Безкоштовна доставка від 1000 грн
Шнек одинарний для мотобура 150 мм Sadko фото

829 грн

Шнек одинарний для мотобура діаметром 150 мм довжиною 800 мм...

Шнек одинарний для мотобура 200 мм Sadko фото довжини

928 грн

Шнек одинарний для мотобура діаметром 200 мм довжиною 800 мм...

Підгортач з регулятором до культиватора Sadko M-400,М-500,М-900,Kipor

495 грн

Підгортач з регулятором до культиватора Sadko M-400,М-500,М-900,Kipor. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Підгортач з регулятором до культиватора Sadko M-400,М-500,М-900,Kipor в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!..

Насос для води до мотоблока

0 грн

Насос для води до мотоблока для поливу саду та городу. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте насос для води до мотоблока в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Насосна станція для води до мотоблока..

Шнек одинарний для мотобура 100 мм Sadko фото

630 грн

Шнек одинарний для мотобура діаметром 100 мм довжиною 800 мм...

Станок заточний Sadko SCS-180 (в комплекті диск для заточування - 1шт)

780 грн

Станок заточний Sadko SCS-180 (в комплекті диск для заточування - 1шт) використовується для заточки ланцюгів електричних та бензинових пил. У комплекті є диск для заточування. Станок має електричний двигун, який забезпечує ефективну роботу. Прилад характеризується підвищеним робочим ресурсом, низьким використанням електроенергії та низьким рівнем шуму і вібрації. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Станок заточний Sadko SCS-180 (в комплекті диск для заточування - 1шт) в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Дремель Sadko SCS-180 (в комплекті диск для заточування - 1шт)Точильний станок Sadko SCS-180 (в комплекті диск для заточування - 1шт)Точило Sadko SCS-180 (в комплекті диск для заточування - 1шт)..

Насос бензиновий Sadko GWP-4030

0 грн

Модель знято з виробництва. Переглянути нові моделіНасос бензиновий Sadko GWP-4030 - основним призначенням є зрошення невеликих ділянок, наповнення резервуарів, перекачування води середньої забрудненості. Для саду, дачі чи городу дана мотопомпа бензинова є оптимальним варіантом, коли мова йде про перекачування води. Модель має відміні показники продуктивності разом з компактними габаритами. За допомогою даної Sadko GWP-4030 є можливість відкачувати воду з глибини до 8 метрів і перекачувати її на висоту до 30 метрів. Насос здатний справлятися з водою середнього ступеня забрудненості. Діаметр патрубків на вході і на виході складає 40 міліметрів. Показники перекачування води мотопомпою складають 317 літрів на хвилину / 19 кубометрів на годину. Насос приводиться в дію бензиновим 2-тактним двигуном потужністю 2.1 кінських сил. Двигун запускається за допомогою ручного стартера, його паливний бак вміщує 1.5 л суміші. Мотопомпа бензинова Sadko GWP-4030 обладнана регулятором обертів, яким можна..

Станок заточний Sadko SCS-85 (в комплекті диски для заточування - 3 шт)

0 грн

Станок заточний Sadko SCS-85 (в комплекті диски для заточування - 3шт). Виріб має кнопку швидкого регулювання, який дозволяє змінити налаштування та виставити необхідну глибину заточування. Під час роботи Ви зможете зафіксувати ланцюг за допомогою спеціального затискача. Колесо приладу захищено від зворотнього ходу. Використовуючи такий станок Ви зможете пришвидшити та полегшити роботу. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Станок заточний Sadko SCS-85 (в комплекті диски для заточування - 3шт) в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Дремель Sadko SCS-85 (в комплекті диски для заточування - 3 шт)Точильний станок Sadko SCS-85 (в комплекті диски для заточування - 3 шт)Точило Sadko SCS-85 (в комплекті диски для заточування - 3 шт)..

