Безкоштовна доставка від 1000 грн
Miol


 
 
Рулетка вимірювальна 10 м * 25 мм Miol фото - 2PR інтернет-магазин інструментів

130 грн

Рулетка з металевим полотном 10 м * 25 мм MiolРулетка призначена для проведення точних лінійних вимірювань. Корпус рулетки виконаний з посиленого пластику з гумовим покриттям і має ергономічний дизайн, зручно лежить в руці. Нейлонове покриття захищає стрічку при роботі в складних погодних умовах і продовжує термін служби до 10 разів у порівнянні зі звичайним лаковим покриттям...

Рулетка вимірювальна 5 м * 19 мм Miol фото - 2PR інтернет-магазин інструментів

60 грн

Рулетка з металевим полотном 5 м * 19 мм MiolРулетка призначена для проведення точних лінійних вимірювань. Корпус рулетки виконаний з посиленого пластику з гумовим покриттям і має ергономічний дизайн, зручно лежить в руці. Нейлонове покриття захищає стрічку при роботі в складних погодних умовах і продовжує термін служби до 10 разів у порівнянні зі звичайним лаковим покриттям...

Рулетка вимірювальна 3 м * 16 мм Miol фото - 2PR інтернет-магазин інструментів

39 грн

Рулетка з металевим полотном 3 м * 16 мм MiolРулетка призначена для проведення точних лінійних вимірювань. Корпус рулетки виконаний з посиленого пластику з гумовим покриттям і має ергономічний дизайн, зручно лежить в руці. Нейлонове покриття захищає стрічку при роботі в складних погодних умовах і продовжує термін служби до 10 разів у порівнянні зі звичайним лаковим покриттям...

Міні-пласкогубці подовжені прямі 120 мм Miol

42 грн

Міні-пласкогубці подовжені прямі 120 мм Miol виготовлені з високовуглецевої сталі з хром-молібденовим покриттям. Мають три основні робочі поверхні: для фіксації плоских, круглих предметів і ріжучі кромки (загартовані струмами високої частоти). Інструмент оснащений двокомпозитними ергономічними ручками. Призначені для виконання слюсарних і монтажних робіт...

Фреза з вольфрамовим напиленням 67 мм Miol

91 грн

Фреза з вольфрамовим напиленням 67 мм Miol. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Фреза з вольфрамовим напиленням 67 мм Miol в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Коронка з вольфрамовим напиленням 67 мм Miol..

Міні-пласкогубці подовжені загнуті 120 мм Miol

42 грн

Міні-пласкогубці подовжені загнуті 120 мм Miol виготовлені з високовуглецевої сталі з хром-молібденовим покриттям. Мають три основні робочі поверхні: для фіксації плоских, круглих предметів і ріжучі кромки (загартовані струмами високої частоти). Інструмент оснащений двокомпозитними ергономічними ручками. Призначені для виконання слюсарних, монтажних та інших робіт у важкодоступних місцях...

Рулетка магнітна з нейлоновим покриттям 5 м Miol

84 грн

Рулетка магнітна з нейлоновим покриттям 5 м Miol. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте рулетку магнітну з нейлоновим покриттям 5 м Miol в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Лінійка магнітна з нейлоновим покриттям 5 м MiolСтрічка вимірювальна магнітна з нейлоновим покриттям 5 м Miol..

Фреза з вольфрамовим напиленням 73 мм Miol

97 грн

Фреза з вольфрамовим напиленням 73 мм Miol . Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте фрезу з вольфрамовим напиленням 73 мм Miol в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Коронка з вольфрамовим напиленням 73 мм Miol ..

Кліщі для зняття ізоляції 205 мм Miol

123 грн

Кліщі Miol призначені для професійного виконання робіт з обслуговування електричних мереж. За допомогою даної моделі щипців можна швидко і якісно здійснювати різання кабелів, зняття ізоляції з проводів, що мають перетин 0.2-2.6 мм кв., і опресовування ізольованих і неізольованих штекерів. Додаткові ріжучі вибірки призначені для різання мідних або латунних різьбових шпильок. ..

