Безкоштовна доставка від 1000 грн
Кутова шліфувальна машина (болгарка) WS13-150T. DWT

0 грн

Кутова шліфувальна машина (болгарка) WS13-150T. DWT - якісний надійний інструмент в інтернет-магазині 2pr.com.ua з дворічною гарантією від виробника. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Кутова шліфувальна машина (болгарка) WS13-150T. DWT вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Кутова шліфмашина WS13-150T. DWTБолгарка WS13-150T. DWT..

Якір WS-125 DWT

0 грн

Якір WS-125 DWTдля болгарок. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте якір WS-125 DWT в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, доставки та оплати! ..

Полірувальна машина OP13-180TV. DWT

2205 грн

Особливості інструмента:DWT OP13-180 TV - потужна кругова машина для полірування тарілчастим диском діаметром 180 мм напівпрофесійного класу (Semi-Pro), оснащена регулятором обертів, подовженою задньою рукояткою з інтегрованим курком і ергономічною додатковою рукояткоюПРИЗНАЧЕННЯ: виконання високоякісного полірування лакофарбових поверхонь, металу і полімерів, а також обробка деревини та інших матеріалів Застосування додаткових засобів і насадок, істотно розширюючі сферу застосування інструментаОСОБЛИВОСТІ: висока потужність і продуктивність, висока якість обробки поверхонь, легкість, зручність і безпека в експлуатації (II клас), ергономічний і міцний корпус, додаткова рукоятка, блокування кнопки пуску, надійність і витривалість, якість і довговічністьВисокотехнологічний електродвигун номінальною потужністю 1300 Вт (вихідна 740 Вт) відрізняється продуктивністю і надійністю Обмотка має захист від абразиву і жаростійке покриття, ротор ретельно збалансований, а підшипники мають щільну пос..

Кутова шліфувальна машина (болгарка) WS10-125TV. DWT

0 грн

Особливості інструмента:DWT WS10-125 TV - кутова шліфувальна машина напівпрофесійного класу підвищеної потужності з регулюванням обертів і подовженою задньою рукояткою Висока продуктивність болгарки дозволяє проводити обємні і важкі роботи і тривало експлуатувати інструмент в жорстких умовах Можливість регулювання частоти обертання дозволяє оптимально виконувати шліфувальні роботи і здійснювати підрізування кераміки DWT WS10-125 характеризуються: високою потужністю, зручністю в роботі, легкістю в обігу, міцним корпусом, високим рівнем безпеки, якістю, надійністю і витривалістюБолгарка розрахована на роботу відрізним / шліфувальним диском максимальним діаметром до 125 мм КШМ призначена для сухого різання, шліфування, оброблення, зачистки і очищення металів та інших твердих матеріалів, включаючи кераміку і цегла Інструмент також дозволяє застосовувати різноманітні щітки-насадки діаметром до 75 мм, що істотно розширює сферу застосуванняКутова шліфувальна машина WS10 оснащена високотехноло..

Дриль-шуруповерт BM-110T. DWT

0 грн

Особливості інструмента:BM-110 T - мережевий дриль-шуруповерт напівпрофесійного класу (Semi-Pro), оснащених індукційним двигуном (DC), системою обмеження крутного моменту, двоступеневим редуктором з функцією автоматичного блокування шпинделя, а також системою електронного контролю частоти обертання і функцією реверсу ПРИЗНАЧЕННЯ: свердління отворів невеликого діаметра в деревині (до 20 мм), металі (до 10 мм) та інших матеріалах, а також обємні монтажно-демонтажні роботи з різним типом кріплення Застосування додаткового оснащення істотно розширює сферу застосування шуруповертаОСОБЛИВОСТІ: індукційний двигун постійного струму, високий крутний момент, двошвидкісний міцний редуктор, автоматичне блокування патрона, компактний збалансований корпус, ергономічний дизайн, міцна і легка конструкція, витривалість і надійність, якість і довговічністьМодель оснащена високотехнологічним індукційним двигуном постійного струму (DC), (номінальна 110 Вт / вихідна 70 Вт потужність), з вбудованим в рукоят..

