Безкоштовна доставка від 1000 грн
Віброшліфмашина FS - 115 x 230 V. Stern

0 грн

Особливості інструмента:Справжня модифікація відрізняється від попередньої наявністю електронного регулятора обертів двигуна.Еластична накладка опорної плити має конфігурацію, що забезпечує видалення пилу не тільки з оброблюваної поверхні, але і з пов'язаною з нею зони.Бічна фіксуюча клавіша вимикача дозволяє встановлювати обрану оператором швидкість і безперервно забезпечувати режими роботи.Спрощена система замка адаптера пилозбірника дозволяє зняття або встановлення вузла одним рухом.Додатково:Подарункова упаковка Регулятор швидкості ПилозбірникЯкісний інструмент від провідного виробника Stern з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Плоскошліфмашина FS - 115 x 230 V. SternВібраційна шліфмашина FS - 115 x 230 V. Stern..

Генератор GY-950A. Stern

0 грн

Бензогенератор Stern GY-950 A - це мобільний інструмент від відомого виробника. Апарат виконує роль міні електростанції, яка працює за допомогою бензинового високоякісного двигуна і відповідного палива. STERN GY-950 A може забезпечувати невелику кількість малих по потужності інструментів або ж побутових приладів. Приємний дизайн і просте управління створять затишну та комфортну атмосферу протягом усього часу роботи, а також не створять неприємного шуму. Генератор бензиновий Stern GY-950 A має досить ємний паливний бак і може безперервно працювати близько 5 годин, чому власне сприяє спеціальна термостійкість обладнаного двигуна, яка не допустить перевантаження або перегріву, які могли б надалі зашкодити загальній працездатності апарату. STERN GY-950 A обладнаний практичним датчиком рівня масла, а так само спеціальною системою, яка не дозволить включення генератора без відсутнього рівня масла в цьому самому баку. Особливості: компактність, низький рівень шуму, система захисту від переван..

Генератор GY-2700A. Stern

0 грн

Бензиновий генератор Stern GY-2700A - є однією з найбільш практичних і затребуваних моделей в побутових умовах. Його номінальної потужності у 2500 Вт - 2700 Вт цілком достатньо для живлення електроприладів в приватному будинку або квартирі, для забезпечення електрикою магазинчика або торгового павільйону. Бензогенератор Stern GY-2700A не займе багато місця в гаражі та спокійно виступить в якості резервного джерела електрики в разі відключення світла або поломки на лінії. Сам генератор зроблений надійно і якісно, в повній відповідності з європейськими стандартами. Бензиновий генератор Stern GY-2700A закріплений в жорстку металеву раму, що виключає небажану вібрацію при роботі та знижує рівень видаваного шуму.Цей товар шукають як:Електростанція GY-2700A. Stern..

Генератор GY-3000A. Stern

0 грн

Бензиновий генератор Stern GY-3000A призначений для використання в якості основної електростанції, а також в ролі запасного джерела енергії. Дана модель відрізняється поліпшеними технічними показниками і ергономічним дизайном. Електростанція позбавить Вас від проблем пов'язаних з перебоями напруги в мережі. Ручний стартер гарантує швидкий і легкий запуск двигуна. Відмінні риси бензинового генератора Stern GY-3000A: чотиритактний двигун з повітряним охолодженням, мідна обмотка генератора, легкий ручний старт, виходи розетки на 12 В / 8 А, стабілізатор напруги, вбудований вольтметр, датчик рівня масла, датчик рівня палива, кулькопідшипникова будова гарантує довговічність генератора.Цей товар шукають як:Електростанція GY-3000A. Stern..

