Безкоштовна доставка від 1000 грн
Miol


 
 
Ключ для патрону 13 мм Werk

589 грн

Сокира (колун) з дерев'яною ручкою, 2500 г Miol призначенай для грубої, чорнової обробки деревини. Міцна обрезинена рукоятка зі скловолокна забезпечує надійне захоплення і зручність в роботі. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте сокиру (колун) з дерев'яною ручкою, 2500 г Miol в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Колун з дерев'яною ручкою, 2500 г Miol..

Рулетка вимірювальна 5 м * 19 мм Miol фото - 2PR інтернет-магазин інструментів

68 грн

Рулетка з металевим полотном 5 м * 19 мм MiolРулетка призначена для проведення точних лінійних вимірювань. Корпус рулетки виконаний з посиленого пластику з гумовим покриттям і має ергономічний дизайн, зручно лежить в руці. Нейлонове покриття захищає стрічку при роботі в складних погодних умовах і продовжує термін служби до 10 разів у порівнянні зі звичайним лаковим покриттям...

Рулетка вимірювальна 10 м * 25 мм Miol фото - 2PR інтернет-магазин інструментів

148 грн

Рулетка з металевим полотном 10 м * 25 мм MiolРулетка призначена для проведення точних лінійних вимірювань. Корпус рулетки виконаний з посиленого пластику з гумовим покриттям і має ергономічний дизайн, зручно лежить в руці. Нейлонове покриття захищає стрічку при роботі в складних погодних умовах і продовжує термін служби до 10 разів у порівнянні зі звичайним лаковим покриттям...

Рулетка вимірювальна 3 м * 16 мм Miol фото - 2PR інтернет-магазин інструментів

44 грн

Рулетка з металевим полотном 3 м * 16 мм MiolРулетка призначена для проведення точних лінійних вимірювань. Корпус рулетки виконаний з посиленого пластику з гумовим покриттям і має ергономічний дизайн, зручно лежить в руці. Нейлонове покриття захищає стрічку при роботі в складних погодних умовах і продовжує термін служби до 10 разів у порівнянні зі звичайним лаковим покриттям...

Міні-пласкогубці подовжені прямі 120 мм Miol

47 грн

Міні-пласкогубці подовжені прямі 120 мм Miol виготовлені з високовуглецевої сталі з хром-молібденовим покриттям. Мають три основні робочі поверхні: для фіксації плоских, круглих предметів і ріжучі кромки (загартовані струмами високої частоти). Інструмент оснащений двокомпозитними ергономічними ручками. Призначені для виконання слюсарних і монтажних робіт...

Фреза з вольфрамовим напиленням 67 мм Miol

104 грн

Фреза з вольфрамовим напиленням 67 мм Miol. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Фреза з вольфрамовим напиленням 67 мм Miol в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Коронка з вольфрамовим напиленням 67 мм Miol..

Фреза з вольфрамовим напиленням 73 мм Miol

110 грн

Фреза з вольфрамовим напиленням 73 мм Miol . Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте фрезу з вольфрамовим напиленням 73 мм Miol в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Коронка з вольфрамовим напиленням 73 мм Miol ..

Ремкомплект 4 шт 2,2 мм Miol

70 грн

Ремкомплект 4 шт 2,2 мм Miol. У комплект входить повітряна форсунка, голка і сопло. Призначений для ремонту пневмопістолетів 80-860, 80-862, 80-864, 80-865, 80-868, 80-869. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте ремкомплект 4 шт 2,2 мм Miol в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Сопло 4 шт 2,2 мм MiolНасадки 4 шт 2,2 мм Miol..

Рулетка магнітна з нейлоновим покриттям 3 м Miol

53 грн

Рулетка магнітна з нейлоновим покриттям 3 м Miol. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте рулетку магнітну з нейлоновим покриттям 3 м Miol в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Лінійка магнітна з нейлоновим покриттям 3 м MiolСтрічка вимірювальна магнітна з нейлоновим покриттям 3 м Miol..

