Безкоштовна доставка від 1000 грн
Обприскувач садовий ручний Sadko SPR-12М

0 грн

Обприскувач садовий ручний Sadko SPR-12М для розпилення води, підготовлених розчинів і не густих рідин. Використовується як в домашньому господарстві, так і на садових ділянках. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Обприскувач садовий ручний Sadko SPR-12М в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Оприскувач садовий ручний Sadko SPR-12М..

Пила ланцюгова електрична Sadko ECS-2040

0 грн

Пила ланцюгова електрична Sadko ECS-2040 оснащена потужним двигуном 2000 Вт. Електропила має автоматичний масляний насос, що збільшує термін придатності шини та ланцюга. Надійний механізм натягу ланцюга регулюється ключем, який йде в комплекті. Електропила SADKO ЕCS-2040 важить всього 5 кг, тому зручна, легко контрольована, навіть для менш досвідченого оператора. З метою безпеки і зручної роботи модель має широку рукоятку для легкого управління і маневрування, захист від зворотного удару, гальмо ланцюга для екстреної зупинки. За рахунок обгонів муфти, яка зупиняє ланцюг за 0.1 секунди, також продовжується ресурс двигуна електропили. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Пила ланцюгова електрична Sadko ECS-2040 в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Електропила Sadko ECS-2040..

Обприскувач садовий ручний Sadko SPR-15

0 грн

Обприскувач садовий ручний Sadko SPR-15 для розпилення води, підготовлених розчинів і не густих рідин. Використовується як в домашньому господарстві, так і на садових ділянках. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Обприскувач садовий ручний Sadko SPR-15 в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Оприскувач садовий ручний Sadko SPR-15..

Візок PH 1501 (чотириколісний)

0 грн

Надійний компактний візок PH 1501 (чотириколісний). Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте візок PH 1501 (чотириколісний) в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Возик PH 1501 (чотириколісний)..

Колеса з грунтозачепами до культиватора (340 мм) Sadko M-400

0 грн

Колеса з грунтозачепами до культиватора (340мм) Sadko M-400. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте колеса з грунтозачепами до культиватора (340мм) Sadko M-400 в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!..

Пила ланцюгова електрична (в комплекті - 2 шини і 2 ланцюги/16"+14") Sadko ECS-2400

0 грн

Пила ланцюгова електрична (в комплекті - 2 шини і 2 ланцюги/16"+14") Sadko ECS-2400. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Пила ланцюгова електрична (в комплекті - 2 шини і 2 ланцюги/16"+14") Sadko ECS-2400 в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Електропила (в комплекті - 2 шини і 2 ланцюги/16'+14') Sadko ECS-2400..

Зцепка до мотоблока Sadko M-500

0 грн

Зцепка до мотоблока Sadko M-500. Навісне обладнання для садової техніки. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте зцепку до мотоблока Sadko M-500 в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Зчеп до мотоблока Sadko M-500..

Обприскувач садовий акумуляторний Sadko SPR-17E

0 грн

Обприскувач садовий акумуляторний Sadko SPR-17E - одночасно компактна и об'ємна модель. Об'єм бака 17 літрів, при цьом вага апарату - 6,2 кг. Електричний двигун, який працює в автономному режімі до 3 годин. Вбудований вольтметр, який вказує на силу батареї, за якою можна визначити, скільки часу ще є для активної роботи з апаратом. Робота двигуна практично безшумна. Насос має свій регулятор, який дозволяє підвищувати тиск від 1,5 до 4 Бар - впливає на інтенсивність обприскування. Розпилювальна трубка комплектується трьома насадками, довжина розпилювальної трубки 85 см - достатня для невисоких дерев, довжина шланга 140 см. Фіксатор поливу на ручці обприскувача. Плечові ремені і вбудована ручка в кришку бака дозволяють переносити обприскувач як в руках, так і за плечима. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Обприскувач садовий акумуляторний Sadko SPR-17E в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доста..