Станок заточний Sadko SCS-85 (в комплекті диск для заточування - 1 шт)

0 грн

Станок заточний Sadko SCS-85 (в комплекті диск для заточування - 1шт) використовується для заточування ланцюгів. Напівавтоматичний механізм виробу дозволяє налаштовувати кут заточування та можливість фіксувати ланцюг. Все це забезпечує ефективну та просту роботу. Крім того, Ви зможете здійснити налаштування глибини заточування. Для роботи з таким приладом не потрібні спеціальні знання, а оператор зможе працювати однією рукою. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Станок заточний Sadko SCS-85 (в комплекті диск для заточування - 1шт) в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Дремель Sadko SCS-85 (в комплекті диск для заточування - 1 шт)Точильний станок Sadko SCS-85 (в комплекті диск для заточування - 1 шт)Точило Sadko SCS-85 (в комплекті диск для заточування - 1 шт)..

Зцепка до мотоблоків і культиватора Sadko т-600,M-900, М-800L, MD-900L, MD-1050

465 грн

Зцепка до мотоблоків і культиватора Sadko т-600,M-900, М-800L, MD-900L, MD-1050. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте зцепку до мотоблоків і культиватора Sadko т-600,M-900, М-800L, MD-900L, MD-1050 в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Зчеп до мотоблоків і культиватора Sadko т-600,M-900, М-800L, MD-900L, MD-1050..

Підгортач дисковий подвійний до мотоблока Sadko M-900, MD-900L, MD-1050, Kipor

660 грн

Підгортач дисковий подвійний до мотоблока Sadko M-900, MD-900L, MD-1050, Kipor. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Підгортач дисковий подвійний до мотоблока Sadko M-900, MD-900L, MD-1050, Kipor в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!..

Насос бензиновий Sadko WP-50

0 грн

Модель знято з виробництва. Переглянути нові моделіНасос бензиновий Sadko WP-50 - це стандартна мотопомпа за всіма параметрами. Вихідний і вхідний отвір в 50 міліметрів (або 2 дюйми) підходить для багатьох типів рукавів, шлангів та навіть стандартного пожежного обладнання. Перекачує 500 літрів за хвилину. Ви отримуєте дуже гарну кількість води для садових потреб. Потужний чотиритактний двигун на 5,5 кінських сил. Висота підйому води - 23 метри, глибина забору води - 6 метрів. Наявність датчика рівня масла, регулятора обертів двигуна, чавунної крильчатки і металевих з'єднань всіх деталей обсяг. Об'єм паливного бака - 3,6 л забезпечить автономну роботу мотопомпи більш ніж на 2 години. Допускається наявність забруднювачів у воді не більше 8-ми міліметрів в діаметрі. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте насос бензиновий Sadko WP-50 в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар ..

Станок заточний Sadko SCS-180 (в комплекті диски для заточування - 3 шт)

855 грн

Станок заточний Sadko SCS-180 (в комплекті диски для заточування - 3шт) використовують для заточування ланцюгів. В комплекті є три диски для заточування. Такий виріб працює від електричного двигуна, що забезпечує максимально продуктивну роботу. У приладі використовується напівавтоматичний механізм, який сприяє зручній та швидкій роботі. Станок кріпиться на будь-якому столі за рахунок монтажного кріплення. Крім того, станок обладнаний підсвічуванням. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Станок заточний Sadko SCS-180 (в комплекті диски для заточування - 3шт) в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Дремель Sadko SCS-180 (в комплекті диски для заточування - 3 шт)Точильний станок Sadko SCS-180 (в комплекті диски для заточування - 3 шт)Точило Sadko SCS-180 (в комплекті диски для заточування - 3 шт)..

Насос бензиновий Sadko HPWP-34

0 грн

Модель знято з виробництва. Переглянути нові моделіНасос бензиновий Sadko HPWP-34 - для регулярного поливу невеликих городів, дачних ділянок тощо. Це компактна і легка модель мотопомпи, зручна в користуванні, добре справляється з перекачуванням води, тому заощадить Ваш час і сили. Бензиновий двотактний двигун мотопомпи Sadko GWP-34 (з ручним стартером) забезпечує продуктивність насоса в 133 літри води на хвилину. У показнику "кубометр на годину" це дорівнює 8 куб.м./год. Діаметр вхідного і вихідних патрубків 25 міліметрів дозволяє приєднувати стандартні поливальні шланги. Помпа здатна забирати воду з глибини до 5.1 м, і піднімати на висоту до 17.5 м. Незначна вага мотопомпи ( 5 кілограм) робить її дуже мобільною і зручною у транспортуванні або переміщенні. Паливний бак її двигуна вміщує 0.7 л бензину. Повітряний фільтр зручний в обслуговуванні, легко знімається і встановлюється без додаткових інструментів. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте насос бензиновий Sadko HPW..

