Безкоштовна доставка від 1000 грн
Кутова шліфувальна машина (болгарка) WS13-150T. DWT

0 грн

Кутова шліфувальна машина (болгарка) WS13-150T. DWT - якісний надійний інструмент в інтернет-магазині 2pr.com.ua з дворічною гарантією від виробника. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Кутова шліфувальна машина (болгарка) WS13-150T. DWT вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Кутова шліфмашина WS13-150T. DWTБолгарка WS13-150T. DWT..

Пила ручна циркулярна HKS12-65. DWT

0 грн

Пила ручна циркулярна HKS12-65. DWT - якісний надійний інструмент в інтернет-магазині 2pr.com.ua з дворічною гарантією від виробника. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Пила ручна циркулярна HKS12-65. DWT вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Дискова пила HKS12-65. DWTЦиркулярка HKS12-65. DWT..

Кутова шліфувальна машина (болгарка) WS08-125TV. DWT

1638 грн

Особливості інструмента:DWT WS08-125 TV - компактна кутова шліфувальна машина (болгарка) напівпрофесійного класу (Semi-Pro), оснащена високотехнологічним електродвигуном і міцним редуктором, подовженою задньою рукояткою з електричним регулятором обертів і кнопкою пуску з захистом від випадкового включенняУніверсальний інструмент застосовується для сухого шліфування, відрізних робіт, полірування, зачищення і обдирання металу та інших твердих матеріалів (включаючи камінь, бетон і кераміку) Застосування додаткового оснащення і приладдя істотно розширює сферу застосування інструменту, а також дозволяє використовувати болгарку в стаціонарному режимі КШМ-125 - розрахована на роботу відрізним / шліфувальним диском 125 мм, а також щітками-насадками з максимальним діаметром 75 ммОСОБЛИВОСТІ: регулятор обертівЗадня рукоятка з мякими вставками, кнопка пуску з захистом і гумовим покриттям, корпус редуктора з магнієвого сплаву360 ° фіксація захисного кожуха, зовнішні щіткотримачіКутова шліфувальна..

Акумуляторний дриль-шуруповерт ABS-14.4 С-2. DWT

0 грн

Особливості інструмента:DWT ABS-14,4 C-2 - дриль-шуруповерт напівпрофесійного класу (Semi-Pro), з Ni-Cd акумулятором на 14,4 В (2 акумулятори в комплекті), швидкозажимним патроном, 18 + 1 режимами обмеження крутного моменту і режимом свердління, електронною системою контролю частоти обертання, функцією реверсу і світлодіодним (LED) підсвічуванням робочої зониПРИЗНАЧЕННЯ: свердління отворів не великого діаметру в металі та деревині, а також інших матеріалах, монтажно-демонтажні роботи з високою продуктивністю Використання додаткового оснащення і приладдя істотно розширює функціонал шуруповертаОСОБЛИВОСТІ: 18 + 1 режим зусилля, 2 акумулятори в комплекті, ключовий патрон, автоблокування шпинделя, гальмо вибігання, оптимальний баланс центру ваги, компактний корпус з ергономічним дизайном, міцна конструкція, вбудований ліхтар, витривалість і надійність механізмів, довговічність і висока якість інструментаШуруповерт оснащений двома Ni-Cd акумуляторами ємністю 1500 мАг (напруга 14,4 В), які з..

