Безкоштовна доставка від 1000 грн
Водяний насос бензиновий БВН-15. ПРОТОН

0 грн

Водяний насос бензиновий БВН-15. ПРОТОН - якісний надійний інструмент в інтернет-магазині 2pr.com.ua з річною гарантією від виробника. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Водяний насос бензиновий БВН-15. ПРОТОН вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Мотопомпа БВН-15. ПРОТОН..

Інверторний зварювальний апарат ИСА-180/Т. ПРОТОН

0 грн

Протон ИСА-180/Т призначений для проведення зварювальних робіт електродами 2-4 мм. До переваг апарату варто віднести можливість роботи від електромережі напругою 220 В (+/- 10%), частотою 50 Гц. Використання інверторного апарату Протон ИСА-180/Т дозволяє отримати високий зварювальний струм до 180А, при робочій напрузі 62 В. Безсумнівним достоїнством приладу є компактний розмір і мала вага, що дозволяє істотно розширити сферу застосування - виріб відмінно транспортується і може бути встановлений в будь-якому зручному місці. Також варто відзначити наявність системи охолодження приладу, що дозволяє забезпечити виконання тривалих робіт. Інверторний зварювальний апарат Протон ИСА-180/Т виконує електродугове і аргонодугове зварювання, при цьому зверніть увагу на функцію антизалипания електрода, що дозволяє забезпечити отримання рівного та якісного шва.Цей товар шукають як:Сварка ИСА-180/Т. ПРОТОНЗварка ИСА-180/Т. ПРОТОНІнвертор ИСА-180/Т. ПРОТОН..

Генератор БГ-7800. ПРОТОН

18129 грн

Особливості інструмента:Мідна обмотка генератора (ротора і статора)Якісний інструмент від провідного виробника ПРОТОН з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Електростанція БГ-7800. ПРОТОН..

Генератор БГ-2800. ПРОТОН

6594 грн

Особливості інструмента:Мідна обмотка генератора (ротора і статора)Якісний інструмент від провідного виробника ПРОТОН з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Електростанція БГ-2800. ПРОТОН..

Генератор БГ-3500. ПРОТОН

7117 грн

Особливості інструмента:Мідна обмотка генератора (ротора і статора)Якісний інструмент від провідного виробника ПРОТОН з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Електростанція БГ-3500. ПРОТОН..

Генератор БГ-2800/А. ПРОТОН

5640 грн

Генератор БГ-2800/А. ПРОТОН - якісний надійний інструмент в інтернет-магазині 2pr.com.ua з річною гарантією від виробника. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Генератор БГ-2800/А. ПРОТОН вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Електростанція БГ-2800/А. ПРОТОН..

Пила ланцюгова ПЦ-2000. ПРОТОН

1815 грн

Особливості інструмента:Автоматичне гальмо ланцюгаЗахист від віддачіЯкісний інструмент від провідного виробника ПРОТОН з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Електропила ПЦ-2000. ПРОТОН..

Інверторний зварювальний апарат ИСА-220/Д. ПРОТОН

0 грн

Інверторний зварювальний апарат ИСА-220 / Д ПРОТОН. Особливості: функція термічного захисту спрацьовує, якщо всередині апарату температура перевищує допустимі норми. Апарат включений, але зварювальний струм не надходить, поки не буде досягнута нормальна температура. Після досягнення нормальної температури, запуск апарату здійснюється автоматично. Всі зварювальні апарати ТМ ПРОТОН оснащені захистом від підвищеної / зниженої напруги мережі: коли напруга мережі підвищена (більше 242 В) або знижена (менше 187 В), апарат блокується. Функція Hot Start- гарячий старт, призначена для кращого розпалювання дуги протягом короткого часу. У момент підпалу дуги зварювальний струм збільшується на 33% від заданої величини зварювального струму, і, як наслідок, покращення запалювання навіть при використанні електродів, які погано запалюються; більш якісне проплавлення основного матеріалу під час запалювання, отже, менше непроварів; запобігання шлакових включень. Функція ARC Force - автоматичного форса..