Рулетка магнітна з нейлоновим покриттям 3 м Miol

44 грн

Рулетка магнітна з нейлоновим покриттям 3 м Miol. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте рулетку магнітну з нейлоновим покриттям 3 м Miol в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Лінійка магнітна з нейлоновим покриттям 3 м MiolСтрічка вимірювальна магнітна з нейлоновим покриттям 3 м Miol..

Ремкомплект 4 шт 2,2 мм Miol

62 грн

Ремкомплект 4 шт 2,2 мм Miol. У комплект входить повітряна форсунка, голка і сопло. Призначений для ремонту пневмопістолетів 80-860, 80-862, 80-864, 80-865, 80-868, 80-869. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте ремкомплект 4 шт 2,2 мм Miol в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Сопло 4 шт 2,2 мм MiolНасадки 4 шт 2,2 мм Miol..

Фреза з вольфрамовим напиленням 53 мм Miol

71 грн

Фреза з вольфрамовим напиленням 53 мм Miol. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте фрезу з вольфрамовим напиленням 53 мм Miol в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Коронка з вольфрамовим напиленням 53 мм Miol..

Фреза з вольфрамовим напиленням 33 мм Miol

54 грн

Фреза з вольфрамовим напиленням 33 мм Miol. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте Фреза з вольфрамовим напиленням 33 мм Miol в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Коронка з вольфрамовим напиленням 33 мм Miol..

Степлер металічний з регулятором Miol

138 грн

Степлер металічний з регулятором Miol виготовлений із хромованої сталі. Оснащений регуляторним механізмом контролю сили удару. Використовується для кріплення листового матеріалу до поверхонь з дерева, ДВП, пластика, гіпсокартону тощо. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте степлер металічний з регулятором Miol в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Скобозабивач металічний з регулятором MiolПістолет скобозабивний металічний з регулятором Miol..

Міні-плоскогубці (двокомпонентні рукоятки), 120 мм Miol

44 грн

Мініплоскогубці (двокомпонентні рукоятки),120 мм Miol виготовлені з високовуглецевої сталі. Мають три основні робочі поверхні: для фіксації плоских, круглих предметів і ріжучі кромки (загартовані струмами високої частоти). Призначені для виконання слюсарних і монтажних робіт. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте мініплоскогубці (двокомпонентні рукоятки),120 мм Miol в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Міні-кусачки (двокомпонентні рукоятки),120 мм MiolМіні-бокорізи (двокомпонентні рукоятки),120 мм Miol..

Резиновий молоток металева ручка 680 г (біла рез.) Miol

95 грн

Резиновий молоток металева ручка 680 г (біла рез.) Miol застосовується для столярних робіт з матеріалами, чутливими до тиску. Бойок виготовлений з білої гуми, яка володіє більшою еластичністю, ніж чорна, однак вона менш маслостійка. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте резиновий молоток металева ручка 680 г (біла рез.) Miol в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Резинова киянка металева ручка 680 г (біла рез.) Miol..

Ремкомплект 4 шт 1,8 мм Miol

65 грн

Ремкомплект 4 шт 1,8 мм Miol. У комплект входить повітряна форсунка, голка і сопло. Призначений для ремонту пневмопістолетів 80-860, 80-862, 80-864, 80-865, 80-868, 80-869. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте ремкомплект 4 шт 1,8 мм Miol в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Сопло 4 шт 1,8 мм MiolНасадки 4 шт 1,8 мм Miol..

Резиновий молоток металева ручка 450 г (чорна рез.) Miol

51 грн

Резиновий молоток металева ручка 450 г (чорна рез.) Miol застосовується для столярних робіт з матеріалами, чутливими до тиску. Бойок виготовлений з білої гуми, яка володіє більшою еластичністю, ніж чорна, однак вона менш маслостійка. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте резиновий молоток металева ручка 450 г (чорна рез.) Miol в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Резинова киянка металева ручка 450 г (чорна рез.) Miol..