Кутова шліфувальна машина (болгарка) WS13-180D. DWT

2000 грн

Особливості інструмента:DWT WS13-180 D - кутова шліфувальна машина (болгарка) напівпрофесійного класу (Semi-Pro), оснащена високопотужним електродвигуном і міцним редуктором, задньою D-подібною рукояткою з захисною скобою і гумовими вставками області захвату і кнопки пускуПризначена для виконання обємних грубих робіт, а також точної обробки поверхонь - для сухого різання, шліфування, зачистки і очищення металів та інших твердих матеріалів, полірування, а також можливість роботи в стаціонарному режимі Болгарка розрахована на роботу відрізним / шліфувальним диском 180мм / дротяними щітками до 75 ммОСОБЛИВОСТІ: корпус редуктора з магнієвого сплаву360 ° фіксація захисного кожуха, швидкозємні щіткотримачі, D-подібна рукоятка, гумові вставки області захвату і кнопки, кутова шліфувальна машина WS13-180 оснащена високотехнологічним електричним двигуном (номінальна потужність 1,2 кВт / вихідна 800 Вт), на холостому ходу болгарка розвиває 8000 оборотів на хвилину (стандарт КШМ-180), а рівень віб..

Кутова шліфувальна машина (болгарка) WS13-180DV. DWT

0 грн

Особливості інструмента:DWT WS13-180 DV - кутова шліфувальна машина напівпрофесійного класу підвищеної потужності з регулятором обертів і D-подібною ручкою Продуктивна болгарка з акцентом на універсальність, безпеку («II» клас) і зручність експлуатації, відрізняється високим рівнем якості, надійності, витривалості і довговічностіПризначена для виконання обємних грубих робіт і точної обробки поверхонь з обмеженням максимальних обертів, також має можливість стаціонарного використання DWT WS13-180 - прекрасно зарекомендувала себе як у побутових користувачів, так і професійних споживачівБолгарка розрахована на роботу відрізним / шліфувальним диском максимальним діаметром 180 мм КШМ призначена для сухого різання, шліфування, зачистки і очищення металів та інших твердих матеріалів Інструмент також дозволяє застосовувати різноманітні щітки-насадки діаметром до 75 мм, що істотно розширює сферу застосуванняКутова шліфувальна машина WS13 оснащена високотехнологічним двигуном номінальною потужніс..

Кутова шліфувальна машина (болгарка) WS13-180T. DWT

2000 грн

Особливості інструмента:DWT WS13-180 T - кутова шліфувальна машина підвищеної потужності напівпрофесійного класу з подовженою задньою рукояткою Продуктивна болгарка з акцентом на безпеку («II»клас) і зручність експлуатації, відрізняється високим рівнем якості, надійності, витривалості і довговічностіПризначена для виконання обємних грубих робіт, а також точної обробки поверхонь, має можливість стаціонарного використанняDWT WS13-180 - прекрасно зарекомендувала себе як у побутових користувачів, так і професійних споживачівБолгарка розрахована на роботу відрізним / шліфувальним диском максимальним діаметром 180 мм КШМ призначена для сухого різання, шліфування, зачистки і очищення металів та інших твердих матеріалів Інструмент також дозволяє застосовувати різноманітні щітки-насадки діаметром до 75 мм, що істотно розширює сферу застосуванняКутошліфувальна машина WS13 оснащена високотехнологічним двигуном номінальною потужністю 1300 Вт На холостому ходу, МШУ розвиває 8 000 обертів за хвилину..

Багатофункціональний інвертор постійного струму CT-312. DWT

0 грн

Багатофункціональний інвертор постійного струму CT-312. DWT - якісний надійний інструмент в інтернет-магазині 2pr.com.ua з дворічною гарантією від виробника. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Багатофункціональний інвертор постійного струму CT-312. DWT вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Зварка постійного струму CT-312. DWTЗварювальний апарат інвертор постійного струму CT-312. DWTСварка CT-312. DWT..