Інверторний зварювальний апарат ИСА-230/Т. ПРОТОН

1800 грн

Інверторний зварювальний апарат ИСА-230 / Т ПРОТОН. Особливості: примусове повітряне охолодження, захист від термічного перевантаження, антизалипання електрода, гарячий старт, аксесуари. Інверторний зварювальний апарат ИСА-230 / Т ПРОТОН - якісний надійний інструмент в інтернет-магазині 2pr.com.ua з річною гарантією від виробника. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте інверторний зварювальний апарат ИСА-230 / Т ПРОТОН вже зараз! Телефонуйте і отримаєте детальну консультацію про характеристики товару!Цей товар шукають як:Сварка ИСА-230/Т. ПРОТОНЗварка ИСА-230/Т. ПРОТОНІнвертор ИСА-230/Т. ПРОТОН..

Cтрічкова шліфмашина ЛШМ-720 ПРОТОН фото

937 грн

Особливості інструмента:Висока якість обробки поверхоньПідвищена потужність двигунаМеханізм для швидкої зміни шліфувальної стрічкиПідвищений пилозахистЯкісний інструмент від провідного виробника ПРОТОН з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Cтрічкова шліфмашина ЛШМ-720. ПРОТОНЛенточна шліфувальна машина ЛШМ-720. ПРОТОН..

Газонокосарка бензинова ГБ-410. ПРОТОН

5282 грн

Особливості інструмента:Металева декаЯкісний інструмент від провідного виробника ПРОТОН з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Косарка на колесах бензинова ГБ-410. ПРОТОН..

Пила ланцюгова ПЦ-1800 Протон

1155 грн

Пила ланцюгова електрична Протон ПЦ-1800 - призначена для трудомістких робіт з розпилювання деревини, стовбурів дерев, обрізки гілок, заготівлі дров, як на відкритому повітрі, так і в закритих приміщеннях. Пила Протон ПЦ-1800 обладнана електродвигуном потужністю 1800 Вт і розрахована на роботу від мережі змінного струму 220 В. Двигун розташований особливим чином, створюючи необхідні умови для високої швидкості розпилювання деревини, як малого, так і середнього діаметра. У конструкції електропили передбачена система автоматичного змазування ланцюга, яка ефективно захистить пильні елементи від небажаного перегріву, тим самим оберігаючи їх від корозії і передчасного зносу. Якісний інструмент в інтернет-магазині 2pr.com.ua, телефонуйте та отримайте детальну інформацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!Цей товар шукають як:Електропила ПЦ-1800 Протон..

Інверторний зварювальний апарат ИСА-220. ПРОТОН

0 грн

Інверторний зварювальний апарат ИСА-220 ПРОТОН. Особливості: функція термічного захисту спрацьовує, якщо всередині апарату температура перевищує допустимі норми. Апарат включений, але зварювальний струм не надходить, поки не буде досягнута нормальна температура. Після досягнення нормальної температури, запуск апарата здійснюється автоматично. Всі зварювальні апарати ТМ ПРОТОН оснащені захистом від підвищеної / зниженої напруги мережі: коли напруга мережі підвищена (більше 242 В) або знижена (менше 187 В), апарат блокується. Функція Hot Start- гарячий старт, призначена для кращого розпалювання дуги протягом короткого часу. У момент підпалу дуги зварювальний струм збільшується на 33% від заданої величини зварювального струму, і, як наслідок: покращення запалювання навіть при використанні електродів, які погано запалюються; більш якісне проплавлення основного матеріалу під час запалювання, отже, менше непроварів; запобігання шлакових включень. Функція ARC Force - автоматичного форсажу д..

Газонокосарка бензинова ГБ-460. ПРОТОН

8311 грн

Особливості інструмента:функція 3 в 1: мульчування, викид трави в сторону, збір трави у травозбірникЯкісний інструмент від провідного виробника ПРОТОН з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Косарка на колесах бензинова ГБ-460. ПРОТОН..