Фреза з вольфрамовим напиленням 43 мм Miol

64 грн

Фреза з вольфрамовим напиленням 43 мм Miol. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте фрезу з вольфрамовим напиленням 43 мм Miol в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Коронка з вольфрамовим напиленням 43 мм Miol..

Зубило шаблонне SDS-PLUS, 14х250 побідит Miol

71 грн

Зубило шаблонне SDS-PLUS, 14х250 побідит Miol. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Зубило шаблонне SDS-PLUS, 14х250 побідит Miol в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Долото шаблонне SDS-PLUS, 14х250 побідит Miol..

Рулетка магнітна з нейлоновим покриттям 10 м Miol

156 грн

Рулетка магнітна з нейлоновим покриттям 10 м Miol. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте рулетку магнітну з нейлоновим покриттям 10 м Miol в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Лінійка магнітна з нейлоновим покриттям 10 м MiolСтрічка вимірювальна магнітна з нейлоновим покриттям 10 м Miol..

Молоток з обценьками 450 гр Miol

152 грн

Молоток з обценьками 450 гр Miol призначений для слюсарних та столярних робіт. Головка викувана з інструментальної сталі, бойок і обценьки піддані індивідуальному загартуванню і відполіровані. Має міцну рукоятку зі скловолокна зручної ергономічної форми, яка надійно кріпиться до голівки за допомогою спеціальних епоксидних клеїв.. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте молоток з обценьками 450 гр Miol в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Цвяхотяг 450 гр Miol..

Ремкомплект 4 шт 2,5 мм Miol

62 грн

Ремкомплект 4 шт 2,5 мм Miol. У комплект входить повітряна форсунка, голка і сопло. Призначений для ремонту пневмопістолетів 80-860, 80-862, 80-864, 80-865, 80-868, 80-869. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте ремкомплект 4 шт 2,5 мм Miol в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Сопло 4 шт 2,5 мм MiolНасадки 4 шт 2,5 мм Miol..

Набір головок 1/2" Miol

262 грн

Набір головок 1/2" Miol. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Набір головок 1/2" Miol в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Комплект головок 1/2' Miol..

Пневматичний пістолет HVLP, 1,7 мм, PREMIUM Miol

739 грн

Пневматичний пістолет HVLP, 1,7 мм, PREMIUM Miol застосовується для швидкого і рівномірного нанесення лакофарбових матеріалів (оліфа, лак, фарба, грунтовка, глянець, глазур, емаль) на поверхні із пластику, металу, дерева, кераміки. Фарбопульти системи HVLP розпорошують барвний матеріал під низьким тиском забезпечуючи підвищений рівень перенесення матеріалу на виріб - понад 65%. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте пневматичний пістолет HVLP, 1,7 мм, PREMIUM Miol в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!..

Рулетка магнітна з двосторонньою стрічкою 5 м Miol

84 грн

Рулетка магнітна з двосторонньою стрічкою 5 м Miol. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте рулетку магнітну з двосторонньою стрічкою 5 м Miol в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Лінійка магнітна з двосторонньою стрічкою 5 м MiolСтрічка вимірювальна магнітна з двосторонньою стрічкою 5 м Miol..

Ключ ріжково-накидний CRV сатин, 22 мм Miol

53 грн

Ключ ріжково-накидний CRV сатин, 22 мм Miol. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте Ключ ріжково-накидний CRV сатин, 22 мм Miol в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Ключ рожково-накидний CRV сатин, 22 мм MiolКлюч гаєчний CRV сатин, 22 мм MiolКлюч гайковий CRV сатин, 22 мм Miol..

