щітками-насадками з максимальним діаметром 75 ммОСОБЛИВОСТІ: регулятор обертівЗадня рукоятка з мякими вставками, кнопка пуску з захистом і гумовим покриттям, корпус редуктора з магнієвого сплаву360 ° фіксація захисного кожуха, зовнішні щіткотримачіКутова шліфувальна..

Кутова шліфувальна машина (болгарка) WS10-125TV. DWT

0 грн

Особливості інструмента:DWT WS10-125 TV - кутова шліфувальна машина напівпрофесійного класу підвищеної потужності з регулюванням обертів і подовженою задньою рукояткою Висока продуктивність болгарки дозволяє проводити обємні і важкі роботи і тривало експлуатувати інструмент в жорстких умовах Можливість регулювання частоти обертання дозволяє оптимально виконувати шліфувальні роботи і здійснювати підрізування кераміки DWT WS10-125 характеризуються: високою потужністю, зручністю в роботі, легкістю в обігу, міцним корпусом, високим рівнем безпеки, якістю, надійністю і витривалістюБолгарка розрахована на роботу відрізним / шліфувальним диском максимальним діаметром до 125 мм КШМ призначена для сухого різання, шліфування, оброблення, зачистки і очищення металів та інших твердих матеріалів, включаючи кераміку і цегла Інструмент також дозволяє застосовувати різноманітні щітки-насадки діаметром до 75 мм, що істотно розширює сферу застосуванняКутова шліфувальна машина WS10 оснащена високотехноло..

Кутова шліфувальна машина (болгарка) WS22-230D. DWT

2262 грн

Особливості інструмента:DWT WS22-230 D - потужна кутова шліфувальна машина напівпрофесійного класу з поворотною D-подібною задньою рукояткоюБолгарка створена для грубих і обємних робіт, характеризується: високою потужністю, зручністю в роботі, легкістю в обігу, міцним корпусом, високим рівнем безпеки, якістю, надійністю і витривалістюБолгарка розрахована на роботу відрізним / шліфувальним диском максимальним діаметром до 230 мм КШМ призначена для сухого різання, шліфування, оброблення, зачистки і очищення металів та інших твердих матеріалівІнструмент також дозволяє застосовувати різноманітні щітки-насадки діаметром до 100 мм, а також можливість роботи в стаціонарному режимі, що істотно розширює сферу застосуванняКутошліфувальна машина WS22 оснащена високотехнологічним двигуном високої потужності (номінальна потужність 2200 Вт), і розвиває максимальні 6 000 оберти за хвилину на холостому ходуМодель має плавний пуск, який дозволяє запускати КШМ без ривків, плавно набираючи обертівРедукто..

Мережевий шуруповерт TS-550V. DWT

1858 грн

Особливості інструмента:DWT TS 550 V - мережевий шуруповерт професійного призначення Semi-Pro клас з магнітним 1/4 тримачем приладдя в патроні, інтегрованим обмежувачем довжини і регулятором крутного моменту Мережеві шуруповерти ДВТ чудово зарекомендували себе у професійних будівельників і меблевих майстрів оптимізацією робочого процесу і продуктивністю, необхідною функціональністю, витривалістю, надійністю і демократичною ціною як для інструменту такого рівняПРИЗНАЧЕННЯ: робота з великою кількістю типового кріплення, різнопланові монтажно / демонтажні роботи, а також стрімка збірка гіпсокартонних конструкційВІДМІННІ РИСИ: пристрій контролю з попередньо встановленою глибиною закручування кріплення, регулятор крутного моменту, міцний механізм і потужний двигун, ергономічна і компактна конструкція, простота і безпека використання, витривалість і надійність, якість і довговічністьШуруповерт TS 550 оснащений високотехнологічним електродвигуном номінальною потужністю 550 Вт (вихідна потуж..

Пила дискова торцювальна KGS16 - 210P. DWT

5431 грн

Пила дискова торцювальна KGS16 - 210P. DWT - якісний надійний інструмент в інтернет-магазині 2pr.com.ua з дворічною гарантією від виробника. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте Пила дискова торцювальна KGS16 - 210P. DWT вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Торцовка KGS16 - 210P. DWTПила монтажна KGS16 - 210P. DWTПила дискова торцовочна KGS16 - 210P. DWT..

Перфоратор SBH - 850 TS BMC. DWT

2881 грн

Перфоратор SBH - 850 TS BMC. DWT - якісний надійний інструмент в інтернет-магазині 2pr.com.ua з дворічною гарантією від виробника. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Перфоратор SBH - 850 TS BMC. DWT вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Перфератор SBH - 850 TS BMC. DWTПерфаратор SBH - 850 TS BMC. DWTВідбійний молоток SBH - 850 TS BMC. DWT..