Генератор GY-6500A. Stern

0 грн

Бензиновий генератор Stern GY-6500A є найбільшою і найпотужнішою міні-електростанцією європейського виробника Stern Австрія. Цей генератор створений для повного забезпечення електроенергією великого приватного будинку або цілого магазину в якості повноцінного джерела електрики або допоміжного резервного. Бензогенератор Stern GY 6500A зручний і простий у використанні, не дивлячись на його вагу і габарити, він легко транспортується на колесах за допомогою зручних ручок, що дає можливість вивозити його на вулицю. Він надійний, легко запускається з ключа, і здатний працювати без дозаправки дуже довго навіть на максимальному навантаженні. Генератор бензиновий Stern GY-6500A легко переносить тривалі навантаження завдяки мідній обмотці генератора, високій якості збірки і кожного окремого блоку апарату.Цей товар шукають як:Електростанція GY-6500A. Stern..

Бензотример GGT 1600 B. Stern

0 грн

Особливості інструмента:2 в 1 - мотокоса і кущоріз з потужним бензиновим двигуном.Спеціально для частого застосування.Оснащений жорстким валом двигуна.Ідеальне рішення для Вашого саду.Зручна, легка мотокоса є ідеальним доповненням до моторної косарки і використовується там, де після косовиці необхідно виконати доопрацювання.З її допомогою можна також швидко скосити траву на невеликій ділянці.Подвійний ремінь через плече.Велосипедна рукоятка.Якісний інструмент від провідного виробника Stern з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Бензокоса GGT 1600 B. SternМотокоса GGT 1600 B. SternБензотриммер GGT 1600 B. Stern..

Вертикальна фрезерна машина ER - 1020. Stern

0 грн

Особливості інструмента:Модель займає проміжне положення між ER850 і ER1200 і є новою розробкою, яка використовує останні досягнення технології і дизайну.Електронний регулятор обертів.Передбачена можливість установки системи пиловидалення.Паралельний упор з можливістю установки регульованого центру.Мікрометрична установка вертикального ходу.Додатково:Подарункова упаковка Регулятор швидкості Фіксатор шпинделя ПилозбірникЯкісний інструмент від провідного виробника Stern з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Фрезер ER - 1020. SternЕлектрофрезер ER - 1020. Stern..

Бензотример GGT 1600 N. Stern

0 грн

Особливості інструмента:2 в 1 - мотокоса і кущоріз з потужним бензиновим двигуном.Спеціально для частого застосування.Оснащений жорстким валом двигуна.Ідеальне рішення для Вашого саду.Зручна, легка мотокоса є ідеальним доповненням до моторної косарки і використовується там, де після косовиці необхідно виконати допрацювання.З її допомогою можна також швидко скосити траву на невеликій ділянці.Ремінь на плече.Велосипедна рукоятка.Якісний інструмент від провідного виробника Stern з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Бензокоса GGT 1600 N. SternМотокоса GGT 1600 N. SternБензотриммер GGT 1600 N. Stern..

Компресор CO-2025D. Stern

0 грн

Компресор повітряний STERN CO-2025D економний малогабаритний прилад для побутового застосування. При невеликій вазі в 18 кг компресор видає продуктивність у 140 л/хв. Цього достатньо для підключення (за допомогою гнучкого шланга) і успішної роботи необхідного пневмообладнання. Пристрій компресора складається з електродвигуна потужністю 1500 Вт і невеликого ресивера в 24 л. Внаслідок роботи двигуна задається рух поршня. Зворотно-поступальні переміщення останнього викликають нагнітання повітря в ресивер. Для безпеки двигуна в процесі роботи в цій моделі передбачений спеціальний захисний кожух. На самому ресивері приладу розміщений датчик регулювання тиску. Такий датчик за допомогою двох манометрів, на вході в ресивер і на виході, відстежує величину тиску в резервуарі. На випадок, якщо вона перевищує показник в 8 атм, відбувається автоматичне відключення компресора. Живляться такі компресори від звичайної мережі в 220 В з частотою струму 50 Гц. Таким чином, вони дуже зручні в експлуатації..

Відбійний молоток HB-1700 A. Stern

0 грн

Особливості інструмента:Додаткова рукоятка переміщається на 360 ° і фіксується в будь-якому положенні.Максимальна сила удару 45 Дж забезпечує високу продуктивність.Вимикач має додаткову фіксуючу клавішу для тривалої безперервної роботиУ комплект входять два різних долота для виконання різних видів робіт.Додатково:Функція удару Адаптер для звичайного свердла Пластиковий кейсЯкісний інструмент від провідного виробника Stern з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Відбійник HB-1700 A. SternПерфоратор HB-1700 A. Stern..