Дриль ударний SBM-600 BMC. DWT

0 грн

Особливості інструмента:DWT SBM-600 BMC - компактний ударний дриль середньої потужності напівпрофесійного класу (Semi-Pro), з системою електронного контролю обертів, функцією реверсу та інтегрованим в корпус бульбашковим рівнем, постачається з пластиковим кейсом для транспортування і зберігання інструмента і аксесуарів Дриль ДВТ чудово зарекомендував себе у побутових користувачів як універсальний, невибагливий і довговічний інструмент Професійні будівельники відзначили ефективність, витривалість і компактні розміри дрилі з ідеальним співвідношенням «ціна-якість»ПРИЗНАЧЕННЯ: свердління акуратних отворів великого діаметра в деревині (до 30 мм) і металі (до 13 мм), а також свердління з ударом отворів діаметром до 13 мм в твердих матеріалах, таких як цегла, бетон і керамікаВикористання різних щіток і насадок істотно розширюють сферу застосування Наявність функції реверсу дозволяє використовувати дриль як шуруповертХАРАКТЕРИЗУЄТЬСЯ: компактними розмірами і малою вагою, універсальністю, поту..

Кутова шліфувальна машина (болгарка) WS07-125. DWT

0 грн

Особливості інструмента:DWT WS07-125 - компактна кутова шліфувальна машина напівпрофесійного класу Така КШМ стане надійним помічником в побуті, а також буде незамінним інструментом професійних будівельників, дозволяючи працювати у важкодоступних місцях Модель має набір строго необхідних функцій, достатній запас потужності і великий ресурс Високий рівень надійності і довговічності, а також якість інструментів DWT робить WS07-125 лідером у співвідношенні «ціна-якість»Болгарка розрахована на роботу відрізним / шліфувальним диском діаметром до 125 мм КШМ призначена для сухого різання, шліфування, зачистки і очищення металів та інших твердих матеріалів Інструмент також дозволяє застосовувати різноманітні щітки-насадки діаметром до 75 мм, що істотно розширює сферу застосування Корпус болгарки виконаний з високоякісного пластику у формі класичної короткої рукояткиКутошліфувальна машина WS07 оснащена високотехнологічним двигуном високої потужності (номінальна 710 Вт), і розвиває максимальні 1..

Перфоратор BH-1500 BMC. DWT

0 грн

Особливості інструмента:DWT BH-1500 - дворежимний важкий перфоратор напівпрофесійного класу (Semi-Pro), з високопотужним електродвигуном вертикального розташування (бочковий) і продуктивним пневматичним ударним механізмомПРИЗНАЧЕННЯ: буріння отворів в цеглі, бетоні, камені і подібних поверхнях діаметром до 40 мм; пробивання стін, сколювання керамічної плитки, штроблення каналів, а також широкого спектру довбальних робітХАРАКТЕРИЗУЄТЬСЯ: якістю, високою потужністю, безпекою, зручністю і простотою експлуатації, надійністю і витривалістюПневматичний ударний механізм забезпечує високу продуктивність і дозволяє бурити отвори великого діаметру, створюючи удари енергією 12 Дж з частотою 4 500 ударів за хвилину Амплітуда рухів поршня, що приводиться в рух кривошатунним механізмом, пропорційна силі удару Механізм складається з високоякісних міцних компонентів, має високий ступінь компресії, оснащений функцією самовідключення на холостому ходуОБЕРТАННЯ З УДАРОМ - основний режим роботи, дозволяє ..

Перфоратор SBH07-22 T BMC. DWT

0 грн

Особливості інструмента:DWT SBH07-22 T BMC - легкий горизонтальний перфоратор напівпрофесійного класу (Semi-Pro) з реверсом і системою електронного контролю швидкості обертання Перфоратори DWT SBH чудово зарекомендували себе як у побутових користувачів, так і у професійних споживачівПРИЗНАЧЕНИЙ: для свердління отворів в деревині, металі та пластику, для свердління з ударом в цеглі, камені і бетоні, а також для довбальних робіт, штроблення і сколювання плиткиХАРАКТЕРИЗУЄТЬСЯ: продуктивністю і ефективністю, компактними розмірами і малою вагою, ергономікою і зручністю експлуатації, якістю, надійністю, витривалістю і доступною ціноюПерфоратор SBH07 оснащений високотехнологічним двигуном горизонтального розташування номінальною потужністю 700 Вт На холостому ходу модель розвиває 1 100 обертів за хвилину, що досить для видалення продуктів буріння та ефективного свердління отворів Потужний і міцний механічний ударний механізм здатний продуктивно сколювати матеріал в отворах до 22 мм, здійснюю..

