Безкоштовна доставка від 1000 грн
Тачка садова зелена WB-4007 Sadko

0 грн

Модель знято з виробництва. Переглянути нові моделіЗручна легка тачка садова зелена WB-4007 Sadko (одноколісна). Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте тачку садову зелену WB-4007 Sadko (одноколісну) в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!..

Візок садовий ТC-500H

0 грн

Надійний компактний візок ТC-500. Перевагою візка є високі відкидні борти. Завантаження-розвантаження відбувається просто і швидко. Додатковий «плюс» - пристрій можна використовувати як навісне обладнання до мотоблока. Вантажопідйомність візка дозволить легко перевезти вантажі вагою до 500 кг в один прийом без зайвих витрат сил і пального. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте візок ТC-500 в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Возик садовий ТC-500H..

Генератор струму Sadko GPS-8500E

0 грн

Надійний генератор струму Sadko GPS-8500E. Потужність двигуна - 16 к.с. - дозволяє генератору видавати 7 кВт електроенергії в мережу. Максимальні піки продуктивності складають цілих 7,5 кВт електроенергії. Показники вироблюваного електричного струму - 220 В, 27 Ампер, 50 Гц. Робота виконується чотиритактним двигуном, робочим об'ємом в 440 кубічних сантиметрів. Для живлення такого мотора зверху обладнаний 25 літровий бак, в горловині якого встановлена сітка для фільтрації палива. Також на кришці знаходиться індикатор рівня палива. Це червона стрілка в прямокутному датчику, яка точно вказує обсяг "від повного до порожнього". На бічній панелі знаходяться всі кнопки та інформаційні індикатори, лампочки і запобіжники. Вгорі 2 лампочки: зелена вказує на працюючий двигун, червона - на зниження рівня масла. Точка запуску ключем електростартера знаходиться поруч. Ви повертаєте його і спрацьовує запалювання як на автомобілі. У тому випадку, якщо розрядиться акумулятор, який живить електростарте..

Двигун бензиновий Sadko EY-200R

2784 грн

Багатоцільовий потужний та надійний двигун бензиновий Sadko EY-200R обладнаний автоматичним датчиком масла, який відключає двигун при критичному зниженні або відсутності масла, таким чином, надійно захищаючи пристрій від поломок. Запускається двигун за допомогою ручного стартера, паливний бак вміщує 3,8 літри паливної суміші. Багатоцільовий бензиновий двигун Sadko EY-200R зі шпонковим валом приводу і максимальною потужністю в 5 кінських сил. Цей двигун застосовують як для будівельного так і для спеціального обладнання, так і для різного роду техніки малої механізації (культиватори, мотоблоки та інша сільськогосподарська техніка). Компактний і легкий цей 4-тактний одноциліндровий двигун практично позбавлений вібрації і економічно витрачає паливо. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте двигун Sadko EY-200R в інтернет-магазині 2pr.com.ua. вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Мотор бензинов..

Двигун бензиновий Sadko GE-200 PRO

3711 грн

Багатоцільовий потужний та надійний двигун бензиновий Sadko GE-200 PRO - зі шпонковим валом приводу і максимальною потужністю 6,5 кінських сил. Є вдалим поєднанням високих показників продуктивності і невеликих габаритів. Цей двигун застосовуються як на будівельному і спеціальному обладнанні, так і на різного роду техніці малої механізації (культиватори, мотоблоки та інша сільськогосподарська техніка). Двигун Sadko GE-200 PRO обладнаний автоматичним датчиком рівня масла, який відключає двигун при критичному зниженні або відсутності масла, таким чином, надійно захищаючи пристрій від поломок. Запускається двигун за допомогою ручного стартера, паливний бак вміщує 3,6 літра суміші. Компактний і легкий цей 4-тактний одноциліндровий двигун практично позбавлений вібрації і економічно витрачає паливо. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте двигун Sadko GE-200 PRO в інтернет-магазині 2pr.com.ua. вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, до..