Кутова шліфувальна машина (болгарка) WS08-125. DWT

1251 грн

Особливості інструмента:DWT WS08-125 - компактна кутова шліфувальна машина (болгарка) напівпрофесійного класу (Semi-Pro), оснащена високопотужним електродвигуном, захисним кожухом, а також додатковою рукояткою Така КШМ стане надійним помічником в побуті, а також буде незамінним інструментом професійних будівельників, дозволяючи ефективно працювати у важкодоступних місцяхСпосіб застосування та відрізні роботи по металу, бетону та інших матеріалах, а також сухе шліфування твердих поверхонь дисками 125 мм Інструмент також дозволяє застосовувати різноманітні щітки-насадки до 75 мм, що істотно розширює сферу застосування і функціонал КШМОСОБЛИВОСТІ: високий запас потужності двигуна, продуктивність і ефективність, компактний корпус з ергономічним дизайном і малою вагою, високий рівень безпеки (II клас), витривалість і довговічність, якість і надійність інструментів DWTВисокотехнологічний електродвигун має достатній запас потужності (номінальна потужність 860 Вт / вихідна 430 Вт) для експлуат..

Кутова шліфувальна машина (болгарка) WS08-125 E DWT

0 грн

Кутова шліфувальна машина (болгарка) WS 08-125 E DWT - унікальний інструмент, який ідеально справляється зі шліфуванням різних поверхонь, обробленням пластику, каменю, металу. Модель оснащена високотехнологічним двигуном нового покоління потужністю у 860 Вт, який створює і підтримує високі оберти, що сприяє тривалій безперервній роботі пристрою. Інструмент функціонує від електричної мережі, працює безшумно, не забруднює навколишнє середовище. Болгарка ДВТ WS08-125 зарекомендувала себе як надійна і витривала модель, яка користується величезним попитом на світовому ринку. До складу пристрою входить відрізний круг діаметром 125 мм. З цим інструментом ви зможете продуктивно працювати в складних експлуатаційних умовах, виконувати широкий спектр різноманітних робіт. Високий рівень безпеки забезпечує кнопка фіксатора шпинделя, розташована нижче поверхні редуктора, що перешкоджає випадковому натисканню інструмента. Максимальну зручність при експлуатації забезпечує додаткова рукоятка, що входит..

Кутова шліфувальна машина (болгарка) WS10-125T. DWT

1608 грн

Особливості інструмента:DWT WS10-125 T - кутова шліфувальна машина (болгарка) напівпрофесійного класу (Semi-Pro), з електродвигуном підвищеної потужності, міцним редуктором, оснащена подовженою задньою рукояткою з мякими вставками в області захвату і кнопкиБолгарка створена для точних робіт, а висока продуктивність дозволяє проводити обємні грубі роботи і тривало експлуатувати інструмент в жорстких умовах, призначена для сухого різання, шліфування, оброблення, зачистки і очищення металів та інших твердих матеріалів (включаючи кераміку, камінь і бетон)Модель розрахована на роботу відрізним / шліфувальним диском діаметром до 125 мм, а також дозволяє застосовувати різноманітні щітки-насадки діаметром до 75 мм, що істотно розширює сферу застосування інструментаОсобливості: корпус редуктора з магнієвого сплаву, подовжена рукоятка, кнопка пуску з захистом від випадкового включення, швидкозємні щіткотримачі, кутошліфувальна машина WS10 оснащена високотехнологічним двигуном підвищеної потужнос..

Електрорубанок HB02-82. DWT

0 грн

Особливості інструмента:DWT HB02-82 - ручний електрорубанок середньої потужності напівпрофесійного класу (Semi-Pro), шириною стругання 82мм з регулятором глибини Рубанок ДВТ користується попитом у професійних теслярів і столярів, справляючись з високими навантаженнями і якісною обробкою деревини, а витривалість і довговічність інструментів DWT дозволяє ідеальне співвідношення «ціна-якість» Модель HB02-82, також відзначили побутові споживачі і будівельні бригади, оцінивши простоту, зручність і безпеку експлуатації електрорубанкаПРИЗНАЧЕНИЙ: для стругання, зняття фаски, зрізу країв, фальцювання деревини і деревних матеріалів, а також пластику (максимальна глибина стругання 2 мм, фальцювання 16 мм)ХАРАКТЕРИЗУЄТЬСЯ: простотою і безпекою, зручністю і ергономікою, компактними розмірами і малою вагою, продуктивністю і чистотою стругання, витривалістю і потужністю, доступною ціноюЕлектрорубанки DWT оснащені високопродуктивним двигуном номінальною потужністю 710 Вт З метою підвищення надійності..