Відбійний молоток ОМ-2000. ПРОТОН

4482 грн

Особливості інструмента:Додаткова рукоятка повертається щодо осі і може бути встановлена в будь-яке зручне для користувача положення Потужний двигун і надійний ударний механізм для найкращої продуктивності забезпечують удар 45 Дж Для зручності зберігання і транспортування відбійний молоток постачається в металевому кейсі з усім приладдям Блокуюча кнопка вимикача Міцність інструмента забезпечує відлитий з металу корпус і редуктор Подвійна ізоляція для захисту від ураження електричним струмом Щітки, що вимикаються саміЯкісний інструмент від провідного виробника ПРОТОН з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Відбійник ОМ-2000. ПРОТОНПерфоратор ОМ-2000. ПРОТОН..

Пила ланцюгова бензинова БП-45/20 Semi-Pro. ПРОТОН

1500 грн

Ланцюгова бензопила Протон БП-45/20 - надійний інструмент, який стане в нагоді як для новачків, так і для професіоналів. З її допомогою можна займатися лісозаготівлею, виконувати будівельно-господарські роботи різного характеру. Бензопила Протон БП-45/20 приводиться в дію двотактним бензиновим двигуном внутрішнього згоряння, сполученим через систему передачі з ланцюгом. Пила має механізм гальма, який відразу зупиняє ланцюг при відскоку шини в сторону оператора, обриві ланцюга та інших аварійних ситуаціях. Протон БП-45/20 має шину OREGON довжиною 500 мм, ланцюг OREGON з хромованим покриттям. Максимальна швидкість ланцюга становить 13,5 м/с. При правильному обслуговуванні бензопили і при своєчасній заміні масла вона прослужить дуже довгий час. Особливості: легка і проста в експлуатації, карбюратор Walbro (Японія), 2 шини в комплекті, 2 ланцюги в комплекті, ергономічна рукоятка.Цей товар шукають як:Бензопила БП-45/20 Semi-Pro. ПРОТОНБензопилка БП-45/20 Semi-Pro. ПРОТОН..

Бензотример БТ-2500М. ПРОТОН

0 грн

Модель знята з виробництва. Переглянути нові моделіМотокоса ПРОТОН БТ-2500М - це універсальний виріб, який поєднує в собі функції тримера і кущоріза. Відмінною особливістю цієї моделі є наявність надійного редуктора японського виробництва, який відмінно себе зарекомендував при роботі на високих оборотах. Особливу увагу варто приділити тому, що в перебігу тривалого періоду експлуатації технічні характеристики агрегату залишаються такими ж, як і у новій моделі. Якісна система повітряного охолодження надійно захищає деталі від перегріву. Пристрій ефективно працює на великих площах, а також ідеально справляється з поставленим завданням в складних і важкодоступних місцях. Область застосування: використовується для швидкого і ефективного скошування рослинності. Відмінно підійде для боротьби з бур'янами, заготівлі сіна, розчищення чагарників і багато чого іншого. Особливості та можливості: потужний редуктор; захисний кожух; ергономічні рукоятки; циліндр із захисним покриттям; невелика вага;..

Бетонозмішувач БМ-140. ПРОТОН

7180 грн

Бетонозмішувач БМ-140 ПРОТОН - якісний надійний інструмент в інтернет-магазині 2pr.com.ua з річною гарантією від виробника. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте бетонозмішувач БМ-140. ПРОТОН вже зараз! Телефонуйте і отримаєте детальну консультацію про характеристики товару, оплату і доставку!Цей товар шукають як:Бетономішалка БМ-140. ПРОТОНБетонка БМ-140. ПРОТОН..

Паяльник пластикових труб ППТ-2000. ПРОТОН

0 грн

Особливості інструмента:Індикатор температуриЯкісний інструмент від провідного виробника ПРОТОН з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!..

Інверторний зварювальний апарат ИСА-250. ПРОТОН

0 грн

Інверторний зварювальний апарат ИСА-250. ПРОТОН. Особливості: функція термічного захисту спрацьовує, якщо всередині апарату температура перевищує допустимі норми. Апарат включений, але зварювальний струм не надходить, поки не буде досягнута нормальна температура. Після досягнення нормальної температури, запуск апарату здійснюється автоматично. Всі зварювальні апарати ТМ ПРОТОН оснащені захистом від підвищеної / зниженої напруги мережі: коли напруга мережі підвищена (більше 242 В) або знижена (менше 187 В), апарат блокується. Функція Hot Start- гарячий старт, призначена для кращого розпалювання дуги протягом короткого часу. У момент підпалу дуги зварювальний струм збільшується на 33% від заданої величини зварювального струму, і, як наслідок, покращення запалювання навіть при використанні електродів, які погано запалюються; більш якісне проплавлення основного матеріалу під час запалювання, отже, менше непроварів; запобігання шлакових включень. Функція ARC Force - автоматичного форсажу ..