Рулетка магнітна з нейлоновим покриттям 5 м Miol

95 грн

Рулетка магнітна з нейлоновим покриттям 5 м Miol. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте рулетку магнітну з нейлоновим покриттям 5 м Miol в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Лінійка магнітна з нейлоновим покриттям 5 м MiolСтрічка вимірювальна магнітна з нейлоновим покриттям 5 м Miol..

Фреза з вольфрамовим напиленням 53 мм Miol

80 грн

Фреза з вольфрамовим напиленням 53 мм Miol. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте фрезу з вольфрамовим напиленням 53 мм Miol в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Коронка з вольфрамовим напиленням 53 мм Miol..

Кліщі для зняття ізоляції 205 мм Miol

140 грн

Кліщі Miol призначені для професійного виконання робіт з обслуговування електричних мереж. За допомогою даної моделі щипців можна швидко і якісно здійснювати різання кабелів, зняття ізоляції з проводів, що мають перетин 0.2-2.6 мм кв., і опресовування ізольованих і неізольованих штекерів. Додаткові ріжучі вибірки призначені для різання мідних або латунних різьбових шпильок. ..

Пневматичний пістолет HVLP, 1,7 мм, PREMIUM Miol

840 грн

Пневматичний пістолет HVLP, 1,7 мм, PREMIUM Miol застосовується для швидкого і рівномірного нанесення лакофарбових матеріалів (оліфа, лак, фарба, грунтовка, глянець, глазур, емаль) на поверхні із пластику, металу, дерева, кераміки. Фарбопульти системи HVLP розпорошують барвний матеріал під низьким тиском забезпечуючи підвищений рівень перенесення матеріалу на виріб - понад 65%. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте пневматичний пістолет HVLP, 1,7 мм, PREMIUM Miol в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!..

Резиновий молоток металева ручка 680 г (біла рез.) Miol

108 грн

Резиновий молоток металева ручка 680 г (біла рез.) Miol застосовується для столярних робіт з матеріалами, чутливими до тиску. Бойок виготовлений з білої гуми, яка володіє більшою еластичністю, ніж чорна, однак вона менш маслостійка. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте резиновий молоток металева ручка 680 г (біла рез.) Miol в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Резинова киянка металева ручка 680 г (біла рез.) Miol..

Плоскогубці, Мо 200 мм Miol

105 грн

Плоскогубці, Мо 200 мм Miol виготовлені з високовуглецевої сталі з хром-молібденовим покриттям. Мають три основні робочі поверхні: для фіксації плоских, круглих предметів і ріжучі кромки (загартовані струмами високої частоти). Інструмент оснащений двокомпозитними ергономічними ручками. Призначені для виконання слюсарних і монтажних робіт. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте плоскогубці, Мо 200 мм Miol в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Кліщі, Мо 200 мм MiolКусачки, Мо 200 мм MiolБокорізи, Мо 200 мм Miol..

Ремкомплект 4 шт 1,8 мм Miol

74 грн

Ремкомплект 4 шт 1,8 мм Miol. У комплект входить повітряна форсунка, голка і сопло. Призначений для ремонту пневмопістолетів 80-860, 80-862, 80-864, 80-865, 80-868, 80-869. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте ремкомплект 4 шт 1,8 мм Miol в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Сопло 4 шт 1,8 мм MiolНасадки 4 шт 1,8 мм Miol..

Кріпильна платформа для кругів 125мм, М14,10 мм Miol

45 грн

Кріпильна платформа для кругів 125мм, М14,10 мм Miol. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте кріпильну платформу для кругів 125мм, М14,10 мм Miol в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Основа на липучку 125мм, М14,10 мм Miol..

Набір головок 1/2" Miol

297 грн

Набір головок 1/2" Miol. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Набір головок 1/2" Miol в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Комплект головок 1/2' Miol..

Тримач для коронок з центрувальним свердлом Miol

64 грн

Тримач для коронок з центрувальним свердлом Miol. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте Тримач для коронок з центрувальним свердлом Miol в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Держак для коронок з центрувальним свердлом MiolТримач для коронок з центрувальним свердлом Miol..