Ексцентрикова шліфмашина EX 03 - 125 DV. DWT

1222 грн

Особливості інструмента:DWT EX03-125 DV - орбітальна (ексцентрикова) шліфувальна машина напівпрофесійного класу (Semi-Pro), з достатнім запасом потужності електродвигуна, ергономічним дизайном з регульованою додатковою і повнорозмірною рукоятками, а також з регулятором частоти обертання і системою кріплення оснащення гачок-петлі ( «липучка»)Сухі шліфувальні роботи полотном різної шорсткості по деревині, пластику, металу, лакофарбовому покриттю тощо Машина дозволяє виконувати як попередню обробку так і фінішні роботи з високою якістю поверхніОСОБЛИВОСТІ: регулятор обертів, Фіксатор кнопки включення, вбудована система пиловідсмоктування, ударостійкий корпус, м'які вставки рукояток і кнопки, регульована додаткова рукоятка, шліфувальна машина оснащена високотехнологічним електродвигуном (номінальна 380 Вт / вихідна 200 Вт потужність) Двигун на холостому ходу розвиває до 13 000 обертів за хвилину Ротор ретельно збалансований в два етапи, щільне намотування двигуна забезпечує високу потужніс..

Кутова шліфувальна машина (болгарка) WS-180 DS. DWT

0 грн

Кутова шліфувальна машина (болгарка) WS-180 DS. DWT - якісний надійний інструмент в інтернет-магазині 2pr.com.ua з дворічною гарантією від виробника. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте Кутова шліфувальна машина (болгарка) WS-180 DS. DWT вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Кутова шліфмашина WS-180 DS. DWTБолгарка WS-180 DS. DWT..

Кутова шліфувальна машина (болгарка) WS24-230D. DWT

2348 грн

Особливості інструмента:DWT WS24-230 D - потужна кутова шліфувальна машина (болгарка) напівпрофесійного класу (Semi-Pro), з функцією плавного пуску, поворотною рукояткою і кнопкою пуску з запобіжником Болгарки ДВТ заслужили довіру і прихильність до себе як у побутових користувачів , так і у професійних споживачів, які відзначили ідеальне співвідношення «ціна-якість»ПРИЗНАЧЕННЯ: КШМ розрахована на роботу диском 230 мм, призначена для обємних і грубих робіт: сухого шліфування, різання масивних заготовок з твердих матеріалів, а також бетону; використання різноманітних щіток і насадок до 100 мм істотно розширює сферу застосування і функціонал болгарки При використанні додаткових аксесуарів, КШМ дозволяє роботу в стаціонарному режиміОСОБЛИВОСТІ: значний запас потужності двигуна, міцний механізм редуктора, плавний пуск (стрімкий набір обертів), запобіжник і фіксація кнопки пуску, високий ступінь безпеки і зручності експлуатації (II клас), можливість налаштування оптимального положення рукоят..

Дриль ударний SBM-780. DWT

1115 грн

Особливості інструмента:DWT SBM-780 - ударний дриль підвищеної потужності напівпрофесійного класу (Semi-Pro), з системою електронного контролю обертів з механічною передналаштуванням і функцією реверсуДриль ДВТ заслужив прихильність до себе у побутових користувачів невибагливістю і довговічністю, а професійні споживачі відзначили ефективність інструмента з ідеальним співвідношенням «ціна-якість»Спосіб застосування та свердління акуратних отворів великого діаметру в деревині (до 30 мм) і металі (до 13 мм), а також свердління з ударом отворів діаметром до 16 мм в твердих матеріалах, таких як цегла, бетон і кераміка Використання різних щіток і насадок, істотно розширюють сферу застосуванняОСОБЛИВОСТІ: універсальність, висока потужність і продуктивність, безпека, ергономіка і зручність в роботі, збалансований компактний міцний корпус, надійність, витривалість і довговічністьВисокотехнологічний продуктивний двигун номінальною потужністю 780 Вт (вихідна потужність 370 Вт), забезпечує достатн..

Перфоратор SBH - 850 TS BMC. DWT

2881 грн

Перфоратор SBH - 850 TS BMC. DWT - якісний надійний інструмент в інтернет-магазині 2pr.com.ua з дворічною гарантією від виробника. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Перфоратор SBH - 850 TS BMC. DWT вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Перфератор SBH - 850 TS BMC. DWTПерфаратор SBH - 850 TS BMC. DWTВідбійний молоток SBH - 850 TS BMC. DWT..