Бензотример GGT-1600С. Stern

0 грн

Бензокоса Stern GGT-1600C значно полегшить і прискорить проведення сезонних робіт по догляду за городньою або садовою ділянкою. Особливо вона буде дуже корисна на територіях з нерівною поверхнею або засаджених деревами, оскільки вона дуже маневрена. Спектр робіт досить широкий, тому що вона сумісна і з різними ріжучими ножами і з котушками волосіні. На бензиновій косі Stern GGT-1600C встановлено двигун потужністю 1400 Вт, а його обсяг становить 43 см2. Ефективна система примусового обдування гарантує своєчасне охолодження двигуна, що дозволяє працювати тривалий проміжок часу без пауз. Також дуже важливим моментом в роботі на великих територіях є об'єм паливного бака, в даній моделі він становить 1,2 л, що дає можливість працювати без частих дозаправок. У комплектацію поставки бензинового тримера Stern GGT-1600C входить ремінь через плече для рівномірного розподілу невеликої маси інструмента, що становить 8 кг, а також пластиковий захист у вигляді кожуха, що покриває ріжучий елемент. ..

Електролобзик JS-100 DL Stern

0 грн

Особливості інструмента:Завдяки потужності двигуна 750 Вт пила забезпечена лазерною індикацією лінії різу.Новий дизайн і поліпшені ергономічні показники.Є електронна система регулювання обертів двигуна підвищеної надійності.Перемикач на 3 положення маятникового ходу дозволяє швидко вибрати оптимальний режим різання для різних матеріалів.Додатково:Подарункова упаковка Маятник Регулятор швидкості ПилозбірникЯкісний інструмент від провідного виробника Stern з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Лобзик електричний JS - 100 DL. SternЕлектролобзік JS - 100 DL. Stern..

Дриль-міксер MX - 1350 A. Stern

0 грн

Особливості інструмента:Ідеально підходить для змішування матеріалів різної в'язкості.Ергономічний дизайн.2 режими швидкості.2 насадки міксер.Універсальне застосування.Додатково:Подарункова упаковкаЯкісний інструмент від провідного виробника Stern з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Дрель-міксер MX - 1350 A. SternМіксер MX - 1350 A. SternДрелька MX - 1350 A. Stern..

Пила ланцюгова CSG-5800 B бензо. Stern

0 грн

Бензопила Stern CSG-5800 B відрізняється високою надійністю і досягненням сучасних технологій. Пильне полотно довжиною 50 см придатне як для розпилу колод, так і для обрізки дерев, заготівлі дров. Бензопила Stern CSG-5800 B європейського виробництва відрізняється легким запуском і достатньою потужністю двигуна, що робить роботу інструментом простою і нескладною. З метою турботи про оператора була реалізована система гасіння вібрації двигуна. Істотне зниження коливань дозволяє зменшити втому рук після тривалої роботи. Бензопила Stern CSG-5800 B володіє гальмом швидкого спрацьовування. У користувача завжди є можливість екстрено загальмувати пиляльний ланцюг. Циліндр двигуна виконаний з хромуванням, що подовжує ресурс бензопили. Надійний масляний насос бензопили Stern CSG-5800 B забезпечує подачу мастильного матеріалу. Передбачена можливість регулювання подачі потоку масла. Ланцюг під час роботи змащується автоматично, що забезпечує легкий хід і ефективне розпилювання. На корпусі є бло..