Плуг до мотоблока Kipor, Sadko M-900

0 грн

Плуг до мотоблока Kipor, Sadko M-900. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Плуг до мотоблока Kipor, Sadko M-900 в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Плужок до мотоблока Kipor, Sadko M-900..

Насос бензиновий Sadko WP-80T

0 грн

Модель знято з виробництва. Переглянути нові моделіНасос бензиновий Sadko WP-80T - єдина модель для сильно забрудненої води з потужним двигуном на 6,5 кінських сил. Прокачує по 750 літрів води за хвилину з різними фракціями до 30 міліметрів. Вона легко вичистить залиті підвали, приміщення і ділянки після повені і зможе легко забирати навіть найбруднішу воду після дощів. Переваги мотопомпи Sadko WP-80T: потужний двигун на 6,5 кінських сил; підвищений моторесурс, низька витрата палива; чотиритактна модель, хороша експлуатація без необхідності готувати суміш масла і бензину; датчик рівня масла; діаметр всмоктуючого і вихідного отвору - 80 мм, що забезпечує високу продуктивність за збереження постійного напору води, що перекачується; надійна рама навколо мотопомпи підтримує стійкість, гасить вібрації при роботі; чавунна крильчатка і міцний корпус з литого алюмінію свідчать про високу якість деталей; перекачка брудної води - допустимі сторонні предмети і дрібне сміття діаметром до 30 міліме..

Насадка на обприскувач ручний Sadko

9 грн

Насадка на обприскувач ручний Sadko. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Насадка на обприскувач ручний Sadko в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!..

Насос бензиновий Sadko WP-5025

0 грн

Модель знято з виробництва. Переглянути нові моделіНасос бензиновий Sadko WP-5025 для відкачування рідин середньої забрудненості, а також чистої води з допустимим вмістом елементів діаметром до 3 см. Комплектується потужним, але економічним бензиновим 4-тактним двигуном, завдяки якому механізм може забирати рідину з глибини вісім метрів і піднімати її безпосередньо на висоту до 25 м. Продуктивність помпи Sadko WP 5025 дає можливість застосовувати апарат для вирішення найважчих завдань: один куб води насос може відкачати менше, ніж за три хвилини. Найчастіше використовується в якості обладнання для поливу територій великої площі і для подачі рідини в систему водопостачання в приватних будинках. Насос також часто купують агрофірми і служби екстреного реагування. За допомогою Sadko WP 5025 проводять перекачування води з колодязів при аваріях інженерних комунікацій, проводять осушення підвалів при будь-яких стихійних лихах, гасять пожежу (в разі, коли проїзд пожежного авто до місця події у..

Насос бензиновий Sadko WP-5065P

0 грн

Модель знято з виробництва. Переглянути нові моделіНасос бензиновий Sadko WP-5065P для перекачування води. Наповнити басейн, злити з нього воду, перекачати воду, осушити затоплені ділянки або погасити пожежу - вам допоможе мотопомпа SADKO, яку можна застосовувати як пожежний насос. Унікальна можливість підняти воду на висоту в 65 метрів, при постійній подачі 500 літрів на хвилину. Переваги: три вихідних патрубки для одночасної подачі води за трьома напрямками; 4-тактний одноциліндровий двигун потужністю 6,5 кінських сил; паливо - бензин А-92, економно витрачається завдяки регулятору обертів двигуна; висота підйому води - 65 метрів, глибина забору води - 8 метрів; діаметр вхідного і вихідного отвору - по 5 сантиметрів (або 2 дюйми); об'єм паливного бака - 3,6 л, інтенсивне використання на кілька годин; датчик рівня масла в двигуні; дозволяється наявність у воді сторонніх частинок діаметром до 8 міліметрів; в комплекті йде інструкція, гарантійний талон, хомути, насадки, фільтр, к..