Міні-плоскогубці (двокомпонентні рукоятки), 120 мм Miol

54 грн

Мініплоскогубці (двокомпонентні рукоятки),120 мм Miol виготовлені з високовуглецевої сталі. Мають три основні робочі поверхні: для фіксації плоских, круглих предметів і ріжучі кромки (загартовані струмами високої частоти). Призначені для виконання слюсарних і монтажних робіт. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте мініплоскогубці (двокомпонентні рукоятки),120 мм Miol в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Міні-кусачки (двокомпонентні рукоятки),120 мм MiolМіні-бокорізи (двокомпонентні рукоятки),120 мм Miol..

Міні-бокорізи (двокомпонентні рукоятки), 120 мм Miol

51 грн

Мінібокорізи виготовлені з високовуглецевої сталі. Мають ріжучі кромки, які гартуються струмами високої частоти. Інструмент оснащений двокомпозитними ергономічними ручками. Призначені для перекушування дроту. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте мінібокорізи (двокомпонентні рукоятки),120 мм Miol в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Міні-плоскогубці (двокомпонентні рукоятки),120 мм MiolМіні-кусачки (двокомпонентні рукоятки),120 мм Miol..

Пневматичний пістолет з верхнім бачком RECORD 1,5 мм Miol

325 грн

Пневматичний пістолет з верхнім бачком RECORD 1,5 мм Miol. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Пневматичний пістолет з верхнім бачком RECORD 1,5 мм Miol в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Фарбопульт з верхнім бачком RECORD 1,5 мм MiolФарборозпилювач з верхнім бачком RECORD 1,5 мм MiolКраскопульт з верхнім бачком RECORD 1,5 мм MiolКраскорозпилювач з верхнім бачком RECORD 1,5 мм Miol..

Пневматичний пістолет з верхнім бачком полірув. 1,4 мм Miol

655 грн

Пневматичний пістолет з верхнім бачком полірув. 1,4 мм Miol. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Пневматичний пістолет з верхнім бачком полірув. 1,4 мм Miol в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Фарбопульт з верхнім бачком полірув. 1,4 мм MiolФарборозпилювач з верхнім бачком полірув. 1,4 мм MiolКраскопульт з верхнім бачком полірув. 1,4 мм MiolКраскорозпилювач з верхнім бачком полірув. 1,4 мм Miol..

Ремкомплект 4 шт 2,0 мм Miol

74 грн

Ремкомплект 4 шт 2,0 мм Miol. У комплект входить повітряна форсунка, голка і сопло. Призначений для ремонту пневмопістолетів 80-860, 80-862, 80-864, 80-865, 80-868, 80-869. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте ремкомплект 4 шт 2,0 мм Miol в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Сопло 4 шт 2,0 мм MiolНасадки 4 шт 2,0 мм Miol..

Рулетка магнітна з нейлоновим покриттям 10 м Miol

183 грн

Рулетка магнітна з нейлоновим покриттям 10 м Miol. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте рулетку магнітну з нейлоновим покриттям 10 м Miol в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Лінійка магнітна з нейлоновим покриттям 10 м MiolСтрічка вимірювальна магнітна з нейлоновим покриттям 10 м Miol..

Пневматичний пістолет HVLP, 1,3 мм, PREMIUM Miol

803 грн

Пневматичний пістолет HVLP, 1,3 мм, PREMIUM Miol застосовується для швидкого і рівномірного нанесення лакофарбових матеріалів (оліфа, лак, фарба, грунтовка, глянець, глазур, емаль) на поверхні із пластику, металу, дерева, кераміки. Фарбопульти системи HVLP розпорошують барвний матеріал під низьким тиском забезпечуючи підвищений рівень перенесення матеріалу на виріб - понад 65%. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте пневматичний пістолет HVLP, 1,3 мм, PREMIUM Miol в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!..