Генератор струму Sadko GPS-2600

0 грн

Надійний щітковий генератор струму Sadko GPS-2600 призначений для роботи з домашніми приладами, побутовими приладами, а також невеликим садовим обладнанням. Стабілізатор напруги AVR дозволяє вирівнювати скачки при підключенні нових пристроїв. Одноциліндровий бензиновий двигун потужністю 6,5 кінських сил дозволить генерувати струм без зусиль. Номінальна потужність генератора - 2,0 кВт. Даний показник потужності можна утримувати тривалий час, маючи обладнання в будинку і за його межами. Максимальна потужність - 2,2 кВт. Даний показник є піковим і не слід тримати генератор на цьому рівні довго. Інформаційна панель генератора широка, на ній розміщені всі індикатори і розетки. Генератор має 2 розетки на 220 Вольт. Кожна з розеток захищена пластиковою кришкою, що блокує потрапляння всередину рідини, бризок, інших сторонніх часток. Прилад обладнаний вольтметром для контролю вихідної напруги, індикатором працюючого двигуна. Об'єм паливного бака - 15 літрів. Час роботи на одній заправці - 10-..

Двигун бензиновий Sadko GE-170

4175 грн

Багатоцільовий потужний та надійний двигун бензиновий Sadko GE-170 розрахований для застосування для малогабаритної сільськогосподарської техніки (мотокультиватори, мотоблоки), водяних насосів, аераторів, дровоколів, силової техніки тощо. Максимальні обороти двигуна - 3600 об/хв. Двигун має високі надійні характеристики і високий моторесурс. Ланцюг ГРМ забезпечує довговічність двигуна. Володіє хорошими тяговими характеристиками на всьому діапазоні оборотів. Примусове повітряне охолодження. Даний двигун невибагливий в обслуговуванні і експлуатації. Аварійний захист двигуна (датчик контролю рівня масла в картері) при низькому рівні масла. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте двигун Sadko GE-170 в інтернет-магазині 2pr.com.ua. вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Мотор бензиновий Sadko GE-170..

Мотобур GD-490A

6186 грн

Мотобур GD-490A призначений для буріння отворів у землі для установки стовпів під паркан, розтяжки для саду, посадки різних рослин, будівництва виноградників, теплиць. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте мотобур GD-490A в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Бензобур GD-490AБур садовий GD-490A..

Двигун бензиновий Sadko GE-160V

4144 грн

Багатоцільовий потужний та надійний двигун бензиновий Sadko GE-160V 4-тактний двигун з вертикальним валом. Даний двигун поєднує в собі достатню потужність з незначними габаритами. Положення клапанів - верхнє (тип OHV). При підборі двигуна під конкретний вид техніки треба врахувати, що на двигуні Sadko GE-160V вал розташований вертикально і є валом шпоночного типу. Двигун виконаний в алюмінієвому корпусі, вага його становить не більше 14-ти кілограм. У нього також інтегровані такі елементи як паливний бак (об'ємом 1.2 літри), масляний бак (обсягом 0.5 літри), ручний стартер. Надійності двигуну додає також покращений повітряний фільтр подвійного очищення - з паперово-поролоновим елементом фільтрації. Таким чином, перевагами даної моделі двигуна є надійність, універсальність застосування, компактність і екологічність (незначний рівень шуму і вібрації, економне споживання палива). Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте двигун Sadko GE-160V в інтернет-магазині 2pr.com.ua. вж..

Двигун бензиновий Sadko GE-200 PRO (з повітряним фільтром у масляній ванні)

3866 грн

Багатоцільовий потужний та надійний двигун бензиновий Sadko GE-200 PRO (з повітряним фільтром у масляній ванні) - призначений для установки в різноманітній садово-парковій, сільськогосподарській та будівельній техніці - мотоблоки, мотокультиватори, насоси, компресори, генератори та іншій техніці. Пуск двигуна здійснюється за допомогою ручного стартера. Двигун виконаний за технологією OHV, тобто з верхнім розташуванням клапанів. Повітряний фільтр в масляній ванні забезпечить захист поршневої в умовах підвищеної запиленості, оскільки повітря проходить попереднє очищення у ванні і потім фільтрується. Це особливо важливо, якщо двигун буде працювати на мотоблоках або культиваторах. Вдосконалений карбюратор сприяє утворенню пальної суміші в найкращих пропорціях: повітряні заслінки карбюратора мають мінімальний зазор між стінками, порівнянний з допусками двигунів промислового призначення. Це дає більш широкий діапазон регулювання якості паливної суміші, а значить, заводитися двигун буде наб..