Змазка універсальна для редуктора (100г)

0 грн

Змазка універсальна для редуктора (100г). Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Змазка універсальна для редуктора (100г) в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Мастило універсальне для редуктора (100г)..

Плуг малий до мотоблока Sadko M-900, М-500 , М-400, т-600

0 грн

Плуг малий до мотоблока Sadko M-900, М-500 , М-400, т-600. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Плуг малий до мотоблока Sadko M-900, М-500 , М-400, т-600 в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Плужок малий до мотоблока Sadko M-900, М-500 , М-400, т-600..

Насос бензиновий Sadko WP-40

0 грн

Модель знято з виробництва. Переглянути нові моделіНасос бензиновий Sadko WP-40 поєднує в собі мобільність і достатню потужність для виконання серйозних завдань. Розроблена для перекачування і подачі великих об'ємів води, і може не тільки зрошувати ділянку, а й осушувати водойми. Мотопомпу також використовують для поливу рослин на полях або дачних ділянках, вона зручна і економічна. Продуктивність мотопомпи Sadko WP-40 становить максимум 12 кубометрів води на годи. Глибина відкачки води - до 6 метрів, висота підйому води - до 21 метра. Діаметр вхідного і вихідного патрубків дорівнює 40 міліметрів. Ефективність мотопомпи забезпечується чотиритактним бензиновим двигуном внутрішнього згоряння потужністю 2.5 кінських сили. Двигун обладнаний паливним баком ємністю 1.5 л і ручним стартером для запуску. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте насос бензиновий Sadko WP-40 в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик тов..

Тример бензиновий Sadko GTR 2800

0 грн

Тример бензиновий Sadko GTR 2800 має дуже потужний двигун на 2,8 кінських сил. Збільшений бак палива - 1,5 л, двигун працює на суміші бензину і масла, збільшуючи ресурс вашого інструмента. Прямий жорсткий приводний вал, передача здійснюється через редуктор конічної форми, підвищуючи стійкість інструмента за підвищених навантажень. Повітряний фільтр двигуна має швидкий доступ, вимагає періодичного очищення для збільшення терміну служби мотокоси. Ріжучі інструменти - диск на 8 ножів і котушка з жилкою: жилка косить траву, а диск - зрізає рівним шаром. Швидкість обертання диска - 10 тис. обертів на хвилину. З такою високою швидкістю жилка просто кришить стебла рослин, які падають на газон. Жилка використовується, якщо на ділянці складний рельєф, камені, бордюри і паркани, які близько підходять до скошуваної ділянки. Товсті прогумовані ручки, дуже зручні і не ковзають від вологих рук. Багатофункціональні рукоятки - розташування всіх елементів управління на правій ручці. Оснащується кнопкам..

Картоплесажалка універсальна із сцепкою до мотоблока Sadko M-900

8397 грн

Картоплесажалка універсальна із сцепкою до мотоблока Sadko M-900. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте картоплесажалку універсальну із сцепкою до мотоблока Sadko M-900 в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!..

Насос бензиновий Sadko GWP-40

0 грн

Модель знято з виробництва. Переглянути нові моделіНасос бензиновий Sadko GWP-40 - основним призначенням є зрошення невеликих ділянок, наповнення резервуарів, перекачування води середньої забрудненості. Для саду, дачі чи городу дана мотопомпа бензинова є оптимальним варіантом, коли мова йде про перекачування води. Модель має відміні показники продуктивності разом з компактними габаритами. За допомогою мотопомпи Sadko GWP - 40 є можливість відкачувати воду з глибини до 8 метрів і перекачувати її на висоту до 20 метрів. Насос здатний справлятися з водою середнього ступеня забрудненості. Діаметр патрубків на вході і на виході складає 40 міліметрів. Показники перекачування води мотопомпою складають 317 літрів на хвилину / 19 кубометрів на годину. Насос приводиться в дію бензиновим 2-тактним двигуном потужністю 2.1 кінських сил. Двигун запускається за допомогою ручного стартера, його паливний бак вміщує 1.5 л суміші. Мотопомпа обладнана регулятором потужності, яким можна налаштовувати оптим..