Фрезерна машина вертикальна OF - 2100 V. DWT

3315 грн

Фрезерна машина вертикальна OF - 2100 V. DWT - якісний надійний інструмент в інтернет-магазині 2pr.com.ua з дворічною гарантією від виробника. Опорна плита виконана з якісного алюмінієвого сплаву, а дно покрито спеціальною пластиковою пластиною. Завдяки такому конструкторському рішенню помітно зменшується знос інструмента. Рукоятки ж оснащені зручними м'якими накладками, що не тільки додає комфорту оператору, а й, запобігаючи ковзанню, дозволяє чітко управляти процесом роботи. Кнопка фіксації пуску запобігає можливості випадкового включення. А завдяки системі обмеження пускового струму не створюється стрибкоподібного навантаження на електромережу.Галузь застосування:Використовується для різання по дереву, пластику та подібних матеріалів. Часто використовується при виготовленні меблів.Особливості та можливості:Плавний пуск;Потужний двигун;Надійна опорна плита;Пластикова накладка;Фіксатор шпинделя;Перехідники в комплекті;Система регулювання глибини фрезерування;М'які накладки на рукоятк..

Електролобзик STS-750 VP DWT

2217 грн

Особливості інструмента:DWT STS-750 VP - високопотужний ручний електричний лобзик напівпрофесійного класу (Semi-Pro), оснащений регулятором числа ходів, маятниковим ходом пильного полотна, регульованою опорною підошвою для виконання похилих різів і скобоподібною ергономічною рукояткоюПРИЗНАЧЕННЯ: виконання пропилів в заготовках з деревини, композитних матеріалів (товщиною до 100 мм), пластику, алюмінію (товщиною до 8 мм), а також кераміки Виконання різів як прямолінійно, так і по криволінійній траєкторії, а також похилі різи (0-45 °)ОСОБЛИВОСТІ: висока продуктивність і точність різів, високопотужний електродвигун, регулятор обертів, витривалий механізм, маятниковий хід полотна з попереднім налаштуванням кута, швидка заміна полотна, простота і безпека експлуатації (II клас), міцний металевий корпус, ергономічний дизайн, надійність і довговічністьЛобзик оснащений високотехнологічним електродвигуном, запас потужності якого (номінальна потужність 750 Вт) забезпечує тривалу роботу при висок..

Перфоратор ВН12-40 BMC. DWT

3555 грн

Особливості інструмента:Перфоратор DWT ВН12-40 BMC - нова модель в лінійці перфораторів DWT Перфоратор має вертикально розташований двигун потужністю 1250 Вт і ефективний ударний механізм з силою удару в 10 Дж Модель призначена для ударного свердління в бетоні, камені, цеглі та інших матеріалах і робіт в режимі відбійного молотка - штроблення, видалення бетону та інших важких робіт Високу міцність інструмента забезпечує редуктор виконаний з магнієвого сплаву Перфоратор йде в комплекті з транспортувальним кейсом DWT ВН 12-40 BMC буде незамінним помічником при капітальному ремонті, якщо вас чекають роботи по руйнуванню стін, штробленню під проводку або водопостачання або свердління отворів великого діаметру в бетоні або цегліОсобливості моделі DWT ВН12-40 BMC:Два режими роботи: удар або свердління з ударом;Додаткова рукоятка може бути повернута в будь-яке зручний для користувача положення;Віброгасильна задня рукояткаЯкісний інструмент від провідного виробника DWT з дворічною гарантією в ..

Пила дискова торцювальна KGS18 - 255P. DWT

6386 грн

Пила дискова торцювальна KGS18 - 255P. DWT - якісний надійний інструмент в інтернет-магазині 2pr.com.ua з дворічною гарантією від виробника. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте Пила дискова торцювальна KGS18 - 255P. DWT вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Торцовка KGS18 - 255P. DWTПила монтажна KGS18 - 255P. DWTПила дискова торцовочна KGS18 - 255P. DWT..

