Безкоштовна доставка від 1000 грн

Призначення генераторів

Генератори та електростанції забезпечують безперебійне постачання електроенергії у будинки та на будівельні обєкти і набувають все більшої популярності у користувачів, які хочуть бути захищеними від раптового відключення електроенергії чи вберегти від поломки електроприлади. Ринок пропонує величезну кількість агрегатів, призначених для вирішення різних задач, тому перед покупкою потрібно розібратися з їхніми особливостями.

Види генераторів

За типом двигуна та відповідного палива генератори поділяють на бензинові, дизельні і газові.

Бензиновий генератор найкраще підійде для забезпечення електроенергією на невеликі проміжки часу, його не можна використовувати як постійне джерело живлення. Перевагою є те, що паливо, зазвичай, завжди під рукою, також від нього можуть живитися автомобільні акумулятори, інструменти, лампи аварійного освітлення тощо. Бензинові генератори бувають з двотактними та чотиритактними двигунами. Двотактні двигуни використовують для невеликих генераторів і мають безперервно працювати не більше години на добу. Генератори з чотиритактними двигунами потужніші та економніші і можуть безперервно працювати до 8 годин на добу.

Бензинові генератори ділять на синхронні і асинхронні. Синхронні моделі добре справляються з реактивним навантаженням; асинхронні агрегати вважають надійнішими, але для реактивних навантажень вони не пристосовані.

Дизельні генератори розраховані на довгу безперебійну роботу, вони потужні, надійні довговічні. Їхня вартість може бути вищою за вартість бензинових агрегатів, але вартість пального для них значно нижча і в обслуговуванні вони дешевші.

Газові генератори в основному використовують для постійного безперебійного живлення. Вони працюють на природному газі, а також можуть працювати на газі з балонів. Такий генератор більш екологічний і простіший в обслуговуванні.

 Генератори бувають однофазними (220 В) та трифазними (380 В). Трифазні генератори призначені для забезпечення електроживленням трифазних користувачів, розподіляють свою потужність рівномірно між 3 фазами і для них недопустимим є «перекос» навантаження на одну фазу більше 25% у порівнянні з іншими фазами.

Щоб правильно розрахувати необхідну потужність генератора, потрібно додати потужність всіх електроприладів, які будуть одночасно отримувати живлення від генератора, при цьому слід врахувати активну та реактивну потужності.

Варто також зазначити, що генератори можуть мати різні системи запуску: електростартер – вмикання відбувається за допомогою ключа та акумулятора; ручний стартер – вмикається механічним запуском рукою. Частина генераторів мають автоматичну систему запуску, тобто самостійно вмикаються при відключенні електромережі.

Купити генератор в інтернет-магазині

У нашому інтернет-магазині 2pr.com.ua Ви знайдете надійні генератори та електростанції різноманітного призначення з номінальною потужністю від 500 Вт до 17000 Вт таких торгівельних марок як Energy Power, Gerrard, Kipor, Sadko, Forte, Eurotec та багато інших з офіційною гарантією від виробника. Ми пропонуємо широкий вибір агрегатів з різними параметрами, серед яких Ви можете вибрати оптимальний для Вас варіант.

Купити генератор бензиновий чи дизельний Ви можете на нашому сайті або зателефонувавши нашим менеджерам. Наші консультанти радо дадуть відповідь на всі Ваші запитання, а також нададуть фахову консультацію при виборі генератора. Якщо ж Ви хочете детально оглянути чи протестувати товар перед покупкою, запрошуємо Вас у наш фізичний магазин у м. Львів.

Коментарі з Facebook

Top