Обприскувач садовий ручний Sadko SPR-5

0 грн

Обприскувач садовий ручний Sadko SPR-5 для розпилення води, підготовлених розчинів і не густих рідин. Використовується як в домашньому господарстві, так і на садових ділянках. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Обприскувач садовий ручний Sadko SPR-5 в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Оприскувач садовий ручний Sadko SPR-5..

Обприскувач садовий ручний Sadko SPR-8

0 грн

Обприскувач садовий ручний Sadko SPR-8 для розпилення води, підготовлених розчинів і не густих рідин. Використовується як в домашньому господарстві, так і на садових ділянках. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Обприскувач садовий ручний Sadko SPR-8 в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Оприскувач садовий ручний Sadko SPR-8..

Підгортач дисковий подвійний до мотоблока Sadko M-900, MD-900L, MD-1050, Kipor

711 грн

Підгортач дисковий подвійний до мотоблока Sadko M-900, MD-900L, MD-1050, Kipor. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Підгортач дисковий подвійний до мотоблока Sadko M-900, MD-900L, MD-1050, Kipor в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!..

Пила ланцюгова електрична (в комплекті - 2 шини і 2 ланцюги/16"+14") Sadko ECS-2000

0 грн

Пила ланцюгова електрична (в комплекті - 2 шини і 2 ланцюги/16"+14") Sadko ECS-2000 для розпилювання дров та зрізання гілля. Вона має поздовжнє розташування двигуна, який нічого не затуляє під час виконання робіт. Двигун має потужність 2,5 кВт, якої вистачає для виконання тяжкої роботи. Конструкція електричної пили дозволяє легко замінити або натягнути ланцюг. Наявна система автоматичного змащення ланцюга, що подовжує термін експлуатації всього виробу. Термозахист двигуна захищає прилад від перегріву. В комплекті є дві шини та два ланцюга. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте пилу ланцюгову електричну (в комплекті - 2 шини і 2 ланцюги/16"+14") Sadko ECS-2000 в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Електропила (в комплекті - 2 шини і 2 ланцюги/16'+14') Sadko ECS-2000..

Плуг малий до мотоблока Sadko M-900, М-500 , М-400, т-600

0 грн

Плуг малий до мотоблока Sadko M-900, М-500 , М-400, т-600. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Плуг малий до мотоблока Sadko M-900, М-500 , М-400, т-600 в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Плужок малий до мотоблока Sadko M-900, М-500 , М-400, т-600..

Насос бензиновий Sadko HPWP-34

0 грн

Модель знято з виробництва. Переглянути нові моделіНасос бензиновий Sadko HPWP-34 - для регулярного поливу невеликих городів, дачних ділянок тощо. Це компактна і легка модель мотопомпи, зручна в користуванні, добре справляється з перекачуванням води, тому заощадить Ваш час і сили. Бензиновий двотактний двигун мотопомпи Sadko GWP-34 (з ручним стартером) забезпечує продуктивність насоса в 133 літри води на хвилину. У показнику "кубометр на годину" це дорівнює 8 куб.м./год. Діаметр вхідного і вихідних патрубків 25 міліметрів дозволяє приєднувати стандартні поливальні шланги. Помпа здатна забирати воду з глибини до 5.1 м, і піднімати на висоту до 17.5 м. Незначна вага мотопомпи ( 5 кілограм) робить її дуже мобільною і зручною у транспортуванні або переміщенні. Паливний бак її двигуна вміщує 0.7 л бензину. Повітряний фільтр зручний в обслуговуванні, легко знімається і встановлюється без додаткових інструментів. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте насос бензиновий Sadko HPW..