Пряма шліфувальна машина GS06-27 LV DWT

1268 грн

DWT GS06-27 LV - пряма шліфувальна машина (гравер) напів-професійного класу (Semi-Pro) оснащена високопотужним електродвигуном, регулятором частоти обертання, цанговим затискачем оснащення, а також подовженим корпусом шпинделя і додатковою рукояткою. ПРИЗНАЧЕННЯ: виконання різноманітних шліфувальних робіт, а застосування додаткового оснащення істотно розширює функціонал інструмента, дозволяючи проводити відрізні, фрезерні та полірувальні роботи, а також багато іншого. ОСОБЛИВОСТІ: висока продуктивність і акуратність робіт, подовжений корпус шпинделя для важкодоступних місць, додаткова рукоятка, регулятор обертів, ергономічність корпусу, безпека експлуатації, витривалість і надійність інструмента. Шліфмашина побудована на платформі КШМ, оснащена високотехнологічним електродвигуном з достатнім запасом потужності (номінальна 600 Вт / вихідна 300 Вт) для тривалої роботи при високих навантаженнях. Ротор ретельно збалансований (рівень вібрації 2.25 м/с2), електрообмотка має гідний рівень..

Електролобзик STS06-80 D. DWT

1266 грн

Особливості інструмента:DWT STS06-80 D - ручний електричний лобзик (електролобзик) напівпрофесійного класу (Semi-Pro), оснащений високопотужним електродвигуном, регулятором числа ходів, маятниковим ходом пильного полотна з 4 передналаштуваннями, регульованою опорною підошвою для виконання похилих різів і скобоподібною ергономічною рукояткою з мякими вставкамиПРИЗНАЧЕННЯ: пиляння заготовок з деревини і композитних матеріалах на її основі (товщиною до 80 мм), синтетичних матеріалів і пластику, а також алюмінію (товщиною до 8 мм), як прямолінійними різами, так і по криволінійній траєкторії, а також похилі різиОСОБЛИВОСТІ: продуктивність і ефективність, точність і акуратність різів, регулятор частоти ходів, 4 режими маятникового ходу, нахил корпусу вправо / вліво 45 ° / 45 °, клас безпеки II, компактний і ергономічний дизайн, витривалість і довговічність, ідеальне співвідношення «ціна-якість»Лобзик оснащений високотехнологічним електродвигуном номінальною потужністю 650 Вт (вихідна потужні..

Кутова шліфувальна машина (болгарка) WS22-230D. DWT

2262 грн

Особливості інструмента:DWT WS22-230 D - потужна кутова шліфувальна машина напівпрофесійного класу з поворотною D-подібною задньою рукояткоюБолгарка створена для грубих і обємних робіт, характеризується: високою потужністю, зручністю в роботі, легкістю в обігу, міцним корпусом, високим рівнем безпеки, якістю, надійністю і витривалістюБолгарка розрахована на роботу відрізним / шліфувальним диском максимальним діаметром до 230 мм КШМ призначена для сухого різання, шліфування, оброблення, зачистки і очищення металів та інших твердих матеріалівІнструмент також дозволяє застосовувати різноманітні щітки-насадки діаметром до 100 мм, а також можливість роботи в стаціонарному режимі, що істотно розширює сферу застосуванняКутошліфувальна машина WS22 оснащена високотехнологічним двигуном високої потужності (номінальна потужність 2200 Вт), і розвиває максимальні 6 000 оберти за хвилину на холостому ходуМодель має плавний пуск, який дозволяє запускати КШМ без ривків, плавно набираючи обертівРедукто..

Дриль ударний SBM-810. DWT

1273 грн

Особливості інструмента:DWT SBM-810 - ударний дриль підвищеної потужності напівпрофесійного класу, зі системою електронного контролю швидкості і функцією реверсу Ударні дрилі DWT SBM заслужили повагу як побутових споживачів, так і професійних будівельників, зарекомендувавши себе як довговічний інструмент з ідеальним співвідношенням «ціна-якість»ПРИЗНАЧЕННЯ: свердління отворів великого діаметра в деревині (до 30 мм) і металі (до 13 мм), а також свердління з ударом отворів діаметром до 16 мм в твердих матеріалах, таких як цегла, бетон і керамікаВикористання різних щіток і насадок істотно розширює сферу застосуванняХАРАКТЕРИЗУЄТЬСЯ: універсальністю, високою потужністю і продуктивністю, безпекою, ергономікою і зручністю в роботі, збалансованим компактним міцним корпусом, надійністю, витривалістю і довговічністюВисокотехнологічний електродвигун розвиває номінальну потужність 810 Вт (вихідна 395 Вт) Двигун ретельно збалансований і має належний рівень ізоляції та охолодження, а підшипники рот..