Кутова шліфувальна машина (болгарка) WS08-125V. DWT

1115 грн

Особливості інструмента:DWT WS08-125 V - компактна кутова шліфувальна машина (болгарка) напівпрофесійного класу (Semi-Pro), в класичному корпусі, оснащена потужним електродвигуном з регулятором обертів, а також додатковою рукояткою і захисним кожухомСпосіб застосування та відрізні роботи по металу, бетону та інших матеріалах, робота у важкодоступних місцях, доскональне сухе шліфування поверхонь, а також робота з керамічною плиткою Застосування додаткового оснащення, насадок і щіток істотно розширює сферу застосування інструментаОСОБЛИВОСТІ: високопотужний двигун, регулятор швидкості, компактний корпус з ергономічним дизайном, високий рівень безпеки (II клас), витривалість і довговічність, якість і надійність інструмента DWTБолгарка розрахована на роботу відрізним / шліфувальним диском діаметром до 125 мм КШМ призначена для сухого різання, шліфування, зачистки і очищення металів та інших твердих матеріалів Інструмент також дозволяє застосовувати різноманітні щітки-насадки діаметром до 7..

Свердло для дерева спіральне BH-W8 DWT

10 грн

Свердло для дерева спіральне BH-W8 DWT. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте свердло для дерева спіральне BH-W8 DWT в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Сверло для дерева спіральне BH-W8 DWTБур для дерева спіральне BH-W8 DWT..

Стрічкова шліфмашина BS 07-75. DWT

0 грн

Особливості інструмента:DWT BS 07-75 - чудовий інструмент, який має призначення для зняття різних матеріалів з поверхонь Інструмент має великий запас потужності - 750 Вт, що дозволяє надавати інструменту швидкість обробки в 290 метрів за хвилину Міцний і надійний корпус виробe не дозволить перегрітися внутрішнім деталям, а так само зможе захистити їх від зовнішніх ударів, які могли б привести до пошкоджень і порушень працездатності Невелика вага і малі габарити інструментf не зможуть утруднити вас фізично, а також будуть тільки плюсом при транспортуванні інструмента Зручна рукоятка з прогумованою накладкою допоможе разом з додатковою ручкою збільшити рівень зчеплення між інструментом і руками користувача, а так само додасть потрібний комфорт і зручність в роботіСтрічкова шліфувальна машина DWT BS 07-75 має здатність швидкої заміни стрічки, а так само може здійснювати роботу майже безшумно Інструмент може автоматично регулювати положення стрічки, що надає високу якість обробки поверхонь..

Перфоратор SBH - 500 DS BMC. DWT

2047 грн

Перфоратор SBH - 500 DS BMC. DWT - якісний надійний інструмент в інтернет-магазині 2pr.com.ua з дворічною гарантією від виробника. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Перфоратор SBH - 500 DS BMC. DWT вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Перфератор SBH - 500 DS BMC. DWTПерфаратор SBH - 500 DS BMC. DWTВідбійний молоток SBH - 500 DS BMC. DWT..

Ексцентрикова шліфмашина EX 03 - 125 D. DWT

0 грн

Ексцентрикова шліфмашина EX 03 - 125 D. DWT - якісний надійний інструмент в інтернет-магазині 2pr.com.ua з дворічною гарантією від виробника. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Ексцентрикова шліфмашина EX 03 - 125 D. DWT вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Кругла шліфмашина EX 03 - 125 D. DWTВібраційна шліфмашина EX 03 - 125 D. DWT..

Перфоратор BH-1500 BMC. DWT

0 грн

Особливості інструмента:DWT BH-1500 - дворежимний важкий перфоратор напівпрофесійного класу (Semi-Pro), з високопотужним електродвигуном вертикального розташування (бочковий) і продуктивним пневматичним ударним механізмомПРИЗНАЧЕННЯ: буріння отворів в цеглі, бетоні, камені і подібних поверхнях діаметром до 40 мм; пробивання стін, сколювання керамічної плитки, штроблення каналів, а також широкого спектру довбальних робітХАРАКТЕРИЗУЄТЬСЯ: якістю, високою потужністю, безпекою, зручністю і простотою експлуатації, надійністю і витривалістюПневматичний ударний механізм забезпечує високу продуктивність і дозволяє бурити отвори великого діаметру, створюючи удари енергією 12 Дж з частотою 4 500 ударів за хвилину Амплітуда рухів поршня, що приводиться в рух кривошатунним механізмом, пропорційна силі удару Механізм складається з високоякісних міцних компонентів, має високий ступінь компресії, оснащений функцією самовідключення на холостому ходуОБЕРТАННЯ З УДАРОМ - основний режим роботи, дозволяє ..