Двигун дизельний Sadko DE-410E

12990 грн

Багатоцільовий потужний та надійний двигун дизельний Sadko DE-410E потужністю 9 кінських сил і 406 кубічних сантиметрів об'єму і здатністю витримувати значні навантаження. Це чотиритактний дизельний двигун з приводним валом шпоночного типу. Одним з ключових його властивостей є високий ресурс роботи. Для забезпечення легкого запуску двигун обладнаний електростартером, що дозволяє включати його простим поворотом ключа. Також для полегшення так званого "холодного запуску" на моделі Sadko DE-410E встановлено декомпресійний клапан. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте двигун дизельний Sadko DE-410E в інтернет-магазині 2pr.com.ua. вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Мотор дизельний Sadko DE-410E..

Двигун дизельний Sadko DE-420E

12990 грн

Багатоцільовий потужний та надійний двигун дизельний Sadko DE-420E має ряд переваг: економна витрата палива, наявність декомпресійного клапана, запуск через електростартер, батарея на корпусі зберігає заряд і пуск двигуна виконується натисканням кнопки, підходить для тих випадків, якщо ви працюєте цілий день і зупиняєтесь для обіду або невеликого сервісу, паливний бак об'ємом 5,5 літри, вал під шпонку довжиною 72 мм, нова схема відведення вихлопних газів допускає використання палива навіть з високим вмістом сірки. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте двигун дизельний Sadko DE-420E в інтернет-магазині 2pr.com.ua. вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Мотор дизельний Sadko DE-420E..

Двигун бензиновий Sadko GE-390 PRO

7887 грн

Багатоцільовий потужний та надійний двигун бензиновий Sadko GE-390 PRO потужністю в 13 к.с. і 390 см куб. робочого об'єму. Він дозволяє мотоблокам, електростанціям і с/г техніці працювати протягом довгого часу з граничною потужністю. Класична , перевірена часом, конструкція двигуна дозволяє йому працювати відмінно за будь-яких погодних умов. Навіть у суворий зимовий період двигун не втрачає своєї продуктивності. Двигуни для мотоблоків Sadko GE-390 виготовлені з високотехнологічних матеріалів, які дозволили знизити вагу агрегату, без шкоди для його надійності. Всі його компоненти пройшли процедуру спеціального тестування і розраховані на тривале ефективне використання. Серед конструктивних особливостей і переваг варто відзначити: верхнє розташування клапанів (OHV тип), велика потужність в 13 кінських сил, датчик рівня масла в картері, автоматичний регулятор оборотів, повітряний фільтр подвійного очищення, шпонковий вал, значний моторесурс, економна витрата палива. Доступна ціна, швидка ..

Двигун бензиновий Sadko GE-200 (з повітряним фільтром у масляній ванні)

3866 грн

Багатоцільовий потужний та надійний двигун бензиновий Sadko GE-200 (з повітряним фільтром у масляній ванні) зі шпонковим валом приводу і максимальною потужністю в 6.5 кінських сил. Є вдалим поєднанням високих показників продуктивності і невеликих габаритів. Цей двигун застосовують як на будівельному і спеціальному обладнанні, так і на різного роду техніці малої механізації (культиватори, мотоблоки та інша сільськогосподарська техніка). Двигун Sadko GE-200 обладнаний автоматичним датчиком рівня масла, який відключає двигун при критичному зниженні або відсутності масла, таким чином, надійно захищаючи пристрій від поломок. Запускається двигун за допомогою ручного стартера, паливний бак вміщує 3,6 літри суміші. Компактний і легкий цей 4 - тактний одноциліндровий двигун практично позбавлений вібрації і економічно витрачає паливо. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте двигун Sadko GE-200 (з повітряним фільтром у масляній ванні) в інтернет-магазині 2pr.com.ua. вже зараз! Телеф..