Кутова шліфувальна машина (болгарка) WS08-125V. DWT

1115 грн

Особливості інструмента:DWT WS08-125 V - компактна кутова шліфувальна машина (болгарка) напівпрофесійного класу (Semi-Pro), в класичному корпусі, оснащена потужним електродвигуном з регулятором обертів, а також додатковою рукояткою і захисним кожухомСпосіб застосування та відрізні роботи по металу, бетону та інших матеріалах, робота у важкодоступних місцях, доскональне сухе шліфування поверхонь, а також робота з керамічною плиткою Застосування додаткового оснащення, насадок і щіток істотно розширює сферу застосування інструментаОСОБЛИВОСТІ: високопотужний двигун, регулятор швидкості, компактний корпус з ергономічним дизайном, високий рівень безпеки (II клас), витривалість і довговічність, якість і надійність інструмента DWTБолгарка розрахована на роботу відрізним / шліфувальним диском діаметром до 125 мм КШМ призначена для сухого різання, шліфування, зачистки і очищення металів та інших твердих матеріалів Інструмент також дозволяє застосовувати різноманітні щітки-насадки діаметром до 7..

Технічний фен HLP 20-600 K. DWT

909 грн

Особливості інструмента:Технічний фен HLP 20-600 K - популярний і практичний електроінструмент ДВТ Електричний інструмент даного типу застосовується в монтажних та оздоблювальних роботах Його основне завдання - це подача нагрітого повітря температурою до 600 ° C Завдяки таким високим температурам будівельний фен може легко розігріти стару фарбу, що полегшить процес очищення, надати потрібну форму виробам з пластмас, висушити поверхню або розігріти замерзлу трубуПромисловий фен DWT HLP 20-600 K оснащений потужним електродвигуном, який здатний нагнітати повітря зі швидкістю 350 л/хв при першому режимі роботи і 500 л/хв при другому Завдяки наявності плавного регулювання температури можна вибрати оптимальну для роботи температуру від 50 до 600 градусів Потужність будівельного фена DWT HLP 20-600 K становить 2000 Вт Завдяки малій вазі в 0,8 кг, ергономічним прогумованим ручкам і добре збалансованій формі інструментом легко працювати навіть протягом тривалого часуЯкісний інструмент від прові..

Лобзик електричний STS 06-85 DV DWT

1828 грн

DWT STS 06-85 DV - ручний напівпрофесійний електричний лобзик з високою потужністю і компактним корпусом з D-рукояткою і можливістю регулювання кута опорної підошви. Підходить для: прямих і криволінійних точних розрізів в деревині та інших матеріалах, з товщиною пропилу до 85 мм для дерева. При експлуатації спеціальних полотен, лобзик може використовуватися по металу з максимальною товщиною 10 мм для сталі і 20 мм для алюмінію. Характерні риси: простий і зручний в експлуатації, компактний розмір, продуктивність, якість і надійність. Двигун DWT STS 06-85. DV Високопродуктивний двигун з номінальною потужністю 650 Вт здатний розвивати до 3000 оборотів в хвилину на холостому ходу. Що стосується передавальних шестернь то вони виготовлені з використанням металу високої зносостійкості. Конструкція механізму штока надійна і міцна з достатнім рівнем мастильного матеріалу. Електродвигун має великий запас потужності, а компоненти високої якості гарантують тривалу роботу при дуже високих нав..

Дриль ударний SBM-1050 DT. DWT

1994 грн

Особливості інструмента:DWT SBM-1050 DT - потужний і витривалий ударний дриль напівпрофесійного класу (Semi-Pro) оснащений двошвидкісним редуктором з ударним механізмом, D-подібну рукоятку з мякими вставками, електронною системою контролю частоти обертання з механічною передустановкою, а також функцією реверсуМодель дозволяє свердлити отвори значного діаметра (деревина до 60/40 мм, бетон до 20 мм, метал до 16 мм) Міцний редуктор і оптимальне передавальне число на першій передачі дозволяють використовувати інструмент в якості міксера Додаткові аксесуари дозволяють використовувати інструмент в стаціонарному режимі, а використання насадок, щіток, коронок і біт, істотно розширює сферу застосуванняОСОБЛИВОСТІ: високий запас потужності електродвигуна, двошвидкісний редуктор і ударний механізм, корпус редуктора з магнієвого сплаву, D-подібна рукоятка з мякими вставками, додаткова рукоятка, дриль оснащений високопотужним електродвигуном (номінальна потужністю 1050 Вт / вихідна потужність 500 В..