Кутова шліфувальна машина (болгарка) WS08-125T. DWT

1093 грн

Кутова шліфувальна машина (болгарка) WS08-125T. DWT - якісний надійний інструмент в інтернет-магазині 2pr.com.ua з дворічною гарантією від виробника. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте Кутова шліфувальна машина (болгарка) WS08-125T. DWT вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Кутова шліфмашина WS08-125T. DWTБолгарка WS08-125T. DWT..

Коронка свердлильна для кераміки HP-K33 DWT

35 грн

Коронка свердлильна для кераміки HP-K33 DWT. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте коронку свердлильну для кераміки HP-K33 DWT в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Фреза свердлильна для кераміки HP-K33 DWTФерза свердлильна для кераміки HP-K33 DWT..

Полірувальна машина OP - 180 TV. DWT

0 грн

Особливості інструмента:Полірувальна машина DWT OP-180 TV відрізняється компактністю, легкою керованістю і високими ергономічними показниками Регулювання швидкості обертання круга може варіюватися користувачем в межах від 1000 до 3000 обертів Це дуже зручно при роботі з різними матеріалами і досягнення при цьому максимально ефекту і якості робіт Ефективна система вентиляції надійно захищає комплектуючі від перегрівання і підвищеного зносу, особливо при тривалій експлуатації на високих оборотах Невелика вага і компактний розмір забезпечують відмінну маневреність і якісне виконання поставлених завданьШироко застосовується для полірування металу, деревини, пластику, кераміки та інших твердих поверхонь Використовується як в побутових, так і в професійних потребахОсобливості та можливості:Регулювання частоти обертання;Ергономічна рукоятка;Кнопка блокування включення;Фіксатор шпинделя;Допоміжна рукоятка;Прогумовані вставкиЯкісний інструмент від провідного виробника DWT з дворічною гарантією..

Мережевий шуруповерт TS-550. DWT

1287 грн

Особливості інструмента:DWT TS 550 - мережевий шуруповерт напівпрофесійного класу (Semi-Pro) оснащений магнітним 1/4 тримачем приладдя, інтегрованим обмежувачем глибини закручування кріплення, електронною системою контролю частоти обертання з механічною предустановкой, а також функцією реверсуПРИЗНАЧЕННЯ: робота з великою кількістю типового кріплення, різнопланові монтажні-демонтажні роботи, а також стрімка збірка гіпсокартонних конструкційОСОБЛИВОСТІ: уніфікований тримач приладдя, пристрій контролю з попередньо встановленою глибиною закручування кріплення, висока продуктивність, запас потужності двигуна і міцний редуктор, компактний корпус з ергономічним дизайном, простота і безпека експлуатації (II клас), витривалість і довговічністьШуруповерт оснащений високотехнологічним надійним двигуном, запас потужності (номінальна 550 Вт / вихідна 250 Вт), дозволяє тривалу роботу при високих навантаженнях Обмотка електродвигуна має «бронь» жаростійким лаковим покриттям, а продуктивна крильчат..

Якір EX-03-125-V/150-V DWT

0 грн

Якір EX-03-125-V/150-V DWT в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте якір EX-03-125-V/150-V DWT вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!..

Дриль ударний SBM-810. DWT

1273 грн

Особливості інструмента:DWT SBM-810 - ударний дриль підвищеної потужності напівпрофесійного класу, зі системою електронного контролю швидкості і функцією реверсу Ударні дрилі DWT SBM заслужили повагу як побутових споживачів, так і професійних будівельників, зарекомендувавши себе як довговічний інструмент з ідеальним співвідношенням «ціна-якість»ПРИЗНАЧЕННЯ: свердління отворів великого діаметра в деревині (до 30 мм) і металі (до 13 мм), а також свердління з ударом отворів діаметром до 16 мм в твердих матеріалах, таких як цегла, бетон і керамікаВикористання різних щіток і насадок істотно розширює сферу застосуванняХАРАКТЕРИЗУЄТЬСЯ: універсальністю, високою потужністю і продуктивністю, безпекою, ергономікою і зручністю в роботі, збалансованим компактним міцним корпусом, надійністю, витривалістю і довговічністюВисокотехнологічний електродвигун розвиває номінальну потужність 810 Вт (вихідна 395 Вт) Двигун ретельно збалансований і має належний рівень ізоляції та охолодження, а підшипники рот..