Дриль HD - 10 A. Stern

511 грн

Особливості інструмента:Регулювання обертівРеверсШвидкозатискний патронГоловна принципова відмінність шуруповерта від дрилів полягає в наявності розчіпної муфти, яка забезпечує захист двигуна від перевантажень і збереження насадок і кріплення від поломок.Загальна назва «шуруповерт» включає в себе набагато більшу кількість функцій, які залежать від використання різних насадок - хрестові і плоскі викрутки, шестигранні класичні головки, внутрішні і зовнішні багатопроменеві зірочки і квадрати, перехідники різних модифікацій.Кількість варіантів насадок, що випускаються численними фірмами, перевищує десятки тисяч з урахуванням зміни по геометрії, якості і призначенню.У зв'язку з широким розповсюдженням фірмового кріплення (термічно оброблені саморізи, самосвердлильні види шурупів тощо) під різні насадки (біти) спеціалізований інструмент є найбільш ефективним за продуктивністю і надійністю.Якісний інструмент від провідного виробника Stern з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Тел..

Дриль HD - 10 Z. Stern

0 грн

Особливості інструмента:Регулювання обертівРеверсШвидкозатискний патронГоловна принципова відмінність шуруповерта від дрилів полягає в наявності розчіпної муфти, яка забезпечує захист двигуна від перевантажень і збереження насадок і кріплення від поломок.Загальна назва «шуруповерт» включає в себе набагато більшу кількість функцій, які залежать від використання різних насадок - хрестові і плоскі викрутки, шестигранні класичні головки, внутрішні і зовнішні багатопроменеві зірочки і квадрати, перехідники різних модифікацій.Кількість варіантів насадок, що випускаються численними фірмами, перевищує десятки тисяч з урахуванням зміни по геометрії, якості і призначенню.У зв'язку з широким розповсюдженням фірмового кріплення (термічно оброблені саморізи, самосвердлильні види шурупів тощо) під різні насадки (біти) спеціалізований інструмент є найбільш ефективним за продуктивністю і надійністю.Якісний інструмент від провідного виробника Stern з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Тел..

Електрорубанок EP - 750 A. Stern

945 грн

Особливості інструмента:Посилена алюмінієва платформа.Постачається з ключем для заміни ножів, який зберігається в корпусі.Новий дизайн і поліпшені ергономічні показники.Наявність мішка значно покращує технічні показники і дозволяє обходитися без індивідуальних засобів пилозахисту.Модель відповідає вимогам загальноєвропейського стандарту і техніці безпеки.Додатково:Подарункова упаковка ПилозбірникЯкісний інструмент від провідного виробника Stern з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Рубанок EP - 750 A. Stern..

Електролобзик JS - 80 B. Stern

0 грн

Особливості інструмента:Плавне регулювання обертів двигуна і дискретний перемикач маятникового ходу збільшують універсальність застосування моделі.Бічна клавіша вимикача при тривалих циклах роботи не вимагає безперервної фіксації.Установка лінійки забезпечується двома елементами кріплення.Опорна сталева плита має отвори з різьбленням для установки пластикових накладок, які використовуються для захисту полірованих поверхонь.Захисний кожух переміщується по вертикальних пазах і забезпечує візуальний контроль різу.Додатково:Подарункова упаковка Маятник Регулятор швидкості ПилозбірникЯкісний інструмент від провідного виробника Stern з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Лобзик електричний JS - 80 B. SternЕлектролобзік JS - 80 B. Stern..

Дриль-міксер MX - 950 A. Stern

0 грн

Особливості інструмента:Ідеально підходить для змішування матеріалів різної в'язкості.Ергономічний дизайн.Універсальне застосування.Додатково:Подарункова упаковкаЯкісний інструмент від провідного виробника Stern з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Дрель-міксер MX - 950 A. SternМіксер MX - 950 A. SternДрелька MX - 950 A. Stern..