Електролобзик STS05-60 D. DWT

0 грн

Особливості інструмента:DWT STS05-60 D - ручний електричний лобзик середньої потужності напівпрофесійного класу, в компактному корпусі з D-подібною ручкою і регульованою опорною підошвою Електролобзик зарекомендував себе у побутових споживачів і професійних будівельників, як нехитрий і довговічний інструмент з ідеальним співвідношенням ціна - якістьПРИЗНАЧЕНИЙ: для точних прямих і криволінійних різів під кутом 90°-45° у деревині і пластику товщиною до 55 мм При використанні спеціальних пильних полотен лобзик дозволяє працювати з керамікою і металом максимальною товщиною 5 ммХАРАКТЕРИЗУЄТЬСЯ: мінімалізмом, простотою і зручністю використання, компактними розмірами, продуктивністю, якістю та надійністюВисокотехнологічний електродвигун з номінальною потужністю 500 Вт (вихідна потужність 290 Вт) розвиває на холостому ходу 3 000 обертів за хвилинуПередавальні шестерні виконані зі зносостійкого металу і мають тангенціальні зуби Механізм штока має надійну і міцну конструкцію, забезпечений дост..

Кутова шліфувальна машина (болгарка) WS08-125V. DWT

1530 грн

Особливості інструмента:DWT WS08-125 V - компактна кутова шліфувальна машина (болгарка) напівпрофесійного класу (Semi-Pro), в класичному корпусі, оснащена потужним електродвигуном з регулятором обертів, а також додатковою рукояткою і захисним кожухомСпосіб застосування та відрізні роботи по металу, бетону та інших матеріалах, робота у важкодоступних місцях, доскональне сухе шліфування поверхонь, а також робота з керамічною плиткою Застосування додаткового оснащення, насадок і щіток істотно розширює сферу застосування інструментаОСОБЛИВОСТІ: високопотужний двигун, регулятор швидкості, компактний корпус з ергономічним дизайном, високий рівень безпеки (II клас), витривалість і довговічність, якість і надійність інструмента DWTБолгарка розрахована на роботу відрізним / шліфувальним диском діаметром до 125 мм КШМ призначена для сухого різання, шліфування, зачистки і очищення металів та інших твердих матеріалів Інструмент також дозволяє застосовувати різноманітні щітки-насадки діаметром до 7..

Лобзик електричний STS 06-85 DV DWT

2280 грн

DWT STS 06-85 DV - ручний напівпрофесійний електричний лобзик з високою потужністю і компактним корпусом з D-рукояткою і можливістю регулювання кута опорної підошви. Підходить для: прямих і криволінійних точних розрізів в деревині та інших матеріалах, з товщиною пропилу до 85 мм для дерева. При експлуатації спеціальних полотен, лобзик може використовуватися по металу з максимальною товщиною 10 мм для сталі і 20 мм для алюмінію. Характерні риси: простий і зручний в експлуатації, компактний розмір, продуктивність, якість і надійність. Двигун DWT STS 06-85. DV Високопродуктивний двигун з номінальною потужністю 650 Вт здатний розвивати до 3000 оборотів в хвилину на холостому ходу. Що стосується передавальних шестернь то вони виготовлені з використанням металу високої зносостійкості. Конструкція механізму штока надійна і міцна з достатнім рівнем мастильного матеріалу. Електродвигун має великий запас потужності, а компоненти високої якості гарантують тривалу роботу при дуже високих нав..