Пряма шліфувальна машина GS06-27 LV DWT

1268 грн

DWT GS06-27 LV - пряма шліфувальна машина (гравер) напів-професійного класу (Semi-Pro) оснащена високопотужним електродвигуном, регулятором частоти обертання, цанговим затискачем оснащення, а також подовженим корпусом шпинделя і додатковою рукояткою. ПРИЗНАЧЕННЯ: виконання різноманітних шліфувальних робіт, а застосування додаткового оснащення істотно розширює функціонал інструмента, дозволяючи проводити відрізні, фрезерні та полірувальні роботи, а також багато іншого. ОСОБЛИВОСТІ: висока продуктивність і акуратність робіт, подовжений корпус шпинделя для важкодоступних місць, додаткова рукоятка, регулятор обертів, ергономічність корпусу, безпека експлуатації, витривалість і надійність інструмента. Шліфмашина побудована на платформі КШМ, оснащена високотехнологічним електродвигуном з достатнім запасом потужності (номінальна 600 Вт / вихідна 300 Вт) для тривалої роботи при високих навантаженнях. Ротор ретельно збалансований (рівень вібрації 2.25 м/с2), електрообмотка має гідний рівень..

Перфоратор SBH06-20 T BMC. DWT

2527 грн

Особливості інструмента:DWT SBH 06-20 T BMC - режимний легкий перфоратор напівпрофесійного класу (Semi-Pro) з горизонтальним компонуванням двигуна середньої потужності, функцією реверсу і системою електронного контролю частоти обертання Перфоратори ДВТ зробили своїм вибором як побутові користувачі, так і професійні споживачі, зазначивши ідеальне співвідношення «ціна-якість»ПРИЗНАЧЕННЯ: буріння, штроблення, довбання в бетоні, камені, цеглі, а також демонтажні роботи і сколювання плитки; свердління отворів в деревині, металі та синтетичних матеріалах; використання додаткового оснащення істотно розширює сферу застосування, виконуючи функцію міксера, шуруповерта, прямої шліфувальної машиниХАРАКТЕРИЗУЄТЬСЯ: універсальністю, простотою і ефективністю, компактними розмірами і ергономікою, безпекою експлуатації (II клас), витривалістю і довговічністю, надійністю і високим рівнем якостіВисокотехнологічний електродвигун, номінальною потужністю 600 Вт, горизонтального розташування, на одній осі з ..

Відбійний молоток H15-11V BMS DWT

6173 грн

Відбійний молоток H15-11V BMS DWT дозволить достатньо швидко та легко демонтувати різні конструкції, фундамент, бетонну стяжку, цегляні перегородки та інше. Завдяки надійному збалансованому корпусу вам забезпечена комфортна робота впродовж тривалого часу, а завдяки D-подібній ручці ваша рука буде захищена від осколків, що відлітають у процесі роботи. Основні переваги: компактні габарити та невелика вага характеризується високою продуктивністю та витривалістю у цій моделі передбачений продуктивний і надійний двигун пропонована модель має надійний ударний механізм і дуже проста в експлуатації додаткова ручка неабияк полегшує роботу з цим інструментом у пропонованій моделі передбачений регулятор швидкості ..

Дриль ударний SBM-780. DWT

1115 грн

Особливості інструмента:DWT SBM-780 - ударний дриль підвищеної потужності напівпрофесійного класу (Semi-Pro), з системою електронного контролю обертів з механічною передналаштуванням і функцією реверсуДриль ДВТ заслужив прихильність до себе у побутових користувачів невибагливістю і довговічністю, а професійні споживачі відзначили ефективність інструмента з ідеальним співвідношенням «ціна-якість»Спосіб застосування та свердління акуратних отворів великого діаметру в деревині (до 30 мм) і металі (до 13 мм), а також свердління з ударом отворів діаметром до 16 мм в твердих матеріалах, таких як цегла, бетон і кераміка Використання різних щіток і насадок, істотно розширюють сферу застосуванняОСОБЛИВОСТІ: універсальність, висока потужність і продуктивність, безпека, ергономіка і зручність в роботі, збалансований компактний міцний корпус, надійність, витривалість і довговічністьВисокотехнологічний продуктивний двигун номінальною потужністю 780 Вт (вихідна потужність 370 Вт), забезпечує достатн..

Показано 1 по 35 з 129 (Всього сторінок 4)
Top