Рейсмусовий верстат електричний PC-330 Протон

8077 грн

Якісний рейсмусовий верстат електричний PC-330 Протон. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте рейсмусовий верстат електричний PC-330 Протон в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, доставки та оплати!..

Бензотример БТ-3002. ПРОТОН

0 грн

Модель знята з виробництва. Переглянути нові моделіБензотример БТ-3002 Протон. Особливості: бензотримери ТМ ПРОТОН справжні професіонали у скошуванні. Вони здатні впоратися з будь-травою. Ергономічна ручка з елементами управління забезпечує максимальний контроль над тримерами в будь-якій ситуації. Спеціальні ремені дозволяють рівномірно розподілити навантаження на руки. Редуктор підвищеної зносостійкості виробництва Японії продовжує працездатність мотокоси в кілька разів. Двотактний двигун мотокоси - це, перш за все економічність, екологічність, високий запас потужності і міцності, простота в експлуатації. Потужний ніж з якісної сталі гарантує високу продуктивність скошування в будь-яких умовах. Дані моделі відмінно підійдуть для роботи на дачі, густо зарослих ділянках, заготівлі сіна, боротьби з бур'янами, розчищення чагарників. При роботі бензинових тримерів утворюються вихлопні гази, що містять шкідливі речовини. У тримерів ТМ ПРОТОН завдяки досконалості конструкції викиди значно ме..

Пила ланцюгова бензинова БП-52/00. ПРОТОН

2188 грн

Особливості інструмента:Автоматичний дросельАвтоматичний масляний насосМеталевий корпус стартераЯкісний інструмент від провідного виробника ПРОТОН з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Бензопила БП-52/00. ПРОТОНБензопилка БП-52/00. ПРОТОН..

Електропила ПЦ-2500 Протон фото - інтернет-магазин інструментів 2PR

1766 грн

Особливості пили ланцюгової ПЦ-2500 Протон:Автоматична зупинка ланцюгаАвтоматичне змащення ланцюгаЗахист від перевантаженняБлокування кнопки від випадкового пускуПоздовжнє розташування двигунаРучна натяжка ланцюга (без ключа)Індикатор рівня маслаДовжина мережевого кабелю 0,4 мКомплектація: ланцюгова електропилаланцюг / шина консольного типупластиковий кожухінструкція з експлуатаціїгарантійний талонкартонна упаковка Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте Пила ланцюгова ПЦ-2500 Протон в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Електропила ПЦ-2500 Протон..

Інверторний зварювальний апарат ИСА-200 С Протон

0 грн

Інверторний зварювальний апарат ИСА-200 С Протон. Доступна ціна, швидка доставка по Україні. Замовляйте інверторний зварювальний апарат ИСА-200 С Протон в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Сварка ИСА-200 С ПротонЗварка ИСА-200 С ПротонІнвертор ИСА-200 С Протон..

Паяльник пластикових труб ППТ-1200/А Протон

507 грн

Паяльник пластикових труб ППТ-1200/А Протон - надійний якісний інструмент для побутового використання з річною гарантією від виробника. Комплектація: паяльник, металевий кейс, насадки (20/25/32/40/50/63 мм), підставка, кріпильний болт 2 шт., інструкція користувача, гарантійний талон. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте паяльник пластикових труб ППТ-1200/А Протон в інтернет-магазині 2pr.com.ua вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, доставки та оплати! ..

Пила дискова торцювальна ПДТ-255/П. ПРОТОН

5429 грн

Пила дискова торцювальна ПДТ-255/П. ПРОТОН - якісний надійний інструмент в інтернет-магазині 2pr.com.ua з річною гарантією від виробника. Доступна ціна, швидка доставка по Україні, наявність товару на складі. Замовляйте Пила дискова торцювальна ПДТ-255/П. ПРОТОН вже зараз! Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару!Цей товар шукають як:Торцовка ПДТ-255/П. ПРОТОНПила монтажна ПДТ-255/П. ПРОТОНПила дискова торцовочна ПДТ-255/П. ПРОТОН..