Обприскувач садовий акумуляторний Sadko SPR-15E (з подовжувальною трубкою)

0 грн

Обприскувач садовий акумуляторний Sadko SPR-15E (з подовжувальною трубкою) - найкраще обладнання для роботи в теплицях. Обробка рослин, квітів, плодових культур в замкнутих приміщеннях виконується без вихлопних газів, комфортно, якісно. Великий об'єм бака - 15 літрів, при цьому витрачається 0,8 л за хвилину розчину. Діафрагмовий насос, в баку не створюється тиск. Механізм компактний, вага невелика. Безшумна робота двигуна,який не потребує мастила і обслуговування. Робота без рідини не шкодить внутрішнім запчастинам, на відміну від інших типів насосів. Автономний режим роботи обприскувача - 3 години. Заряд батареї в 10 Ампер. Довжина розпилювальної вудки - 60 сантиметрів. 4 додаткові насадки в комплекті. Фіксатор поливу на рукоятці. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Обприскувач садовий акумуляторний Sadko SPR-15E (з подовжувальною трубкою) в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та опл..

Зцепка до мотоблоків і культиватора Sadko т-600,M-900, М-800L, MD-900L, MD-1050

501 грн

Зцепка до мотоблоків і культиватора Sadko т-600,M-900, М-800L, MD-900L, MD-1050. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте зцепку до мотоблоків і культиватора Sadko т-600,M-900, М-800L, MD-900L, MD-1050 в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Зчеп до мотоблоків і культиватора Sadko т-600,M-900, М-800L, MD-900L, MD-1050..

Картоплекопач до культиватора Sadko M-400, М-500, М-900, Kipor

0 грн

Картоплекопач до культиватора Sadko M-400, М-500, М-900, Kipor. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте картоплекопач до культиватора Sadko M-400, М-500, М-900, Kipor в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Картоплекопалка до культиватора Sadko M-400, М-500, М-900, Kipor..

Обприскувач садовий акумуляторний Sadko SPR-16E

0 грн

Обприскувач садовий акумуляторний Sadko SPR-16E - акумуляторна модель підвищеної мобільності, яку можна носити не тільки за спиною, але ще й возити на спеціальній підставці з колесами. Повний заряд батареї і 16 л розчину дозволять протягом 3 годин обробити середній сад. Діафрагмовий насос нагнітає рідину, вам залишається тільки направити розпилювальну трубку на листя рослини або крону дерева. Вбудований вольтметр. Ви прекрасно бачите, скільки часу у вас ще є, для проведення своїх робіт. Розсувна розпилювальна трубка, яка дозволяє встановити її довжину в межах від 65 до 110 сантиметрів. Довжина шланга, який йде від бака до трубки - 192 сантиметри. Сумарна довжина шланга і трубки від 2,5 до 3 метрів. Такої довжини цілком достатньо, щоб дотягнутися до віддаленого місця вашого саду або працювати, не знімаючи з колісної підставки. Рівномірне розпилення, без сплесків економить витрати, як реагентів, так і заряду акумулятора. Підходить для роботи в закритих або слабо провітрюваних приміщеннях..

Тример бензиновий ранцевий Sadko GTB 520

4043 грн

Тример бензиновий ранцевий Sadko GTB 520 - унікальна ранцева модель. Двигун кріпиться на раму. Рама з рюкзаком вішається на спину оператору. Таким чином вага повністю переходить на спину, розподіляючись на обидва плеча, а не тільки на одне, як при одному плечовому ремені всіх інших моделей. Рама виконана під контури спини, ергономіка анатомічна, повторює ваш силует. Двигун потужністю 2 к.с. Об'єм достатній для м'якої трави і середньої рослинності, але можуть бути питання, якщо ви збираєтеся обробляти дуже зарослу і запущену ділянку. Мотокоса підходить для роботи на схилах, на ділянках, які знаходяться під кутом до горизонту і вам доводиться багато ходити по складному рельєфу. Відмінно себе проявляє при тривалих роботах. На легку штангу виведені кнопки управління, які фіксуються на початку роботи і далі ви до них не повертаєтеся. Одноручна рукоятка з боковим упором - хороший баланс і свобода пересування. Легка штанга приєднана до двигуна гнучким валом. Доступна ціна, швидка доставка по ..