Двигун бензиновий Sadko GE-100

3093 грн

Багатоцільовий потужний та надійний двигун бензиновий Sadko GE-100 має ряд переваг. Невелика вага - 13 кг, кріплення стандартне. Потужність в 2,5 к.с. максимальна кількість обертів - 3600 за хвилину. Датчик рівня масла оберігає двигун від поломки, просто вимикає його, коли масло падає нижче допустимого рівня. Примусове повітряне охолодження: двигун не перегрівається навіть в сонячний день. Двигун споживає близько 0,7-0,8 літрів палива на годину. При об’ємі бака в 1,4 літри - це рівно 2 години активної роботи. Розташування вала - горизонтальне, так що двигун обертається як за годинниковою, так і проти годинникової стрілки. На культиваторах з'являється можливість перевести двигун в режим вільного ходу і відкочувати техніку назад. Ще однією перевагою буде верхнє розташування клапанів OHV, переваги - простота у виготовленні, надійність в роботі. Усередині використовуються шестерні, які набагато більш стійкі, ніж ремінь або ланцюг на двигунах з нижнім розташуванням клапанів. Доступна ціна, ..

Генератор струму Sadko GPS-3000

0 грн

Надійний генератор струму Sadko GPS-3000 забезпечує стабільну і якісну вихідну напругу. Цей генератор портативного типу з приводом від бензинового двигуна відрізняється високою якістю роботи за рахунок багаторівневого контролю в процесі виробництва. Його можна використовувати для завдань різного ступеня складності і чутливості. Максимальна потужність генератора Sadko GPS-3000 становить 2.8 кіловат (при номінальній 2.5 кВт) з вихідною напругою змінного струму 220 В, і напругою постійного струму 12 В. Сила згенерованого електричного струму - 11 ампер, частота - 50 герц. Крім того, він оснащений автоматичним регулятором напруги (AVR), що дозволяє підключати до генератора навіть високочутливе обладнання. Чотиритактний, потужний двигун забезпечує надійне функціонування елестростанціі, а місткий паливний бак (з візуальним індикатором) гарантує безперервну, тривалу роботу - до 12 годин після повної заправки. Запускається генератор Sadko GPS-3000 за допомогою ручного стартера, також оснащени..

Генератор струму Sadko GPS-3500B

7732 грн

Надійний генератор струму Sadko GPS-3500B - бензиновий, безщітковий, нового покоління, асинхронного типу з бензиновим двигуном високої потужності (7 кінських сил, 208 кубічних сантиметрів об'єму, паливний бак на 15 літрів). Стабільно працює при будь-яких допустимих навантаженнях в діапазоні 220В - 50Гц. Генератор Sadko GPS - 3500B стане в нагоді в будь-якому будинку, офісі або майстерні, і позбавить від зайвого клопоту, неприємностей при відсутності електроенергії. Він має надійну конструкцію на цільній металевій рамі, оснащений механізмом теплового захисту від перевантаження. Крім цього, в нього вбудовані: великий паливний бак з індикатором, датчик рівня масла, спеціальна клема для підключення кабелю заземлення, а також 12-вольтний вихід для зарядки акумуляторних батарей. Обмотка статера, ротора і електропроводка генератора Sadko GPS - 3500B виконана з міді. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте генератор струму Sadko GPS-3500B в інтернет..

Генератор струму Sadko GPS-8000E

20104 грн

Надійний генератор струму Sadko GPS-8000E підійде для забезпечення електрикою заміських будинків, офісів, майстерень, будівництв та інших об'єктів. Може використовуватись як в ролі постійного, так і резервного джерела живлення. Великий запас потужності двигуна (15 к.с.) дозволяє працювати генератору на пікових навантаженнях. Генератор обладнаний акумуляторним стартером, завдяки чому легко запускається одним поворотом ключа. Покращений вольтметр точно і без відхилень визначає рівень вихідної напруги. Генератор має колеса і зручні ручки для перенесення. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте генератор струму Sadko GPS-8000E в інтернет-магазині 2pr.com.ua. вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Електростанція Sadko GPS-8000E..