Насос занурювальний дренажний ДПН-800/П. ПРОТОН

1536 грн

Особливості інструмента:Дренажно-фекальні електронасоси серії ДПН призначені для відведення води з затоплюваних приміщень; перекачування рідин з малим вмістом біологічних відходів, стічних вод, відстояних каналізаційних вод, що містять колоїдні або маслянисті речовини, дощової та фільтраційної води; наповнення або спорожнення басейнів, ванн, водних атракціонів і забезпечення циркуляції води в них; переробки побутових стоків; подачі води з неглибоких колодязів, цистерн і відкритих водойм для систем поливу в садівництві, сільському і лісовому господарстві там, де використовуються системи зрошення і поливу низького тискуКорпус насоса виготовлений з чавуну.Якісний інструмент від провідного виробника ПРОТОН з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Помпа занурювальна фекальна ДПН-800/П. ПРОТОН..

Інверторний зварювальний апарат ИСА-300. ПРОТОН

0 грн

Інверторний зварювальний апарат ИСА-300. ПРОТОН Особливості: функція термічного захисту спрацьовує, якщо всередині апарату температура перевищує допустимі норми. Апарат включений, але зварювальний струм не надходить, поки не буде досягнута нормальна температура. Після досягнення нормальної температури, запуск апарату здійснюється автоматично. Всі зварювальні апарати ТМ ПРОТОН оснащені захистом від підвищеної / зниженої напруги мережі: коли напруга мережі підвищена (більше 242 В) або знижена (менше 187 В), апарат блокується. Функція Hot Start - гарячий старт, призначена для кращого розпалювання дуги протягом короткого часу. У момент підпалу дуги зварювальний струм збільшується на 33% від заданої величини зварювального струму, і як наслідок: поліпшення запалювання навіть при використанні електродів, які погано запалюються; більш якісне проплавлення основного матеріалу під час запалювання, отже, менше непроварів; запобігання шлакових включень. Функція ARC Force - автоматичного форсажу дуг..

Акумуляторний дриль-шуруповерт ДА-2/12 Н. ПРОТОН

0 грн

Особливості інструмента:Центральне розташування рукоятки надає інструменту оптимальний баланс центра ваги, що дозволяє проводити тривалі операції без втоми Гумові накладки перешкоджають ковзанню інструмента в руці Вимикач з електронним регулюванням швидкості обертання Регулювання частоти обертання залежить від сили натискання на кнопку Таке плавне регулювання швидкості обертання дозволяє точно почати свердління і чітку роботу з кріпильними матеріалами Редуктор має 18 ступенів установки крутного моменту, що забезпечують захист від надмірного затягування шурупів, а також режим свердління Дві швидкості значно розширюють діапазон використання - знижена передача має більш високий показник крутного моменту і використовується в основному для закручування / викручуванні шурупів Друга швидкість має більш високі обороти, що дозволяє комфортно використовувати шуруповерт в якості дриля У конструкції планетарного редуктора використовуються тільки металева планетарна шестерня і металеві сателіти Одн..

Зварка інверторна ИСА-250 С Протон фото - інтернет-магазин інструментів 2PR

1798 грн

Протон ИСА-250 С - це інверторний зварювальний апарат, виготовлений за міжнародними стандартами якості на основі технології IGBT. Головною перевагою даної моделі є високий рівень ККД, який може досягати 85%. Функція автоматичного зниження напруги холостого ходу значно зменшує ймовірність ураження струмом. При відриві електрода від виробу через 0.5-1 секунду знижується напруга на клемах до безпечного рівня 12 В. Функція антизалипания мінімізує ймовірність обпалити очі випадковим підпалом дуги. Широко застосовується для зварювальних робіт з чорними і кольоровими металами електродами діаметром від 1,6 до 5 мм. Оптимальний варіант для робіт в домашніх умовах. Особливості та можливості: високий ККД; функція гарячого старту; невелика вага; компактний розмір; функція антизалипання електродів; термічний захист; автоматичне зниження напруги холостого ходу; запобіжник напруги, 16А; захист від стрибків напруги; включення зварювального інвертора при торканні електрода з металом (Touch Smart). Функ..