Кутова шліфувальна машина (болгарка) WS08-125TV. DWT

1194 грн

Особливості інструмента:DWT WS08-125 TV - компактна кутова шліфувальна машина (болгарка) напівпрофесійного класу (Semi-Pro), оснащена високотехнологічним електродвигуном і міцним редуктором, подовженою задньою рукояткою з електричним регулятором обертів і кнопкою пуску з захистом від випадкового включенняУніверсальний інструмент застосовується для сухого шліфування, відрізних робіт, полірування, зачищення і обдирання металу та інших твердих матеріалів (включаючи камінь, бетон і кераміку) Застосування додаткового оснащення і приладдя істотно розширює сферу застосування інструменту, а також дозволяє використовувати болгарку в стаціонарному режимі КШМ-125 - розрахована на роботу відрізним / шліфувальним диском 125 мм, а також щітками-насадками з максимальним діаметром 75 ммОСОБЛИВОСТІ: регулятор обертівЗадня рукоятка з мякими вставками, кнопка пуску з захистом і гумовим покриттям, корпус редуктора з магнієвого сплаву360 ° фіксація захисного кожуха, зовнішні щіткотримачіКутова шліфувальна..

Мережевий шуруповерт TS-550. DWT

1287 грн

Особливості інструмента:DWT TS 550 - мережевий шуруповерт напівпрофесійного класу (Semi-Pro) оснащений магнітним 1/4 тримачем приладдя, інтегрованим обмежувачем глибини закручування кріплення, електронною системою контролю частоти обертання з механічною предустановкой, а також функцією реверсуПРИЗНАЧЕННЯ: робота з великою кількістю типового кріплення, різнопланові монтажні-демонтажні роботи, а також стрімка збірка гіпсокартонних конструкційОСОБЛИВОСТІ: уніфікований тримач приладдя, пристрій контролю з попередньо встановленою глибиною закручування кріплення, висока продуктивність, запас потужності двигуна і міцний редуктор, компактний корпус з ергономічним дизайном, простота і безпека експлуатації (II клас), витривалість і довговічністьШуруповерт оснащений високотехнологічним надійним двигуном, запас потужності (номінальна 550 Вт / вихідна 250 Вт), дозволяє тривалу роботу при високих навантаженнях Обмотка електродвигуна має «бронь» жаростійким лаковим покриттям, а продуктивна крильчат..

Перфоратор SBH 08-26 T ВМС DWT

2641 грн

Перфоратор SBH08-26 T BMC DWT - якісний надійний інструмент в інтернет-магазині 2pr.com.ua з дворічною гарантією від виробника. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте перфоратор SBH08-26 T BMC DWT в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Перфератор SBH 08-26 T ВМС DWTПерфаратор SBH 08-26 T ВМС DWTВідбійний молоток SBH 08-26 T ВМС DWT..

Перфоратор ВН11-30 V BMC. DWT

4433 грн

Особливості інструмента:Перфоратор DWT ВН11-30 V BMC - це сучасний прилад від відомого на Україні бренду DWT Даний перфоратор має сучасний і стильний дизайн Його D-подібна рукоятка має прогумовану вставку, яка покликана помякшуючу вібрацію і допоможе надійніше тримати перфоратор в руці Рукоятка перфоратора DWT BH11-30 V BMC включає в себе антивібраційної систему Ця система значно зменшує віддачу перфоратора, гасить вібрацію і полегшує роботу з перфоратором Ручка перфоратора розміщена за електродвигуном таким чином, що захищає руки від можливих травм Перфоратор ДВТ BH11-30VBMC оснащений 1100 Вт електродвигуном Такий двигун здатний розвинути швидкість обертання 300-750 об/хв і наносити удар силою 6 дж з частотою 900-2650 уд/хвДана модель перфоратора підтримує три режими роботи: свердління, свердління з ударом, довбання У ньому передбачена функція електронного регулювання обертів Це дозволяє максимально ефективно налаштувати перфоратор в залежності від режиму роботи Надійність перфоратора..