Двигун бензиновий Sadko GE-270

7114 грн

Багатоцільовий потужний та надійний двигун бензиновий Sadko GE-270 потужністю 9 кінських сил зі шпонковим типом вихідного валу чотиритактного типу - Sadko GE-270 є надійним і потужним агрегатом, який завойовує все більше довіри споживачів. При невеликій витраті палива він характеризується високою продуктивністю. Моторесурс двигуна зберігається протягом усього терміну служби. 270 кубічних сантиметрів робочого об'єму - це збільшена потужність, в порівнянні з попередньою моделлю. Sadko GE -270 володіє верхнім розташуванням клапанів, і розподільним валом нижнього розміщення (тип OHV). Паливний бак також дуже об'ємний, збільшений до 6 літрів. Наявність регулятора дозволяє змінювати обороти і потужність двигуна, виходячи з конкретних потреб. Встановлені також датчик рівня масла в картері, ручний стартер, очисний повітряний фільтр подвійної дії. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте двигун Sadko GE-270 в інтернет-магазині 2pr.com.ua. вже зараз! Телефонуйте та отримайте детал..

Двигун бензиновий Sadko GE-200 R PRO

6340 грн

Багатоцільовий потужний та надійний двигун Sadko GE-200 R PRO - 4-тактний, одноциліндровий двигун з максимальною потужністю 6.5 кінських сил і робочим об'ємом 196 куб.см. Двигун типу "OHV ", тобто з верхнім розташуванням клапанів, з встановленим редуктором з передавальним числом «2» , а також шпонковим валом. Редуктор - зубчастий, ланцюговий, розбірний, з властивістю зниження передачі, тобто при максимальних оборотах двигуна в хвилину - 3600, на виході отримуємо 1800 оборотів. Завдяки цьому, є можливість застосування двигуна на різній техніці, особливо на тій, де більш потрібним є тягове зусилля, а не висока швидкість (хороший приклад - конвеєрна лінія). Серед інших конструктиквних особливостей двигуна варто відзначити: масивну ручку запуску з міцного матеріалу, систему автоматичного регулювання обертів, повітряний фільтр подвійної очистки. Вага та розміри двигуна свідчать про компактність і зручність в транспортуванні і зберіганні. Отже, перевагами цієї моделі двигуна з редуктором є..

Двигун дизельний Sadko DE-220

6495 грн

Багатоцільовий потужний та надійний двигун дизельний Sadko DE-220 загального призначення, чотиритактного типу, з верхнім розташуванням клапанів. Потужність його складає 4,2 кінські сили, а робочий об'єм - 211 кубічних сантиметрів. Він обладнаний приводним валом шпонкового типу, що обертається в напрямку за годинниковою стрілкою. На допомогу ручному стартеру, на двигуні встановлений декомпресійний клапан - для більш легкого запуску. Система автоматичного регулювання обертів допомагає двигуну дотримуватися оптимальної потужності за будь яких умов, і зберігати свій моторесурс. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте двигун дизельний Sadko DE-220 в інтернет-магазині 2pr.com.ua. вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Мотор дизельний Sadko DE-220..

Двигун дизельний Sadko DE-300

8041 грн

Багатоцільовий потужний та надійний двигун дизельний Sadko DE-300 - 4-тактний, одноциліндровий двигун внутрішнього згоряння, що працює на дизельному паливі, який, в силу своїх позитивних показників, здатний витримувати великі обсяги робіт. У двигуна Sadko DE-300 великий запас продуктивності, він здатний забезпечити надійну роботу в будь-яких умовах, тому його широко застосовують на різних типах техніки - від мотоблоків та мотокультиваторів і до мотопомп, адже вал приводу шпоночного виду підходить практично під будь-які пристрої. Cистема автоматичного відключення двигуна при недостатньому рівні масла значно знижує можливість поломки через недостатність мастила. Відмінними функціональними рішеннями також є регулятор обертів двигуна автоматичного типу, декомпресійний клапан ( для більш легкого запуску ), фільтр подвійного очищення. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте двигун дизельний Sadko DE-300 в інтернет-магазині 2pr.com.ua. вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальн..