Дровокол електричний Sadko ELS-2200

0 грн

Дровокол електричний Sadko ELS-2200 - спеціальний пристрій для розколювання полін у домашніх господарствах. Дровокол приводиться в дію електричним двигуном, який підключається до звичайної мережі в 220 В і видає 2.2. кВт потужності. Потужність розколу, яку створює гідравлічна система дровокола, становить 5 тонн! Дровокол Sadko ELS-2200 виконаний в горизонтальній грунтовній рамі, на одному кінці якої знаходиться колун (клин), а на іншому - прес, який штовхає заготовлене поліно на колун. Між пресом і колуном розміщені спеціальні направляючі для плавного ходу поліна. Управління дровоколом - ручне. Однією рукою натискається кнопка запуску двигуна, після запуску іншою рукою відпускається важіль гідравлічного преса. Прес починає рухатися і поліно розколюється. Після цього обидві кнопки відпускаються, а прес повертається у вихідне положення. Максимально допустима довжина поліна для розколу становить 52 см , діаметр - від 5 до 25 см. Дровокол електричний впевнено стоїть на міцних опорах, а дл..

Насос бензиновий Sadko WP-100

0 грн

Модель знято з виробництва. Переглянути нові моделіНасос бензиновий Sadko WP-100 Г підходить для великих інтенсивних робіт з великими об'ємами: зміни води в басейнах, поливу і зрошення полів, відкачування води при затопленні, наповнення резервуарів тощо. Це бензинова мотопомпа високої продуктивності - 1600 літрів на хвилину (максимальний показник). При такій ефективності водяний насос може осушити олімпійський басейн за добу, здатний відкачувати воду з глибини 8 метрів і піднімати її на загальну висоту до 30 метрів! Для надійної і тривалої роботи мотопомпа обладнана об'ємним паливним баком - 6 літрів. Серед складових частин мотопомпи присутні повітряний фільтр подвійного очищення, регулятор потужності двигуна, міцна (чавунна) крильчатка, цільна металева рама і датчик рівня масла (який автоматично відключає насос в разі низького рівня масла, таким чином надійно захищаючи двигун). Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте насос бензиновий Sadko WP-100 в інтернет-магазині 2pr...

Насос бензиновий Sadko WP-50

0 грн

Модель знято з виробництва. Переглянути нові моделіНасос бензиновий Sadko WP-50 - це стандартна мотопомпа за всіма параметрами. Вихідний і вхідний отвір в 50 міліметрів (або 2 дюйми) підходить для багатьох типів рукавів, шлангів та навіть стандартного пожежного обладнання. Перекачує 500 літрів за хвилину. Ви отримуєте дуже гарну кількість води для садових потреб. Потужний чотиритактний двигун на 5,5 кінських сил. Висота підйому води - 23 метри, глибина забору води - 6 метрів. Наявність датчика рівня масла, регулятора обертів двигуна, чавунної крильчатки і металевих з'єднань всіх деталей обсяг. Об'єм паливного бака - 3,6 л забезпечить автономну роботу мотопомпи більш ніж на 2 години. Допускається наявність забруднювачів у воді не більше 8-ми міліметрів в діаметрі. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте насос бензиновий Sadko WP-50 в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар ..

Обприскувач садовий ручний SPR-0,6 Sadko

0 грн

Обприскувач садовий ручний SPR-0,6 Sadko для розпилення води, підготовлених розчинів і не густих рідин. Використовується як в домашньому господарстві, так і на садових ділянках. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Обприскувач садовий ручний SPR-0,6 Sadko в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Оприскувач садовий ручний SPR-0,6 Sadko..