Пневматичний пістолет з верхнім бачком HVLP син. 1,4 мм Miol

627 грн

Пневматичний пістолет з верхнім бачком HVLP син. 1,4 мм Miol. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Пневматичний пістолет з верхнім бачком HVLP син. 1,4 мм Miol в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Фарбопульт з верхнім бачком HVLP син. 1,4 мм MiolФарборозпилювач з верхнім бачком HVLP син. 1,4 мм MiolКраскопульт з верхнім бачком HVLP син. 1,4 мм MiolКраскорозпилювач з верхнім бачком HVLP син. 1,4 мм Miol..

Пневматичний пістолет з верхнім бачком алюм., 1,5 мм Miol

322 грн

Пневматичний пістолет з верхнім бачком алюм., 1,5 мм Miol. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте Пневматичний пістолет з верхнім бачком алюм., 1,5 мм Miol в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Фарбопульт з верхнім бачком алюм., 1,5 мм MiolФарборозпилювач з верхнім бачком алюм., 1,5 мм MiolКраскопульт з верхнім бачком алюм., 1,5 мм MiolКраскорозпилювач з верхнім бачком алюм., 1,5 мм Miol..

Резиновий молоток металева ручка 450 г (чорна рез.) Miol

60 грн

Резиновий молоток металева ручка 450 г (чорна рез.) Miol застосовується для столярних робіт з матеріалами, чутливими до тиску. Бойок виготовлений з білої гуми, яка володіє більшою еластичністю, ніж чорна, однак вона менш маслостійка. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте резиновий молоток металева ручка 450 г (чорна рез.) Miol в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Резинова киянка металева ручка 450 г (чорна рез.) Miol..

Ремкомплект 4 шт 2,5 мм Miol

70 грн

Ремкомплект 4 шт 2,5 мм Miol. У комплект входить повітряна форсунка, голка і сопло. Призначений для ремонту пневмопістолетів 80-860, 80-862, 80-864, 80-865, 80-868, 80-869. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте ремкомплект 4 шт 2,5 мм Miol в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Сопло 4 шт 2,5 мм MiolНасадки 4 шт 2,5 мм Miol..

Ключ ріжково-накидний CRV сатин, 22 мм Miol

60 грн

Ключ ріжково-накидний CRV сатин, 22 мм Miol. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте Ключ ріжково-накидний CRV сатин, 22 мм Miol в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Ключ рожково-накидний CRV сатин, 22 мм MiolКлюч гаєчний CRV сатин, 22 мм MiolКлюч гайковий CRV сатин, 22 мм Miol..

Ключ ріжково-накидний CRV сатин, 30 мм Miol

158 грн

Ключ ріжково-накидний CRV сатин, 30 мм Miol. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте Ключ ріжково-накидний CRV сатин, 30 мм Miol в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Ключ рожково-накидний CRV сатин, 30 мм MiolКлюч гаєчний CRV сатин, 30 мм MiolКлюч гайковий CRV сатин, 30 мм Miol..

Пневматичний пістолет з верхнім бачком полірув. 1,3 мм Miol

710 грн

Пневматичний пістолет з верхнім бачком полірув. 1,3 мм Miol. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Пневматичний пістолет з верхнім бачком полірув. 1,3 мм Miol в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Фарбопульт з верхнім бачком полірув. 1,3 мм MiolФарборозпилювач з верхнім бачком полірув. 1,3 мм MiolКраскопульт з верхнім бачком полірув. 1,3 мм MiolКраскорозпилювач з верхнім бачком полірув. 1,3 мм Miol..

Степлер металічний з регулятором Miol

157 грн

Степлер металічний з регулятором Miol виготовлений із хромованої сталі. Оснащений регуляторним механізмом контролю сили удару. Використовується для кріплення листового матеріалу до поверхонь з дерева, ДВП, пластика, гіпсокартону тощо. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте степлер металічний з регулятором Miol в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Скобозабивач металічний з регулятором MiolПістолет скобозабивний металічний з регулятором Miol..

Клеєві стержні 11,2х200 мм, уп1кг Miol

236 грн

Клеєві стержні 11,2х200 мм, уп1кг Miol. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Клеєві стержні 11,2х200 мм, уп1кг Miol в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Клеєві стрижні 11,2х200 мм, уп1кг Miol..

Показано 1 по 35 з 194 (Всього сторінок 6)
Top