Генератор струму Sadko GPS-6500ЕF

0 грн

Надійний генератор струму Sadko GPS-6500ЕF призначений для забезпечення електроенергією трифазних і однофазних приладів. Двигун генератора є чотиритактним, бензиновим пристроєм, високою потужністю в 13 кінських сил, вбудований в міцну, металеву раму разом з колесами і спеціальними ручками для транспортування. Генератор Sadko GPS-6500EF здатний виробляти напругу максимальною потужністю 5,5 кіловат, а за допомогою автоматичного регулювання вихідної напруги (AVR) забезпечується стабільна робота. Дана електростанція є відмінним рішенням для забезпечення електричною енергією заміських будинків, офісів, майстерень, будівництв та інших об'єктів, оскільки її можна застосовувати як у якості постійного, так і резервного джерела живлення. Включається бензогенератор простим поворотом ключа (електростартер). Паливного бака ємністю 25 літрів вистачає для тривалої роботи. Крім того, пристрій має ізольований корпус, в генератор вбудовані індикатор контролю рівня масла в картері двигуна, антивібрацій..

Візок садовий ТC-450

0 грн

Надійний компактний візок ТC-450 для садових, польових, ремонтних або будівельних робіт. Максимальна вантажопідйомність становить 450 кг, що дозволяє використовувати візок для проведення серйозних робіт, забезпечивши при цьому високу ефективність результату. Пневматичні колеса забезпечують плавність ходу. Діаметр коліс складає 410 мм. Основною перевагою даного виду візка є наявність високих відкидних бортів. Це дозволяє з легкістю завантажувати і вивантажувати матеріал для перевезення. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте візок ТC-450 в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Возик садовий ТC-450..

Генератор струму Sadko GPS-3500

7485 грн

Надійний генератор струму Sadko GPS-3500 призначений для заміни електрики в аварійно-резервному використанні мережі. Пристрій оснащено високотехнологічним двигуном нового покоління з верхнім розташуванням клапанів, вирізняється зносостійкістю, витривалістю та економічністю. Для згладжування стрибків напруги у генератора є автоматичний регулятор AVR. Прилад оснащений двома розетками на 220 В і вольтметром. Надійна рамна конструкція, що захищає станцію від зовнішніх пошкоджень, дозволяє вільно пересувати апарат на різні ділянки. Апарат працює з низьким рівнем шуму та вібрації, витрачає мінімум палива. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте генератор струму Sadko GPS-3500 в інтернет-магазині 2pr.com.ua. вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Електростанція Sadko GPS-3500..

Двигун бензиновий Sadko GE-270 PRO

7608 грн

Багатоцільовий потужний та надійний двигун бензиновий Sadko GE-270 PRO потужністю 9 кінських сил, зі шпонковим типом вихідного валу, чотиритактного тип. При невеликій витраті палива він характеризується високою продуктивністю. Моторесурс двигуна зберігається протягом усього терміну служби. 270 кубічних сантиметрів робочого об'єму - це збільшена потужність, в порівнянні з попередньою моделлю. Sadko GE -270 PRO володіє верхнім розташуванням клапанів, і розподільним валом нижнього розміщення (тип OHV). Паливний бак також дуже об'ємний, збільшений до 6 літрів. Наявність регулятора дозволяє змінювати обороти і потужність двигуна , виходячи з конкретних потреб. Встановлені також датчик рівня масла в картері, ручний стартер, очисний повітряний фільтр подвійної дії. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте двигун Sadko GE-270 PRO в інтернет-магазині 2pr.com.ua. вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають я..