Акумуляторний дриль-шуруповерт CD06 - 168В. Stern

0 грн

Акумуляторний дриль-шуруповерт Stern CD06-168 B - це професійний і надійний інструмент, який працює від Ni-Cd акумулятора ємністю 1,3 А/год з напругою 16,8 В. Число оборотів 0-550 об/хв. Швидкозатискний патрон 0,8-10 мм. Діаметр свердління дерево / сталь 20/6 мм. 20 позицій регулювання крутного моменту. Світлодіодне підсвічування. Особливості: автоматичне гальмо двигуна; регулювання швидкості обертання; ефективна вентиляція електромотора; багатоступінчастий редуктор; час заряду батареї: 3-5 годин; зручне транспортування.Цей товар шукають як:Акумуляторний дрель-шуруповерт CD06 - 168В. SternАкумуляторний дриль-шруповерт CD06 - 168В. SternАкумуляторна викрутка CD06 - 168В. Stern..

Пила ланцюгова CSG-5520 бензо. Stern

0 грн

Особливості інструмента:Робочий об'єм циліндра 55 см3.Автоматична система мастила вузла «ланцюг-шина».3-позиційний дросель і електронне запалювання.Швидкий і простий запуск.Оснащена антивібраційною системою.Ланцюгова пила призначена тільки для розпилювання деревини і її похідних. Використання пилки для будь-яких інших цілей може призвести до нещасного випадку і виходу інструмента з ладу.Додатково:Подарункова упаковкаЯкісний інструмент від провідного виробника Stern з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Бензопила CSG-5520. Stern..

Компресор CO-2050D. Stern

0 грн

Компресор повітряний STERN CO-2050D - модель з продуктивністю 195 л/хв, для виконання різноманітних робіт у побутових умовах. Фарбування, накачування шин, приєднання невеликих пневмоінструментів (відбійний молоток, пневмогайковерт тощо) - все це можна легко зробити за допомогою даного приладу. Конструкція компресора досить ергономічна. Прилад дуже мобільний. Невелика вага 35 кг, 2 колеса і ручка дозволяють маневрувати ним при виборі місця розташування. Підключається компресор до мережі напругою 220 В при частоті 50 Гц. Основними деталями в конструкції агрегату є двигун і 50 л ресивер. Електродвигун видає потужність 1500 Вт. Він має спеціальну систему захисту від перегріву і перевантажень. Також, для його безпечної роботи, в даній моделі передбачається захисний кожух і запобіжний клапан. Ресивер компресора містить на собі 2 невеликих манометри і спеціальний клапан. Манометри, встановлені на вході і виході, дають можливість відслідковувати величину тиску в баку і перед попаданням в гнучк..

Дриль ударний ID - 13 F. Stern

0 грн

Особливості інструмента:Збільшення потужності до 710 Вт і зниження максимального числа обертів до 2400 обертів на хвилину різко підвищує продуктивність даної моделі, а також розширює діапазон її застосування.Збільшення ресурсу і надійності електродвигуна дозволяє використовувати інструмент при більш високих навантаженнях.Зменшення чутливості до коливань мережі.Збільшено діапазон типорозмірів при роботі з саморізами, шуруповертами та іншими видами кріплення.Додатково:Функція удару Подарункова упаковка Реверс Регулятор швидкостіЯкісний інструмент від провідного виробника Stern з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Дрель ударний ID - 13 F. SternДрелька ударна ID - 13 F. Stern..

Акумуляторний дриль-шуруповерт PRCD108-1Li. Stern

0 грн

Особливості інструмента:Ключовий патрон.Прискорена зарядка акумулятора - 1 година.Перемикач напрямку обертання (реверс).Додаткове механічне перемикання швидкостей.Прогумована рукоятка.Автоматичне електричне гальмо при відпуску клавіші вимикача.Додатково:Реверс Пластиковий кейсЯкісний інструмент від провідного виробника Stern з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Акумуляторний дрель-шуруповерт PRCD108-1Li. SternАкумуляторний дриль-шруповерт PRCD108-1Li. SternАкумуляторна викрутка PRCD108-1Li. Stern..