Пила дискова торцювальна KGS16 - 255. DWT

5972 грн

Комплектація:Торцювальна пилаПильний дискКлюч шестигранний / торцевийМішок для збору пилуСтрубцинаЗахисна пластинаІнструкція з експлуатаціїКартонна упаковкаПила дискова торцювальна KGS16 - 255. DWT - якісний надійний інструмент в інтернет-магазині 2pr.com.ua з дворічною гарантією від виробника. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте Пила дискова торцювальна KGS16 - 255. DWT вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Торцовка KGS16 - 255. DWTПила монтажна KGS16 - 255. DWTПила дискова торцовочна KGS16 - 255. DWT..

Пила ручна циркулярна HKS12-55. DWT

0 грн

Особливості інструмента:DWT HKS12-55 - ручна дискова циркулярна пила («циркулярка») 160 мм напівпрофесійного класу (Semi-Pro), з жорсткою опорною плитою, оснащено можливістю регулювання кута і глибини пропилуПРИЗНАЧЕННЯ: високоточні прямолінійні пропили заготовок з листової деревини і деревних матеріалів, поперечна різка бруса, дошки і ламінату, а застосування спеціальних відрізних дисків, дозволяє виконувати рези в пластиці і алюмініїОСОБЛИВОСТІ: продуктивність і точність, запас потужності, жорстка опорна плита, регулювання глибини і кута різу, фіксатор шпинделя, ергономічний дизайн і компактні розміри, мала вага, простота і безпека експлуатації (II клас), витривалість і довговічність, висока надійність і якістьПила оснащена високотехнологічним електродвигуном, потужністю 1,2 кВт (номінальна 1200 Вт / вихідна 750 Вт), що розвиває до 5 000 обертів за хвилину на холостому ходу (рівень вібрації 2,97 м/с²) Двигун має достатній запас потужності для роботи при підвищених навантаженнях, не в..

Дриль ударний SBM-600 BMC. DWT

0 грн

Особливості інструмента:DWT SBM-600 BMC - компактний ударний дриль середньої потужності напівпрофесійного класу (Semi-Pro), з системою електронного контролю обертів, функцією реверсу та інтегрованим в корпус бульбашковим рівнем, постачається з пластиковим кейсом для транспортування і зберігання інструмента і аксесуарів Дриль ДВТ чудово зарекомендував себе у побутових користувачів як універсальний, невибагливий і довговічний інструмент Професійні будівельники відзначили ефективність, витривалість і компактні розміри дрилі з ідеальним співвідношенням «ціна-якість»ПРИЗНАЧЕННЯ: свердління акуратних отворів великого діаметра в деревині (до 30 мм) і металі (до 13 мм), а також свердління з ударом отворів діаметром до 13 мм в твердих матеріалах, таких як цегла, бетон і керамікаВикористання різних щіток і насадок істотно розширюють сферу застосування Наявність функції реверсу дозволяє використовувати дриль як шуруповертХАРАКТЕРИЗУЄТЬСЯ: компактними розмірами і малою вагою, універсальністю, поту..

Коронка свердлильна для кераміки HP-K33 DWT

35 грн

Коронка свердлильна для кераміки HP-K33 DWT. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте коронку свердлильну для кераміки HP-K33 DWT в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Фреза свердлильна для кераміки HP-K33 DWTФерза свердлильна для кераміки HP-K33 DWT..

Кутова шліфувальна машина (болгарка) WS10-125TV. DWT

0 грн

Особливості інструмента:DWT WS10-125 TV - кутова шліфувальна машина напівпрофесійного класу підвищеної потужності з регулюванням обертів і подовженою задньою рукояткою Висока продуктивність болгарки дозволяє проводити обємні і важкі роботи і тривало експлуатувати інструмент в жорстких умовах Можливість регулювання частоти обертання дозволяє оптимально виконувати шліфувальні роботи і здійснювати підрізування кераміки DWT WS10-125 характеризуються: високою потужністю, зручністю в роботі, легкістю в обігу, міцним корпусом, високим рівнем безпеки, якістю, надійністю і витривалістюБолгарка розрахована на роботу відрізним / шліфувальним диском максимальним діаметром до 125 мм КШМ призначена для сухого різання, шліфування, оброблення, зачистки і очищення металів та інших твердих матеріалів, включаючи кераміку і цегла Інструмент також дозволяє застосовувати різноманітні щітки-насадки діаметром до 75 мм, що істотно розширює сферу застосуванняКутова шліфувальна машина WS10 оснащена високотехноло..