Двигун бензиновий Sadko GE-390

7114 грн

Багатоцільовий потужний та надійний двигун бензиновий Sadko GE-390 має ряд переваг; чотиритактна модель - працює на бензині марки А92; вага двигуна 31 кг - кожна кінська сила відповідає за вагу в 2,3 кілограма, що дозволяє встановлювати двигун навіть на дуже важку техніку; класична конструція за зразком японських двигунів внутрішнього згоряння; подвійна фільтрація повітря - через шар поролону і шар картону, поролон досить промити у воді з милом, а паперовий фільтр очищається простим зтрушуванням о тверду поверхню; надійна збірка за допомогою ключів-дінанометрів - затягуються болти з фіксацією тиску, щоб уникнути зривів болтів і, одночасно, максимально міцно притиснути деталі двигуна один до одного; автоматичний датчик масла - при зниженні рівня масла двигун відключається, запобігаючи «масляному голодуванню», тепер деталі і запчастини завжди змащені, працюють без нагрівання і зносу; в картер можна заливати масло з двох сторін, закріпивши двигун в будь-якому положенні, ви отримуєте можли..

Двигун дизельний Sadko DE-300E

10516 грн

Багатоцільовий потужний та надійний двигун дизельний Sadko DE-300E з електростартером потужністю 6 кінських сил загального призначення, який володіє високим моторесурсом і здатний забезпечити надійну роботу техніки в будь-яких умовах. Тому він впевнено знайде застосування для широкого кола техніки: мотоблоки, культиватори, мотопомпи тощо. Необхідно також врахувати, що вал приводу даної моделі Sadko DE-300E виконаний «під шпонку» і має 72 міліметри довжину. Двигун помірно споживає дизельне паливо, на якому він працює, і таким чином паливного бака, об'ємом 3,5 літри цілком вистачить для побутових і робочих завдань. Істотним додатковим фактором для зручності використання даного двигуна є електричний стартер, яким він обладнаний. Це дозволяє включати і вимикати пристрій всього лише поворотом ключа. Крім того, для забезпечення запуску за низьких температур, в клапанній кришці передбачено спеціальний отвір для додавання масла. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте двигун ди..

Двигун бензиновий Sadko GE-200V

4330 грн

Багатоцільовий потужний та надійний двигун бензиновий Sadko GE-200V - 4-тактний, одноциліндровий двигун з вертикальним розташуванням вала, призначений для побутового використання. На ньому встановлено механізм автоматичного регулювання обертів - це означає, що користувачеві не потрібно механічно підлаштовувати обороти під конкретну ситуацію, двигун автоматично збільшить обороти при більшому навантаженні, і навпаки. Також варто відзначити зручну ручку стартера, повітряний фільтр з подвійним елементом фільтрації, шпонковий вал. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте двигун Sadko GE-200V в інтернет-магазині 2pr.com.ua. вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Мотор бензиновий Sadko GE-200V..

Газонокосарка бензинова Sadko GLM 43

6495 грн

Самохідна газонокосарка бензинова Sadko GLM 43 призначена для комфортного догляду за невеликими ділянками. Практичність і простота є ключовими її рисами. З її допомогою косити траву можна рівно і акуратно, укладаючи в травозбірник (об'ємом 55 л), який легко приєднується і знімається для очищення від трави. Газонокосарка GLM-43 також може працювати в режимі мульчування. Висота скошування регулюється в 6 положеннях, центральне регулювання зрізання трави дозволяє налаштувати дану висоту від 25 до 75 мм. Ширина ж обробки складає 410 мм. Фіксована швидкість обертання ножа оптимально розрахована для ефективної роботи. Для безпеки користувача передбачений важіль безпеки, при відпуску якого двигун газонокосарки миттєво зупиниться. Двигун - бензиновий, 4-тактний, одноциліндровий, потужністю в 3 к.с. з міцним металевим корпусом. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте газонокосарку бензинову Sadko GLM 43 в інтернет-магазині 2pr.com.ua. вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну і..

Тачка будівельна WB 7003 (одноколісна)

0 грн

Тачка будівельна WB 7003 (одноколісна) має посилену конструкцію рами та одне широке колесо, яке здатне витримувати вагу до 200 кг. Вона не має наскрізних отворів. Такий виріб не зможе перевернутися за рахунок опори попереду. Товщина кузова становить 1 мм. Пряме руків’я виробу забезпечить комфортне використання. Кузов тачки розрахований на об’єм 100 л. Вона досить компактна та має вагу всього 24 кг. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте тачка будівельна WB 7003 (одноколісна) в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!..