Насос бензиновий Sadko WP-50P

0 грн

Модель знято з виробництва. Переглянути нові моделіНасос бензиновий Sadko WP-50P для перекачування слабозабруднених і середньозабруднених рідин з максимальним діаметром часток 8 мм. Особливість даної моделі - підйом рідини на висоту 50 м і забір води з глибини до 8 м. Продуктивність 22 м3/год. Діаметр вхідного і вихідного рукавів складає 2 дюйми. Бензиновий водяний насос Sadko WP-50P широко застосовується для організації автономного водопостачання, поливу присадибної ділянки, саду, городу, відкачування і закачування води в басейн і так далі. Експлуатується також комунальними службами при ліквідації наслідків затоплень, відкачування води тощо. Насос дозволяє перекачувати при максимальній потужності 367 л/хв. Витрата палива 1-1,2 л / год. Модель має компактні розміри і невелику вагу. Датчик контролю рівня масла в картері не дасть двигуну завестися при аварійно низькому рівні масла. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте насос бензиновий Sadko WP-50P в інтернет-магазині 2pr..

Подрібнювач садовий GS-2500

0 грн

Подрібнювач садовий GS-2500 обладнаний зйомним бункером, який полегшує процес засипання матеріалів. Він використовується для подрібнення сміття, листя та навіть деревини. Виготовлений з надійного матеріалу та обладнаний перевіреним механізмом, котрий забезпечить ефективну роботу. Садовий подрібнювач має металеву раму, яка забезпечує стійкість виробу та два колеса, які дозволяють полегшити транспортування. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Подрібнювач садовий GS-2500 в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Дробарка садова GS-2500..

Тример бензиновий Sadko GTR 2800 PRO

0 грн

Тример бензиновий Sadko GTR 2800 PRO. Комплектація ріжучих інструментів PRO: котушка з волосінню, диск на 8 зубів, побідитовий диск на 40 зубів. Потужність - 2,8 к.с. Об'єм паливного бака зменшений в порівнянні з моделлю 2800, але хороший для тривалої роботи - 1 л. Менше палива - менша вага, більша мобільність. Багатофункціональна двуручна рукоятка, з блоком управління на одній ручці. Кнопки доступні і розташовуються точно під пальцями оператора. Прямий жорсткий приводний вал, передача здійснюється через редуктор конічної форми, підвищуючи зносостійкість і стійкість інструмента при підвищених навантаженнях. Ноги захищені універсальним пластиковим захисним кожухом від випадкових дрібних предметів, каменів і скалок, які летять з-під побідитового диска в бік оператора. Ергономіка мотокоси на висоті. Проектування дизайну здійснювалося для людей середнього та високого зросту. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте тример бензиновий Sadko GTR 2800 PRO в інтернет-магазині 2pr.c..

Насос бензиновий Sadko WP-100

0 грн

Модель знято з виробництва. Переглянути нові моделіНасос бензиновий Sadko WP-100 Г підходить для великих інтенсивних робіт з великими об'ємами: зміни води в басейнах, поливу і зрошення полів, відкачування води при затопленні, наповнення резервуарів тощо. Це бензинова мотопомпа високої продуктивності - 1600 літрів на хвилину (максимальний показник). При такій ефективності водяний насос може осушити олімпійський басейн за добу, здатний відкачувати воду з глибини 8 метрів і піднімати її на загальну висоту до 30 метрів! Для надійної і тривалої роботи мотопомпа обладнана об'ємним паливним баком - 6 літрів. Серед складових частин мотопомпи присутні повітряний фільтр подвійного очищення, регулятор потужності двигуна, міцна (чавунна) крильчатка, цільна металева рама і датчик рівня масла (який автоматично відключає насос в разі низького рівня масла, таким чином надійно захищаючи двигун). Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте насос бензиновий Sadko WP-100 в інтернет-магазині 2pr...