Кутова шліфувальна машина (болгарка) WS24-180T. DWT

0 грн

DWT WS24-180 T - потужна кутова шліфувальна машина (болгарка) напів-професійного класу (Semi-Pro) розрахована на роботу диском діаметром 180 мм, оснащена системою обмеження пускового струму, а також поворотною задньою рукояткою. Призначенння: різання масивних заготовок і бетону, шліфування поверхонь, а застосування щіток і додаткового оснащення істотно розширює сферу застосування болгарки; при використанні додаткових пристосувань КШМ дозволяє роботу в стаціонарному режимі. Особливості: значний запас потужності, робота відрізними дисками середнього діаметру, поворотна рукоятка ергономічної форми, гумові вставки рукоятки, блокування від випадкового пуску, легка і безпечна в обігу (II клас), «голова» з магнієвого сплаву, високоміцний редуктор, швидкоз'ємні щіткотримачі, витривалість і надійність. Болгарка оснащена високотехнологічним електродвигуном номінальною потужністю 2400 Вт (вихідна потужність 1530 Вт), забезпечуючи достатній запас потужності для тривалої роботи при високих нава..

Пила монтажна диск абраз. SDS22 - 355T. DWT

0 грн

Пила монтажна диск абраз. SDS22 - 355T. DWT - якісний надійний інструмент в інтернет-магазині 2pr.com.ua з дворічною гарантією від виробника. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Пила монтажна диск абраз. SDS22 - 355T. DWT вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Пила торцовочна диск абраз. SDS22 - 355T. DWTПила торцювальна диск абраз. SDS22 - 355T. DWTТорцовка диск абраз. SDS22 - 355T. DWT..

Пила ручна циркулярна HKS12-54 DWT

2204 грн

Особливості інструмента:Пила дискова DWT HKS-12-54 - це якісний і надійний інструмент в експлуатації, який стане відмінним доповненням в колекції інструментів як для любителя, так і для професіонала Варто відзначити міцний і зносостійкий двигун, споживана потужність якого становить 1200 Вт, що власне дає можливість обробляти такі матеріали як дерево, пластик або метал Не варто забувати про хороший і міцний корпус виробу, який своєчасно захистить інструмент від можливих зовнішніх пошкоджень і залишить цілісність внутрішніх деталей, а так само дозволить нормально функціонувати системі охолодження цих самих деталейШвидкість, з якою може працювати пила DWT HKS-12-54, становить 5000 обертів на хвилину, що само по собі є непоганим результатом серед інших таких інструментівЦиркулярна пила DWT HKS-12-54 так само славиться своєю безшумною роботою і всіма системами безпеки, які присутні в інструменті, як наприклад захист від випадкового включення інструментаЯкісний інструмент від провідного виро..

Пряма шліфувальна машина GS06-27 LV DWT

1740 грн

DWT GS06-27 LV - пряма шліфувальна машина (гравер) напів-професійного класу (Semi-Pro) оснащена високопотужним електродвигуном, регулятором частоти обертання, цанговим затискачем оснащення, а також подовженим корпусом шпинделя і додатковою рукояткою. ПРИЗНАЧЕННЯ: виконання різноманітних шліфувальних робіт, а застосування додаткового оснащення істотно розширює функціонал інструмента, дозволяючи проводити відрізні, фрезерні та полірувальні роботи, а також багато іншого. ОСОБЛИВОСТІ: висока продуктивність і акуратність робіт, подовжений корпус шпинделя для важкодоступних місць, додаткова рукоятка, регулятор обертів, ергономічність корпусу, безпека експлуатації, витривалість і надійність інструмента. Шліфмашина побудована на платформі КШМ, оснащена високотехнологічним електродвигуном з достатнім запасом потужності (номінальна 600 Вт / вихідна 300 Вт) для тривалої роботи при високих навантаженнях. Ротор ретельно збалансований (рівень вібрації 2.25 м/с2), електрообмотка має гідний рівень..