Інверторний зварювальний апарат ИСА-205. ПРОТОН

0 грн

Інверторний зварювальний апарат ИСА-205 ПРОТОН. Особливості: функція термічного захисту спрацьовує, якщо всередині апарату температура перевищує допустимі норми. Апарат включений, але зварювальний струм не надходить, поки не буде досягнута нормальна температура. Після досягнення нормальної температури, запуск апарату здійснюється автоматично. Всі зварювальні апарати ТМ ПРОТОН оснащені захистом від підвищеної / зниженої напруги мережі: коли напруга мережі підвищена (більше 242 В) або знижена (менше 187 В), апарат блокується. Функція Hot Start - гарячий старт, призначена для кращого розпалювання дуги протягом короткого часу. У момент підпалу дуги зварювальний струм збільшується на 33% від заданої величини зварювального струму, і, як наслідок, покращення запалювання навіть при використанні електродів, які погано запалюються; більш якісне проплавлення основного матеріалу під час запалювання, отже, менше непроварювання; запобігання шлакових включень. Функція ARC Force - автоматичного форс..

Бензотример БТ-3001. ПРОТОН

0 грн

Модель знята з виробництва. Переглянути нові моделіБензотример БТ-3001 Протон. Особливості: бензотримери ТМ ПРОТОН справжні професіонали у скошуванні. Вони здатні впоратися з будь-травою. Ергономічна ручка з елементами управління забезпечує максимальний контроль над тримерами в будь-якій ситуації. Спеціальні ремені дозволяють рівномірно розподілити навантаження на руки. Редуктор підвищеної зносостійкості виробництва Японії продовжує працездатність мотокоси в кілька разів. Двотактний двигун мотокоси - це, перш за все, економічність, екологічність, високий запас потужності і міцності, простота в експлуатації. Потужний ніж з якісної сталі гарантує високу продуктивність скошування в будь-яких умовах. Такі моделі відмінно підійдуть для роботи на дачі, густо зарослих ділянках, заготівлі сіна, боротьби з бур'янами, розчищення чагарників. При роботі бензинових тримерів утворюються вихлопні гази, що містять шкідливі речовини. У тримера ТМ ПРОТОН завдяки досконалості конструкції викиди значно ме..

Акумуляторний дриль-шуруповерт ДА-2/18 Н. ПРОТОН

0 грн

Особливості інструмента:Центральне розташування рукоятки надає інструменту оптимальний баланс центра ваги, що дозволяє проводити тривалі операції без втоми Гумові накладки перешкоджають ковзанню інструмента в руці Вимикач з електронним регулюванням швидкості обертання Регулювання частоти обертання залежить від сили натискання на кнопку Таке плавне регулювання швидкості обертання дозволяє точно почати свердління і чітку роботу з кріпильними матеріалами Редуктор має 18 ступенів установки крутного моменту, що забезпечують захист від надмірного затягування шурупів, а також режим свердління Дві швидкості значно розширюють діапазон використання - знижена передача має більш високий показник крутного моменту і використовується в основному для закручування / викручування шурупів Друга швидкість має більш високі обороти, що дозволяє комфортно використовувати шуруповерт в якості дриля У конструкції планетарного редуктора використовуються тільки металева планетарна шестерня і металеві сателіти Одн..

Дриль електричний (гравер) ДЭ-200. ПРОТОН

688 грн

Особливості інструмента:У комплекті з гнучким валом 40 насадок у зручному кейсі Регулювання обертів Функції насадок: свердління; шліфування; гравіруванняЯкісний інструмент від провідного виробника ПРОТОН з річною гарантією в інтернет-магазині 2pr.com.ua. Телефонуйте та отримайте детальну консультацію щодо характеристик товару, оплати та доставки!Цей товар шукають як:Дрель електричний (гравер) ДЭ-200. ПРОТОНДрелька електрична (гравер) ДЭ-200. ПРОТОН..

Показано 1 по 35 з 190 (Всього сторінок 6)
Top