Перфоратор RH - 26 G. Stern

0 грн

Перфоратор RH - 26 G має 3 функції - свердління, буріння, свердління + буріння. Підвищена якість підшипників збільшує довговічність електроінструмента і дозволяє йому витримувати великі навантаження. Вимикач має додаткову фіксуючу клавішу для тривалої безперервної роботи. Плавне регулювання швидкості для розширеного діапазону робіт. Плавне регулювання швидкості і наявність реверсу. Додаткова рукоятка встановлена ??з можливістю установки в будь-якому положенні - 360 °. Лінійка для попередньої установки необхідної глибини свердління. Комплектація: бури SDS-plus 3 шт., піка, зубило, патрон, регулятор глибини свердління. Упаковка: кейсЦей товар шукають як:Перфератор RH - 26 G. SternПерфаратор RH - 26 G. SternВідбійний молоток RH - 26 G. Stern..

Віброшліфмашина FS - 90 x 187С. Stern

0 грн

Вібраційна шліфмашина Stern FS -90x187 C допоможе швидко виконати обробку поверхні дерев'яної або металевої заготовки, зебезпечуючи належну якість обробки. Інструмент використовується з наждачним папером та іншими шліфувальними листами розміром 90х187 мм, для установки яких є спеціальний зручний і надійний затиск. Інструмент показує непогану продуктивність за рахунок досить високого числа обертів (12000 коливань на хвилину), причому користувач зможе максимально повно використовувати можливості вбудованого електродвигуна потужністю 150 Вт, якісно притискаючи інструмент за допомогою зручних рукояток з гумовим покриттям. Вібраційна шліфмашина Stern FS -90x187 C незамінна при виконанні ремонтних робіт, з її допомогою можна виконати і грубу, і фінішну обробку, варіюючи зернистість встановлюваних шліфувальних аркушів. Інструмент має систему пиловідведення для комфортної та чистої роботи, що передбачає можливість підключення зовнішніх пристроїв для видалення пилу, наприклад побутового пилосос..

Віброшліфмашина FS - 90 x 187A. Stern

0 грн

Віброшліфмашина Stern FS-90x187A використовує спрощену систему фіксації шліфувальних матеріалів, що дозволяє істотно знизити час, необхідний на переоснащення при роботі з листами різного ступеня зернистості. Ви зможете швидко перемикатися з виконання однієї роботи на іншу, будь то проста зачистка поверхні або фінішна шліфовка / обробка поверхні. Використана сучасна перфорована опорна платформа з системою подачі повітря для швидкого видалення пилу з робочої зони, з подальшим збором в мішок. Через спеціальний адаптер може бути підключено зовнішнє пиловідсмоктувальне обладнання, наприклад побутовий пилосос. Шліфувальна машина Stern FS-90x187A оснащена системою охолодження двигуна потоком повітря, що дозволяє не тільки захищати інструмент від перегріву, але і гарантує більшу тривалість робочого циклу. Використовуйте спеціальну фіксуючу кнопку для тривалої роботи в безперервному режимі. Система подвійної ізоляції дозволить вам працювати в різних умовах, з достатнім рівнем безпеки користувач..

Дриль ударний ID - 13 D. Stern

0 грн

Особливості інструмента:Заміна пластмасового корпусу редуктора на металевий збільшує надійність і термін служби двигуна.Дуже потужний двигун і висока частота ударів для швидкого свердління в бетоні і кам'яній кладці.Регульована бічна рукоятка для роботи обома руками в різних варіантах застосування.Зменшення діаметра патрона до 13 мм при потужності електродвигуна до 1100 Вт збільшує термін служби двигуна.Металевий регулятор глибини свердління глухих отворів на задану глибину.Зручна рукоятка.Додатково:Функція удару Подарункова упаковка Реверс Регулятор швидкостіЯкісний інструмент від провідного виробника Stern з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Дрель ударний ID - 13 D. SternДрелька ударна ID - 13 D. Stern..

Електролобзик JS-65 Stern

0 грн

Електролобзик JS-65. Stern - якісний надійний інструмент в інтернет-магазині 2pr.com.ua з річною гарантією від виробника. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Електролобзик JS - 65. Stern вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Лобзик електричний JS - 65. SternЕлектролобзік JS - 65. Stern..