Якір EX-03-125-V/150-V DWT

0 грн

Якір EX-03-125-V/150-V DWT в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте якір EX-03-125-V/150-V DWT вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!..

Вертикальна фрезерна машина OF - 1800 VE. DWT

0 грн

Вертикальна фрезерна машина OF - 1800 VE. DWT - якісний надійний інструмент в інтернет-магазині 2pr.com.ua з дворічною гарантією від виробника. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Вертикальна фрезерна машина OF - 1800 VE. DWT вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Фрезер OF - 1800 VE. DWTЕлектрофрезер OF - 1800 VE. DWT..

Пила монтажна диск абраз. SDS - 2200. DWT

0 грн

Пила монтажна диск абраз. SDS - 2200. DWT - якісний надійний інструмент в інтернет-магазині 2pr.com.ua з дворічною гарантією від виробника. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Пила монтажна диск абраз. SDS - 2200. DWT вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Пила торцовочна диск абраз. SDS - 2200. DWTПила торцювальна диск абраз. SDS - 2200. DWTТорцовка диск абраз. SDS - 2200. DWT..

Акумуляторний дриль-шуруповерт ABS-18-2. DWT

0 грн

Акумуляторний дриль-шуруповерт ABS-18-2. DWT - якісний надійний інструмент в інтернет-магазині 2pr.com.ua з дворічною гарантією від виробника. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Акумуляторний дриль-шуруповерт ABS-18-2. DWT вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Акумуляторний дрель-шуруповерт ABS-18-2. DWTАкумуляторний дриль-шруповерт ABS-18-2. DWTАкумуляторна викрутка ABS-18-2. DWT..

Акумуляторний дриль-шуруповерт ABS-18TC-2. DWT

0 грн

Акумуляторний дриль-шуруповерт ABS-18TC-2. DWT - якісний надійний інструмент в інтернет-магазині 2pr.com.ua з дворічною гарантією від виробника. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Акумуляторний дриль-шуруповерт ABS-18TC-2. DWT вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Акумуляторний дрель-шуруповерт ABS-18TC-2. DWTАкумуляторний дриль-шруповерт ABS-18TC-2. DWTАкумуляторна викрутка ABS-18TC-2. DWT..

Бензотример GBC43-26. DWT

0 грн

Модель знята з виробництва. Переглянути нові моделіБензотример GBC43-26. DWT - якісний надійний інструмент в інтернет-магазині 2pr.com.ua з дворічною гарантією від виробника. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Бензотример GBC43-26. DWT вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Бензокоса GBC43-26. DWTМотокоса GBC43-26. DWTБензотриммер GBC43-26. DWT..

Дриль-міксер BM - 720 M. DWT

0 грн

Особливості інструмента:Дриль міксер DWT BM-720M призначений для приготування і перемішування готових будівельних розчинів, сумішей, що самовирівнюються, алебастрових розчинів, всіх видів фарб, клеїв для плитки, сумішей для штукатурки тощо Для проведення міксерних робіт використовуються спеціальні насадки які і здійснюють перемішування розчинів Даний інструмент універсальний, оскільки ним можна не тільки швидко забивати розчини, а й свердлити отвори в дереві і металі Ключовий патрон забезпечує надійну фіксацію робочого приладдя Дриль міксер оснащений якісним редуктором в металевому корпусі, який має довгий термін служби Додаткова рукоятка робить більш зручним утримання інструмента в руках Корпус даної моделі виконаний з якісного ударостійкого пластику Шнур живлення міксера DWT BM-720M виконаний в товстому гумовому обплетенніЯкісний інструмент від провідного виробника DWT з дворічною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характерис..