Пила ланцюгова бензинова Sadko MGCS-500

0 грн

Пила ланцюгова бензинова Sadko MGCS-500. Двигун потужністю 3 к.с., антивібраційна система від одного з кращих світових виробників пильних гарнітур Oregon. Система складається з двох елементів американського виробництва: ланцюги і шини. Антивібраційна ланцюг гасить удари і ривки ланцюга при роботі двигуна. Менше втомлюються руки, краще тримається інструмент в руках. Довжина шини - 50 см. Гарна довжина для напівпрофесійної моделі. Автоматична подача масла для роботи без пауз і перепочинку. Хромований циліндр двигуна і 2 компресійні кільця надійно утримують поршень в циліндрі. Вся потужність бензину передається тільки на ланцюг і не витрачається вхолосту. Захист оператора від зворотному ударі. Двигун зупиняє ланцюг при несподіваному ударі або ривку. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте пилу ланцюгову бензинову Sadko MGCS-500 в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукают..

Плуг до мотоблока Kipor, Sadko M-900

0 грн

Плуг до мотоблока Kipor, Sadko M-900. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Плуг до мотоблока Kipor, Sadko M-900 в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Плужок до мотоблока Kipor, Sadko M-900..

Насос бензиновий Sadko WP-40

0 грн

Модель знято з виробництва. Переглянути нові моделіНасос бензиновий Sadko WP-40 поєднує в собі мобільність і достатню потужність для виконання серйозних завдань. Розроблена для перекачування і подачі великих об'ємів води, і може не тільки зрошувати ділянку, а й осушувати водойми. Мотопомпу також використовують для поливу рослин на полях або дачних ділянках, вона зручна і економічна. Продуктивність мотопомпи Sadko WP-40 становить максимум 12 кубометрів води на годи. Глибина відкачки води - до 6 метрів, висота підйому води - до 21 метра. Діаметр вхідного і вихідного патрубків дорівнює 40 міліметрів. Ефективність мотопомпи забезпечується чотиритактним бензиновим двигуном внутрішнього згоряння потужністю 2.5 кінських сили. Двигун обладнаний паливним баком ємністю 1.5 л і ручним стартером для запуску. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте насос бензиновий Sadko WP-40 в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик тов..

Насос бензиновий Sadko WP-50P

0 грн

Модель знято з виробництва. Переглянути нові моделіНасос бензиновий Sadko WP-50P для перекачування слабозабруднених і середньозабруднених рідин з максимальним діаметром часток 8 мм. Особливість даної моделі - підйом рідини на висоту 50 м і забір води з глибини до 8 м. Продуктивність 22 м3/год. Діаметр вхідного і вихідного рукавів складає 2 дюйми. Бензиновий водяний насос Sadko WP-50P широко застосовується для організації автономного водопостачання, поливу присадибної ділянки, саду, городу, відкачування і закачування води в басейн і так далі. Експлуатується також комунальними службами при ліквідації наслідків затоплень, відкачування води тощо. Насос дозволяє перекачувати при максимальній потужності 367 л/хв. Витрата палива 1-1,2 л / год. Модель має компактні розміри і невелику вагу. Датчик контролю рівня масла в картері не дасть двигуну завестися при аварійно низькому рівні масла. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте насос бензиновий Sadko WP-50P в інтернет-магазині 2pr..

Насос бензиновий Sadko WP-80T

0 грн

Модель знято з виробництва. Переглянути нові моделіНасос бензиновий Sadko WP-80T - єдина модель для сильно забрудненої води з потужним двигуном на 6,5 кінських сил. Прокачує по 750 літрів води за хвилину з різними фракціями до 30 міліметрів. Вона легко вичистить залиті підвали, приміщення і ділянки після повені і зможе легко забирати навіть найбруднішу воду після дощів. Переваги мотопомпи Sadko WP-80T: потужний двигун на 6,5 кінських сил; підвищений моторесурс, низька витрата палива; чотиритактна модель, хороша експлуатація без необхідності готувати суміш масла і бензину; датчик рівня масла; діаметр всмоктуючого і вихідного отвору - 80 мм, що забезпечує високу продуктивність за збереження постійного напору води, що перекачується; надійна рама навколо мотопомпи підтримує стійкість, гасить вібрації при роботі; чавунна крильчатка і міцний корпус з литого алюмінію свідчать про високу якість деталей; перекачка брудної води - допустимі сторонні предмети і дрібне сміття діаметром до 30 міліме..