Акумуляторний дриль-шуруповерт CD06-180-C. Stern

0 грн

Особливості інструмента:Використання класичної безімпульсної системи зарядки акумуляторів значно збільшує термін експлуатації акумуляторів і кількість циклів перезарядки.Синхронізовані автоматичні високошвидкісні (до 15 хв) зарядні пристрої при всіх своїх перевагах зменшують терміни функціонування акумуляторів.Побутовий багатофункціональний акумуляторний дриль-шуруповерт відповідає найширшим вимогам.Сімнадцять позицій установки крутного моменту (включаючи повну фіксацію) дозволяють використовувати дриль в максимальному діапазоні функціонування і економно витрачати ємність акумулятора.Багатоступінчаста планетарна система редуктора забезпечує виключно високі навантаження.Комп'ютерний розрахунок дозволив розробити і виготовити оптимальну вентиляцію рухового відсіку.Ергономічні показники (конфігурація і поверхня рукоятки, форма накладок, збалансованість виробу, додаткові гнізда для біт) позитивно характеризують ці моделі і забезпечують належне визнання.Електронні регулятори частоти обертан..

Дриль ударний ID - 13 U. Stern

798 грн

Особливості інструмента:Вимикач має додаткову фіксуючу клавішу для тривалої безперервної роботи.Змінна швидкість.Реверс.Ергономічна м'яка ручка.Якісний інструмент від провідного виробника Stern з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Дрель ударний ID - 13 U. SternДрелька ударна ID - 13 U. Stern..

Віброшліфмашина FS - 140 A. Stern

0 грн

Особливості інструмента:Електронне регулювання обертівШліфувальний папір на липучціШліфувальна пластина покрита чіпким матеріалом для зручного і швидкого кріплення наждачного паперуРукоятка з м'якою накладкою зменшує вібрацію, що робить роботу менш стомлюючоюШліфувальна пластина рухається, видаляючи матеріал без прикладання додаткового тиску на інструментВикористання мішка для збору пилу перешкоджає концентрації пилу в повітрі і накопиченню на робочому місціЯкісний інструмент від провідного виробника Stern з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Плоскошліфмашина FS - 140 A. SternВібраційна шліфмашина FS - 140 A. Stern..

Дриль HD - 10 B. Stern

586 грн

Дриль HD - 10 B. Stern - якісний надійний інструмент в інтернет-магазині 2pr.com.ua з річною гарантією від виробника. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте Дриль HD - 10 B. Stern вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Дрель HD - 10 B. SternДрелька HD - 10 B. Stern..

Дриль ударний ID - 13 R. Stern

728 грн

Особливості інструмента:Вимикач має додаткову фіксуючу клавішу для тривалої безперервної роботи.Змінна швидкість.Реверс.Ергономічна м'яка ручка.Якісний інструмент від провідного виробника Stern з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Дрель ударний ID - 13 R. SternДрелька ударна ID - 13 R. Stern..

Електролобзик JS - 80 D. Stern

0 грн

Особливості інструмента:Призначений для пиляння дерева, металу і пластику. Електроінструмент так само підходить для випилювання кіл і кривих ліній.Перемикач регулятора обертів має кілька положень.Зміна положення опорної плити дозволяє здійснювати як плавну зміну кута, так і фіксовану - через 15 °.Обладнаний електронним регулюванням частоти коливань, що підвищує зручність роботи, а також можливістю живлення в режимі маятникового ходу, що дозволяє швидше виконувати пиляння деяких матеріалів.Має лазерний покажчик, що полегшує правильний рух інструмента уздовж лінії розмітки.Подвійна ізоляція забезпечує захист користувача від ураження електричним струмом.Захисний кожух.4 швидкості маятникового ходу.Зручна прогумована ручка.Відведення пилу.Увага! Сильне забруднення внутрішніх порожнин інструмента продуктами обробки є порушенням умов експлуатації машини і підставою для відмови виробника від гарантійного ремонту.Швидкість роботи лобзика може змінюватися в залежності від положення регулятора ч..

Показано 1 по 35 з 95 (Всього сторінок 3)
Top