Двигун бензиновий Sadko GE-210 (з повітряним фільтром у масляній ванні)

3340 грн

Багатоцільовий потужний та надійний двигун бензиновий Sadko GE-210 (з повітряним фільтром у масляній ванні). Двигун заводиться за допомогою ручного стартера і має примусове повітряне охолодження. Розташування клапанів - верхнє (OHV). Завдяки повітряному фільтру в масляній ванні двигун надійно захищений від пилу при роботі в сільнозапиленому середовищі, наприклад, при підгортанні, оранці та інших сільськогосподарських роботах, якщо двигун встановлений на мотоблок. Двигун використовують в промисловому і будівельному устаткуванні, сільськогосподарській техніці - в мотоблоках і мотокультиваторах. Аварійна автоматична зупинка двигуна при низькому рівні масла (є датчик контролю рівня масла). Об'єм масляного картера становить 0,6 л. Низький рівень шуму і вібрації робить роботу з даним двигуном комфортною і без утоми. Переваги двигуна Sadko GE-210: збільшений мотресурс двигуна; повітряний фільтр в масляній ванні, що дозволяє працювати двигуну в сільнозапиленому середовищі; невелика вага; мала ..

Газонокосарка електрична Sadko ELM-1200

1794 грн

Самохідна газонокосарка бензинова Sadko ELM-1200 застосовується на рівних газонах великих площ, а також на прибудинкових ділянках, в парках та спортивних майданчиках. Інструмент має ряд вагомих переваг. Джерело живлення - електрика. Ніяких шкідливих вихлопів, екологічно чистий двигун. Міцна металева рукоятка, яка складається навпіл в транспортному положенні. Налаштування висота косіння: ви самі обираєте, якої довжини трава повинна залишитися на ділянці «низька», «середня», «висока». Ширина обробки складає 35 сантиметрів і дозволяє маневрувати на невеликій ділянці без побоювання пошкодити сусідні кущі та квіти. Частота обертів двигуна становить 2800 обертів за хвилину. Цього вистачає як для газонної трави, так і для дикої ділянки. У комплекті є спеціальний контейнер-сітка, який вішається за газонокосаркою, збираючи траву. Тонка сітка дозволяє пропускати повітря, але утримує частинки скошеної трави в камері-збірнику до її повного заповнення. Об'єм травозбірника - 30 літрів. Високі колес..

Висоторіз електричний Sadko EHS-550 (шина 10")

3031 грн

Висоторіз електричний Sadko EHS-550 (шина 10") для обрізки гілок кущів і дерев середньої висоти (до 3 метрів). Це дуже практичний, надійний інструмент, який не потребує особливого догляду і обслуговування. Інструмент оснащений регульованими під зріст плечовими ременями та прогумованою ручкою. Кут пиляння шиною можна регулювати. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте висоторіз електричний Sadko EHS-550 (шина 10") в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Кущоріз електричний Sadko EHS-550 (шина 10')..

Висоторіз електричний Sadko EHS-550 (шина 8")

2938 грн

Висоторіз електричний Sadko EHS-550 (шина 8") призначений для обрізки гілок дерев або кущів. Цей вид роботи в саду можна виконувати без драбини або інших подібних засобів, адже загальна довжина висоторіза становить від 200 до 280 сантиметрів, залежно від налаштування штанги під необхідну задачу. Призначення висоторізу Sadko EHS-550 - побутовий, призначений для дерев середньої висоти, живиться від звичайного напруження в 220 В. Електричний двигун висоторіз, потужністю 550 Вт , приводить в дію шину з ланцюгом, за допомогою якої відбувається зрізання гілок. Розсувна штанга, на якій розміщується шина, має максимальну довжину 280 см. Загальна вага складає трохи більше 4 кілограм, довжина мережевого кабелю - 3 м. Всі елементи інструменту сприяють зручній роботі: гумована ручка, плечові ремені, які регулюються під зріст людини; кут пиляння шиною, який можна налаштовувати. Даний інструмент є легким, практичним і безшумним інструментом для допомоги у догляді за садом. Доступна ціна, швидка дос..

Показано 1 по 35 з 179 (Всього сторінок 6)
Top