Обприскувач садовий ручний Sadko SPR-1,5

0 грн

Обприскувач садовий ручний Sadko SPR-1,5 для розпилення води, підготовлених розчинів і не густих рідин. Використовується як в домашньому господарстві, так і на садових ділянках. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Обприскувач садовий ручний Sadko SPR-1,5 в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Оприскувач садовий ручний Sadko SPR-1,5..

Пила ланцюгова бензинова Sadko GCS-450E

0 грн

Пила ланцюгова бензинова Sadko GCS-450E. Потужність двигуна 2,4 к.с. дозволяє проводити регулярні інтенсивні роботи з м'якими сортами деревини: липа, тополя, ялина, сосна та іншими. Тверді сорти дерева викликатимуть трохи більше нагрівання як гарнітури, так і двигуна, тому при роботі з ними доведеться робити періодичні перерви. Двигун одноциліндровий двотактний, щоб готувати паливну суміш із масла з бензином використовуйте пластикову ємність. Довжина шини - 16 дюймів або 40 см робочого пропилу. Об'єм паливного бака - 0,56 л. Запуск стартера за системою "легкий старт". Вбудована пружина виконує роботу за вас, провертаючи стартер на половину обороту, так що вам залишається зробити тільки половину роботи. Наявність антивібраційною системи, яка знижує віддачу під час роботи. У комплект поставки входить свічковий ключ, яким легко знімати і ставити свічку запалювання, з викруткою на іншому кінці рукоятки. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте пилу ланцюгову бензинову Sadko GC..

Пила ланцюгова електрична Sadko ECS-2400S

0 грн

Пила ланцюгова електрична Sadko ECS-2400S має пряме розташування двигуна, велику потужність - 2400 Вт, характеризується високою ергономікою і легкістю, простотою в експлуатації. Модель призначена для виконання будь-яких робіт по розпилу деревини у домашньому господарстві та будівництві. Електропила Садко ECS-2400S оснащена посиленим механізмом натягу ланцюга і поліпшеним масляним насосом, що сприяє більш тривалому і більш ефективному використанню пили. Ще одним фактором, який продовжує ресурс інструменту, є алюмінієвий захисний кожух зірочки, ланцюга та шини - в результаті цього шина "сидить" більш надійно. Рукоятка з елементами управління широка, ручка для маневрування зручна, прогумована - при цьому рука оператора захищена спеціальним щитком. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Пила ланцюгова електрична Sadko ECS-2400S в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шук..

Зцепка до мотоблока Sadko MD-1050

0 грн

Зцепка до мотоблока Sadko MD-1050. Навісне обладнання для садової техніки. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте зцепку до мотоблока Sadko MD-1050 в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Зчеп до мотоблока Sadko MD-1050..

Колеса з грунтозачепами до мотоблока (450х180 мм) Sadko M-900, Kipor

0 грн

Колеса з грунтозачепами до мотоблока (450х180мм) Sadko M-900, Kipor. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте колеса з грунтозачепами до мотоблока (450х180мм) Sadko M-900, Kipor в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!..

Насадка на обприскувач ручний Sadko

10 грн

Насадка на обприскувач ручний Sadko. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Насадка на обприскувач ручний Sadko в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!..

Насос для води до мотоблока

0 грн

Насос для води до мотоблока для поливу саду та городу. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте насос для води до мотоблока в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Насосна станція для води до мотоблока..

Показано 1 по 35 з 179 (Всього сторінок 6)
Top