Подрібнювач садовий GS-2800

0 грн

Подрібнювач садовий GS-2800 для ефективного подрібнення гілок. З таким помічником непотрібні відходи від дерев в саду стануть відмінним матеріалом для компосту. Все садове сміття перетвориться на органічне добриво для рослин. Особливістю даної моделі подрібнювача є пластиковий контейнер для переробленого матеріалу - так званий збірник, об'ємом 45 літрів. Продуктивність подрібнювача гілок Sadko GS-2800 - 125 кг матеріалу на годину, а максимальний діаметр гілок для подрібнення становить 45 мм, тобто це звичайні невеликі гілки, які, як правило, зрізаються з дерев або відпадають з них. Потужності електричного двигуна в 2800 Вт вистачить цілком для виконання необхідних завдань. Іншими особливостями даного інструменту Sadko GS-2800 є міцна рама, механізм захисту двигуна від перевантаження - при заклинюванні ножів, зручна в транспортуванні конструкція на колесах. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Подрібнювач садовий GS-2800 в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефон..

Тример бензиновий Sadko GTR 2200

0 грн

Тример бензиновий Sadko GTR 2200. Дозволяє обробляти як ландшафтні газони, так і муніципальні площі, парки, територію лісових господарств та сільськогосподарські поля. Працює на суміші бензину і масла в пропорціях згідно з інструкцією. Жорсткий вал двигуна надає додаткову стійкість інструменту. Тример обладнаний збільшеним баком, на 1,3 л. Розрахований на складні і тривалі навантаження. Багатофункціональна двуручна рукоятка з кнопками управління, газ, кнопка включення / виключення, блокування кнопок. Вам більше не доведеться тримати пальці в одному і тому ж положенні під час роботи. 8-ми лопатевий ріжучий диск ідеально скосить траву, чагарники і бур'яни, швидко заготовлює значні обсяги трави на сіно. Наявність 2 ріжучих інструментів - ножа і катушки з жилкою - сильно розширює коло завдань для вашого інструмента. Приводний вал з якісного металу гасить вібрації, навантаження на руки істотно менше, ніж у сильно вібруючих моделей. У комплекті йде плечовий ремінь, який розвантажує спину, ч..

Тример бензиновий Sadko GTR 2200 PRO

0 грн

Тример бензиновий Sadko GTR 2200 PRO. Наявність додаткової комплектації: захисні окуляри, захист на вуха і побідитовий перфорований полегшений диск для зрізання сучкуватих кущів, спилювання тонких стовбурів, тобто для екстра складних навантажень. Комплектація ріжучих інструментів PRO: котушка з жилкою, гострий диск на 8 зубів, побідитовий диск на 40 зубів. Потужність 2,2 к.с. - такої потужності цілком достатньо для очищення ділянки від бур'янів , заростей, дикорослих чагарників, пагонів дерев, заготівлі сіна в комплектації з якісним ріжучим інструментом. Двигун працює на суміші палива та мастила. Запуск двигуна по системі «Легкий Старт» - спеціальна пружина заводить стартер до половини необхідного рівня. Вам залишається зробити лише невеликий поштовх - і двигун працює. Паливний бак об'ємом 0,9 л, що на 0,4 л менше, ніж у моделі 2200. Менше ваги - більша мобільність. Широка двуручна рукоятка: зручний хват і розподіл навантаження, піднімає центр ваги при роботі з інструментом, всі елемен..

Зцепка до мотоблока Sadko MD-1050

0 грн

Зцепка до мотоблока Sadko MD-1050. Навісне обладнання для садової техніки. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте зцепку до мотоблока Sadko MD-1050 в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Зчеп до мотоблока Sadko MD-1050..

Картоплекопач до культиватора Sadko M-400, М-500, М-900, Kipor

0 грн

Картоплекопач до культиватора Sadko M-400, М-500, М-900, Kipor. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте картоплекопач до культиватора Sadko M-400, М-500, М-900, Kipor в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Картоплекопалка до культиватора Sadko M-400, М-500, М-900, Kipor..

Насос бензиновий Sadko WP-80

0 грн

Модель знято з виробництва. Переглянути нові моделіНасос бензиновий Sadko WP-80 - це спеціальний бензиновий насос, який використовують для перекачування великого об'єму води з високим ступенем забрудненості, а також з попаданням частинок розміром 20-30 мм. Бензиновий насос WP-80 від виробника Sadko призначений не тільки для зрошення землі, але також і для осушення боліт. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте насос бензиновий Sadko WP-80 в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Насосна станція Sadko WP-80Мотопомпа Sadko WP-80..

Показано 1 по 35 з 179 (Всього сторінок 6)
Top