Пневматичний пістолет HVLP, 1,3 мм, PREMIUM Miol

706 грн

Пневматичний пістолет HVLP, 1,3 мм, PREMIUM Miol застосовується для швидкого і рівномірного нанесення лакофарбових матеріалів (оліфа, лак, фарба, грунтовка, глянець, глазур, емаль) на поверхні із пластику, металу, дерева, кераміки. Фарбопульти системи HVLP розпорошують барвний матеріал під низьким тиском забезпечуючи підвищений рівень перенесення матеріалу на виріб - понад 65%. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте пневматичний пістолет HVLP, 1,3 мм, PREMIUM Miol в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!..

Пневматичний пістолет з верхнім бачком HVLP син. 1,4 мм Miol

551 грн

Пневматичний пістолет з верхнім бачком HVLP син. 1,4 мм Miol. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Пневматичний пістолет з верхнім бачком HVLP син. 1,4 мм Miol в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Фарбопульт з верхнім бачком HVLP син. 1,4 мм MiolФарборозпилювач з верхнім бачком HVLP син. 1,4 мм MiolКраскопульт з верхнім бачком HVLP син. 1,4 мм MiolКраскорозпилювач з верхнім бачком HVLP син. 1,4 мм Miol..

Резиновий молоток металева ручка 680 г (чорна рез.) Miol

64 грн

Резиновий молоток металева ручка 680 г (чорна рез.) Miol застосовується для столярних робіт з матеріалами, чутливими до тиску. Бойок виготовлений з білої гуми, яка володіє більшою еластичністю, ніж чорна, однак вона менш маслостійка. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте резиновий молоток металева ручка 680 г (чорна рез.) Miol в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Резинова киянка металева ручка 680 г (чорна рез.) Miol..

Пневматичний пістолет для накачування коліс Miol

193 грн

Пневматичний пістолет для накачування коліс Miol. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте пневматичний пістолет для накачування коліс Miol в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!..

Ключ ріжково-накидний CRV сатин, 27 мм Miol

103 грн

Ключ ріжково-накидний CRV сатин, 27 мм Miol. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте Ключ ріжково-накидний CRV сатин, 27 мм Miol в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Ключ рожково-накидний CRV сатин, 27 мм MiolКлюч гаєчний CRV сатин, 27 мм MiolКлюч гайковий CRV сатин, 27 мм Miol..

Ключ ріжково-накидний CRV сатин, 8 мм Miol

16 грн

Ключ ріжково-накидний CRV сатин, 8 мм Miol. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте Ключ ріжково-накидний CRV сатин, 8 мм Miol в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Ключ рожково-накидний CRV сатин, 8 мм MiolКлюч гаєчний CRV сатин, 8 мм MiolКлюч гайковий CRV сатин, 8 мм Miol..

Міні-бокорізи (двокомпонентні рукоятки), 120 мм Miol

43 грн

Мінібокорізи виготовлені з високовуглецевої сталі. Мають ріжучі кромки, які гартуються струмами високої частоти. Інструмент оснащений двокомпозитними ергономічними ручками. Призначені для перекушування дроту. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте мінібокорізи (двокомпонентні рукоятки),120 мм Miol в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Міні-плоскогубці (двокомпонентні рукоятки),120 мм MiolМіні-кусачки (двокомпонентні рукоятки),120 мм Miol..

Пневматичний пістолет з верхнім бачком алюм., 1,5 мм Miol

284 грн

Пневматичний пістолет з верхнім бачком алюм., 1,5 мм Miol. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте Пневматичний пістолет з верхнім бачком алюм., 1,5 мм Miol в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Фарбопульт з верхнім бачком алюм., 1,5 мм MiolФарборозпилювач з верхнім бачком алюм., 1,5 мм MiolКраскопульт з верхнім бачком алюм., 1,5 мм MiolКраскорозпилювач з верхнім бачком алюм., 1,5 мм Miol..

Показано 1 по 35 з 194 (Всього сторінок 6)
Top