Кутова шліфувальна машина (болгарка) WS07-125. DWT

0 грн

Особливості інструмента:DWT WS07-125 - компактна кутова шліфувальна машина напівпрофесійного класу Така КШМ стане надійним помічником в побуті, а також буде незамінним інструментом професійних будівельників, дозволяючи працювати у важкодоступних місцях Модель має набір строго необхідних функцій, достатній запас потужності і великий ресурс Високий рівень надійності і довговічності, а також якість інструментів DWT робить WS07-125 лідером у співвідношенні «ціна-якість»Болгарка розрахована на роботу відрізним / шліфувальним диском діаметром до 125 мм КШМ призначена для сухого різання, шліфування, зачистки і очищення металів та інших твердих матеріалів Інструмент також дозволяє застосовувати різноманітні щітки-насадки діаметром до 75 мм, що істотно розширює сферу застосування Корпус болгарки виконаний з високоякісного пластику у формі класичної короткої рукояткиКутошліфувальна машина WS07 оснащена високотехнологічним двигуном високої потужності (номінальна 710 Вт), і розвиває максимальні 1..

Кутова шліфувальна машина (болгарка) WS08-125T. DWT

1500 грн

Кутова шліфувальна машина (болгарка) WS08-125T. DWT - якісний надійний інструмент в інтернет-магазині 2pr.com.ua з дворічною гарантією від виробника. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте Кутова шліфувальна машина (болгарка) WS08-125T. DWT вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Кутова шліфмашина WS08-125T. DWTБолгарка WS08-125T. DWT..

Кутова шліфувальна машина (болгарка) WS22-230D. DWT

3104 грн

Особливості інструмента:DWT WS22-230 D - потужна кутова шліфувальна машина напівпрофесійного класу з поворотною D-подібною задньою рукояткоюБолгарка створена для грубих і обємних робіт, характеризується: високою потужністю, зручністю в роботі, легкістю в обігу, міцним корпусом, високим рівнем безпеки, якістю, надійністю і витривалістюБолгарка розрахована на роботу відрізним / шліфувальним диском максимальним діаметром до 230 мм КШМ призначена для сухого різання, шліфування, оброблення, зачистки і очищення металів та інших твердих матеріалівІнструмент також дозволяє застосовувати різноманітні щітки-насадки діаметром до 100 мм, а також можливість роботи в стаціонарному режимі, що істотно розширює сферу застосуванняКутошліфувальна машина WS22 оснащена високотехнологічним двигуном високої потужності (номінальна потужність 2200 Вт), і розвиває максимальні 6 000 оберти за хвилину на холостому ходуМодель має плавний пуск, який дозволяє запускати КШМ без ривків, плавно набираючи обертівРедукто..

Мережевий шуруповерт TS-550V. DWT

2058 грн

Особливості інструмента:DWT TS 550 V - мережевий шуруповерт професійного призначення Semi-Pro клас з магнітним 1/4 тримачем приладдя в патроні, інтегрованим обмежувачем довжини і регулятором крутного моменту Мережеві шуруповерти ДВТ чудово зарекомендували себе у професійних будівельників і меблевих майстрів оптимізацією робочого процесу і продуктивністю, необхідною функціональністю, витривалістю, надійністю і демократичною ціною як для інструменту такого рівняПРИЗНАЧЕННЯ: робота з великою кількістю типового кріплення, різнопланові монтажно / демонтажні роботи, а також стрімка збірка гіпсокартонних конструкційВІДМІННІ РИСИ: пристрій контролю з попередньо встановленою глибиною закручування кріплення, регулятор крутного моменту, міцний механізм і потужний двигун, ергономічна і компактна конструкція, простота і безпека використання, витривалість і надійність, якість і довговічністьШуруповерт TS 550 оснащений високотехнологічним електродвигуном номінальною потужністю 550 Вт (вихідна потуж..

Показано 1 по 35 з 129 (Всього сторінок 4)
Top