Пила ручна циркулярна HKS12-54 DWT

1683 грн

Особливості інструмента:Пила дискова DWT HKS-12-54 - це якісний і надійний інструмент в експлуатації, який стане відмінним доповненням в колекції інструментів як для любителя, так і для професіонала Варто відзначити міцний і зносостійкий двигун, споживана потужність якого становить 1200 Вт, що власне дає можливість обробляти такі матеріали як дерево, пластик або метал Не варто забувати про хороший і міцний корпус виробу, який своєчасно захистить інструмент від можливих зовнішніх пошкоджень і залишить цілісність внутрішніх деталей, а так само дозволить нормально функціонувати системі охолодження цих самих деталейШвидкість, з якою може працювати пила DWT HKS-12-54, становить 5000 обертів на хвилину, що само по собі є непоганим результатом серед інших таких інструментівЦиркулярна пила DWT HKS-12-54 так само славиться своєю безшумною роботою і всіма системами безпеки, які присутні в інструменті, як наприклад захист від випадкового включення інструментаЯкісний інструмент від провідного виро..

Стрічкова шліфмашина BS 09-75 V. DWT

1802 грн

Особливості інструмента:Стрічкова шліфмашина DWT BS 09-75 V - це електріонструмент високої якості, за допомогою якого Ви зможете виконати безліч робіт для вирівнювання, шліфування і заготовки поверхонь Ця модель шліфувальної машини відрізняється збільшеною потужністю - це 900 Вт, і має для більш якісної та комфортної роботи регулювання обертів, яке може змінюватися оператором в діапазоні від 200 м хв до 380 м хвШліфмашина DWT BS 09-75 V має універсальний затискний важіль, завдяки якому заміна шліфувальної стрічки виконується дуже швидко і без труднощів Є можливість підключення пилососа, що впливає на чистоту робочої зони Шліфмашина виконує якісну роботу в будь-яких умовах, а завдяки вбудованій системі пиловідсмоктування весь пил потрапляє в пилозбірник Передбачені ширина стрічки 76 мм і довжина стрічки 533 ммЯкісний інструмент від провідного виробника DWT з дворічною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, опла..

Перфоратор ВН-11-28 V BMC DWT

2274 грн

Особливості інструмента:Особливості: висока продуктивність і потужність; ергономіка пристрою для комфортного користування; надійний, якісний і витривалий інструмент; розташування двигуна - вертикальне; довжина мережевого кабелю - 4 метри; два режими роботи; тип патрона SDS-Plus; легка заміна щіток; легкий доступ до мастилаКомплектація: пиловловлювач, контейнер з мастилом, бури (8,10,12), долото (піку плоска), ключ фланцеве, обмежувач глибини, додаткова рукоятка, керівництво користувача, пластиковий кейсЯкісний інструмент від провідного виробника DWT з дворічною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Перфератор ВН 11-28 V BMC DWT Перфаратор ВН 11-28 V BMC DWT Відбійний молоток ВН 11-28 V BMC DWT ..

Пила ручна циркулярна HKS12-65. DWT

0 грн

Пила ручна циркулярна HKS12-65. DWT - якісний надійний інструмент в інтернет-магазині 2pr.com.ua з дворічною гарантією від виробника. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Пила ручна циркулярна HKS12-65. DWT вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Дискова пила HKS12-65. DWTЦиркулярка HKS12-65. DWT..

Дриль-міксер BM - 1050 M. DWT

1849 грн

Особливості інструмента:Дриль DWT BM-1050 M володіє двигуном потужністю 1050 ват, це дозволяє змішувати розчини високої щільності, а так само виконувати свердлильні роботи по металу і дереву з високою продуктивністю Ефективність в роботі забезпечує довговічний редуктор, виконаний в металевому корпусі, для максимально швидкої адаптації до поставлених завдань передбачена можливість перемикання швидкості в діапазоні 0-550 об/хвУ комплекті DWT BM-1050 M постачаються дві додаткові рукоятки, за допомогою яких ви надійно зможете фіксувати інструмент в руках, працюючи при цьому в різних положенняхКнопка запуску оснащена фіксатором реверсу, що дозволить вибрати обертання шпинделя як за годинниковою стрілкою, так і проти Надійний металевий ключовий патрон дуже простий в експлуатації, і Ви з легкістю зможете змінювати робочі приналежностіЕлектродриль-міксер DWT BM-1050M незамінний помічник для тих, хто цінує якісний інструментВідмінні риси дриль-міксера DWT BM-1050 M:Вмикач / вимикач з функцією р..

Показано 1 по 35 з 129 (Всього сторінок 4)
Top